Profilowe_4

Joanna Szymczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 512565088 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Do Pani Joanny trafiłem z tzw. "polecenia". Osoba polecajaca nie mylila się. Pani Joanna to przede wszystkim znakomity fachowiec i znawca wszystkich "sztuczek" bankowych. Meandry kredytów nie są jej obce. Przez swój pełen profesjonalizm wzbudza zaufanie, ktore w tego rodzaju kontaktach jest bardzo ważne. Reasumując dokonalismy wspólnie najlepszego wyboru spośród ofert proponowanych przez banki, z czego jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią Joanną zarówno telefoniczny jak i osobisty był doskonały. Szczerze polecam wspólpracę z Panią Joanną Szymczak wszystkim tym, którzy chcą otrzymać najlepszą ofertę kredytową znajdujacą się na rynku i w terminie zawrzeć umowę. Dziękuję Pani Joanno.

Zbigniew Borowski Doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Joannę jako doradcę kredytowego. Nasza współpraca przebiegala w bardzo miłej atmosferze. Pani Joanna rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania, pomogła z wszystkimi formalnościami i dokumentami. Wcześniej proces uzyskiwania kredytu wydawał mi się zawiły i skomplikowany natomiast dzieki współpracy z P. Joanna wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Polecam!

Alicja Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wybór pani Joanny, jako doradcy kredytowego. Osoba kompetentna i profesjonalna, a do tego po prostu życzliwa, dzięki czemu wszystkie formalności zostały załatwione w przyjemnej i luźniej atmosferze, bez niepotrzebnych nerwów. Współpraca na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta - nawet gdy już samemu odechciewa się tych formalności to dzięki zaangażowaniu pani Joanny wszystko idzie do przodu.

Kacper N. Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna jako ekspert kredytowy spisała się świetnie. Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem i ogromną cierpliwością do klientów. Rzeczowo i dokładnie wszystko wytłumaczyła. Szczerze polecam.

Natalia B. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam Panią Asię do współpracy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu na wymarzony cel. Cała procedura odbyła się sprawnie i bezproblemowo. Oby więcej takich doradców :)

Mariusz K. Pomoc przy kredycie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Joanna, pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Wykazała się ogromną cierpliwością, odpowiadając na wszystkie moje pytania i tłumacząc każdy zapis umowy. Polecam!

Małgorzata Firgolska Zdecydowanie polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Kompetentnie, z zaangażowaniem i szybko. Kredytowe formalności w towarzystwie Pani Joanny to był przyjemny spacer po lunaparku. Polecam.

Marcin Kamiński wniosek kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Całym sercem polecam współpracę z Panią Asią. Pomoc na najwyższym poziomie i co było dla mnie najważniejsze - zaangażowanie i indywidualne podejście. Osoba nie dość, że kompetentna i profesjonalna to po prostu życzliwa i ciepła przez co procedura kredytowa staje się niemal przyjemnością. Myślę, że nie ma co zbyt długo zastanawiać się przy wyborze doradcy :) Pani Asia z pewnością będzie tym najlepszym wyborem.

Paulina K. Pomoc przy udzieleniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo sprawnie przeszedłem proces doradczy od Pani Joanny. Dziękuję serdecznie za miły kontakt. Kredyt został udzielony bez żadnych problemów.

Artur Olędzki Doradztwo

Przydatność rekomendacji: 100 %