Hanna Hadryś

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 696914028 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

 KREDYT NA TWOJE MIESZKANIE

Wszystko co robię daje mi ogromną satysfakcję. W szczególności cieszę się z sukcesów moich Klientów, które wspólnie osiągamy współpracując.

praca + zaangażowanie+ wiedza = 100% sukces

Bezpłatnie porównuję kredyty hipoteczne z wielu banków.  Moja praca jako doradcy polega przede wszystkim na zbadaniu zdolności kredytowej i porównaniu ofert kredytów i znalezieniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie. Wierzę, że tylko porównanie kredytów daje odpowiedź na pytanie który z nich jest korzystny. Dzięki  współpracy ze mną  zyskasz pewność dobrego wyboru kredytu.

ZBADAM TWOJĄ ZDOLNOŚC KREDYTOWĄ

Nie ma problemów których nie można rozwiązać. Lubię wyzwania, jeśli masz sprawę której inni doradcy powiedzieli "nie" to znaczy, że szukasz doradcy takiego jak ja.  Praca daje mi radość, dzięki temu to co robię, robię z fascynacją i pasją.

W ramach  naszej współpracy przedstawiam oferty kredytów, koncentruję się na ich szczegółach, omawiam detale - tak, żeby niczego nie pominąć, żeby opis, który ode  mnie dostaniesz był pełny i odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

W Twoim imieniu składam wnioski kredytowe w wybranych bankach, negocjuję warunki  cenowe kredytu, doprowadzam do pozytywnej decyzji.  Następnie doprowadzam do podpisania umowy i wypłaty kredytu  - to ostatni etap - kolejny to już ten, w którym wprowadzasz się do swojego mieszkania.

RAZEM WYBIERZEMY NAJKORZYSTNIEJSZE DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE

Z reguły Klienci z moją pomocą składają wnioski do kilku banków - to zabezpiecza  w sytuacji kiedy któryś z banków odmówi przyznania kredytu - zawsze wtedy można skorzystać z oferty innego.

 

MOJA USŁUGA JEST BEZPŁATNA

Jeśli:
-potrzebujesz najtańszego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania lub domu;
-chcesz zarobić pieniądze na inwestycjach na rynkach kapitałowych;
-masz do zrealizowania cele biznesowe lub osobiste i potrzebujesz pieniędzy;
-zastanawiasz się nad oszczędzaniem na przyszłość dla dzieci lub na emeryturę.

Jeśli:
-chcesz to zrobić SZYBKO i BEZ STRESU;
-myślisz o przejściu przez proces WYGODNIE, NAJTANIEJ i BEZPIECZNIE

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU - WYSTARCZY ZADZWONIĆ  LUB NAPISAĆ

 

ZADZWOŃ :

696 914 028

LUB WYŚLIJ FORMULARZ POD MOIM  ZDJĘCIEM - ODDZWONIĘ


najlepsze rozwiązania+najlepszy doradca= największy sukces

 

Doświadczenie

 

 • 2008 - 2009 Przedstawieciel Bankowy ds. Kredytów Hipotecznych ING Bank Śląski
 • 2009 - 2010 Przedstawiciel Bankowy ds. Small Business ING Bank Śląski
 • 2009 - 2010 Doradaca Finansowy- własna firma.
 • 2010 - 2014 Doradca Finansowy Open Finance
 • 2014-            Niezależny doradca finansowy

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2003 2008 STUDIA MAGISTERSKIE Matematyka z Informatyką w Finansach i Ubezpieczeniach

Atuty eksperta

 

 • pomoc w znalezieniu nieruchomości
 • negocjowanie i przygotowywanie treści umów ze sprzedającym, deweloperem, agencją nieruchomości
 • współpracę z notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym 
 • pomoc na  każdym etapie procesu starania się o kredyt
 • doradztwo w doborze najkorzystniejszych ubezpieczeń majątkowych i na życie
 • przyjazną, pomocną atmosferę

 

sukcesy zawodowe:

II Miejsce w Polsce za sprzedaż produktów Small Business w 2010 roku- Ing Bank Śląski.

19 Miejsce w Polsce w 2011 roku- Open Finance (Direct).

7 Miejsce w Polsce w 2012 roku- Open Finance (Direct).

II Miejsce w Polsce w 2012 roku- Open Finance (Direct) pod względem liczby obsłużonych klientów:)

Najlepszy doradca Open Direct w 2013 roku w kategorii kredyty hipoteczne

6 Miejsce w Polsce w II kwartale w 2016 roku w ANG Spółdzielni Doradców 

I Miejsce w Polsce w IV kwartale w 2016 roku w ANG Spółdzielni Doradców

II Miejsce w Polsce w II kwartale w 2017 roku w ANG Spółdzielni (pierwsze pod względem liczby obsłużonch klientów)- kategoria kredyty hipoteczne

II Miejsce w Polsce w III kwartale w 2017 roku w ANG Spółdzielni (pierwsze pod względem liczby obsłużonych klientów)- kategoria kredyty hipoteczne

III Miejsce w Polsce w 2017 roku w ANG Spółdzielni- kategoria kredyty hipoteczne

II Miejsce w Polsce w 2018 roku w ANG Spółdzielni- kategoria kredyty hipoteczne

II Miejsce w Polsce w 2020 roku w ANG Spółdzielni (pierwsze pod względem liczby obsłużonych klientów)- kategoria kredyty hipoteczne

III Miejsce w Polsce w 2021 roku w ANG Spółdzielni (pierwsze pod względem liczby obsłużonych klientów)- kategoria kredyty hipoteczne

W 2022 roku ja i moje biuro, wraz z naszymi klientami, planujemy być najlepsi...:)

Przykłady opisanych spraw

 

 • kredyt na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym i wtórnym (również zakup zadłużonych mieszkań lub z nie uregulowaną sytuacją)
 • kredyt na budowę domu
 • kredyt na zakup działki rolnej, budowlanej, rekreacyjnej
 • kredyt na remont, wykończenie nieruchomości
 • kredyt konsolidacyjny
 • pożyczka hipoteczna na dowolny cel
 • kredyt - zakup pod wynajem nieruchomości
 • kredyt inwestycyjny dla firm
 • kredyt MDM
 • leasing
 • ubezpieczenia majątkowe i na życie
 • ubezpieczenia OC
 • kredyty dla wspólnot mieszkaniowych

Wybrane rekomendacje

Korzystaliśmy z doradztwa pani Hanny dotyczącego kredytu hipotecznego na budowę domu. Inni doradcy odprawiali nas z kwitkiem z powodu rzekomego braku zdolności kredytowej. Od pierwszego spotkania zachwyciło nas niesamowicie zdecydowane podejście do sprawy. Na spotkaniach zostały przedstawione konkretne rozwiązania oraz symulacje ofert (bardzo dokładne, jak się okazało rata nie odbiega od symulowanej). Co więcej, ujawniła się perfekcyjna znajomość procedur i aktualnych produktów oraz doświadczenie. Pani Hanna cierpliwie wszystko nam tłumaczyła, była pełna optymizmu, którym nas zarażała na każdym spotkaniu. Potrafiła zaskarbić nasze zaufanie i nie zawiodła nas. Jest osobą bardzo kontaktową i zaangażowaną. Niewątpliwą zaletą jest to, że nie zajmowaliśmy się żadnymi formalnościami dotyczącymi ubiegania się o kredyt. Sprawa zakończyła się sukcesem. W trakcie nie było żadnych nieprzewidzianych sytuacji. Pani Hanno - raz jeszcze dziękujemy! :-) Pozdrawiamy, Magda i Mateusz

Magda&Mateusz Pełen profesjonalizm

Witamy wszystkich. Na wstępie chcielibyśmy podziękować Pani Hannie za współpracę. Wszyscy którzy starają się o kredyt hipoteczny w rejonie zielonej góry i okolic powinni trafić pod opiekę Pani Hanny. Jest w pełni profesjonalistką w tym co robi, sprawy niemożliwe załatwia od ręki. Jest sumienna, zawsze myśli o klientach nawet podczas swojego wolnego czasu. Nic nie musicie robić wystarczy umówić się na spotkanie i wszystko będzie dobrze na pewno dostaniecie Państwo kredyt jaki poszukujecie,

Natalia Zatorska i Sławomir Zaborowski kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalne załatwienie kredytu. Początkowo o kredyt dowiadywaliśmy się nawet bezpośrednio w bankach i warunki kredytowe jakie nam przedstawiano zostawiały wiele do życzenia jak i zdolność kredytowa była nie zbyt specjalna. Pani Hania załatwiła nam kredyt na świetnych warunkach w 14 dni i w momencie podpisywania umowy kredytowej warunki były dokładnie takie same jakie przedstawiała Pani Hania .Korzystając z usług pani Hani zyskaliśmy na czasie i ominął nas cały stres oczekiwania na przyznanie kredytu. Polecam

Wioletta Krężel kredyt hipoteczny

Jako doradca finansowy jest to osoba rzetelna,miła,sympatyczna i otwarta na ludzi.Polecam wszystkim ubiegającym się o kredyt i śmiem twierdzić,że 99,9% osób taki kredyt dostanie! Taki doradca nic kredytobiorcę nie kosztuje, a pomoże bardzo wiele. Jak to młodzież określa"wielki szacun" Pani Haniu i pozdrawiam.

Andrzej Rogowski Fachowość

Bardzo profesjonalna obsługa. Kredyt mimo początkowych trudności załatwiony szybciej niż się spodziewaliśmy. Z czystym sumieniem mogę polecić p. Hannę, taki doradca w starciu z formalnościami bankowymi jest niezbędny.

Agnieszka Szymkowiak Kredyt Hipoteczny

Zanim wybrałem odpowiedni kredyt hipoteczny odwiedziłem trzy firmy zajmujące się doradztwem finansowym. W pierwszej z firm spotkałem pana który przedstawił mi oferty kilku banków, były to wyjątkowo dobre oferty. Niestety szybko się okazało że doradca nie poinformował mnie o dodatkowych opłatach, ukrytych warunkach promocji kredytu co spowodowało ze ,,wyjątkowo dobre” kredyty zamieniły się w wyjątkowo beznadziejne. W drugiej z firm, po spotkaniu ze ,,specjalistą ”zostały wysłane mi oferty kredytowe na maila. Jednak propozycje nie zgadzały się z kryteriami według których kierowałem się wyborem kredytu. Inny okres spłaty, w innych bankach niż ustaliliśmy, jeden wielki bałagan. Po wizytach w tych dwóch firmach doradczych nadal nie wiedziałem nic o kredytach. Na szczęście umówiłem się na spotkanie z Panią Hanną Keller. Ta Pani nie tylko poradziła mi jaki wybrać kredyt, ale również wytłumaczyła mi wszystkie zawiłości. Przez co sam mogłem świadomie zadecydować którego banku produkt wybiorę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru doradcy i z czystym sumieniem polecam Pania Hannę Keller wszystkim którzy podejmują w życiu tak trudną decyzję jak kredyt na długie lata.

Jacek Posalczyk Kredyt hipoteczny

Profesjonalna,miła obsługa,pomoc we wszystkich formalnościach. Polecam p.Hannę wszystkim którzy starają lub będą starać się o kredyt hipoteczny. Warto skorzystać z pomocy takiego doradcy!

Krzysztof Paliga kredyt hipoteczny

Sprawny, szybki, pomocny w każdym momencie procedury przyznawania kredytu a także po przyznaniu kredytu i podpisaniu umowy kredytowej. Polecam tak sprawnego doradcę każdemu kto korzysta z dor adców Open Finance.

Grzegorz Tojza kredyt na mieszkanie