Zbigniew Moczkowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792080712 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Zbigniew pomógł nam w uzyskaniu kredytu pod zakup domu.Posiadaliśmy też kredyty w innych bankach. Mieliśmy spore raty. Pan Zbigniew pomógł nam spłacić tym kredytem którym wnioskowaliśmy wszystkie zobowiązania. Miesięcznie daje nam to ok. 800 zł oszczędności. Mamy jedną ratę niższą no i co najważniejsze już żadnego innego kredytu na głowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Zbyszkowi za fachową pomoc i doradztwo. Dziękujemy że tak wspaniale się nami zajął, w prosty i przejrzysty sposób wszystko wytłumaczył ( bo wiadomo słownictwo bankowe jest trudne do zrozumienia). Polecamy współpracę z tym Panem wszystkim tym , którzy pragną szybko, konkretnie no i bez żadnych problemów uzyskać kredyt mieszkaniowy.

Agnieszka i Grzegorz Kredyt pod hipotekę

Przydatność rekomendacji: 50 %
With the bases laoded you struck us out with that answer!

Olivia Olivia

Przydatność rekomendacji: 47 %
O Panu Zbyszku dowiedziałam się od przyjaciółki,poleciła mi Go ponieważ uznała za wiarygodnego i godnego zaufania doradcę finansowego. Nie pomyliła się Zbyszek bardzo sprawnie i szybko zajął się moją sprawą ,w każdej kwestii służył fachową wiedzą. W dzisiejszych czasach biurokracji utonęłabym w papierach i urzędach,biegając od instytucji do instytucji. Uniknęłam tego ,ponieważ wszystkim zajął się Zbyszek,przygotował listę tego co trzeba załatwić i odpisać z danych urzędów,gdzie udać się w pierwszej kolejności a co możne poczekać . Bez Zbyszka i Jego fachowej porady w życiu nie załatwiłabym sama kredytu;-) Myślę i wiem że jest SPRAWDZONYM DORADCĄ , jak najbardziej polecam !

KATARZYNA DĄBKOWSKA kredytów hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 57 %
Dzięki Zbyszkowi dostaliśmy korzystny kredyt i nie musieliśmy martwić się że jakiekolwiek formalności pójdą nie tak jak trzeba. Zbyszek wytłumaczył nam wiele rzeczy związanych z kredytem, co pozwoliło nam w pełni zrozumieć na co w ogóle się decydujemy. Myślę, że osoby nie korzystające z doradcy finansowego wiele tracą i mogą być negatywnie zaskoczone tym na co się zgodziły. My możemy spać spokojnie za co jesteśmy bardzo Zbyszkowi wdzięczni. Ponadto jest osobą niezwykle sympatyczną, kulturalną i profesjonalną. Serdecznie polecamy!

Marta i Artur Weber Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %
Dzięki panu Zbyszkowi zdobycie kredytu nie było tak uciążliwe jak wcześniej słyszeliśmy od innych ludzi, którzy sami biegali i załatwiali formalności w bankach. Pan Zbyszek jest osobą doświadczoną i w pełni profesjonalnie podchodzi do sprawy. Zdecydowanie polecamy.

Paulina i Andrzej Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Pan Zbigniew to bardzo miła i sympatyczna osoba. Konkretnie i szybko pomógł nam uzyskać kredyt. Od 6 miesięcy składaliśmy wnioski do różnych banków- bezskutecznie. Dopiero po skorzystaniu z pomocy pana Zbyszka w szybkim tempie uzyskaliśmy kredyt. Zawsze jest dostępny i chętny do pomocy. Jeśli chcesz uniknąć stresu i biegania po urzędach, skorzystaj z pomocy tego doradcy a na pewno nie pożałujesz!!!

Ewa i Ryszard Dąbrowscy Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 53 %