Joanna Rozpędowska - Bassa

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 508106745 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od kilku lat doradzam w zakresie kredytów dla klientów indywidualnych oraz firm. W głównej mierze specjalizuję się w profesjonalnym doradztwie w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Każdy Klient posiada odmienną sytuację finansową, osobistą, jak również tę, która dotyczy nabywanej nieruchomości, czy zabezpieczenia kredytu. Moim zadaniem jest wybrać dla Państa najlepszy kredyt, po uwzględnieniu powyższych parametrów, ponieważ nie ma jednej, najbardziej atrakcyjnej oferty. Jest ona uzależniona od wielu czynników.

Przeprowadzę Państwa przez cały proces kredytowy od złożenia wniosku do wypłaty kredytu, służę również wsparciem  po uruchomieniu kredytu.

Podczas spotkania z Państwem :

 • sprawdzam zdolność kredytową,
 • anlizuję historię kredytową w (BIK), która ma znaczący wpływ na zdolność kredytową,
 • porównuję oferty wszystkich banków,
 • informuję o aktualnych promocjach,
 • omawiam etapy procesu kredytowego,

następnie :

 • pomagam wybrać najlepszą ofertę w zależności od potrzeb i sytuacji Klienta,
 • przygotowuję listę wymaganych dokumentów i służę wsparciem przy ich gromadzeniu,
 • kontaktuję się z deweloperami i osobiście odbieram dokumenty niezbędne do kredytu,
 • pomagam wypełnić wniosek kredytowy i składam go w banku w imieniu Klienta,
 • koordynuję relacje Klienta z bankiem na każdym etapie analizy kredytowej, a w szczególności informuję o statusie wniosku, dostarczam dodatkowe dokumenty, negocjuję warunki cenowe, przekazuję decyzję kredytową oraz umowę kredytową przed jej podpisaniem,
 • wyjaśniam Państwu szczegóły decyzji i zapisy  umowy,
 • towarzyszę przy podpisaniu umowy,
 • służę pomocą w formalnościach pokredytowych.

Poczucie Państwa bezpieczeństwa jest dla mnie sprawą priorytetową, dlatego zawsze doradzam złożenie wniosków w kilku bankach  jednocześnie. 

W przypadku decyzji negatywnej lub zbyt długiego procesu kredytowego, albo też zmiany warunków cenowych przez bank na mniej korzystne, jest możliwość skorzystania z oferty alternatywnej.

Zapraszam Państwa do współpracy:

tel: 508 106 745

 

Doświadczenie

Od 2005 r. pracuję w bankowości. Byłam zatrudniona w PKO Banku Polskim S.A., Banku Millennium S.A., oraz Deutsche Banku PBC  S.A, jako Doradca Klienta Indywidualnego. 

W 2013r. poszerzyłam ofertę o większość banków, rozpoczynając współpracę z firmami brokerskimi. 

W chwili obecnej jestem niezależnym doradcą finansowym.                             Pomagam w wyborze najlepszej oferty bankowej.

Atuty eksperta

 • doświadczenie w bankowości - znakomita znajomość produktów i procedur bankowych,
 • profesjonalizm - oprócz wiedzy i umiejętności posiadam odpowiednie narzędzia pracy, dzięki którym szybko i trafnie znajduję najlepszą ofertę kredytową,
 • elastyczność - czas i miejsce spotkania dostosowuję do Państwa potrzeb,
 • zaangażowanie na najwyższym poziomie - działam szybko, skutecznie i wywiązuję się z deklarowanych wcześniej ustaleń,
 • niezależność - nie jestem związana z żadnym bankiem, prezentuję kilka najlepszych ofert, a ostateczną decyzję wyboru pozostawiam Państwu.

Przykłady opisanych spraw

- kredyty mieszkaniowe na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

- kredyty na budowę 

- kredyty na zakup działki 

- kredyty na remont, dokończenie budowy, rozbudowę

- kredyty hipoteczne MDM z dofinansowaniem z Banku Gosodarki Krajowej

- kredyty na refinansowanie celów mieszkaniowych

- pożyczki hipoteczne na cel dowolny

- pożyczki gotówkowe

- kredyty konsolidacyjne

- kredytyty firmowe

Wybrane rekomendacje

Polecam całym sercem Panią Joannę. Bardzo zorganizowana i rzeczowa kobieta. Dzięki niej proces udzielenia nam kredytu przebiegł szybko i pomyślnie. Złota kobieta!

Magda Kozak Kredyt hipoteczny

Polecamy pomoc pani Joanny jako doradcy finansowego przy ubieganiu się o kredyt. Pani Joanna to osoba kompetentna, przesympatyczna,bardzo miła i życzliwa .To dzięki Pani Joannie uzyskaliśmy kredyt który wydawał się nieosiągalny,bardzo pomocne rady Pani Joanny i bardzo dobry kontakt mimo odległości jaka nas dzieli. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc jaką od Pani otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy. Pani Joanna odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Bardzo dziękujemy-Magda i Wojtek

Magdalena i Wojciech Ośmiańscy Kredyt hipoteczny w euro

Trafiliśmy na panią Joannę przypadkiem szukając w internecie różnych wskazówek dotyczących kredytów i pożyczek hipotecznych. Po przeczytaniu rekomendacji i opinii innych klientów wybór padł właśnie na p. Joannę. Jest to osoba profesjonalnie podchodząca do klienta, bardzo zaangażowana w pozytywne załatwienie kredytu, poszukująca optymalnych opcji i rozwiązań, służąca radą i dyspozycyjna, a przy tym bardzo miła i spokojna. Całą stertę "papierologii" załatwiła osobiście. Była z nami do samego sfinalizowania umowy kredytowej, dzięki czemu czuliśmy się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Bardzo polecamy ją jako profesjonalnego i efektywnego doradcę kredytowego.

Anna i Wojciech Kredyt hipoteczny

Bardzo cieszę się, że polecono mi Panią Joasię. To kompetentną, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Bez problemów udało nam się załatwić wszelkie formalności z kredytem. Słucha klienta i doradza najlepsze rozwiązania z punktu widzenia kredytobiorcy, a nie doradcy, jak co niektórzy. Trzyma rękę na pulsie, kompletuje razem z klientem dokumenty, sama dostarcza do banku. Polecam korzystanie z usług Pani Joasi. Dzięki niej bezstresowo można przejść całą procedurę.

Anna kredyt hipoteczny

Polecam Panią Joanne z pełnym przekonaniem. Profesjonalistka w swoim fachu, uśmiechnięta i kontaktowa. Bardzo nam pomogła, wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Mateusz i Beata Kredyt hipoteczny

Z takim ekspertem to mozna zalatwiac kredyt.Jesli nie chce bank ci dac kredytu dzwoń do tej pani ona stanie na glowie zeby sie udalo.Ja juz nie mialem nadzieji,a ona zalatwila wszystko bez wiekszych problemow.Jestem bardzo zadowolony polecam kazdemu.Dziekuje pani Joanno!

Sylwek M. Kredyt

Po długich poszukiwaniach doradcy kredytowego wybór padł na p. Joannę. Szybko okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Pani Joanna to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Trzymaliśmy z Nią przez cały etap bardzo dobry kontakt i osiągnęliśmy cel bez tracenia zbędnego czasu. Kredyt hipoteczny przyznany na bardzo dobrych warunkach. Polecamy z całego serca. Dziękujemy za pomoc p Joanno!

Ula i Radek Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy p. Asi. Świetnie orientuje się we wszystkich ofertach banków i doskonale wie gdzie są największe szanse uzyskania kredytu - u nas nie było to takie oczywiste, a udało się bez problemu :-) chodzenie od banku do banku na pewno zajęłoby nam mnóstwo czasu i wymagałoby wiele cierpliwości. Pani Asia wytrwale wszystko nam tłumaczyła, więc nie byliśmy zaskoczeni jakimiś dodatkowymi kosztami kredytu - wszystko jasne od początku do końca. Cierpliwie słucha swoich klientów i bierze pod uwagę różne rozwiązania. Rozumie też, że inni mogą być równie zapracowani jak ona, więc nie każe z każdym papierkiem przychodzić. Czasem posługiwaliśmy się pocztą, bądź p. Asia łapała nas gdzieś na mieście, co znacznie ułatwiało współpracę i przyspieszało cały proces starania się o kredyt. Z całego serca polecamy doradztwo tej sympatycznej Pani :-) Pozdrawiamy :-)

Monika i Tomasz R. Kredyt hipoteczny

Pani Joanna to niewątpliwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Kompetentna, uczciwa, serdeczna, komunikatywna. Przez proces pozyskania kredytu przeszłam dzięki niej bez stresu i z pełną świadomością etapów działania. Upacie dąży do postawionego celu, uważnie słucha swoich Klientów. Pani Asia została mi polecona i nie zawiodłam się. Bardzo za wszystko dziękuję :)

Alicja P. Kredyt hipoteczny

Z Panią Joanną załatwienie kredytu poszło szybko ,bez problemów i co najważniejsze bez stresu więc śmiało polecam!

Konrad Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam wszystkim Panią Joannę jako doradcę kredytowego.Każdy kto skorzysta z jej usług będzie w 100% zadowolony.Jest to osoba bardzo rzetelna, kompetentna,cierpliwa, a przy tym bardzo miła i kontaktowa.Spokojnie i zrozumiale wyjaśnia wszelkie zawiłości,oszczędza czas klienta zajmując się uzyskaniem dla niego kredytu.Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości Pani Joanny spełniło się jedno z moich marzeń:). Dziękuję Pani Joanno jeszcze raz.

Iwona Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność! Kompetencja, rzetelność i pełen profesjonalizm. W trakcie całej sprawy Pani Joanna świetnie tłumaczy kolejne kroki i etapy w sposób bardzo jasny i klarowny. Dodatkowo miła atmosfera łagodzi cały stres związany z kredytem.

Justyna i Grzegorz kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, duże opanowanie ze strony Pani Joanny sprawiło, że cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i bez żadnych większych przeszkód. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy

Agnieszka i Przemysław Kredyt hipoteczny

Pani Joanna jest zdecydowanie najlepszym z możliwych wyborów! Okazało się, że kredyt hipoteczny można sfinalizować bez stresu, w przemiłej atmosferze dzięki pełnemu profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu Pani Joanny. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdemu kto chce zrealizować marzenie o własnych czterech kątach - w niecałe dwa miesiące od rozpoczęcia całego procesu obudzimy się we własnym domu! Wydawało się niemożliwe - dzięki Pani Joannie stało się faktem. :)

Angelika i Jarek Kredyt hipoteczny

Do Pani Joanny zwróciliśmy się o pomoc po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na tym forum. I nie pomyliliśmy się, Pani Joanna to właściwa osoba na właściwym miejscu. Od kilku dni dzięki Jej pomocy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego "M" :). Pani Joanna bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces związany z zaciągnięciem kredytu hipotecznego, począwszy od zbadania zdolności kredytowej, przez pomoc w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, złożenie wniosku w banku, aż po samo podpisanie umowy kredytowej, była z nami od początku do końca :) Pani Joasiu - jeszcze raz dziękujemy za wszystko i będziemy Panią polecać każdemu, kto tak jak my, będzie potrzebował pomocy. Pozdrawiamy :)

Sylwia i Krzysztof F. kredyt hipoteczny

Wielkie podziękowania dla Pani Joanny za pracę, jaką włożyła w nasz kredyt hipoteczny. Uzyskaliśmy rzetelną pomoc. Duży zakres wiedzy i pełen profesjonalizm Pani Joanny pozwolił nam zaoszczędzić dużo czasu i nerwów. Gorąco polecamy i pozdrawiamy :)

Dominika i Arkadiusz kredyt hipoteczny

Pani Joanna jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu! Załatwiła sprawę od początku do końca z pełnym entuzjazmem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dlaczego wszędzie nie pracują tacy ludzie , jak Pani Joanna? Wtedy wszystko byłoby łatwe i przyjemne. Będziemy Panią zawsze polecać:) Dziękujemy po stokroć!!!!

Anna i Michał P. kredyt hipoteczny

Doradcę polecił mi mój znajomy, który z powodzeniem wziął kredyt hipoteczny, choć jego sytuacja była dosyć skomplikowana. Znajdowałem się wówczas na etapie przygotowania do kredytu u innego doradcy, z którego nie byłem zbytnio zadowolony. Po przejściu pod skrzydła Pani Joanny, która emanuje ciepłem i spokojem, wszystko stało się prostsze i przyjemniejsze. Pani Joanna udziela wyłącznie wyczerpujących i fachowych porad, potrafi odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytanie, posiada wiele przydatnych znajomości i zawsze odbiera telefon lub oddzwania, co przy moich poprzednich doświadczeniach z doradcami nie jest wcale takie oczywiste. Jak się okazało, w moim toku przygotowań do kredytu było kilka błędów, które dzięki radom Pani Joanny udało się szybko naprawić. Mój dalszy udział w procesie wnioskowania o kredyt był właściwie znikomy. Zgodę na kredyt otrzymałem we wszystkich bankach, do których składaliśmy wniosek. Wszystko zostało załatwione przez niezawodną Panią Joannę, która co jakiś czas informowała mnie o postępie w sprawach, podczas gdy ja mogłem spokojnie zająć się swoimi sprawami. Przy finalizacji umowy kredytowej zostałem przez Nią umówiony na spotkanie, na którym stawiła się osobiście razem ze mną, doradzając i sprawdzając wszystko do samego końca. Tym samym powiększyłem grono osób wśród swoich znajomych (a jest ich już niemała grupa), którzy dzięki Pani Joannie mają już swój własny dom lub mieszkanie. Polecam z całego serca, chciałoby się spotykać takich fachowców przy załatwianiu każdej sprawy. Śmiem twierdzić, że nie ma w Lublinie lepszego specjalisty kredytowego od tej Pani i z pewnością nie jest to opinia przesadzona. Pani Joanno- jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam! :)

Wojciech Kredyt hipoteczny

Polecamy Panią Joannę. Jest to bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba, która pomaga w łatwy sposób przebrnąć przez wszelkie formalności potrzebne do uzyskania kredytu. W łatwy i zrozumiały sposób objaśnia szczegóły dotyczące kredytu. Bardzo szybko Pani Joanna doprowadziła nas do finalizacji kredytu. Polecam Panią Joannę z całego serca

Adrian i Kamila Polecam w 100%

Polecamy Panią Joannę z całego serca!!! Nasze rozmowy na temat kredytu trwały około roku, ponieważ ciągle zmienialiśmy koncepcje, czy budowa, czy może zakup. Pani Joanna zawsze z cierpliwością, uśmiechem i ogromnym profesjonalizmem wyjaśniała wszelkie opcje😊 W końcu zdecydowaliśmy się na budowę domu i można powiedzieć, ze prowadziła nas za rękę od zakupu działki, wyrabiania dokumentów związanych z rozpoczęciem budowy, następnie składania wniosków do banków z najlepszymi ofertami, aż do momentu sfinalizowania umowy w banku. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Joanny, cały ten labirynt dokumentów i procedur, okazał się lekkim i przyjemnym etapem naszej życiowej drogi. Dziękujemy serdecznie, że brała Pani w nim udział😊😊😊😊😊😊

Kamil i Joanna K. kredyt hipoteczny

Bardzo polecamy panią Joannę jako doradcę kredytowego, działa w sposób profesjonalny, terminowy, jej działania są zawsze nakierunkowane na znalezienie najlepszego rozwiązania dla klienta. Posiada olbrzymią wiedzę na temat rynku kredytowego i potrafi sprawnie wytłumaczyć laikowi niuanse ofert kredytów poszczególnych banków, tak aby z pełną świadomością można było wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do klienta. Dodatkowo pani Joanna działa w taki sposób, że klient jest zaangażowany w sam proces gromadzenia dokumentacji, składania wniosku w sposób najmniej uciążliwy, jak to tylko możliwe. Procedura zawarcia umowy kredytu hipotecznego z pomocą takie doradcy kredytowego wydaje się łatwa, prosta i przyjemna.

Magda i Marek Kredyt hipoteczny

Napiszemy: krótko i na temat. Wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Joanny opisujące przypadki innych klientów są jak najbardziej prawdziwe i płyną prosto z serca w podziękowaniu za pełne zaangażowanie w sprawę oraz wyjątkowe podejście do klienta. Dzięki czemu każda z tych osób, również i my, starających się o kredyt mogła spać spokojnie, gdyż czuwa nad wszystkim odpowiednia kobieta, którą jest Pani Joanna! Dla tej Pani nie ma innej opcji, jak tylko pozytywna decyzja kredytowa. Dziękujemy. Nie wyobrażamy sobie współpracy z innym doradcą. Polecamy i dziękujemy jeszcze raz.

Monika i Wojtek P. Kredyt hipoteczny

Na Panią Joannę trafiliśmy szukając doradcy przez internet,okazało się, że lepiej nie mogliśmy trafić. Pani Joanna jest profesjonalistką ,posiada ogromną wiedzę, zawsze miła i uśmiechnięta,zaangażowana .Rewelacyjny kontakt, na każdy telefon z pytaniem dotyczącym umowy kredytowej służyła pomocą. Była z nami od początku aż do podpisania umowy. Pani Joasiu serdecznie dziękujemy za spełnienia marzenia o własnym domu. Gorąco polecamy Panią Joannę jako sprawdzonego doradcę finansowego.

Milena Kredyt hipoteczny

bardzo polecamy Panią Joannę.. doradca bardzo profesjonalny .. osoba bardzo kontaktowa i rzeczowa.. wszystko szybko i sprawnie.. nawet dla niecierpliwych..:) bardzo sprawny kontakt … większość rzeczy załatwione telefonicznie .. szczerze polecamy

Iza i Piotr R. kredyt hipoteczny

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie za porady i prowadzenie nas przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Niesamowicie miła i profesjonalna osoba. Myślę,że to dzięki Pani Joannie za kilka dni wprowadzamy się do swojego mieszkania. Szczerze polecamy usługi Pani Joanny,bo przy całym tym stresie i masie załatwiania potrafiła stworzyć przyjemną atmosferę i złagodzić nerwy. Nie mogliśmy trafić lepiej. Zaznaczę jeszcze,że kontakt z Panią Joanna jest rewelacyjny,zawsze kiedy tylko może odbiera telefon,oddzwania i odpowida na wszystkie nurtujące pytania.

Paulina i Dominik Kredyt hipoteczny

Z największym przekonaniem polecamy doradztwo P. Joanny która z niespotykanym profesjonalizmem i skutecznością rozwiązała problem naszego kredytu hipotecznego. P. Joanny doświadczenie i wiedza pozwoliły nam bezpiecznie i pomyślnie przebrnąć przez procedury oraz uzyskać najbardziej optymalną dla nas ofertę kredytową. Do P. Joanny trafiliśmy z polecenia, teraz i my rekomendujemy jej usługi.

Anna i Krzysztof Ł. Kredyt hipoteczny

Jeszcze raz chcielibyśmy P. Joannie bardzo, bardzo podziękować. I z całego serca polecić. Nasza historia zaczęła się trochę skomplikowana, zamarzył nam się swój własny dom. Tylko ani działki nie mieliśmy i nawet własnego wkładu, prócz kredytów zaciągniętych w innych bankach i u męża nie zbyt ciekawa historia kredytowa. Szczerze mówiąc nie sądziłam że nasze marzenie się spełni, ale jednak nie ma rzeczy nie możliwych i to szczególnie dla P. Joanny. Polecił mi mój brat P. Joannę co od roku mieszka w swoim domu i również jest szczęśliwy dzięki Pani. Kiedy się pierwszy raz spotkaliśmy wszystko wytłumaczyła dokładnie co i jak mamy zrobić, minęło trochę czasu i P. Joanna pomogła nam w pierwszym kredycie na dowolny cel, spłaciliśmy kredyty i kupiliśmy działkę 😄 . No i później kredyt hipoteczny i zaczęły się schody, nie było to tak kolorowo, trochę to trwało i już czarne myśli że nie dostaniemy, nerwy i stres. Ale każdy kontakt czy spotkanie z P. Joanna, byłam spokojniejsza, zawsze uśmiechnięta i potrafi podtrzymać przy duchu i za każdym razem powtarzała że będzie wszystko dobrze. I miała rację, wszystko dobrze się skończyło, właśnie jesteśmy już w trakcie budowy. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony dla nas czas i z całego serca polecamy P. Joannę jest naprawdę dobrym doradcą i tak jak pisałam dla P. Joanny nie ma rzeczy niemożliwych. 🤗

Anna i Krzysztof Ł. Kredyt hipoteczny

Do Pani Joanny trafiliśmy z polecenia. W momencie zdecydowania się na budowę domu a co wiąże się z wzięciem kredytu hipotecznego trafiliśmy do doradcy, który przedstawił ofertę bardzo drogą, bez możliwości, ,, jego" zdaniem, skorzystaniem z oferty innych banków. Byliśmy załamani... do momentu spotkania się z Panią Joanną, która przedstawiła szeroką ofertę korzystniejszych, dla nas, kredytów hipotecznych różnych banków. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, próśb Pani Joanna wykazywała się niezwykłym profesjonalizmem ( szczegółowo i prostym językiem wyjaśniała nam każde, niejasne zagadnienie). Pani Joanna, na bieżąco, informowała nas o wszystkich decyzjach podejmowanych przez bank, odbierała lub kiedy nie mogła rozmawiać, zawsze oddzwaniała, kiedy chcieliśmy się z nią skontaktować. Po uzyskaniu ostatecznej decyzji w banku ( z najlepszą ofertą dla nas), Pani Joanna towarzyszyła nam przy podpisywaniu umowy, co jest - naszym zdaniem - bardzo jest ważne. Polecamy świetnego specjalistę finansowego.

PAULINA I MAREK KREDYT HIPOTECZNY

Gorąco polecamy p. Joannę jako doradcę finansowego. Znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie z dnia na dzień potrzebowaliśmy kontaktu z doradcą. Pani Joanna znalazła dla nas czas bez żadnego problemu. Za każdym razem, kiedy nie mogła rozmawiać przez telefon, to później oddzwaniała. Pani Joanna pomogła nam wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu, tłumacząc wszystko po kolei. Odpowiadała na wszystkie nasze pytania bardzo jasno i rozwiewała wszelkie nasze wątpliwości. Pani Joanna wynegocjowała dla nas korzystne warunki umowy kredytowej, przy której podpisaniu zresztą była razem z nami. W naszym imieniu kontaktowała się nawet z deweloperem i pomagała kompletować wszystkie dokumenty. Jeszcze po uruchomieniu kredytu kontaktowalismy się z Panią Joanną i bez problemu odpowiadała na nasze zapytania. Dzięki pomocy Pani Joanny dostaliśmy kredyt w takiej kwocie o jaką wnioskowaliśmy, wraz z dodatkową kwotą na remont mieszkania.

Asia i Łukasz Kredyt hipoteczny

Polecamy z całego serca Pania Joanne odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu bardzo nam pomogła w uzyskaniu kredytu na budowę domu proces troszkę trwał ale wszystko poszło po naszej myśli razem udało nam sie dążyć do celu oczywiscie dzięki pani Joannie POLECAM kontakt z nia to sama przyjemność zawsze wysłucha i doradzi w każdym problemie odpowie na każde pytanie jeszcze raz POLECAM współpracowało nam sie bardzo dobrze

Justyna i Piotr kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam Panią Joannę! Jest nie tylko profesjonalistką, ale również dobrym człowiekiem. Pomogła mi przy dwóch kredytach. Za każdym razem spośród różnych ofert pomogła wybrać tę najlepszą. Wszystko odbywało się nie tylko sprawnie, ale, co równie ważne, w życzliwej atmosferze, od początku do końca. Pani Joanna jest niesamowicie cierpliwą osobą, spokojnie wyjaśnia wszelkie bankowe procedury i przypomina o terminach. Naprawdę dba o interes klienta. Kontaktowałyśmy się o różnych porach dnia i tygodnia i zawsze z uśmiechem. Szczerze polecam wszystkim, którzy starają się o kredyt.

Mariola kredyt hipoteczny

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pani Asia jest osoba niezwykle cierpliwą. Byla dostepna dla nas o kazdej porze. Nasz przypadek nienależal do najlatwiejszych, ale Pan Asia sobie poradzila, udowadniając tym samym że jest skuteczna. Polecamy wszystkim i dalej bedziemy polecac. Dziekujemy

Anna i Dominik Sokół Kredyt gotowkowy

Pełen profesjonalizm i wysoki zakres wiedzy na temat kredytów, 100% zaangażowanie na każdym etapie, a fachowe doradztwo na najwyższym poziomie. Pani Joanna dostępna dla mnie nie tylko w godzinach pracy, ale także, jeśli istniała taka potrzeba,w godzinach wieczornych i weekendy,służyła pomocą w każdej kwestii.To kobieta wyrozumiała i co istotne - konsekwentnie dążąca do celu. Na przykładzie własnego kredytu śmiało mogę stwierdzić,że dla Pani Joanny "niemożliwe" nie istnieje. Dziękuje raz jeszcze i szczerze polecam.

Agnieszka P. kredyt mieszkaniowy

Pani Joanna to doradca z klasą,dzięki której zaoszczędziliśmy dużo nerwów i czasu. Jest osobą bardzo rzetelną, pomocną, dyspozycyjną i widać,że zna się na swojej pracy. Gdybyśmy jeszcze raz mieli udać się do doradcy, to znów wybralibyśmy Panią Joannę i każdemu będziemy ją polecać.

Agnieszka i Karol Kredyt hipoteczny

Pani Joanna to odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Tak w skrucie mogę ocenić tą osobę. Poświęciła mnóstwo czasu na naprawdę ciężki kredyt dla mnie i dopięła swojego. Polecam P. Joanne każdemu kto zmaga sie z hipoteka. P. S. Pewnie Pani czyta te rekomendacje więc przy okazji życzę Pani Wszystkoego co najlepsze

Daniel Joanna Rozpędowska - Bassa

Pani Joanna Rozpędowska-Bassa jest osoba godną zaufania. Dzięki Pani Joannie spełniło się nasze marzenie o mieszkaniu. Gdy jeden z banków nie chciał udzielić nam kredytu Pani Joanna błyskawicznie zajęła się naszą sprawą i doprowadziła do końca. Pełen profesjonalizm!! Polecam!

Aleksandra i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Razem z mężem chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Joannie za wszelką pomoc, za skromność i wielkie serce, za cierpliwość i doradzanie, za jeszcze większe zaangażowanie w naszą sprawę. Pani Joanna wytłumaczyła nam wszystko, czego nie wiedzieliśmy, powiedziała to, co musimy wiedzieć. Była dostępna pod telefonem o każdej porze. Z cierpliwością i spokojem odpowiadała na wszystkie nasze pytania dotyczące kredytu. Jako doradcę kredytowego polecamy Panią Joannę z całego serca, ponieważ jest to osoba, której można zaufać, która zna się na swojej pracy i widać, że ją uwielbia, a pomaganie sprawia jej przyjemność i satysfakcję. Jeszcze raz serdeczne dzięki!! Powoli zapuszczamy korzenie w naszym mieszkanku!! Ania i Marcin Waga

Anna Waga Serdeczne podziękowanie

Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Joannie za pomoc w spełnieniu naszego marzenia o własnym domu przy lesie ;)) za jej ogromne zaangażowanie, cierpliwość , doskonały kontakt o każdej porze dnia i nocy oraz fachowe doradztwo w sprawach kredytowych w których byliśmy kompletnymi laikami. Pani Joanna jest profesjonalistką w 100%, która kocha swoją pracę i oddaje się jej bez reszty ;)) Dzięki niej w ciągu zaledwie dwóch miesięcy od podjęcia decyzji, udało nam się kupić dom i w nim zamieszkać !!! Serdecznie polecamy wszystkim Panią Joanne, na pewno się nie zawiedziecie i będziecie polecać dalej tak jak My ;) Magda i Paweł Jędrak

Magdalena i Paweł Jędrak Profesjonalizm i wielkie serce :))

Pani Joanna to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca kredytowy. Oprócz tego jest bardzo miłą i cierpliwą osobą z poczuciem humoru. Wraz z mężem staraliśmy się o kredyt na wymarzone mieszkanie co nie było proste przy naszej sytuacji rodzinnej i zdolności kredytowej . Nasz bank odmówił kredytu. Pani Joanna zapoznała się z naszą sytuacją i zaproponowała możliwe wyjścia aby ominąć problem. Rezultatem było podpisanie kredytu hipotecznego z bankiem w bardzo krótkim czasie. Poprowadziła całą procedurę, aż do podpisania umowy ograniczając nasz udział do minimum. Była zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Nie moglibyśmy trafić na lepszego doradce. Gorąco polecam.

Milena i Piotr K. kredyt hipoteczny

Niezwykle rzadko spotyka się takie osoby jak pani Joanna, profesjonalizm i kompetencja w stu procentach. Jest osobą niezwykle zaangażowaną i sumienną. Dzięki pomocy pani Joanny przeszliśmy przez trudy związane z kredytem hipotecznym bezboleśnie ,a nasza sprawa nie należała do łatwych. Polecamy z całego serca.

Jowita i Andrzej D. .

Zgadzam się w pełni z wszystkimi rekomendacjami odnośnie najlepszego doradcy finansowego, jakiego - w moim przypadku dot. kredytu mieszkaniowego - można sobie tylko życzyć. Pani Joanna z najwyższym stopniem profesjonalizmu, zaangażowania i pomocy na każdym etapie pomogła mi spośród licznych przygotowanych dla mnie propozycji kredytowych, wybrać najwłaściwszy bank do złożenia wniosku o kredyt, składając do niego dokumenty i monitorując ich dalsze rozpatrywanie, które było nader szybkie i sprawne. Kierując sie dobrem klienta i dbając o wybranie najkorzystniejszego dla niego kredytu, dokonuje rzetelnych ocen zdolności i wszechstronnych propozycji kredytu pomagając i doradzając wybrać najlepsze rozwiązanie. Na każdym etapie służy informacją, zbadaniem i wyjaśnieniem każdej kwestii, co samemu byłoby błądzeniem w gąszczu propozycji bankowych, pozwalając mi zaoszczędzić wiele czasu, nerwów, dając poczucie pewności o bezpieczeństwie oferty zbadanej oceną i opinią fachowego doradcy finansowego. Dzięki jej sprawnemu i szybkiemu działaniu rozpatrzenie wniosku o kredyt, zakończone podpisaniem umowy trwało niespełna dwa tygodnie. Pani Joanna jest przy tym bardzo uprzejma, cierpliwa, angażując sie i rozumiejąc potrzeby klientów. Serdecznie jej za to dziękuje. Gorąco polecam korzystanie z pomocy tak świetnego specjalisty w doradztwie finansowym !!!!!! :)

Ewelina Kredyt mieszkaniowy

Bardzo długo trwała moja sprawa z kredytem hipotecznym, bo prawie rok. Wybór mieszkania, kredytu. Pani Joanna wykazała się niebywałą cierpliwością. Jest osoba odpowiedzialną, kompetentną, rzetelną. Wyróżnia ją zaangażowanie. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości i niejasności. Doskonale zna temat, który podejmuje i dokłada wszelkich starań, by pomóc klientowi. Jest to drugi doradca, z którego pomocy korzystałam, i w porównaniu do poprzedniego - tutaj miałam do czynienia z profesjonalistą. POLECAM i z pewnością skorzystam z pomocy Pani Joanny przy kolejnym kredycie. Marta W.

Marta Wilkos POLECAM

Pani Joanna to naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Super profesjonalna, uczciwa, miała i co najważniejsze bardzo, bardzo skuteczna. Trafiłem do Pani Joanny na początku roku. Kredyt przyznany maksymalnie szybko - wszystko dzięki Pani doradcy. Pilnowała wszystkiego od początku do dnia podpisania umowy. Czasem miałem wrażenie, że dla klienta jest w stanie poruszyć niebo i ziemię. Polecam po stokroć POLECAM.

Tomasz K. Kredyt mieszkaniowy

Osoba która wie co robi, a przede wszystkim rzeczowa, uczciwa, cierpliwa i uprzejma pod każdym względem. Zaoszczędziła nam czasu, nerwów i biegania po bankach. Serdecznie polecam! Super doradca do którego warto wracać... bo to się opłaca.

Małgorzata i Krzysztof Serdecznie polecam

Dzień dobry, Przypadkowo dostaliśmy nr tel. do Pani Joasi i to był strzał nie w dziesiątkę a w Setkę. Pani Joasia to prawdziwy rzetelny fachowiec, a przy tym bardzo sympatyczna osoba. Poprowadziła nasze sprawy z kredytem od A do Z, więc normalnie mogłem się skupić na swoich tematach, a nie na bieganiu od banku do banku, prowadząc działalność gospodarczą wcale nie jest łatwo otrzymać kredyt na budowę domu. Dlatego naprawdę polecam Panią Joannę bo wtedy ta sprawa nabiera wiatru w żagle i jest załatwiona! Pozdrawiam, Ela i Wojtek

Wojtek i Ela Kredyt Hipoteczny

Pani Joasia to przemiła osoba.Zawsze chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie niejasności.Dzięki niej nasze marzenia o domu wkrótce się spełnią.

K.i Ł.Rz Dziękujemy

Polecam Panią Joannę z całego serca. Jest osobą swietnie zorientowaną merytorycznie, jeżeli chodzi o wiedzę bankową, ale przede wszystkim dobrze zorganizowaną w pracy. Pomogła wybrać nam 3 najlepsze oferty i rownolegle w trzech bankach prowadziła kredyt od złożenia wniosku do decyzji, a dokumentów było naprawdę dużo. Dzięki temu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i mogliśmy spokojnie wybrać bank, który nas najbardziej zainteresował. Gorąco polecam!!!

Tomasz M. Kredyt hipoteczny

Pani Joanna jest osobą kompetentną, rzeczową i jednocześnie bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Adam i Ewa kredyt hipoteczny

Pani Joasia jest osobą kompetentną ,uczciwą i mocno zaangażowaną! W jasny i rzeczowy sposób przedstawiła wszystkie oferty, a następnie profesjonalnie poprowadziła kredyt, aż do wypłaty. Ponadto jest osobą niezwykle sympatyczną, z dużym poczuciem humoru, co sprawiło, że kredyt był miłym, bezstresowym przeżyciem. Polecam Panią Joasię wszystkim!

Justyna Kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco polecam panią Asię,jest osobą bardzo miłą kompetentną i profesjonalną.Przede wszystkim jest uczciwym doradcą, bardzo rzetelnie zajęła się naszym kredytem.Bardzo dziękuję i wszystkim polecam panią Asię.

wioletta kredyt mieszkaniowy

Bardzo polecamy Panią Joannę! Jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawy klienta, oddaną i sumienną. Pokonuje wszelkie trudności i walczy do końca, aby osiągnąć sukces. U nas po długiej walce Pani Joanny,udało się i dostaliśmy kredyt z niższą marżą. Dziękujemy, bo dzięki Pani zaoszczędziliśmy czas i nerwy, a otrzymanie kredytu było dla nas formalnością, związana z podpisaniem umowy!!! Jesteśmy Pani wdzięczni!!!

Monika i Michał kredyt mieszkaniowy

Chiałabym bardzo polecić Panią Asię, ponieważ jest osoba uczciwa , sumienną, dokładną i zwraca uwagę na potrzeby klienów . Polecam Panią Asię bardzo gorąco bo jest wyjątkowa osobą, nawet rok po kredycie,gdzię Pani Asia mi pomogła, moge liczyć na jej pomoc a to jest bardzo ważne.

Iwona G POLECAM

Pani Joanna jest osobą sumienną i kompetentną, znalazła dla mnie lepszą i ofertę, niż ta, którą zaproponował mi mój bank. Ponadto służyła pomocą na każdym etapie kredytu. Z pełnym sumieniem będą Panią polecał znajomym.

Tomasz P. kredyt mieszkaniowy

Panią Joannę poznaliśmy dzięki rekomendacji mojej koleżanki z pracy. Oboje z mężem zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny, podczas kilku wizyt w różnych placówkach banku, zostaliśmy niestety odsyłani z kwitkiem.Pani Joanna zajęła się naszym kredytem od podstaw.Rzetelnie i sumiennie podeszła do tematu.Niedługo po tym jak dostaliśmy kredyt hipoteczny, powtórnie zaufaliśmy Pani Joannie i skorzystaliśmy z kolejnego kredytu. Dodam,że oba kredyty miały naprawdę konkurencyjną ofertę i dostosowane do naszych możliwości finansowych raty. Pani Joanna , to naprawdę profesjonalista w swojej dziedzinie i osoba godna zaufania.Polecałam i polecam dalej!

Agnieszka Klimek kredyt hipoteczny

Dziękujemy Pani Joannie za cierpliwość i profesjonalizm. Zgłosiliśmy się po poradę, nie mając większej nadziei na kredyt, po tym, jak nasz bank wydał decyzję negatywną. Pani Joanna dogłębnie przeanalizowała całą sytuację i znalazła bank, który nam udzielił kredytu.

Monika S. kredyt hipoteczny

Pani Joanna zajęła się naszym kredytem, po tym, jak w kilku bankach zostaliśmy zignorowani z powodu niskiej kwoty kredytu. Później zwróciliśmy się ponownie o pomoc, dobierając na remont. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie na każdym etapie.

Tomasz K. kredyt mieszkaniowy