W.k.profil

Wojciech Kozak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 500280218 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Dzięki Panu Wojtkowi udało nam się uzyskać kredyt na nasze wspólne mieszkanie. Straciliśmy już nadzieję, ponieważ nie udało nam się wcześniej uzyskać decyzji pozytywnej, ale dzięki pomocy p.Wojtka wszystko potoczyło się szybko i sprawnie. Szczerze polecamy Pana Wojtka jako Sprawdzonego Doradce.

Ewa I. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2014-02-11

Przydatność rekomendacji: 75 %
Polecam usługi Pana Wojtka, człowiek ten działa szybko i konkretnie. Potrafi pomóc w sprawach które wydają się być beznadziejne. O kredytach wie wszystko.

Sławomir Mielnik Sprawdzony doradca

Data dodania: 2014-02-11

Przydatność rekomendacji: 83 %
Pan Wojtek jest kompetentnym i rzetelnym Doradcą Finansowym.Zawsze błyskawicznie udzielał mi potrzebnych informacji, zawsze miał czas i wykazał się dużą cierpliwością.W przystępny sposób przedstawił oferty banków i pomógł wybrać najlepsze rozwiązanie, a muszę przyznać, że moja sytuacja finansowa nie była prosta.Pan Wojtek pomógł mi przejść przez wszystkie procedury od początku do podpisania umowy kredytowej, jak również po.Wszytko zakończyło się pomyślnie, za co serdecznie dziękuje.Gorąco polecam Pana Wojtka jako Sprawdzonego Doradcę Finansowego!

Jacek Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-11-20

Przydatność rekomendacji: 75 %
Bardzo profesjonalnie, szybko i rzetelnie. Pan Wojtek wykazał się dużym zaangażowaniem i fachowością. Doradca godny polecenia.

Rafał kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-11-15

Przydatność rekomendacji: 63 %
Po przestawieniu kryteriów i określeniu terminu zapotrzebowania na kredyt otrzymaliśmy kilka pasujących propozycji. Dalszy przebieg wnioskowania o kredyt bezproblemowy. Umowa podpisana w założonym terminie. Wszytko z pomocna dłonią p. Wojtka. Zdecydowanie polecam

Alicja Kamińska kredyt

Data dodania: 2013-07-29

Przydatność rekomendacji: 72 %
Absolutnie polecam Pana Wojtka - wybór właściwego banku, odpowiedniej oferty, przeprowadzenie wniosku i obsługa kompleksowa kredytu zarówno w trakcie uruchamiania jaki i po zasługuje na uznanie. Z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam

Tadeusz Socha kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2013-07-29

Przydatność rekomendacji: 54 %
Pan Wojtek pomógł mi załatwić wszelkie formalności związane z kredytem, ja nie musiałam się niczym martwić. Wszystko wytłumaczył, rzetelnie odpowiadał na każde moje pytanie. Kredyt dostałam bardzo szybko, nie było żadnych problemów.:) Jestem bardzo zadowolona z jego usług! Polecam w 100%.!

Agnieszka Wiechnik kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2013-04-30

Przydatność rekomendacji: 50 %