Joanna Szymczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 512565088 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ekspertką kredytową, Panią Joanną Szymczak. Czułam się zaopiekowana na każdym etapie uzyskania BK2%. Pani Joanna jest niezwykle kompetentną, rzetelną i uważną na szczegóły ekspertką. Dba i zapewnia doskonałą komunikację z klientem. W całym procesie czułam, że Pani Joanna jest doradcą moim, a nie instytucji bankowej. W sytuacji zagrożenia wycofaniem się zbywcy nieruchomości z transakcji skutecznie wywalczyła przyśpieszenie uzyskania decyzji banku, co w obecnej sytuacji graniczy z cudem. Z całego serca polecam współpracę z Panią Joanną.

Natalia Uzyskany Bezpieczny Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam gorąco skorzystanie z usług wykwalifikowanego doradcy kredytowego jakim z całą pewnością jest Pani Joanna. Jest to osoba, która zapewni Ci profesjonalne wsparcie i kompleksową analizę Twoich potrzeb finansowych. Dzięki jej doświadczeniu i wiedzy, będziesz miał pewność, że wybierzesz optymalne rozwiązanie kredytowe, dostosowane do Twoich możliwości i planów. Zaufaj ekspertowi, który pomoże Ci zrozumieć różne typy kredytów, oprocentowanie oraz skutki finansowe. Wtedy będziesz mógł podjąć najlepszą decyzję w zakresie kredytu hipotecznego. Ja tak zrobiłem i nie żałuję

Łukasz kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Ekspertkę. Bardzo profesjonalne wsparcie nie tylko w zakresie wyboru ofert banków i wypełnieniu założeń ich procedur, ale również duża wiedza w zakresie zagadnień prawnych i szczegółów ustawy o bezpiecznym kredycie. Jesteśmy z żoną zadowoleni z tej współpracy.

Robert Kredytowanie zakupu bliźniaka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze zachęcam do współpracy z Panią Joanną. Skutecznie pomogła nam uzyskać kredyt i przeprowadziła nas przez wszystkie formalności. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i 100% zaangażowania. Zawsze można liczyć na jej pomoc i wsparcie nawet po godzinach pracy. Poświęciła nam mnóstwo czasu tłumacząc wszelkie trudne dla nas zagadnienia. Doradztwo na najwyższym poziomie! Dziękujemy bardzo za pomoc.

Małgorzata Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
fachowo, konkretnie, w przyjaznej atmofserze. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam!

Karol doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam! Dużo wiedzy i jeszcze więcej cierpliwości. Fajnie, że na Panią trafiłem! Pozdrawiam

Daniel doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z jednej rozmowy telefonicznej z Panią Asią dowiedziałam się więcej o rządowym kredycie na 2% niż z dziesiątek artykułów, które przeczytałam w internecie. Widać, że jest to osoba, która zna się na swojej robocie, ma wiedzę i potrafi przetłumaczyć wszystko z języka bankowego na język normalnych ludzi - za co ma u mnie duży plus! Skorzystam z Pani pomocy na pewno i polecam innym

Matylda W kredyt na 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Interesuje mnie skorzystanie z nowego programu rządowego Bezpieczny Kredyt 2% i w tej sprawie spotkałam się z Panią Joanną. Chcę się dobrze przygotować i dowiedzieć możliwie dużo, zanim zacznie się nabór wniosków. Jestem bardzo zadowolona z naszej rozmowy. Pani Joanna ma bardzo szeroką wiedzę, cierpliwie tłumaczyła mi wszystko, co chciałam wiedzieć. Widać, że zna się na rzeczy. Budzi zaufanie i sprawia wrażenie rzetelnej, szczegółowej osoby, więc z chęcią skorzystam z jej pomocy, kiedy program będzie już dostępny. Polecam

Karolina Bezpieczny Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo kompetentne i miła osoba. Polecam!

Mariusz Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Panią Joannę w wyborze kredytu hipotecznego. Dzięki jej pomocy udało mi się załatwić wszystkie formalności bez żadnych problemów. Jest osobą godną zaufania. Dzięki niej coś co wydawało mi się bardzo skomplikowane i trudne do "ogarnięcia", stało się proste i nieskomplikowane. Dziękuję jeszcze raz za pomoc i naprawdę z czystym sumieniem polecam Panią Joannę.

Marek Polecam eksperta

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca w procesie uzyskania kredytu hipotecznego z Panią Joanną przebiegała bardzo sprawnie i mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź w każdej sprawie. Rzetelnie przedstawiła warunki kredytu z różnych banków. Pomogła nam wybrać najlepszą możliwą opcję oraz załatwić wszystkie niezbędne formalności. Zawsze służyła pomocą. Bardzo polecamy współpracę z Panią Joanną.

Michał Współpraca przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna Szymczak doradzała nam w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Nie tylko znalazła najlepszą ofertę, ale również krok po kroku przeprowadziła nas przez procedurę w wybranym banku, tak że uzyskanie kredytu nie wymagało specjalnego wysiłku z naszej strony. Dzięki niej cały proces przebiegł bez większych problemów, pomimo naszej trochę skomplikowanej sytuacji . Ta współpraca pozwoliła nam zaoszczędzić sporo nerwów i czasu. Pani Joanna to rzetelny doradca, a przy tym sympatyczna osoba, z którą świetnie się współpracowało. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Małgorzata Gankowska-Banaszak Współpraca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną - fachowo, skutecznie i w przyjaznej atmosferze

Maja Zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Joanną Szymczak. Profesjonalizm, cierpliwość i ogromne zaangażowanie.

Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam! Pani Joanna pomogła nam przejść z sukcesem przez cały proces kredytu hipotecznego: wyboru oferty, załatwienia formalności i podpisania umowy. Jest osobą bardzo kompetentną i cierpliwą, zdecydowanie ułatwia cały proces: pilnowała wszystkich terminów , była w stałym kontakcie i odpowiedziała na Wszystkie Nasze pytania. Dzięki znajomości przez Panią Joannę aktualnych ofert i procedur oraz jej sprawnym negocjacjom, uzyskaliśmy bardzo atrakcyjne warunki kredytu. Pani Joanna występuje w interesie klienta! Zdecydowanie skorzystałabym z usługi ponownie!

Paula Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo cenie profesjonalne podejście pani Joanny, jej wiedzę i zaangażowanie. Dzięki niej przejście przez ten skomplikowany proces było zdecydowanie łatwiejsze. Pani Joanna dbała o wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły i swietnie potrafiła je wytłumaczyć laikowi takiemu jak ja. Ponad to pilnowała wszystkich terminów i dokumentów. Czułam się bardzo zaopiekowana podczas naszej współpracy i wiedziałam, ze mogę na niej w 100% polegać.

Aneta Kula Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Byłam sceptyczna jeśli chodzi o pośrednictwo kredytowe. Myślałam, że poradzę sobie sama. Biegałam po bankach, zgromadziłam wiele ofert, ale okazało się, że kompletnie nie jestem w stanie ich obiektywnie porównać i wybrać najsensowniejszą. W końcu się poddałam i powierzyłam swój kredyt Pani Joannie i to była bardzo dobra decyzja, bo już teraz jestem na sporym plusie. Stopy procentowe szaleją, a ja mam kredyt ze stałym oprocentowaniem, które już jest duuuużo poniżej WIBORu. Jak tak dalej pójdzie, to na lokacie zarobie więcej niż stracę na kredycie. Pani Joanno, nie wiem jak dziękować! Polecam Panią wszystkim znajomym, rodzinie, sąsiadom i współpracownikom

Paulina Kredyt na szeregowiec

Przydatność rekomendacji: 100 %
Panią Joasię poleciła mi koleżanka, która wcześniej korzystała z jej pomocy i to był strzał w dziesiątkę. Fantastyczna osoba i świetna specjalistka. W trakcie procesu czułam się niezwykle zaopiekowana. Człowiek nie na wszystkim się zna, więc warto mieć u boku kogoś zaufanego, kto ustrzeże przed popełnieniem błędu. Zaoszczędziłam mnóstwo stresu i mnóstwo czasu, bo w sumie z mojej perspektywy wszystko załatwiało się "samo". Polecam serdecznie usługi tej kobiety! Pani Joanno - dziękuję pięknie i życzę samych sukcesów!

Agnieszka kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Proces kredytowy z p. Joanną przebiegł bardzo sprawnie. Pomoc przy wyborze najlepiej dopasowanej opcji oraz w załatwianiu wszelkich formalnosci była nieoceniona. Z czystym sumieniem moge polecic p. Joannę jako sprawdzonego eksperta, ktora na kazdym etapie wspiera, doradza i jest prawdziwym mentorem.

Michał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pani Joanny trafiłem z tzw. "polecenia". Osoba polecajaca nie mylila się. Pani Joanna to przede wszystkim znakomity fachowiec i znawca wszystkich "sztuczek" bankowych. Meandry kredytów nie są jej obce. Przez swój pełen profesjonalizm wzbudza zaufanie, ktore w tego rodzaju kontaktach jest bardzo ważne. Reasumując dokonalismy wspólnie najlepszego wyboru spośród ofert proponowanych przez banki, z czego jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią Joanną zarówno telefoniczny jak i osobisty był doskonały. Szczerze polecam wspólpracę z Panią Joanną Szymczak wszystkim tym, którzy chcą otrzymać najlepszą ofertę kredytową znajdujacą się na rynku i w terminie zawrzeć umowę. Dziękuję Pani Joanno.

Zbigniew Borowski Doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Panią Joannę jako doradcę kredytowego. Nasza współpraca przebiegala w bardzo miłej atmosferze. Pani Joanna rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania, pomogła z wszystkimi formalnościami i dokumentami. Wcześniej proces uzyskiwania kredytu wydawał mi się zawiły i skomplikowany natomiast dzieki współpracy z P. Joanna wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Polecam!

Alicja Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wybór pani Joanny, jako doradcy kredytowego. Osoba kompetentna i profesjonalna, a do tego po prostu życzliwa, dzięki czemu wszystkie formalności zostały załatwione w przyjemnej i luźniej atmosferze, bez niepotrzebnych nerwów. Współpraca na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta - nawet gdy już samemu odechciewa się tych formalności to dzięki zaangażowaniu pani Joanny wszystko idzie do przodu.

Kacper N. Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna jako ekspert kredytowy spisała się świetnie. Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem i ogromną cierpliwością do klientów. Rzeczowo i dokładnie wszystko wytłumaczyła. Szczerze polecam.

Natalia B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Panią Asię do współpracy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu na wymarzony cel. Cała procedura odbyła się sprawnie i bezproblemowo. Oby więcej takich doradców :)

Mariusz K. Pomoc przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna, pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Wykazała się ogromną cierpliwością, odpowiadając na wszystkie moje pytania i tłumacząc każdy zapis umowy. Polecam!

Małgorzata Firgolska Zdecydowanie polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentnie, z zaangażowaniem i szybko. Kredytowe formalności w towarzystwie Pani Joanny to był przyjemny spacer po lunaparku. Polecam.

Marcin Kamiński wniosek kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Całym sercem polecam współpracę z Panią Asią. Pomoc na najwyższym poziomie i co było dla mnie najważniejsze - zaangażowanie i indywidualne podejście. Osoba nie dość, że kompetentna i profesjonalna to po prostu życzliwa i ciepła przez co procedura kredytowa staje się niemal przyjemnością. Myślę, że nie ma co zbyt długo zastanawiać się przy wyborze doradcy :) Pani Asia z pewnością będzie tym najlepszym wyborem.

Paulina K. Pomoc przy udzieleniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo sprawnie przeszedłem proces doradczy od Pani Joanny. Dziękuję serdecznie za miły kontakt. Kredyt został udzielony bez żadnych problemów.

Artur Olędzki Doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %