Wojciech Palak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 507877326 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Mam na imię Wojciech, jestem osobą bardzo kontaktową i w sprawy swoich klientów zawsze angażuje się na 100%- ale to tylko moje słowa- mam nadzieję, że przekonasz się o tym osobiście i pozwolisz mi zająć się Twoją sprawą :-)

 

Doświadczenie

Posiadam doświadczenie w branży finansowej zdobyte podczas wieloletniej pracy w największych Bankach, pracując zarówno jako osoba analizująca wnioski klientów oraz wydająca decyzje kredytowe. Posiadana przeze mnie wiedza pozwala na przygotowanie wniosku tak, aby cały proces udzielania kredytu przebiegł bezbłędnie, sprawnie, bezproblemowo i zakończył się uruchomieniem środków na sfinansowanie wybranego przez Ciebie przedsięwzięcia.

Atuty eksperta

Posiadam również doświadczenie w transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami, w związku z czym jestem w stanie zweryfikować poprawność dokumentacji do umowy kupna-sprzedaży nieruchomości w przypadku dokonywania transakcji bezpośrednio z właścicielem (bez pośrednictwa biura nieruchomości)

Przykłady opisanych spraw

Zajmuje się przygotowaniem zarówno wniosków o kredyty mieszkaniowe (sprawdzenie ofert, wyliczenie zdolności kredytowej, gromadzenie dokumentacji oraz pomoc w przygotowanie kosztorysu w przypadku budowy domu czy remomntu), gotówkowe jak i na prowadzoną działalność gospodarczą. Przygotowanie Biznesplanu czy prognoz finansowych na okres kredytowania działalności gospodarczej to moja specjalność.

Wybrane rekomendacje

Pełen profesjonalizm i wiedza godna polecenia. Szybko, konkretnie i z pełnym zaangażowaniem na każdym etapie. Polecam !!!

M &T Polecam z czystym sumieniem