Anna Goldfarb

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 535079479 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Posiadam doświadczenie zarówno w bankowości, jak i w dziedzinie rynku nieuchomości. Zajmowałam się obrotem nieruchomości, tym samym znam cały proces ich zakupu, sprzedaży oraz zamiany. Jestem w pełni zaangażowana w sprawy moich Klientów, podchodząc do każdej sprawy bardzo indywidualnie.

Przeprowadzam przez cały proces uzyskiwania kredytu, a przede wszystkim:

  • opierając się na  kalkulatorach bankowych sprawdzam zdolność kredytową i odpowiadam na pytanie - ile kredytu możesz otrzymać przy danych zarobkach
  • porównuję kredyty ze wszystkich banków i doradzam, który kredyt będzie dla Ciebie najlepszy
  • uwzględniam wszystkie aktualne promocje bankowe i oferty specjalne
  • wyjaśniam zasady otrzymania kredytu i całego procesu kredytowego
  • pomagam w  skompletowaniu wymaganych do kredytu dokumentów
  • negocjuję warunki Twojego kredytu

Dotychczasowa praca zawodowa wymagała ode mnie ciągłego doskonalenia w zakresie finansów. Wiele cennych doświadczeń zdobyłam w ramach pracy w PKO Banku Polskim. Byłam wówczas odpowiedzialna za bezpośrednią współpracę z Klientami w ramach obsługi kredytów i depozytów. Zrealizowane przeze mnie działania wiązały się zawsze z satysfakcją Klienta. Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze.

Mając na uwadze, że wzięcie kredytu wiąże się z ogromną życiową decyzją, dbam o bezpieczeńswo moich Klientów podczas całego procesu kredytowego.

Zanim podejmą Państwo istotne dla siebie decyzje zapraszam na spotkanie. Pomagam bezpłatnie wybrać najkorzystniejszy kredyt w opaciu o najbardziej aktualne oferty na rynku.

Warunki kredytu uzyskanego z moją pomocą nie różnią się od kredytu uzyskanego bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie są o wiele lepsze i z pewnością cały proces trwa znacznie krócej.

 

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Zapraszam na spotkanie: 

      tel.    535 079 479

 

Doświadczenie

 

 

Atuty eksperta

Oferuję:

- Porównanie wszystkich elementów kredytu

- Zbadanie zdolności kredytowej

- Pomagam przy wypełnianiu wniosków i kompletowaniu całej dokumentacji

- Prowadzę negocjacje z Bankiem, by moi Klienci mogli uniknąć zbędnych, dodatkowych produktów oraz kosztów (reprezentuje dobro Klienta)

- Pomagam wybrać najlepszą ofertę

- Czuwam nad całym procesem kredytowym

- Sprawdzam dokładnie każdą umowę moich Klientów przed wizytą w Oddziale Banku

- Jestem z moimi Klientami przy podpisaniu umowy

Przykłady opisanych spraw

- Kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym oraz wtórnym

- Pożyczka hipoteczna

- Refinansowanie kredytów

- Konsolidacja kredytów

- Kredyty gotówkowe

- Budowa domu

- Zakup działki

- Kredyt z dopłatami rządowymi (MDM)

- Kredyt na remont

 

 

Wybrane rekomendacje

Gorąco polecam współpracę z Panią Anią. Kultura osobista, profesjonalizm, bardzo duża wiedza merytoryczna a przy tym uśmiech i miłe usposobienie- czego chcieć więcej. Na każdym etapie procesu kredytowego Pani Ania była z nami w kontakcie, służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie nasze pytanie. Z pełną odpowiedzialnością serdecznie polecamy!!!!!

Hanna i Marcin Kredyt hipoteczny

Jak najbardziej polecamy wszystkim chcącym wziac kredyt hipoteczny i nie tylko hipoteczny panią Anie. Co tu dużo mówić. Gdyby nie pani Ania budowa domu byłaby tylko marzeniem. Będziemy polecać wszystkim znajomym i rodzinie jeżeli będzie potrzeba pomocy przy kredycie. Dziękujemy i pozdrawiamy

Rafał i Justyna Kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam Panią Anię .My staraliśmy się o kredyt hipoteczny i raczkowaliśmy w temacie kredytów.Pani Ania bardzo rzeczowo i sumiennie przeprowadziła nas krok po kroku przez wszystkie procedury po kolei .Oprócz tego świetny kontakt z Panią Anią,która jest bardzo sympatyczna i rzeczowa osobą.Polecam!!!

Daria kredyt hipoteczny

Pani Anna jest specjalistką od kredytowanie budów. Nieoceniona pomoc przy wyliczaniu kosztorysu czy wypełnianiu wniosku. Tego nie da się przeliczyć na pieniądze. Nie wspomnę o jakości i kulturze samej obsługi, cudo! Gorrrrrrrrrrąco polecam!

Marcin Kredyt na budowę domu

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pomocy doradcy kredytowego Pani Anny Goldfarb, która pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nowej nieruchomości. Profesjonalnie poprowadziła nas przez cały proces kredytowy: przedstawiła ofertę, wyjaśniła wątpliwości, skrupulatnie dopilnowała przygotowania niezbędnych dokumentów. Stały kontakt w trakcie trwania całej procedury zapewnił nam spokój i komfort. Efektem pomyślnej współpracy ze strony Pani Ani były trzy pozytywne decyzje kredytowe, z których mogliśmy wybrać najkorzystniejszą dla nas. Z pełnym przekonaniem polecamy Panią Annę Goldfarb jako profesjonalnego Doradcę Kredytowego.

Paulina i Dominik Polecamy

Z całego serca polecam Panią Anie osoba starającym się o kredyt hipoteczny😀 świetny kontakt dzięki jej pomocy udało się nam dostać kredyt w krótkim czasie .

Marcela Kredyt hipoteczny

Pani Ania to bardzo ciepła, sympatyczna, kompetentna osoba, która z wielkim zaangażowaniem służy pomocą, poradą, dobrym słowem. Współpraca z tak miłą i sumienną osobą daje uśmiech przy każdej rozmowie, konsultacji. Polecam, w skali od 1 do 10 na 10 i dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku o kredyt hipoteczny. :)

Karina :)

Pani Anna Goldfarb to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Dzięki pomocy Pani Ani kredyt nie był zmorą i na każdym kroku czułam, że jestem pod opieką profesjonalisty. Od początku do końca ze spokojem i ogromnym zaangażowaniem tłumaczyła i przedstawiała mi wszystkie dostępne oferty oraz pomagała wybrać tą najlepszą. Chociaż przez trudną sytuację covidową czas oczekiwania był dość długi wiedziałam , że trafiłam w dobre ręce. Z czystym sumieniem polecam Panią Anię i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Monika Rodewald kredyt hipoteczny

Polecamy przez polecenie😊. Wszystkie wcześniejsze komentarze w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Dbając o to aby Pani Ania nie czuła się mocno zakłopotana z nadmiaru pochwał składamy w tym miejscu najszczersze podziękowania. Dziękujemy również Pani Monice za pomoc i zaangażowanie.

Magdalena i Adam Kredyt Hipoteczny

Dzięki Pani Ani znacznie skrócił się czas na otrzymanie kredytu na zakup domu. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie . Już na pierwszym spotkaniu dowiedziałem się jak działa mechanizm udzielania kredytów hipotecznych. Wyjaśniła mi wszelkie moje wątpliwości i niejasności związane z zakupem domu. Pani Ania dokładnie wie co należy poprawić w dokumentacji kupowanej nieruchomości , aby nie tracić czasu. Jej doświadczenie jest widoczne na każdym kroku. Atmosfera na każdym spotkaniu jest miła i spokojna. Da się wyczuć że Pani Ania jest osobą której można zaufać w 100%. Panią Anię poleciła mi znajoma , przyznam że jeśli miałbym raz jeszcze skorzystać z doradcy śmiało wybrałbym tę samą osobę i poleciłbym każdemu kto chce dobrze kupić dom/mieszkanie. Pani Aniu ! dziękuję za pomoc w spełnieniu marzenia.

Daniel Berkowski Kredyt Hipoteczny

Z czystym sumieniem w 100 a nawet 200% mogę polecić Panią Anię osoba ciepła ,miła,konkretna,posiadająca szeroki zakres wiedzy. Osobą godną polecenia,a w swoich działaniach jest błyskawiczna. Kobieta o nieziemskiej cierpliwości.

Anna Kredyt jupi

Z czystym sumieniem moge polecic Panią Anie. Pełen profesjonalizm, potrafi w bardzo prosty i przystępny sposob wyjasnić i przeprowadzić przez cały proces uzyskania kredytu. Pani Ania chetna do pomocy nie tylko w godzinach pracy, ale nawet poza nimi. Doradca zna się w swoim fachu, cenne porady wpływają na to ze uzyskanie pozytywnej oceny decyzji kredytowej nie jest drogą przez mękę lecz sprawnie przeprowadzoną procedurą. Serdecznie dziękuje za wspołprace! Pozdrawiam

Michał C Kredyt hipoteczny

Usługi Pani Anny zostały mi polecone przez dewelopera. Jako, że był to mój pierwszy kredyt hipoteczny - równolegle zwróciłem się również do innego doradcy. Od innego doradcy uciekłem jak tylko zorientowałem się, że jedyne na czym im zależy to skasowanie jak najwyższej prowizji. Cechy opisujące Panią Annę to: kompetencja, fachowość, rzetelność, słowność, bardzo dobra znajomość rynku i umiejętność słuchania potrzeb klienta. Pani Anna przedstawiła konkretne propozycje kredytu dostosowane do moich oczekiwań i nie narzucała żadnej opcji. Po "przejściu" przez ścieżkę z kredytem mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pani Anny

Marcin kredyt hipoteczny

Pani Ania to osoba w 100% godna polecenia. Jej ogromna wiedza i zaangażowanie sprawiło, że ze spokojem przeszedłem cały etap uzyskania kredytu. Nie było problemu z kontaktem nawet poza godzinami pracy tej bardzo miłej doradczyni.

Michał Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anią . Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Ania pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny . Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Dziekuje bardzo..

Mateusz Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Anię. W bardzo przystępny i jasny sposób jest w stanie wytłumaczyć i poprowadzić przez wszystkie zagadnienia wiążące się z uzyskaniem kredytu. Pełen profesjonalizm w podejściu do tematu, celne uwagi i przydatne porady składają się na to, że uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej nie jest drogą przez mękę lecz sprawnie przeprowadzoną procedurą. Dziękujemy.

Dorota i Błażej kredyt hipoteczny

Chcialabym bardzo polecić wszystkim Panią Anię.To naprawdę profesjonalistka w Swoim fachu.Dokladnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Dzięki Pani Ani otrzymaliśmy upragniony kredyt na wymarzone mieszkanie.Jest to osoba godna zaufania i polecenia.

agnieszka r. kredyt mieszkaniowy

SERDECZNIE POLECAMY!!! Dzięki Pani Ani otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na świetnych warunkach! Od początku współpracy czuliśmy, że (w końcu!) trafiliśmy do prawdziwego profesjonalisty.

Magdalena i Maciej kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Ania była przyjemnością. Zaufałam Pani Ani od pierwszego spotkania, w jasny i zrozumiały sposób omówiła wszystkie warunki umów. Pani Ania dołożyła wszelkich starań negocjacyjnych abym otrzymała najkorzystniejsza ofertę. Pełen profesjonalizm! Dzieki Pani Ani jestem szczęśliwa posiadaczka domu.

Magdalena Kredyt Hipoteczny

Z całego serca polecam Panią Anię. 100% profesjonalizmu, zaangażowania, ogromne wsparcie i najważniejsze…poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję, Aniu, jeszcze raz bardzo dziękuję.

Ania Kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Kiedy powstaje problem z jakimiś ograniczeniami prawnymi które uniemożliwiają bądź utrudniają wzięcia kredytu Pani Ania zawsze znajdzie rozwiązanie i wybierze najlepszą opcje dla klienta oraz szczegółowo wytłumaczy warunki umowy. Bardzo polecam tego eksperta i odradzam poszukiwanie banku oraz podpisywanie dokumentów na własną rękę.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Pani Ania to najlepszy doradca i specjalista, jakiego znam. Pełen profesjonalizm i wysoki poziom obsługi klienta. Dziękujemy i wszystkim "potrzebującym" polecamy.

Katatzyna Opinia

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Panią Anią. Chciałbym również bardzo podziękować Pani Ani za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wiedza, kompetencje, a przede wszystkim zaangażowanie pozwoliły przejść przez cały proces uzyskania finansowania od pierwszego kontaktu i doboru najkorzystniejszej oferty aż do samego podpisania umowy w banku. Serdecznie polecam!

Arek Kredyt hipoteczny

Pani Aniu! Serdecznie dziękujemy Pani i całej firmie! Dzięki Tager nasze marzenia stały się rzeczywistością.

Bartek Podziękowania

Z całego serca mogę polecić Panią Anne. Dzięki jej dostaliśmy kredyt na nasze wymarzone mieszkanie , a nie był o to takie proste. Pani Ania jest bardzo sumienna , profesjonalna. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Jak bysmy jeszcze raz mieli brać kredyt to tylko z Panią Ania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Ani.

Klaudia i Hubert Kredyt nieruchomości

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Anny.Starałem się osobiście o kredyt hipoteczny lecz napotykałem wieczne problemy dopiero Pani Anna profesjonalnie mnie poprowadziła w tym trudnym temacie,bardzo jasno tłumaczyła mi wszystkie procedury wcześniej dla mnie niezrozumiałe.Mimo.że większość czasu przebywałem za granicą i nie miałem możliwości osobistego kontaktu byłem na bieżąco informowany o postępach .Cała procedura wyboru banku i negocjacja zdolności kredytowej przebiegła sprawnie i szybko.Zdecydowanie polecam usługi miłej sympatycznej profesjonalnego Eksperta Kredytowego Firm Pani Anny Goldfarb

Sebastian Trojanowski Kredyt hipoteczny

Do Pani Ani trafiłam z polecenia, po nieudanej próbie uzyskania kredytu i zerwanej umowie przedwstępnej z przekonaniem że już nie uda mi się zakupić wybranego mieszkania.Pani Ania po zapoznaniu się z moją sytuacją finansową ku mojemu zaskoczeniu przedstawiła mi bardzo przystępnie oferty banków w których w jej profesjonalnej ocenie mam jednak szansę na uzyskanie potrzebnego kredytu.Następnie pomogła mi szybko i sprawnie przebrnąć przez wypełnianie wniosków i formularzy aż do podpisania umowy kredytowej. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i rzetelności udało się uzyskać potrzebny kredyt. Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję i życzę wielu sukcesów zawodowych.

Żaneta Jagła Kredyt hipoteczny

Pani Ania profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Informuje o każdym etapie kredytu.Czuliśmy się spokojni i bezpieczni przy tak miłej osobie .Gorąco polecamy innym.DZIĘKUJEMY Pani za miłą współpracę . Michalina i Daniel kredyt hipoteczny .

Michalina i Daniel Kredyt hipoteczny

Wszystkim, którzy boją się kredytów, formalności i procedur z nim związanych gorąco polecam Panią Anię Goldfarb! Profesjonalistka w 100 % pod każdym względem. Jako klienci czuliśmy się bezpiecznie , informacje przekazywane były na bieżąco, odpowiedź na każde pytanie i przeprowadzenie przez cały etap umowy po ostatni podpis zawsze z uśmiechem na twarzy. Aż żal się było rozstawać :). Bez wahania polecamy panią Anię! Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w tak ważnym wyborze i cieszymy się, że mogliśmy Panią poznać!!! Kasia i Norbert - kredyt hipoteczny

Kasia i Norbert kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię jako osobę, która przeprowadzi niczym przewodnik po krętej drodze od wniosku do umowy kredytowej. Wytłumaczy wszystko tak, że nawet ktoś "zielony" w tej dziedzinie zrozumie wszystko, co to marża itp, itd. Ponad to uśmiech i życzliwość Pani Ani rozgania wszelki stres związany z zaciąganiem kredytu hipotecznego. Nie wyobrażam sobie innego doradcy, jeżeli kiedykolwiek jeszcze będziemy potrzebowali jakiegoś kredytu. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy PAni Aniu :)

Angelika I Zbyszek kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Anią Goldfarb opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pani Ania umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną i nieocenioną pomoc.Z całą odpowiedzialnością polecamy i życzymy wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pani Ania.

Beata i Sebastian kredyt hipoteczny

Dzieki pani Ani dostałem kredyt choć szanse były nikłe jest ona bardzo profesjonalna i zdeterminowana była ze mną w kontakcie od poczatku do końca.Dziękuję

Piotr Kredyt hipoteczny

Długo wstrzymywałam się z zakupem mieszkania. Skomplikowane procedury i wybór najwłaściwszego kredytu budziły we mnie szereg obaw i skłaniały do odwlekania decyzji. Dopiero pomoc udzielona przez Panią Annę Goldfarb, pozwoliła mi poczuć się pewniej i zrealizować swoje marzenie. Szczerze polecam, w szczególności tym, którzy nie czują się zbyt pewnie w zawiłym świecie kredytów.

Maria W. Kredyt mieszkaniowy

Nie będziemy pierwsi, którzy to podkreślą, ale trafiliśmy pod skrzydła Pani Ani z polecenia ;) Z pełną satysfakcją możemy polecić Panią Anię Goldfarb jako eksperta kredytowego. Prowadziła naszą sprawę do końca z pełnym profesjonalizmem. Wybrana przez nas nieruchomość nie była dla banków standardową transakcją a mimo tego dzięki Pani Ani udało nam się przebrnąć przez wszystkie formalności. Dzięki Pani Ani nasze marzenie o "własnym M" w końcu mogło się spełniać. Dziękujemy ;)

Kasia i Paweł Kredyt hipoteczny

Jeżeli planujesz kupić nieruchomość, którą chcesz sfinansować kredytem hipotecznym to skorzystanie z pomocy Pani Anny Goldfarb jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Ten doradca doskonale zna się na swojej pracy, profesjonalnie przeprowadzając klienta przez zawiłe i często niejasne procedury i wymagania banku. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem na jak wysoki kredyt mogę sobie pozwolić, a wkrótce potem samodzielnie i bez nacisku wybrałem najlepszą dla mnie oferte bankową. Pani Anna była dla mnie wsparciem na każdym etapie ubiegania się o kredyt, co pozwalało mi spokojnie zajmować się codziennymi obowiązkami, bez konieczności stawiania się co chwilę w placówce banku. Jeśli pytasz o kredyt hipoteczny - odpowedź jest tylko jedna: Pani Anna Goldfarb

Marcin S. Kredyt hipoteczny

Do Pani Ani trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. Pierwsze spotkanie miało na celu zbadanie zdolności kredytowej i ogólne rozeznanie się w temacie kredytów mieszkaniowych. Pani Ania przedstawiła nam oferty banków- razem wybraliśmy tą najbardziej odpowiednią i korzystną dla nas. Wyjaśniła nam dokładnie całą procedurę kredytową i odpowiadała cierpliwie na wszystkie nawet banalne pytania. Do samego podpisania umowy kredytowej byliśmy w stałym kontakcie z Panią Ania. Pomogła nam załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Ani uzyskaliśmy kredyt w najkorzystniejszym dla nas banku a wniosek kredytowy został rozpatrzony w expresowym tempie. Na pewno będziemy polecać ją wszystkim naszym znajomym :) Jeszcze raz pięknie dziękuję za pomoc :)

Ilona Herman Kredyt mieszkaniowy

Witam serdecznie. Jeżeli zdecydowałeś sie na kredyt hipoteczny, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać, masz masę obaw i wątpliwości to trafiłeś właśnie na idealnego doradcę. My byliśmy w dokładnie takiej sytuacji, gdy polecono nam Panią Anie, która po analizie naszej sytuacji, potrzeb i możliwości przygotowała nam kilka ofert z pośród wielu banków, wytłumaczyła wszystkie warunki językiem przystępnym dla ludzi niezwiązanych z bankowością i pomogła przebrnąć przez wszystkie formalności szybko i w zasadzie bezobsługowe z naszej strony. Wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze. Dziękujemy serdecznie!!!

Monika i Kamil Kredyt hipoteczny

Pani Ania-sprawdzony doradca. W kilku słowach: profesjonalizm, zaangażowanie, fachowość, skuteczność. Szybko i bezboleśnie przeprowadzone formalności z załatwieniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Od początku do końca, wystarczyło mi jedynie podpisać końcowe dokumenty. Jeszcze raz Pani bardzo dziękuję i szczerze polecam wszystkim współpracę z Panią Anią!

Zadowolony klient kredyt hipoteczny

Gorąco zachęcam i polecam Panią Annę w pomocy zaczerpnięcia pożyczki. Od samego początku współpraca przebiegała na najwyższym poziomie, elastyczne godziny spotkań, jasny i przejrzysty język w tłumaczeniu warunków pożyczki, nawet w czasie urlopowym Pani Anna znalazła dla mnie czas. Ważnym aspektem dla mnie w czasie spotkań, był fakt, że w czasie negocjacji warunków pożyczki, nie słyszeli nas wszyscy dookoła, jak to ma miejsce w większości placówek...Oczywiście wszelkiego typu dokumenty itp. potrzebne do sfinalizowania transakcji, są przygotowywane na miejscu. Jedynie co, to oczywiście końcowa wizyta w wybranym banku w celu podpisania finalnej umowy oraz podjęcie gotówki. Naprawdę jeszcze raz polecam usługi Pani Anny z czystym sumieniem, jak i również jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Przemysław K. pożyczka hipoteczna

Chciałbym gorącą polecić Panią Anie Goldfarb jako doradcę kredytowego. To bardzo kompetentna, zaufana i sympatyczna osoba. Dzięki jej pomocy otrzymałam bardzo korzystny kredyt, a dzięki jej profesjonalizmowi i wytrwałości udało się wynegocjować niską ratę. Jestem wdzięczna za jej zaangażowanie, zainteresowanie i pomoc w trakcie, a nawet po podpisaniu umowy. Cały proces przebiegł sprawnie i szybko. Pani Ania to według mnie najlepszy fachowiec w swojej branży, dlatego szczerze polecam współpracę z Nią. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Paullina O. Kredyt

Nie ma rzeczy niemożliwych-to hasło przyświeca Pani Ani w pracy każdego dnia!!! Pani Ania to kompetentny,sumienny i doskonały analityk,w przejrzysty sposób przedstawia plusy i minusy poszczególnych ofert kredytowych,dostosowując je do potrzeb klienta. Ania posiada doświadczenie,ogromną wiedzę ,cierpliwość i zrozumienie,odpowiada na każde pytanie,które nurtuje klienta,cechuje ją niesamowita dbałość o klienta od pierwszego kontaktu po ostateczne podpisanie umowy w banku .Z całą pewnością jest jedną z tych osób,do których z przyjemnością się powraca!!! Polecam wszystkim,którzy chcieliby realizować swoje marzenia z przyjemnością !!!

Magdalena Koszalin Doskonałość w każdym calu !!!!

Z czystym sumieniem polecam Panią Anie Goldfarb oraz jej biuro. Pani Ania jest osobą niezwykle miłą, sympatyczną, kompetentną, sumienną oraz bardzo cierpliwą . Dzięki konsekwencji i niepodważalnej wiedzy Pani Ania właśnie spełniła moje marzenie o własnym mieszkaniu. Za zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękuje. Jeszcze raz POLECAM Panią Anię. Warto skorzystać z pomocy tak profesjonalnego doradcy! Pani Aniu dziękuje :)

Beata Glińska Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy Panią Anię jako doradce. Szybko, prosto i profesjonalnie. Podejście do klienta z cierpliwością. Kontakt o każdej porze. Także polecamy bardzo gorąco.

Małgorzata i Daniel Kredyt hipoteczny

Każdy kto zamiar brać kredyt serdecznie polecam Panią Anie. Wzorowy kontakt, odpowiedź na dosłownie każde pytanie ale przede wszystkim dba o interes klienta. Otrzymałem korzystną ofertę dla mnie więc sprawa wygląda prosto. Polecam i napewno skorzystam kolejny raz gdy będzie potrzeba. Pozdrawiam

Marcin M. kredyt hipoteczny

Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia i jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Panią Anią. To świetny doradca z profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem, ogromną wiedzą oraz z dużymi pokładami cierpliwości. Udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane przez nas pytaniedzo, a było ich bardzo dużo. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i poświęcony czas. Serdecznie pozdrawiamy :)

Karolina i Karol Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Anią była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty (dzięki czemu pojęłam wszystko od razu) przedstawiła oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomogła wybrać dla mnie najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z mojej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajęła się Pani Ania, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej musiałam tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. W momencie, kiedy nagle nasuwało mi do głowy jeszcze jakieś pytanie, mogłam się kontaktować bez przeszkód, a Pani Ania była gotowa odpowiedzieć, podpowiedzieć, pomóc. Jestem bardzo zadowolona, że Pani Ania została mi polecona i teraz to ja mogę zrobić to samo rekomendując Panią Anię moim znajomym a także polecać wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych. Pani Aniu jeszcze raz bardzo dziękuję.”

Katarzyna Dudek Pełny profesjonalizm ;)

Usługi doradztwa finansowego oferowane przez Panią Annę Goldfarb, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdej osobie zainteresowanej kredytem. Osobiście korzystałam z usług Pani Anny i jestem bardzo zadowolona za pełen profesjonalizm i pomoc w dobrze dobranej ofercie kredytu na dokończenie inwestycji. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez zastrzeżeń, na bieżąco byłam informowana o dodatkowych dokumentach, które bank ode mnie wymagał. Zaangażowanie w trakcie składania wniosku oraz samo podpisanie Umowy kredytowej, ze współpraca z Panią Anną to przyjemność oraz pewność podjęcia właściwych decyzji. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam. gdybym jeszcze raz potrzebowała pomocy finansowej banków, na pewno to po raz kolejny skorzystam z doradztwa Pani Anny. Pozdrawiam

Zadowolona klientka kredyt

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Panią Anną Goldfarb. To świetny doradca z profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pani Anna przedstawiła najlepszą ofertę na rynku. Pomagała w skompletowaniu niezbędnych dokumentów poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, a na zawarciu umowy kredytowej skończywszy. Mimo, iż dzieliła nas duża różnica kilometrów nie stanowiło do dla Pani Anny żadnej bariery. Cierpliwie odbierała każdy telefon i odpowiadała na wszystkie pytania oraz maile. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. Będziemy polecać usługi Pani Anny.

Magdalena i Patryk Kredyt hipoteczny

Dzięki p. Ani Goldfarb otrzymałem kredyt, miałem marne nadzieje na otrzymanie go. P. zajęłasię moją sprawą indywidualnie i poświęciła mi naprawdę dużo czasu ,by doprowadzić sprawę początku do samego końca. Załatwiła z bankiem wszystkie sprawy dotyczące kredytu i doradziła mi taki bank żeby wyszło jak najkorzystniej dla mnie. . Poza tym pani Ania wytłumaczyła mi wszystko językiem Polskim ,a nie bankowym jak to robią doradcy z konkretnych banków. Całą pracą jestem mile zachwycony ;) Szczerze mogę polecić usługi p. Anny Goldfarb ;) Jeśli miałbym raz jeszcze skorzystać z kredytu napwno odezwę się do pani Ani. Z poważaniem Bartek ;) Pozdrawiam ;)

Bartłomiej ;) Kredyt hipoteczny

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Świetny doradca, dobry kontakt. Wszystko dobrze wytłumaczone, wybrane najlepsze warunki kredytowe. Systematycznie byłam informowana o postępowaniu kredytowym. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam

Kasia Kredyt hipoteczny

Trafiliśmy do Pani Ani z polecenia kuzynki i to było dobre posunięcie. Fachowa, profesjonalna obsługa . Wyjaśniane kwestie na bieżąco . Zawsze dobry kontakt telefoniczny i email. Szybko i sprawnie, godna rekomendacji. POLECAM wszystkim Panią Annę Goldfarb. Pozdrawiam.

JOLANTA I ANDRZEJ Kredyt hipoteczny

Uzyskanie kredytu hipotecznego z pomocą Pani Ani Goldfarb, to czy była czysta przyjemność. Pani Ania podchodzi do sprawy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zna najnowsze trendy związane z branżą i potrafi wykorzystać to w swojej pracy. Z pełnym spokojem potrafi wytłumaczyć branżowe zagadnienia, i poprowadzić jak dziecko za rączkę przez cały proces związany z kredytem, jak również z uzyskaniem MDM. POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!

Andrzej Kredyt Hipoteczny

Współpraca z Panią Anią jako doradcą kredytowym w znaczny sposób skróciła naszą drogę do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Już po pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się z mężem w jakich bankach możemy ubiegać się o kredyt i jakie wstępne warunki musimy spełnić składając nasz wniosek. Uzyskaliśmy informacje na temat mechanizmów, w oparciu o które banki wydają decyzję, Pani Ania przedstawiła także symulacje dotyczące kosztów kredytu hipotecznego w poszczególnych bankach. Jako osobom niemającym na co dzień styczności z finansami cierpliwie wytłumaczyła co składa się na koszt kredytu i o jakich ryzykach należy pamiętać decydując się na kredyt. Poza tym uzyskaliśmy sprawą pomoc w wypełnianiu wniosków i formularzy związanych z procesem uzyskania kredytu. Wszystkim zainteresowanym mogę z czystym sumieniem polecić usługi świadczone przez Panią Anię.

Paulina Łaskarzewska kredyt hipoteczny

Pani Ania jest osobą rzetelną, kompetentną i zdeterminowaną do pracy. Dzięki tym zaletom potrafi przejść przez labirynt wymagań stawianych przez banki na drodze do uzyskania kredytu jakiego potrzebuje klient. Na spotkaniu jak i podczas rozmowy telefonicznej panuje miła atmosfera. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi doskonale doradzić jak wybrnąć ze skomplikowanych sytuacji nie tylko związanych z bankowością. Gorąco polecam Panią Anię wszystkim, którzy nie chcą tracić swojego cennego czasu - tu wszystko zostanie załatwione bez zbędnego biegania czy niepowodzeń. Pozdrawiam!

Michał S. Kredyt Hipoteczny

Pani Ania to bardzo miła, kompetentna ,pomocna oraz wzbudzająca zaufanie osoba,która posiada bardzo duże doświadczenie i wiedze w sferze bankowości i nie tylko:) Pani Ania cechuje się wytrwałością , pełnym zaangażowaniem, potrafi rozwiązać każdy problem jaki się pojawi w trakcie starania się o kredyt (wiemy to , ponieważ sami mieliśmy problemy w trakcie starania sìę o kredyt) Pani Ania nie odpuszcza!!! Tylko dzięki pomocy Pani Ani dostaliśmy kredyt na swój wymarzony dom, za co serdecznie dziękujemy. Jeśli mielibyśmy polecić doradcę kredytowego to tylko Panią Anìę Goldfarb - najlepszy fachowiec!!!

Michał i Agnieszka Ż. Kredyt hipoteczny

Nas również uszczęśliwiła pomoc Pani Ani i ogólnie bardzo nas cieszy, że jest w środowisku bankowym osoba doświadczona, a przede wszystkim kompetentna i co najważniejsze...GODNA ZAUFANIA. Doradca z powołania, godna polecenia śmiało rodzinie jak i znajomym. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Magdalena i Piotr

Magdalena i Piotr Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anną Goldfarb. Bardzo się cieszę że podczas mojej drogi w sprawie kupna mieszkania spotkałam własnie Panią Anią.To bardzo kompetentna i uczciwa osoba bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do mojej sytuacji.Pani Ania jest bardzo komunikatywną osobą , świetnie poprowadziła i przygotowała mnie do umowy kredytowej. Ponadto to bardzo ciepła i uśmiechnięta osoba z którą aż miło się współpracuje. Z czystym sumieniem będę gorąco i serdecznie polecać tak wspaniałego i kompetentnego fachowca bo naprawdę warto jeśli ktoś ma marzenia odnośnie swojego wymarzonego mieszkania. Pani Aniu jeszcze raz serdecznie dziękuję jest Pani wspaniałym człowiekiem.

ANETA JERMAKOWICZ KREDYT

Polecam w 100% Panią Anię. Szczerze? Lepiej trafić nie mogliśmy !! Zaangażowanie oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kontakt rewelacyjny. Gdyby nie Pani Ania ,nigdy w życiu samodzielnie byśmy nie załatwili większości spraw. Przemiła osoba,która daje wiarę, że wszystko da się załatwić :) Pomimo wszelkich zawirowań udało się i to właśnie dzięki Pani :) Polecam z całego serca każdemu, a Pani Annie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pomoc oraz trud włożony w Naszą sprawę :) Oczywiście zgrzeszyłabym, gdybym nie wspomniała o Pani Małgosi Żandarskiej, która również była zaangażowana w Naszą sprawę :) Obie Panie spisały się na medal ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy :)

Karolina Kredyt mieszkaniowy

W 100% polecam pomoc Pani Ani dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości, bądź kredytem gotówkowym. Właściwa osoba na właściwym miejscu, znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm, zawsze gotowa do pomocy, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Praca wykonana przez Panią Anie w moim przypadku jest po prostu wzorowa. Z pewnością skorzystam jeszcze z pomocy Pani Ani w przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli ktoś szuka zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pani Goldfarb to właściwe miejsce.

Tomek Kaszuba kredyt hipoteczny Luty 2017

Gdyby nie pomoc Ani to chyba nigdy nie przebrnęłabym przez perypetie kredytowe. Niezastąpiona pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, zarówno z bankiem jak i w moim przypadku z deweloperem. Najważniejszym plusem jest łatwy kontakt z Anią - jak nie może odebrać, zawsze oddzwoni. Wszystkie zawiłości kredytowe stają się proste :) Jeszcze raz wielkie Dzięki za pomoc.

Marta M. Kredyt hipoteczny

Zaangażowanie jakie włożyła Pni Ania w moją sprawę było na jak najwyższym poziomie. Od samego początku mogłam liczyć na wyrozumiałość Pani Ani jak i na delikatność w pewnych osobistych sprawach. Pokierowała mnie na dobre drogi dzięki czemu mogę cieszyć się z przypływu gotówki na wymarzony cel. Dziękuje jeszcze raz Pani Aniu za pomoc jak i za ciepło jakie od Pani otrzymałam.

Elżbieta Piotrowska Kredyt gotówkowy

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anną Goldfarb. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Ania pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny wraz z dofinansowaniem MDM. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!!!

Łukasz Szumiłowski Kredyt hipoteczny MDM

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Ania jest osobą niezwykle solidną i zaangażowaną w swoją pracę, śmiało mogę powiedzieć, że każdy przypadek traktuje indywidualnie. Prowadzi sprawę klienta od samego początku do końca, po drodze informując o każdym etapie związanym z przyznaniem kredytu. Oprócz tego, a może przede wszystkim, Pani Ania jest osobą bardzo życzliwą, komunikatywną, ciepłą. Wszystkim serdecznie polecam współpracę z Panią Anią, a ze swojej strony dziękuję. Dzięki Pani cały proces kredytowy okazał się łatwiejszy i przyjemniejszy niż sądziłam!

Marta Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną Goldfarb. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do naszej beznadziejnej sytuacji.Pani Anna jest bardzo komunikatywną osobą i świetnie poprowadziła nas przez cały proces formalności kredytowej,co pozwoliło nam ma własny kąt.W 100 %polecamy.Dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Karolina i Piotr Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Annę Goldfarb. Wspólnymi siłami udało się doprowadzić naszą sprawę do finału i uzyskać kredyt hipoteczny na wymarzony dom. Zawsze mogliśmy liczyć na kontakt i byliśmy informowani na bieżąco na każdym etapie starania się o kredyt. Dziękujemy za cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie.

Kamil i Kamila Kredyt hipoteczny

Dzięki Pani Annie w ciągu miesiąca od złożenia wniosku kredytowego jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami swojego mieszkanka. Cała procedura, dzięki niebywałemu profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu Pani Ani , odbyła się całkowicie bezproblemowo i nadzwyczaj szybko. Ponadto kontakt z Panią Anią czy to telefoniczny czy mailowy był ekspresowy. Będę każdemu polecać tak rewelacyjnego doradcę!

Olga Zyglewska kredyt hipoteczny

Brakuje mi słów żeby opisać wspaniałą pracę/ pomoc ze strony Pani Ani... Postaram się choć w części opisać krótką ale efektywną współpracę: Solidne, szybkie i rzeczowe podejście do "mojego problemu", błyskawiczna informacja, stały kontakt mailowy jak i telefoniczny. Wsparcie i doradztwo w każdej kwestii. Mimo wielu przeciwności losu (jak również ze strony niektórych instytucji) udało się załatwić pozytywnie moja sprawę, polecam Panią Anię z całego serca !!! Bardzo dziękuję :)

Ewa Sopałowicz Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pani Anny. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do naszej beznadziejnej sytuacji wierząc w nasz sukces bardziej niż my sami :) Przez cały proces byliśmy na bieżąco informowani o kolejnych krokach. Zawsze mogliśmy liczyć na kontakt telefoniczny. Pani Ania jest osobą kompetentną z ogromną dawką pozytywnej energii. Dziękujemy Pani Aniu Dorota i Łukasz

Dorota i Łukasz Kredyt hipoteczny

W 100% możemy polecić Panią Anię. Jest rzetelna, rzeczowa i przede wszystkim kompetentna. Doradziła nam w wyborze kredytu i pomogła przejść przez cały proces "papierologi". Dzięki jej zaangażowaniu możemy się teraz cieszyć naszym domkiem. Dziękujemy!!!

Beata i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną Goldfarb. Pani Anna jest osobą bardzo sumienną, zawsze służyła nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności związane z kupnem naszego mieszkania. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy

Judyta i Grzegorz kredyt hipoteczny

Bardzo doceniam szybki i sprawny kontakt oraz pomoc przy analizie ofert kredytów hipotecznych. Cały proces przebiegł bardzo płynnie, a pani Anna Goldfarb służyła swoim doświadczeniem od początku aż do podpisania finalnej umowy. Zdecydowanie polecam.

Paweł Bardzo fachowy Doradca

Po raz pierwszy byłam tak doskonale przygotowana do zawarcia umowy kredytowej.Pani Anna i pan Marcin bardzo szczegółowo wyjaśnili mi terminologię i niezrozumiałe dla mnie określenia bankowe.Dzięki tej wiedzy mogłam wybrać stosowny dla siebie kredyt w banku , który wybrałam.Pani Ania pomogła mi przygotować wszystkie dokumenty potrzebne do banku.Czułam opiekę firmy doradczej od początku do podpisania umowy kredytowej.Profesjonalni , przesympatyczni i cierpliwi doradcy.Bardzo polecam wszystkim tych sympatycznych młodych ludzi i bardzo im dziękuję.Hanna Hajdamowicz.

Hanna Hajdamowicz Doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego

Dzięki Pani Ani mam swoje malutkie mieszkanko.Gorąco polecam współpracę z Panią Anią jest osobą godną polecenia, przemiła osoba, bardzo kompetentna, potrafiąca załatwić nawet najbardziej niemożliwą sprawę. Henryk

Henryk Rusak kredyt

Chciałabym serdecznie podziękować oraz polecić solidna i rzetelną pracę Pani Anny Goldfarb.Jestem niezmiernie wdzięczna za tak profesjonalne podejście do sprawy . Zaangażowanie , miła , spokojna współpraca, spowodowały , że mogłam bez obaw zająć się innymi sprawami , ponieważ Pani Ania wszystkiego dopilnowała , dopięła na ostatni guzik oraz była ze mną w stałym kontakcie i informowała na bieżąco o postępach w sprawie kredytu hipotecznego. Z racji tego , że miałam wcześniej niesatysfakcjonujące doświadczenia z innymi doradcami , byłam bardzo ostrożna , jednak z pełnym przekonaniem , w 100 % praca Pani Ani , oraz współpracowników jest godna polecenia . Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

ADA Kredyt Hipoteczny

Pani Ania jest osobą w pełni profesjonalnie podchodzącą do klienta. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że wyróżnia ją zaangażowanie i troska o klienta. Współpraca w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna. Pani Ania była w stałym kontakcie ze mną co pomogło mi w opanowaniu nerwów związanych z kredytem :). Dziś cieszę się pozytywnie załatwioną sprawą. Dziękuję !!.

Dorota Polecam!!

Chciałabym bardzo polecić Panią Annę Goldfarb , jestem pracownikiem jednego z Banku działających na rynku . Współpracuję z Panią Anną w zakresie kredytów hipotecznych, współpraca z takim doradcą to czyta przyjemność – jest rzetelną i konkretną osoba . Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy ,a o interesy swoich klientów dba tak jak o swoje własne . Zachęcam do korzystania z doradztwa

Katarzyna Polecam!

Pani Ania Goldfarb to kompetentna, rzetelna, uczciwa i profesjonalna osoba, dlatego z całego serca pragniemy podziękować za czas, poświęcenie do samego końca i oddanie w naszej sprawie. Dzięki podejściu pani Anii, uporowi w dążeniu do naszego celu, nie było przeszkód których nie dało się pokonać, a było ich na prawdę wiele. Dziękujemy za cierpliwość i pomoc w uzyskaniu naszego wymarzonego domu. Życzymy wiele sukcesów zawodowych.

Marta i Wojciech Suproń Kredyt hipoteczny

Ufff… już po wszystkim:-) Nasze małe mieszkanie mamy przede wszystkim dzięki współpracy z Panią Anną . Przebiegała ona w miłej i bezproblemowej atmosferze. Pani Ania pomógł nam otrzymać kredyt. Jej osoba kojarzy nam się teraz przede wszystkim z rzetelnością i z dużym profesjonalizmem. Byliśmy wyręczani wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe. Cieszymy się, że mogliśmy Panią poznać, Pani Aniu:-) Pozdrawiamy.

M.K.Kuchenbeker Mieszkanko

Opinie klientów mówią same za siebie. Z mojej strony dodam tylko to, że z kilku doradców jakich miałem, tylko Pani GOLDFARB potrafiła moją sprawę poprowadzić od początku do końca a nawet jeszcze po uzyskaniu kredytu przypomina o terminach. Konkretna i rzetelna osoba !!!

J. KOWALSKI Hipoteczny

Pani Anna Goldfarb jest w 100% godna polecenia, indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do swojego klienta. Bardzo pomogła mi przejść przez zawiłości kredytowe, co zaowocowało uzyskaniem kredytu na zakup mieszkania. Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Bożena Kucharska Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Z czystym sumieniem polecamy Panią Anię z jej fachowym, rzetelnym i profesjonalnym doradztwem . Dzięki jej determinacji otrzymaliśmy bardzo korzystną i przejrzystą ofertę, która okazała się dla nas najodpowiedniejsza. Wszystko to co było omawiane w czasie spotkań miało odzwierciedlenie w warunkach zawartej przez nas umowy. Urodzony Doradca Finansowy :)! Dziękujemy Pani Aniu!

Aga i Darek kredyt hipoteczny budowa domu

Współpraca z Panią Anną to czysta przyjemność.Od pierwszego spotkania ujęła mnie jej znajomość tematu i kompetencje.Moją sprawę poprowadziła konkretnie ,bardzo profesjonalnie, ekspresowo i SKUTECZNIE!Do każdej rozmowy była przygotowana.Zawsze dostępna i niezwykle uprzejma.Do końca obecna w temacie.Dziękuję serdecznie.

Joanna Antolak kredyt hipoteczny

Minęły 2 miesiące odkąd wprowadziliśmy się do naszego mieszkania, a Pani Ania wciąż o nas pamięta i sprawdza czy dopełniliśmy wszelkich formalności. Sprawdzając oferty banków na własną rękę zmarnowaliśmy jedynie czas, bowiem nie mogliśmy liczyć na wystarczająco wysoki kredyt. Dzięki pomocy Pani Ani otrzymaliśmy do wyboru wachlarz kredytów na warunkach niewiarygodnie lepszych, niż proponowano nam w placówkach banków. Dlatego jeżeli cenicie sobie Państwo czas, nie szukajcie dalej, zwróćcie się do Pani Anny Goldfarb. Z serdecznym podziękowaniem za pomoc i zaangażowanie, Daria i Eryk.

Daria i Eryk Kredyt hipoteczny

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm. Pani Ania jest osoba rzeczową która wraz ze swoim doświadczeniem i wiedzą potrafi wybrać idealnie dobraną ofertę do potrzeb klienta. Olbrzymią zaleta jest to , iż potrafi wytłumaczyć kruczki prawne , które dla laika są kompletnie niezrozumiałe. Polecam serdecznie z czystym sumieniem.

Adrian Kopacz kredyt hipoteczny

Straciliśmy dwa miesiące próbując załatwić kredyt hipoteczny najpierw na własną rękę, potem u polecanych doradców. Bez skutku... Dopiero potem trafiliśmy do p. Ani i to było najlepsze, co mogło nas spotkać! Profesjonalizm, rzetelność i szczerość. Tego oczekiwaliśmy od początku, ale dopiero tutaj to znaleźliśmy. Aż szkoda, że tak szybko załatwiła nam Pani ten kredyt, bo baaardzo miło się współpracowało :) Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu ludzkich marzeń! DZIĘKUJEMY!

Marta i Jan Dziękujemy!

Droga do uzyskania kredytu hipotecznego nie była wcale łatwa ani krótka, ale Pani Ania bez problemu rozwiązywała wszystkie napotkane trudności. Jest osobą bardzo kompetentną, rzetelną i bardzo sympatyczną. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc i dobry kontakt. Dziękujemy i gorąco polecamy korzystanie z usług Pani Goldfarb.

Kornelia i Michał Reszka Kredyt hipoteczny na zakup domu

Bardzo profesjonalna i skuteczna współpraca. Kredyt otrzymałem bardzo szybkim czasie, obsługa bardzo miła i pomocna. Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą i bardzo konsekwentną w swym działaniu. Polecam

Kamil Kredyt hipoteczny

Z pomocą Pani Ani Goldfarb sprawnie przeszliśmy przez proces starań o kredyt mieszkaniowy. Od początku do końca towarzyszyła nam w każdym kroku realizacji kredytu. Profesjonalnie i rzetelnie pomogła podjąć decyzję, jaki bank wybrać. Niezwykle miła, pomocna i cierpliwa.Pani Ania to skuteczny doradca i naprawdę możemy polecić jej wiedzę i fachowość.

Ania i Paweł Kredyt hipoteczny

Profesjonalna,miła obsługa,pomoc we wszystkich formalnościach. Polecamy p.Annę Goldfarb wszystkim którzy starają lub będą starać się o kredyt hipoteczny. Warto skorzystać z pomocy takiego doradcy! Pani Aniu dziękujemy :)

Roksana i Konrad Kuzio kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy Panią Anie Goldfarb!!!!! Pani Ania jest osobą niezwykle miłą i sympatyczną a przy tym kompetentną, sumienną i mega cierpliwą . Nasza droga do kredytu na budowę była bardzo trudna i zawiła, ale dzięki uporowi, konsekwencji i niepodważalnej wiedzy Pani Ani właśnie jesteśmy w trakcie budowy. za pomoc szczerze dziękujemy i pozdrawiamy. Jeszcze raz POLECAMY Panią Anię.

Aleksandra i Daniel Strzelczak kredyt na budowę domu

Jeżeli mogę polecić to Pani ANIA Goldfarb do takich osób się zalicza.Miałem wraz z żoną problemy z kredytem na cele mieszkaniowe.Gdyby nie profesjonalizm ,zaangażowanie ,poświęcenie Pani Ani to na pewno można by pomażyć o otrzymaniu Kredytu .Miła obsługa w całym biurze od początku do końca .Bardzo dziękujemy Pani Aniu .Gorąco polecam .

Jacek i Urszula ZAJĄC Rusko/Darłowo Kredyt Mega Hipoteczny

Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona uszczęśliwionych klientów Pani Anny Goldfarb. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak przyjaznej i profesjonalnej obsługi. Pani Ania zajmuje się wszystkimi formalnościami, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, jest w stałym kontakcie mailowymi i telefonicznym. Byliśmy informowani o postępach na bieżąco. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tak udanej dla nas współpracy. Szczerze polecamy Panią Anię jako sprawdzonego i kompetentnego doradcę. Bardzo dziękujemy!

Kasia i Wojtek B. kredyt hipoteczny

Witam, o Pani Ani mogę napisać tylko w samych superlatywach, jest to profesjonalistka od początku do końca. Od półtora roku starałem się uzyskać kredyt mieszkaniowy u różnych doradców kredytowych i niestety żadnemu z nich nie dało się. Do Pani Anny trafiłem można powiedzieć przypadkiem i całe szczęście! Od pierwszej rozmowy z tą Panią miałem przeczucie że wszystko się uda i nie myliłem się, współpraca przebiegała doskonale, płynnie i bardzo rzetelnie. Otrzymywałem na bieżąco wszystkie informacje, a Pani Ania nawet (jak się mi wydawało) już po godzinach swojej pracy zawsze odbierała telefony i udzielała odpowiedzi na każde moje pytania. Na pewno polecę jeszcze nie raz usługi Pani Anny Goldfarb. Pozdrawiam Ł.

Łukasz Osoba godna polecenia

Bardzo Serdecznie dziękujemy Pani Ania za pomoc w zrealizowaniu jednego ze swoich marzeń a mianowicie zakupu domu. Sprawa nie była wcale prosta, wiele utrudnień i komplikacji z którymi Pani Ania poradziła sobie doskonale. Obsługa "po kredytowa" również mile nas zaskoczyła. Od początku do końca a nawet jeden krok dalej byliśmy "pod opieką". Z całą pewnością osoba godna polecenia.

Patrycja i Mirek Kredyt hipoteczny

Bardzo dziękuję Pani Annie Goldfarb za przeprowadzenie mnie przez labirynt procedur i trudności wiążących się z pozyskaniem kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego mieszkania. Wszystko zdawało się być na przekór, masa zaświadczeń potrzebnych, ograniczony czas i inne przeciwności, ale dzięki Pani Ani udało się osiągnąć wyznaczony cel. Sam już wątpiłem czy wyrobimy się z terminem, a było tak jak Pani Anna ustaliła – udało się. Jestem pełen podziwu i szacunku dla takiego profesjonalizmu, wiedzy i cierpliwości dla swojego klienta. Polecam Annę Goldfarb jako eksperta w swojej dziedzinie i jako doradcę któremu można w pełni zaufać by osiągnąć określony cel. Dziękuję jeszcze raz Pani Aniu i pozdrawiam – w 100 % polecam i będę polecał każdemu :)

Przemysław Banasik Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Bardzo dziękuję pani Annie Goldfarb, która wykazała się rzetelnością i sumiennością podczas ubiegania się o pożyczkę hipoteczną. Szczerze polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na bieganie po bankach. Dzięki pomocy pani Ani udało się bezproblemowo przejść przez wszystkie procedury i „papierkowe zawiłości”, które wymagane są podczas ubiegania się o pożyczkę. Na pomoc pani Anny Goldfarb można liczyć w każdej chwili. Jest przy tym bardzo miła a oprócz tego wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.

Małgorzata Kunz pożyczka hipoteczna

Witam! Brak stresów i marnowania czasu na chodzenie po bankach w których i tak nie wynegocjujemy tego co Pani Anna, gromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów a także profesjonalne podejście do klienta to tylko namiastka korzyści płynących ze współpracy z Panią Anną! Nie wyobrażam sobie aby osoba zastanawiająca się gdzie zdobyć kredyt nie skorzystała z jej usług! Kredyt w trochę ponad tydzień to pestka dla Pani Anny! Sprawnie, rzetelnie i fachowo! Gorąco polecam!

Marek Jestem na tak!!! Anna Goldfarb!!!!

Szczerze i serdecznie polecamy panią Anię jako wspaniałego fachowca w dziedzinie kredytów hipotecznych.Pani Ania oraz pan Marcin poprowadzili nas od wypełnienia wniosku do podpisania umowy kredytu i chociaż na początku były pewne trudności to i tak sprawę udało się załatwić pozytywnie. Pracownicy biura to prawdziwi profesjonaliści.

Beata,Marek Achramowicz kredyt hipoteczny

Gorąco polecam doradztwo Pani Ani. Jej profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki (2 tygodnie) i bezbolesny otrzymałam kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty.Z pomocą Pani Ani niemożliwe stało się możliwe i to szybciej niż myślałam.Jest to przemiła i ciepła osoba, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Dorota Śliwka

Dorota Śliwka kredyt hipoteczny

Serdecznie dziękujemy i polecamy Panią Annę Goldfarb jako osobę dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pani Ania wykazała się determinacją i znalazła rozwiązanie dla każdej z trudnych sytuacji, które miały miejsce podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Zawsze można liczyć na jej profesjonalizm oraz świetny kontakt.

Amadeusz kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Z czystym sumieniem polecamy Panią Anne Goldfarb! Osoba kompetentna oraz rzetelna w swoich działaniach. Profesjonalne podejście do klienta,stały kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Pani Ania jest osobą niezwykle miłą i sympatyczną.Chociaż nasza droga do kredytu hipotecznego była bardzo długa to wspólnymi siłami osiągnęliśmy cel. Dziękujemy i polecamy !!! Marta i Dawid

Dawid i Marta Kredyt hipoteczny

Pani Ania jest osobą, która kocha swoją pracę i wykonuje ją z pasją, potrafi całkowicie oddać się swoim klientom i ich indywidualnym potrzebom. Dzięki Pani Ani cały proces uzyskiwania kredytu przebiegł szybko i sprawnie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń ani uwag. Dzięki cechom osobowości Pani Ani już możemy cieszyć się swoim własnym domem, z którego przesyłamy serdeczne pozdrowienia oraz życzymy wielu sukcesów i wyróżnień w dalszej pracy zawodowej.

Monika i Michał Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalna i skuteczna współpraca. Kredyt otrzymaliśmy w bardzo szybkim czasie, obsługa bardzo miła i pomocna. Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą i bardzo konsekwentną w swym działaniu. Polecamy.

Paulina i Mateusz Jaworscy Kredyt mieszkaniowy

Podpisuję się imieniem i nazwiskiem pod tą rekomendacją. W obecnych czasach niewiele osób i firm wykazuje się tak wysoce odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo się cieszę, że skorzystałem z usług tego biura.Pozdrawiam Panią Annę, Pana Marcina i resztę pracowników firmy. Osobom ceniącym wolny czas i bezstresowe życie goraco polecam skorzystanie z usług ww. Doradców Klientów Indywidualnych.

Piotr Wojciszko Kredyt hipoteczny

Pani Ania to profesjonalny doradca i bardzo rzetelna osoba. Gorąco polecam wszystkim którzy nie maja czasu biegać po bankach. Pani Ania załatwia wszystko od a do z. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i gorąco polecam usługi Pani Ani oraz biura w którym pracuje. Pzdr Piotr

Piotr kredyt hipoteczny

Serdecznie polecmy pania Anne jak i jej cale biuro. Zalatwili za nas praktycznie wszystko niskie dogodne raty. Kazdy ruch w zalatwianiu kredytu bylismy informowani. wiedzielismy na jakim etapie byl kredyt. Osoba bardzo rzetelna.Naprawde jest z klientem do samego konca zalatwienia kredytu. POLECAMY.

Bartek i Joanna Worona kredyt hipoteczny

Anna Goldfarb - doradca klinentów INDYWIDUALNYCH- to wszystko prawda, bo przede wszystkim indywidualność i rzetelność swojej pracy to największe atuty jakie możemy zarekomendować. Chcemy serdecznie podziękować za pomoc i profesjonalne podejście do pracy oraz do nas. Na pewno polecamy i zachęcamy do korzystania z doradztwa P. Anny ! Miło i rzetelnie. Pozdrawiamy Ewa i Adam

Ewa i Adam Oruba Kredyt hipoteczny

Gorąco polecamy Panią Anne Goldfarb! Doskonałe podejście do klienta,stały kontakt w razie jakichkolwiek pytań.Solidna,kompetentna to jedne z wielu zalet Pani Ani.Choć nasza droga do kredytu hipotecznego była długa to wspólnymi siłami osiągnęliśmy cel. Klaudia i Piotrek

Klaudia i Piotrek Kredyt hipoteczny

Pani Ania bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy jest obyta w ofertach bankowych potrafi bardzo dobrze zadbać o swojego klienta załatwienie kredytu przez Panią Anię trwa bardzo krótko i sprawnie nasza ocena w skali od 1 do 10 to oczywiście 10

Angelika i Adam Rezmer kredyt hipoteczny

Panią Annę oraz biuro doradztwa kredytowego w którym aktualnie pracuje pani Ania w skali szkolnej oceniam na 5+. Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy. Kredyty hipoteczny zakończony sukcesem. Polecam każdemu a zwłaszcza osobom które zwyczajnie jak większość ludzi w Polsce pracują, mają rodziny, obowiązki i nie mają czasu na bieganie po bankach... Wszystkie możliwe formalności kredytowe zostały załatwione za mnie przez panią Annę. Polecam Dominik i Katarzyna S.

Dominik i Kasia Stankiewicz Kredyt Hipoteczny

Profesjonalizm, solidność i doskonałe podejście do klienta to jedne z wielu zalet Pani Ani Goldfarb. Dzięki niej w bardzo krótkim czasie otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Osoba godna polecenia.

Tomasz i Julia kredyt hipoteczny

Pani Ania znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach. Rekomendujemy każdemu usługi Pani Anny Goldfarb.

Irena i Henryk kredyt

Temat o nazwie: "Zrobić S" sfinalizowany ! - W pełni i kompetentnie. Ciężka praca uwieńczyła dzieło. Dzięki za rzetelność, cierpliwość i opór. Doradców z tej Firmy polecamy świadomie i gorąco ! Pozdrawiamy Kasia i Damian :))))))

Damian Sypuła i Katarzyna Ziemińska Kredyt Hipoteczny

Profesjonalizm, spokój i opanowanie. Bardzo duża pomoc w przejściu przez zawiłości systemu bankowego. Czytelne wyjaśnienia moich wszelkich wątpliwości i możliwość stałego kontaktu w razie potrzeby. Najważniejsze, co bardzo mi się podobało, w finalnej umowie kredytowej znajdowało się dokładnie to wszystko co chciałem i o czym rozmawialiśmy z Panią Anią podczas pierwszego spotkania, a więc nie obiecano mi niczego, czego później nie można by było zrealizować.

Sławek Doradca Finansowy Anna Goldfarb

Z Panią Anią mieliśmy przyjemność współpracować w związku z zaciąganiem kredytu hipotecznego na wymarzony dom. Nie obyło się oczywiście bez problemów, jak to z bankami, jednak dzięki pomocy Pani Ani udało się doprowadzić całą sprawę do szczęśliwego finału. Pani Ania wykazała się cierpliwością, wytrwałością i profesjonalizmem podczas całego procesu kredytowego. Pozytywne nastawienie i wrodzona sympatia Pani Ani pozwoliły na w miarę łagodne przejście całej wyboistej drogi do uzyskania kredytu. Serdecznie polecamy Doradcę.

Ania i Paweł Anna Goldfarb - POLECAMY.

To osoba kompetentna oraz rzetelna w swoich działaniach. Ponieważ, ze względów formalnych przedłużało się nam otrzymanie kredytu hipotecznego Pani Anna okazała swoją cierpliwość oraz zaangażowanie, by doprowadzić sprawę do końca, udowadniając tym także, iż jest godna zaufania. Pomagała nam przejść przez całą drogę zakupu mieszkania udzielając właściwych wskazówek na każdym kroku oraz jasno tłumaczyła zagadnienia związane z podpisaniem samego kredytu, będąc de facto z nami przy jego podpisywaniu. Za udzieloną nam pomoc szczerze Pani Annie dziękujemy.

Karolina i Grzegorz B Gorąco polecamy usługi i współpracę z Doradcą Finansowym Panią Anną Goldfarb

Profesjonalizm, wiedza i skuteczność- to cechy, których należy oczekiwać od doradcy kredytowego. Anna Goldfarb spełnia te oczekiwania w 100 procentach. Dzięki jej zaangażowaniu uzyskanie kredytu hipotecznego okazało się dla mnie sprawą dużo prostszą i trwało znacznie krócej niż się spodziewałam. Przy tym pani Ania jest osobą niezwykle sympatyczną i cierpliwie tłumaczy wszystkie skomplikowane procedury bankowe. Dlatego zdecydowanie mogę polecić współpracę z panią Anną Goldfarb.

Dominika Pani Anna Goldfarb

Szybkość, właściwe ukierunkowanie działań, otwartość na potrzebę klienta i świetny kontakt interpersonalny, to cechy Pani Anny Goldfarb, mojego doradcy finansowego, które sprawiają, że poleciłabym Jej usługi każdemu starającemu się o kredyt hipoteczny.

Ewa Zambrzycka Doradca Finansowy Anna Goldfarb