Dorota Bartczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 669750492 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Kiedy udałam się samodzielnie do banku, bardzo skutecznie uświadomiono mnie, że nie mam szans na kredyt. Pani Dorota spełniła jednak moje marzenie o własnym mieszkaniu. Jest przemiłą osobą z indywidualnym podejściem do klienta. Zadbała o każdy szczegół, aby proces kredytowania przebiegł pomyślnie. Zawsze trzymała rękę na pulsie dzięki czemu nie musiałam martwić się o całą papierologię związaną z kredytem. Z czystym sumieniem polecam każdemu Panią Dorotę! Jest ekspertką w swojej dziedzinie!

Alicja W Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota wykazała się nie lada doświadczeniem i zaangażowaniem , które z pewnością nie posiada wielu doradców finansowych. Od samego początku procesu aż do etapu końcowego, Pani Dorota zachowywała pełen profesjonalizm mimo iż mieszkanie nabywaliśmy będąc cały czas ZA GRANICĄ!!! Pani Dorota dopięła wszystko na ostatni guzik tak abym mógł zakończyć osobiście resztę formalności w dwa dni i zakończyć proces kupna mieszkania od dewelopera. Rzetelność, czasowość oraz bogata wiedza na temat obecnej sytuacji na rynku i pomoc w doborze odpowiedniego kredytu to najważniejsze cechy które napewno wyróżniają Panią Dorote na tle konkurencji. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Dorote każdemu kto potrzebuje pomocy, a sam jestem pewien ze w przyszłości gdy tylko to będzie potrzebne skorzystam z usług Pani Doroty ponownie. Jakub L

Jakub L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest prawdziwym ekspertem. Bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie zawiłości związane z kredytem oraz bezproblemowo pomaga załatwić wszelkie formalności. Współpraca zaowocowała szybkim przyznaniem kredytu przez wybrany bank. Dziękuję za pomoc oraz POLECAM Pani usługi przyszłym kredytobiorcom!!!

Kamil K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to bardzo miła i ciepła osoba. Rozmawiając z nią miałam wrażenie że rozmawiam prawie z ''koleżanką''. Bardzo kompetentna i pomocna. Profesjonalna w tym co robi, Była obecna od początku aż do podpisania umowy kredytowej. Polecam wszystkim jej usługi!

Dorota kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nasza współpraca od samego początku przebiegała na najwyższym poziomie. Pani Dorota jest osobą rzetelną, zaangażowaną w umowę, pomaga na każdym kroku. Polecam innym, niezdecydowanym, co do wyboru Doradcy Kredytowego.

Agata kredyt hipoteczny - budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Dorotę - jest miła i profesjonalna. Dzięki jej pomocy nie było problemu z uzyskaniem kredytu.

Michał P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Miły kontakt oraz fachowe doradztwo. Polecam w 100%!

Tomasz Balawender Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo fachowa obsługa, wszystko sprawnie i szybko.

Marek M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota Bartczak fachowo i szybko przeprowadziła wszystkie formalności niezbędne do uzyskania kredytu. Polecam do współpracy.

Artur Hojdak kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam - profesjonalnie , szybko i skutecznie poprowadzony temat kredytu hipotecznego .

Aleksandra Mikołajczyk Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100%. Pani Dorota to kompetentny, profesjonalny doradca. Jest punktualna, nie traci czasu na zbędne formalnosci - większość spraw załatwia telefonicznie i mailowo. I co najważniejsze - jest skuteczna: kredyt przyznany i mieszkanie zakupione. Poza tym to miła osoba:) i z indywidualnym podejsciem. Polecam każdemu!

Justyna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota cechuje się wielkim doświadczeniem i rozeznaniem na rynku, oraz równie dużym zaangażowaniem w pełnione obowiązki. Miałem ogromne szczęście, że została mi ona polecona przez znajomego. Kiedy po dwutygodniowej dogłębnej analizie rynku znalazłem tą jedyną najlepszą, jakby mogło się wydawać ofertę , pani Dorota po 2 godzinach od naszej rozmowy telefonicznej znalazła ofertę bijącą na głowę tą wyszukaną przeze mnie. Gorąco polecam i pozdrawiam :)

Paweł K. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca szczerze mogę polecić Panią Dorotę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę, jeśli kolejny raz potrzebowałbym kredytu, z pewnością zgłosiłbym się do niej ponownie - to chyba najlepsza rekomendacja. Pozdrawiam serdecznie :)

Rafał P. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam Panią Dorotę, rzeczowo, szybko i skutecznie.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalna, rzeczowa i konkretna. Pani Dorota była bardzo pomocna przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z kredytem na zakup mieszkania. Osoba jak najbardziej godna polecenia.

Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko, fachowo, do celu. Polecam współpracę z Panią Dorotą. Kredyt przyznany, dom kupiony.

Katarzyna Andruk Pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze i goraco polecam wszystkim uslugi Pani Doroty Bartczak. Wszystko zalatwione jasno i rzeczowo w 3 tygodnie od momentu pierwszego spotkania do decyzji banku...Najlepszy mily i sympatyczny profesjonalista w swoim fachu i...nie radze korzystac z uslug nikogo innego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grzegorz K. Kredyt mieszkaniowy - zarobki w euro

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo chętnie polecam Panią Dorotę innym osobom ktore będą się starać o kredyt. Pani Dorota zawsze dokładnie i profesjonalnie udziela informacji, jest bardzo pomocna w sprawach udzielania kredytu. Dużo spraw załatwiała w moim imieniu gdyż ja sam nie mogłem z powodu pracy w delegacji.

Marek Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki Pani Dorocie mamy wymarzony dom. Bardzo profesionalna osoba, zawsze pod telefonem, zaangażowana w sprawy, z ludzkim podejściem do klientów. Dziękujemy ☺

Agnieszka i Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Dorotki trafiłam po tym jak odwiedziłam kilka większych banków starając się o kredyt hipoteczny. W każdym z nich po zapoznaniu się z problemem (brak rachunku powierniczego w umowie deweloperskiej) byłam odprawiana słowami "nie da się". Pani Dorotka po zapoznaniu się z dokumentami stwierdziła, że spróbujemy. Wynik tych prób jest taki, że wniosek o kredyt został rozpatrzony pozytywnie i umowa podpisana na bardzo korzystnych warunkach. Jestem bardzo zadowolona z Naszej współpracy. Polecam każdemu usługi Pani Doroty Bartczak zarówno za profesjonalne a przede wszystkim za ludzkie podejście do spraw i problemów.

Justyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy serdecznie doradztwo Pani Doroty pomimo przeciwności stawianych przez banki udało się jej znaleźć dla nas Bank oraz kredyt pod nasze potrzeby. Kontakt oraz zaangażowanie ze strony Pani Doroty wzorowe.

Alicja i Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę !!

Paulina i Łukasz Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy z czystym sumieniem Panią Dorotę jako doradcę kredytowego. Znalazła i dobrała najlepszą ofertę banku pod naszą zdolność kredytową, pomogła wypełnić dokumenty i zebrać inne wymagane przez bank-przy tym kontakt zawsze wzorowy, serdeczna i ciepła ale przede wszystkim rzeczowa i profesjonalna. Cały proces przejrzysty, jasny i co najważniejsze bez straty czasu, ponieważ wiekszość spraw załatwianych telefonicznie bądź e-mailowo. Towarzyszyła nam również przy podpisywaniu umowy już w banku, gdzie objaśniała kolejne druki podkładane do podpisu-to daje poczucie dużej pewności i bezpieczeństwa. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! :)

Anna i Artur Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota zajęła się naszą sprawą naprawdę w sposób profesjonalny. Polecam.

Renata P. Kredyt na zakup domu i wykończenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Panią Dorotę.Pomogla nam we wszystkich formalnościach przy załatwianiu kredytu .Super kontakt z klientem nawet na odległość.Bardzo dziękujemy I jeszcze raz polecamy👍👍👍

MARYSIA I RAFAŁ Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda potrzebuje kilka dni. Polecamy!!!

Grzegorz i Magdalena Kredyt budowa domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zakup mieszkania na kredyt to stresujący projekt. Tak wiele pytań, na które brakuje odpowiedzi i niepewność wynikająca z braku wiedzy. Czas, który trzeba poświęcić i nerwowość związana z jego brakiem - a przecież terminy gonią - powodują spory dyskomfort. Moja żona i ja na szczęcie tego wszystkiego uniknęliśmy. Poznaliśmy Panią Dorotę i kłopoty się skończyły. Dzięki Pani Dorocie wybraliśmy najlepszy dla nas kredyt. O nic nie musieliśmy się martwić. Żadne terminy czy procedury związane z kredytem nie były dla nas zaskoczeniem. Wszystkie informacje mieliśmy z dużym wyprzedzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Dorotą i polecamy wszystkim tak dobrego Doradcę Kredytowego.

Bernard i Jolanta Magnuccy. W pełni zadowoleni ze współpracy.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobrze się z Panią Dorotą współpracuje, świetny kontakt, profesjonalne podejście do tematu. Polecam z czystym sumieniem.

Piotr Kredyt na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z Panią Dorotą. Od wstępnej oferty do podpisania umowy minęło zaledwie kilka dni. Formalności związane z kredytem załatwione były błyskawicznie. Indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie w temat godne podziwu.

Damian Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z calym sercem polecam pania Dorote. Pełen profesjonalizm. Osoba otwarta i bardzo pomocna. Pomogla nam zalatwiajac wszystko sama i na odległość. Bez niej wszystko trwałoby znacznie dłużej. Polecam

Paulina i Krzysiek Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Dorotę jako doradcę kredytowego. Jest to osoba bardzo komunikatywna, która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. W sposób przejrzysty przedstawiła mi oferty z różnych banków, które wspólnie przedyskutowaliśmy i wybraliśmy ofertę najlepszą dla mnie. Okazała się być niezmiernie pomocna przy załatwianiu wszelkich formalności, szczególnie biorąc pod uwagę moją bardzo ograniczoną dyspozycyjność oraz presję czasu. Serdecznie polecam współpracę - wspaniale mieć do czynienia z taką profesjonalistką.

Justyna i Wojciech Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam panią Dorotę. Przede wszystkim za profesjonalne i indywidualne podejście, pełne zaangażowanie, stały kontakt telefoniczny. Dziękujemy za pomyślne załatwienie sprawy.

Joanna kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdyby nie pomoc Pani Doroty to napewno sam bym tego tak szybko i sprawnie nie załatwił. Razem z kredytem dostaliśmy profesjonalną pomoc i poradę w wyborze banku, świetny kontakt i działanie z prędkością światła. Przy minimum własnego zaangażowania z obawy czy uda się dostać kredyt i dołączając pomoc Pani Doroty żaden kredyt już nie jest straszny fachowa pomoc w wypełnieniu dokumentów i motywacja do działania to chyba najlepsZy przepis na własny kąt. Serdecznie polecam współpracę.

Łukasz i Ola Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy panią Dorotę. Profesjonalnie podchodzi do klienta, służy rada i pomocą, w każdej chwili można się do niej zwrócić, zapytać o każdy szczegół. Jest osobą miłą, cierpliwą i sumienną w wykonywaniu powierzonych jej zadań. Pani Dorota jest gwarancją sukcesu! Polecamy!

Gosia&Wojtek :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, najlepszy dradca. Pani Dorota każdego traktuje z całym zaangażowaniem, pomaga i doradza tak jakby robiła to dla Siebie. Można poczuć się naprawdę wyjątkowo oraz być pewnym, że każda nasza sprawa zostanie załatwiona najlepiej jak tylko jest to możliwe. Pozdrawiam

Kamil Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Dorotę polecamy z czystym sumieniem. Bardzo miła, kontaktowa a przede wszystkim POROFESJONALNA!!!! Szybko i zwięźle przedstawiła nam zagadnienia związane z uzyskaniem kredytu. Dokonała za nas większości formalności. POLECAMY!!!

Małgorzata i Robert K. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Panią Dorotę - przemiła osoba która świetnie zna się na tym co robi. Przeprowadziła nas przez całą procedurę kredytową naprawdę od samego początku do końca, odpowiadała na wszystkie pytania, rozwiewała wątpliwości, doradzała, pomogła w przygotowaniu dokumentów. Nie wiem jak poradzilibyśmy sobie bez Pani Doroty. Złota kobieta :)!

Justyna i Marek Kredyt na dokończenie budowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Panią Dorotę.Pomogla nam we wszystkich formalnościach.Jest osobą godną zaufania.Ma profesjonalne podejście.Super kontakt z klientem.Bardzo dziękujemy za pomyślne załatwienie spraw.

Barbara i Przemysław Z Kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Możemy polecić współpracę z Panią Dorotą, mieliśmy porównanie do innych doradców kredytowych i Pani Bartczak zdecydowanie biła ich na głowę kompetencjami i podejściem do klienta.

Mateusz Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota, w pełni profesjonalnym i konkretnym podejściem oraz zaangażowaniem sfinalizowała kredyt, którego otrzymanie już graniczyło z cudem. Przez rok borykała się z trudem kalkulacji, składania wniosków, po czym odrzucaniu przez banki, oszczędzając mój czas do minimum. Jestem mega wdzięczna za pomoc, gdyż już ja sama traciłam nadzieje na pozytywne zakończenie sprawy. Pani Dorota tymczasem nie odpuszczała i walczyła do momentu przyjścia pozytywnej odpowiedzi. Serdecznie dziękuje Pani Dorotko!

Iwona Barć Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota, to profesjonalista w 100%. Od samego początku, przygotowanie informacji, zebranie danych, analiza wstępna - pełna zaangażowania. Ważna jest jej punktualność spotkań, telefonów, kontaktu mailowego. Pani Dorota każdego klienta traktuje z szacunkiem, pełnym zaangażowaniem. Polecam w 100%.

Agnieszka Świetny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam usługi Pani Doroty. Dzięki jej kompetencjom i sprawnemu działaniu w szybkim czasie udało mi się uzyskać kredyt. Indywidualne podejście i zaangażowanie, to coś, czego oczekuje każdy klient. Gorąco polecam

Magdalena W. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Lubię tak profesjonalnie i w błyskawicznym tempie przeprowadzone "Operacje na Otwartym Sercu". Polecam Gorąco.

Justyna Duży Kredyt Firmowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100 % Panią Dorotę. Rewelacyjny doradca! Po za zbieraniem dokumentów nie musiałam się niczym martwić, Pani Dorota się wszystkim zajmowała i oczywiście z ogromnym sukcesem, od sierpnia będziemy na swoim mieszkaniu.

Sylwia D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia!!! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Szybko i sprawnie pomogła nam uzyskać kredyt bez żadnych komplikacji, na satysfakcjonujących nas warunkach. Jesteśmy pod wrażeniem rzetelności, sumienności i zaangażowania Pani Doroty.Wszystkie formalności oraz wszelką dokumentację wykonuje samodzielnie. Jeszcze raz dziękujemy za udzieloną nam pomoc. Polecamy każdemu!!! Zwłaszcza tym, u których sprawa wydaje się beznadziejna- ta Pani jest od rzeczy niemożliwych:)

Natalia i Lucjan kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Jeśli ktoś stara się o kredyt, to zdecydowanie możemy polecić Panią Dorotę. W jasny i zrozumiały sposób przekazała informacje dla nas istotne, chętnie udzielała też odpowiedzi na nurtujące pytania. Wybrała dla nas najkorzystniejszą ofertę, później pomogła wypełnic wniosek o kredyt. Byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym, dyspozycyjność i zaangażowanie zdecydowanie na plus. Dzięki Pani Bartczak uniknęliśmy problemów z drogą dojazdową do domu - Wykryła błędy w Księgach Wieczystych. Mogliśy również liczyć na Jej obecność podczas podpisania umowy kredytowej. Jeszcze raz zdecydowanie polecamy.

Maria i Sławomir Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest godną polecenia profesjonalistką w dziedzinie doradztwa kredytowego. Dzięki jej zaangażowaniu udało nam się otrzymać kredyt i kupić mieszkanie w bardzo krótkim czasie. Bardzo sprawnie i rzetelnie zajęła się wszystkimi formalnościami co znacznie ułatwiło nam podjęcie decyzji. Dziękujemy i szczerze polecamy jej usługi.

Anna i Fabian Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalny, kompetentny i życzliwy doradca. Pani Dorota przeprowadziła nas bardzo szybko i sprawnie przez cały skomplikowany proces starania się o kredyt hipoteczny, od złożenia wniosku aż do podpisania umowy kredytowej. Byliśmy na bieżąco informowani o postępie naszej sprawy. Ponadto, Pani Dorota zawsze była dyspozycyjna i cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania zadawane telefoniecznie, SMSowo oraz e-mailem. Osoba niewątpliwie godna polecenia każdemu, kto stara się o kredyt. Serdecznie polecamy.

Paweł Przetacznik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Współpracując z innym doradcą natrafiliśmy na wiele problemów. Pani Dorota nas uratowała. Mimo presji czasu związanej z rezerwacją mieszkania, pomogła szybko i sprawnie przejść przez proces kredytowy, stale się z nami kontaktując i doradzając najlepsze opcje. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy szukają doświadczonego i uczciwego doradcy! Pani Doroto - dziękujemy z całych sił i pozdrawiamy serdecznie.

MIchał i Aneta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota pomogła nam w dość zawiłej i skomplikowanej sprawie, na której rozwiązanie nikt do tej pory nie miał pomysłu. Udowodniła przy tym, że najważniejsze jest dla niej dobro klienta. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, zawsze w gotowości do odpowiedzi na każde pytanie. Posiada ogromną wiedzę na temat ofert bankowych, bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez wszystkie procedury. Pani Dorota jest profesjonalnym doradcą a przy tym niezwykle miłą i ciepłą osobą. Będziemy Panią polecać każdemu! Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w otrzymaniu kredytu.

Monika i Artur kredyt hipoteczny na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to profesjonalny doradca. Rzetelność i profesjonalizm Pani Doroty jest bardzo dokadny i godny polecenia. Bez pomocy w sprawach bankowych nie byłabym w stanie sama uporać się ze wszystkimi formalnościami. Jestem Pani bardzo wdzięczna za doskonałą pomoc, dziękuję bardzo! Serdecznie polecam.

Marta K Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kredyty z Panią Dorotą to czysta przyjemność.Wszystkie formalności oraz wszelką dokumentację wykonuje samodzielnie, wyszukuje najlepsze oraz najkorzystniejsze oferty dostępne na rynku, dopasowane profesjonalnie pod klienta. Jest osobą dyspozycyjną, zawsze udzieli odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Gdyby nie Pani Dorota, to nie mielibyśmy tego co mamy.. Dziękuję serdecznie i bardzo POLECAM

Adrian W. Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to doradca godny polecenia. Bardzo indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do sprawy, pomaga załatwić wszelkie formalności oraz pamięta o każdym szczególe. Pani Dorocie jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy! :)

Malwina i Mateusz S Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła osoba, znająca się na rzeczy i będąca na bieżąco jeśli chodzi o oferty kredytów. Przeprowadziła nas przez wszystkie etapy postępowania kredytowego, aż do momentu podpisania umowy, dbała aby wszystko było na czas i niczego nie brakowało w dokumentacji. Bardzo polecamy tego doradcę tym bardziej, że sami nie znaleźliśmy oferty na tyle dobrej co znalazła nam ta pani, mimo sprawdzenia wielu banków i ich propozycji. Przy nie zrozumiałych kwestiach wyjaśniała wątpliwości i cierpliwie odpowiadała na maile i telefony. Pozdrawiamy.

Aneta Wierzbicka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest profesjonalna, życzliwa i konkretna. W naszym przypadku otrzymanie kredytu na wymarzony dom nie było rzeczą łatwą. Dzięki pani Dorocie udało się. Dziękujemy i polecamy

Agnieszka i Grzegorz kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Miło mi polecić Panią Dorotę Bartczak. To Doradca rzetelny i pomocny w kompletowaniu dokumentów, nawet wykraczających poza zakres standardowej usługi. Bardzo sprawna komunikacja, dyspozycyjność i przystępne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Współpraca zakończyła się pozytywnym uzyskaniem kredytu, nawet w przypadku umowy o pracę na czas określony.

Krzysztof K kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godzien polecenia. Wytrwałość wspólna w procesie udzielania kredytu :) Doradca który potrafi znalezc rozwiazanie na problemy które czasem wychodza w trakcie :) Polecamy goraco:)

Anna I Grzegorz .P Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dzięki Pani Dorocie dziś mamy swój wymarzony dom. To profesionalistka, doskonale znająca się na kredytach i rynku bankowym. Indywidualnie podchodzi do klienta, dziala błyskawicznie, a w dodatku jest bardzo sympatyczna. Polecamy!!!

Ewelina i Marek kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Dorotę. Wszystko przebiegło w ekspresowym tempie i co najważniejsze bez straty czasu na formalności ponieważ wszystko było można załatwić telefonicznie. Gdybym kiedyś potrzebował pomocy na pewno skorzystałbym jeszcze raz z usług Pani Doroty.

Marcin P Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest doradcą bardzo profesjonalnym, szybkim i skutecznym. Pomogła nam z sukcesem dostać kredyt mieszkaniowy na możliwie najlepszych warunkach. Naprawdę polecamy!

Teresa i Paweł kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to doradca godny polecenia. Służy wiedzą i znajduje świetne rozwiązania. Szczerze polecam.

Beata Kijowska Kredyty

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Bardzo sprawnie i szybko kredyt został przyznany. Wszystkie formalności, dokumenty zostały przygotowane przez Panią Dorotę, jak również świetny kontakt telefoniczny i emaliowy.

Żaneta W Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Pani Dorota jest bardzo profesjonalną osobą. Pomogłam nam szybko przejść przez cały proces. Znalazła najlepszą ofertę i pomogła wypełnić wymagane dokumenty. Jest zaznajomiona z programem MDM. Sama się kontaktowała z deweloperem. Czas od pierwszego spotkania do podpisania umowy kredytowej wymiósł nie cały miesiąc.

Aneta i Rafał Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Panią Dorotkę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy i doradztwa w sprawie kredytu. Doradca z indywidualnym podejściem do klienta, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Interesuje się sprawą do samego końca. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie pozdrawiam a wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam.

Dorota i Krzysztof Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest rzetelnym doradcą, konkretną i miłą osobą, która we wszystkim pomoże. Polecam!

Ewelina C Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pracè Pani Doroty oceniam bardzo wysoko.Glòwnymi cechami, ktòrymi charakteryzuje siè Pani Dorota to dokladnosc, sumiennosc i rzetelnosc w wykonywaniu powierzonych zadan, samodzielnosc i kreatywnosc. Dzieki Panie Dorocie w bardzo szybkim tempie otrzymalam kredyt na mieszkanie. Jest osoba godna polecenia.

Agnieszka U. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to osoba konkretna i przede wszystkim z wielką chęcią pomocy :) Nigdy wcześniej nie mieliśmy styczności z tak poważnymi sprawami bankowymi jak kredyt hipoteczny. Dzięki fachowości Pani Doroty, cała procedura przebiegła sprawie i bezboleśnie i co najważniejsze- zakończyła się pomyślnie :) Serdecznie polecamy :)

Anna & Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest osobą bardzo profesjonalnie podchodzącą do tematu a zarazem bardzo otwartą. W trakcie moich zmagań z zakupem mieszkania na kredyt bardzo pomogła mi w wyborze kredytu, wskazała koszta o których nie wspomniał mi inny doradca, ponadto pomogła w uzupełnieniu wniosków kredytowych. Z poświęceniem pomagała mi również w dostarczeniu wszystkich dokumentów kiedy sam ze względu na pracę nie byłem w stanie ich dostarczyć osobiście. Bardzo cenię pomoc jaką uzyskałem od Pani Doroty.

Wojciech kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Solidna, Konkretna, Godna Zaufania, Punktualna, Kreatywna, Przyjazna, Skrupulatna, Uczciwa, Wiarygodna... To cechy Pani Doroty, których oczywiście można by było wypisać znacznie więcej ale to moim zdaniem najważniejsze. Pomogła mi w załatwieniu bardzo trudnego kredytu, służyła dobrą radą i dodawała otuchy w nerwowych momentach. POLECAM!!!

Piotr M. Kredyt hipoteczny z dopłatami MDM.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy serdecznie pomoc Pani Doroty. Jej profesjonalizm i doświadczenie pozwoliło nam przebrnąć przez labirynt formalności. Idealny wybór banku i dodatkowe wsparcie w trakcie załatwień kredytu pomogło zrealizować nasze marzenia o własnym mieszkaniu. Dziękujemy i polecamy:)

Magdalena i Przemysław S. Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspolpraca fantastyczna! Fachowa i rzetelna pomoc. Kontakt blyskawiczny, telefoniczy jak i zarowno mailowy. Wszystko zalatwione od A do Z bez jakichkolwiek problemow. Wiedzielismy, ze Nasza sprawa jest w rekach wlasciwej osoby :) Doradztwo na szostke z ogromnym plusem!

Magdalena i Maciej Kredyt hipoteczny w obcej walucie POLECAMY SERDECZNIE!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspolpraca fantastyczna! Fachowa i rzetelna pomoc. Kontakt blyskawiczny, telefoniczy jak i zarowno mailowy. Wszystko zalatwione od A do Z bez jakichkolwiek problemow. Wiedzielismy, ze Nasza sprawa jest w rekach wlasciwej osoby :) Doradztwo na szostke z ogromnym plusem!

Magdalena i Maciej POLECAMY SERDECZNIE!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzięki pomocy Pani Doroty udało się mi, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących mnie warunkach. W czasie tym, mogłem liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Łukasz Dziura Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Dorotę, bardzo życzliwy i uczynny doradca, a przy okazji, a raczej przede wszystkim miła i sympatyczna osoba. Co istotne zawsze stara się znaleźć rozwiązanie najbardziej korzystne dla klienta, co przekłada się na pełną rekomendację dla tego Doradcy. Istotnym elementem współpracy z Panią Dorotą jest także dobry kontakt.

Grzegorz Zajdel Kredyt mieszkaniowa

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Dorotę, wybór jej osoby na doradcę był w 100% trafiony. Jej zaangażowanie, poświęcenie oddanie sprawie i mnóstwo poświęconego nam czasu sprawilo, że z czystym sumieniem takiego doradcze możemy polecić. Dziękujemy za współpracę. Gorąco pozdrawiamy

Ewa i Łukasz Najlepszy doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm Pani Doroty daje komfort w załatwianiu niełatwych spraw oraz bardzo pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Polecam ze względu na zaangażowanie i indywidualne podejście. Życzę dalszych sukcesów.

Małgorzata Bardzo dobry doradca-polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota jest profesjonalistą w każdym calu. Świetnie zna się na ofertach proponowanych przez banki i potrafi dopasować je do indywidualnych potrzeb klientów. Co więcej, jest osobą dyspozycyjną i stara się znaleźć odpowiedź na wszystkie zadawane pytania.

Jola K. Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Świetny doradca!!! Osoba kompetentna, konkretna. Podchodzi do problemu z ogromnym zaangażowaniem ( nawet po sfinalizowaniu transakcji). Ma świetny kontakt z klientem i szeroką wiedzę. Polecam każdemu, kto chce spełnić marzenie o posiadaniu własnych czterech kątów:)

Iza kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorotka to profesjonalistka w każdym calu. Punktualna, słowna, kompetentna, a zarazem pełna zrozumienia dla trudnych i zawiłych sytuacji finansowych klienta. Dzięki jej fachowej pomocy oraz znajomości branży, uzyskaliśmy dogodny kredyt, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Polecamy serdecznie !!!

Edyta i Piotr Doradca życiowy i profesjonalny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo gorąco polecam doradztwo Pani Doroty Bartczak za pełen profesjonalizm,ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność.Polecam każdemu,kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego. Serdecznie dziękuje Pani Dorocie :-)

Paweł Zawół kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i owocna współpraca. Profesjonalizm,zaangażowanie i ogromna pomoc ze strony Pani Doroty. Jesteśmy bardzo wdzięczni, tym bardziej, że wykazała Pani ogromną cierpliwość, bo przygotowywana przez nas dokumentacja przeciągnęła się o kilka miesięcy. Stały kontakt telefoniczny, nie tylko służbowe, ale również "ludzkie" podejście. Skorzystaliśmy z dobrych rad Pani Doroty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy!

Anna i Norbert B Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny doradca, bardzo miłe i indywidualne podejście do klienta. Poprzedni doradca nie był w stanie uzyskać kredytu hipotecznego natomiast pani Dorota bez żadnych problemów dokonała wszystkich formalności z pozytywnym skutkiem. Serdecznie polecam.

Janusz D kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gdyby nie pomoc pani Doroty nie wiem czy w ogóle poradził bym sobie z załatwienie wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Otrzymałem naprawdę miła i fachowa pomoc we wszystkim z czym tylko miałem problem odnośnie kredytu. Serdecznie pani Dorocie dziękuję i polecam wszystkim!

Patryk Bos Kredyt mieszkaniowy.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to profesjonalny doradca,z którym współpracuje się sprawnie i w miłej atmosferze. Osoba rzetelna, sumienna i kompetentna. Wszystkie formalności kredytowe zostały załatwione szybko i rzetelnie, z dbałością o klienta, za co serdecznie dziękuję. Współpracując z Panią Dorotą można mieć pewność, że ma się obok anioła stróża,który pomyśli o wszystkich szczegółach, dopilnuje terminów i formalności, jednym słowem działa z pełnym zaangażowaniem. Szczerze polecam współpracę i równocześnie dziękuję za pomyślne załatwienie kredytu.

Katarzyna K. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to rzeczowa, profesjonalna i do tego przesympatyczna osoba, dzięki której załatwienie kredytu na mieszkanie okazało się być jedynie krótką przygodą (reszta rzecz jasna to już inna, dłuższa bajka). Dzięki jej zaangażowaniu udało nam się uzyskać kredyt w zawrotnym tempie, bezproblemowo i bezkolizyjnie, mimo iż nasza sytuacja wydawała się być dość skomplikowana. Ba, z początku nawet niemożliwa do pozytywnego rozwiązania. Kompletne informacje, świetne porównanie ofert, wybór najlepszej i pilnowanie za nas kalendarza - dla klienta to czysta wygoda. Serdecznie polecamy usługi Pani Doroty!

Katarzyna i Tomasz Kotlińscy kredy na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota to profesjonalistka w tym co robi, jest bardzo miłą, pełną zaufania a przede wszystkim kompetentną osobą. Pomogła nam szybko i sprawnie załatwić wszystkie procedury związane z wzięciem kredytu choć nie było to łatwe Polecam Panią Dorotę

Paweł P kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Pelen profesjonalizm w kazdym calu. Bralismy kredut z narzeczonym i Pani Dorotka zostala nam polecona przez siedzibe we Wroclawiu. Wybor osoby okazsl sie sluszny. Ciepla, bardzo dobrze sie z nia rozmawialo i wspolpracowalo, kompetentna i znajaca sie na swojej pracy osoba. Zaangazowana w nasz kredyt od poczatku do konca. Jednym slowem ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU. GORACO POLECAM

ilona doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorotka bardzo profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadziła nas przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu. Pani Dorotka już po raz kolejny pomaga nam w uzyskaniu kredytu i po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni. To osoba, która oprócz profesjonalizmu i sumienności jest poprostu bardzo ciepłym człowiekiem. To taki Anioł Stróż z wielką wiedzą o kredytach. Bardzo gorąco polecmy Panią Dorotkę i życzymy jej wielu sukcesów oraz zadowolonych tak jak my, klientów.

Bożena i Waldek Więcek Kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najważniejsze, poza wiedzą i doświadczeniem, jest poczucie jakie daje Pani Dorota że jest się jedynym i najważniejszym, że nie ma rzeczy nie możliwych i tylko Ty się liczysz. Profesjonalne podejście do każdego indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i serdecznością. Pomoc którą otrzymaliśmy oszczędziła nam sporo czasu i nerwów, choć tu nigdy tego nie brakuje. Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu

Beata K. i Łukasz D. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Dorota pomagala mi i mojej zonie w uzyskaniu pozyczki hipotecznej. Niestety nie moglismy przyjechac do kraju wiec potrzebny byl doradca kredytowy. Nie moglismy trafic lepiej. Bardzo profesjonalne podejscie i swietna komunikacja to tylko dwie z wielu pozytywnych rzeczy ktore mozna powiedziec o wspolpracy z Pania Bartczak. Polecam serdecznie

Lukasz Lupiezowiec Pozyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 87 %
Ciesze sie , ze moge publicznie podziekowac Pani Dorocie za wykonanie pracy, ktora inni uwazali za niemozliwa do wykonania, za podejmowanie sie wyzwan bardzo trudnych i doprowadzenie ich do konca mimo wielu przeciwnosci. Pani Dorota jest Osoba, ktorej mozna zaufac w zupelnosci, nie szczedzaca swojego wolnego czasu i wkladajaca duzo serca w to co robi. Wydawac by sie moglo, ze sukces klienta jest Jej wlasnym sulcesem. Oprocz pozytywnej osobowosci wyroznia sie doskonala znajomoscia rynku, jest doskonalym specjalista w dziedzinie, ktorej pracuje. Chcecie sukcesu- wybierzcie P. Dorote Bartczak za Doradce!

Cybulska Maria kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 71 %
Bardzo kompetentna, sprawna i przede wszystkim skuteczna.Osoba profesjonalna i dysponująca dużą wiedzą. Polecam każdemu poszukującemu kredytu.Poza tym, przy całym swoim profesjonalizmie, jest to po prostu szalenie miła i kulturalna osoba. Gorąco polecam!

Mirosław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia, wyjątkowo sprawny, rzetelny i sumienny. Duże zaangażowanie w wykonywaną przez siebie pracę, znajomość ofert bankowych i procedur, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem. Szczerze polecam Panią Dorotę jako świetnego fachowca, dbającego przede wszystkim o interesy klienta. Warto też podkreślić stały kontakt z klientem - zawsze mogłam liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź na wszelkie pytania. Gorąco polecam.

Krystyna T kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie będę się szczególnie rozpisywał, ponieważ wszystko było w jak najlepszym porządku. Od początku tak, jak chciałem tzn.jak najmniej formalności. Krótko mówiąc doradca godny polecenia.

robert kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 92 %
Mile wspominamy współpracę z Panią Dorotą, dzięki której udało nam się uzyskać kredyt na wymarzony dom. W tak ważnej, życiowej decyzji o wzięciu kredytu mogliśmy liczyć na wsaprcie Pani Doroty, brała pod uwagę każdy szczegół, podeszła do sprawy profesjonalnie, odpowiedziała na każde pytanie, informowała o postępach w sprawie dzięki czemu starania zkończyły się sukcesem. To osoba godna zaufania. Polecamy

Marzena i Mariusz P. kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 91 %
Pani Dorotka to właściwa osoba na właściwym miejscu. Profesjonalistka z dobrym podejściem do klienta. Fachowo pomogła przejść przez formalności związane z przygotowaniem dokumentacji do kredytu. Osoba godna polecenia. POLECAMY!!!

Bożena i Andrzej W. kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 91 %
Pani Dorota jest kompetentną osoba, bardzo pomocną i życzliwą. Zna się na tym co robi i zrobiła wszystko co było możliwe żebym uzyskał kredyt.Jest także dyspozycyjna, starała się rozwiązać każdy mój problem i odpowiedzieć na każde trudne pytanie. Osoba zdecydowanie godna polecenia

Łukasz Gaweł kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 92 %
Profesjonalizm w pełnym znaczeniu co do obsługi i jakości oferowanych produktów. Szybko, sprawnie i przyjemnie od początku do finalizacji, a nawet po... :) Zdecydowanie POLECAM w 100%!!! :)

Agnieszka G. Kredyt mieszkaniowy.

Przydatność rekomendacji: 92 %
Pani Dorota to bardzo profesjonalny doradca, bardzo miłe i indywidualne podejście do klienta. Serdecznie polecam.

Grzegorz kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 92 %
Subiektywnie oceniając panią Dorote polecił bym ja kazdemu .Dlaczego? Jest osoba uczciwą rzetelną posiadającą wiedze w temacie finasów i kredytów podparta doświadczeniem zawodowym i znajacą rynek.Gorąco polecam tego doradce i jeszcze raz dziękuje za pozytywne załatwienie kredytu w imieniu swoim i żony.

Waldemar kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 92 %
Pani Dorota jest bardzo miłą, sympatyczną, pełną zaufania a przede wszystkim kompetentną osobą. Pomogła nam szybko i sprawnie przejść przez wszystkie procedury związane z przyznaniem kredytu choć nie było to łatwe gdyż wcześniej próbowaliśmy sami i nie przynosiło to rezultatów. Osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych!!! Polecamy - fachowy doradca:)

Patrycja M Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 92 %
Osoba godna zaufania, profesjonalne podejście i dyspozycyjność. Pani Dorota pomogła nam we wszystkich formalnościach i dotąd możemy liczyć na jej pomoc. Bardzo dziękujemy i polecamy !!!!

Andżelika i Jarek kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 85 %
Pani Bartczak to profesjonalny doradca, z którym współpracuje się sprawnie i w miłej atmosferze. To osoba rzetelna, sumienna i kompetentna odznaczająca się świetną znajomością rynków hipotecznych oraz procedur bankowych. Wszystkie formalności załatwione zostały szybko, rzetelnie i bez zbędnych komplikacji, a niejasności wytłumaczone w sposób przystępny, a zarazem profesjonalny. Cały proces wyboru i uzyskania kredytu przeprowadzony na najwyższym poziomie, z dbałością o sprawy klienta, za co serdecznie dziękuję. Współpracując z Panią Bartczak można mieć pewność, że ma się obok osobę, która pomyśli o wszystkich szczegółach, dopilnuje terminów i formalności, jednym słowem działa z pełnym zaangażowaniem. Szczerze polecam współpracę z Panią Bartczak, równocześnie dziękując za pomyślne załatwienie spraw.

Joanna Cz. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 90 %
Ponad wszystkie cechy bardzo dobrego doradcy Panią Dorotę wyróżnia ludzkie podejście do sprawy i ogromne zaangażowanie. Polecam Panią Dorotę i jestem pewny że sprawy przez nią prowadzone będą zawsze zakończone sukcesem. Jeszcze raz polecam.

Stanisław Linkert kupno działki

Przydatność rekomendacji: 69 %
Doradca godny polecenia. Panią Dorotę cechuje profesjonalizm, rzetelność, sumienność, komunikatywność, a nade wszystko punktualność. Z powyższych względów Panią Dorotę mogę ze spokojnym sumieniem polecić kolejnym osobom ubiegającym się o kredyt.

Krzysztof W. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 56 %
Witam serdecznie. W duzym skrócie, jeśli ktoś jest zapracowany i potrzebuje anioła stróża, który o wszystkim za nas będzie pamietał podczas przedzierania się przez formalności kredytowe. To takim stróżem jest Pani Dorota. Ona załatwi, przypilnuję, przypomni itd. polecam. PC

Paweł C y w i n s k i kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 70 %
Pani Dorota pomogła nam zakończyć sukcesem sprawę, w której nie można było pozwolić sobie na najmniejszy nawet błąd lub niedopatrzenie. Zaangażowanie, opanowanie, profesjonalizm ale i dobre słowo w trudnym momencie to najkrótsza charakterystyka Pani Doroty jako doradcy. Dzięki takiemu podejściu do tematu Pani Dorota pomogła nam spełnić nasze marzenie - własny dom. Na fachową pomoc Pani Doroty mogliśmy również liczyć podczas podpisywania umowy kredytowej. BARDZO DZIĘKUJEMY i SERDECZNIE POLECAMY.

Katarzyna i Łukasz K. Kredyt na dom.

Przydatność rekomendacji: 70 %
Profesjonalistka!!! Doskonale przygotowana do rozmowy z klientem. Szybko i zwięźle przedstawiła nam zagadnienia związane z uzyskaniem kredytu. Znalazła najkorzystniejszą ofertę i wynegocjowała warunki. Dokonała za nas większości formalności, pomogła wypełnić dokumenty. Polecam Panią Dorotę! Zapraszamy na parapetówkę :-)

Marek i Beata K. Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 67 %
Doradca godny polecenia, posiada dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Indywidualne podejście do klienta, rzetelność, dyspozycyjność, profesjonalizm..... Zdecydowanie polecam.

Janusz S...... Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 76 %