Artur Zieliński

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604126381 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

KREDYTY  MIESZKANIOWE, KREDYTY GOTÓWKOWE - ZNAJDUJĘ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

 

Kredyty to moja profesja.  Dostosowuję sposób przekazu informacji tak, aby Klient rozumiał wszystkie kwestie związane z uzyskiwaniem kredytu, kompletowaniem dokumentacji. Wyjaśniam  zapisy zawarte w umowach kredytowych wynikające z takich ustaw jak prawo bankowe czy ustawa o hipotekach i księgach wieczystych. W sposób przejrzysty informuję o wszystkich kosztach związanych z kredytowaniem, jak również udzielam informacji o prawach i obowiązkach Klienta po podpisaniu umowy i udzieleniu kredytu bankowego.

W kwestii kredytów mogę powiedzieć, że dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Jestem konsekwentny, a  to znaczy -  SKUTECZNY

Swoich Klientów prowadzę przez cały proces pozyskiwania kredytu, a w szczególności:

  • sprawdzam zdolność kredytową w wielu bankach
  • porównuję kredyty i wybieram najlepszy
  • pomagam w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wszystkich wymaganych do wniosku dokumentów
  • dostarczam do banków wnioski
  • zabiegam by mój Klient otrzymał decyzję kredytową w najszybszym możliwym terminie
  • negocjuję warunki udzielenia kredytu
  • wyjaśniam treść umowy kredytowej

Co ważne, KLIENT OTRZYMUJE TAKĄ SAMĄ  LUB WYNEGOCJOWANĄ - LEPSZĄ OFERTĘ KREDYTOWĄ, niż dostałby bezpośrednio w banku.

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW  związanych z moim doradztwem -  MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA.

Każdą sprawę traktuję indywidualnie i procesuję jak swoją własną.

Jestem doradcą finansowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zapewniam pomoc Klientom w zakresie kredytów hipotecznych, finansowania dla firm, leasingu oraz systematycznego oszczędzania.

Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego Klienta. W mojej pracy stawiam na dłogofalowe relacje z Klientem, oraz jego kompleksową obsługę, dzięki czemu może się on do mnie zwrócić o pomoc w każdej sprawie.

Wieloletnie dośwadczenie oraz znajomość procedur bankowych pozwala znaleść mi optymalne rozwiązanie dla Klienta.

 

Doświadczenie

2013 - Sprawdzony Doradca 

2012 - 2013 Tax Care S.A.

2010 - 2012 Gold Finance

2008 - 2010 PTE PZU

2001 - 2008 PZU Życie

Atuty eksperta

> wieloletnie doświadczenie

> dyspozycyność

> skuteczność w działaniu

> dobór optymalnych rozwiązań

> uczciwość i rzetelność w przekazywaniu informacji

 

Przykłady opisanych spraw

> kredyt na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym

> kredyt na zakup działki budowlanej, rekreacyjnej lub rolnej

> kredyt na budowę domu

> kredyt na refinansowanie poniesionych kosztów

> refinansowanie kredytu

> kredyt konsolidacyjny

> pożyczka hipoteczna

> kredyt dla firm

> leasing

Wybrane rekomendacje

Pan Artur pomógł nam uzyskać kredyt na zakup domu. Świetny kontakt, bardzo duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Robert Zalewski Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura Z. Ogarnął wszystkie papiery zwiazane z kredytem, kontakt o każdej porze dnia i nocy, nawet podczas weekendu czy urlopu. Wszystko jasno, czytelnie - odpowiwdzi na kazde pytanie. Wszystko szybko, sprawnie i bez zadnych problemow.

Krzysztof P Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura z czystym sumieniem! Pomógł nam refinansować kredyt hipoteczny. Jest profesjonalny, zaangażowany i zawsze do dyspozycji. Gdy sytuacja tego wymagała był dostępny nawet na urlopie. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem.

Katarzyna K. Refinansowanie kredyty hipotecznego

Profesjonalizm to najlepiej opisujące słowo Pana Artura. Słowo kredyt wyobrażałem sobie z milionem dokumentów, które trzeba wypełnić, batalią z bankiem oraz mnóstwem problemów formalnych. Na szczęście trafiliśmy do Pana Artura, który odciążył nas od wszelkich formalności. Wystarczyło kilka podstawowych danych, wybranie najkorzystniejszej oferty i podpisanie dokumentów. Polecam w 100%!

Adam Z Kredyt hipoteczny

Pan Artur rzetelnie i jasno wytłumaczył wszystkie kwestie związane z kredytem mieszkaniowym. Oferty przedstawione miały bardzo dobre warunki. Kredyt mieszkaniowy został bardzo szybko przydzielony. Polecam współpracę z Panem Arturem. Jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Jolanta Witczak kredyt mieszkaniowy

Miałam przyjemność już dwukrotnie współpracować z Panem Arturem. Oferty kredytów, które zostały Nam przedstawione były korzystne, przygotowane w sposób rzetelny. Kontakt z doradcą bezproblemowy. Atmosfera spotkań przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Co najważniejsze, dzięki Panu Arturowi przyznane kredyty były udzielone na bardzo dobrych warunkach. W przyszłości na pewno skorzystamy ponownie. Doradca zawsze służący pomocą, godny polecenia.

Gabriela Barcińska kredyt hipoteczny

Miło mi rekomendować Pana Artura jako doradcę, który wzorowo wywiązał się z powierzonego mu zadania, które to zadanie okazało się wyjątkowo skomplikowane. Asystował nam dobre 4 miesiące (jak nie więcej) w trakcie zmieniających się koncepcji. Przeszliśmy razem zarówno projekt samodzielnej budowy domu, budowy bliźniaka z inną rodziną, wzięcia kredytu od dewelopera nieobjętego ustawą deweloperską i ostatecznie od normalnego dewelopera. Pan Artur robił nam niezbędne wyliczenia, w tym wyliczenia rat dla prognozowanych wzrostów stóp procentowych. Zaproponował nam promocje, które nie były nawet zapisane w umowie kredytowej, a które faktycznie będą obowiązywały. Cały proces był żmudny ze względu na boom kredytowy, który wydłużał czas podejmowania decyzji przez banki oraz czas wykonywania operatów. Pan Artur pozostawał jednak w stałym kontakcie z bankami, dzięki czemu mieliśmy poczucie, ze wiemy co się aktualnie dzieje i z czego wynika tak długi czas oczekiwania. Doradzał nam również w zakresie możliwego czasu oczekiwania na kolejnych etapach, co pozwalało nam negocjować zmiany umów z deweloperem (np. wydłużenie czasu wpłaty pierwszej transzy). Generalnie bez zarzutu, polecam!

Artur Krawczyk Skuteczny choć wyjątkowo skomplikowany proces kredytowy

Bardzo polecam, Pan Artur jasno i rzetelnie przedstawił proces uzyskania kredytu czy to gotówkowego czy hipotecznego. Zawsze, gdy pojawiały się jakieś pytania czy wątpliwości odbierał telefony i odpowiadał na wszelkie pytania. Dodatkowo wszystko pomyślnie udało się uzyskać.

Sylwia Komarowska Kredyt gotówkowy i hipoteczny

Pan Artur z przeprowadził nas sprawnie przez cały proces od wyszukania oferty do domknięcia wszystkich spraw (dosłownie, niemal za rękę prowadząc nas do konkretnych miejsc i instytucji). Nawet w trakcie urlopu był do naszej pełnej dyspozycji, stale pod telefonem, do późnych godzin będą z nami w kontakcie. Jeżeli istniała jakiś problem to Pan Artur go załatwiał np. pojechaliśmy na urlop (mieliśmy dzień, może dwa do wyjazdu) to co konieczne załatwione zostało od ręki potem zostawiliśmy wszystkie dokumenty a po powrocie czekały na nas załatwione i dopięte na ostatni guzik sprawy. Jeżeli szukacie eksperta kredytowego możecie bez obaw dzwonić do Pana Artura. Ja serdecznie polecam :) Po raz kolejny dziękuję za wszystko Panie Arturze! Pozdrawiam!

Tomasz Pałaszewski Kredyt na mieszkanie

Jestem bardzo zadowolony z wspolpracy z panem Arturem, pomimo dlugiego oczekiwania na rozne zaswiadczenia do kredytu, bylem z panem Arturem w stalym kontakcie, w kazdej chwili moglem zadzwonic i sie zapytac o co kolwiek. Z czystym sumieniem moge polecic tego pana. Oby wiecej takich doradcow 😊

Konrad L Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Artura. Cały proces uzyskania kredytu został przeprowadzony sprawnie i bardzo profesjonalnie. Ze strony Pana Artura spotkałem się z rzetelną wiedzą, świetną komunikacją i proaktywnością od pierwszego spotkania przez dopełnienie formalności, aż do podpisania umowy. Zdecydowanie polecam!

Kamil P. Kredyt hipoteczny

Mieliśmy ogromne szczęście trafiając na Pana Artura. Dzięki niemu zrealizowaliśmy marzenie o własnym m. Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Zainteresowanie podczas całego procesu udzielania kredytu. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dzięki niemu wszystko zakończyło się sukcesem.

Marta i Piotr kredyt hipoteczny

Chciałabym serdecznie podziękować za znalezienie dobrego kredytu i pomoc przy formalnościach. Jest tego naprawdę sporo. Polecam wszystkim profesjonalne usługi Pana Artura, jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Małgorzata K Kredyt hipoteczny

Z Panem Arturem miałam przyjemność współpracować dwa razy. Niestety za pierwszym razem nie udało się doprowadzić sprawy do końca, ponieważ właściciel mimo podpisania umowy sprzedał mieszkanie innej osobie. Jednak po dłuższym czasie kiedy znalazłam odpowiedni lokal dla siebie czułam się w obowiązku aby ponownie zwrócić się o pomoc do Pana Artura. Cały proces załatwiania kredytu przebiegł w miłej atmosferze, a Pan Artur takiemu laikowi jak ja wszystko spokojnie tłumaczył i miał dużo cierpliwości. Jeśli ktoś szuka odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu to właśnie jest Pan Artur Zieliński. W przyszłości jak będę potrzebowała pomocy w zakresie kredytu na pewno po raz kolejny nawiążemy współpracę.

Małgorzata Walczak kredyt hipoteczny

Po kontakcie z kilkoma doradcami, wraz z żoną, zdecydowaliśmy się na współpracę z Panem Arturem. Przekonał nas swoim zaangażowaniem, fachowym podejściem, a przede wszystkim wiedzą na temat kredytów, procedur i zawiłości rynku kredytowego. Kupno mieszkania odbywało się na początku pandemii, w czasie największych zmian w sektorze bankowym, a mimo to udało się nam uzyskać zadowalającą ofertę. Pan Artur na bieżąco informował nas o etapie 'postępowania' i był obecny w każdym momencie. Bardzo fachowe podejście do klienta i jeśli tylko będziemy mieli potrzebę skorzystania z usług doradczych, to na pewno ponownie zgłosimy się do Pana Artura.

Bartosz Orzechowski Kredyt hipoteczny

Pan Artur jest profesjilanlistą w swoim fachu. Nie zostawił mnie na lodzie w momencie kiedy sytuacja była trudna i wręcz beznadziejna. Dzięki jego determinacji udało się osiągnąć zamierzony cel-decyzję pozytywną. Kontakt znakomity o każdej porze dnia i nocy jesli sytuacja tego wymaga. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto szuka dobrego eksperta i w przyszłości napewno ponownie skorzystam z usług Pana Artura.

Sylwia Żukowska Kredyt hipoteczny

Pan Artur wie co robi, wie co jest możliwe do uzyskania w banku. Sprawnie pomógł załatwić dokumenty do kredytu. Kredyt uzyskany. Obecnie Pan Artur jest na telefon jak mam jakiś problem, pomaga, doradza w kwestii uruchomionego kredytu.

Adam Podsiad Kredyt mieszkaniowy

Bardzo zaangażowany, konsekwentny, kreatywny i kompetentny człowiek. Pomimo pewnych komplikacji udało mu się doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca, czym zasłużył na moją dozgonną wdzięczność. Polecam jako naprawdę wiarygodnego eksperta i po prostu uczciwego człowieka.

Beata Czarnecka kredyt hipoteczny

Witam, gorąco polecam Pana Artura. Już drugi raz korzystałem z usług Pana Artura i oczywiście wszystko odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Pan Artur przedstawił mi rzetelnie oraz przejrzyście oferty banków po czym wspólnie wybraliśmy najlepszą ofertę dostosowaną do moich potrzeb. Całość formalności została załatwiona naprawdę sprawnie i bezproblemowo. Gorąco zachęcam do współpracy z Panem Arturem, współpraca z Nim to czysta przyjemność.

Adam Dziuba Kredyt hipoteczny

Polecam współpracę z Panem Arturem. Nie musiałam się o nic martwić, Pan Artur pomógł mi we wszystkim, odpowiedział cierpliwie na wszystkie moje pytania, przeprowadził mnie przez cały proces. Udało mi się dostać kredyt w banku, w którym chciałam. Dzięki Panu Arturowi, wzięcie kredytu wydaje się bardzo proste.

Wioleta Kredyt hipoteczny

Jestem zadowolona zadowolona z usług Pana Artura. Przede wszystkim istotny był kontakt, który odbywał się w sposób idealny. Pan Artur informował mnie na bieżąco o wszystkich kwestiach. Dzięki szybkiej reakcji na prośby banku, kredyt udało nam się załatwić szybko i bez problemów. Polecam !

Karolina Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Arturowi za profesjonalną pomoc. Dzięki Niemu wszystko z kredytem udało się załatwić naprawdę szybko i na dobrych warunkach. Zero biegania po bankach i marnowania czasu! Jako ekspert w temacie kredytów hipotecznych zna proces od podszewki. Pomaga zgromadzić wymagane dokumenty, informuje o kolejnych krokach z wyprzedzeniem. Analizuje sytuacje finansową i koszty nieruchomości. Słucha potrzeb po czym przedstawia oferty banków i szczegółowo je omawia, nie narzucając żadnej z nich. Przedstawia plusy i minusy każdej z ofert, po czym klient może na tej podstawie dokonać właściwego wyboru. Zdecydowanie polecamy i dziękujemy.

Bogumiła i Łukasz Dąbrowscy Kredyt hipoteczny

Pan Artur pomógł nam refinansować kredyt hipoteczny. Dzięki pomocy Pana Artura cały proces przebiegł szybko i sprawnie, a my o nic nie musieliśmy się martwić. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Artura, jako doradca wykazał się profesjonalizmem i cierpliwością do klienta.

Agata Ch. Kredyt hipoteczny

Podczas całej procedury bardzo zależało mi na czasie. Dzięki Panu Arturowi wszystko przebiegło bardzo szybko i bez jakichkolwiek problemów. Bardzo polecam !

Magdalena D. Kredyt

Cała procedura kredytowa dzięki pomocy Pana Artura przebiegła sprawienie i bez żadnych komplikacji. Z całym sercem będę polecać znajomym współpracę z Panem. Od początku Pan Artur wszystko szczegółowo omawia i przedstawia krok po koku, a w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowie na każde nurtujące pytanie. Polecam współpracę z Panem Arturem! Bardzo pomocny człowiek.

Małgorzata W. Kredyt Hipoteczny

Chcąc dostać kredyt hipoteczny , napotkaliśmy z mężem wiele trudności w postaci : osób , które rezygnowały z pośrednictwa przy naszym kredycie z powodu skomplikowanych formalności , firmy , która rozlicza się na ryczałcie i jest problemem dla analityków finansowych, starego budownictwa, które komplikowało sprawę bieżących formalności ... Pan Artur nie tylko przeprowadził nas przez procedurę kredytową bardzo sprawnie , ale wykazał się ogromnym zaangażowaniem, zrozumieniem i oczywiście ogromem ciężkiej pracy. Bardzo cenimy sobie pomoc, profesjonalizm i przede wszystkim podejście do klienta . W stu procentach polecamy usługi Pana Artura i gdyby procedura kredytowa miała się jeszcze raz powtórzyć , bez wahania wrócilibyśmy do tej samej osoby. Dodatkowo dodamy, że Pan Artur jest przesympatycznym człowiekiem co bardzo ułatwiło współpracę i sprawiło , ze mimo ogromnych trudności procedura kredytowa nie była aż taka straszna jak ją pisano, ponieważ zawsze mogliśmy liczyć na dobre rady i wsparcie.

Agnieszka Szostak Kredyt hipoteczny - budowa domu

Stanąłem z małżonką przed niełatwym zadaniem zakupu mieszkania na kredyt. Obawiałem się o zdolność kredytową i możliwości finansowe. Pan Artur w sposób rzeczowy i profesjonalny omówił z nami wszelkie aspekty nowej inwestycji, wyjaśnił wątpliwości i podpowiedział najlepsze rozwiązania. Siedząc we własnym M4 i pisząc te słowa mogę powiedzieć, że obawy przed zakupem własnego mieszkania są mocno przerysowane , dla Pana Artura mamy ogromne podziękowania za załatwianie całej biurokracji , która wcale nie jest taka straszna. Ogromna pomoc w kompletowaniu wymaganych dokumentów i rzeczowa współpraca przy wyborze najdogodniejszych rozwiązań zasługuje na tylko jedno określenie: polecam Pana Artura jako profesjonalistę.

Kamil Suchenek POLECAM!!!

Bardzo dziękujemy za kompleksową obsługę oraz za pomoc w wybraniu dogodnej dla nas oferty. Dobrze rozmawia się z takim profesjonalistą. Z całego serca możemy polecić osobę Pana Artura.

Joanna i Wojciech Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Artura Zielińskiego w wzięciu kredytu hipotecznego . Na pewno będziemy polecać znajomym !

Wiktoria i Robert Kredyt Hipoteczny

Współpraca z Panem Arturem jest godna polecenia. Pan Artur jest profesjonalistą zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy. Doradza oraz załatwia wszelkie formalności od A do Z, a cały proces związany z kredytem hipotecznym okazał się szybki, sprawny i bezstresowy. Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie.

Izabel Kredyt hipoteczny

Świetna, fachowa obsługa przy kredycie hipotecznym. Zdecydowanie POLECAM!!!

Lukasz U. kredyt hipoteczny

Polecam z całego serca osobę Pana Artura. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Otoczył nas profesjonalna opieką, telefony odbierał w najróżniejszych porach dnia, odpowiadając na najbardziej błahe pytania. Nasza droga do otrzymania kredytu była ekspresowa, bezproblemowa i wprost przyjemna. Nie mieszkamy w bliskiej odległości od Warszawy, A Pan Artur zadbał o to, aby ilość naszych wizyt w stolicy była ograniczona do minimum. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni za pomoc i serdeczność które nam okazał. Polecam każdemu współpracę!

Anna Michalska Kredyt mieszkaniowy

Polecam Pana Artura. To prawdziwy ekspert, profesjonalista, sumienny i zaangażowany w wykonywanie swojej pracy a przy tym człowiek o dobrym sercu i wykazujacy dużo empatii. Pomógł mi rozwiązać każdy napotkamy problem. Uzyskanie kredytu z pomocą Pana Artura zakończyło się pozytywnie. Dziękuję za wsparcie i pomoc.

Beata B. Kredyt hipoteczny

Najlepszy doradca kredytowy z jakim mieliśmy przyjemność współpracować. Rzetelny, profesjonalny, pomocny w całym procesie konsolidacji kredytu. Godny polecenia ekspert w sprawach kredytowych. Załatwianie formalności z Panem Arturem to czysta przyjemność. Polecamy serdecznie. Panie Arturze bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

Jacek Sylwia Rutkowscy Konsolidacja kredytu

Polecam Pana Artura. Uzyskanie kredytu hipotecznego nie bylo zadnym problemem. Pomogl w calej dokumentacji, a na wszystkie pytania i telefony odpowiadal bardzo szybko. Poprowadzil cala sprawe od A do Z. Polecam z calego serca.

Marcin Teska Kredyt hipoteczny

Polecam z całego serca Pana Artura Zielińskiego w sprawach załatwiania kredytu. Profesjonalna obsluga i doradztwo. Bardzo dobry kontakt- zawsze odbiera telefon i doradzi. Najlepszy ekspert pomoże zawsze i doradzi. Polecam!!!!

Dorota Cybulska Kredyt hipoteczny

Pan Artur to profesjonalista. Przeprowadził mnie szybko i bez problemowo w obszarze dokumentacji związanej z kredytem hipotecznym. Kontakt z Panem Arturem był bardzo dobry, zarówno w godzinach wieczornych czy weekendach. Jeśli była potrzeba Pan Artur również oferował przyjazd do mnie, by sprawnie przeprowadzić proces kredytowania. Wszystko poszło sprawnie :) kredyt nie był udręka, a to wszystko dzięki P. Arturowi. Dziękuje bardzo !

Monika Rychlewicz Kredyt Hipoteczny

Polecam Pana Artura jest to osoba słowna i sumienna dla Pana Artura nie ma rzeczy niemożliwych...Wszystko załatwił bardzo profesjonalnie oraz co najważniejsze z sukcesem😊Bardzo dziękuję Panie Arturze za zaangażowanie i pomoc jest Pan odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu jest Pan ekspertem w swojej dziedzinie.Wszystkim będę Pana polecać i przede wszystkim zapamiętałam Pana słowa "Nigdy nie można odpuszczać"i Pan tego nie zrobił za to bardzo dziękuję.Pozdrawiam😊

Chajęcka Martyna Kredyt hipoteczny

Pan Artur to profesjonalista. Pomógł nam przy dokumentacji związanej z kredytem hipotecznym. Cała procedura przebiegła szybko i sprawnie. Kontaktowałem się nawet w późnych godzinach wieczornych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jego usług i polecamy z czystym sumieniem.

Michał Borkowski Kredyt hipoteczny

Pan Artur jest godnym polecenia doradcą finansowym. Jest osobą sympatyczną, pracowitą i z dużą kulturą osobistą. Z Panem Arturem był bardzo dobry kontakt, zawsze służył pomocą niezależnie od pory dnia. Profesjonalista w każdym calu. Z czystym sumieniem można Panu Arturowi powierzyć załatwianie kredytu hipotecznego. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim.

Mirosław Warzyński kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura każdemu kto myśli o zakupie mieszkania. Współpraca z Panem Arturem to czysta przyjemność, zawsze można liczyć na jego pomoc i fachową radę 😁. Pan Artur pomógł spełnić nasze marzenia.

Izabela J.B. Kredyt Hipoteczny

Mimo nietypowej struktury dochodów, po uruchomieniu swoich kontaktów oraz determinacji osiągnęliśmy wspólny sukces. Polecam Pana Artura jako sprawdzonego fachowca.

Damian K. Profesjonalna pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup udziałów w domu mieszkalnym

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Artura,zaangażował się swoją pomoca w uzyskaniu mojego kredytu mieszkaniowego ,łatwo nie było ,strasznie skomlikowane było wszystko od początku ,ale z z taką pomocą wyszło wszystko na medal .Polecam serdecznie!!!

Miroslawa Janiszewdka Pomoc w uzyskaniu kredytu.

Polecam wszystkim korzystanie z usług Pana Artura Zielińskiego. Jest osobą sympatyczną, pracowitą i z dużą kulturą osobistą. Staranie się o udzielenie kredytu hipotecznego na zakup domu było czystą przyjemnością ze wsparciem Pana Artura. Mogłem skupić się na swojej codziennej pracy a w między czasie wiedziałem, że ktoś za mnie przechodzi przez stos dokumentów potrzebnych do złożenia w banku. Jeżeli cenisz sobie swój czas i potrzebujesz profesjonalnego doradcy finansowego to Pan Artur jest osobą której szukasz ! :)

Cezary Matejuk Kredyt hipoteczny

Każdemu kto myśli o budowie domu i potrzebny mu będzie na ten cel kredyt, z całą odpowiedzialność polecam p. Artura ! . Najwyższa jakość, odpowiedzialność, szybkie konkretne decyzje , by realizować swoje marzenia. W moim przypadku czas realizcji od pierwszego spotkania z p .Artuem , i podkreslam!! Gdzie drugie spotkanie to podpisanie umowy kredytowej , czas oczekiwania 36 dni kalendarzowych , ! W tym wszystkim , wsparcie i dialog na pozime dobrego kolegi :-) . Gorąco polecam z p, Arturem szybko wybudujecie swój dom. A co nie możliwe stanie się prawdziwe za wszechstronną wiedzą. p Artura......!

Andrzej Godlewski Kredyt hipoteczny na budowę domu

Każdemu kto myśli o budowie domu i potrzebny mu będzie na ten cel kredyt, z całą odpowiedzialność polecam p. Artura ! . Najwyższa jakość, odpowiedzialność, szybkie konkretne decyzje , by realizować swoje marzenia. W moim przypadku czas realizcji od pierwszego spotkania z p .Artuem , i podkreslam!! Gdzie drugie spotkanie to podpisanie umowy kredytowej , czas oczekiwania 36 dni kalendarzowych , ! W tym wszystkim , wsparcie i dialog na pozime dobrego kolegi :-) . Gorąco polecam z p, Arturem szybko wybudujecie swój dom. A co nie możliwe stanie się prawdziwe za wszechstronną wiedzą. p Artura......!

Andrzej Godlewski Kredyt hipoteczny na budowę domu

Każdemu kto myśli o budowie domu i potrzebny mu będzie na ten cel kredyt, z całą odpowiedzialność polecam p. Artura ! . Najwyższa jakość, odpowiedzialność, szybkie konkretne decyzje , by realizować swoje marzenia. W moim przypadku czas realizcji od pierwszego spotkania z p .Artuem , i podkreslam!! Gdzie drugie spotkanie to podpisanie umowy kredytowej , czas oczekiwania 36 dni kalendarzowych , ! W tym wszystkim , wsparcie i dialog na pozime dobrego kolegi :-) . Gorąco polecam z p, Arturem szybko wybudujecie swój dom. A co nie możliwe stanie się prawdziwe za wszechstronną wiedzą. p Artura......!

Andrzej Godlewski Kredyt hipoteczny na budowę domu

Najlepszy doradca ! Gdyby nie Pan Artur to nie wiem czy samej by mi się udało dostać kredyt na takich korzystnych warunkach . Wszystko szybko i sprawnie poszło . Niczym nie musiałam się przejmować . Z całego serca polecam ! Człowiek z ogromnym doświadczeniem .

Aleksandra R kredyt

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Artura! Profesjonalista w każdym calu. Zawsze dobrze doradzi, ale pozostawia również przestrzeń dla swobodnej decyzji klienta. Załatwił wszystkie formalności w banku jak i u dewelopera. Moim zadaniem było przynieść tylko odpowiednie zaświadczenia. Nasz współpraca była bardzo sprawna, szybki kontakt i działanie. Jeszcze raz polecam i dziekuje Panie Arturze za pomoc!

Beata Kredyt hipoteczny

Szczerze mogę polecić usługi Pana Artura. Jego usługi okazały się bezcenne. Z Jego pomocą udało nam się uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach, w momencie gdy z kilku banków dostaliśśmy odmowną odpowedź. Sprawnie i konkretnie załatwiliśmy kwestie formalne oraz sfinalizowaliśmy kredyt. Wszystko w atmosferze profesjonalizmu i rzetelności. Z czystym sumieiem polecam Pana Artura Zielińskiego.

Andrzej F. Kredyt mieszkaniowy

Polecamy Pana Artura. Załatwił wszystkie dokumenty w banku oraz od dewelopera oraz przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową, dzięki zaangażowaniu Pana Artura uzyskaliśmy pozytywną decyzję kredytową. Dokumenty dostarczane byly w bardzo szybkim czasie i Pan Artur odpowiadał na wszystkie pytania przy każdym kontakcie . Wszystko przebiegło sprawnie i miło. Jeszcze raz bardzo polecamy Pana Artura.

M. Rzewnicka Kredyt mieszkaniowy

Rzadko mogę kogoś polecić lub zarekomendować ale w przypadku Pana Artura robię to z przyjemnością. Jego pomoc, profesjonalizm i spokój z jakim zajął się naszą sprawą był dla mnie budujący. Z przyjemnością mogę Pana Artura polecić jako doradcę , Wojciech z Warszawy

Wojciech Kredyt mieszkaniowy

Polecam Pana Artura jako doradcę. Sprawnie, bezproblemowo i miło przebiegła cała procedura. Pomógł przy składaniu dokumentów, decyzje otrzymane pozytywnie, kredyt został uruchomiony bez żadnych problemów. Jeśli czuje się potrzebe wsparcia, to jak najbardziej dobry kierunek do doradcy.

Emilia kredyt mieszkaniowy

Polecam usługi pana Artura. Pomógł mi dobrać najlepszą dla mnie ofertę. Był też bardzo cierpliwy na moje wszystkie dociekania i szczegółowe pytania. Dziękuje za pomoc:-)

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Pan Artur pomógł nam trzymać kredyt na mieszkanie. Wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. Pan Artur jest bardzo kontaktowy, sumienny, odpowiada na pytania bardzo dokładnie. Z pełną odpowiedzialnością chciałbym polecić usługi Pana Artura .

Krzysztof kredyt mieszkaniowy

Pan Artur to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Artur był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają osoby która pomoże uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Szczerze polecamy i dziękujemy za pomoc!

Damian - Ilona M. Profesor do spraw trudnego kredytu😀 kredyt hipoteczny

Bardzo polecam Pana Artura! Jest rzeczowy, konkretny, uprzejmy i zaangażowany. Dzięki niemu w szybkim czasie otrzymałam pozytywna decyzje kredytu hipotecznego. Pan Artur znalazł dla mnie najlepsza ofertę, na dobrych warunkach. Czuwał nad wszystkim i polecił również osobę z banku która kontynuowała mój wniosek. Dziękuje za pomoc ! Bardzo polecam, warto zaufać Panu Arturowi.

Agata Krzepińska Kredyt hipoteczny

Pan Artur to Prawdziwy profesjonalista, rzetelny, sympatyczny, ekspresowo i skutecznie działający. Zanim znaleźliśmy z mężem nasze wyparzone mieszkanie upłynęło kilka miesięcy i przez ten czas już utrzymywałam kontakt z Panem Arturem. Jako laik mieszkaniowo kredytowy miałam mnóstwo pytań i wątpliwości. Pan Artur zawsze chętnie odpowiadał, służył pomocą i radą. Gdy nie mógł odebrać połączenia, zawsze oddzwaniał. Co bardzo ważne udziela informacji w sposób jasny, zrozumiały i spokojny. A wypełnianie z nim dokumentów do kredytu to czysta przyjemność. Decyzję kredytową w dobrej dla nas ofercie otrzymaliśmy niezwykle szybko. Bardzo gorąco polecam korzystanie z pomocy Pana Artura, to skuteczny, sprawdzony doradca i do tego przemiły człowiek.

Monika B Kredyt mieszkaniowy

Polecam Pan Artura jako doradcę. Sprawnie i miło przebiegła cała procedura. Kredy został uruchomiony bez żadnych problemów.

Michał Szkutnik Kredyt hipoteczny

Witam wszystkich bardzo serdecznie z panem Arturem niemożliwe staje się możliwe pełen profesjonalizm,zaangażowanie ponad 100% szczerze gorąco polecam naprawdę sprawdzony doradca,pozdrawiam i zachęcam do korzystania bezpłatnie właśnie tego doradcy.

Anna Zakup własnego mieszkania

Pan Artur w sposób profesjonalny pomógł nam w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Wykazał się przy tym bardzo dużą cierpliwością i kompetencjami, bo nasza sprawa nie należała do najłatwiejszych z racji, że oboje prowadzimy jednoosobowe działalności. Śmiało możemy polecić pana Artura każdej osobie, którą czeka ta skomplikowana droga, jaką jest załatwienie kredytu! Dziękujemy :)

Paweł i Agnieszka T. Kredyt mieszkaniowy

Z Panem Arturem był bardzo dobry kontakt, zawsze służył pomocą niezależnie od pory dnia. Dojeżdżał po dokumenty do Nowego Dworu Mazowieckiego. Cały proces od podjęcia przez nas decyzji o wyborze banku do otrzymania kredytu trwał niespełna miesiąc. Z czystym sumieniem polecam Pana Artura.

Mateusz Kredyt hipoteczny

W przypadku kredytu mieszkaniowego Pan Artur jest niezastąpiony. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przedstawienie najkorzystniejszej oferty, pomoc w skompletowaniu całej dokumentacji. Panie Arturze, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam, naprawdę warto.

Sylwester Wojewódzki Kredyt Mieszkaniowy

Pan Artur jest osobą godną polecenia, pełen profesjonalizm i zaangażowanie . Dzięki współpracy z Panem Arturem kredyt otrzymaliśmy sprawnie.

Teresa i Jacek kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem mozemy polecić Pana Artura jako najlepszego doradcę kredytowego. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, dyspozycyjność, organizacja i przede wszystkim skuteczność! Nasz przypadek nie był sprawą latwą. A jednak się udalo :) Dziękujemy!

Iana i Volodymyr Kredyt hipoteczny

Polecam usługi Pana Artura. Pomimo wielu problemów i braków formalnych udalo sie ogarnąć temat bardzo szybko. Pana Artura cechuje profesjonalizm i zaangażowanie.

Mariusz Małachowski Kredyt mieszkaniowy

Pan Artur Zieliński pomógł mi w znalezieniu i pozyskaniu kredytu w mojej specyficznej sytuacji (jednoosobowa działalność gospodarcza na stracie i jednocześnie świeżo zawarta umowa o pracę). Doradca posiada duże rozeznanie w rynku kredytowym i intuicję podpowiadającą w którą stronę dobrze jest iść. Natychmiastowy i efektywny kontakt przez e-mail i telefon, minimum formalności a w razie potrzeby biuro dostępne w centrum Warszawy. Dzięki Panu Arturowi udało mi się spełnić marzenie o własnych czterech ścianach. Będę polecał każdemu!

Mariusz Wróblewski Specjalista kredytów nietypowych

Dziękujemy Panu Arturowi za profesjonalne podejście do doractwa kredytowego. Cały proces został nam wyjaśniony w sposób możliwie prosty i zrozumiały, wątpliwości zaś rozwiane. Dziś jesteśmy szczęśliwymi właścicielami wymarzonego lokum. Polecamy!

Marcin i Ilona Karbowiak Kredyt Hipoteczny

Nie przypuszczałam, że tak szybko stanę się posiadaczką własnego M. Jednak bez kredytu nie byłoby to możliwe i tutaj duża zasługa Pana Artura. Już na pierwszym spotkaniu znalazł kilka dobrych ofert i wszystko wytłumaczył, żebym mogła podjąć jak najlepszą decyzję. Później wszystkie sprawy związane z załatwianiem kredytu sprawnie prowadził i zasadzie nie musiałam niczym się przejmować a tylko czekać na pozytywne wiadomości. Współpraca z Panem Arturem to czysta przyjemność. Polecam.

Dorota kredyt mieszkaniowy

Pan Artur Zieliński udzielił mi profesjonalnej pomocy w załatwianiu kredytu hipotecznego, począwszy od wyboru banku z najlepszą ofertą kredytową, przez załatwianie wszelkich dokumentów, skończywszy na sfinalizowaniu transakcji. Pan Artur służył radą w każdym momencie oraz był obecny podczas wszelkich wizyt w banku i podpisywaniu dokumentów. Dzięki profesjonalnemu podejściu pana Artura oraz niezwykle miłej osobowości, wszelkie formalności przebiegły bez najmniejszych problemów i miały miejsce w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam tego sprawdzonego doradcę i gorąco zachęcam do skorzystania z jego usług!!

Klaudia Dmowska profesjonalna pomoc w kredycie hipotecznym

Bardzo dziekujemy Panu Arturowi za profesjonalne doradztwo i nieoceniona pomoc w przeprowadzaniu skomplikowanej transakcji. Zawsze moglismy liczyc na wsparcie i pomoc, na kontakt telefoniczny i mailowy nawet w roznych porach dnia. DZIEKUJEMY!

Agata i Janek Dziekujemy

OGROMNY PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE. Pan Artur posiada bardzo dużą wiedzę jak skorzystać z różnych form optymalizacji kredytów np. MDM. Pomógł nam szybko i sprawnie w doborze najbardziej optymalnego dla nas kredytu, zajął się przygotowaniem i skompletowaniem obszernej dokumentacji, a także załatwieniem skomplikowanych formalności bankowych.  Dokładnie wyjaśniał wszystkie procedury, odpowiadając również na nasze wątpliwości i pytania. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł dla nas w sposób sprawny i bezstresowy. Wiedzieliśmy, że pan Artur jest bardzo zaangażowany w naszą sprawę i możemy na nim polegać, a żaden szczegół nie umknie jego uwadze. Jest przy tym osobą niezwykle miłą i dostępną w czasie dogodnym dla Klienta. Jesteśmy przekonani, że bez wiedzy i doświadczenia pana Artura nie bylibyśmy tak skuteczni. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy czas i uniknęliśmy stresu,  a co najważniejsze  skorzystaliśmy z bardzo korzystnej oferty kredytowej. Z ogromnym przekonaniem polecamy Pana Artura wszystkim zainteresowanym, również wśród naszej rodziny i znajomych...Dziękujemy Panie Arturze. Hanna i Tomasz

Hanna i Tomasz kredyt hipoteczny

Na Pana Artura trafiliśmy całkiem przypadkiem. Zaczęliśmy interesować się kredytem mieszkaniowym i któregoś dnia postanowiliśmy skorzystać z pomocy specjalisty. I Pan Artur był strzałem w 10. Jest osobą kompetentną i działającą natychmiast. Znalazł dla nas najkorzystniejszą ofertę już na pierwszym spotkaniu. Wytłumaczył nam wszystko jasno i klarownie, co dla nas laików było bardzo istotne. Jeśli chodzi o kontakt z Panem Arturem to jest świetny. Jak tylko pojawiały się nowe informacje od razu byliśmy informowani. Zawsze też mogliśmy zadzwonić jeśli nurtowało nas jakieś pytanie. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Artura jako doradcę finansowego. To właśnie dzięki niemu cieszymy się własnym mieszkaniem.

Izabela Nowocińska Kredyt mieszkaniowy

Szybki kontakt , profesjonalne podejście do zagadnienia , zaangażowanie oddanie się sprawie - dziękuję - oto obraz Doradcy Pana Artura !!! Polecam każdemu .

Robert Kredyt hipoteczny

Dzięki Panu Arturowi moja rodzina mogła godnie spędzić Święta.

Paweł Kredyt gotówkowy

W życiu każdego człowieka pojawia się taka chwila w której to nagle - szybko potrzebuje gotówki w tym momencie pojawił sie Pan Artur. Kontakt do niego otrzymałam od mojego bliskiego znajomego i to był strzał w dziesiątkę. Tego samego dnia mogłam cieszyć się z wypłaconego kredytu. W 100% polecam Pana Artura!

Monika Kredyt gotowkowy

Doskonała współpraca, pełen profesjonalizm. Pan Artur zajął się wszystkim, oraz pomógł w uzyskaniu jak najkorzystniejszych dla mnie warunków. Z czystym sumieniem polecam.

Łukasz Kredyt mieszkaniowy

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Artura Zielińskiego, który dołożył wszelkich starań, abym otrzymała kredyt mieszkaniowy. Wszystkie dokumenty zostały złożone na czas, a rozmowy i spotkania były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam zatem Państwu korzystanie z doradztwa Pana Artura.

Magda Kredyt mieszkaniowy

Nie miałem czasu na nic a zwłaszcza na bieganie od banku do dewelopera i z powrotem. Pan Artury załatwił wszystko, do końca trzymał rękę na pulsie, sprawdzał dokumenty od dewelopera i dobrał optymalna dla mnie ofertę. Dzięki jego czujności uniknąłem poważnych błędów, wskutek których nie dostałbym dopłaty z mdm. Rewelacja !

Przemek Kredyt mieszkaniowy plus mdm

Miałam niewielkie szanse na zamieszkanie we własnym mieszkaniu. Pan Artur pomógł tak, że się udało. Do mnie należało tylko podjęcie decyzji, resztą zajął się Pan Artur począwszy na pomocy przy wypełnieniu wniosków po kontakt z deweloperem i załatwieniu całej dokumentacji. We wszystkim pomógł, wytłumaczył i rozwiał wszelkie wątpliwości. Od złożenia wniosku decyzja była w 2-3 tyg, oczywiście pozytywna. Dziękuję oraz polecam w 100%.

Karolina zakup mieszkania

Witam, Pan Artur to wspaniały człowiek, rzetelny i bardzo zaangażowany w swoją pracę Doradca. Jeszcze pare miesiecy temu nawet bym nie pomyślała ,że będę mieć własne wymarzone mieszkanko, a jednak:) i to wszystko dzięki Panu Arturowi, jego wytrwałosci i zaangażowaniu. Na początku wydawało się, że załatwienie kredytu to tylko formalność, ale niestety pojawiło się tyle trudności, że zakup naszego mieszkanka zaczął graniczyć z cudem i powoli traciliśmy nadzieję...ale nie Pan Artur, który zawsze dodawał otuchy i wparcia oraz wiarę nawet w najbardziej trudnych momentach. Dlatego dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką własnego m i to tylko i wyłącznie dzięki Panu Arturowi, który walczył do samego końca, żeby spełnić moje marzenie o własnym mieszkanku;) bo nadal musiałabym tułać się po wynajętych klitkach i wyrzucać w błoto ciężko zarobione pieniądze. Panie Arturze jest pan Wielki:) a współpraca z Panem to czysta przyjemność. Dziękuję i pozdrawiam.

Kasia Kredyt mieszkaniowy

Miałem przyjemność korzystania z pomocy Pana Artura w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Ogromne zaangażowanie i duża zaradność Pana Artura były kluczowe w tym przypadku. Dodatkowym atutem jest jego dyspozycyjność i samodzielność. Dla osób dysponujących nie wielką ilością czasu na załatwianie formalności Pan Artur jest najwłaściwszym wyborem. Gorąco polecam.

Robert kredyt nieszkaniowy

Świetny doradca, przygotowany merytorycznie. Rzeczowy i skuteczny. Zajęłam panu Arturowi dużo czasu chcąc refinansować kredyt mieszkaniowy.Wszystkie dokumenty przygotował ,wynegocjował najlepsze warunki w jednym z banków. Informował mnie o postępach na każdym etapie swojej pracy. A ja się rozmyśliłam. Zachował się z klasą ,nie robił żadnych uwag , spotkałam się ze zrozumieniem i życzliwością.

Beata Szczawińska Refinansowanie kredytu mieszkaniowego

Miło wspominam współpracę, człowiek wie co robi i zna się na tym, pełne zaangażowanie. Polecam.

Ludwik Olesiejko Podziekowania

Mieliśmy wielkie szczęście, że poznaliśmy Pana Artura. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Całkowicie zaangażowany w swoja pracę, zawsze i o każdej porze dostępny i pomocny. Staraliśmy się o kredyt mieszkaniowy na zakup mieszkania. Na początku sam chodziłem po bankach i robiłem wstępne symulacje zdolności kredytowej, porównywałem oferty. Przed złożeniem wniosku otrzymałem kontakt do Pana Artura dzięki kremu otrzymaliśmy niezwykle korzystny dla nas kredyt mieszkaniowy z dopłatą MDM, załatwiając po drodze z należytą starannością, terminowo i solidnie wszelkie potrzebne formalności, a o każdym wydarzeniu byliśmy natychmiast informowani. Wspomnę że podczas samodzielnego działania w żadnym z banków nie otrzymaliśmy propozycji skorzystania z programu MDM. Dzięki Panu Arturowi zaoszczędziliśmy 30% wartości mieszkania za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Andrzej i Anna Nowy Dwór Mazowiecki

Andrzej i Anna Nowy Dwór Maz MDM

Szczerze polecam współpracę z panem Arturem. Nie mając pojęcia o temacie zostałem szybko i bezboleśnie poprowadzony do celu. Każde moje pytanie spotkało się z szybką i precyzyjną odpowiedzią. Pełen profesjonalizm.

Adam Jakubowski Polecam

Pan Artur przeprowadził mnie przez całą drogę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego. W moim imieniu kontaktował się z deweloperem, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Serdecznie polecamy skorzystanie z jego usług.

Marta Agafonow kredyt hipoteczny

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kredyt załatwiony szybko i konkretnie. Fachowe i profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie polecam Pana Artura.

Łukasz N. kredyt mieszkaniowy

Gorąco polecam Pana Artura! Dzięki Jego wytrwałości i zaangażowaniu, mogę cieszyć się z własnego mieszkania. Po krótce, na drodze do własnego M, stanęło mi wiele przeszkód, między innymi skorzystanie z usług innego Doradcy Kredytowego (notabene współpracującego z Deweloperem). Brak wiedzy i profesjonalizmu wspomnianego Doradcy, doprowadziło do sytuacji, że banki odmówiły mi udzielenia kredytu, a wymarzone mieszkanie o mało nie trafiło w ręce innego kupującego. Tylko przypadek sprawił, że na mojej drodze pojawił się Pan Artur. Profesjonalizm, znajomość rynku, upór i determinacja, to główne cechy charakteryzujące Pana Artura. Wszystko załatwił od początku do końca. Moja rolą było tylko złożenie podpisów pod wnioskiem kredytowym i umową. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc! Robert B.

Robert B. Kredyt

Szybko, profesjonalnie i bez przeszkód udało się sprawę doprowadzić do samego końca. Gdyby nie Pan Artur, nie dałbym sam sobie rady z ilością dokumentów do wypełnienia a także z warunkami zawartymi w decyzji. Nie jestem bankowcem i słabo to rozumiem. Ale mam to już z sobą, dzięki wsparciu Pana Artura. Raz jeszcze dziękuję. Joachim

Joachim kredyt na zakup lokalu usługowego

Bardzo polecam pana Artura jako doradcę. Miło profesjonalnie podchodzi do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dopasowania kredytu do naszych możliwości i potrzeb. Mariusz i Małgosia

Mariusz kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura w 100% . Niema co dużo pisać pełen profesjonalizm, bardzo rzetelna osoba. super podejście do klienta. Kredyt na mieszkanie załatwiony szybko i bez większych problemów.

Krzysiek A kredyt mieszkaniowy

Pan Artur w sposob profesjonalny poprowadzil nasza sprawe Dzieki swojemu doswiadczeniu mogl polecic najlepsza dla nas w danym momencie oferte

Agnieszka i Jacek Kredyt hipoteczny

Do Pana Artura trafiłam z polecenia. Od początku troskliwie się nami zajął. Nasza sytuacja nie była łatwa, tym bardziej jesteśmy mu wdzięczni za cierpliwość i pomoc. Pomimo komplikacji, które nam towarzyszyły wykazał się profesjonalizmem i nie pozwolił na stracić wiary, że uda się sprawę doprowadzić do końca. Dziękujemy Panie Arturze. Udało się!

Malwina R. Kredyt na mieszkanie w MDM

Praca z Panem Arturem to czysta przyjemność. Podejscie do klienta jest bardzo rzetelne i sumienne. Całość pracy oceniam bardzo dobrze. Wszystkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie. Pan Artur pomaga w każdym nawet najmniejszym problemie. Polecam Pana Artura każdemu szukającemu kredytu na swoje wymarzone czartery kąty. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Adam Dziuba Doradztwo w zakresie szukania kredytu hipotecznego

Witamy, Chcieliśmy na wstępie jeszcze raz podziękować za fachowe doradztwo w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie z rynku wtórnego. Pełen profesjonalizm, a przede wszystkim dyspozycyjność i cierpliwość w odpowiadaniu na każde pytanie. Kredyt uzyskany w ciągu ok. 1 miesiąca od dnia pierwszego spotkania. Polecamy wszystkim osobom poszukującym sprawdzonego doradcę :) Pozdrawiamy Bartosz i Asia K.

Bartosz i Asia K. kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura jako doradcę kredytowego. Kompetencja, profesjonalizm, wiedza, rzeczowość, to cechy jego pracy.Jasno i konkretnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z kredytem, pomógł przy skompletowaniu dokumentów i kontaktach z bankiem i developerem. Jestem zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.

Sławek kredyt hipoteczny

Profesjonalnie, rzeczowo, konkretnie, szybko i sprawnie. Cóż więcej napisać... Polecam w 100% + WIBOR :)

Tomek Kredyt hipoteczny

Pan Artur jest profesjonalistą. Dopasował rozwiązania odpowiednie dla mojej sytuacji finansowej. Doprowadził całą sprawę kredytową do końca. Polecam w 100%.

Andrzej Kredyt hipoteczny

Miałem przyjemność rozmawiać z Panem Arturem na temat kredytu hipotecznego. Pan Artur jasno i konkretnie odpowiadał na moje pytania oraz wyjaśnił wszystkie wątpliwości, tak abym wszystko dobrze zrozumiał. Szczerze polecam Pana Artura jako doradcę kredytowego. Dziękuję za miłe spotkanie.

Michał polecam

Polecam współpracę z Panem Arturem. Działa bardzo sprawnie i skutecznie. Ma dużą wiedzę, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Na bieżąco informuje o postępach procesu kredytowego. Dobra znajomość usług rynku kredytowego pozwala na wyszukanie odpowiedniej oferty.

Marta Kredyt hipoteczny

Polecam Pana Artura jako skutecznego i rzetelnego doradce,starania o kredyt trwaly miesiac i warto bylo czekac poniewaz dostalismy bardzo dobre warunki.Polecam.

Marta B. kredyt

Polecam Pana Artura jako doradce , starania o kredyt trwaly ok 3 tygodni, sprawne i fachowe podejscie .Miroslaw B.

Miroslaw B. Kredyt

Polecam Pana Artura Zielinskiego ,moje starania o pozyczke przebiegly bardzo sprawnie a warunki jakie otrzymalismy byly najkorzystniejsze na rynku.

Marta B. Pozyczka hipoteczna

Profesjonalne podejście do klienta, wynegocjowanie lepszych warunków kredytu z bankiem, bezproblemowy kontakt, sumienność i rzetelność wykonywanej pracy, skuteczność i szybkość działania, zrozumiałe wyjaśnienie umowy kredytowej, pomoc w załatwianiu dokumentów, informowanie o wszystkich kosztach umowy. Sympatyczny, kompetentny, wyrozumiały. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z Panem Arturem Zielińskim. Zdecydowanie polecam.

Mariola kredyt na zakup mieszkania

Doradca wykazał się dużą dyspozycyjnością i pomógł nam w kontaktach z deweloperem przy ustaleniu kwoty zadatku i przekazywaniu dokumentów, w skutek czego udało nam się otrzymać kredyt hipoteczny w programie MDM.

Mariusz Kredyt hipoteczny w MDM

Pan Artur efektywnie pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, w załatwianiu spraw papierowych na odległość, dzięki współpracy z bankiem i deweloperem. Warto pytać, monitorując etapy postępowania kredytowego. Pan Artur chętnie i spokojnie odpowiadał bezpośrednio i pośrednio zarówno w formie telefonicznej jak i emailowej, w razie potrzeby odsyłał do pracownika bankowego. Dziękuję za pomoc.

Marzena kredyt mieszkaniowy

Nie ma się co rozpisywać. Pan Artur jest w 100% profesjonalistą. Współpraca z nim była przyjemnością. Fachowa obsługa! Sprawy załatwione szybko i fachowo.

Jarosław Kokoszczyński kredyt mieszkaniowy

Pan Artur szybko i solidnie zajął się naszą sprawą. Wysłuchał, doradził i udało uzyskać się satysfakcjonujący nas kredyt. Polecam współpracę :)

Ilona B kredyt hipoteczny

Pan Artur Zieliński to rzetelny i skuteczny doradca w kwestii kredytów hipotecznych. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy proces złożenia wniosku kredytowego oraz ostateczne podpisanie umowy przebiegły nadzwyczaj sprawnie, a co najważniejsze wszystkie ustalenia zostały wdrożone w życie. Serdecznie polecam wszystkim tym którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa.

Paweł M kredyt hipoteczny

Nie mam wprawdzie zbyt dużego doświadczenia w kwestii współpracy z doradcami kredytowymi, lecz współpraca z Panem Arturem układała się tak jak bym tego oczekiwała. Pan Artur wykazał się profesjonalizmem i cierpliwością. Nie miałam wątpliwości odnośnie jego sugestii i tego że czuwa nad całym procesem. Gorąco polecam.

Kinga pomoc w uzyskaniu kredytu

Pan Artur to osoba rzetelna i kompetentna, jego pomoc była nieoceniona przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz przy skompletowaniu niezbędnych dokumentów dla banku. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Arturem :D

Maciej Janiak Doradztwo przy kredycie hipotecznym

Jestem niezmiernie zadowolona z pomocy przy kredytowaniu wymarzonego mieszkania. Pan Artur wykazał się pełnym profesjonalizmen oraz wiedzą i dobrał najlepszą ofertę. Mogę go szczerze każdemu polecić.

Marlena M. kredyt na zakup mieszkania

Pan Artur przeprowadził nas przez całą drogę związaną z meandrami kredytowej biurokracji, oprócz banku kontaktował się również w naszym imieniu z deweloperem. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy sporo czasu co w dzisiejszych zabieganych czasach jest dużym ułatwieniem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Serdecznie polecamy skorzystanie z jego usług.

Marta i Jakub Doradca sprawdzony i godny polecenia

Gorąco polecam usługi Pana Artura.Pomógł on nam skutecznie znaleźć ofertę na skredytowanie domku letniskowego. Przeprowadził nas przez proces wyboru oferty, negocjacji i pozyskania kredytu sprawnie i bez większych problemów. Dużym atutem Pana Artura jest samo podejście do Klienta. Konkretna i rzetelna komunikacja, pozwoliła nam na racjonalny wybór kredytu odpowiadającego naszym dokładnie naszym potrzebom. W efekcie już jakiś czas po zakończeniu transakcji cały czas jesteśmy przekonani o słuszności wyboru kredytu poleconego przez Pana Artura.

Przemek Jakubowski Kredyt na zakup domku letniskowego

Pan Artur pomógł mi uzyskać kredyt na zakup domu z rynku wtórnego. Od pierwszego spotkania do wypłacenia kredytu przez Bank minął miesiąc, mimo że po drodze mieliśmy długi weekend i musieliśmy załatwić wszystkie formalności związane z zakupem domu (umowa przedwstępna, cała papierologia, umowa finalna itd.). Myślę, że jest to najlepszy dowód skuteczności Pana Artura. Skuteczność ta jest moim zdaniem pochodną pracowitości (dostępny dla klienta nawet w niestandardowych godzinach, zawsze oddzwania i odpisuje na maile) oraz doskonałego rozpoznania rynku. Cały proces przebiegł sprawnie, byłem informowany na bieżąco o postępach i dalszych krokach, a jeśli trzeba było dostarczyć jakieś dodatkowe dokumenty, Pan Artur kontaktował się ze mną natychmiast, co pozwalało uniknąć zbędnej straty czasu. Jestem bardzo zadowolony i polecam usługi Pana Artura wszystkim, którym zależy na konkretnym i solidnym doradcy.

Artur Kredyt na zakup domu

Serdecznie polecam korzystanie z usług tak profesjonalnego doradcy jakim jest p. Artur. Sam próbowałem uzyskać kredyt w kilku bankach, niestety z marnym skutkiem. Pan Artur w krótkim czasie uzyskał dla mnie kredyt na bardzo korzystnych warunkach, pomógł przebrnąć przez wszystkie formalności tak, że efektem końcowym było jedynie podpisanie przeze mnie umowy z bankiem. Pozdrawiam Jacek

Jacek z Modlina Kredyt hipoteczny

Pan Artur Zieliński bardzo sprawnie pomógł nam załatwić finansowanie na budowę domu. Bardzo sympatyczny i słowny, jak również posiadający dużą wiedzę specjalistyczną. POLECAMY GORĄCO!!!

Marta i Marcin Polko Kredyt na budowę domu

Potrzebowałam natychmiastowej pożyczki gotówkowej. Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Artura, pożyczkę otrzymałam w ciągu tego samego dnia i na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Robienie interesów z Panem Arturem, to sama przyjemność. Nie musiałam nic sprawdzać, ani angażować się osobiście, bo zrobił to za mnie Profesjonalny Doradca :-) Jeszcze raz bardzo dziękuję. Weronika P.

Weronika Pilińska kredyt gotówkowy

Pan Artur Zieliński w bardzo profesjonalny oraz skuteczny sposób doradził oraz pomógł wybrać korzystną ofertę kredytu. Polecam wszystkim Pana Artura.

Piotr Gawroński kredyt hipoteczny

Dzięki profesjonalizmowi Pana Artura ziściliśmy marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Artur jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym człowiekiem w interesie klienta, dlatego nasze plany zostały szybko zrealizowane bez żadnych problemów. Polecamy i zachęcam do korzystania z usług akurat tego doradcy.

Renata i Andrzej Ch. kredyt hipoteczny

Witam. Pan Artur jest zdecydowanie najlepszym doradcą!!! Mimo skomplikowanych procedur kredytowych jego pomoc pozwoliła mi w sprawny i czytelny sposób przejść tą drogę. Służył mi pomocą w każdym momencie i informował mnie o wszystkim na bieżąco, dzięki czemu nic ze strony banku nie mogło mnie zaskoczyć. Pan Artur jest osobą godną zaufania a profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w daną sprawę to jego zdecydowane atuty. Polecam wszystkim!

Magdalena Iwińska kredyt mieszkaniowy

Pan Artur okazał się pełnym profesjonalistą. Z czystym sumieniem polecam go jako godnego zaufania doradcę finansowego

Gabriel S kredyt na mieszkanie

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Artur ma bardzo dużą wiedzę odnośnie kredytów. Wszystko załatwione pozytywnie POLECAMY

Katarzyna i Piotr kredyt hipoteczny

Kompetentny słowny i skuteczny !!! Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Monika kredyt na dom

Polecam korzystanie z usług pana Artura,gdyż dołożył wszelkich starań abyśmy szybko i na jak najlepszych warunkach dostali kredyt,miał zawsze dla nas czas i cierpliwość, to w dużym stopniu dzięki niemu możemy teraz cieszyć się własnym domem.

Adam Borek doradztwo przy kredycie

Polecam skorzystanie z pomocy p. Artura. Nasza sytuacja była dość skomplikowana, p. Zieliński przygotował, a następnie omówił plusy i minusy zaproponowanych rozwiązań. Dokonaliśmy wyboru spośród przedstawionych propozycji, następnie p. Artur monitorował gromadzenie dokumentów, na każdym etapie był dostępny i cierpliwy, pełen profesjonalizm. Oba kredyty zostały szybko przyznane dzięki dużemu zaangażowaniu i doświadczeniu Pana Artura. Zdecydowanie polecam, siła spokoju i kompetencji.

Katarzyna i Piotr Kitlińscy Kredyt hipoteczny i konsolidacyjny

Pan Artur jest 100% profesjonalistą, fachowe porady i nieoceniona pomoc jaką od niego otrzymałem to potwierdzają. Jak tylko przedstawiłem swoje wymagania odnośnie kredytu, Pan Artur natychmiast zabrał się do pracy i w mgnieniu oka przedstawił mi kilka ofert. Dzięki niemu wybrałem najlepsze dla siebie rozwiązanie. Pozdrawiam

Krystian Nowakowski kredyt

Jestem bardzo zadowolona z Pana Artura Zielińskiego jako Doradcy Finansowego, jest w pełni kompetentny, w stu procentach skuteczny, szybko realizuje powierzone mu zadania, wykazuje się ogromnym zaangażowaniem. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Artura Zielińskiego.

Katarzyna Wysocka kredyt mieszkaniowy