Wojciech Wierzbicki

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 791792013 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Wojciech pomógł mi z refinansowaniem zawartego wcześniej kredytu na korzystniejsze warunki. Dzięki temu będę teraz płacić mniej. Szczerze polecam współpracę z Panem. Jeszcze raz dziękuję.

Monika Kamińska Refinansowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pomocą Pana Wojtka uzyskaliśmy kredyt na budowę domu. Procedura przebiegła sprawnie, Pan Wojtek zawsze pomocny, dyspozycyjny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam współpracę z Panem Wojtkiem.

Kalinowski P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Wojciecha, który służy pomocą na każdym etapie załatwiania kredytu jak i samej procedury zakupu mieszkania. Pan Wojciech jest obecny podczas podpisywania umowy z bankiem jak i aktu notarialnego. W 100% pełen profesjonalizm! Polecam!!

Agnieszka i Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pana Wojtka w tym niełatwym czasie udało mi się zrealizować marzenie o pierwszym własnym mieszkaniu. Szczerze polecam Pana Wojtka jako doradcę.

Agnieszka z Kwidzyna Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to osoba w pełni zaangażowana, potrafi wytłumaczyć i doradzić. Bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem.

Urszula Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Wojciechem. Dostałam dobry kredyt z bardzo dogodnymi warunkami spłaty. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Gorąco Polecam!

Patrycja K. Kredyty hipoteczne

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dobry, uczciwy, skuteczny fachowiec. Zaangażowany w sprawy które prowadzi. Zawsze dostępny pod telefonem. Polecamy.

Martyna i Patryk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością dodaję rekomendację pozytywną dla Pana Wojciecha w sprawie obsługi kredytu hipotecznego. Doradca fachowy, kompetentny solidny oraz skuteczny w obsłudze udzielonego kredytu. Dzięki dużej wiedzy posiadanej przez doradcę oraz rzetelnym podejściu do klienta udzielenie kredytu hipotecznego nie jest takie trudne oraz zawsze osiągalne. Polecam i bardzo dziękuję za fachową obsługę.

Lidia i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym a przede wszystkim skutecznym w działaniu doradcą kredytowym. Moją sprawę załatwił szybko i sprawnie i co najważniejsze korzystnie dla mnie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Wojciechem godna polecenia. Posiada on ogromną wiedzę w temacie kredytów. Wszystkie zagadnienia objaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Przedstawia jasne symulacje i porównania banków oraz zaznacza o czym należy pamiętać, co kiedy zrobić. Dzięki współpracy z Panem Wojciechem nie musieliśmy się o nic martwić. Jeśli nie jesteś obeznany w procedurach i ofertach bankowych to rekomenduje udać się do doradcy. Na pewno oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy! Jeszcze raz polecam i dziękujemy za pomoc.

Klaudia i Łukasz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to nie tylko doskonały profesjonalista, ale także bardzo życzliwy, uczciwy i zaangażowany w swoją pracę człowiek. Doradca naprawdę godny zaufania. Zawsze służył pomocą, odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, a także podpowiadał najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Dzięki pomocy nie tylko udało się nam dokonać najlepszego wyboru, który korzystanie wpłynie na nasz budżet. Z czystym sumieniem polecamy i sugerujemy kontakt z Panem Wojciechem.

Wioletta i Karol Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pełną odpowiedzialnością polecamy doradztwo oferowane przez Pana Wojciecha każdemu kto stara się uzyskać kredyt na możliwie jak najlepszych warunkach. Posiada ogromną wiedzę, zawsze służy pomocą, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Szuka i pomaga w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta. Wielkie podziękowania dla pana Wojciecha.

Anna i Jarek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniej oferty a w szczególności zrozumiałe omówienie systemu kredytowania, realne zbadanie zdolności kredytowej, analiza potrzeb oraz wyboru odpowiedniego źródła finansowania, pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów, cierpliwość, wytrwałość, wysoka kultura osobista a do tego niesamowita energia, optymizm, umiejętność rozwiązywania problemów. Bardzo efektywna współpraca. Gorąco polecamy.

Beata i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najlepszy doradca. Pan Wojciech jest bardzo rzetelny, uprzejmy, rzeczowy i zawsze ma najświeższe informacje na temat oferty banków. Nie często się zdarza by klient czuł się tak ważny jak ja, we współpracy z Panem Wojciechem. Dostępny w każdym momencie, w ważnych sprawach również w weekend. Pan Wojciech potrafił dopasować kredyt pod moje zdolności. Nie dość, że otrzymałem kredyt hipoteczny pod zakup domu, to jeszcze na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo polecam Pana Wojciecha.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panie Wojciechu bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za Pana pomoc w uzyskaniu kredytu, a co za tym idzie, w zakupie wymarzonego mieszkania. Bez Pana pomocy byłoby to zdecydowanie bardziej skomplikowane. Dziękuję, że czuwał Pan nad moją sprawą i w porę reagował w kwestii oprocentowania. Życzę wielu tak skutecznie poprowadzonych transakcji. Polecam współpracę !

MP NOWE Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze możemy polecić Pana Wojciecha. Bardzo rzeczowy, konkretny doradca, który doskonale zna się na tym co robi. Nie marnuje czasu i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, walczy do samego końca. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt i powstaje nasz wymarzony dom. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy serdecznie.

Jacek K. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cała procedura kredytowa dzięki pomocy Pana Wojciecha przebiegła sprawienie i bez żadnych komplikacji. Z całym sercem będę polecać znajomym współpracę z Panem. Od początku wszystko szczegółowo omawia i przedstawia krok po koku, a w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowie na każde nurtujące pytanie. Załatwianie formalności to czysta przyjemność, wszystkie wnioski przygotował na spotkanie i skompletował potrzebną dokumentację. Polecam współpracę z Panem Wojciechem! Bardzo pomocny człowiek.

Damian i Sylwia kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech super profesjonalista. Dobre podejście do klienta. Zawsze odbiera telefon. Nawet w trudnych przypadkach nie zostawia klienta i walczy do końca, tak jak w moim przypadku walczyliśmy prawie 2 lata aż się udało. Polecam. Super gość.

Adamski Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy,rewelacyjny kontakt, ogromną wiedzą i zaangażowanie. Taka współpraca to czysta przyjemność.

Joanna Czyżak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Wojciechem przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszelkie aspekty związane z kredytem zostały nam konkretnie i rzeczowo przedstawione, a na każde pytanie uzyskaliśmy zrozumiałą odpowiedź- krok po kroku wszystko zostało dokładnie omówione. Pan Wojciech był zawsze do naszej dyspozycji. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na jego pomoc. Polecamy z całego serca!

Marta i Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, wszystko sprawnie i czytelnie dla klienta. Bardzo polecam zarówno cała firmę jak i osobę Wojtka Wierzbickiego.

Paweł Czyżak Zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecamy Pana Wojciecha. Przedstawił nam kilka ofert po czym naprawdę świetnie doradził, która opcja będzie dla nas najbardziej korzystna. Wszystkie formalności zostały przygotowane i przekazane do banku, byliśmy informowani na bieżąco o każdym etapie kredytowania. Osoba bardzo serdeczna, ciepła i w pełni zaangażowana w pomoc w uzyskaniu kredytu. Współpraca przebiegła w super atmosferze, naprawdę szczerze polecamy.

Artur Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to profesjonalista. Wspaniała współpraca, świetny kontakt. Wiedziałem na bieżąco jak wygląda moja sytuacja. Posiada dużą wiedzę fachową. Odpowiedział zawsze na każde pytanie i rozwiał wszelkie wątpliwości. Poza tym Pan Wojciech to bardzo sympatyczny człowiek. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Bardzo polecam każdemu szukającemu dobrego i profesjonalnego doradcy finansowego. Można polegać na jego zaangażowaniu.

Aleksander Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech jest osobą rzetelną i kompetentną. Jego profesjonalizm przekłada się na działanie. Pod jego opieką można czuć się bezpiecznie i bez obaw oddać sprawy kredytowe w jego ręce. Jest na prawdę osobą godną zaufania. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Zawsze dostępny w razie wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam doradcę wszystkim zainteresowanym i szukającym pomocy w sprawach kredytowych.

Janusz M Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to godny polecenia specjalista! Jest bardzo pomocny i cechuje się ogromnym profesjonalizm oraz zaangażowaniem. Rzetelnie przekazuje informacje, dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe i klarowne, to bardzo ułatwia współpracę oraz podejmowanie decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy współpracę.

Barbara i Jacek B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech indywidualnie podchodzi do sprawy. Pomaga dobrać ofertę do potrzeb klienta i jego osobistej sytuacji. Analizuje możliwości i przedstawia wszystko bardzo zrozumiale. Monitorował nasz kredyt, kompletował dokumenty i kontaktował się z bankiem. Pomógł nam także wypełnić wszystkie wnioski. Wyliczył nam zdolność kredytową już na pierwszym spotkaniu. Szczerze polecamy współpracę.

Monika i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech jest bardzo rzeczowym i uprzejmym doradcą. W trakcie załatwiania sprawy pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem. Służy wyjaśnieniami i skutecznie rozwiązuje nagłe problemy, które mogą się pojawić. Potrafi doskonale dopasować ofertę dla danego klienta. Polecam, ponieważ dzięki jego pomocy i rzeczowej analizie możemy zaoszczędzić dużo czasu. Otrzymaliśmy kredyt najlepszy do naszych możliwości finansowych.

Edyta i Tomasz Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdeczne polecamy usługi doradcze Pana Wojciecha. Z zaangażowaniem i rzetelnie podchodzi do sprawy. Jest bardzo miły i chętnie odpowiada na każde pytania. Kiedy pojawiły się trudności bez problemów znalazł wyście z kłopotliwej sytuacji i doszliśmy do pozytywnych skutków. Dzięki współpracy możemy cieszyć się nowym domem. Pozdrawiamy i polecamy!

Anna i Robert D. Polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo przemiła współpraca. Pan Wojciech był zawsze w dyspozycji i gotowy do odpowiedzi na pytania, pomagał w każdym etapie uzyskania kredytu. Szczerze polecam, nie trzeba się o nic martwić.

Jan K. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej usługi i pełnego zaangażowania od początku do końca. Wszystkie formalności załatwione w krótkim czasie. Pan Wojciech szybko znalazł ofertę, która będzie odpowiednia do naszych warunków. Szczerze polecamy.

Renata, Sławomir Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Staraliśmy się o kredyt hipoteczny samodzielnie co nam się nie udawało ale za pośrednictwem p. Wojtka kredyt otrzymany w 2 bankach. Nie było dla niego problemem spotkanie późnym popołudniem lub wcześnie rano, odbierał każdy telefon z najmniejsza drobnostka czy z dziwnymi pytaniami i na każde rzeczowo odpowiadał. Droga po kredyt z nim to była czysta przyjemność. Minimum formalności, wszystko sam załatwiał. Oferty banku przedstawione czarno na białym. Dzięki niemu spełniliśmy swoje marzenie o własnym M. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc i szczerze POLECAMY!

Rafał z Malborka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Solidny doradca finansowy oraz ekspert od spraw związanych z kredytami! Szczerze polecam usługi Pana Wojciecha... kontakt, rzetelność wiedza w 100%. :)

Patryk Sulkowski Pozytyw!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech doskonale się sprawdził jako doradca w sprawie kredytu hipotecznego. Rzetelnie przedstawił wszystkie opcje i koszty, a przy tym był bardzo kontaktowy i zwyczajnie dobrze się z nim rozmawiało. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jego usług. Polecam!

Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojtek to bardzo profesjonalny, a jednocześnie niesamowicie sympatyczny człowiek. Mogę spokojnie powiedzieć, że to dzięki jego pracy i staraniom mieszkamy w swoim własnym mieszkanku. Polecam gorąco

Ola Piwecka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miły i sympatyczny doradca kredytowy z dużym doświadczeniem i cierpliwością do klienta, wszystkie sprawy załatwia ekspresowo mimo że dzieliła nas odległość 70 km. Bardzo polecam Pana Wojciecha

Waldek Gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego oraz w innych spraw finansowych chcielibyśmy polecić Pana Wojciecha Wierzbickiego. Pan Wojtek jest kompetentnym specjalistą. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Nasze obawy związane z całą procedurą ubiegania się o kredyt zniknęły już po pierwszej wizycie u Pana Wojtka. Rzetelnie i precyzyjnie wytłumaczył nam szczegóły ofert kredytowych, które są dostępne na rynku i pomógł przejść przez wszystkie formalnosci. Jeszcze raz serdecznie polecamy.

Ania i Damian kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Osoba godna polecenia która jest bardzo pomocna nietylko podczas formalności związanych z kredytem ale także długo później gdzie kontakt z bankiem niezawsze jest prosty POLECAM Pana Wierzbickiego każdemu kto potrzebuje prawdziwego profesjonalisty .

[email protected] Kredyt

Przydatność rekomendacji: 84 %
Bardzo gorąco polecamy usługi Doradcy Finansowego Wojciecha Wierzbickiego. Szybka, fachowa i miła obsługa. Pan Wojtek w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredyt,. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, profesjonalizm.

Magda i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 83 %
Dzięki Panu Wojciechowi udało się szybko i bez problemu załatwić wszelkie formalności związane z kredytem. Pomógł zgromadzić i wypełnić niezbędne dokumenty, na bieżąco odpowiadał na pytania, czy to telefonicznie, czy mailowo oraz informował o postępach. Wyjaśniał wszystkie wątpliwości, sam kontaktował się z deweloperem i bankiem. Pan Wojtek jest godny polecenia, podszedł do sprawy rzetelnie i profesjonalnie. Służył pomocą na każdym etapie. Poleciła nam go koleżanka i z pewnością będziemy polecać do dalej. :)

Żaneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Polecam wszystkim p. Wojtka. Wszystko szybko załatwione i bardzo dobry kontakt.

Miłosz Dobracki Opinia

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Wojtek jest przemiłym, profesjonalnym doradcą, bardzo pomocnym oraz zaangażowanym w to co robi. Załatwił praktycznie wszystkie formalności za mnie. Dzięki niemu mogę cieszyć się z własnego M. Dziękuję Panie Wojtku!

Dorota Olszewska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 85 %
To bułka super dokładną współpraca z Panem Wojciechem naprawdę szybko sprawnie i dokładnie poprowadził naszą sprawę jesteśmy godni polecenia Pana Wojciecha każdemu kto potrzebuje pomocy doradcy finansowego polecam gorąco.

Maria Kowitz Porady finansowe

Przydatność rekomendacji: 84 %
Pan Wojciech bardzo starannie podchodzi do każdej sprawy, swoja wiedza i doswiadczeniem pomogl mi przy uzyskaniu bardzo trudnego kredytu hipotecznego. Przy współpracy z Panem Wojciechem mozna spodziewac sie profesjonalizmu jak i wielkiej chęci pomocy w bardzo szerokim spektrum jeśli chodzi o jego profesje. Gdy wiele doradców nie dało sobie rady z moim problemem on jako jedyny podjął się wyzwania. Jestem bardzo zadowolony z współpracy i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Jeśli w przyszłości będę potrzebował usług doradcy bez zastanowienia wybieram Pana Wojciecha

Tomasz Nowakowski Zetelnosc I fachowosc

Przydatność rekomendacji: 92 %
Pan Wojciech bardzo starannie podchodzi do każdej sprawy, swoja wiedza i doswiadczeniem pomogl mi przy uzyskaniu bardzo trudnego kredytu hipotecznego. Przy współpracy z Panem Wojciechem mozna spodziewac sie profesjonalizmu jak i wielkiej chęci pomocy w bardzo szerokim spektrum jeśli chodzi o jego profesje. Gdy wiele doradców nie dało sobie rady z moim problemem on jako jedyny podjął się wyzwania. Jestem bardzo zadowolony z współpracy i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Jeśli w przyszłości będę potrzebował usług doradcy bez zastanowienia wybieram Pana Wojciecha

Tomasz Nowakowski Zetelnosc I fachowosc

Przydatność rekomendacji: 92 %
Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego Wojciecha Wierzbickiego. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. To Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili, czyli do wypłaty pożyczki czuliśmy się zaopiekowani. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.”

Marta Kamińska-Prykowska Profesjonalnie

Przydatność rekomendacji: 90 %
Profesjonalne i kompetentne doradztwo.Kontakt bez zarzutów. Naprawdę godny polecenia.!!

Adam i Małgorzata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 92 %
Szczerze polecamy usługi Pana Wojtka. Poza doborem najkorzystniejszej oferty doradził nam m.in. co jeszcze można zrobić by raty były niższe. Pan Wojtek zawsze służył swoją wiedzą i pomagał nam poruszać się w gąszczu przepisów. Nigdy nie było problemów z kontaktem, nawet poza standardowymi godzinami pracy. A wszystko to podczas swoistego wyścigu z czasem - by zdążyć z formalnościami zanim skończą się fundusze z MDM. Pełen profesjonalizm. Jesteśmy autentycznie zadowoleni i szczerze polecamy!

Ewa i Adrian Tomczuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Wojciech prowadził formalności związane z kredytem hipotecznym,wszystko zostało załatwione w sposób jasny rzetelny polecam pełny profesjonalizm

Barbara Z kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojtka. Naprawdę przesympatyczny, kompetentny doradca. Bez stresu przeprowadził nas przez procedury kredytowe. Nigdy nie było problemu ze skontaktowaniem się. Wszystko zostało wyjaśnione i załatwione szybko i sprawnie. Jeszcze raz gorąco polecamy Pana Wojciecha i dziękujemy serdecznie za fachową i rzetelną pomoc :)

Kamila i Daniel Śliwińscy Najlepszy doradca!

Przydatność rekomendacji: 91 %
Jeżeli szukacie Państwo kompetentnej pomocy w uzuskaniu kredytu hipotecznego mogę z czystym sumieniem polecić Pana Wojciecha Wierzbickiego.

Patryk Jurczykowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pragnę podziękować Panu Wojciechowi za pomoc oraz fachowość. Coś co było nie możliwe stało się możliwe. Bardzo Panu jeszcze raz dziękuję.

Andrzej Marcysiak Podziękowanie

Przydatność rekomendacji: 93 %
Świetnie profesjonalnie i szybko. Dzięki Panu Wojtkowi mimo wielu trudności kredyt otrzymałam. Polecam

Ania, Gdasńk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 91 %
Bardzo polecamy pana Wojciecha Wierzbickiego tym, którzy chcą szybko i bezproblemowo załatwić sobie kredyt. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku,,,

Marzena i Dariusz Wypych kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 91 %
Z czystym sumieniem mogę polecić pana Wojciecha każdemu, jest profesjonalny i rzetelny a także cierpliwy, bez problemu odpowiadał na tysiące nurtujących mnie pytań, niekiedy zadawanych wielokrotnie, potrafi sprawnie przeprowadzić klienta przez gąszcz zawiłości umów bankowych. Dzięki niemu w końcu mieszkam w swoim upragnionym domku.

Agnieszka Rożek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 92 %
Gorąco polecamy pana Wojciecha jako doradcę. Do pana Wojtka zostaliśmy skierowani przez współpracujące z nim biuro nieruchomości. Jest kompetentną osobą na odpowiednim stanowisku. Miły, sympatyczny, potrafił normalnym językiem przekazać wszystkie procedury bankowe. Nigdy nie było problemu aby się z nim skontaktować, szybko i sprawnie zostaliśmy przez niego obsłużeni. Dzięki niemu dostaliśmy kredyt na nowe mieszkanie. Serdecznie Panu dziękujemy i będziemy polecać Pana osobę. Lilianna i Grzegorz Pyźlak

Lilianna Grzegorz Pyźlak Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 93 %
Pan Wojtek pomógł mi wybrać dogodny dla mnie kredyt hipoteczny. Tak naprawdę dostałam go dzięki jego kreatywności. Jest sumiennym, dokładnym i przede wszystkim słownym doradą . Dostosował ofertę kredytową do moich potrzeb, nie naciąga na zbędne koszty. Polecam go jako kompetentnego doradcę.

Marta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Wierzbicki to godny zaufania, spokojny i cierpliwy doradca. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości. Pomógł i przeprowadził przez całą procedurę związaną z kupnem mieszkania i wzięciem kredytu hipotecznego. Dzięki niemu szybko i sprawnie załatwiłam wszystkie formalności.

Pokorska Karolina kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Z przyjemnością polecamy Pana Wojciecha jako doświadczonego doradcę finansowego.Jest to osoba bardzo kompetentna posiadająca ogromną wiedzę oraz służąca pomocą. Człowiek godny zaufania. Dziękujemy za współprace !!!

Ewelina Łukasz L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pan Wojciech Wierzbicki to człowiek bardzo cierpliwy - z pokorą potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe kruczki umów. Kompetentny, szybki, efektywny, a przede wszystkim - godny zaufania. Przy tym komunikatywny, uśmiechnięty, przy Nim klient czuje się WAŻNY! Pan Wojtek zawsze oddzwania...

Katarzyna Jakimowska Doradca finansowy

Przydatność rekomendacji: 91 %
Gorąco polecamy usługi doradztwa finansowego oferowane przez Pana Wojciecha Wierzbickiego,które są wykonywane w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny-osoba godna zaufania. Doradztwo Pana Wojtka to przede wszystkim oszczedność pieniędzy-wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej, czasu-nie musieliśmy biegać po wszystkich bankach aby zbierać oferty kredytowe -mogłabym wymieniać i wymieniać- same pozytywy. W naszym przypadku udało się jeszcze załatwić dodatkowy kredyt(oprócz kredytu hipotecznego) bez określenia celu. Panie Wojtku serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy. Mirosława i Kazimierz Olszewscy

Mirosława Kazimierz Olszewscy Kredyt hipoteczny .

Przydatność rekomendacji: 91 %
Profesjonalnie, rzetelnie i zawsze do dyspozycji. Przede wszystkim doradca któremu nie zależy tylko i wyłącznie na nabiciu własnego portfela. Polecam.

Tomek, Ruda kredyt Hipoeczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech to prawdziwy profesjonalista. Dzięki Panu Wojciechowi już niedługo wprowadzimy się do naszego wymarzonego domu. Ominęło nas to całe szaleństwo bieganie po bankach i porównywanie ofert bez pomocy specjalisty. Mogliśmy spać spokojnie nie martwiąc się praktycznie o nic. Pan Wierzbicki pomógł nam zdobyć kredyt na dokończenie budowy domu i z czystym sumieniem możemy polecić go innym osobom które nie wiedzą od czego zacząć lub nie mają czasu na wycieczki po bankach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Jolanta i Krzysztof

Jolanta Pyszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Otrzymałam kontakt do Pana Wojtka od koleżanki, która zapewniała mnie, że jest on bardzo doświadczonym doradcą finansowym i jak się później okazało - rzeczywiście koleżanka miała rację. Poszukiwałam korzystnego dla mnie kredytu, a Pan Wojtek bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Udzielił mi niezbędnych informacji i poprowadził przez wszystkie formalności. Zaciągając kredyt wiedziałam, że wcześniej porównałam oferty kilku banków i że kredyt, na który się zdecydowałam jest dobry. Pan Wojtek oprócz wyjaśnienia szczegółów załatwiał formalności, kontaktował się z bankiem - przykładał się do swojej pracy. Zdecydowanie polecam!!

Iwona Górska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojtek z pełnym zaangażowaniem podszedł do sprawy naszego kredytu. Bardzo rzetelnie odpowiadał na wszelkie pytania. Przedstawił nam kilka ofert i wspólnie z nami dokonał wyboru tej najkorzystniejszej. Złożył wnioski w bankach i pilotował sprawę przez cały czas - aż do wypłaty kredytu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Wojtkowi za poświęcony nam czas. Gorąco polecamy jego usługi.

Ilona i Wojciech B. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam pana Wojciecha wszystkim osobom, które nie mają czasu na wypełnianie tony dokumentów potrzebnych do otrzymania kredytu. Pan Wojtek pomógł mi bardzo sprawnie i szybko przejść całą procedurę gromadzenia niezbędnych dokumentów, zaświadczeń, załączników. Był za mną w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Godziny spotkań starał się dostosować do moich potrzeb i możliwości. Praktycznie wszystkie formalności wykonał za mnie. Współpraca była dla mnie przyjemnością - zwłaszcza, że skończyła się pozytywnym finałem.

Magdalena Długosz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech gładko przeprowadził mnie przez długą drogę do uzyskania kredytu na moje wymarzone mieszkanko. Od samego początku do końca tego procesu służył radą i wszelką pomocą z tym związaną. W bardzo szybkim czasie uzyskał decyzje z banków, pomógł załatwić wszelkie formalności. Dzięki Panu Wojtkowi uzyskanie kredytu stało się bardzo proste. Mimo, że kredyt mam już od kilku miesięcy, nadal mogę liczyć na wszelką pomoc w sprawach z nim związanych. Bardzo zachęcam do kontaktu z Panem Wojtkiem i powierzenia mu spraw związanych z kredytem. Jest to osoba bardzo kompetentna, cierpliwa i na dodatek bardzo sympatyczna.

Patrycja Kowalska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością mogę polecić Pana Wojtka Wierzbickiego. Jego działania cechuje profesjonalizm i duża wiedza na temat kredytów hipotecznych. Przeprowadził mnie przez całą drogę od momentu zbierania dokumentów, wypełnienia wniosku aż do podpisania umowy i wypłaty kredytu. Jest on osobą, która ma bardzo dużą wiedzę i chętnie służy pomocą.

Natalia Dobrucka kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Wojtka. Udzielił on nam niezbędnych informacji na temat wszelkich formalności związanych z kredytem i pomógł we wszelkich formalnościach związanych z jego uzyskaniem. Dzięki niemu mogliśmy wprowadzić się do naszego długo wyczekiwanego mieszkania.

Krystyna i Ryszard, Grudziądz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Wojtka, dziękujemy za załatwienie za nas wszystkich spraw związanych z naszym kredytem. Na pewno będziemy Pana Wojtka polecać wśród swoich znajomych.

Michał Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Pana Wojciecha. Człowiek godny zaufania, rzetelny, zna się na swojej pracy. Dzięki Niemu mieszkamy w swoim własnym mieszkanku. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Karolina Karol Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Wojciech bardzo sprawnie załatwił nam kredyt pod zastaw domu, za co bardzo dziękuję i Gorąco Polecam Pana Wojciecha. G.M.

Grzegorz M. Pożyczka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy i pracy Pana Wojciecha w naszej sprawie. Pomógł nam w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Posiada on dużą wiedzę na temat produktów i procedur bankowych. Spotkania z Panem Wojtkiem przebiegały w miłej atmosferze, Pan Wojtek posługiwał się zrozumiałym dla nas językiem i tłumaczył ten cały slang bankowy. Oferta została przedstawiona rzetelnie, bez obiecywania "gruszek na wierzbie" i co najważniejsze ustalenia potwierdziły się w decyzjach kredytowych. Cała sprawa została poprowadzona sprawnie i szybko. Bardzo Panu dziękujemy i będziemy na pewno Pana polecać. Pozdrawiamy

Dawid i Maria Frej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Wojtka jako doradcę. Potrzebowaliśmy kredytu na dokończenie budowy naszego wymarzonego domu, kiedy kuzynka poleciła nam usługi tego doradcy z ciekawości zadzwoniliśmy, jednak z pewną dozą niedowierzania. Sporo słyszeliśmy na temat doradców, pośredników i te opinie nie do końca były pochlebne. Jednak Pan Wojtek okazał się miłym rozczarowaniem. Pan Wojtek na własny koszt dojechał do Tucholi na spotkanie z nami, poprowadził naszą sprawę profesjonalnie i w krótkim uzyskaliśmy kredyt na naprawdę korzystnych warunkach. POLECAMY!

Kasia i Artur Wanio kredyt na budowę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Wojtka skierowało Nas współpracujące z nim Biuro Nieruchomości w Grudziądzu, dzięki czemu sprawę wyboru mieszkania i kredytu mogliśmy załatwić w jednym czasie. Pan Wojtek rzetelnie przeprowadził sprawę kredytową jednocześnie współpracując z biurem nieruchomości - co nam oszczędziło wiele czasu i zachodu. Pan Wojtek załatwił praktycznie wszystkie formalności za nas. Świetny kontakt, przyjazna atmosfera. Podziękowania dla Pana Wojtka W.

Wasilewscy kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Panu Wojtkowi uzyskałem kredyt dla singla w ofercie rodzina na swoim. Jestem bardzo zadowolony z całej współpracy. Podobał mi się sposób załatwiania mojej sprawy: przedstawienie ofert, porównanie ich, zwrócenie uwagi na szczegóły Również byłem zadowolony z tępa w jakim formalności zostały załatwione. Ogólnie bardzo profesjonalne podejście, kontakt i informacje na bieżąco o postępie realizacji kredytu. Wszystko to jest bardzo ważne dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z kredytami i w tym świecie czuje się obco. Pan Wojtek pomógł mi przejść bezpiecznie przez cały proces kredytowy. Polecam współpracę z nim.

Tomasz Cały kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo cieszymy się z pomocy Pana Wojtka. Po tym jak powiększyła nam się rodzina potrzebowaliśmy większego mieszkania. Zdecydowaliśmy się na wsparcie kredytem hipotecznym i zakup większej nieruchomości. Kontakt do Pana Wojtka dostaliśmy od znajomych, który polecali współpracę z nim. Zdecydowaliśmy się na kontakt i musimy powiedzieć, że był to dobry krok. Pan Wojtek bardzo szybciutko załatwił dla Naszej 3ki kredyt, który pozwolił nam na zakup nowego, większego mieszkanka w którym każdy ma swoją przestrzeń. wszystko przebiegło sprawnie i w serdecznej atmosferze. Współpraca z tym doradcą była dla nas owocna. Polecamy.

Jola, Mariusz i Adaś kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecam Pana Wojciecha jako doświadczonego doradcę finansowego potrafiącego wspaniale współpracować z klientem i umiejącego odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące bankowych ofert kredytowych oraz przygotować odpowiedni kredyt. Muszę powiedzieć, że starając się o kredyt miałam kilka ofert, ale materiały z propozycjami kredytów i opłat przygotowane przez Pana Wojciecha były najlepsze. Bardzo dogodne warunki współpracy sprawiły, że skorzystałam z pomocy Pana Wojciecha. Dziś mogę polecić tego doradcę jako specjalistę i osobę, na której można polegać.

Anna Lewińska Rodzina na swoim

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo gorąco polecamy usługi Pana Wojciecha! Dzięki niemu mamy mieszkanie o którym marzyliśmy przez długi czas! Pomógł Nam w szybkim uzyskaniu kredytu i wszelkich formalnościach !! POLECAMY !

Zalewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Decyzje związanych z finansami niosą ze sobą pewne ryzyko. W dzisiejszych czasach trudno połapać się w gąszczu ofert i warunków związanych z konkretnymi produktami i instytucjami. Również samo załatwianie formalności związanych z uzyskaniem kredytu zajmuje mnóstwo czasu. W tym wszystkim powinien pomóc doradca finansowy - przynajmniej w mojej opinii. Po doradcy finansowym oczekiwałam przejrzystego przedstawienia dostępnych opcji, pełnych odpowiedzi na zadawane pytania, dyspozycyjności i dobrego kontaktu. Takim doradcą okazał się Pan Wojciech Wierzbicki. Pan Wojciech w zrozumiały sposób przedstawił mi oferty różnych banków, okazał mnóstwo cierpliwości odpowiadając na setki pytań. Postawa Pana Wojciecha była zawsze profesjonalna, a prezentowane przez niego argumenty rzeczowe i przedstawione w sposób bezstronny. Wybór oferty był dzięki temu dużo łatwiejszy. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru, a cała procedura przebiegła szybko i sprawnie, a nasze spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam usługi Pana Wojciecha!

Jadwiga Małecka kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %