Izabela Rybak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 501098727 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Doradca godny polecenia, pełne zaangażowanie , bardzo kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Jacek Kuik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Izabelę Rybak. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny w trudnym okresie- koniec marca 2022. Pani Izabele sprawnie obliczyła naszą zdolność kredytową i załatwiła wszystkie sprawy związane z kontaktem z bankami i pozyskiwaniem kredytu. Ponieważ dużo pracuję wszystkie sprawy starałyśmy się załatwić przez Internet lub telefonicznie. Zachwyciła mnie sprawność i życzliwość Pani Izabeli.

Małgorzata Zeuschner Pozyskanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Izę. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny w okresie rosnących stóp procentowych, w dodatku mieliśmy dość skomplikowaną sytuację jeżeli chodzi o formę zatrudnienia i opodatkowania. Pani Iza przedstawiła najciekawsze oferty kredytu, a następnie przeprowadziła cały proces samodzielnie, wystarczyło tylko dostarczać wskazane dokumenty. Dzięki Pani Izabeli szybko dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
W kilku słowach. Od samego początku, każdy detal został wyjaśniony. Różne opcje, warunki , scenariusze zostały przedstawione i wytłumaczone. Pełen profesjonalizm. Stały kontakt, o każdej zmianie, decyzji wiedziałem od razu. Cały proces , od pierwszego spotkania z panią Izabelą, do podpisania umowy w banku, przeszedł perfekcyjnie! Bardzo polecam !

Bartosz Kredyt Hipoteczny na Dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Współpracę można ocenić wzorowo- kontakt telefoniczny, mailowy, sms praktycznie o każdej porze. Cała „droga kredytowa” została dokładnie wytłumaczona. Dzięki Pani Izabeli dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach.

Martyna Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam doradztwo Pani Izy! Po wprowadzeniu nowych przepisów moje możliwości otrzymania kredytu zostały ograniczone. Dzięki pomocy Pani Izy przyznano mi kredyt hipoteczny w atrakcyjnej ofercie i wyjątkowo krótkim czasie.

Beata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm i wzorowe podejście do klienta! Pani Iza podchodzi do klienta ze szczerą chęcią pomocy od początku do końca. Mimo trudnych czasów udało się dostać kredyt na bardzo korzystnych warunkach - wszystko dzięki profesjonalnemu i błyskawicznemu podejściu do sprawy. Bardzo dziękuję i polecam!

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy pani Izabelo, jest kompetentną w swojej pracy, pomogła dostać kredytu hipotecznego w dobrym procencie. Jesteśmy obywatele Białorusi i w trakcie otrzymania zgody na kredyt mieliśmy problem z jednym dokumentem, ale dzięki pani udało się załatwić i teraz czekamy na własne mieszkanie. Następnym razem, kiedy zdecydujemy się na kredyt, zglosimy się tylko do pani Izabelo, bo już wiemy że dzięki ją profesjonalnemy podejściu mozemy liczyć na pozytywną decyzję. Jesteśmy szczęśliwi ze trafili na taką kompetentną specjalistę. Z góry dziękujęmy za pomoc i otwarcie.

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza jest bardzo profesjonalnym doradcą - wszystkie dokumenty zostały złożone w terminie, zawsze odbiera telefon i natychmiastowo odpowiada na maile. Pani Iza posiada szeroką wiedzę w dziedzinie finansowania nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków kredytu hipotecznego, które otrzymaliśmy na zakup naszego pierwszego mieszkania.

Hanna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie polecam Panią Izę jako doradcę kredytowego. Wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt. Pani Iza sprawnie i z dużą cierpliwością odpowiada na pytania i szybko wyjaśnia pojawiające się wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

Przemysław kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Za pośrednictwem Pani Izy ubiegaliśmy się o kredyt na budowę domu. To pierwszy nasz kredyt i trochę baliśmy się jak to wszytsko ogarnąć. Ale Pani Iza poprowadziła nas kroko po kroku. Przygotowaliśmy dokumenty zgodnie z wykazem jaki otrzymaliśmy na maila i wybraliśmy konkretne banki do złożenia wniosków. Pani Iza pomogła nam też z wypełnieniem kosztorysów budowy, bo tutaj pojawiły się pewne problemy. Doceniamy to, że oszczędziliśmy na pewno dużo czasu  korzystając z usług tego doradcy. Ze względu na naszą nie najprostszą sytuację dochodową pojawiały się po drodze pytania od analityka, ale nasz kontakt z tymi pytaniami  ograniczał się tylko do wyjaśnień z p. Izą. W banku pojawiliśmy się dopiero na umowie kredytowej. Zdecydowanie polecamy współpracę z p. Iza i dziękujemy. 

Hanna i Paweł kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dostałam kontakt do p. Izy od znajomych którzy też korzystali z jej usług przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny Zdecydowanie polecam. Wszystkie informacje konkretnie przekazane i wyjaśnione krok po kroku jak zorganizować tę całą papierologię. I najważniejsze - wszystko sprawnie, w jednym miejscu i nie trzeba poświęcać czasu na "bieganie" po bankach. Do tego bardzo miło nam się rozmawiało nie tylko o kredycie :-)

Beata Rzeczowy doradca, szybki proces

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękuję Pani Izabeli za profesjonalną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności kredytowych. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w temacie kredytów. Polecam gorąco tego doradcę

Kinga Gałka Podziękowania Dla Pani Izabeli Rybak

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Kontakt telefoniczny, smsowy, mailowy możliwy o każdej porze. Wszystko wytłumaczone, brak wątpliwości i niewiadomych. Cierpliwość i zawsze jakaś opcja B, co jest bardzo ważne. Fakt, że człowiek nie musi samodzielnie jeździć do banków i spędzać czasu na załatwianiu formalności bardzo ułatwia życie. Na pewno będę polecać znajomym Panią Izabelę.

Martyna kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Panią Izę polecili nam znajomi i my również wszystkim będziemy ją polecać! :) Jest osobą niezwykle pozytywną, niebojącą się wyzwań. Daje wiele wskazówek, umie wszystko jasno i czytelnie wytłumaczyć. Poradziła sobie z wszystkimi trudnościami jakie stanęły nam na drodze do podpisania umowy kredytowej. Zdecydowanie najlepszy ekspert! ;)

Julia i Marcin Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo gorąco polecamy Panią Izabelę! Przede wszystkim świetny kontakt. Pani Izabela wszystko zrozumiale tłumaczy i nie trzeba się krępować, ze czegoś nie rozumiesz jeśli temat nieruchomości i kredytu jest ci obcy. Wszystko świetnie załatwione. Bardzo się cieszymy, ze skorzystaliśmy z pomocy Pani Izy do której trafiliśmy również z polecenia. Dziękujemy bardzo i również polecamy! :)

Agata i Jakub Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Izę, rzetelna i kompetentna osoba. Porównała dla nas wszystkie możliwe oferty na rynku i pomogła wybrać tą najlepszą. Do samego końca była z nami i służyła pomocą. W razie pytań była dla nas dostępna niemalże 24h na dobę;) jak kredyt to tylko z Nią !

Marta i Tomek Kredyt hipoteczny na dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy współpracę z Panią Izą. Dzięki pomocy p. Izabeli załatwianie kredytu, było sprawne i zaoszczędziło nam zarówno nerwów jak i niepotrzebnych wydatków. Pani Iza to konkretny, rzeczowy doradca, który posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Zawsze znajdowała czas żeby wyjaśnić nasze wątpliwości i objaśnić zawiłości oferty kredytowej. Bardzo się cieszymy, że trafilyśmy na p. Izę i kolejnym razem również skorzystałybyśmy z jej doradztwa.

Dominika i Agnieszka Kredyt hipoteczny na mieszkanie - rynek pierwotny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Panią Ize. Profesjonalna, fachowa, rzeczowa, konkretna. Nasza sprawa nie była łatwa jednak dzięki Pani Izie wszystko się udało. Stały kontakt i zaangażowanie sprawia że klient wie że trafił do właściwej osoby. Serdecznie polecam i dziękuję za cierpliwość i zaangażowanie

Katarzyna S, Jarosław M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Panią Izabelę. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Punktualna i cierpliwa, najpierw wszytko dokładnie wysłuchała a potem bez pośpiechu dokładnie objaśniła. Załatwienie kredytu na budowę domu z p. Izabelą to czysta przyjemność :)) Barbara i Maciej P.

Basia i Maciej P. Kredyt na budowę domu.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Fachowa, praktyczna i konkretna pomoc w wyborze oferty oraz przygotowania wszystkich potrzebnych dokumentów do wniosku o kredyt hipoteczny. Ponieważ mieszkamy poza Poznaniem bardzo dużo rzeczy załatwiliśmy mailowo i telefonicznie. Spotkaliśmy się z p. Izą w biurze tylko raz na wypełnieniu wniosków i złożeniu dokumentów do kredytu, potem już na umowie kredytowej w banku. Bardzo polecamy !

Monika i Paweł M Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Po raz drugi skorzystaliśmy z doradztwa p. Izy. Kilka lat temu załatwialiśmy za jej pośrednictwem kredyt hipoteczny. Ponieważ mieliśmy bardzo pozytywne wspomnienia z tamtej współpracy teraz poprosiliśmy o ofertę na kredyt gotówkowy. To była szybka zamknięta w 2 dni transakcja:-). Jak najbardziej polecamy.

Katarzyna i Mirosław K kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza niezwykle sprawnie i profesjonalnie poprowadziła mnie przez bankowe formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Polecam współpracę z nią z pełną odpowiedzialnością.

Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzeczowo i bardzo sprawnie. Do tego baardzo mobilizuje do szybkiego załatwiania dokumentów przez Klienta :-) .Polecam współpracę !

Jolanta Zdecydowanie polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Sprawa nasza miała być standardowa i prosta. Jednak życie zweryfikowało nasze oczekiwania :-), tym bardziej cieszymy się, że trafiliśmy do p.Izy. Niestety trafiliśmy na trudności jeśli chodzi o "porządek" z dokumentami od developera. Było dużo kwestii do wyjaśnienia i tymi wyjaśnieniami oraz przepływem dokumentów bezpośrednio od developera zajęła się Pani Iza. Byliśmy bardzo zobowiązani bo zaoszczędziło nam to dużo czasu i pewne rzeczy - jak się potem okazało - zostały wyjaśnione i załatwione bez naszego udziału. To co dla nas było ważne to dobry kontakt telefoniczny i mailowy. No i duża wiara p. Izy, że to wszystko pomyślnie się skończy. Dzisiaj mieszkamy w swoim własnym M i bardzo dziękujemy!

Ewa i Tomasz Kredyt na zakup mieszkania od developera

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie dziękujemy Pani Izie za pomoc i profesjonalizm w załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym. Dzięki jej zaangażowaniu mogliśmy zaoszczędzić swój czas, i jesteśmy przekonani że mamy najlepiej dopasowany kredyt do naszej sytuacji. Poza tym na spotkaniu dobrze nam się rozmawiało nie tylko na temat naszego kredytu. Pani Iza ma dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości . Szczerze polecamy.

Stanisław i Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam współpracę z p. Izą. Kompetentny i zorientowany w temacie doradca. Profesjonalne podejście, dotrzymanie terminów i sprawne rozwiązanie drobnych przeszkód. Kredyt mieszkaniowy załatwiony praktycznie bezobsługowo z mojej strony.

Robert S Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy Panią Izę. To nasz pierwsz kredyt w życiu, dlatego skorzystaliśmy z polecenia naszego znajomego, który również brał kredyt na zakup mieszkania za pośrednictwem p. Izy. Krok po kroku przeszliśmy całą procedurę bardzo sprawnie i bezboleśnie ;-) Bardzo dziękujemy i polecamy.

Lidia i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z pomocy Pani Izy przy ubieganiu się o kredyt korzystałem już po raz drugi. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomocna i dyspozycyjna. Wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości, których trochę "po drodze" się pojawiło. Z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi osobom szukającym najlepszego kredytu.

Robert kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam kontakt z Panią Izabelą. Jest to osoba bardzo pomocna, doskonale tłumaczy i doradza. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu współpraca przebiegła szybko i konkretnie. Jej cierpliwość i zaangażowanie pomogło w wyborze najkorzystniejszej dla mnie oferty. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc !

Hubert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Izabela w bardzo fachowy, kompleksowy sposób zajęła się pozyskiwaniem dla mnie kredytu hipotecznego. Przystępnie i cierpliwie tłumaczyła wszystkie zawiłości. Służyła cenną radą dopasowaną do moich konkretnych potrzeb, Pani Izabela jest punktualna, dynamiczna w swoim działaniu. Angażowała mnie w proces pozyskiwania kredytu w minimalny sposób biorąc na siebie dużą ilość procedur, Informowała na bieżąco na jakim jesteśmy etapie i z wyprzedzeniem informowała, co potrzebuję załatwić. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. Dziękuję Pani Izabelo :).

Ania Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najwyższa fachowość i pełen profesjonalizm w jednej osobie. Pani Iza porusza się po gąszczu procedur bankowych różnych banków w sposób nie do osiągnięcia przez zwykłego klienta. Dzięki Jej profesjonalnemu doradztwu wybrałem ofertę kredytu na budowę domu, która pozwoliła zaoszczędzić ładnych parę groszy. Współpraca z Panią Izą zaoszczędziła mi też sporo mojego cennego czasu. Oddajmy sprawy, na których nie do końca się znamy fachowcom pokroju Pani Izy. Dłużej pożyjemy - mniej stresu, więcej kasy.

MARIUSZ - zadowolony posiadacz domu Kredyt na zakup domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni fachowa i profesjonalna pomoc w wyborze możliwie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego stawia p. Izę na absolutnym szczycie doradców w tym zakresie. Świetna komunikacja, duża wiedza i doświadczenie w kontaktach z bankami dają poczucie bezpieczeństwa oraz pewności w wyborze odpowiedniego banku. Polecam!

Tomasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izabelą przebiegła profesjonalnie i satysfakcjonująco. Pani Izabela dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem związanym z pozyskiwaniem kredytu hipotecznego, potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Podczas współpracy z Panią Izabelą nie było żadnych opóźnień, zaniedbań czy niedopowiedzeń. Każdemu, kto ubiega się o kredyt hipoteczny , polecam kontakt z Panią Izabelą.

Krzysztof Pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Izą. Proces pozyskiwania finansowania ze względu na zaangażowanie Pani Izy, wiedzę merytoryczną jak i doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi przebieg bardzo sprawnie. Pani Iza na każdym etapie służyła pomocą i wyjaśnieniami.

Anna B. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Izą. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Izą już drugi raz i po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Spośród kilku przedstawionych ofert pomogła nam wybrać najkorzystniejsza ofertę dla nas. Pomogła w zmianie terminu wpłaty pierwszej transzy (bezpośrednio kontaktując się z deweloperem) tak abyśmy zdążyli ze wszystkimi formalnościami w wybranym przez nas banku. Pełen profesjonalizm, zorganizowanie, chęć współpracy.

Sylwia i Hubert Kredyt hipoteczny - rynek pierwotny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Izabela jest bardzo profesionalny doradca! Wszystkie formalności przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Dziękujemy za współpracę!

Oleg Shevtsiv Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Łatwość współpracy i duża wiedza merytoryczna to niezaprzeczalne zalety Pani Izy. Bez problemów wyszukała dla mnie najlepsze rozwiązanie i przeprowadziła przez proces kredytowy pomagając wypełnić wszystkie te papierki. Szczerze polecam!

Kasia P Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Izabelą Rybak. Wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Jest to doradca rzetelny, solidny i godny polecenia.

Małgorzata P. z Poznania Polecam zdecydowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
To już drugi raz, kiedy Pani Izabela pomogła nam z kredytem. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, pomoc na każdym etapie, zawsze z uśmiechem i wielką chęcią pomocy. Kolejny kredyt = Izabela Rybak :) Polecam w 100%!

Paweł Maślankowski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecam Panią Izę jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc :-)

Ewa kredyt hipoteczny - zakup mieszkania na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystałem z pomocy Izy przy zakupie na kredyt mieszkania. Udzielała mi fachowych wskazówek podczas całej procedury. Zawsze chętnie odpowiadała na każde pytanie i pomogła uzyskać najlepszą ofertę. Polecam Izę każdemu kupującemu.

Adam Rusin Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez zbędnych słów. Szybka, skuteczna, terminowa. Bardzo polecam pracę z tą Panią. Wieloletnie doświadczenie i wiedza. Na ostateczne podpisanie stawia się wraz z klientem co daje poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie polecam :)

Monika Majchrzak The Best

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi, jest cierpliwą i rzetelną profesjonalistką, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku aż do samego końca, pomaga i doradza w trudnych i skomplikowanych sytuacjach, utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Można Jej ufać, jest uczciwa i dotrzymuje danego słowa. Dzięki Pani Izie otrzymałam kredyt hipoteczny praktycznie w kilka dni. Szczerze polecam! Dziękuję Pani Izo! Tak trzymać i powodzenia!

Magda Latosi kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo fachowa miła i konkretną osoba, żadnych problemów w kontaktach. Kredyt przygotowany szybko i rzetelnie wszystkie ustalenia co do kwoty raty i kosztów przedstawione jasno i czytelnie.

Michał Frąszczak Kredyt konsolidacyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza jest profesjonalną osobą w pełni zaangażowaną w pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Jej działania są konkretne, rzeczowe i bardzo skuteczne. Wysoki poziom usług idzie w parze z przemiłym i bardzo kulturalnym podejściem do niełatwego klienta. Gorąco polecam. Przemysław Kujawa

Przemysław Kujawa Kredyt hipoteczny- remont domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100% współpracę z Panią Izą. Sumienna, solidna i przede wszystkim profesjonalistka w swoim fachu. Duża wiedza i zaangażowanie. Przez cały proces byłem informowany o tym na jakim etapie są wnioski w bankach, nie musiałem angażować czasu na zajmowanie się tematem kredytu. Super kontakt mailowy i telefoniczny. Zdecydowanie polecam !

Jerzy R. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Izą miałem przyjemność współpracować dwukrotnie podczas zawierania umów o kredyt hipoteczny. Dzięki jej pomocy udało się wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku. Niejednokrotnie Pani Iza motywowała mnie do działania, aby nie przeoczyć terminów. Gorąco polecam.

Bartek B. polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mamy przyjemność dołączyć do grona klientów bardzo zadowolonych z współpracy z Panią Izą. Pani Iza bardzo sprawnie pomógła nam uzyskać kredyt mieszkaniowy. Wyszukała najbardziej korzystną dla nas ofertę kredytową. W sposób bardzo przystępny potrafi szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Utrzymuje stały kontakt, odpowiada niezwłocznie na każdy telefon i e-mail. Informuje o każdym kroku w przebiegu kredytu. Profesjonalizm pani Izy sprawił, że czuliśmy się bezpieczni i spokojni o nasze interesy. Polecamy wszystkim, a zwłaszcza tym którym zależy na szybkim sfinalizowaniu zakupu mieszkania.

Paulina i Michał Kredyt hipoteczny - zakup lokalu z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z p. Izą. Ja już kilka razy korzystałam z jej usług w zakresie doradztwa kredytowego oraz pozyskania środków na finansowanie działalności. Za każdym razem skutecznie! Pani Iza jest obowiązkowa, terminowa i bardzo efektywnie działa. Jest specjalista w swojej dziedzinie. Polecam!

Magda M. kredyt hipoteczny na zakup lokalu oraz kredyt gotówkowy dla firmy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z dużym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Izie sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.

Magdalena P pożyczka hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie przez Panią Izę najlepszej opcji i duże zaangażowanie przy pokonywaniu przeszkód. Bardzo szybkie załatwienie wszelkich spraw związanych z przyznaniem kredytu. Polecam bo warto.

Joanna P refinansowanie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izą Rybak to bezsprzecznie najlepsza decyzja. Profesjonalna, świetnie zorganizowana i doskonale znająca rynek. Natychmiast wiedziała, które banki mają najlepszą ofertę w danym czasie dla takiego klienta jak ja. Znała zasady promocji i w prostych słowach przedstawiła warunki jakie trzeba spełnić by dostać najlepszą ofertę. U Pani Izy nie ma nic ”drobnym drukiem” wszystko jest jasne i nie ma pułapek ukrytych pod gwiazdką. Dodatkowo sama prowadziła negocjacje i przygotowała grunt tak, że do banku szłam „na gotowe”- po prostu podpisać umowę już wcześniej mi przedstawioną i wyjaśnioną. Gorąco polecam!

Monika D kredyt hipoteczny - zakup domu na rynku wtórnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność. Osoba kompetentna, dyskretna i godna zaufania. Profesjonalna w doradztwie. Pomocna przy gromadzeniu dokumentów a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat dostępnych na rynku ofert. Niezastąpiona zarówno w trakcie jak i po sfinalizowaniu umowy. Z głębokim przekonaniem, wszystkim zainteresowanym, polecam usługi z zakresu doradztwa świadczone przez Panią Izę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Grażyna Sz kredyt hipoteczny - zakup lokalu na rynku pierwotnym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentna, sympatyczna i BARDZO zaangażowana w swoją pracę – tak krótko możemy scharakteryzować Panią Izę. Mimo naszej skomplikowanej sytuacji (własna działalność gospodarcza) przeprowadziła nas przez proces kredytowy bezkolizyjnie i sprawnie. Znalazła optymalne rozwiązania, jasno wyjaśniła umowy i pomogła wypełniać wnioski. Wahaniami kursów w trakcie procedowania kredytu przejmowała się chyba bardziej niż my. Dopilnowała wszystkiego aż do końca – do przelewu środków. Współpraca z Panią Rybak to czysta przyjemność. Dziękujemy Pani Izo

Monika i Mariusz P kredyt hipoteczny walutowy

Przydatność rekomendacji: 100 %