Jan Słupski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 502520974 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Nazywam się Jan Słupski, zajmuję się kredytami hipotecznymi i gotówkowymi dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Z branżą bankową jestem związany od 2008 roku dzięki czemu miałem okazję zapoznać się z procedurami i zasadami funkcjonowania instytucji finansowych w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Bankach: Lukas Bank (obecnie Credit Agricole), Banku Ochrony Środowiska, oraz podczas studiów. Ukończenie studiów na kierunku Finanse i Bankowość dało mi dużą wiedzę merytoryczną, którą łączę z wiedzą praktyczną zdobytą w bankach. Dzięki temu potrafię pomóc Klientom przebrnąć przez gąszcz procedur bankowych i skutecznie zająć się sprawą doprowadzając ją do końca.

Wybór kredytu, to dla większości osób najważniejsza decyzja w życiu, należy podjąć ją bez pospiechu, analizując wszystkie czynniku składowe kredytu.
Każdy z Państwa posiada odmienną sytuację , osobistą, finansową jak również tę, która dotyczy nabywanej nieruchomości.Wynika ona miedzy innymi z tego, że są Państwo na różnych etapach życia, mają Państwo inne oczekiwania i potrzeby. Moim zadaniem jest pomoc w wyborze przez Państwo najlepszego rozwiązania , po uwzględnieniu powyższych parametrów, ponieważ nie ma jednej, najbardziej atrakcyjnej oferty. Jest ona uzależniona od wielu czynników.
To Państwo decydujecie ostatecznie, w którym banku zaciągniecie kredyt. Moim zadaniem jest ułatwić Państwu tę decyzję poprzez przedstawienie najkorzystniejszych ofert, ich zalet a także słabszych punktów.

Zadowolenie Klienta ze współpracy ze mną jest moim priorytetem.

 

Decydując się na moją pomoc możesz liczyć na:

Pamiętaj, moja pomoc jest dla Ciebie BEZPŁATNA!

 • Indywidualne podejście do Twojej sprawy i pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu kredytowego;
 • Wybór najkorzystniejszej oferty, dzięki której szybko zdobędziesz środki na sfinansowanie zakupu nieruchomości;
 • Negocjacje warunków cenowych w Twoim imieniu szybkie przygotowanie umowy kredytowej polecenie notariusza, który stosuje preferencyjne stawki;
 • Rozwiązania inwestycyjne, dzięki którym wypracujesz środki na edukację Twoich dzieci, kolejną nieruchomość może w miejscowości wypoczynkowej, podróże w egzotyczne miejsca lub cokolwiek innego co sobie jeszcze możesz wymarzyć;
 • Doradztwo w doborze najkorzystniejszych lokat, programów inwestycyjnych
 • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności od momentu złożenia wniosku do wypłaty kredytu;
 • W klarowany i przystępny sposób przedstawiam oferty bankowe uwzględniając preferencje Klienta;
 • Mobilność, możliwość spotkania w miejscu dogodnym dla klienta
 • Zniżki u notariusza, rzeczoznawcy,
 • Współpracóję z tłymaczami przysięgłymi

 

Doświadczenie

09 2015                   Niezależny Doradca Finansowy

 08.2012                  Doradca Finansowy Open Finance S.A

10.2011 - 07.2012     Doradca Klienta  Bank ochrony Środowiska

09.2008 - 09.2011     Doradca Klienta Lukas Bank S.A

Atuty eksperta

- wysoka etyka zawodowa

- możliwy dojazd do Klienta

- negocjowanie indywidulanych warunków kredytowych w imieniu Klienta

- duża wiedza i doświadczenie

- profesjonalizm

 

 

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyt na dokończenie budowy domu
 • Kredyt hipoteczny dla osób osiągających dochód za granicą
 • Kredyt na zakup mieszkania rynek wtórny,pierwotny
 • Pożyczka hipoteczna na dowolny cel
 • Kredyt na wykończenie mieszkania
 • Kredyt "Na START" dla firm
 • Kredyt konsolidacyjny
 • Kredyt gotówkowy
 • Program regularnego oszczędzania
 • Lokaty

Wybrane rekomendacje

Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu!!! Nasza sytuacja byla bardzo trudna. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu otrzymaliśmy kredyt. Polecam wszystkim współprace z Panem Janem!!!

Lidia Kredyt hipoteczny

Miałam dość trudną sytuację do uzyskania kredytu hipotecznego. Jednak dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Jana, jego profesjonalizmowi szybko i sprawnie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny. Jest ekspertem w swojej dziedzinie. Przeprowadził nas przez wszystkie trudności, wykazał się dużym zaangażowaniem i dyspozycyjnością. Mogę na niego liczyć do tej pory. Szczerze go polecam jako Doradcę Finansowego.

J. kredyt hipoteczny

Polecam. W trakcie doradztwa nie ma "ą" i "ę" tylko normalna rozmowa i szukanie jak najlepszych rozwiązań dla kredytobiorcy a nie jak najwyższej prowizji dla pośrednika.

Marek Kredyt hipoteczny

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Jana Słupskiego jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę kredytowego. Dzięki Jego pomocy, proces uzyskania kredytu przebiegł szybko i bezproblemowo. Człowiek warty polecenia !!!

Paweł Kredyt na dokończnie budowy domu

Polecam bardzo usługi Jana Słupskiego. Profesjonalny, konkretny, doświadczony. Doceniam zaangażowanie i ogromną pomoc. Nawet po otrzymaniu kredytu mogłam na Niego liczyć. POLECAM każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Barbara kredyt hipoteczny

Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta. Przedstawił kilka opcji kredytowych do wyboru i wytłumaczył niezrozumiałe zagadnienia. Nie musieliśmy się zbędnie martwić o formalności i zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu. Polecam wszystkim, którzy szukają kredytu hipotecznego.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Pan Jan to świetny fachowiec i profesjonalista w swojej dziedzinie. Pomógł mi od A do Z w załatwieniu kredytu na zakup mieszkania, bez mojego wychodzenia z domu i biegania po urzędach i bankach. Polecił mi również notariusza i rzeczoznawcę dbając o wynegocjowanie przystępnej ceny za usługi. Przedstawił najkorzystniejszą ofertę kredytu oraz był pomocny w wypełnieniu wszystkich dokumentów. Do końca interesował się, czy wszystko już zostało załatwione. Ogromna wiedza i całkowite poświęcenie wykonywanej pracy.Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy szukają osoby kompetentnej przy zakupie mieszkania lub uzyskania kredytu hipotetycznego.

Łukasz C. Kredyt hipoteczny

Pan Jan to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Patrycjusz kredyt hipoteczny

Współpraca z Panem Janem Słupskim okazała się bardzo dobrą decyzją, pełen profesjonalizm szybkość załatwienia kredytu, ogromna wiedza rozwiała moje wątpliwości. Polecam Pana Jana wszystkim którzy chcą starają się o kredyt mieszkaniowy i inne formy pożyczkowe.

Grzegorz Kredyt mieszkaniowy

Profesjonalista. Pan Jan pomógł mi uzyskać kredyt na mieszkanie, oraz kredyt gotówkowy na wykończenie mieszkania bez zbędnych stresów i nerwów:) Nie musiałem "latać" do banków z każdym dokumentem (a było ich sporo). Wszystkim zajął się Pan Jan. Jestem mu wdzięczny i POLECAM każdej osobie, która stoi przed decyzja o zakupie mieszkania na kredyt.

Michał kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Jana. Ogromna wiedza ,którą potrafi w sposób klarowny przedstawić i oczywiście nie oceniona pomoc i doradztwo przy kredycie hipotecznym. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Jurek kredyt hipoteczny

Sceptycznie podchodziłem do pomysłu aby pójść do Eksperta od kredytów hipotecznych, poszedłem sam do 2 banków i nie rozumiałem co do mnie mówią, Trafiłem do Pana Jana i po pierwszej rozmowie dowiedziałem się wszystkiego, jasno i w bardzo prosty sposób Pan Jan przedstawił mi jak wygląda udzielania kredytów, jakie dokumenty muszę zebrać i dlaczego, pomógł przyśpieszyć w urzędzie otrzymanie dokumentu, dostałem kredyt i uważam że od razu powinienem pójść do Pana Jana Świetny FACHOWIEC

Arek Kredyt na budowę domu

Pan Jan jest sumiennym, konkretnym, kompetentnym doradcą. Pomagał mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, wszystko pomógł załatwić. Polecałam go moim znajomym i byli zadowoleni.

Jadwiga Ocena pracy

Pan Jan to świetny ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych. Dobrze zna się na tym co robi. Świetny kontakt z klientem i fachowa porada. Doradca godny polecenia.

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Profesjonalista jakich mało serdecznie polecam.

Adam Kredyt hipoteczny

POLECAM wszystkim, Pan Jan charakteryzuje się dużą wiedzą , mówił do mnie jasno nie tak jak w bankach słownik branżowy, uparłem się na dany bank -dostałem jasna odpowiedź iż tam nie dostanę bo nie spełniam warunków, jasno wytłumaczył dlaczego, poprowadził mnie przez proces szybko i sprawnie POLECAM WSZYSTKIM

Paweł M Kredyt na zakup mieszkania

Świetny ekspert! Pomógł nam uzyskać kredyt na zakup działki z przetargu. Wytłumaczył nam jasno i rzeczowo o co chodzi w kredycie hipotecznym. Zawsze odbierał telefon jak dzwoniłem. Szybko i sprawnie przyznano nam kredyt, przypilnował wypłaty, duża wiedza i zaangażowanie to jego główne atuty, POLECAM KAŻDEMU kto potrzebuje kredytu hipotecznego

Radosław J Kredyt hipoteczny

Pan Jan to doradca jakiego szukałem. Przy tak wielu obowiązkach prowadzenia firmy nie maiłem czasu chodzić i szukać najlepszych warunków kredytowania. Pan Janek porównał i przedstawił mi ofertę kredytową z kilku banków, doradził która będzie najlepsza w mojej sytuacji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Pan Jan potwierdził, że jest ekspertem w dziedzinie kredytów hipotecznych, posiada dużą wiedze praktyczną, poprowadził nasz kredyt tak jakby brał dla siebie. POLECAM WSZYSTKIM

Iwona Kredyt Hipoteczny

Współpraca z Panem Janem okazała się strzałem w dziesiątkę, szybkość załatwienia kredytu, duża wiedza doradcy. rozwiał moje wątpliwości i pomógł pokonać przeszkody a było ich kilka. Polecam Pana Jana wszystkim którzy chcą ubiegać się o kredyt mieszkaniowy i gotówkowy.

Paweł kredyt mieszkaniowy

Pan Jan wykazał się Bardzo Dużą wiedzą i zaangażowaniem pomagając mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Wcześniej sam chodziłem po bankach i teraz wiem że to była strata czasu. Pan Jan wytłumaczył mi wszystko, złożył wniosek w moim imieniu, pilnował terminów. Polecam wszystkim Pana Jana którzy chcą starać się o kredyt.

Sebastian kredyt hipoteczny

Pan Jan jest prawdziwym cudotwórcą, w 2 tygodnie miałem pieniądze na koncie. Negocjował warunki tak jakby sam zamierzał brać ten kredyt. Dlatego jeszcze raz dzięki. Mój udział to wizyta w banku na podpisanie umowy na 45 minut. Rewelacja, gorąco polecam Pana Jana - wzorowa współpraca i kontakt - jeszcze raz dzięki Janie.

Wojciech Dziduch kredyt na dokończenie budowy domu

Jestem Bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Janem,dobra komunikacja, szybki przekaz informacji,wybrał 3 banki, szybko przyznany kredyt i wtedy Pan Jan zaczął negocjować warunki między 2 bankami,wynegocjował mi bardzo dogodne warunki, POLECAM

Łukasz kredyt mieszkaniowy

Do tej pory nie oszczędzałam, nie widziałam jak to robić,wydawało mi się,że nie mam z czego oszczędzać. Po rozmowie z Panem Janem wszystko się zmieniło,wytłumaczył mi na czym polega oszczędzanie,pokazał mi że zawsze jest jakaś kwota którą da się odłożyć,tylko trzeba to robić systematycznie,pokazał mi świetne rozwiązanie Jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim duża wiedza doradcy,miła rozmowa.

Jolanta plan oszczędnościowy

Pan Jan to doradca z dużą wiedzą, brakowało mi zdolności, doradził co zrobić by ją zwiększyć, znalazł za mnie taniego tłumacza przysięgłego,tłumaczenia były bardzo szybko,przedstawił mi rzetelnie oferty banków,sama wybrałam do których banków składam wnioski,załatwił wszystkie formalności za mnie w bankach,wynegocjował za mnie atrakcyjną marże, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Janem. Szczerze Polecam

Anna kredyt na dokończenie budowy