Wojciech Wierzbicki

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 791792013 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

BEZPŁATNE KONSULTACJE KREDYTOWE!

 

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu i potrzebujesz kredytu?

Nie wiesz od czego zacząć? Przeraża Cię bankowa biurokracja?

Chętnie pomogę!

Jestem po to by zaoszczędzić Ci nerów i stresu.

Specjalizuję się w pomocy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, jak również innych produktów finansowych. Każdemu pomogę w znalezieniu odpowiednich dla niego rozwiązań, przeprowadzając przez cały proces, od początku do końca.

W kwestii kredytów:

 • sprawdzam zdolność kredytową
 • porównuję i omawiam ofertę kredytową z wielu banków - pomagam wybrać najlepszą
 • pomagam w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wszystkich wymaganych do wniosku dokumentów
 • doprowadzam do uzyskania decyzji kredytowej, zawarcia umowy kredytowej i wypłaty kredytu

Moim Klientom przedstawiam dokładne porównanie kredytów z wielu banków tak, żeby mogli wybrać kredyt najlepszy dla siebie. Porównuję przede wszystkim elementy, które wpływają na koszt kredytu, jak marża, prowizja, ubezpieczenia, inne opłaty.

Całościowe porównanie to całkowite wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden - na przykład tylko o prowizję czy tylko o marżę. Moje porównanie jest wielopłaszczyznowe óżni się od porównywarek internetowych właśnie dokładnym podejściem i analizą każdego indywidualnego przypadku Klienta.

 

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW MOJEJ POMOCY.

MOJE USŁUGI SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

ZAPRASZAM DO  KONTAKTU

Doświadczenie

 

Jestem ekspertem finansowym współpracującym aktualnie z ANG SA.

Mamy najszerszą ofertę na rynku. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze w zakresie od standardowych hipotek, poprzez kredyty komercyjne, kredyty firmowe, kredyty rolnicze, konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, a nawet ubezpieczenia.

W swojej pracy wykorzystuję doświadczenia zdobyte wcześniej w bankach Pekao S.A. i BGŻ S.A. oraz w firmach pośrednictwa finansowego Open Finance S.A. Tax Care S.A.

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2006 Uniwerystet Mikołaja Kopernika (Zarządzanie i Marketing)

Atuty eksperta

 

 • Doświadczenie nabyte we współpracy z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi,
 • Wieloletnia obsługa podmiotów w obszarze bankowości hipotecznej (biura pośrednictwa nieruchomości, deweloperzy),
 • Teoretyczna i praktyczna znajomość  zagadnień Planowania Finansów Osobistych,
 • Setki pozytywnie zamkniętych spraw kredytowych,
 • Uczciwość, sumienność, rzetelność, zaangażowanie w pracę,
 • Precyzyjnie i zrozumiale wytłumaczę niezbędne zagadnienia.

Jestem mobilny.

Dojeżdzam na spotkanie na życzenie Klienta

 

Oszczędzam Twój czas i pieniądze.

Oferta wszystkich banków w 1 miejscu!

Przykłady opisanych spraw

 

Kredyty dla osób pracujących za granicą (EUR, USD, SOK, NOK)

Kredyty dla obcokrajowców

 

 • kredyty na zakup mieszkania/domu, rynek wtórny i pierwotny
 • kredyty na budowę domu systemem gospodarczym, jak i z generalnym wykonawcą
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na zakup działki rekreacyjnej
 • kredyty na zakup działki rolnej
 • kredyt na zakup siedliska
 • kredyt na zakup domku letniskowego
 • kredyt na refinansowanie poniesionych kosztów zakupu/budowy nieruchomości
 • refinansowanie kredytu hipotecznego
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe

Wybrane rekomendacje

Dzięki pomocy Pana Wojtka w tym niełatwym czasie udało mi się zrealizować marzenie o pierwszym własnym mieszkaniu. Szczerze polecam Pana Wojtka jako doradcę.

Agnieszka z Kwidzyna Polecam

Pan Wojciech jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym a przede wszystkim skutecznym w działaniu doradcą kredytowym. Moją sprawę załatwił szybko i sprawnie i co najważniejsze korzystnie dla mnie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Marcin Kredyt

Profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniej oferty a w szczególności zrozumiałe omówienie systemu kredytowania, realne zbadanie zdolności kredytowej, analiza potrzeb oraz wyboru odpowiedniego źródła finansowania, pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów, cierpliwość, wytrwałość, wysoka kultura osobista a do tego niesamowita energia, optymizm, umiejętność rozwiązywania problemów. Bardzo efektywna współpraca. Gorąco polecamy.

Beata i Piotr Kredyt hipoteczny

Panie Wojciechu bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za Pana pomoc w uzyskaniu kredytu, a co za tym idzie, w zakupie wymarzonego mieszkania. Bez Pana pomocy byłoby to zdecydowanie bardziej skomplikowane. Dziękuję, że czuwał Pan nad moją sprawą i w porę reagował w kwestii oprocentowania. Życzę wielu tak skutecznie poprowadzonych transakcji. Polecam współpracę !

MP NOWE Kredyt

Pan Wojciech super profesjonalista. Dobre podejście do klienta. Zawsze odbiera telefon. Nawet w trudnych przypadkach nie zostawia klienta i walczy do końca, tak jak w moim przypadku walczyliśmy prawie 2 lata aż się udało. Polecam. Super gość.

Adamski Tomasz Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy,rewelacyjny kontakt, ogromną wiedzą i zaangażowanie. Taka współpraca to czysta przyjemność.

Joanna Czyżak Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panem Wojciechem przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszelkie aspekty związane z kredytem zostały nam konkretnie i rzeczowo przedstawione, a na każde pytanie uzyskaliśmy zrozumiałą odpowiedź- krok po kroku wszystko zostało dokładnie omówione. Pan Wojciech był zawsze do naszej dyspozycji. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na jego pomoc. Polecamy z całego serca!

Marta i Mariusz Kredyt hipoteczny

Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, wszystko sprawnie i czytelnie dla klienta. Bardzo polecam zarówno cała firmę jak i osobę Wojtka Wierzbickiego.

Paweł Czyżak Zakup nieruchomości

Pan Wojciech to godny polecenia specjalista! Jest bardzo pomocny i cechuje się ogromnym profesjonalizm oraz zaangażowaniem. Rzetelnie przekazuje informacje, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe i klarowne, to bardzo ułatwia współpracę oraz podejmowanie decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy współpracę.

Barbara i Jacek B. Kredyt hipoteczny

Staraliśmy się o kredyt hipoteczny samodzielnie co nam się nie udawało ale za pośrednictwem p. Wojtka kredyt otrzymany w 2 bankach. Nie było dla niego problemem spotkanie późnym popołudniem lub wcześnie rano, odbierał każdy telefon z najmniejsza drobnostka czy z dziwnymi pytaniami i na każde rzeczowo odpowiadał. Droga po kredyt z nim to była czysta przyjemność. Minimum formalności, wszystko sam załatwiał. Oferty banku przedstawione czarno na białym. Dzięki niemu spełniliśmy swoje marzenie o własnym M. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc i szczerze POLECAMY!

Rafał z Malborka Kredyt hipoteczny

Pan Wojtek to bardzo profesjonalny, a jednocześnie niesamowicie sympatyczny człowiek. Mogę spokojnie powiedzieć, że to dzięki jego pracy i staraniom mieszkamy w swoim własnym mieszkanku. Polecam gorąco

Ola Piwecka Kredyt hipoteczny

Bardzo miły i sympatyczny doradca kredytowy z dużym doświadczeniem i cierpliwością do klienta, wszystkie sprawy załatwia ekspresowo mimo że dzieliła nas odległość 70 km. Bardzo polecam Pana Wojciecha

Waldek Gorąco polecam

Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego oraz w innych spraw finansowych chcielibyśmy polecić Pana Wojciecha Wierzbickiego. Pan Wojtek jest kompetentnym specjalistą. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Nasze obawy związane z całą procedurą ubiegania się o kredyt zniknęły już po pierwszej wizycie u Pana Wojtka. Rzetelnie i precyzyjnie wytłumaczył nam szczegóły ofert kredytowych, które są dostępne na rynku i pomógł przejść przez wszystkie formalnosci. Jeszcze raz serdecznie polecamy.

Ania i Damian kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco polecamy usługi Doradcy Finansowego Wojciecha Wierzbickiego. Szybka, fachowa i miła obsługa. Pan Wojtek w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredyt,. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, profesjonalizm.

Magda i Łukasz Kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Wojciechowi udało się szybko i bez problemu załatwić wszelkie formalności związane z kredytem. Pomógł zgromadzić i wypełnić niezbędne dokumenty, na bieżąco odpowiadał na pytania, czy to telefonicznie, czy mailowo oraz informował o postępach. Wyjaśniał wszystkie wątpliwości, sam kontaktował się z deweloperem i bankiem. Pan Wojtek jest godny polecenia, podszedł do sprawy rzetelnie i profesjonalnie. Służył pomocą na każdym etapie. Poleciła nam go koleżanka i z pewnością będziemy polecać do dalej. :)

Żaneta Kredyt hipoteczny

Pan Wojtek jest przemiłym, profesjonalnym doradcą, bardzo pomocnym oraz zaangażowanym w to co robi. Załatwił praktycznie wszystkie formalności za mnie. Dzięki niemu mogę cieszyć się z własnego M. Dziękuję Panie Wojtku!

Dorota Olszewska Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Wojciecha Wierzbickiego. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. To Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili, czyli do wypłaty pożyczki czuliśmy się zaopiekowani. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.”

Marta Kamińska-Prykowska Profesjonalnie

Profesjonalne i kompetentne doradztwo.Kontakt bez zarzutów. Naprawdę godny polecenia.!!

Adam i Małgorzata Kredyt hipoteczny

Szczerze polecamy usługi Pana Wojtka. Poza doborem najkorzystniejszej oferty doradził nam m.in. co jeszcze można zrobić by raty były niższe. Pan Wojtek zawsze służył swoją wiedzą i pomagał nam poruszać się w gąszczu przepisów. Nigdy nie było problemów z kontaktem, nawet poza standardowymi godzinami pracy. A wszystko to podczas swoistego wyścigu z czasem - by zdążyć z formalnościami zanim skończą się fundusze z MDM. Pełen profesjonalizm. Jesteśmy autentycznie zadowoleni i szczerze polecamy!

Ewa i Adrian Tomczuk Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojtka. Naprawdę przesympatyczny, kompetentny doradca. Bez stresu przeprowadził nas przez procedury kredytowe. Nigdy nie było problemu ze skontaktowaniem się. Wszystko zostało wyjaśnione i załatwione szybko i sprawnie. Jeszcze raz gorąco polecamy Pana Wojciecha i dziękujemy serdecznie za fachową i rzetelną pomoc :)

Kamila i Daniel Śliwińscy Najlepszy doradca!

Pragnę podziękować Panu Wojciechowi za pomoc oraz fachowość. Coś co było nie możliwe stało się możliwe. Bardzo Panu jeszcze raz dziękuję.

Andrzej Marcysiak Podziękowanie

Z czystym sumieniem mogę polecić pana Wojciecha każdemu, jest profesjonalny i rzetelny a także cierpliwy, bez problemu odpowiadał na tysiące nurtujących mnie pytań, niekiedy zadawanych wielokrotnie, potrafi sprawnie przeprowadzić klienta przez gąszcz zawiłości umów bankowych. Dzięki niemu w końcu mieszkam w swoim upragnionym domku.

Agnieszka Rożek kredyt hipoteczny

Gorąco polecamy pana Wojciecha jako doradcę. Do pana Wojtka zostaliśmy skierowani przez współpracujące z nim biuro nieruchomości. Jest kompetentną osobą na odpowiednim stanowisku. Miły, sympatyczny, potrafił normalnym językiem przekazać wszystkie procedury bankowe. Nigdy nie było problemu aby się z nim skontaktować, szybko i sprawnie zostaliśmy przez niego obsłużeni. Dzięki niemu dostaliśmy kredyt na nowe mieszkanie. Serdecznie Panu dziękujemy i będziemy polecać Pana osobę. Lilianna i Grzegorz Pyźlak

Lilianna Grzegorz Pyźlak Najlepszy doradca

Pan Wojciech Wierzbicki to człowiek bardzo cierpliwy - z pokorą potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe kruczki umów. Kompetentny, szybki, efektywny, a przede wszystkim - godny zaufania. Przy tym komunikatywny, uśmiechnięty, przy Nim klient czuje się WAŻNY! Pan Wojtek zawsze oddzwania...

Katarzyna Jakimowska Doradca finansowy

Gorąco polecamy usługi doradztwa finansowego oferowane przez Pana Wojciecha Wierzbickiego,które są wykonywane w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny-osoba godna zaufania. Doradztwo Pana Wojtka to przede wszystkim oszczedność pieniędzy-wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej, czasu-nie musieliśmy biegać po wszystkich bankach aby zbierać oferty kredytowe -mogłabym wymieniać i wymieniać- same pozytywy. W naszym przypadku udało się jeszcze załatwić dodatkowy kredyt(oprócz kredytu hipotecznego) bez określenia celu. Panie Wojtku serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy. Mirosława i Kazimierz Olszewscy

Mirosława Kazimierz Olszewscy Kredyt hipoteczny .

Profesjonalnie, rzetelnie i zawsze do dyspozycji. Przede wszystkim doradca któremu nie zależy tylko i wyłącznie na nabiciu własnego portfela. Polecam.

Tomek, Ruda kredyt Hipoeczny

Pan Wojciech to prawdziwy profesjonalista. Dzięki Panu Wojciechowi już niedługo wprowadzimy się do naszego wymarzonego domu. Ominęło nas to całe szaleństwo bieganie po bankach i porównywanie ofert bez pomocy specjalisty. Mogliśmy spać spokojnie nie martwiąc się praktycznie o nic. Pan Wierzbicki pomógł nam zdobyć kredyt na dokończenie budowy domu i z czystym sumieniem możemy polecić go innym osobom które nie wiedzą od czego zacząć lub nie mają czasu na wycieczki po bankach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Jolanta i Krzysztof

Jolanta Pyszka Kredyt hipoteczny