Wojciech Omelaniuk

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 663021867 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam Pana Wojciecha, kredyt hipoteczny to poezja dzięki pomocy i zaangażowaniu :) trafiłem tutaj z polecenia Panów Iwucia i Bilskiego i nie zawiodłem się :) Miły, pomocny i jak zawsze na najwyższym poziomie, pełna profeska. Dzięki Panu podpisaliśmy dziś kredyt hipoteczny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak i żony :) Pozdrawiam serdecznie

Hubert G. Kredyt hipoteczny? Tylko z Tym Panem :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech w sposób rzetelny i profesjonalny pomógł mi w znalezieniu odpowiedniej dla mnie oferty kredytowej. Jestem osobą, która z natury lubi drążyć temat i zazwyczaj zadaje mnóstwo pytań. Tak było i tym razem i muszę przyznać, że byłem miło zaskoczony tym że Pan Wojciech bez wyjątku potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, co najważniejsze w sposób prosty i zrozumiały. Muszę także pochwalić sprawność działania Pana Wojciecha, zawsze był pod telefonem i również na odpowiedzi mailowe nigdy nie musiałem długo czekać. Temat kredytu hipotecznego jest tematem trudnym i naprawdę warto skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym zna, a kimś takim bez wątpienia jest Pan Wojciech. Szczerze polecam.

Bartek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Wojciecha wszystkim tym, którzy nie bardzo odnajdują się w temacie kredytów. Przedstawił nam ofertę kilku banków, przedyskutował z nami wszystkie możliwości i odpowiedział na wiele nurtujących nas pytań, dzięki temu wybraliśmy najkorzystniejszą ofertę dla siebie.

Darek Kredyt hipoteczny mieszkanie z rynku wtórnego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wszystkim doradztwo Pana Wojciecha - moja ścieżka "dotarcia" do umowy kredytowej przebiegła sprawnie i "bezboleśnie". Pan Wojciech to profesjonalista w swej dziedzinie - działa szybko, konkretnie i skutecznie. Jeszcze raz dziękuję Panie Wojciechu!!

Anna Malinowska Pełen profesjonalizm

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam! Starałam się o kredyt na mieszkanie i ewentualny remont. P. Wojciech bardzo profesjonalnie, szybko i sprawnie wypełnił wszystkie formalności i wskazał najważniejsze kwestie. Zawsze służył pomocą, poradą i udzielał niezbędnych informacji. Miesiąc później podpisałam umowę kredytową. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu za pomoc.

Ewa W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 15 %
Gorąco polecam współpracę z p. Wojciechem. Podczas załatwiania formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego p. Wojciech wykazał się dużym profesjonalizmem. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie. Kontakt z doradcą zarówno telefoniczny jak i mailowy odbywał się bez problemów. Godny polecenia doradca finansowy.

Piotr Borowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doradztwo w zakresie zakupu domu wykraczające poza standardy. Mimo słabej wiedzy dewelopera sprawne załatwienie wszystkich formalności dzięki czemu udało się szybko uzyskać kredyt. Polecam Mariusz

Mariusz Kaszewski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Godny polecenia doradca. Pełen profesjonalizm przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Wszystko załatwione bardzo sprawnie i kompetentnie. Pozdrawiam i polecam

Joanna Myślińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 28 %
Cieszymy, że naszą drogą po własne M zajął się profesjonalista jakim jest Pan Wojciech. Cały proces przebiegał sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. W związku z tym, że posiadamy dwie malutkie córeczki, Pan Wojciech sam wyszedł z propozycją, że przyjedzie do nas w celu wypełnienia dokumentów, aby nie trzeba było jeździć z dziećmi. Podsumowując - co do wiedzy merytorycznej - pełen profesjonalizm - wniosek zakończony sukcesem, teraz już tylko czekamy na klucze. Oprócz tego Pan Wojciech jest pozytywną i pomocną Osobą z troską podchodzącą do interesów swoich klientów. Dziękujemy Panie Wojciechu i w pełni polecamy.

Daniel i Weronika K Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Zdecydowanie polecam Pana Wojciecha Omelaniuka jako doradcę finansowego. Dzięki jego ogromnej wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi dziś cieszę się z własnego mieszkania. Moja sytuacja była dość trudna ze względu na brak umowy o pracę, która jest jednak najbardziej atrakcyjną umową w oczach banku. Dodatkowo chwilę przed skorzystaniem z usług Pana Wojtka starałam się o inne mieszkanie, wówczas mniejszy kredyt a dodatkowo dofinansowanie mdm. Niestety doradca, który zajmował się tą sprawą zaprzepaścił sprawę, a mi odebrał nadzieję, na własne mieszkanie (wyglądało na to, że nie mam żadnej zdolności kredytowej), a dodatkowo przepadło mi wybrane mieszkanie i środki mdm. Sprawę potraktowałam jako przegraną ale jednak Pan Wojtek przedstawiając mi możliwe rozwiązania oraz tłumacząc dokładnie każdy krok dał nadzieję na to, iż na umowy zlecenia, które posiadałam również mam szanse na kredyt – i to 50 tysięcy wyższy niż starałam się chwilę temu i to nie wyszło! Zaufałam Panu Wojtkowi i to była jedna z lepszych decyzji. Dostałam kredyt, a cała sprawa przebiegała bardzo sprawnie. Na bieżąco byłam informowana o postępach w procesie kredytowym nie martwiąc się o brak kontaktu i wątpliwości co do prowadzenia tej sprawy. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto stara się o kredyt lub potrzebuje pomocy w podobnej sprawie finansowej. Pan Wojtek to doradca, który nawet trudne sprawy potrafi rozwiązać w sposób satysfakcjonujący. Polecam!

Izabela Nowak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Szczerze polecam Pana Wojciecha Omelaniuka. Jest to prawdziwy ekspert jeśli chodzi o kredyt hipoteczny. Dzięki Panu Wojciechowi cała procedura kredytowa wydała Nam się łatwiejsza. Bardzo dobry kontakt zarówno meilowy jak i telefoniczny. Naprawdę godny polecenia doradca.

Monika B. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 16 %
Wszechstronna pomoc, ogromny profesjonalizm i naprawdę szybki kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości, zarówno na etapie samego wyboru banku jak i wszelkich formalności już w trakcie załatwiania kredytu. Pan Wojciech jest osobą bardzo konkretną i rzeczową, zdecydowanie polecam współpracę!

Joanna U. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm w doborze odpowiedniej, optymalnej oferty. Bardzo dobry, bezproblemowy i błyskawiczny kontakt. Podczas całej, skomplikowanej procedury Pan Wojciech zawsze służył pomocą i ogromna cierpliwością. Serdecznie polecam!

Julita Sz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Widzę, że poniżej osoby już się wypowiedziały. Potwierdzam. I żeby się nie rozpisywać, powiem w skrócie. Pełen profesjonalizm:)

Marta G Polecam

Przydatność rekomendacji: 60 %
"Jeżeli starać się o kredyt, to tylko z Panem Wojciechem" - tak w skrócie mogę opisać nasze doświadczenia podczas karkołomnego procesu starania się o kredyt hipoteczny. Prawdziwy profesjonalista, posiadający ogromną wiedzę w tematyce kredytów, podchodzący do klienta w bardzo przyjazny sposób i zawsze służący pomocą; Szczerze polecamy! Korzystając z okazji - jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy! Emilka i Adam

Emilia&Adam Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 40 %
Dziękuję losowi za możliwość współpracy z Panem Wojciechem. Niezwykle kompetentny, rzeczowy i merytoryczny fachowiec. Zna się na swojej pracy, Działa sprawnie i rzetelnie chcąc pomóc klientowi. Mnie pomógł bardzo i mogę polecić Go każdemu, komu zależy na bezpiecznym i spokojnym przejściu przez finansowe meandra. Dziękuję Panie Wojciechu raz jeszcze :-)

Joanna M Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech to kompetentny i "kompletny" doradca. Uzyskanie kredytu, mimo naszych obaw, odbyło się zupełnie bezproblemowo i sprawnie. Każdy element został dobrze i wyczerpująco omówiony. Jeśli miałabym brać kiedykolwiek jakikolwiek kredyt, to tylko z tym doradcą.

Agata Bębenista Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Bardzo sprawna komunikacja. Polecam wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej pomocy ...

Marta Donarska Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 60 %
Pan Wojciech Omelaniuk jest osobą godną polecenia, którego profesjonalizm, rzetelność i pełne zaangażowanie w naszą sprawę doprowadziło do pozytywnej i korzystnej jeśli chodzi o warunki decyzji o przyznaniu kredytu. Wszystkie formalności były realizowane na odległość Zgorzelec - Wrocław drogą emailową ( do chwili dostarczenia oryginałów dokumentów już na sam koniec). Cała procedura przebiegała sprawnie i bardzo szybko ( zależało nam na czasie!!). Po dokumenty Pan Wojciech przyjechał osobiście do Zgorzelca. Gorąco polecam tego doradcę finansowego. A Panu Wojciechowi dziękujmy za pomoc dzięki, której mamy swój wymarzony dom. Pozdrawiamy Beata i Wojtek.

Beata Nadolice Wielkie kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam! Pan Wojciech to osoba rzetelna, cierpliwa i dobrze przygotowana merytorycznie. Potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości dotyczące zapisów w umowie kredytowej, w przystępny sposób obrazuje różnice między różnymi produktami bankowymi, wskazuje na co zwracać szczególną uwagę. W moim przypadku wszystko odbyło się sprawnie i bezboleśnie.

Kacper Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Serdecznie polecam, wybór osoby Pana Wojciecha jako doradcy przy staraniu się o kredyt. Przypadek był dość nietypowy ponieważ pracuję za granicą, a niewiele banków udziela kredytów w takich okolicznościach. Pan Wojciech potrafił rzeczowo i bardzo i dokładnie wyjaśnić wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Pomógł mi na każdym etapie związanym z przygotowaniem dokumentów, wszystko jasno tłumaczył, pomógł wypełnić harmonogram prac budowlanych ( wymóg do kredytu ). Bardzo profesjonalnie, szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez całą procedurę kredytową, jednocześnie ani przez chwile nie wywierając na mnie presji. W każdej chwili był do mojej dyspozycji gotów udzielić mi pomocy. Pan Wojciech okazał się być osobą rzetelną, bardzo kulturalną, a przede wszystkim otwartą na klienta. Dziś wiem, że bez jego pomocy nie udałoby mi się załatwić kredytu tak szybko i sprawnie. Pozdrawiam, dziękuje i polecam wszystkim ! Wanda Ś.

Wanda Ś. Namysłów Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
Specjalista i fachowiec. Tak można w skrócie powiedzieć o Panu Wojciechu. Wyszukuje oferty kredytowe szyte na potrzeby i kieszeń klienta. Doradza, wyszukuje pułapek czyhających w zawiłych umowach deweloperskich. Zawsze odpowiada na pytania klienta i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na 100% polecamy! Szczęśliwi posiadacze nowego mieszkania.

Ania i Darek Ania i Darek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 42 %
Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Pana Wojciecha Omelaniuka. To profesjonalny, rzetelny i kompetentny doradca finansowy. Pan Wojciech pomagał nam przy wzięciu kredytu hipotecznego na nasz wymarzony dom. Ogromne zaangażowanie i nieoceniona pomoc w kompletowaniu wszelkich dokumentów zaowocowała przyznaniem kredytu. Polecamy współpracę z Panem Wojciechem ze względu na pełen profesjonalizm i skuteczne dążenie do celu. Panie Wojciechu, pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy. Piotr i Anna

Piotr i Anna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pana Omelaniuka polecamy wszystkim, którzy starają się o kredyt. Przede wszystkim dlatego, że jest kompetentny i rzetelny w tym, co robi. Do tego konkretny. Wcześniej nie mieliśmy co prawda do czynienia z innymi doradcami kredytowymi, trudno nam jednak sobie wyobrazić, że można lepiej działać. Kontakt telefoniczny zawsze, pocztą elektroniczną również, osobiście też. Pan Wojciech został nam polecony przez znajomą, której syn kupował mieszkanie i również otrzymał kredyt, współpracując z Panem Omelaniukiem. Nasz doradca wychwycił błędy z umowy przedwstępnej, dotyczące m.in. podwójnego adresu w księdze wieczystej (mieszkanie z drugiej ręki). Wiedział, że dopóki się tego nie wyprostuje (wypis z kartoteki lokali), bank odrzuci podanie o kredyt. Dziękujemy Panu raz jeszcze, wiemy, że ma Pan duży udział w tym, że możemy cieszyć się mieszkaniem.

Ania i Rafał Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam! Serdecznie polecam Pana Wojciecha Omelaniuka jako PROFESJONALNEGO doradce kredytowego, który już podczas pierwszego spotkania dotyczącego kredytu hipotecznego wykazał się dużą inteligencją, kulturą osobistą oraz wiedzą. Staraliśmy się z mężem o kredyt hipoteczny, kredyt na remont oraz dopłatę z MDM i z ogromną pomocą Pana Wojciecha udało się. Dziś jesteśmy w trakcie remontu, spełniliśmy marzenie o mieszkaniu i to dzięki Dobremu Doradcy jakim jest Pan Wojciech. Polecam gorąco!!

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem. Rzeczowy, merytoryczny, z dużym zasobem wiedzy. Wszystko było załatwione szybko, sprawnie i bez problemu. Polecam

Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Mieliśmy bardzo mało czasu, ale dzięki Panu Wojciechowi wszystko udało się załatwić (nawet MDM!). Jesteśmy bardzo młodzi, dużo spraw nie rozumieliśmy, które objaśniał nam spokojnie doradca. Pełen profesjonalizm, zawsze pomocny, super kontakt z klientem, polecam!!!

UM Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeśli szukasz prawdziwego specjalisty w zakresie kredytów hipotecznych, to Pan Wojciech będzie najlepszym wyborem! Nam pomógł już trzykrotnie uzyskać kredyt na nieruchomości i gdy tylko pojawi się taka potrzeba, to znów skorzystamy z pomocy. Pana Wojtka cechuje niespotykane wręcz zaangażowanie w każdą sprawę, niezwykła skuteczność oraz terminowość. Polecamy serdecznie jednocześnie dziękując za wszelką pomoc.

Daria i Piotr kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem mogę polecić Pana Wojciecha jako doradcę kredytowego. Mój przypadek był dość nietypowy, ale sprawa przebiegła błyskawicznie i bez najmniejszych problemów. Pan Wojciech cechuje się dużym profesjonalizmem i cierpliwością. Pomimo mojej, znikomej wiedzy na tematy kredytowe, sprawa została doprowadzona do pozytywnego zakończenia. Panie Wojtku, raz jeszcze dziękuję za fachową pomoc!

Jacek Bodera Kredyt hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojcech,to godny polecenia doradca kredytowy. Przedstawił nam oferty różnych banków, wytłumaczył na czym polegają różnice w ofercie i pozostawił nam wybór. Później dzięki Panu Omelaniukowi szybko udało nam się przebrnąć przez biurokrację i dostaliśmy kredyt. POLECAM!!!

Anna i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pracuję w finansach i w dodatku na rynku brokerskim, Wiem jak ważne jest aby twój Doradca Finansowy był kompetentny i nastawiony na klienta a nie na szybki zarobek tu i teraz. Skorzystaliśmy z usług Pana Wojtka z polecenia i całe szczęście!!!! Niezwykły jest to komfort psychiczny kiedy masz świadomość że kredyt który w danej chwili zaciągasz był najlepszą ofertą na rynku, tak się stało w naszym przypadku. Pan Wojtek wynegocjował obniżenie marży nawet wtedy kiedy była i tak niska. Dyspozycyjny, cierpliwy i pomocny, poprowadzi Was przez morze biurokracji. Jestem przekonany że sprawdza się z każdym klientem, polecam dla młodych zagubionych małżeństw starających się o zakup tego pierwszego wymarzonego domu oraz dla bardziej świadomych kupujących kolejną nieruchomość. Dziękujemy i życzymy Panu Wojtkowi pomyślności .

Mariusz Puźniak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
zdecydowanie polecam uslugi Pana Wojciecha.Sprawnie pokierowal realizacja naszego wniosku o kredyt hipoteczny a wszelkie pytania znajdowaly w krotkim czasie obszerne wyjasnienia. Polecam wspolprace z tym doradca osoba ktore nie dysponuja zbyt duza iloscia czasu lub wiekszosc czasu pracuja z dala od Wroclawia.Sprawnie przebiegala wymiana informacji czy to email czy telefonicznie.Polecam

Marek Kurlowicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wysokiej klasy profesjonalista, doskonalła znajomość rynku,a przy tym ujmująca osobowość i wysoka kultura osobista. Gorąco polecam!

Lubuszanka Doradctwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Miałem przyjemność dwukrotnie brać kredyt hipoteczny korzystając z usług Pana Wojciecha. Doskonałe doradztwo, wysoki poziom kompetencji oraz wieloletnie doświadczenie. To co najważniejsze to także szeroki znajomych doradców, dzięki czemu Pan Wojciech przy organizacji kredytów jest zorientowany precyzyjnie u źródła oraz potrafi wynegocjować warunki przy bardzo trudnych do uzyskania kredytach. Z pewnością mogę polecić współpracę z Panem Wojciechem, osobom, które chcą się zdecydować na zobowiązanie kredytowe długoletnie.

Marcin B. Doskonały fachowiec

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gdyby nie Pan Wojciech, to do teraz nie bylibyśmy w stanie załatwić kredytu, ze względu na skomplikowaną sytuację. Pan Wojciech wszystko nam wytłumaczył, znalazł rozwiązanie i pozytywnie załatwił kredyt. Wszystkie formalności również mięliśmy z głowy, do tego Pan Wojciech za każdym razem sam przyjeżdżał do nas do domu. Bardzo kompetentny człowiek, zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem będziemy go polecać wszystkim, którzy będą potrzebować dobrego doradcy. Dziękujemy, Panie Wojciechu!

Krzysztof i Sandra kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech jest prawdziwym profesjonalistą. Mój kredyt poprowadził bardzo sprawnie przez cały proces. Wypełnił wszystkie formalności, wskazał najważniejsze kwestie, był cały czas dostępny pod mailem lub telefonem służąc pomocą, a w moim przypadku dość często musiał takową udzielać, bo w sprawach bankowych jestem kompletnie nieobeznana. Duży plus dla Pana Wojtka za mobilność - do domu klienta przyjeżdża osobiście. Ma ciepłe i spokojne podejście, od samego początku wiedziałam, że kredyt i dofinansowanie dostanę, był przygotowany na każdą ewentualność. Dzięki niemu, po 2 miesiącach od złożenia pierwszego wniosku, rekomendację mogę pisać już siedząc w swoim mieszkaniu :)

D. Hipoteka + MdM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełny profesjonalizm w pomocy kompletowaniu dokumentów i przedstawienie realnych możliwości w uzyskaniu kredytu. Fachowo, szybko i sprawnie dzięki Panu Wojtkowi uzyskaliśmy kredyt. Dziękujemy

Paulina i Jarosław kredyt hipoteczny + kredyt na remont

Przydatność rekomendacji: 50 %
W październiku z pomocą Pana Wojtka otrzymaliśmy kredyt hipoteczny i mamy własne M3. Byliśmy po niezbyt miłych doświadczeniach z innym doradcą i dostaliśmy numer do p.Wojtka. Naprawdę szczerze możemy polecić takiego doradcę kredytowego. Pełen profesjonalizm, bardzo szybie odpowiedzi mailowe oraz telefoniczne. Pan Wojtek pomaga znaleźć różne rozwiązania dopasowując je do konkretnych potrzeb klientów. Już kilkoro naszych znajomych skorzystało z usług Pana Wojtka, 100 % zadowolenia . Serdecznie polecamy, jeśli szukacie Państwo świetnego doradcy , godnego zaufania(a szczerze mówiąc taka osoba jest bardzo potrzebna przy stresach związanych z kredytem) to warto skorzystać. Polecamy!

Ania i Mariusz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni profesjonalny, rzetelny i uczciwy Doradca. Polecam każdemu kto potrzebuje takiej pomocy. Sprawy załatwia szybko, sprawnie i skutecznie, jeszcze raz serdecznie polecam.

Radek pochwała

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Wojciecha można opisać w kilku zdaniach: -Rzeczowy i kompententny, -Konkretny, -Cierpliwy, -Zaangażowany w swoją pracę.

KK kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Goraco polecamy wspolprace z Panem Wojtkiem. pelen profesjonalizm i zaangazowanie w swoja prace to co dla nas bylo nieosiagalne dla niego to blahostka.

Marczykowscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Postanowiliśmy z żoną wybudować dom. Dla jego ukończenia musieliśmy posiłkować się kredytem. Ponieważ prowadzę działalność gospodarczą sprawa jego uzyskania do momentu spotkania z p. Wojtkiem nie była prosta. W banku, do którego udaliśmy się samodzielnie dostaliśmy odmowę. Na spotkaniu z doradcą p. Wojtek konkretnie wskazał banki, w których była szansa uzyskania kredytu . Kredyt uzyskaliśmy po 3 tygodniach. Pomoc p. Wojtka okazała się bezcenna.

Mateusz kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Za pośrednictwem p. Wojtka konsolidowaliśmy zobowiązania gotówkowe. Bank jaki wskazał nam p. Wojtek dał nam lepsze warunki niż te, które mieliśmy w dotychczasowym banku. Wszystko udało się zorganizować w 2 dni . Dziękujemy i będziemy przekazywać polecenia znajomym.

Ewa konsolidacja kredytu gotowkowego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kupowałem mieszkanie na rynku wtórnym i pośrednik nieruchomości polecił mi współpracę z p.Wojtkiem . Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że wybór doradcy jest dobry. Wybraliśmy wspólnie 3 banki . Po złożeniu wniosku wszystkie formalności kredytowe przebiegły sprawnie . Pan Wojtek towarzyszył mi również w banku przy podpisaniu umowy kredytowej. Szczerze polecam usługi tego doradcy.

Grzegorz kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam Wszystkich, do tej pory mieliśmy z żoną doświadczenie z kilkoma doradcami i różne były rezultaty i nasze odczucia. Pana Wojciecha poznaliśmy przypadkowo i przyznaje, że na początku mieliśmy pewne obawy. Jednak po pierwszych rozmowach, spotkaniach i jego efektach przekonaliśmy się, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Wojciech charakteryzuje się sporą wiedzą finansową, a także z zakresu sytuacji na rynku, ma również bardzo dobre relacje z bankami - co w naszym przypadku zaowocowało bardzo sprawnym przeprowadzeniem sprawy i otrzymaniem w dość krótkim terminie korzystnego kredytu. Pan Wojciech posiada rzadką cechę wśród doradców przekazywania skomplikowanych informacji w prosty, zrozumiały dla 'zwykłych' ludzi sposób oraz sporo cierpliwości do powtarzania tych samych i podobnych informacji :-). Wg. mnie co bardzo istotne w tego typu sprawach to zaangażowanie Pana Wojtka - poświecił czas podczas swojego urlopu na naszą sprawę za co jesteśmy wdzięczni i z czystym sumieniem polecamy jego usługi.

Piotr i Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
kompetentny i rzeczowy doradca - jak powiedział tak było, szybko i bezproblemowo, cenę kredytu również udało się znegocjować, jestem bardzo zadowolony

Michał mieszkanie Wrocław

Przydatność rekomendacji: 50 %
Starając się o kredyt na dom straciliśmy na początku niepotrzebnie zbyt dużo czasu, zanim ostatecznie trafiliśmy z polecenia do Pana Wojciecha Omelaniuka. Od tego momentu wszystko poszło łatwo, a to, co początkowo wydawało się "zagmatwane", u Pana Wojtka okazało się nie tylko bardzo proste, ale też cała procedura nabrała błyskawicznego tempa (m.in. Pan Wojtek poprowadził nas za rączkę w kwestii skompletowania niezbędnej dokumentacji, tam gdzie było trzeba, doradził, a zebrane dokumenty osobiście wysłał do banków). W ciągu 2 tygodni otrzymaliśmy pozytywne decyzje kredytowe z 2 różnych banków na warunkach lepszych niż byśmy sobie sami załatwili. Teraz staramy się o dodatkowe finansowania na wykończenie, zatem aby było sprawniej, prościej i LEPIEJ - idziemy znowu do Pana Wojtka! Innym osobom również polecamy tę ścieżkę!

Joanna i Michał Szczygieł Polecamy Pana Wojciecha Omelaniuka!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ten doradca zwyczajnie wie jak załatwić kredyt nawet w sprawach beznadziejnych jak moja. Pomógł mi gdy inni rozkładali ręce. Trwało to w sumie 3 miesiące ale winą była moja historia kredytowa. Dzięki Panie Wojtku .

Mariusz zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech doradzał nam w wyborze kredytu hipotecznego na zakup domu. Cały proces przebiegał w przyjaznej atmosferze, bez stresu oraz w zaplanowanym czasie. W zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o kredytach, odpowiada na wszystkie drobiazgowe pytania. Przygotował nam oferty z kilku banków, przy czym wyraźnie doradzał a to my wybraliśmy ostatecznie bank. Z odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że jest kompetentny, dostępny dla klienta w kontakcie telefonicznym i dotrzymuje terminów . Końcowa oferta bankowa okazała się nawet lepsza niż ta przedstawiona na pierwszym spotkaniu gdyż bank zgodził się w drodze negocjacji na nieznaczną obniżkę marży. Oczywiście duża w tym zasługa naszego doradcy. Życzymy wielu klientów i dziękujemy za profesjonalne doradztwo .

Damian N kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z pełnym zaufaniem co do kompetencji mogę polecić współpracę z p. Omelaniukiem. Jest doradcą o szerokiej wiedzy finansowej a jednocześnie przystępnym w rozmowie i co najważniejsze dostępnym w kontakcie telefonicznym. Przed p. Wojtkiem postawiłem zadanie zorganizowania kredytu deweloperskiego na przedsięwzięcie polegające na budowie budynku wielorodzinnego z jednoczesny zapewnieniem rachunku powierniczego otwartego dla tej inwestycji. Pan Omelaniuk prowadził te sprawę sprawnie i kompetentnie a na końcowym etapie decyzyjnym wynegocjował warunki cenowe, które były konkurencyjne względem innych banków. Współpraca z panem Omelaniukiem nie zakończyła się na podpisaniu umowy kredytowej i obecnie doradca ten nadal pomaga nam w kontakcie z bankiem.

wrocławski deweloper kredyt deweloperski

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ubiegałem się o kredyt MDM. Już na etapie podpisania umowy z deweloperem pomoc p. Wojtka była nieoceniona (poprawki do umowy). Dojechał do mnie do pracy na przekazanie dokumentów i złożenie wniosku kredytowego co było dla mnie znacznie pomocne z uwagi na charakter mojej pracy. Kredyt otrzymałem po miesiącu i praktycznie bezstresowo. Jak zdarzy się okazja będę Pana polecał znajomym.

Paweł MDM szybko i profesjonalnie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zostaliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie i mamy już środki na budowę domu :). Banki do których sami udaliśmy się w poszukiwaniu finansowania odmówiły nam kredytu z uwagi brak zdolności kredytowej - dochód męża pochodzi bowiem z ryczałtu. Pan Wojciech wyliczył nam dokładną zdolność kredytową w bankach mniej rygorystycznych względem "ryczałtowców", pomógł w przygotowaniu kosztorysu budowlanego i złożył wnioski kredytowe do 2 banków , w obu otrzymaliśmy decyzję pozytywną. Wybraliśmy Pana Wojciecha z polecenia znajomych i nie zawiedliśmy się. Z pewnością polecenie będziemy przekazywać dalej.

Marta i Mariusz budowa domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko, sprawnie, konkretnie. Doradca, który zdjął ze mnie ciężar formalności i kontaktu z bankiem w kompetentny sposób, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Paweł Kredyt USD

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia i nie pozostaje nam nic innego jak go także polecić. Pan Wojciech jest profesjonalistą, osobą cierpliwą, życzliwą, z potężną wiedzą w sprawach kredytowania i człowiekiem o wielkiej kulturze osobistej. Sprawnie i niesamowicie szybko przeprowadził naszą sprawę starania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Z wielką precyzją dopilnował wszystkich formalności, tak aby nie narażać nas na niepotrzebne koszty, zbędne dojazdy do biura, tak aby wszystko odbyło się jak najbardziej dla nas wygodnie. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni - jestem w ciąży i każda ulga dla mojej osoby jest na wagę złota. Umiejętnie potrafi negocjować warunki umowy z bankami, tak aby były jak najkorzystniejsze dla klienta.

Michał i Sylwia Bednarczyk; kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jest to NAJLEPSZY doradca we Wrocławiu. Dokładność i profesjonalizm w każdym calu, wspaniały kontakt i naprawdę bardzo duże zaangażowanie. Wcześniej słyszeliśmy, że Pan Wojciech jest znany z tego, że jeśli mówi, że się dostanie kredyt, to się go DOSTANIE. I choć my mieliśmy obawy, Pan Wojciech miał oczywiście rację. Cały proces przebiegł bezproblemowo, a my czekamy na klucze do naszego domu :) Bardzo polecamy Pana Wojciecha - to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem, bardzo rzetelny i kompetentny.

Maja i Camilo kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po przykrych doświadczeniach z doradcami finansowymi oraz nieudanych próbach załatwienia kredytu hipotecznego natrafiłem na p. Wojciecha. Od samego początku intuicja podpowiadała mi, że jest to osoba bardzo rzetelna, konkretna i profesjonalna. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że się nie pomyliłem. Nie mając już nadziei na otrzymanie kredytu i zakup mieszkania p. Wojtek załatwił wszelkie formalności w błyskawicznym tempie i niecały miesiąc później podpisałem umowę kredytową. Jest to doradca bardzo kompetentny, rzetelny, dostępny dla Klienta oraz znający realia banków. W 100% polecam usługi p. Wojciecha. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Mariusz W Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do p. Wojciecha dostałem z polecenia od kolegi z pracy. Współpracę uważam za bardzo udaną, konkretną, rzeczowo przedstawił wszystkie propozycje, rozpisał na kartce, wytłumaczył. Wszystko sprawnie, załatwione, zaoszczędzone bardzo dużo czasu. Polecam.

Łukasz z Wrocławia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wybór osoby Pana Wojciecha jako doradcy przy staraniu się o kredyt. Pomógł mi na każdym etapie związanym z przygotowaniem dokumentów, wszystko jasno tłumaczył, na bieżąco przedstawiał kalkulacje odnośnie wyboru różnych opcji kredytowych, plusy i minusy z tym związane. Zależało mi na dopłacie do kredytu w ramach MDM i Pan Wojciech jako jedyny z spośród doradców, z którymi wcześniej rozmawiałam, nie próbowałam mnie do tego pomysłu zniechęcić. Oczywiście przy kredycie z MDM jest więcej dokumentów do wypełnienia, czego podejrzewam inni doradcy nie chcieli się podjąć. Szczerze polecam Pana Wojciecha!

Julia kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Wojtka! Jest świetnym specjalistą w swojej branży. Wyjaśnił nam wiele trudnych kwestii. Przeprowadził nas bardzo gładko przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego ze skutecznym finałem. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wróciłbym do niego po raz drugi z czystą przyjemnością.

Karolina i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Wojtkiem współpracowałam zawodowo w zakresie kredytów hipotecznych już wcześniej, znałam więc jego profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawy klientów. Nic dziwnego, że gdy sama potrzebowałam kredytu zwróciłam się z prośbą do Wojtka. Jego pomoc była nieoceniona, kredyt spełnił wszystkie moje wymagania, a cała procedura była szybka i sprawna. Teraz będę go polecać moim znajomym.

Justyna Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech fachowo i profesjonalnie prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Potrafił bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśnić wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu.Kredy dostaliśmy w banku na którym najbardziej nam zależało. To wszystko sprawia, że z pełną świadomością polecamy Pana Wojciecha Omelaniuka. Jeżeli kiedyś jeszcze będziemy potrzebować doradztwa z pewnością skorzystamy z usług Pana Wojciecha.

Jagoda i Przemek kredyt hopoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy pana Wojciecha Omelaniuka. Przez cały okres starania się o kredyt wykazywał się ogromną wiedzą i nieskończoną ilością cierpliwości. Bez niego załatwienie kredytu byłoby zdecydowanie trudniejsze.

Kornelia Pokora-Rybak, Radosław Rybak Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kontakt do Pana Wojciecha dostałem od swojego znajomego z pracy i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. W ciemno polecam go swoim znajomym. Pan Wojciech posiada duża wiedzę na temat kredytów hipotecznych oraz ofert poszczególnych banków. Wykazuje się dużym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie problemów, które staja na drodze do otrzymania kredytu. Jeżeli w przyszłości będę zastanawiał się nad wzięciem kredytu to bez wątpienia skorzystam z usług Pana Wojciecha, który jest wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie.

Jacek Kujawa Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzieki Panu Wojciechowi jestesmy posiadaczami naszego wymarzonego domu.Przez dlugi czas staralismy sie sami zorganizowac kredyt hipoteczny,ale bez wiekszego sukcesu.Jako,ze mieszkamy za granica nie `docenilismy` polskiej biurokracji oraz zagmatwanych przepisow.Na szczescie wtedy znalezlismy kontakt do Pana Omelaniuka.Szybko wypelnil wniosek kredytowy i sprawa ruszyla z miejsca.Nawet mimo nieprzewidzianych klopotow, ktore pojawily sie w ostatniej chwili i pomimo trudnosci zwiazanych z dzielacym nas dystansem i naglacym terminem wszystko udalo sie pomyslnie zalatwic za co jestesmy Panu Wojciechowi bardzo wdzieczni.Zdecydowanie polecamy uslugi Pana Omelaniuka.

Karolina i Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech w sposób bardzo fachowy i projesjonalny prowadził nasze starania o kredyt, który był dość skomplikowany ze względu na niestandardową naszą sytuację. Z cierpliwością odbierał nasze telefony, wyjaśniał i tłumaczył nam "co, jak i dlaczego". Przyjechał do nas wieczorem kilka razy, pomógł wypełnić harmonogram prac budowlanych (wymóg do kredytu), czym zostawił konkurencje w tyle. Godziwie i ciężką pracą zarobił na swoją prowizję od banku. Wykasowaliśmy z telefonu kontakt do poprzedniego doradcy, z którm załatwialiśmy kredyt 8 lat temu, w to miejsce wpisaliśmy p. Wojciecha, którego odtąd będziemy polecać naszym znajomym!

Maria i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Wojciecha mogę polecić z czystym sumieniem. Mieliśmy problem z pozyskaniem kredytu hipotecznego. W momencie kiedy już zupełnie straciliśmy wiarę w pozyskanie kredytu hipotecznego, trafiłam na kontakt do Pana Wojciecha. Już w trakcie rozmowy telefonicznej byłam przekonana, że rozmawiam z poważną i konkretna osobą, Pan Wojciech okazał się osobą która cechuje się przede wszystkim ogromnym profesjonalizmem. Zawsze dostępny i zaangażowany w 100% . Nie pozostaje nam nic innego jak szczerze i z ogromną przyjemnością polecić wszystkim współprace z Panem Wojciechem.

Marta i Krystian gierczak Osoba Godna Polecenia!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech Omelaniuk udzielał nam bardzo fachowej i rzetelnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Polecam jego osobę szczególnie ze względu na dostępność, profesjonalne rady, prężne działanie, nieocenioną wiedzę fachową i bardzo wysoką kulturę osobistą. Profesjonalnie przeprowadzał nas przez cały proces, bardzo sprawnie i precyzyjnie dobierając oferty i dostępne opcje do naszej sytuacji, a dzięki jego zaangażowaniu i pomocy wybraliśmy bardzo korzystną ofertę kredytową. Szczerze polecamy usługi pana Wojciecha.

Monika i Marcin Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech Omelaniuk jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z usług Pana Wojciecha korzystaliśmy już po raz drugi starając się o kredyt hipoteczny. Za każdym razem operacja zakończyła się sukcesem. Nasza sytuacja była niestandardowa i Pan Wojciech musiał zapewne poświecić naszym sprawom dużo więcej uwagi i energii niż ma to miejsce zazwyczaj, za co bardzo mu dziękujemy. Zachęcamy innych do skorzystania z naprawdę profesjonalnej obsługi Pana Wojtka.

Joanna i Marcin B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z usług Pana Wojtka jestem z żoną bardzo zadowolony. Przyjechał na miejsce do domu pomimo że miał bardzo daleko, przedstawił fachowo oferty banków które nas interesowały, i załatwił wszystkie formalności w banku. Ja tylko podjechałem podpisać umowę :) Polecam serdecznie.

Damian Małycha Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie i na każdym etapie procesu ! Naprawdę polecamy! :)

Ewelina i Paweł K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Wojtka poleciło mi biuro nieruchomości. Zgodę na kredyt otrzymałem w niecałe dwa tygodnie od złożenia wniosku. Nie marnuje czasu, działa bardzo szybko, zawsze dostępny. Niewątpliwie jest profesjonalistą godnym polecenia. Jeszcze raz dziękuję Panie Wojtku. Paweł A.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W sierpniu 2013r. koło Wrocławia wybraliśmy dom, który chcieliśmy kupić. Wtedy polecono nam Pana Wojciecha jako doradcę kredytowego... Przypadek był dość nietypowy ponieważ mieszkamy i pracujemy za granicą, a nie wiele banków się pali do udzielenia kredytów w takich okolicznościach. Wszystkie dokumenty przygotowywaliśmy za granicą i wysyłaliśmy do Pana Wojciecha pocztą i mailem. Spośród trzech wybranych banków udało się nawet dostać kredyt w najbardziej pożądanym dla nas. Pan Wojciech profesjonalnie prowadził i zapiął sprawę na ostatni guzik łącznie z towarzyszeniem przy podpisaniu umowy kredytowej. Osobiście z Panem Wojciechem nigdy się nawet nie spotkaliśmy a umowę kredytową podpisywał mój ojciec upoważniony notarialnie. Z pewnością Pan Wojciech jest godny polecenia nawet w przypadkach dotyczących kredytów dla emigrantów zagranicznych ;) Dziękujemy!

Tadeusz i Dagmara K. Kredyt na dom dla pracujących za granicą

Przydatność rekomendacji: 100 %
W momencie kiedy juz zupelnie stracilam wiare w pozyskanie kredytu hipotecznego , trafilam na kontakt do Pana Wojciecha. Juz w trakcie rozmowy telefonicznej bylam przekonana ze rozmawiam z powazna i konkretna osoba,Pan Wojtek okazal sie osoba ktora cechuje przede wszystkim ogromny profesjonalizm.Zawsze dostepny i zaangazowany w 100%i to czego oczekiwalam od samego poczatku-konkretny , zadnych obietnic bez pokrycia, |Szanujacy czas swoj oraz klienta. Staralismy sie z mezem o kredyt hipoteczny osiagajac dochody z zagranicy -efekt ? Bez problemow i nie wiem kiedy decyzja a wlasciwie dwie pozytywne !! Radosc byla ogromna -Pan Wojciech to slyszal :) Nie pozostaje mi wiec nic innego jak szczerze i z ogromna przyjemnoscia polecic wszystkim wspolprace z Panem Wojciechem .

ANETA S. KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to osoba, która wykonuje swoją pracę z powołania a nie za karę. Profesjonalnie, rzeczowo i kompetentnie udzielił nam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Doradził przy wyborze kredytu hipotecznego. Objaśnił skrupulatnie wszelkie poruszane tematy. Dyspozycyjny nad podziw dla klientów. Godny polecenia. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc Panie Wojciechu. L. P. Gołojuch

Lucyna i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojciech wykazał się pełnym profesjonalizmem, fachowością, znajomością warunków kredytowych . Klienta traktuje indywidualnie, zawsze znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Odpowiada na każde pytanie, zawsze dostępny, rozwiąże każdy problem związany z kredytem . Kontakt do Pana Wojciecha dostałam z polecenia i z wielkim szacunkiem polecam go dalej.

BARBARA FLORCZAK KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług Pana Wojtka korzystałam dwukrotnie, co już zdaje się być dobrą rekomendacją. Dlaczego więc byłam tak zadowolona, że ponownie powierzyłam moje finansowe potrzeby w jego ręce? Ponieważ byłam przekonana, że przejdę całą procedurę przy najmniejszym udziale z mojej strony. I kolejny raz się nie zawiodłam. Procedura udzielenia kredytu hipotecznego nie należy do najłatwiejszych. Jednak wszelkie „potyczki” z bankiem przejął na siebie Pan Wojtek, dzięki czemu, ja, oprócz kredytu zyskałam dużo czasu i kosztowało mnie to o wiele mniej nerwów. Do klientów też jest cierpliwy, za co mu bardzo dziękuję.

Sylwia Rekowska Doradca dopasowany do potrzeb

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecamy pana Wojciecha wszystkim nie zdecydowanym. Był to nasz pierwszy kredyt w życiu i pierwszy kontakt z doradcą kredytowym. Na początku nie wiedzieliśmy czego się spodziewać i byliśmy pełni obaw aczkolwiek już po pierwszym spotkaniu byłem pewien, że ze strony pana Wojtka nie spotka nas nic złego. Bardzo profesjonalnie, szybko i sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową jednocześnie ani przez chwilę nie wywierając na nas presji. W każdej chwili był do naszej dyspozycji gotów udzielić pomocy. Pan Wojciech okazał się być osobą pracowitą, rzetelną,bardzo kulturalną a przede wszystkim otwartą na klienta. Dziś wiemy, że bez jego pomocy nie udało by nam się załatwić kredytu tak szybko i sprawnie. Pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy wszystkim!

Bartek i Magda Kredyt hipoteczny na mieszkanie we Wrocławiu.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pana Wojciecha Omelaniuka – pełny profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętność słuchania, niezawodność. Po prostu bardzo dobry doradca kredytowy! Z całą pewnością będziemy polecać usługi p. Wojtka wśród znajomych. Panie Wojtku – jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Marek I Ewelina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na pana Wojciecha trafilismy z polecenia i nie pozostaje nam nic innego jak to polecenie puścić dalej w świat i zachęcić do współpracy z tym doradcą :) Pan Wojciech jest profesjonalistą, osobą cierpliwą, życzliwą, z potężną wiedzą w sprawach kredytowania i człowiekiem o wielkiej kulturze osobistej. Sprawnie i niesamowicie szybko przeprowadził naszą sprawę starania się o kredyt hipoteczny na zakup domu. Z wielką precyzją dopilnował wszytskich formalności, tak aby nie narażać nas na niepotrzebne koszty, zbędne dojazdy do biura, tak aby wszystko odbyło się jak najbardziej dla nas wygodnie. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni - jestem w ciąży i każda ulga dla mojej osoby jest na wagę złota. Umiejętnie potrafi negocjować warunki umowy z bankami, tak aby były jak najkorzystniejsze dla klienta. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni ze współpracy. Synek w drodze, dom kupiony, teraz pozostaje nam tylko posadzić drzewo :) Dziękujemy!

Agata i Waldemar Kruszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm i wysoka etyka pracy to słowa, które w pełni oddają zawodowy charakter Pana Omelaniuka. Rzeczowo i cierpliwie tłumaczył nam wszelkie zwiłości związane z kredytem i dlatego w znaczący sposób przyczynił się do tego, że otrzymaliśmy kredyt w banku, który oferował nam najkorzystniejsze warunki. W porównaniu z innymi doradcami, z jakimi mieliśmy okazję współpracować, Pan Wojciech nie ma sobie równych.

Anna i Paweł Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to w 100% profesjonalny doradca finansowy. Przystępowaliśmy do kredytu hipotecznego po przeprowadzonej rozdzielności małżeńskiej. Sytuacja prawna kredytowanej nieruchomości była dość złożona (osobno zakup domu, umowa warunkowa na zakup działki itp). Pan Wojciech pomógł nam, sugerując pewne zmiany korzystne dla nas w umowie przedwstępnej, które pozwoliły później uniknąć problemów przy procesie kredytowania. Wiedza i doświadczenie Pana Wojtka wybiega daleko poza obszar czysto finansowy. Dyspozycyjność, załatwianie spraw bezpośrednio z deweloperem oraz bezdyskusyjnie wysoka kultura osobista czynią Pana Wojtka osobą absolutnie godną polecenia.

Beata i Tomasz Wrocław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pracuję na umowę zlecenie i nie miałem szans na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu a zwłaszcza mieszkaniowego, na szczęście mój ojciec ma działalność gospodarczą która rodziła nadzieję na jego wzięcie. Niestety wielu doradców kredytowych rozkładało ręce, biorąc pod uwagę wiek mojego ojca proponowali niski kredyt który nas nie zadowalał lub bardzo wysoką ratę kredytu której nie byłem w stanie udźwignąć albo po prostu odmawiali współpracy. Pan Wojciech okazał się PRAWDZIWYM PROFESJONALISTĄ. Zorganizował spotkanie na którym uświadomił mnie że kredyt który chciałbym wziąć jest całkowicie do zrealizowania, po wypełnieniu szeregu dokumentów udał się do moich rodziców mieszkających po za Wrocławiem by dokonać wszystkich formalności. Po dwóch tygodniach pojawiła się decyzja pierwszego banku, tydzień później drugiego, obydwie pozytywne. Minął zaledwie miesiąc a ja właśnie czekam na klucze do mojego nowego mieszkania. Z przyjemnością mogę stwierdzić że Pan Wojciech jest człowiekiem który lubi swoją pracę i jest po prostu bardzo dobry w tym co robi. Serdecznie polecam Pana Wojciecha.

Sławomir Lewandowski kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Trafiłam do pana Wojciecha z polecenia. Półtora roku temu starałam się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym. Ponieważ sama starałam się o dofinansowanie byłam podwójnie a może i potrójnie zestresowana i pełna obaw do zaciągnięcia długoterminowego zobowiązania. Radziłam się wielu doradców, ale p. Wojciech okazał się najrzetelniejszym doradcą. Cierpliwie tłumaczył zawiłości formalności oraz wykazał się niebywałą znajomością rynku. Nie tylko radziałam się wielu doradców, ale również próbowałam "szczęścia" bezpośrednio w bankach. Trafiłam do jednego z nich, w którym pracownik poinformował mnie, że mam zdolność kr, aby starać się o kredyt walutowy we frankach. Z tą informacją wróciłam do p. Wojtka, który od razu mówi: "p. Magdo, może Pani próbować dla własnego spokoju, ale mam doświadczenie z tym bankiem, i wiem, że Pani nie dostanie tam kredytu na wymaganą wysokość". Były to prorocze słowo. Może nie prorocze, bo p. Wojtek bazował na swoim doświadczeniu i b. dobrej znajomości produktów i rynku. Dla "własnego spokoju" postanowiłam jednak przekonać się na własnej skórze. Oczywiście okazało się, że p. Wojtek miał 100proc słuszność zaś ja straciłam czas i nerwy (musiałam chyba z pięć razy uzupełniać dokumenty, bo pracownik banku ciągle o czymś zapominał). Ta historia ostatecznie przekonała mnie, że p. Wojtek wart jest swojej opinii. Od tego czasu ze spokojem polecam p. Omelaniuka swoim znajomym. Jeszcze nie usłyszałam negatywnej opinii. Polecam!

Magda kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech Omelaniuk jest osobą rzetelną i kompetentną. Dwukrotnie pomógł nam przejśc przez zawiłe procedury związane z przyznaniem kredytu hipotecznego .Poleciliśmy go naszym rodzicom i oni również są w 100% zadowoleni z jego usług. Z czystym sumieniem i pełna odpowiedzialnością , możemy polecic Pana Wojciecha każdemu kto stara się o kredyt. Danusia i Bartek Jurczyk

Danusia i Bartek Jurczyk Dobry doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny i uczciwy – to najważniejsze cechy doradcy finansowego . I takim jest pan Wojciech Omelaniuk. Trafiliśmy do niego z polecenia biura nieruchomości po bezskutecznym trzymiesięcznym poszukiwaniu finansowania na zakup domu z magazynem - nieruchomośc ta była w trakcie windykacji komorniczej. Pan Wojciech wskazał banki, które podejmą się finansowania tej nieruchomości, kompetenntnie wskazał dokumenty, które będziemy musieli zdobyć aby bank zgodził się udzielić nam Kredytu. Sprawa była skomplikowana a jednak dobrnęliśmy do szczęśliwego finału. Jeżeli macie trudną sprawę szkoda tracić czasu na chodzenie po bankach. Polecamy w tym zakresie kompetencje pana Omelaniuka – skróci to Państwu czas i ograniczy stres związany z pozyskaniem finansowania … My jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni i będziemy Pana polecali wszystkim, którzy potrzebują pomocy w zdobyciu kredytu.

Milena Pawłowicz kredyt

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pomimo tego,że załatwienie kredytu nie było łatwą sprawą,udało się dzięki pomocy pana Omelaniuka.Bardzo dobry kontakt,wiedza i kultura osobista.Polecam tego doradcę.

Jędrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Do Pana Wojciecha trafiłem z polecenia agencji nieruchomości. Opisałem swoje potrzeby i otrzymałem oferty, które je spełniały. W trakcie procesu załatwiania kredytu Pan Wojciech zawsze służył pomocą, poradą i udzielał niezbędnych informacji. Każdemu mogę polecić usługi tego Doradcy.

Adam P. Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 0 %
Do Pana Wojciecha trafiliśmy z rekomendacji. Od razu przekonał nas jego profesjonalizm oraz wiedza na temat kredytów. Tylko dzięki jego pomocy udało nam się uzyskać naprawdę rewelacyjne oprocentowanie kredytu hipotecznego. Gorąco polecamy jego usługi

Przemysław i Katarzyna Wodeccy Bardzo zadowoleni klienci

Przydatność rekomendacji: 0 %
jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi kredytowej przez pana Wojciecha, który podpowiedział nam jak zwiększyć zdolność kredytową , przyznanie kredytu odbyło się bezproblemowo mimo dość skomplikowanej sprawy - chcieliśmy skredytować cesję praw o wybudowanie lokalu na rynku pierwotnym wraz z odstępnym dla sprzedającego, w ciągu 3 tygodni udało się nam podpisać umowę kredytową, za pomoc serdecznie dziękujemy

Katarzyna i Tomasz Borowiec kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całą pewnością polecam pana Wojciecha jako doradcę kredytowego. Jest on osobą w stu procentach kompetentną i godną zaufania.Na pierwszym spotkaniu ocenił moją zdolność kredytową i przedstawił propozycje kilku banków. Wszystkie wyliczenia przedstawione przez p.Wojciecha znalazły odbicie w późniejszych warunkach kredytu. Sama procedura otrzymania kredytu i podpisania umowy przebiegła szybko, sprawnie i bez żadnych problemów, a wszystkie sprawy z bankiem załatwiał p.Wojciech. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym doradcą, niedługo minie rok od jej rozpoczęcia, a p,Wojciech nadal pomaga mi w różnych sprawach związanych z kredytem. Bez wahania polecam p.Wojciecha, nie tylko jako niezawodnego i profesjonalnego doradcę, ale także jako człowieka o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym zaangażowaniu w swoją pracę.

Joanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z doradztwa Pana Wojciecha Omelaniuka. Staraliśmy się o kredyt RNS na dom. Działając według wskazówek Pana Wojtka wynikających z jego wiedzy i doświadczenia, osiągnęliśmy szybko wymarzony cel. Szczerze polecamy i sami w razie potrzeby ponownie skorzystamy z usług Pana Wojtka. Sylwia i Tomasz Wrocław

Sylwia i Tomasz Wrocław Kredyt RNS

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Wojciecha mogę polecić z czystym sumieniem. Korzystałem z pomocy p. Wojciecha dwukrotnie przy staraniu się o kredyty hipoteczne. Dzięki temu uzyskałem niższe oprocentowanie i marże a także nie musiałem sam załatwiać wielu papierkowych formalności. Polecam Mariusz Sakowski

Mariusz Sakowski W pełni zadowolony klient

Przydatność rekomendacji: 100 %
starałem się o kredyt firmowy i w kilku bankach z uwagi na branżę, w której działam odmówiono mi finansowania, bez umiejętnego poprowadzenia przez p. Wojciecha mojej sprawy kredytowej zapewne przeszedł by mi kontrakt koło nosa, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tego doradcę

Robert firma budowlana

Przydatność rekomendacji: 50 %
jest to jeden z nielicznych doradców, z którym spotykałem się, który potrafi słuchać klienta, przy całej fachowości doradcy nie ma presji z jego strony na wciskanie innych produktów inwestycyjnych co niestety czynili inni, przyszedłem po kredyt i dostałem kredyt szybko, profesjonalnie, bezproblemowo - POLECAM

Arkadiusz Żmigród

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pana Wojciecha cechuje przede wszystkim profesjonalizm, dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista. Wzięcie kredytu hipotecznego było dla mnie i dla mojego męża bardzo stresującym przeżyciem, zwłaszcza, że nigdy nie mieliśmy do czynienia z kredytami. Pan Wojtek wytłumaczył nam wszytko bardzo rzeczowo i dokładnie, a w chwilach kiedy potrzebowaliśmy rady wskazywał nam wszystkie możliwe rozwiązania, plusy i minusy. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego Doradcę. Jestem pewna, że dzięki niemu wzięcie kredytu będzie sprawne, "bezbolesne", a co najważniejsze - skuteczne.

Aleksandra i Robert Ciesielscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Korzystając z usług tego doradcy można liczyć nie tylko na jego komptencje w zakresie wyboru banku ale również pomoc w zakresie przygotowania kosztorysu budowlanego, znalezienie rzeczoznawcy, sugestie w zakresie wypłaty transz. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojtka jako kompetentną osobę przy wszelkich formalnościach związanych ze zdobyciem kredytu na budowę domu.

Szczepańscy budowa domu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ani przez chwilę od momentu spotkania z doradcą nie miałam wątpliwości że trafiłam do właściwej osoby. Pan Wojtek wyjaśnił jaką mam zdolność kredytową i do jakich banków warto składać wniosek, decyzję kredytową otrzymałem pozytywną ze wszystkich banków do której złożyłam wniosek, a poźniej jeszcze udało się wynegocjować odrobinę lepszą marżę kredytową. Pan Wojtek pomógł mi również po podpisaniu umowy kredytowej gdy pojawiły się komplikacje związane z uruchomieniem kolejnej transzy kredytu a pracownik banku okazał się mało kompetentny. Jestem bardzo zadowolona z usług i chętnie będę polecać tego doradcę wśród znajomych.

Anna Kownacka fachowa pomoc

Przydatność rekomendacji: 50 %
Informacje jakie przedstawił p.Wojciech na pierwszym spotkaniu pozwoliły mi uniknąć niepotrzebnych nerwów. Po spotkaniu byłam pewna, że posiadam zdolność kredytową. Po znalezieniu mieszkania p. Wojciech pomógł mi skorygowac zapisy umowy deweloperskiej tak aby bez problemu uzyskać kredyt z dopłatami dla singla. Wszystko przebiegło sprawnie i dlatego polecam tego doradcę.

Ilona kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Składałem wniosek kredytowy w lokalnym biurze kredytowym w Dzierżoniowie. Doradca tam pracujący zapewniał mnie, że sprawa jest prosta i do załatwienia w 2 tygodnie. Gdy zaczeły się problemy doradca przestał odbierać telefon, nie miałem żadnej informacji o stanie swojego wniosku. Kolega, który wcześniej korzystał z usług p. Wojciecha powiedział, że zna kogoś kompetentnego kto mógłby mi pomóc. Po spotkaniu z p. Wojciechem usłyszałem, że samodzielnie nie mam szans na zdobycie kredytu, jednakże włączenie do kredytu brata rozwiąże problem. Brat się zgodził. Przed Świętami podpisałem umowę kredytową i czekam na przekazanie kluczy do własnego mieszkania .

Paweł T doradca doradcy nie równy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kilka lat wstecz zaciagnęliśmy kredyt samochodowy, potem 2 kredyty gotówkowe na remont, dodatkowo w sklepie wciśnęli nam kartę kredytową z której mąż chętnie korzystał. Gdy pracodawca męża zaczął płacić pensję z opóźnieniem, pojawił się problem terminowości spłat dotychczasowych kredytów. Z polecenia znajomej trafiliśmy do p. Wojciecha. Opisaliśmy nasz problem, doradca zaproponował nam kredyt konsolidacyjny , który jest niżej oprocentowany i długoterminowy. Dzięki temu rata jaką obecnie płacimy stanowi mniej niż połowę dotychczasowych obciążeń. Składaliśmy za pośrednictwem p. Wojciecha 2 wnioski kredytowe - jeden z banków nam odmówił z uwagi na opóźnienia w płatności dotychczasowych rat, w drugim udało się. Cierpliwość i profesjonalizm tego doradcy pomógł nam złapać oddech finansowy.

Piwońscy kredyt na spłatę zobowiązań

Przydatność rekomendacji: 100 %
w mało sympatycznym momencie mojego życia (sprawa rozwodowa, podział majątku) p. Wojciech pomógł mi przebrnąć przez sprawę kredytu na spłatę byłego męża. Polecam tego doradcę za jego kompetencję i kulturę osobistą.

Halina Sz. kredyt na spłatę byłego męża

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełny profesjonalizm w kompletowaniu dokumentów i przedstawienie realnych możliwości w uzyskaniu kredytu. Fachowo, szybko i sprawnie dzięki panu Wojtkowi uzyskaliśmy kredyt.Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami naszego wymarzonego domu do którego będziemy się niedługo wprowadzać. Dziękujemy panie Wojtku.

Krystyna i Janusz Brzezińscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Wojtek bardzo fajnie zajął się moim kredytem. Wyjaśnił jakie są opcje, podał szczegóły na które warto zwrócić uwagę. Poleciłem już Pana Wojtka wielu znajomym i polecam dalej.

Marcin Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo profesjonalne podejście i obsługa!!! Z pomocą pana Wojtaka kredyt został załatwiony szybko i sprawnie. Panie Wojtku jeszcze raz dziękujemy za pomoc

Ewa kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech Omelaniuk cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością oraz bardzo wysoką kulturą osobistą. Nasz kredyt był dosyć nietypowy, a mimo tego sprawa została załatwiona pozytywnie. Z pomocy Pana Wojciecha korzystaliśmy kilka razy - po raz pierwszy przy staraniu się o kredyt, potem przy znacznym podwyższeniu kwoty kredytu, a następnie przy kilku aneksach do umowy kredytowej. Choć od zawarcia umowy kredytowej minęło już ponad pięć lat, nadal korzystamy z pomocy Pana Wojciecha przy kontaktach z bankiem. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojciecha Omelaniuka jako doradcę finansowego wysokiej klasy.

Małgorzata i Krzysztof Kasprowicz Osoba godna polecenia !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeden doradca,drugi ,aż w końcu otrzymaliśmy namiar od znajomej do Pana Wojtka.Po złożeniu niezbędnych dokumentów na ręce Pana Wojtka oczekiwaliśmy na decyzję.Niestety decyzja była negatywna.Zeszło z Nas powietrze,jednak Pan Wojtek postanowił odwołac się od tej decyzji i dochodzic Swoich racji w głównej siedzibie banku w Warszawie.Jak postanowił tak zrobił.Udał się do Warszawy w Naszym imieniu aby spotkac sie z osobą ktora jest odpowiedzialna za wydawanie decyzji odnosnie kredytów.Pamiętamy jak dziś a minął już prawie rok jak Pan Wojtek zaraz po spotkaniu dzwonił do Nas z pytaniem czy zależy Nam bardzo na tym kredycie,odpowiedziałem że bardzo,odpowiedział to macie kredyt przyznany.To tylko dzięki upartości i pewności Siebie i Swoich umiejetności w negocjacjach mamy Swoje upragnione M.Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Wojtka,szkoda tylko że tak póżno do nie go trafiliśmy.Jeszcze raz Wielkie Dzięki Panie Wojtku.Pozdrawiamy Sebastian i Ania.

Sebastian i Ania Kredyt Hipoteczny RNS

Przydatność rekomendacji: 80 %
pełny profesjonalizm w podejściu do tematu kredytowego, od wyjaśnienia możliwości kredytowych poprzez pomoc w kompletacji dokumentów kredytowych i odbiorze ich od developera po uzyskanie decyzji kredytowej, szybko, sprawnie i bez stresu, po odbiorze mieszkania zapraszam p. Wojtku na parapetówkę :)

Piotr Wrocław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
mieliśmy problem z pozyskaniem kredytu chodząc po bankach, w odróżnieniu od pracowników banku p. Wojciech od razu przedstawił nam konkretny sposób na rozwiązanie naszego problemu, procedura trwała ok 3 tygodni ale w końcu jesteśmy właścicielami naszego przemiłego mieszkanka, dziękujemy Panie Wojtku

Wioletta i Paweł udało się :)

Przydatność rekomendacji: 65 %