Jakub Dłużynski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 722261892 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Wszystko w jak najlepszym porządku. :) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Jakuba i mogę go szczerze polecić.

Artur Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko ok. Moge śmiało polecić Pana Jakuba. Przed świętami napisałem maila z prosba o kontakt a juz po świętach miałem przyznany kredyt gotówkowy w kwocie jaka mnie satysfakcjonowala. Bardzo szybko miło i rzetelnie.

Jendrzej Gotówka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wracamy z mezem dostaliśmy w ekspresowym tempie pożyczkę na remont domu dzięki Panu Jakubowi. Jeszcze raz dziękujemy Panu za wszystko !;) Pozdrawiamy !

Justyna M Pozyczka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Nie mamy z żoną zastrzeżeń do Pana Jakuba, pomógł nam z kredytem przy naszych zarobkach w Euro, na bardzo dobrych warunkach, w sumie myśleliśmy że nie bardzo nam się uda dostać taki kredyt, ale dzięki poleceniu Pana Jakuba wyszło wszystko ładnie i sprawie a dużo rzeczy udało nam się załatwić na odległość.

Andrzej i Ewelina Kredyt Gotówkowy z dochodami w Euro

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam !! Braliśmy z żoną kredyt na budowę domu za pośrednictwem Pana Jakuba i możemy gorąco polecić jego usługi. Pomógł nam sporządzić kosztorys budowlany co dla nas było czarną magią i objaśnić wszystkie zawiłości, dzięki czemu naprawdę skróciło nam to sporo czasu i nerwów.

Andrzej Kredyt Budowlany

Przydatność rekomendacji: 100 %
Powiem tak. Rewelacja :) Co prawda wzięliśmy kredyt w tym samym banku co mamy od lat konto, ale Pan Jakub nam załatwił wszystkie formalności, uzupełnił dokumenty no i w zasadzie to konkretnie wytłumaczył dlaczego ten bank był dla nas najlepszy :)

Rafał Chroszczak Hipoteka MDM

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Jakub szybko i sprawnie przygotował ofertę. Pomógł nie tylko odnośnie kredytu, ale także wytłumaczył i pomógł w paru sprawach odnośnie mieszkania. Gorąco polecam - następne mieszkanie napewno też Pan Jakub będzie mi pomagał sfinansować.

Tomek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Jakubowi za pomoc przy kredycie i dopłat MDM. Dostaliśmy bardzo ciekawa ofertę a Pan Jakub się już sam wszystkim zajął. Sama wcześniej chodziłam po bankach i wypytwalam o wszystko ale szczere mówiąc nie ma sensu bo oferta taka sama jak u Pana Jakuba. Ogromny plus że Pan Jakub zawsze odbiera telefony i w każdej chwili się mogłam czegoś dowiedzieć jak tylko miałam pytania.

Ania i Grzesiek Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Super !!! Bardzo Polecamy, kredyt załatwiony i czekamy na oddanie mieszkania.

Mirek Hipoteczny Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, że polecono nam Pana Jakuba, pomógł nam znaleźć najlepszą ofertę, oraz doradził jak dostać MDM, mimo że już nie ma dopłat na 2016. Dlatego bardzo gorąco polecamy Pana Jakuba, nie dość że zajął się wszystkim, to jeszcze udało nam się dostać dopłaty MDM, chociaż już nie liczyliśmy że jest taka możliwość w tym roku.

Anna Leszniak Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy razem z mężem bardzo wdzięczni Panu Jakubowi za pomoc w załatwieniu kredytu, przez lata nam się trochę uzbierało różnych rat i już ciężko było je spłacać z miesiąca na miesiąc, próbowaliśmy na własną rękę to skonsolidować ale żaden bank nie chciał nam przyznać kredytu. Nie wiem jak to się udało Panu Jakubowi ale mieliśmy ofertę z trzech banków które nam bez problemu chciały spłacić kredyty. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Dzięki Panu Jakubowi w końcu wyszliśmy na prostą.

Marzena Konsolidacja kredytów gotówkowych

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem, mogę polecić tego doradcę. Brałem u niego kredyt na budowę domu, bardzo mi pomógł z kosztorysem. Złożyliśmy wnioski do dwóch banków a ostatecznie kredyt wziąłem z żoną w BGŻ ponieważ wyszło nam to najtaniej, z czego Pan Jakub jeszcze wynegocjował nam niższą prowizję. Niewiele co prawda ale przy tej kwocie kredytu to zawsze sporo.

Andrzej Maciąg Kredyt na Budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam tego Pana :) Bardzo miły kontakt, wszystko objaśnił, przyjechał na miejsce. Nikt w banku mi nie powiedział o tylu ważnych szczegółach co ten Pan...Na pewno weźmiemy u tego Pana kredyt.

Monis82 Mieszkanie Rodzina na Swoim

Przydatność rekomendacji: 61 %