O nas

Rynek doradztwa finansowego w Polsce jest bardzo rozbudowany. Wynika to głównie z dostępności do zawodu doradcy finansowego, który nie jest licencjonowany. Znalezienie prawdziwego doradcy, któremu można zaufać, jest bardzo trudne.

Sprawdzonydoradca.pl to miejsce, gdzie zamieściliśmy wizytówki doradców, którzy swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem potwierdzili, że zasługują na miano profesjonalisty w dziedzinie finansów.

Ci doradcy to specjaliści.
W dzisiejszym świecie praktycznie codziennie powstają nowe produkty finansowe. Jedne są świetne, inne złe dla Klienta. Tylko dobrze zorientowani i przygotowani specjaliści potrafią się w nich swobodnie poruszać – wybrać te wartościowe i odrzucić te, które mogą przynieść problemy. Sprawdzeni doradcy koncentrują się na pomocy w wyborze kredytu, inwestycji, czy programu oszczędnościowego. Planują finanse, a nie sprzedają produkty. Zawsze zapewniają usługę na wysokim poziomie, dbając o długoterminowe relacje z Klientem.
Wysoki poziom przygotowania do zawodu potwierdza ich dorobek zawodowy, a przede wszystkim zadowoleni Klienci, opiniujący pracę doradców poprzez wystawianie im rekomendacji.

Co sprawia, że niektórzy doradcy są lepsi od innych? Tak naprawdę nie ma w tym, żadnej magii – po prostu niektórzy doradcy bardziej się angażują, zwracają uwagę na detale, stawiają się w sytuacji Klienta - żeby jak najlepiej dobrać ofertę produktową, koncentrując się na autentycznych potrzebach Klienta. Sprawdzeni doradcy poświęcili wiele czasu by zdobyć wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystują w swojej pracy. Wiedza, doświadczenie, znajomość procedur – pozwalają im swobodnie poruszać się na finansowym polu minowym.
Dzięki tym cechom, Ci doradcy gwarantują profesjonalizm, sprawność i prawdziwą pomoc na każdym etapie współpracy. Wszystko to w atmosferze dobrego kontaktu, otwartości i kultury.