Moje_nowe_zdjecie

Wojciech Tymula

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 789430152 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Wojciecha. To bardzo kompetentny, miły, zaangażowany, sprawny oraz skuteczny doradca. Pan Wojciech pomagał nam już przy drugim kredycie. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Chociaż już w pewnym momencie nie wierzyliśmy że się uda to Pan Wojciech zrobił wszystko aby rezultat był pozytywny. Teraz jak ktoś nas pyta o dobrego doradcę finansowego z czystym sumieniem polecamy Pana Wojciecha.

Aleksandra i Jan Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech wykazał się profesjonalizmem i ogromną kompetencją przy naszych staraniach o uzyskanie kredytu hipotecznego. Przedstawił oferty różnych banków, służył radą i rozumiał nasze oczekiwania. Współpraca z Panem Wojciechem układała się wzorowo, ponieważ jest to osoba komunikatywna i dyspozycyjna. Śmiało mogę przyznać że dzięki tej współpracy szybko, sprawnie i bez żadnych utrudnień został nam przyznany kredyt. Polecamy bardzo serdecznie.

Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca możemy polecić Pana Wojciecha. To niezwykle kompetentna, wyróżniająca się ogromną wiedzą, profesjonalna i konkretna osoba. Pan Wojciech jest bardzo sympatyczny, a kontakt z nim to przyjemność. Jako klienci mieliśmy poczucie, że nasza sprawa jest naprawdę w dobrych rękach. Korzystając z usług Pana Wojciecha można być pewnym, że zależy mu na jak najlepszych warunkach kredytu dla klienta. Jesteśmy pewni, że bez pomocy nie bylibyśmy na takim etapie jak teraz.

Tomasz, Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełny profesjonalizm w podejściu do tematu kredytowego, od wyjaśnienia możliwości kredytowych poprzez pomoc w kompletacji dokumentów po uzyskanie decyzji kredytowej. Szybko, sprawnie i bez stresu znajduje rozwiązanie w przypadku kłopotów. Zawsze dostępny i zaangażowany. W zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o kredytach i odpowiada na wszystkie drobiazgowe pytania. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wróciłbym do niego po raz drugi z czystą przyjemnością.

Damian Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pana Wojciecha, pełny profesjonalizm, zaangażowanie, umiejętność słuchania, niezawodność. Po prostu bardzo dobry doradca kredytowy! Z całą pewnością będziemy polecać usługi p. Wojtka wśród znajomych.

Michał i Ewelina Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyt hipoteczny z Panem Wojtkiem to uniknięcie biegania pomiędzy bankami w poszukiwaniu najlepszej oferty, a później z dokumentami. Doradził i wytłumaczył, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny. Formalności prowadził do samego końca. Absolutny profesjonalizm. Mogę polecić każdemu.

Krzysztof Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Panem Wojciechem. Podszedł do naszej sprawy w sposób indywidualny, profesjonalny i rzetelny. Zawsze pozostawał do naszej dyspozycji. Każdy napotkany problem potrafił rozwiązać profesjonalnie. Znalazł dla nas najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny. Byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Szczerze polecamy.

Joanna i Marcin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %