Katalog doradców finansowych:

Filtruj

Jak wybrać doradcę?

Sprawdzony doradca przede wszystkim doradza i analizuje stan Twoich finansów, dzięki czemu wybiera dla Ciebie rzeczywiście najlepszą ofertę.

Aby ułatwić Ci wybór osoby, której powierzysz ą sprawę, wprowadziliśmy w serwisie szereg udogodnień:

Sprawdzone dane
Korzystając z serwisu Sprawdzony Doradca masz pewność, że wszyscy doradcy znajdujący się w tym serwisie zostali sprawdzeni przez nas i przez dziesiątki Klientów oraz, że ich dane są autentyczne.
Fachowa selekcja
Doradcy ułożeni są według specjalnego algorytmu, który bierze pod uwagę ich doświadczenie, ilość rekomendacji oraz opinie eksperckie i dorobek zawodowy.
Rekomendacje Klientów
Każdy doradca ma możliwość pochwalenia się rekomendacjami i opiniami Klientów na jego temat. Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami Klientów, którzy do tej pory korzystali z pomocy danego doradcy.
Opinie eksperta
Wiedzę i wiarygodność doradcy możesz też sprawdzić czytając opinie eksperckie na aktualne tematy finansowe.

Człowiek a nie firma. Wybierz osobę z doświadczeniem i wykształceniem, której zaufało wielu Klientów. Człowieka z doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie, w której poszukujesz odpowiedniego produktu finansowego dla siebie.

Jak działa doradca finansowy?

Zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania bądź budowę domu to ważna życiowa decyzja, która pozwala zrealizować marzenie o własnej nieruchomości. Również wiąże na długi czas z danym bankiem – dlatego decyzja o wyborze kredytu powinna być starannie przemyślana.

Sprawdzony doradca finansowy, opierając się na ofercie wielu banków policzy zdolność kredytową, pomoże wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt, podpowie jak zapłacić jak najniższe odsetki, doradzi jak skrócić okres kredytowania, który także wpływa na całościowy koszt kredytu.

Etap współpracy z doradcą na przykładzie kredytu hipotecznego:

Analiza potrzeb
Kredyt hipoteczny jest zawsze uzależniony od Twojej indywidualnej sytuacji. Właśnie dlatego o tym czy dana oferta kredytu jest dla Ciebie najlepsza decydują indywidualne czynniki. Każdy ma inne priorytety. Jedni poszukują niskiej raty, inni niskich odsetek, kolejni jak największej dostępności. Doradca przeanalizuje oferty z wielu banków uwzględniając Twoją indywidualną sytuację, przedstawi najlepsze dla Ciebie oferty i poinformuje o wszystkich elementach składowych kredytu, w tym o wszystkich kosztach związanych z kredytem.
Wniosek kredytowy
Doradca wyjaśni i omówi szczegóły ofert, pomoże zebrać dokumentację niezbędną do złożenia wniosków w banku, pomoże wypełnić wnioski kredytowe do wybranych banków, a następnie dostarczy wnioski do wybranych banków celem ich analizy. Prawidłowo przygotowane dokumenty pomagają w pozytywnym zamknięciu sprawy. Wnioski możesz złożyć do kilku banków jednocześnie.
Decyzja kredytowa
Celem doradcy jest pozytywne zamknięcie sprawy kredytowej, dlatego Doradca wykorzystuje całą swoją wiedze i doświadczenie, aby uzyskać dla Ciebie pozytywną decyzję kredytową. W trakcie procesu analizy doradca stara się o jak najkorzystniejsze warunki dla Ciebie, w tym negocjuje warunki finansowe kredytu.
Umowa
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i spełnieniu warunków do umowy kredytowej Doradca cały czas Tobie pomaga. Po otrzymaniu umowy wyjaśni jej zawiłości i szczegóły, a następnie umówi Cię na jej podpisanie w banku. Doradca asystuje podczas podpisywania umowy.
Wypłata kredytu
Cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny kończy się jego wypłatą. Warunkiem wypłaty jest przede wszystkim zawarcie umowy kredytowej i następnie spełnienie warunków do wypłaty kredytu. Głównym warunkiem wypłaty jest dostarczenie do banku aktu notarialnego świadczącego o tym, że stałeś się właścicielem nabywanej na kredyt nieruchomości i że masz prawo zabezpieczyć kredyt hipoteką na tej nieruchomości..
Opieka po-kredytowa
Po wypłacie kredytu mogą się pojawiać dodatkowe kwestie takie jak zmiana waluty kredytu, wypłaty kolejnych transz czy dostarczenie dodatkowych dokumentów do banku. Po wypłaceniu kredytu zawsze możesz liczyć na pomoc doradcy.
Bezpłatnie
Usługi doradców finansowych są bezpłatne dla Ciebie - zarabiają oni na prowizji, którą otrzymują od banku. Dlatego tak ważne jest wybranie sprawdzonego i doświadczonego doradcy, który prawdziwie przykłada się do swojej pracy i któremu rzeczywiście będzie zależeć w 100% na Twoim zadowoleniu

Wybierając sprawdzonego doradcę bezpłatnie zyskujesz czas, bezpieczeństwo, doświadczenie i otrzymujesz najlepsze warunki Twojego kredytu!