Aneta Szwarc

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601739511 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Rozważam kupno mieszkania inwestycyjnie i znalazłem kontakt do pani Anety w internecie. Od razu wyjaśniła mi sytuację rynkową i jak należy spojrzeć na kredyty hipoteczne, co należy zrobić. To rozwiązanie, które mi podsunęła podoba mi się i skorzystam z tego. Obecnie szukam odpowiedniej nieruchomości i działamy. Nie chcę tracić tego roku, a podpowiedź Pani Anety rozwiązuje problem. Polecam tego doradcę!

Krzysztof Molenda Zakup mieszkania na inwestycje

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pragnę zarekomendować doradcę hipotecznego, panią Anetę Szwarc, która odbyła ze mną spotkanie, aby przedstawić interesujący mnie temat kredytów hipotecznych. Spotkanie w biurze trwało około godziny. W tym czasie pani Aneta przybliżyła mi oferty banków, omówiła temat stóp procentowych, ubezpieczeń, jakie w bankach są wymagane, wszystko to, co wpływa na obniżenie marży. Podczas spotkania wypunktowała szczegółowo najważniejsze informacje i przedstawiła zagrożenia, jakie mogą wystąpić przy zakupie z rynku wtórnego. To były niezwykle ważne informacje, chroniące mnie jako potencjalnego kupującego i bardzo się cieszę się, że trafiłam na doradcę, który uświadomił mi, jak należy postępować. Podczas spotkania, które było bezpłatne została obliczona moja zdolność kredytowa. Teraz, po spotkaniu mam orientację, jaką nieruchomość mogę brać pod uwagę przy zakupie i wiem, że na pewno wrócę do pani Anety, by za jej pomocą złożyć wniosek. Serdecznie polecam doradcę hipotecznego Anetę Szwarc, bo ona zadba o interesy klienta najlepiej jak można!

Grażyna Wiatr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście do klienta, trafilem do Pani Anety przez przypadek, doradca z mojej miejscowości nie zalatwił kredytu, sytuacja była ciężka, P. Aneta powiedziała "panie robercie ja wyszarpie dla pana ten kredyt!!!" i sie udało. Konkretna osoba, jak powie tak zrobi, szczerze polecam!

Robert Prokopiak Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współprace z Panią Anetą; szybko, miło oraz bardzo konkretnie. Kilka ofert z rożnych banków; pozwoliło wybrać najkorzystniejszą ofertę w danej chwili. Cały proces, od wyboru najkorzystniejszej oferty do podpisania umowy już z samym bankiem, trwał niespełna tydzień. Pełen profesjonalizm, wzorowe podejście do klienta oraz pomoc we wszystkich formalnościach związanych z samym kredytem, pozwoliło szybko i bez problemowo przebrnąć przez cały proces. Polecam!

Radek Zajdel Kredyt obrotwoy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam Załatwiałem kredyt na firmę wraz z założeniem konta firmowego. Chciałbym polecić Panią Anetę, która szybko i sprawnie ogarnęła temat i wypełniała wszystkie potrzebne dokumenty. Fachowa i rzeczowa obsługa i przede wszystkim kompetentna.

Maciej Herczyński kredyt firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam serdecznie . Chciałbym zarekomendować Panią Anetę jako bardzo opartą w dążeniu do celu . Zgłosilem się do niej rok temu z prośbą o pomoc w załatwieniu kredytu obrotowego . Mimo kilku odmów z paru bankach nie odpuscila tematu i ostatecznie wszystko zakończyło się pozytywnie . Bardzo konkretna i rzeczową polecam w 100 % I pozdrawiam serdecznie

Michał Mucha Załatwienie kredytu obrotowego

Przydatność rekomendacji: 100 %