Foto_sprawdzony

Izabela Rybak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 501098727 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Pani Izabela w bardzo fachowy, kompleksowy sposób zajęła się pozyskiwaniem dla mnie kredytu hipotecznego. Przystępnie i cierpliwie tłumaczyła wszystkie zawiłości. Służyła cenną radą dopasowaną do moich konkretnych potrzeb, Pani Izabela jest punktualna, dynamiczna w swoim działaniu. Angażowała mnie w proces pozyskiwania kredytu w minimalny sposób biorąc na siebie dużą ilość procedur, Informowała na bieżąco na jakim jesteśmy etapie i z wyprzedzeniem informowała, co potrzebuję załatwić. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. Dziękuję Pani Izabelo :).

Ania Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2020-02-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Najwyższa fachowość i pełen profesjonalizm w jednej osobie. Pani Iza porusza się po gąszczu procedur bankowych różnych banków w sposób nie do osiągnięcia przez zwykłego klienta. Dzięki Jej profesjonalnemu doradztwu wybrałem ofertę kredytu na budowę domu, która pozwoliła zaoszczędzić ładnych parę groszy. Współpraca z Panią Izą zaoszczędziła mi też sporo mojego cennego czasu. Oddajmy sprawy, na których nie do końca się znamy fachowcom pokroju Pani Izy. Dłużej pożyjemy - mniej stresu, więcej kasy.

MARIUSZ - zadowolony posiadacz domu Kredyt na zakup domu

Data dodania: 2019-11-13

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni fachowa i profesjonalna pomoc w wyborze możliwie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego stawia p. Izę na absolutnym szczycie doradców w tym zakresie. Świetna komunikacja, duża wiedza i doświadczenie w kontaktach z bankami dają poczucie bezpieczeństwa oraz pewności w wyborze odpowiedniego banku. Polecam!

Tomasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-10-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izabelą przebiegła profesjonalnie i satysfakcjonująco. Pani Izabela dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem związanym z pozyskiwaniem kredytu hipotecznego, potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Podczas współpracy z Panią Izabelą nie było żadnych opóźnień, zaniedbań czy niedopowiedzeń. Każdemu, kto ubiega się o kredyt hipoteczny , polecam kontakt z Panią Izabelą.

Krzysztof Pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2019-10-03

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Izą. Proces pozyskiwania finansowania ze względu na zaangażowanie Pani Izy, wiedzę merytoryczną jak i doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi przebieg bardzo sprawnie. Pani Iza na każdym etapie służyła pomocą i wyjaśnieniami.

Anna B. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-09-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Panią Izą. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Izą już drugi raz i po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Spośród kilku przedstawionych ofert pomogła nam wybrać najkorzystniejsza ofertę dla nas. Pomogła w zmianie terminu wpłaty pierwszej transzy (bezpośrednio kontaktując się z deweloperem) tak abyśmy zdążyli ze wszystkimi formalnościami w wybranym przez nas banku. Pełen profesjonalizm, zorganizowanie, chęć współpracy.

Sylwia i Hubert Kredyt hipoteczny - rynek pierwotny

Data dodania: 2019-09-08

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Izabela jest bardzo profesionalny doradca! Wszystkie formalności przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Dziękujemy za współpracę!

Oleg Shevtsiv Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-09-05

Przydatność rekomendacji: 100 %
Łatwość współpracy i duża wiedza merytoryczna to niezaprzeczalne zalety Pani Izy. Bez problemów wyszukała dla mnie najlepsze rozwiązanie i przeprowadziła przez proces kredytowy pomagając wypełnić wszystkie te papierki. Szczerze polecam!

Kasia P Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-08-06

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Izabelą Rybak. Wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Jest to doradca rzetelny, solidny i godny polecenia.

Małgorzata P. z Poznania Polecam zdecydowanie

Data dodania: 2019-07-28

Przydatność rekomendacji: 100 %
To już drugi raz, kiedy Pani Izabela pomogła nam z kredytem. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, pomoc na każdym etapie, zawsze z uśmiechem i wielką chęcią pomocy. Kolejny kredyt = Izabela Rybak :) Polecam w 100%!

Paweł Maślankowski Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2019-07-02

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecam Panią Izę jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc :-)

Ewa kredyt hipoteczny - zakup mieszkania na rynku wtórnym

Data dodania: 2019-06-05

Przydatność rekomendacji: 50 %
Korzystałem z pomocy Izy przy zakupie na kredyt mieszkania. Udzielała mi fachowych wskazówek podczas całej procedury. Zawsze chętnie odpowiadała na każde pytanie i pomogła uzyskać najlepszą ofertę. Polecam Izę każdemu kupującemu.

Adam Rusin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-05-21

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez zbędnych słów. Szybka, skuteczna, terminowa. Bardzo polecam pracę z tą Panią. Wieloletnie doświadczenie i wiedza. Na ostateczne podpisanie stawia się wraz z klientem co daje poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie polecam :)

Monika Majchrzak The Best

Data dodania: 2019-05-09

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi, jest cierpliwą i rzetelną profesjonalistką, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku aż do samego końca, pomaga i doradza w trudnych i skomplikowanych sytuacjach, utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Można Jej ufać, jest uczciwa i dotrzymuje danego słowa. Dzięki Pani Izie otrzymałam kredyt hipoteczny praktycznie w kilka dni. Szczerze polecam! Dziękuję Pani Izo! Tak trzymać i powodzenia!

Magda Latosi kredyt hipoteczny

Data dodania: 2019-04-26

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo fachowa miła i konkretną osoba, żadnych problemów w kontaktach. Kredyt przygotowany szybko i rzetelnie wszystkie ustalenia co do kwoty raty i kosztów przedstawione jasno i czytelnie.

Michał Frąszczak Kredyt konsolidacyjny

Data dodania: 2019-04-25

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Iza jest profesjonalną osobą w pełni zaangażowaną w pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Jej działania są konkretne, rzeczowe i bardzo skuteczne. Wysoki poziom usług idzie w parze z przemiłym i bardzo kulturalnym podejściem do niełatwego klienta. Gorąco polecam. Przemysław Kujawa

Przemysław Kujawa Kredyt hipoteczny- remont domu

Data dodania: 2019-04-24

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100% współpracę z Panią Izą. Sumienna, solidna i przede wszystkim profesjonalistka w swoim fachu. Duża wiedza i zaangażowanie. Przez cały proces byłem informowany o tym na jakim etapie są wnioski w bankach, nie musiałem angażować czasu na zajmowanie się tematem kredytu. Super kontakt mailowy i telefoniczny. Zdecydowanie polecam !

Jerzy R. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania na rynku wtórnym

Data dodania: 2019-04-23

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z Panią Izą miałem przyjemność współpracować dwukrotnie podczas zawierania umów o kredyt hipoteczny. Dzięki jej pomocy udało się wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku. Niejednokrotnie Pani Iza motywowała mnie do działania, aby nie przeoczyć terminów. Gorąco polecam.

Bartek B. polecam

Data dodania: 2019-04-16

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mamy przyjemność dołączyć do grona klientów bardzo zadowolonych z współpracy z Panią Izą. Pani Iza bardzo sprawnie pomógła nam uzyskać kredyt mieszkaniowy. Wyszukała najbardziej korzystną dla nas ofertę kredytową. W sposób bardzo przystępny potrafi szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Utrzymuje stały kontakt, odpowiada niezwłocznie na każdy telefon i e-mail. Informuje o każdym kroku w przebiegu kredytu. Profesjonalizm pani Izy sprawił, że czuliśmy się bezpieczni i spokojni o nasze interesy. Polecamy wszystkim, a zwłaszcza tym którym zależy na szybkim sfinalizowaniu zakupu mieszkania.

Paulina i Michał Kredyt hipoteczny - zakup lokalu z rynku pierwotnego

Data dodania: 2019-04-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z p. Izą. Ja już kilka razy korzystałam z jej usług w zakresie doradztwa kredytowego oraz pozyskania środków na finansowanie działalności. Za każdym razem skutecznie! Pani Iza jest obowiązkowa, terminowa i bardzo efektywnie działa. Jest specjalista w swojej dziedzinie. Polecam!

Magda M. kredyt hipoteczny na zakup lokalu oraz kredyt gotówkowy dla firmy

Data dodania: 2019-04-15

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z dużym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Dzięki Pani Izie sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczyła zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Doradca godny polecenia.

Magdalena P pożyczka hipoteczna

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, wnikliwe poszukiwanie przez Panią Izę najlepszej opcji i duże zaangażowanie przy pokonywaniu przeszkód. Bardzo szybkie załatwienie wszelkich spraw związanych z przyznaniem kredytu. Polecam bo warto.

Joanna P refinansowanie kredytu hipotecznego

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izą Rybak to bezsprzecznie najlepsza decyzja. Profesjonalna, świetnie zorganizowana i doskonale znająca rynek. Natychmiast wiedziała, które banki mają najlepszą ofertę w danym czasie dla takiego klienta jak ja. Znała zasady promocji i w prostych słowach przedstawiła warunki jakie trzeba spełnić by dostać najlepszą ofertę. U Pani Izy nie ma nic ”drobnym drukiem” wszystko jest jasne i nie ma pułapek ukrytych pod gwiazdką. Dodatkowo sama prowadziła negocjacje i przygotowała grunt tak, że do banku szłam „na gotowe”- po prostu podpisać umowę już wcześniej mi przedstawioną i wyjaśnioną. Gorąco polecam!

Monika D kredyt hipoteczny - zakup domu na rynku wtórnym

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność. Osoba kompetentna, dyskretna i godna zaufania. Profesjonalna w doradztwie. Pomocna przy gromadzeniu dokumentów a co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat dostępnych na rynku ofert. Niezastąpiona zarówno w trakcie jak i po sfinalizowaniu umowy. Z głębokim przekonaniem, wszystkim zainteresowanym, polecam usługi z zakresu doradztwa świadczone przez Panią Izę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Grażyna Sz kredyt hipoteczny - zakup lokalu na rynku pierwotnym

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentna, sympatyczna i BARDZO zaangażowana w swoją pracę – tak krótko możemy scharakteryzować Panią Izę. Mimo naszej skomplikowanej sytuacji (własna działalność gospodarcza) przeprowadziła nas przez proces kredytowy bezkolizyjnie i sprawnie. Znalazła optymalne rozwiązania, jasno wyjaśniła umowy i pomogła wypełniać wnioski. Wahaniami kursów w trakcie procedowania kredytu przejmowała się chyba bardziej niż my. Dopilnowała wszystkiego aż do końca – do przelewu środków. Współpraca z Panią Rybak to czysta przyjemność. Dziękujemy Pani Izo

Monika i Mariusz P kredyt hipoteczny walutowy

Data dodania: 2019-04-14

Przydatność rekomendacji: 100 %