Dorota_florczyk

Dorota Florczyk

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 799117117 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Jestem niezależnym Ekspertem Kredytowym z 12 letnim doświadczeniem w bankowości. Moja specjalizacja to kredyty: hipoteczne, mieszkaniowe, gotówkowe, weselne i firmowe. Współpracuję ze wszystkimi bankami i liderami rynku finansowego w Polsce, dzięki czemu mam dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych.  

 

KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW związanych z moim doradztwem -  MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA

 

Porównuję kredyty z wielu banków i pomagam Klientowi wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie

 

Oferta kredytu uzyskanego za moim pośrednictwem nie różni się od kredytu uzyskanego bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie jest dla klienta korzystniejsza.  Skorzystanie z moich usług pozwala oszczędzić wiele czasu i dzięki mojemu doświadczeniu uniknąć przykrych niespodzianek. Reprezentuję Klienta, a nie Bank !

 

Ustalam z klientem niezbędną dokumentację, pomagam w skompletowaniu dokumentów celem złożenia wniosku kredytowego, następnie składam wnioski w wybranych bankach później negocjuję warunki kredytu, aby były jak najlepsze dla Klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy jestem do dyspozycji Klienta i odpowiadam na wszelkie pytania jakie pojawiają się podczas procesowania wniosku kredytowego. Towarzyszę klientowi podczas podpisania umowy kredytowej w Banku, tłumaczę wszelkie detale i pokazuję na co szczególnie zwrócić uwagę. Po uruchomieniu kredytu pozostaję w kontakcie z Klientem.  

 

Moją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla mnie bardzo ważne, Sukces Klienta jest Moim Sukcesem.

 

GWARANTUJĘ WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG

 

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną

 

tel.:  799 117 117 

email: [email protected]

email: [email protected]

www.dorotaflorczy.pl

 

OFERUJĘ RÓWNIEŻ POMOC W WYBORZE KREDYTU DLA OBCOKRAJOWCÓW

 

Credit offer for foreigners

 

If you are a foreigner and considering buying a property in Poland -you can also apply for a credit. I assist my Clients and guide them through the application process providing with the best products and service. I choose the best mortgage loans amongst the available products offered by all reputable high-street banks.

 

I do not charge any fee for my service. My income results exclusively from financial institutions.

 I am often able to negotiate even better terms in Banks than if you were a 'walk-in'customer.

 

If you are interested, do not hesitate to contact me:

 

m:  799 117  117 

email: [email protected]

email: [email protected]

www.dorotaflorczyk.pl  

 

Mają Państwo możliwość skorzystania z moich usług umawiając się na spotkanie w oddziale w samym centrum Warszawy, 150 m od stacji metra Świętokrzyska. Dokładny adres : 00-003 Warszawa, ul. Jasna 15, III piętro.

 

link do mapki (w celu pokazania lokalizacji na mapie skopiuj i wklej do paska zadań w przeglądarce interentowej): http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=mapa+ul.+jasna+15&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471ecc8aea68f4d5:0x330a4ef248475cd6,Jasna+15,+Warszawa&gl=pl&sa=X&ei=UYboT8ShPMXHsgaWreXkAQ&ved=0CAwQ8gEwAA

Doświadczenie

 • V.2016r. - SprawdzonyEkspert.pl  - Niezależny Ekspert Kredytowy 

--------------------------------------------------------------------

 • III - XI 2017 r. - MAXON Nieruchomości Sp. z o.o.                                                             Konsultant ds. Nieruchomości Komercyjnych - pozyskiwanie kontrahentów, dokonywanie analizy rynku nieruchomości, przygotowywanie ofert handlowych, koordynowanie procesu najmu, negocjowanie i podpisywanie umów najmu

--------------------------------------------------------------------

 • X.2005 - IV.2016 - Getin Noble Bank S.A. Centrum Kredytów Hipotecznych w Warszawie Doradca Kredytowy - doradztwo kredytowe dla klienta indywidualnego oraz dla firm: kredyty hipoteczne (mieszkaniowe, konsolidacyjne, inwestycyjne i pożyczki hipoteczne), gotówkowe                                                                                                                        

   

   

  KURSY  

 • III 2017   Rentowna nieruchomość    Od podstaw do zysku  

 • IV 2018   Rentowna Nieruchomość  „ Na poziomie eksperta „

 • V 2018    Rentowna Nieruchomość „ Finanse i Negocjacje „

 • Kursy Doradztwa Finansowego

 

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1999 2001 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Kierunek: Zarządzanie
2008 2009 Uniwersytet Warszawski. Kierunek: Bankowość Hipoteczna i Rynek Nieruchomości Studia podyplomowe

Atuty eksperta

 • doświadczenie i wiedza - zarówno z zakresu produktów bankowych, jak i z finansów przedsiębiorstw, działalności gospodarczej, form rozliczania.
 • rzetelność, terminowość i dokładność w prowadzeniu spraw
 • znajomość procedur bankowych
 • elastyczny czas i miejsce pracy - nie ogranicza mnie ani czas, ani przestrzeń - mogę się spotkać w terminie i miejscu dogodnym dla Klienta
 • umiejętność jasnego i zrozumiałego przedstawienia produktów bankowych, zapisów drobnym drukiem i czynników wpływających na ofertę
 • skuteczność w załatwianiu spraw
 • analityczne zdolności pozwalające na wybór optymalnej oferty dla klienta
 • wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz ukończone szkolenia 
 • przestrzeganie najwyższych standardów etyki w biznesie
 • aktualna wiedza w zakresie ofert ubezpieczeń majątkowych
 • szczególna waga przykładana do posprzedażowej obsługi klienta
 • pomoc w uporządkowaniu spraw związanych z raportem BIK

 

Przykłady opisanych spraw

 • zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym
 • budowa domu
 • zakup działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych
 • refinansowanie kredytu hipotecznego
 • kredyt na remont/modernizację nieruchomości
 • kredyt hipoteczny dla osób zatrudnionych zagranicą
 • kredyt hipoteczny zaciągany w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
 • plany finansowe pozwalające na przedterminową spłatę kredytu
 • kredyt gotówkowy
 • kredyt firmowy
 • kredyt inwestycyjny
 • zakup nieruchomości na wynajem
 • zakup lokalu usługowego
 • kredyt na zakup condo-hotelu 
 • kredyt konsolidacyjny - spłata obecnych zobowiązań oraz dobranie kwoty wolnej

 

Wybrane rekomendacje

Bardzo dobra komunikacja, bardzo dobra współpraca, bank wiedzy w głowie i zawsze uśmiech na twarzy. Pozostaję mi tylko gorąco polecić Panią Dorotę .

Dariusz L. kredyt gotówkowy

Data dodania: 2019-08-29

Dzień dobry, Pani Dorota Florczyk jest niezmiernie zaangażowana w pracę doradcy kredytowego, jest obowiazkowa, sumienna i zawsze działa natychmiastowo i skutecznie jeśli jest jakiś problem do rozwiązania. Nigdy nie miałem problemu z kontaktem z Panią Dorotą, w trakcie spotkań odpisuje, że nie może odebrać telefou a po spotkaniach zawsze oddzwania. Pani Dorota jest miłą, sympatyczną i kontaktową osobą skłonną zawsze pomóc w miarę swoich naprawdę bardzo dużych możliwości. Polecam usługi Pani Doroty i wystawiam szkolną ocenę 6/6. Kredyt mimo dużych trudności i zawiłości spowodowanych moją sytuacją ogólną został mi przyznany i teraz cieszę się w swoim nowym i pięknym mieszkaniu z wdzięcznością wspominając naszą współpracę. Był to mój czwarty załatwiany kredyt hipoteczny w życiu i żaden doradca kredytowy nie był tak sprawny jak Pani Dorota. Z poważaniem Krzysztof M

Krzysztof Współpraca przy kredycie hipotecznym

Data dodania: 2019-08-28

Witam Chciał bym bardzo podziękować za współpracę z panią Dorotą Florczyk, w zakresie uzyskania kredytu na zakup mieszkania. Jestem obywatelem Bialorusi i obawiałem się że napotkamy wiele trudności w mojej sprawie, ale dzięki Pani Dorocie, jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmie proces ten okazał się dla mnie bardzo prosty i zrozumiały. Dostałem dwie pozytywne decyzję z trzech wybranych banków i nie czułem presji podczas wyboru najlepszej dla mnie oferty. Z miłą chęcią ponownie nawiąże współpracę z panią Dorota w przyszłości oraz będę ją polecał jako profesjonalną i godną zaufania osobą.

Yury Baklaha Kredyt Hipiteczny

Data dodania: 2019-08-28

Dzięki Pani Dorocie uzyskałam niełatwy do załatwienia kredyt hipoteczny w EUR, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Mimo przeciągającej się z mojej strony sprawy, pani Dorota zawsze trzymała rękę na pulsie i od razu reagowała, jeśli trzeba było uzupełnić dokumenty lub uzyskać informacje z banku. Wsparła mnie także w ponaglaniu dewelopara o dopełnienie jego formalności. Wszystko to z zaangażowaniem i przemiłym nastawianiem. Serdecznie polecam Panią Dorotę !

Dorota N. Dorota Florczyk

Data dodania: 2019-06-17

Pani Dorota przeprowadziła nas sprawnie przez zawiły proces bankowy kredytu hipotecznego, była z nami nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Umawiała spotkania, odbierała z domu i z pracy potrzebne dokumenty, odpowiadała na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie i osobiście, wysyłała każdą symulację o którą prosiliśmy o każdej porze dnia i nocy. Serdecznie POLECAMY :) Na pewno skorzystamy jeszcze z doradztwa Pani Doroty.

Edyta T Zakup mieszkania

Data dodania: 2019-06-17

Witam z mila chęcią mogę Państwu polecić Panią Dorotę jestem bardzo zadowolony z pomocą Pani Doroty udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości pomimo tego ze mięliśmy problemy z zebraniem wszystkich niezbędnych dokumentów, Pani Dorota wykazała się duża cierpliwością i chęcią pomocy w każdej sprawie z czystym sumieniem POLECAM :-) Polecam w 100% Profesjonalne podejście do klienta, praktycznie nic nie musieliśmy robić wszystkim zajmowała się Pani Dorota , kontakt o każdej porze dnia naprawdę polecam Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali eksperta ds. kredytów to wiemy gdzie się zgłosić:)

Sławomir Dorota Florczyk

Data dodania: 2019-06-09

Witam z mila chęcią mogę Państwu polecić Panią Dorotę jestem bardzo zadowolony z pomocą Pani Doroty udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości pomimo tego ze mięliśmy problemy z zebraniem wszystkich niezbędnych dokumentów, Pani Dorota wykazała się duża cierpliwością i chęcią pomocy w każdej sprawie z czystym sumieniem POLECAM :-) Polecam w 100% Profesjonalne podejście do klienta, praktycznie nic nie musieliśmy robić wszystkim zajmowała się Pani Dorota , kontakt o każdej porze dnia naprawdę polecam Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali eksperta ds. kredytów to wiemy gdzie się zgłosić:)

Sławomir Czapliński Dorota Florczyk

Data dodania: 2019-06-09

Współpraca z Panią Dorotą była wzorowa. Wszystkie niezbędne dokumenty zostały dostarczone do banku, a sama procedura kredytowa przebiegała tak szybko jak to możliwe. Wątpliwości co do umów były wyjaśniane na bieżąco. Pełen profesjonalizm, polecam!

Adam H. refinansowanie poniesionych kosztów zakupu mieszkania

Data dodania: 2019-06-01

Gorąco polecamy wszystkim usługi Pani Doroty . Dziękujemy za miłą obsługę od pierwszego spotkania oraz ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i pomoc w uzyskaniu kredytu :)

Aleksandra i Paweł kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-06-01

Nie wiem co mogłabym więcej dodać na temat pomocy Pani Doroty, może napisze w skrócie że nigdy tak cieplej, pomocnej i wspaniałej osoby nie spotkałam. W każdej kryzysowej sytuacji można liczyć na dobrą radę Pani Doroty i dzięki temu dostałam kredyt na moje pierwsze własne M. Nie wiem ile razy już dziękowałam ale podziękuję jeszcze raz. I z pewnością będę polecała Panią Dorotę każdemu :)

Nataliia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-06-01

Polecam w 100%. Profesjonalizm w każdym calu. Pełne wspracie od pierwszych wstępnych wyliczeń aż do podpisania umowy w banku. Bardzo dobry kontakt. Rzadko spotyka się taką otwartość i elastyczność - dowóz, odbiór dokumentów itd. Finalnie zrealizowaliśmy najkorzystniejszą na rynku ofertę.

Andriy V. kredty hipoteczny na zakup mieszkanika

Data dodania: 2019-05-10

Polecam Panią Dorotę w 100%. Świetna kontaktowa osoba, a przede wszystkim bardzo zaangażowana. Kredyt może kojarzyć nam się z nieziemską papierologią i częstymi wizytami w banku...ale z Panią Dorotą naprawdę wszystko sprawnie i szybko idzie w banku byliśmy tylko raz przy podpisaniu umowy. Mimo problemów z deweloperem, bankiem Pani Dorota we wszystkim nam pomogła i na żadnym etapie nie zostaliśmy sami. Polecam wszystkim, a Pani Dorocie życzymy dalszych sukcesów.

Edyta i Artur W. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-05-10

Witam Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę. To niezwykle ciepła i pomocna osoba. Jest odpowiedzialna i sumienna. Z całą pewnością można jej zaufać. Super kontakt. Pani Dorota załatwia wszystko od A do Z i zawsze odpowie na wszystkie nasze pytania:) Dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności Pani Dorocie, udało się dostać kredyt hipoteczny. i jeszcze w tym roku będziemy się cieszyć z nowego mieszkania. Dziękujemy Pani Doroto :) Pozdrawiam

Marcin S. kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2019-05-10

Współpraca z Panią Dorotą to czysta przyjemność! Jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Obiektywne podejście pozwala na wybór najlepszej opcji kredytu (w zależności od potrzeb i możliwości klienta). Kompetencje Pani Doroty z pewnością ułatwiają kontakt z bankiem. Bez zarzutów można Jej powierzyć sprawę tak poważną, jak kredyt na kupno mieszkania. Polecam!!! :) Sławek Cz.

Sławek Świetny doradca

Data dodania: 2019-03-25

Witam, z chęcią mogę Państwu polecić Panią Dorotę, jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Doroty, udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości pomimo tego że miałem problemy z zebraniem wszystkich niezbędnych dokumentów, Pani Dorota wykazała się duża cierpliwością i chęcią pomocy w każdej sprawie, z czystym sumieniem POLECAM :-) Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, mobilność. Ponadto jest to osoba godna zaufania, pełna zapału i wigoru dzięki której mogą spełnić się marzenia o własnym M.

Mariusz R Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-03-25

Serdecznie polecam osobę Pani Dorota jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Dorota nie tylko pomogła nam znaleźć właściwy bank ale także dołożyła wszelkich starań aby sprawy pozałatwiać bez problemów i szybko. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Dorocie, dziękujemy za pomoc i polecamy jej usługi innym :-)

Edyta i Michał kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2019-02-22

Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu biuro Pani Doroty . Pani Dorota jest bardzo sympatyczną i profesjonalną osobą. Z racji że mieszkam za granicą nie byłem w stanie zająć się formalnościami mojego kredytu, Pani Dorota z pełnym zaangażowaniem zajęła się wszystkim od początku do samiutkiego końca. Pokierowała i skoordynowała wszystko tak, że ja przyjechałem właściwie na gotowe i wszystko załatwiłyśmy w jeden dzień. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Damian Q. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-01-16

W pełni polecam doradztwo Pani Doroty - profesjonalna obsługa, pomoc w wyborze faktycznie najkorzystniejszej oferty. Indywidualne podejście. Osoba, która lubi to co robi, a to dziś rzadko spotykany atut:) Pozdrawiam

Adam B. kredyt gotówkowy

Data dodania: 2019-01-16

Dorota is very professional and helped me greatly, without her I would not have managed to find a solution. She is kind, patient and creative with finding solutions. Highly recommend.

Or Hever Professional Service

Data dodania: 2019-01-08

Rewelacja. Polecam wszystkim. Kredyt załatwiony szybko, kontakt wspaniały, a wszystko w fajnej koleżeńskiej atmosferze.

Michał szybki kredyt

Data dodania: 2019-01-01

Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu biuro Pani Doroty. Pani Dorota jest bardzo sympatyczną i profesjonalna osobą. Z racji, że mieszkam za granicą nie byłam w stanie zająć się formalnościami mojego kredytu, Pani Dorota z pełnym zaangażowaniem zajęła się wszystkim od początku do samiutkiego końca. Pokierowała i skoordynowała wszystko tak, że ja przyjechałam właściwie na gotowe i wszystko załatwiłyśmy w jeden dzień. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

TERESA kredyt

Data dodania: 2019-01-01

Polecam w 100% Profesjonalne podejście do klienta, praktycznie nic nie musieliśmy robić wszystkim zajmowała się Pani Dorota, kontakt o każdej porze dnia naprawdę polecam. Jeśli kiedyś będziemy potrzebowali doradcy finansowego to wiemy gdzie się zgłosić:)

Kacper i Agnieszka kredyt

Data dodania: 2018-12-27

Witam z mila chęcią mogę Panstwu polecic Pania Dorotę jestem bardzo zadowolony z pomocą Pani Doroty udało mam się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości pomimo tego ze mięliśmy problemy z zebraniem wszystkich niezbędnych dokumentów, pani Dorota wykazała się duża cierpliwością i chęcią pomocy w każdej sprawie z czystym sumieniem POLECAM :-)

Jan dobry kredyt

Data dodania: 2018-12-27

Pani Dorota przeprowadziła nas sprawnie przez zawiły proces bankowy kredytu hipotecznego , była z nami nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku. Umawiałą spotkania, odbierała z domu i z pracy potrzebne dokumenty, odpowiadała na wszystkie pytania mailowo , telefonicznie i osobiście , wysyłała każdą symulację o którą prosiliśmy o każdej porze dnia i nocy. Serdecznie POLECAMY :) Na pewno skorzystamy jeszcze z doradztwa Pani Doroty.

Beata i Rafał kredyt

Data dodania: 2018-12-27

Polecam usługi Pani Doroty. Dzięki profesjonalnemu podejściu uzyskaliśmy szybko, sprawnie i na najlepszych warunkach kredyt, który był dostępny na rynku. Pani Dorota uwzględniła nasze potrzeby i preferencje co do kredytu. Nie było łatwo, zwłaszcza przy wyborze takiego banku, który nie będzie problematyczny przy wypłaceniu poszczególnych transz w czasie trwania budowy. A to było kluczowe kiedy budowa czasem nie idzie zgodnie z harmonogramem, to elastyczność banku w zakresie realizacji kosztorysu jest czasem kluczowa, Dziękujemy Pani Dorocie i szczerze polecamy jej usługi.

Alicja i Bogdan kredyt na dom w budowie

Data dodania: 2018-12-27

Witam Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę. To niezwykle ciepła i pomocna osoba. Jest odpowiedzialna i sumienna. Z całą pewnością można jej zaufać. Super kontakt. Pani Dorota załatwia wszystko od A do Z i zawsze odpowie na wszystkie nasze pytania:) Dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności Pani Doroty, udało się dostać kredyt, cieszymy się z nowo zakupionego mieszkania. Dziękujemy Pani Dorotko :) Pozdrawiamy

S.K Podlaski zakup mieszkania rynek pierwotny

Data dodania: 2018-12-15

Pani Dorota Florczyk skutecznie pomogła nam w zakupie nieruchomości. W pierwszej kolejności przeanalizowała naszą sytuację finansową i zaproponowała refinansowanie posiadanego kredytu. W kolejnym etapie doradziła i pomogła przeprocesować kredyt hipoteczny. Wszystkie czynności przeprowadzone zostały w zgodzie z etyką, prawem, a także przy pełnym zaangażowaniu i zrozumieniu ze strony Pani Doroty. Pani Dorota wyjaśniła nam cały proces, rzetelnie przedstawiła możliwe rozwiązania, i co najważniejsze była w stanie szybko i skutecznie reagować na nieprzewidziane sytuacje. Serdecznie polecamy.

Sylwester i Anna Podsiadło zakup domu na rynku wtónym

Data dodania: 2018-12-15

Pani Dorota jest miłą i kompetentną osobą, znająca się na swoim fachu. Mimo mojej słabej zdolności kredytowej potrafiła rozwiązać ten problem i doprowadzić do uzyskania kredytu takiego jakiego potrzebowałem na najlepszych warunkach. Była zawsze do naszej dyspozycji. Jestem jej bardzo wdzięczny za zaangażowanie i szczerze polecam jej usługi.

Jerzy W. zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Data dodania: 2018-12-15

Polecam Panią Dorotę w 100%. Świetna kontaktowa osoba, a przede wszystkim bardzo zaangażowana. Kredyt może kojarzyć nam się z nieziemską papierologią i częstymi wizytami w banku...ale z Panią Dorotą naprawdę wszystko sprawnie i szybko idzie. W banku byłem tylko raz przy podpisaniu umowy. Mimo problemów z deweloperem, bankiem Pani Dorota we wszystkim mi pomogła i na żadnym etapie nie zostawiła samego. Polecam wszystkim, a Pani Dorocie życzę dalszych sukcesów.

Adam B kredyt hipoteczny - zakup mieszkania rynek pierwotny

Data dodania: 2018-12-02

Witam Z czystym sumieniem polecam Panią Dorotę. To niezwykle ciepła i pomocna osoba. Jest odpowiedzialna i sumienna. Z całą pewnością można jej zaufać. Super kontakt. Pani Dorota załatwia wszystko od A do Z i zawsze odpowie na wszystkie nasze pytania:) Dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności Pani Doroty, udało się dostać kredyt . Dziękuję Pani Dorotko :)

Marta R kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2018-12-02

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i udzielonej nam pomocy przez Panią Dorotę Florczyk. Kontakt i spotkania z Panią Dorotą były czystą przyjemnością, a przekazywane informacje zostały przekazane w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, do tego stopnia, że po skompletowaniu dokumentów zjawiliśmy się na umówionym spotkaniu w banku na podpisanie umowy. Na zadawane pytania Pani Dorota była gotowa odpowiedzieć, rozwiać wątpliwości i doradzić przedstawiając mocne i słabe strony oferty banków. Tak jak nam została Pani polecona i my polecimy Panią kolejnym osobom walczącym o własny kąt. Dziękujemy za pomoc i życzliwość i polecamy się na przyszłość :).

Artur i Wioleta kredyt na budowę domu

Data dodania: 2018-12-02

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Dorotą. Pełne zaangażowanie z jej strony, profesjonalizm i skuteczne negocjacje pozwoliły mi otrzymać kredyt na miarę moich wygórowanych oczekiwań. Polecam w stu procentach i dziękuję za wszystko!

Joanna Z kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-12-02

Polecam każdemu usługi Pani Doroty jako eksperta finansowego za zaangażowanie, profesjonalizm i fachową pomoc. Duży atut to dostępność do Pani Doroty – można dzwonić, pisać o każdej porze dnia i liczyć na szybką i zwięzłą odpowiedź. Pani Doroto, dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i życzę wielu sukcesów 🙂

Damian z Bydgoszczy kredyt gotówkowy

Data dodania: 2018-10-27

Moja współpraca z Panią Dorotą Florczyk była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty przedstawiła mi oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomogła wybrać dla mnie najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z mojej strony zostały ograniczone do minimum. Z całego serca polecam współpracę z Panią Dorotą wszystkim, którzy zastanawiają się, gdzie się udać po pomoc w sprawach kredytowych.

Anna J. z Warszawy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-27

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Dorotą , która pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny na bardzo korzystnych dla mnie warunkach. Pani Dorota jest w 100% profesjonalistką, której przede wszystkim zależy na zadowoleniu klienta! Polecam każdemu!

Sebastian z Warszawy zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Data dodania: 2018-10-27

Nasz sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało się nam, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Znajoma poleciła nam Panią Dorotę, postanowiliśmy spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myśleliśmy. Dzięki rzetelnej pomocy jaką otrzymaliśmy udało nam się dostać upragniony kredyt. Pomoc Pani Doroty w wielomiesięcznych staraniach okazała się nieoceniona. Serdecznie dziękujemy 😊

Aneta i Grzegorz Piaseczno kredyt hipoteczny na zakup domu

Data dodania: 2018-10-27

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Doroty bardzo miła osoba i rzetelna oraz bardzo pracowita rzadkość w tych czasach. Polecam w 200% WARTO.

Rafał Warszawa konsolidacja i dodatkowa gotówka

Data dodania: 2018-09-08

Chciałabym podziękować za wielkie zaangażowanie ze strony Pani Doroty. Dzięki jej pomocy udalo sie doprowadzić moje sprawy kredytowe do końca, mimo wielu przeszkód. Polecam z calego serca!

Justyna Nowicka zakup mieszkania rynek pierwotny

Data dodania: 2018-09-07

Jestem zachwycony profesjonalizmem i rozległą wiedzą Pani Doroty ! Uważnie słuchała tego co mówię i potrafiła dopasować ofertę kredytową skrojoną na moją miarę. Na każdym kroku pomagała mi przebrnąć przez gąszcz formalności, objaśniała skomplikowane zapisy umów kredytowych, pilnowała terminów i zawsze służyła dobrą radą. Zdecydowanie polecam.

Daniel K. kredyt na zakup nieruchomości 20108-05-15

Data dodania: 2018-07-07

Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia pani Doroty, bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie

Agnieszka Zatorska kredyt gotówkowy 2015-08-07

Data dodania: 2018-07-07

Za poleceniem znajomej trafiłam do Pani Doroty Florczyk. Dzięki Jej profesjonalnej pracy przebrnęłam przez trudy załatwiania formalności z otrzymaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Sympatyczna, miła i życzliwa osoba, zaangażowana w swoją pracę ponad normę. Jestem Jej wdzięczna za tak profesjonalne podejście do mojej sprawy a tym samym do mojej osoby. Polecam Panią Dorotę ! Tylko nie zapominajmy, że jest człowiekiem i czasami potrzebuje odpoczynku :) jak każdy z nas.

Paulina kredyt mieszkaniowy 2015-06-02

Data dodania: 2018-07-07

Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Dorotę. W bardzo przystępny i jasny sposób jest w stanie wytłumaczyć i poprowadzić przez wszystkie zagadnienia wiążące się z uzyskaniem kredytu. Pełen profesjonalizm w podejściu do tematu, celne uwagi i przydatne porady składają się na to, że uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej nie jest drogą przez mękę lecz sprawnie przeprowadzoną procedurą. Dziękujemy.

Dorota i Bartek kredyt hipoteczny 2015-04-03

Data dodania: 2018-07-07

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Dorotą, osobą energiczną, rzetelną, zaangażowaną i absolutnie profesjonalną. Jasno i w przystępny sposób odpowiada na wszystkie pytania, i co najważniejsze - towarzyszy przy podpisywaniu umowy kredytowej również wszystko wtedy tłumacząc. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Paweł i Martyna kredyt hipoteczny 2015-02-02

Data dodania: 2018-07-07

Panią Dorotę cechuje profesjonalizm, szybkość i skuteczność w działaniu. Jest dyspozycyjna, o każdej godzinie gotowa pomóc klientom. Niekwestionowanym atutem jest duża wiedza branżowa, doświadczenie i rzeczowość. Polecam.

Magdalena pomoc przy kredycie na zakup mieszkania od dewelopera 2016-12-02

Data dodania: 2018-07-07

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Panią Dorotą. Chciałbym również bardzo podziękować Pani Dorocie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wiedza, kompetencje, a przede wszystkim zaangażowanie pozwoliły przejść przez cały proces uzyskania finansowania od pierwszego kontaktu i doboru najkorzystniejszej oferty aż do samego podpisania umowy w banku. Serdecznie polecam!

Dariusz kredyt hipoteczny 2016-11-10

Data dodania: 2018-07-07

Pani Dorota jest kompetentną, rzeczową, bardzo zaangażowaną w swoją pracę osobą. Pomogła uzyskać kredyt hipoteczny na dom dla obcokrajowca, co było niełatwym wyzwaniem, wiele wymagań i formalności, odległość 150 km, a do tego bariera językowa, która nie stanowiła dla Pani Doroty problemu. Pani Dorota prędko dostosowała się do sytuacji i komunikacja pomiędzy nią a klientem była odpowiednia do potrzeb. Pani Dorota zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem i deweloperem. Do tego Pani Dorota jest bardzo sympatyczną osobą, co sprawia, że kontakt z nią jest jak najbardziej przyjemny. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Nicolas kredyt hipoteczny w EURO 2016-09-05

Data dodania: 2018-07-07

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Dorotą. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Dorota pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Dziękuje bardzo.

Mateusz kredyt hipoteczny 2016-08-03

Data dodania: 2018-07-07

Serdecznie polecam Panią Dorotę jako doradcę kredytowego, która w bardzo krótkim czasie pomogła mi wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu hipotecznego. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie, a przy tym pełna dyspozycyjność. Bardzo sprawna i szybka pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku i w samym załatwieniu kredytu. Cała procedura z przyznaniem kredytu była szybka i bezproblemowa. Gorąco polecam!!!

Krystyna kredyt na zakup mieszkania 2016-06-06

Data dodania: 2018-07-07

Pani Dorota sprawdziła się idealnie w roli doradcy finansowego. Potrafi dokładnie i rzetelnie wytłumaczyć wszystkie zagadnienia dotyczące kredytów i związanych z tym zadań, których jest mnóstwo przy takich przedsięwzięciach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jej pracy. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas fakt, że czas załatwiania wszystkich spraw związanych z pożyczką był stosunkowo krótki , wbrew przypuszczenia, także podsumowując jeszcze raz gorąco polecamy Panią Dorotę

Edyta i Michał kredyt na remont 2016-05-02

Data dodania: 2018-07-07

Polecamy Panią Dorotę tym wszystkim, którzy cenią swój czas i liczą na skrupulatne załatwienie wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Pani Dorota to człowiek słowny. Na każdym etapie procedowania naszej sprawy mieliśmy bardzo dobry kontakt oraz jasno przedstawioną sytuację. To doradca, który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwie wyjaśniała nasze wątpliwości. Kompetentna, skuteczna, w tym co robi. Wszystko załatwiła bardzo starannie i profesjonalnie oraz co najważniejsze dla nas - z sukcesem. Bardzo dziękujemy jeszcze raz Pani Doroto za dobrą współpracę oraz serdecznie pozdrawiamy.

Beata i Sebastian kredyt hipoteczny 2016-05-02

Data dodania: 2018-07-07

Pani Dorota jest bardzo profesjonalna. Pomogła mi ze wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach, wyjaśniając na każdym etapie niezrozumiałe dla mnie kwestie. Cechuje się też wysoką skutecznością - wskazała odpowiednie banki i w moim imieniu złożyła do nich wnioski w odpowiednim terminie, dzięki czemu uzyskałem dopłatę MDM z ostatniej puli, która rozeszła się niezwykle szybko. Pani Dorota jest bardzo zaangażowana, kontaktowa i godna zaufania, dzięki czemu skomplikowana przeprawa z górą formalności związaną z uzyskaniem kredytu staje się dużo łatwiejsza. Zdecydowanie polecam.

Marek kredyt hipoteczny MDM 2016-05-02

Data dodania: 2018-07-07

Pani Dorota to osoba w 100% godna polecenia. Jej ogromna wiedza i zaangażowanie sprawiło, że ze spokojem przeszedłem cały etap uzyskania kredytu. Nie było problemu z kontaktem nawet poza godzinami pracy tej bardzo miłej doradczyni.

Michał kredyt hipoteczny 2017-04-10

Data dodania: 2018-07-07

Własne mieszkanie to marzenie większości młodych osób. Mimo ogromnych chęci, nie każdy jednak wie, jak się do tego zabrać i tu z pomocą przychodzi Pani Dorota. Jej usługi zostały mi polecone przez znajomych i mimo pewnej niechęci do korzystania z doradcy, postanowiłam zadzwonić i umówić się na spotkanie. Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że mój kredyt jest w ogromnej mierze zasługą właśnie Pani Doroty. Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wykazuje się pełnym profesjonalizmem i przekonuje do siebie, wzbudzając niemal natychmiast sympatię. Odczucia te tylko potęgują się przy spotkaniu w cztery oczy, które ani razu nie było sztywną rozmową przy stercie papierów, a zawsze przyjemnie spędzonym czasem. Jako osoba niemająca zielonego pojęcia, w co chcę się "wpakować", poznałam zasady działania kredytu od podszewki, zrozumiałam niejasne bankowe terminy, rozwiałam wszelkie swoje wątpliwości, wysłuchałam każdego za i każdego przeciw, a także mogłam się po prostu poradzić. W trudnych momentach załatwiania formalności, kiedy gdzieś z tyłu głowy pojawiały się wątpliwości, Pani Dorota sama z siebie dzwoniła i pytała, czy wszystko w porządku, dalej prowadząc mnie krok po kroku do finalizacji umowy z bankiem. Czasami zastanawiam się, ile bym straciła, gdybym nie poznała wszystkich możliwości i weszła prosto z ulicy do banku po kredyt. Na szczęście nigdy się tego nie dowiem i każdemu bez chwili zawahania mogę polecić tego doradcę kredytowego. Nie tylko dlatego, że Pani Dorota jest profesjonalistą w każdym calu, ale dlatego też, że to przede wszystkim bardzo miły człowiek.

Edyta T. kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym 2017-01-10

Data dodania: 2018-07-07

Serdecznie polecam Panią Dorotę jako eksperta kredytowego. Szczegółowo omówiła na czym polega kredyt, jakie elementy się na niego składają oraz rzetelnie przedstawiła oferty banków, dostosowując wybór do moich możliwości finansowych. Panią Dorotę cechuje pełen profesjonalizm, klienta stawia na pierwszym miejscu, każdą niejasność w umowie od razu wyjaśnia z klientem. Starannie czyta każdą umowę, w razie pomyłki wyjaśnia z bankiem błąd. Pomaga w załatwieniu wszelkich formalności bez angażowania klienta w bieganie po bankach. Zawsze dostępna pod telefonem, świetny kontakt z klientem, informuje o każdym etapie kredytu i przewidzianym terminie podpisania umowy. Nie zdecydowałabym się na żadnego innego eksperta, Pani Dorota szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez kredyt hipoteczny za co serdecznie dziękuję. Gorąco polecam - uczciwy i godny zaufania ekspert !

Sonia kredyt hipoteczny 10.12.2017

Data dodania: 2018-07-07

Inicjatywa, dobra organizacja i przede wszystkim dobra oferta - jestem bardzo zadowolony.

Tomasz zakup mieszkania na kredyt od dewelopera 2018-02-23

Data dodania: 2018-07-07

Bardzo polecam współpracę z Panią Dorotą. W naszym przypadku chodziło o pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu . Biorąc pod uwagę, że prowadzimy działalność gospodarczą i mając ciągły brak czasu myśleliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie. Jednak byliśmy w błędzie, gdyż Pani Dorota tak nami pokierował, że w bardzo szybkim czasie i bez najmniejszych problemów przedarliśmy się przez procedury bankowe i w ekspresowym tempie uzyskaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Doroty, gdyż zna się na tym co robi. Bardzo się angażuje, na bieżąco informuje o wszelkich decyzjach banku, utrzymuje stały kontakt, jeśli nie może odebrać telefonu zawsze oddzwania. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy wiedzieć gdzie się udać. Polecam

Bogusława i Rafał kredyt na budowę domu 2017-06-10

Data dodania: 2018-07-07

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo duża wiedza z zakresu kredytu. Doświadczenie Pani Doroty pomogło mi uzyskać bardzo korzystne warunki kredytowania. Pani Dorota doskonale zorientowana jest we wszystkich ofertach kredytowych dostępnych na rynku, potrafi przefiltrować i doradzić co jest dla klienta w danej chwili najkorzystniejsze. Poza tym, to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kredytobiorca czuje się bezpiecznie i pewnie. Bardzo polecam!!!

Małgorzata Karwowska kredyt hipoteczny 2017-09-05

Data dodania: 2018-07-07

Nigdy nie współpracowałam z profesjonalistą takiej klasy. Pani Dorota jest Mistrzynią wśród doradców finansowych. Sądziłam, że cały proces ubiegania się o kredyt jest ciężkim przeżyciem i męczącą długą drogą. Okazało się jednak, że z Panią Dorotą, jej ogromną wiedzą i niesamowitym zaangażowaniem ten etap stał się jednym z przyjemnych elementów starania się o mieszkanie. Jeśli ktoś szuka Eksperta to współpraca z Panią Dorotą jest jedynym mądrym wyborem.

Beata kredyt mieszkaniowy 2017-11-15

Data dodania: 2018-07-07

Słyszeliśmy o Pani Dorocie wiele dobrych rzeczy i dlatego do niej trafiliśmy. Wszystko się sprawdziło. Odpowie na każde pytanie, rozwiąże każdy problem i na pewno pomoże uzyskać bardzo korzystną ofertę. Gorąco polecamy !!!

Daria i Adam kredyt hipoteczny 2018-03-15

Data dodania: 2018-07-07

Pani Dorota dobrze poradzi sobie z każdym napotkanym problemem, doradza w szybki i łatwy sposób. Jest odpowiednią osobą na tym miejscu. O Pani Dorocie dowiedzieliśmy się od naszej rodziny, która też korzystała z jej usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. I gorąco polecamy innym osobom. DZIĘKUJEMY Anna i Rafał

Anna i Rafał Chojeccy kredyt na zakup mieszkania 2017-07-10

Data dodania: 2018-07-07

Serdecznie polecam Panią Dorotę. Jest to osoba znająca się w 100% na swojej pracy. W zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie niejasności. Zawsze szuka najlepszego rozwiązania dla swoich klientów oraz cierpliwie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Pani Dorota jest niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą,ciepłą osobą zawsze skłonna do pomocy. GORĄCO POLECAM

Marek kredyt gotówkowy 25.06.2018

Data dodania: 2018-07-07

Pai Dorota to wysokiej klasy profesjonalista bez cienia nadęcia! Współpraca z nią to czysta przyjemność. Nasz przypadek nie był standardowy, a Pai Dorota przeprowadziła nas przez proces z należytą starannością cały czas analizując sytuację w naszym imieniu oraz niejednokrotnie odwodząc nas od naszych sposobów rozwiązania sprawy, co wyszło nam tylko na dobre i ostatecznie pomogło otrzymać kredyt! Cenię sobie to wyjątkowo, bo doradcó, którzy potrafią załatwić sprawę standardową jedynie przytakując klientom jest na rynku na pęczki, a postawa PRAWDZIWEGO DORADCY nie zdarza się tak często!

Agata i Marek Kwiecień Kredyt Mieszkaniowy

Data dodania: 2018-07-05

Profesjonalny doradca kredytowy z indywidualnym podejściem do kazdego klienta niezależnie od kwoty kredytu. Polecam

Marek Russ Kredyt

Data dodania: 2018-06-26

Jestem klientką Pani Doroty po raz drugi. Polecam, jest niezawodna, ma niestandardowe podejście do kazdego klienta i do kazdej sytuacji. Zawsze szuka najkorzystniejszej opcji nawet w trudnych sytuacjach. Bardzo miła i otwarta osoba, konkretna i skuteczna. Polecam!

Agata Kordos Kredyt

Data dodania: 2018-06-26

Trafiliśmy do Pani Doroty z polecenia dewelopera, po odmowie banku. Korzystaliśmy wcześniej z pomocy doradcy z dużej firmy doradztwa finansowego, ale poddał się – nie można tej sprawy załatwić. Pani Dorota dużo pytała, myślała, kombinowała i – wykombinowała. Była to dość skomplikowana układanka, trwało trochę, ale jest – mamy własne M.! Dzięki, i jeszcze raz wielkie dzięki ! Będziemy Panią polecać wszystkim naszym znajomym.

W. A. Wojciechowscy zakup mieszkania na rynku wtórnym

Data dodania: 2018-04-19

Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Panią Dorotę ! Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pani Dorota , nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

J.K Drężęk zakup mieszkania w programie Rodzina na Swoim

Data dodania: 2018-04-19

Pani Dorota to bardzo solidna firma. Pełne zaangażowanie w sprawę której się podejmuje, pełna profesjonalistka. Polecam każdemu kto chce wyjść z kłopotów finansowych związanych ze swoimi kredytami. Miła, uczynna i wesoła co daje jej tą przewagę nad innymi doradcami kredytowymi.

M. Biały kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2018-04-19

Sądzę, że gdyby nie Pani Dorota , nie kupiłbym domu. Bez zbędnego owijania w bawełnę potrafiła zaproponować rozwiązanie sytuacji, która wydawałoby się zupełnie bez wyjścia. Zaproponować, a potem jak dziecko za rączkę przeprowadzić przez to rozwiązanie. Klientowi trzeba czasem wytłumaczyć wszystko i dać instrukcję na zasadzie „to zrób, a tu połóż długopis” i Ona to potrafi. Dziękuję Pani Doroto.

A. Makowski kredyt na zakup domu

Data dodania: 2018-04-19

Pani Dorota uzyskała dla mnie kredyt na zakup nieruchomości pod wynajem w górach. Trudna sprawa, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pani Doroty zakończona sukcesem. Zna instytucje udzielające kredytów i ich możliwości. Zawsze odbiera telefon i ma czas dla klienta o każdej porze. Potrafi też być asertywny i powiedzieć – na to, to szkoda czasu. Polecam jej usługi wszystkim moim znajomym.

S. Wiącek kredyt na wynajem

Data dodania: 2018-04-19

Z usług Pani Doroty korzystałem dwukrotnie i dwukrotnie jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim niezwykle sympatyczna, życzliwa kobieta, kontaktowa, dąży do tego aby klient był jak najbardziej zadowolony. Dobrze zna oferty banków i zawsze znajdzie taką, która jest korzystniejsza dla klienta. Polecam wszystkim. I pozdrawiam

S. Grochowski kredyt refinansowy

Data dodania: 2018-04-19

Pomoc Pani Doroty śmiało możemy polecić każdemu, bez względu na przeznaczenie kredytu. My sami trafiliśmy do Pani Doroty z polecenia i przyznam: to był doskonały wybór. Korzystaliśmy z jej doradztwa przy kredycie na budowę domu. Pani Dorota wykazał się pełną troską o klienta, zawsze cierpliwa i dyspozycyjna, formalności prowadziła od a do z. Jednym zdaniem jest synonimem profesjonalizmu.

W.J. Wyszomirscy kredyt na budowę domu

Data dodania: 2018-04-19

Współpraca z Panią Dorotą Florczyk to bezsprzecznie najlepsza decyzja. Profesjonalna, świetnie zorganizowana i doskonale znająca rynek. Natychmiast wiedziała, które banki mają najlepszą ofertę w danym czasie dla takiego klienta jak my. Znała zasady promocji i w prostych słowach przedstawiła warunki jakie trzeba spełnić by dostać najlepszą ofertę. U Pani Doroty nie ma nic ”drobnym drukiem” wszystko jest jasne i nie ma pułapek ukrytych pod gwiazdką. Dodatkowo sama prowadziła negocjacje i przygotowała grunt tak, że do banku szliśmy „na gotowe”- po prostu podpisać umowę już wcześniej nam przedstawioną i wyjaśnioną. Gorąco polecamy!

K.P. Dąbrowscy zakup mieszkania

Data dodania: 2018-04-19

Współpraca z Panią Dorotą to czysta przyjemność. Osoba kompetentna, dyskretna i godna zaufania. Profesjonalna w doradztwie. Pomocna przy gromadzeniu dokumentów a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat dostępnych na rynku ofert. Niezastąpiona zarówno w trakcie jak i po sfinalizowaniu umowy. Z głębokim przekonaniem, wszystkim zainteresowanym, polecam usługi z zakresu doradztwa świadczone przez Panią Dorotę. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

B.Godlewska zakup mieszkania od developera

Data dodania: 2018-04-19

Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z dużym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Dorocie sprawnie, bez stresu przeszedłem przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.

P. Nastański hipoteczny kredyt walutowy

Data dodania: 2018-04-19

Kompetentna, sympatyczna i BARDZO zaangażowana w swoją pracę – tak krótko możemy scharakteryzować Panią Dorotę. Mimo naszej skomplikowanej sytuacji przeprowadziła nas przez proces kredytowy bezkolizyjnie i sprawnie. Znalazła optymalne rozwiązania, jasno wyjaśniła umowę i pomogła wypełniać wnioski. Dopilnowała wszystkiego aż do końca – do przelewu środków. Współpraca z Panią Florczyk to czysta przyjemność. Dziękujemy Pani Doroto.

J.P. Ziomek zakup domu rynek wtórny

Data dodania: 2018-04-19

Dorota Florczyk jest moim doradcą w zakresie finansowania inwestycji w oparciu o produkty bankowe. Wybrałem Jej ofertę po weryfikacji ofert kilkunastu innych doradców i biur doradztwa finansowego. Dorota to osoba bardzo zaangażowana i odpowiedzialna. Jest zorientowana na klienta i jego potrzeby. Potrafi przy tym być asertywna i wymagająca zarówno wobec klienta jak i instytucji finansowej. Efektywnie zarządza czasem a przez to jest sprawna i skuteczna w swoich działaniach (zrealizowała projekt finansowania w terminie 2 x krótszym niż inni oferenci). Naturalna wrażliwość oraz wysoki poziom empatii stanowi znakomitą podstawę efektywnej komunikacji i rozumienia potrzeb innych. Rozwój własny oraz zawodowy traktuje jako proces ciągłego doskonalenia czemu daje wyraz uczestnicząc w wielu szkoleniach i projektach edukacyjnych. Polecam i rekomenduję współpracę z p. Dorotą Florczyk.

M. Adamski zakup mieszkania rynek pierwotny

Data dodania: 2018-04-19