1_(1)

Katarzyna Strzałkowska

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 503722062 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

PORÓWNUJĘ KREDYTY Z WIELU BANKÓW I POMAGAM WYBRAĆ TEN NAJKORZYSTNIEJSZY DLA KREDYTOBIORCY

Jako ekspert ds. kredytowych , specjalizuję się w zakresie kredytów hipotecznych, mieszkaniowych i gotówkowych. W swojej pracy wykorzystuje długoletnie doświadczenie w bankowości, co sprawia, że współpracujący ze mną Klienci otrzymują wsparcie na wysokim poziomie oraz są świadomi zawieranej transakcji, a żadne ich pytanie dotyczące kredytów nie pozostaje bez odpowiedzi.
 
 • specjalizuję się przede wszystkim w obszarze kredytów hipotecznych i gotówkowych również z uwzględnieniem takich programów jak Mieszkanie dla Młodych
 • "przeprowadzam" moich Klientów przez wszystkie etapy procesu związanego z zaciągnieciem kredytu hipotecznego od "a-z" czyli od wyboru ofert poprzez pomoc w sporządzeniu i skompletowaniu wniosków kredytowych do wypłaty kredytu oraz służę pomocą także po wypłacie
 • typuję banki posiadające najkorzystniejsze oferty kredytowe, wynikające z sytuacji i możliwości Klienta oraz jego indywidulanych potrzeb i preferencji
 • zazwyczaj proponuję Klientom złożenie wniosków do kilku wybranych banków -w przypadku kredytów na zakup nieruchomości powoduje to wiekszą pewność uzyskania kredytu, a co za tym idzie realizacji transakcji zakupu. W przypadku gdy wszystkie decyzje są pozytywne komfort wyboru najlepszej oferty już po ostatecznej decyzji banku
 • w swojej pracy moim piortytetem jest budowa zaufania z Klientami, stawiam róznież na dobry kontakt z Klientami, jasny przekaz (staram się wyjaśniać kredytowe zwiłości językiem możliwie prostym i zrozumiałym) oraz szybkość działania, a przy tym bardzo wysoka skuteczność
 • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia , pomagają mi szybko i celnie dobrać optymalną ofertę kredytową dla moich Klientów
 • podczas całego procesu kredytowego przywiązuję szczególną wagę do szczegółów, gdyż jak wiadomo "diabeł tkwi w szczegółach"
 • pomagam również w uzyskaniu kredytu "gotówkowego" zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm
 • swoim klientom jestem w stanie zaproponować szeroką gamę produktów leasingowych oraz wiele innych sposobów finansowania działaności gospodarczej
 • kredyt za moim pośrednictwem jest w tej samej cenie lub nawet tańszy niż bezpośrednio w banku, Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu mojej obsługi - jest dla niego całkowicie bezpłatna, a pozwala oszczędzić wiele czasu i dzięki mojemu doświadczeniu uniknąć przykrych niespodzianek (reprezentuję Klienta, a nie Bank)

Współpracuję z największymi firmami w zakresie pośrednictwa  finansowego w Polsce - dzięki czemu dysponuję możliwie najszerszą ofertą produktową 

 

Moje usługi są całkowicie BEZPŁATNE!!

Klient nie ponosi żadnego kosztu!

Zapraszam do kontaktu

503 722 062

Doświadczenie

 • wieloletnie doświadczenie w bankowości
 • kompleksowa obsługa klientów w zakresie kredytów zabezpieczonych na nieruchomości
 • analiza kredytowa
 • wstępna ocena ryzyka transakcji
 • nadzór na całym procesem kredytowym
 • monitoring po-sprzedażowy
 • sprzedaż i obsługa w zakresie pozostałych produktów bankowch kredytowych , jak inwestycyjnych.
 • doradztwo finansowo- kredytowe

 

1. 2007 -2008 - Kredyt Bank S.A., Doradca

2. 2008-2010 Bank Ochrony Środowiska S.A., Doradca III Stopnia

3. 2010-2014 Alior Bank S.A., Bankier ds. Bankowości Hipotecznej

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2006 Politechnika Opolska
2006 2007 Politechnika Opolska

Atuty eksperta

 • wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i szeroka wiedza bankowa,
 • mobilność i dyspozycyjność,
 • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
 • współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi, pośrednikami obrotu nieruchomościami, deweloperami
 • konsekwencja i skuteczność w działaniu.

Przykłady opisanych spraw

 • kredyty MdM - Mieszkanie dla Młodych
 • wiele zrealizowanych kredytów dla Polaków zatrudnionych za granicą oraz cudzoziemców zatrudnionych w Polsce
 • kredyty na zakup mieszkania/domu (w tym również wykup mieszkania komunalnego od gminy)
 • transkacje "trudne", nieruchomoci z zajęciami komorniczymi, hipoteki przymusowe
 • rynek wtórny i pierwotny kredyty gdzie zabezpieczeniem była więcej niż 1 nieruchomość (hipoteka łączna)
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na budowę domu systemem gospodarczym
 • kredyty na nieruchomości komercyjne (zrealizowałem kredyty na zakup lokali stricte użytkowych)
 • kredyty refinansowe
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty konsolidacyjne ( w praktyce przeprowadziłam konsolidację bardzo wielu kredytów udzielonych na różne cele, dzięki czemu udało się obniżyć o 2.000 PLN koszt miesięcznej spłaty )
 • kredyty dla firm w ramach prowadzonej działaności gospodarczej w tym kredyty w ramach prcedutry uproszczonej ( uproszczona dokumentacja finansowa -na prognozę)

Wybrane rekomendacje

Bardzo serdecznie mogę polecić usługi Pani Katarzyny - szybki czas działania, przystępność oraz profesjonalne podejście. Nie musiałem się o nic martwić a kredyt uzyskałem bardzo szybciutko. Polecam z czystym sumieniem ;)

Szymon Madej, Opole Pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego

Data dodania: 2018-11-14

Serdecznie polecamy Panią Kasię jako eksperta kredytowego. Jest profesjonalną, rzetelną osobą, na której pomoc mogliśmy liczyć o każdej porze. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Pani Kasia załatwiła wszystkie formalności od znalezienia dla nas odpowiednich ofert, po umówienie spotkania dotyczącego podpisania umowy kredytowej. Z całego serca polecamy i dziękujemy za pomoc! :)

Anita i Tomasz Zabrze Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-08

Pani Kasia poświęciła nam bardzo dużo czasu..Jest bardzo sympatyczna, rzetelna i kompetentna osoba.. .Bez jej pomocy pewnie byśmy sobie nie poradzili. Szczerze polecamy!Będziecie zadowoleni w 100% z Jej pomocy.!!!

Szkurłat Aneta i Dawid, Kietrz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-05

Pani Katarzyna jest bardzo profesjonalną osobą w swoim fachu, trafiłam do niej z naprawdę zagmatwaną sytuacją (po kilku "super" doradcach). Wiedziała co mówi i co ma zrobić nigdy nie kieruje się pośpiechem czy nawet presją klienta ;) Ogromnym plusem Pani Kasi jest "zimna krew" w bardzo napięciowych sytuacjach, kiedy klient już panikuje, potrafi klienta "ogarnąć" i przestawić na racjonalne tory myślenia ;) i działania. Polecam Panią Kasię z całego serca, gdyby nie Pani Kasia nie powstałby mój wymarzony malutki domek ;) Dziękuję serdecznie ;)

Izabela M. z Nysy Specjalista od trudnych i beznadziejnych spraw!

Data dodania: 2018-10-30

Polecam współpracę z Panią Katarzyna. Wszystko załatwione szybko i sprawnie, bardzo dobry kontakt, również po otrzymaniu kredytu. Jeszcze raz polecam.

Agnieszka Markiewicz-Bucka , Siewierz Polecam współpracę

Data dodania: 2018-10-23

Szukając eksperta kredytowego w Opolu trafiłem na Panią Katarzynę kierując się pozytywnymi komentarzami w sieci. Była to bardzo dobra decyzja. Mimo wykształcenia ekonomicznego trudno by mi było odnaleźć się w gąszczu niuansów bankowych, procentów, marż itp. Pani Katarzyna cierpliwie i rzeczowo tłumaczyła wszystkie zagadnienia dotyczące kredytu hipotecznego i pomogła wybrać najlepszą ofertę. Była też obecna przy podpisywaniu umowy kredytowej, zapewniając fachową pomoc do samego końca. Pani Katarzyna to specjalista godny polecenia. Dziękuję i polecam wszystkim!

Jarek Opole Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-14

Wszystkim osobom, które starają się o kredyt hipoteczny gorąco polecamy panią Kasię. Jest osobą niezwykle doświadczoną i profesjonalistką w tym czym się zajmuje. Na każdym etapie załatwiania kredytu jak i później mogliśmy liczyć na jej nieocenioną pomoc. Zawsze odpowiadała na każde nasze pytanie i starała się znaleźć najlepsze rozwiązanie i opcje dla nas. Kontakt o każdej porze 24h. Prowadzi sprawy od początku do końca. Serdeczne i gorące podziękowania. Bez Pani nie dalibyśmy rady sami wszystkiego załatwić. DZIĘKUJEMY!!!! Polecamy raz jeszcze jeśli ktoś zastanawia się czy korzystać z pomocy Pani Kasi.

Ania i Martin Opolskie Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-09-24

Z czystym sumieniem polecam p. Kasię. Szczegółowo wszystko omawia w sposób prosty i zrozumiały następnie w trybie ekspresowym załatwia formalności. Dzięki niej cały proces kredytowy przebiegł bardzo szybko, prosto i bezproblemowo. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi i bez problemu zawsze znajdzie czas na dodatkowe odpowiedzi na pytania które rodzą się podczas procesu załatwiania kredytu. Od początku do końca zawsze jest obecna. Bardzo serdecznie Polecam !!!!!

Kinga- Opole Polecam!

Data dodania: 2018-09-22

Rzeczowa i profesjonalna pomoc w załatwieniu kredytu. W każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt i wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Dziękujemy za pomoc i polecamy.

Anna i Krzysztof Kredyt hipoteczny Lubliniec

Data dodania: 2018-09-13

W obecnym czasie gdy zawiłości bankowe potrafią przyprawić o ból głowy, ważnym jest by przez te procedury przeprowadził nas ktoś, kto świetnie się w tych kwestiach odnajduje. My mieliśmy szczęście, że skrzyżował nasze losy z Panią Katarzyną, która otoczyła swą opieką i przeprowadziła Nas przez ten gąszcz przepisów i ofert wybierając najkorzystniejszą. Z całą stanowczością możemy polecić Panią Katarzynę jako opiekuna w doradztwie finansowym i doborze najlepszego rozwiązania kredytowego. Dziękujemy

Tomek -Jaworzno Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-09-04

Gorąco polecamy usługi Pani Kasi. Pomogła znaleźć najkorzystniejszy kredyt na zakup naszego pierwszego mieszkania. Od samego początku udzielała profesjonalnych porad, załatwiała wszelkie formalności, wspierała podczas podpisywania umowy kredytowej. Pani Kasia to bardzo kompetentna, rzetelna i sympatyczna osoba, która okazuje duże zaangażowanie w swoją pracę. Serdecznie dziękujemy za pomoc!

Magdalena i Grzegorz Nysa Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-13

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasie. Wszystkie formalności załatwione szybko i profesjonalnie. Wszystkie niejasności wytłumaczone. Kilka telefonów, dwa rzeczowe spotkania i mogę się cieszyć ze swojego mieszkania. POLECAM!!

Szymon Chorzów Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-06

Bardzo polecamy pracę Pani Katarzyny. Od pomocy w wyborze banku, po podpisanie umowy kredytowej cierpliwie odpowiadała na nasze pytania i pomogła we wszystkim, włącznie z wypełnianiem wszystkich dokumentów. Bardzo dobrze zna oferty wielu banków i dopasowuje, które z nich najbardziej pasują do oczekiwań.

Kamil O. Gmina Olesno Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-08-06

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi za wszelką pomoc, od początku do końca była zawsze do naszej dyspozycji . Pomogla nam w wyborze najlepszej opcji. Dzięki temu od tygodnia cieszymy się nowym WŁASNYM mieszkaniem. Pani Kasia działa szybko i sprawnie, załatwia wszystko od ręki. Jest kompetentna a przy tym również bardzo sympatyczna. Szczerze polecam!!! Pani Kasiu- jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszamy na parapetówę :)

Monika Ogrodowska własne M

Data dodania: 2018-07-30

Namiar na Panią Kasię znaleźliśmy sami przez internet i to był bardzo dobry wybór. Pani Kasia jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Kredyt pomogła nam załatwić od samego początku do końca (podpisania umowy). Pani Kasia jest w stałym kontakcie z klientem i odpowiada na wszystkie pojawiające się pytania w sposób jasny i zrozumiały. Jest to bardzo skrupulatna i rzetelna osoba. Mimo naszej "niecodziennej" sytuacji mogliśmy zawsze liczyć na pomoc i zrozumienie ze strony Pani Kasi. Z czystym sumieniem polecamy Panią Kasię i jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękujemy.

Kasia i Damian Siemianowice Śląskie Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-07-29

Bardzo dziękuję Pani Kasi za pomoc i szybkie, sprawne zrealizowanie sprawy kredytowej. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam doradztwo i pomoc Pani Kasi wszystkim.

Bartek Kredyt

Data dodania: 2018-07-20

Polecamy wszystkim strających sie o kretyt współprace z Panią Katarzyną. Dzięki swojemu profesionalnemu podejściu przeprowadziła nas szczęsliwie przez wszystkie zawiłosci związane z jego uzyskaniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc!

Anna i Dominik - STRZELIN Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-07-16

Współpraca z panią Kasia przebiegła bardzo pomyślnie i profesjonalnie . Załatwiala na bieżąco wszystko co trzeba było . Polecam w 100%

Radosław Komar Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-07-11

Serdecznie polecamy wszystkim eksperta finansowego Panią Katarzynę Strzałkowską! Pomimo bardzo trudnej sytuacji w której znajdowaliśmy się, udało się wywalczyć dla nas kredyt. Wszystko to zasługa Pani Kasi. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, wszystko za nas załatwiła, tłumaczyła każdą niejasność, i towarzyszyła nam przy podpisaniu kredytu. Polecamy każdemu Panią Katarzynę, bezkonkurencyjnie najlepszy Ekspert!! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy, Justyna i Darek :)

Justyna i Darek Głuchołazy Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-27

Polecam z całego serca! Pani Kasia pomogła we wszystkich sprawach związanych z kredytem, dokumentami i wątpliwościami. Informuje konkretnie i można na Nią liczyć o każdej porze dnia. Kredyt zalatwiony bez problemu oraz uruchomienie , prowadzi sprawę od początku do końca. Jeszcze raz dziękuję !

Marlena, Namysłów Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-06-14

Dziękuję bardzo za pomoc!!!Serdecznie polecam Panią Kasię .

Radosław Opole Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-06-03

Pani Kasia pomogła we wszystkich sprawach związanych z kredytem, zawsze służy pomocą, można na nią liczyć praktycznie 24h na dobę. Dzięki Niej wszystko co dotyczy kredytów a dla nas było czarną magią stało się prostsze, zawsze potrafi odpowiedzieć na nurtujące pytania, a sprawa od początku do końca przeprowadzona została ekspresowo i na poziomie. Polecam z całego serca Panią Kasie osobą które nie wiedzą, z której strony "ugryźć kredyt " i jak poradzić sobie ze wszystkimi procedurami związanymi z kupnem mieszkania.

Klaudia, Grodków Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-25

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Katarzyny bardzo miła osoba i rzetelna oraz bardzo pracowita rzadkość w tych czasach. Polecam w 200% WARTO.

PIOTR SKIERNIEWICE Konsolidacja i dodatkową gotówka

Data dodania: 2018-05-24

Dziękujemy za kompleksową pomoc i wsparcie. To, co wyróżnia Panią Kasię to pełny profesjonalizm i fachowa wiedza. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Na pewno Panią polecę, gdy ktoś zapyta o dobrego eksperta kredytowego. Pozdrawiam.

Robert i Kasia (Bytom) Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-19

Bardzo dziękujemy za kompleksowe i fachową pomoc w zakresie wyboru oferty kredytu hipotecznego oraz jego procesowania w następnej fazie. Pani Kasia dołożyła wszelkich starań aby proces ten przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji, byliśmy w ciągłym kontakcie - informowani na bieżąco o postępach. Polecamy serdecznie współpracę!

Marcin i Kasia(Czeladź) - woj. śląskie Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-05-13

Dziękujemy za pomoc. Bezproblemowy kontakt. Profesjonalizm i wiedza na najwyzszym poziomie. Polecamy!

Marta & Mateusz - Bytom Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-05-02

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kasia która pomogła nam wybrać jak najlepszą ofertą kredytu. Dokładnie wszystko tłumaczy ,zawsze jak czegoś zapomnieliśmy to bez problemu odbierała telefony i starała się pomóc. Polecamy Panią Kasie z czystym sumieniem bo jest na prawdę godna uwagi i zaufania . Pozdrawiamy.

Katarzyna i Tomasz Namysłów Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-27

Na początku sama myśl o kredycie hipotecznym była czarną magią. Pani Kasia potrafiła nam jednak wytłumaczyć prostym "ludzkim" językiem wszystkie zawiłości i najważniejsze informacje. Z naszymi napiętymi grafikami nie było łatwo, ale dzięki dostępności pani Kasi udało nam się wszystko sprawnie załatwić. Bardzo dziękujemy za pomoc i poświęcony czas.

Stefania i Arek Opole Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-04-05

Bardzo dziękuję za pomoc. Panią Katarzynę polecam w 100%. Kompetentna, cierpliwa. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Jacek - Namysłów Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-28

Kredyt hipoteczny w moim przypadku to bardzo skomplikowana sprawa, pełna zawiłości i niejasności. Myślałam, że nie dam rady pokonać wszystkich trudności jakie mi stanęły na drodze do uzyskania kredytu. Pani Katarzyna wzięła sprawy w swoje ręce i pomogła mi się z tym uporać. Ekspert finansowy jakim jest Pani Kasia to: osoba profesjonalna, doświadczona, ,bije z niej" chęć niesienia pomocy, zaangażowana w pełni w to co robi, a przede wszystkim miła i sympatyczna. Polecam ją wszystkim, a szczególnie tym co mają sprawy związane z kredytem ,,prawie nie do przeskoczenia", gdyż Pani Katarzyna ten problemem wspaniale rozwiąże. Im bardziej zawikłana sprawa, tym większe wyzwanie dla eksperta, a właśnie Ta Osoba jaką jest Katarzyna Strzałkowska sobie z tym poradzi. Pani Kasiu jeszcze raz bardzo Pani dziękujemy.

Karina Rohn Opole Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-03-21

Nasza sprawa ciągnęła się dosyć długo i już straciliśmy wiarę, że uda się to załatwić. Jednak dzięki profesjonalnej pomocy i wiedzy, jaką posiada Pani Katarzyna, marzenia o własnym domu, w końcu staną się rzeczywistością. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tego Eksperta!

Ewa, Bogdan Paczków Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-03-02

Usługi konsultacji finansowej oferowane przez Panią Kasię, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Pomoc przy kompletowaniu dokumentów i zaangażowanie w całą zawiłą sprawę kupna-sprzedaży zakończyła się pomyślnie .Serdeczne dziękujemy.

Ania Krzysztof - woj. Opolskie Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-02-21

Coś, co wydawało się nie możliwe (kredyt hipoteczny) stało się możliwe ! Bardzo dziękujemy za doskonałe konsultacje, przeprowadzenie przez gąszcz papierów, który dla nas był nieodczuwalny i cierpliwość jaką Pani wykazała, szczególnie do smsów wieczorową porą ;) Polecamy Panią Kasię wszystkim, którzy cenią swój czas i chcą powierzyć swoje kredytowe sprawy w DOBRE RĘCE.

Jola i Krzysztof- Opole Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-02-09

Kredyt hipoteczny dla młodego człowieka (20 lat) w Polsce bez historii kredytowej? Niemożliwe...no chyba, że z Panią Katarzyną. Dziękujemy!

Robert Nasz start w życie

Data dodania: 2018-01-28

Z czystym sumieniem możemy polecić panią Kasię.Sprawy związane z kredytem,bankiem i tymi wszystkimi formalnościami były dla nas czarną magią ale pani Kasia wszystko wytłumaczyła i dużo sama załatwiła.Zawsze służyła swoją wiedzą i pomocą.Dzięki niej zakup domu nie był aż tak stresujący:)Bardzo dziękujemy pani Kasiu.

Anna,BartoszKędzierzyn-kredyt hipoteczny Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-01-28

Bardzo dziękuję za pomoc w załatwieniu kredytu. Polecam Panią Katarzynę w 100%. Wszystko przebiegło szybko i profesjonalne. Dziękuję i pozdrawiam

Beata Bytom kredyt konsolidacyjny z dowolnym celem

Data dodania: 2018-01-02

Bardzo dziękujemy za wspaniałą pomoc i zaangażowanie. Dla osób ,które codziennie nie mają kontaktu z bankami, stosami dokumentów, szczerze polecamy Panią Kasię , która wszystko dokładnie wytłumaczy,potrafi wszystko załatwić , jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Sonia kredyt

Data dodania: 2017-12-27

Pracownik banku był mile zaskoczony moją wiedzą i zorientowaniem w treści umowy kredytowej. To dzięki Pani Kasi. Mieliśmy sprawny przepływ informacji i pełny profesjonalizm. Bardzo cierpliwa osoba i chętna do pomocy za co bardzo jej dziękuję i polecam jej pomoc. Przy moich "wymyślaniach" co do kredytu wszystko wiedziała i potrafiła dobrze doradzić. No i ten przepływ informacji - nieoceniony. Jeżeli ktoś nie wie jaki kredyt i jaki bank wybrać to Pani Kasia pomoże. Na pewno.

Piotr Andrzejewski, Sosnowiec Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-12-20

Szczerze polecam Panią Katarzynę. Jej wiedza i doświadczenie w połączeniu z chcęcią pomocy i pozytywnym nastawieniem, sprawiają że przejście przez wszytskie procedury, wypełnienie stosów dokumentów to czysta i przyjemna formalność. Pani Katarzyna od początku do końca nadzorowała cały proces, wyjaśniła mi wszystkie "tajemnicze" kruczki, prostym językiem opisałą co i dlaczego wypełniam czy podpisuję. Jak dla mnie SUPER. Dziękuję!!

Piotr Orłowski, Wrocław Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2017-12-15

Pani Kasia bardzo mi pomogła w załatwieniu kredytu, była dostępna zarówno mobilnie jak i służyła swoją wiedzą. Bardzo dobrze tłumaczyła wszelkie zawiłości i wyjaśniała sprawy związane z kredytem. Ja dostarczyłam jej niezbędne dokumenty, a resztą sama się zajęła. Kredyt już mam na koncie bez nerwów i niepotrzebnych zawiłości oraz niedomówień. Polecam panią Kasię każdemu z czystym sumieniem :-)

Agnieszka Lewice Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-11-29

Profesjonalizm, rzetelność, świetny kontakt, szybkość reakcji- to tylko niektóre z cech opisujących naszego wspaniałego doradcę, Panią Kasię. Była z nami od samego początku do końca, oferując jednocześnie pomoc w przyszłości. Pomogła nam przebrnąć przez niezrozumiałą "papierologię", mnóstwo ofert, pomogła rozważyć wszystkie za i przeciw. Z czystym sumieniem polecamy!

Natalia i Łukasz - Opole Polecamy!

Data dodania: 2017-11-28

Z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię pani Katarzynie. Sprawnie pomogła nam załatwić kredyt na zakup domu. Jest to wyjątkowy doradca finansowy, o wysokiej kulturze osobistej, rzetelna, uczciwa, z pełną znajomością zagadnień finansowych. Przez cały czas mieliśmy bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Dziękujemy i pozdrawiamy

Aleksandra i Mariusz Irlandia Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-11-20

Polecamy Panią Katarzynę w 100% Profesjonalne i szybkie działanie O nic nie musieliśmy się martwić Pani Katarzyna wszystko robi praktycznie sama Dziękujemy i Pozdrawiamy

Dariusz&Ewa- Głuchołazy Kredyt hipoteczy

Data dodania: 2017-10-24

Zdecydowanie polecam. Pani Kasia bardzo rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do tematu. Pomogła załatwić wszystkie formalności potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego, dzięki czemu cały proce przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Polecam!

Mateusz - Opole Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-10-10

Serdecznie polecam Panią Katarzynę, bardzo dobry kontakt oraz elastyczne godziny spotkań. Pomogła wybrać najlepszą ofertę, kredyt uzyskałam bez żadnych problemów. Zawsze można liczyć na pomoc:)

Aleksandra -Ozimek kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-09-12

Pani Katarzyna wybrała satysfakcjonujący nas kredyt i pomogła załatwić wszelkie formalności. Polecam

Magdalena i Jan kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-12

Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz świetnemu kontaktowi o każdej porze, proces udzielenia kredytu hipotecznego minął niepostrzeżenie. Pani Kasia wzięla na siebie niemal wszystkie formalnosci, od bezpośredniego kontaku z deweloperem, po 100 % asystę przy wypełnianiu dziesiątek formularzy z banku. I zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy za pomoc i polecamy Panią Kasię każdemu, kto postanawia zrealizować plany o wlasnych czterech ścianach.

Gosia i Przemek Wrocław Dziękujemy!

Data dodania: 2017-09-05

W 100 % polecamy panią Kasię. Jest rzeczowa, szybka i solidna. Wszystko załatwia za klienta a jeśli coś było do zrobienia po naszej stronie, pilnowała abyśmy dotrzymali terminu. Dojazd na Górny Śląsk nie jest dla niej problemem. Pełen profesjonalizm. Polecamy z czystym sumieniem.

Agata i Michał M. Knurów kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-09-02

Moja sytuacja była beznadziejna. Popadłem w pętlę kredytową i nie byłem w stanie sam sobie z tym poradzić. Nawiązałem kontakt z panią Katarzyną i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. Udało się znaleźć rozwiązanie z tak beznadziejnej sytuacji za co bardzo serdecznie dziękuję. Pani Kasia pomimo drobnej postury potrafi stanowczo zmobilizować klienta do współpracy czego efektem jest jedna mniejsza rata, opłacone chwilowki i spokój wewnętrzny. Jeśli jesteś w kropce polecam usługi pani Katarzyny bo naprawdę zna się na tym co robi. Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz dziękuję.

Daniel M. Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2017-08-29

Zakup lokum, pierwszy kredyt i czarna magia. Zastanawiałam się od czego zacząć, zaczęłam szukać kogoś kto nam pomoże, na nasze szczęście trafiłam na p. Kasią, wybór " w ślepo" sugerując się tylko opiniami z internetu. Wykonałam telefon do p. Kasi. No i poleciało. Lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać, bo p. Kasia jest najlepsza :) Zawsze dostępna, zawsze pomocna i co dla nas było ważne, potrafiła nam wszystko wyjaśnić nie językiem bankowym, tylko normalnym " ludzkim" :) Z całego serca polecam.

Bezimienni :) Kredyt hipoteczno-budowlany

Data dodania: 2017-08-21

Pani Katarzyna sprawnie przygotowała rozeznanie w bankach co umożliwiło nam wybór kredytu odpowiadającego naszym możliwościom finansowym. Zebrane dokumenty dostarczyła do banku i umówiłam nas na podpisanie umowy oraz podpisanie umowy u notariusza. Dzięki tym działaniom zaoszczedzilismy czasu. Dziękujemy i polecamy ze względu na sprawność i profesjonalizm Pani Katarzyny.

Agnieszka Krokowicz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-08-16

Pani Kasia pomogła mi w znalezieniu i wybraniu najlepszego kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem.

Przemek S. Kredyt na zakup mieszkania

Data dodania: 2017-08-09

Panią Kasię znalazłam szukając sprawdzonego pośrednika z dobrymi opiniami. Jestem bardzo zadowolona, kontakt był bardzo dobry, porada profesjonalna i szczegółowa, kredyt ma dobre warunki i został udzielony bez żadnych komplikacji. Pani Kasia poprawiła moje zdanie o pośrednictwie, jest uczciwa, konkretna i bardzo pomocna i zdecydowanie warta polecenia każdemu poszukującemu pomocy przy wyborze kredytu.

Magdalena Żory Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-08-09

Jestem bardzo zadowolona z Pani Kasi. Można liczyć w każdej sytuacji nawet po udzielonym już kredycie. Napewno jeszcze skorzystam z pomocy :) jeśli Pani Kasia jeszcze znajdzie czas po tylu dobrych opiniach ;) pozdrawiam.

Natalia - Kędzierzyn -Koźle Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-07-21

Gorąco polecam. Bardzo miła i profesjonalna pomoc, która - a to bardzo ważne - nie kończy się w chwili podpisania umowy kredytowej. Nawet osoba, która bierze kredyt po raz pierwszy poczuje się pewnie i uzyska odpowiedź na wszystkie pytania.

Jakub Kredyt

Data dodania: 2017-06-30

Do Pani Kasi trafilam przypadkiem szukając sprawdzonego doradcy finansowego. Był to strzał w 10 ! Pani Kasia jest osobą kompetentną, sumienną, to profesjonalny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki Jej 100% zaangażowaniu mam możliwość rozwijać działalność gospodarczą. Z czystym sumieniem moge polecic wszystkim tym, którzy mają ochotę rozwinąć skrzydła i potrzebują do tego trochę gotówki.

Ewelina kredyt na działalność gospodarczą

Data dodania: 2017-06-22

Jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką udzieliła mi Pani Kasia w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Bardzo skuteczna i przedewszytkim zaangażowana w sprawę. Bardzo dobry kontakt, telefoniczny czy mailowy. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Zdzisław J-Siemianowice Śląskie Kredyt hipoteczny.

Data dodania: 2017-06-20

Współpraca z panią Katarzyną przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Fachowe rady pozwoliły nam sporo zaoszczędzić (pomoc w uzyskaniu dofinansowania MDM), a rzetelna wiedza i wsparcie na każdym kroku pozwoliły nam przejść przez wszystkie formalności suchą nogą. Szczerze polecamy;)

Kinga i Łukasz- Zabrze Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-06-19

Serdeczne podziekowania dla Pani Katarzyny Strzalkowskiej, jestem w 100 % bardzo zadowolony z Pani uslug, kredyt zalatwiony bez zadnych problemow bardzo szybko, kontakt znakomity i wszelkie sprawy zwiazane ze zbieraniem,organizowaniem,wypelnianiem i dostarczaniem dokumentow na najwyzszym poziomie. Dziekuje. Joachim F. Bytom- kredyt gotowkowy

Joachim F.Bytom kredyt gotowkowy

Data dodania: 2017-06-17

Bardzo polecam usługi pani Kasi, pani Kasia jest konkretna, szybka i dokładna. Cały proces przebiegł sprawnie pod okiem pani Kasi. 100% zadowolenia!

Sebastian - Holandia kredyt konsumencki

Data dodania: 2017-06-17

Polecamy p.Kasie w załatwieniu kredytu. Wszytko załatwiła za nas sama, ale o wszystkim informowała na bieżąco. Zawsze służy pomocą i odpowiada na wszystkie pytania . Kontakt 24 na dobę . Pełen profesjonalizm i przeogromna wiedza. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękujemy 😉

Ilona i Arek Kredyt hipoteczny Mdm

Data dodania: 2017-05-31

Z wielką przyjemnością mogę napisać, że sprawa moja i męża zakończyła się pozytywnie. WIELKI UKŁON w stronę p. Kasi. Dzięki niej cały proces bankowy, nad którym czuwała przez cały czas, zakończył się sukcesem. O wszystkim informowała na bieżąco. Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJEMY!!

Judyta i Krzysztof- Ruda Śląska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-31

Pani Kasia jest odpowiednią osobą na swoim stanowisku, uczciwa, sympatyczna oraz bardzo rzetelna. W moich dwóch sprawach kredytowych wykazała się ogromnym doświadczeniem, profesjonalizmem oraz szybkością w działaniach, w których nic nie musiałem robić samemu. Od początku do końca jasno i ze szczegółami miałem podgląd na jakim etapie jestem do zakończenia procesów bankowych i sfinalizowaniu kredytu. Pani Kasia jest w stu procentach godna zaufania i gdy nadarzy się okazja to polecę ją każdemu z moich znajomych, ponieważ jest godna polecenia każdemu kto chciałby wziąć kredyt, a nie wie od czego zacząć. Gorąco polecam! Adrian Sokołowski.

Adrian Sokołowski- Głuchołazy Kredyt hipoteczny,kredyt goyówkowy

Data dodania: 2017-05-30

Wyjątkowo cierpliwa osoba :) w naszym przypadku załatwianie formalności trwało długo, a Pani Kasia wykazał się ogromną cierpliwością i pomocą. Bardzo profesjonalne podejście, najwyższe kompetencje, sprawność w kontakcie – tak krótko można podsumować współpracę z Panią Kasią. Gorąco polecamy jej doradztwo. Ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że to właściwa osoba.

Sylwia i Mikołaj kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-29

Polecamy z mężem Panią Kasię! Wspópraca jest na najwyższym poziomie, z każdym nawet "najdziwniejszym" pytaniem moglismy się zwrócić. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaufanie :) Najlepszy fachowiec na jakiego mogliśmy trafić! Polecamy gorąco współprace z Panią Katarzyną! Dziękujemy :)

Agata i Paweł Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-18

Miło, sprawnie i skutecznie :) 3 razy TAK :) Pozdrawiam i dziękuję - Joasia Pazdur Katowice!

Joanna Pazdur Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-17

chciałbym bardzo podziękować pani Kasi za pomoc w załatwieniu kredytu . bardzo miła i pomocna pani

Ireneusz Podsiadło kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-05-07

Pani Katarzyna szybko, rzetelnie, przejrzyście a co najważniejsze bez ukrytych kosztów pomimo odległości załatwiła kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecamy współpracę z Panią Kasią.

Krzysztof i Małgorzata Kredyt hipoteczny dochody z zagranicy

Data dodania: 2017-04-23

Praca z Panią Kasia, to czysta przyjemność. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych formalności​. Otrzymałam kredyt bez najmniejszego problemu, pomimo tego, że wcześniej miałam problem znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, a kiedy już znalazłam nie spełniałam wymogów banku. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasie i napewno kiedy będę musiała skorzystam z usług ponownie, oraz będę polecala znajomym.

Marta Kredyt województwo śląskie

Data dodania: 2017-04-20

Polecam z całego serca współpracę z Panią Kasią. Dla mnie jedną z najważniejszych kwestii był CZAS. Zdarzało mi się zapomnieć, że staram się o kredyt hipoteczny :) Moje główne obawy zawsze były związane z procesem załatwiania kredytu, bałam się, że będzie mnie wszystko kosztowało sporo nerwów, oraz dużo dni urlopu na załatwianie formalności, jednak byłam w dużym błędzie. Pani Kasia załatwiła wszystko za mnie i oprócz tego była w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najdziwniejsze pytanie. Warunki, które otrzymałam są identyczne jak w Banku, nawet uważam, że lepsze, gdyż nie byłam "zmuszana" do dodatkowych produktów, ani do "obowiązkowych" ubezpieczeń, co często zdaża się w bankach. Do tego p. Kasia nie pobiera opłat za pośrednictwo. Nic dodać nic ująć :) polecam szczerze i będę polecać każdemu :) pozdrawiam

Magdalena Jaworska kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-17

Polecam bardzo doradcę kredytowego Panią Katarzynę. Poprowadziła nas profesjonalnie przez całość procedur kredytowych.

Renata Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-04-09

Szczerze polecamy Panią Katarzyne. Pelen profesjonalizm, rzeczowe podejście. Nasza sytuacja wyglądała na beznadziejną. Pani Katarzyna znalazla jednak sprawnie i co najważniejsze szybko właściwie dla nas rozwiązanie, na bardzo dobrych warunkach. Pani Katarzyno bardzo dziekujemy.

Martyna i Bartek Hipoteczny

Data dodania: 2017-04-08

Z miejsca możemy polecić Panią Kasię jako świetnego doradcę. Pani Kasia zadbała o nas od początku do samego końca, za każdym razem służąc pomocą i odpowiadając czasem po kilkakroc na te same pytania :) rozwiewa każdą wątpliwość, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, na każdym kroku udowadnia,że zna temat od podszewki. Dla nas, laików prawa bankowego kwestią absolutnie elementarną jest fakt, że Pani Kasia bezapelacyjnie wzbudza zaufanie, co daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Kontakt z Panią Kasią zawsze i wszędzie. Jest bardzo elastyczna czasowo. Świetny Doradca, rekomendujemy z przyjemnością!

Aneta i Grzesiek Bardzo, ale bo bardzo fachowy Doradca

Data dodania: 2017-03-20

My nie polecamy my nakazujemy współpracę z panią Kasią. Jeżeli ktoś ma obawy przed rozpoczęciem procesu wzięcia kredytu hipotecznego, to ta osoba jest strzałem w dziesiątkę. Wiedza pani Kasi, kompetencje, współpraca i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ludzie którzy nie mają nic albo bardzo mało wspólnego z kredytami powinni tylko współpracować z takimi osobami jak pani Kasia. Potrafi odpowiedzieć na każde pytania, wszystkie zagadnienia wyjaśnia w sposób oczywisty i przejrzysty , dobiera tak elastycznie kredyt aby był idealnie dopasowany dla każdego klienta. Współpracę z panią Kasią porównujemy do jazdy luksusowym mercedesem po nocnym LAS VEGAS. Gorąco polecamy !!!

Madzia i Marek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-03-14

Szczerze polecamy Panią Kasię! Posiada fachową wiedzę, zawsze ma czas dla swoich "podopiecznych". Od samego początku doradzała, podpowiadała, wyjaśniała i przypominała:) Jeżeli załatwianie kredytu dla was to czarna magia bądź nie macie czasu na chodzenie po bankach Pani Kasia sprawi, że będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze. Więcej takich doradców!!!

Ania i Grzesiek kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-27

Bardzo polecam Panią Kasię jako doradcę klienta! Jest to osoba, która angażuje się w swoją pracę i poświęca czas by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Kredyt hipoteczny, to zawiły proces, jednak Pani Kasia potrafiła przeprowadzić przez niego krok po kroku, tak by wszystko było zrozumiałe. Cały czas monitorowała sytuację w banku, jak i u dewelopera. Mogę szczerze polecić Panią Kasię i zagwarantować, że dzięki współpracy z nią nawet kredyt nie jest taki straszny! :) Na załatwienie kredytu mieliśmy niewiele czasu, jednak Pani Kasia potrafiła szybko i precyzyjnie działać.

Paweł Kredyt hipoteczny MdM

Data dodania: 2017-02-22

Szczerze możemy polecić współpracę z Panią Kasią. Poza bogatą wiedzą, dogłębnymi analizami jest ona osobą bardzo komunikatywną i elastyczną zarówno jeśli chodzi o czas jak i "skrojenie" kredytu na miarę aktualnych możliwości klienta. Z racji tego, że kredyt dotyczył zakupu działki, a przed nami kolejne plany budowy liczymy, że to dopiero połowa naszej wspólnej ścieżki współpracy. Pozdrawiamy i polecamy tego doradcę!

Anna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-08

Szczerze polecam współpracę z Panią Katarzyną. Rzeczowa, konkretna Pani, która zna się na swojej profesji. Dzięki Pani Kasi nie było żadnych niespodzianek w związku z zaciąganym kredytem hipotecznym a po jego uruchomieniu dba dalej o czasowe wypłacanie transzy i przypomina o terminach wypłat. Gorąco polecamy współpracę z Panią doradcą.

Joanna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-08

Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią. Profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, rzeczowa i dbająca o każdy szczegół w przebiegu uzyskania kredytu. Z pomocą Pani Kasi cała procedura kredytowa przebiegała bardzo sprawnie, gdy tylko pojawiały się jakieś przeszkody Pani Kasia bezproblemowo i szybko je rozwiązywała, pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Z pozdrowieniami - Joanna K.

Joanna Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-27

Serdecznie polecam Panią Kasię! Pozyskanie kredytu hipotecznego przez przedsiębiorcę w obecnych czasach jest nie lada wyzwaniem. Jak się okazało Pani Katarzyna poradziła sobie bezproblemowo, prowadząc sprawę w sposób jasny, sprawny i przejrzysty. Bardzo dobry kontakt i organizacja co w przypadku przedsiębiorcy jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze doradcy finansowego. Podsumowując Pani Kasia w 100% jest profesjonalistką w branży doractwa finansowego. Przeprowadza przez długą i ciężką drogę pozyskania kredytu w sposób szybki i bezbolesny oferując przy tym najkorzystniejszą ofertę :)

Piotr Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-25

Szczerze polecam Panią Kasie pełny profesjonalizm znakomity kontakt i znajomość prawa bankowego pełne zaangażowanie w to co robi pomogła mi załatwić kredyt hipoteczny w bardzo szybkim czasie co innym się to nie udało :) Naprawdę polecam współprace z Panią Kasią

Robert Olejnik Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-18

Wszystkim polecamy Panią Kasie! Pomogła załatwić kredyt w kilka dni po tym jak poprzedni doradca zbył Nas po kilku miesiącach załatwiania naszej sprawy.

Monika i Mariusz Kłakowicz Kredyt gotówkowy

Data dodania: 2017-01-04

Serdecznie polecamy Panią Kasię! Jest świetnym specjalistą w swojej branży. Przeprowadziła nas bardzo gładko i szybko przez procedurę uzyskania kredytu hipotecznego ze skutecznym finałem. Naszym zadaniem było tylko dostarczenie dokumentów, które były wymagane . Wspaniały kontakt i naprawdę bardzo duże zaangażowanie. Pani Kasia towarzyszyła nam również w banku przy podpisaniu umowy kredytowej. Szczerze polecamy usługi tego doradcy.

Mirek i Ania kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-23

Szczerze polecam Panią Kasię jako Doradcę. Wiedza, Zaangażowanie, Kontakt - pełny profesjonalizm. Pani Kasia pomogła mi znaleźć bardzo dobrą ofertę kredytu, zmieścić się w napiętych terminach końcowych, skompletować dokumenty i prowadziła całą sprawę od A do Z. W jasny sposób wyjaśnia i pomaga przy skomplikowanym języku umów bankowych. Pomagała też przy odbiorze dokumentów oraz przy kontakcie z deweloperem, bankiem, ubezpieczycielem... Każdy z etapów kredytu dzięki Pani Kasi był przeprowadzony bezbłędnie i ekspresowo. Jeszcze raz szczerze polecam tutaj i będę polecać każdemu znajomemu który będzie się starać o kredyt.

Sebastian (Katowice) Kredyt hipoteczny (MdM)

Data dodania: 2016-12-12

Wraz z mężem postanowiliśmy podczas starań o zakup własnego mieszkania na kredyt hipoteczny od razu skorzystać z usług profesjonalisty - w tym przypadku wybraliśmy od razu Panią Kasię. Był to strzał w 10 ! Pani Kasia mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę w kwestii kredytów . Pomogła nam od A do Z w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w bardzo krótkim czasie. Co ważne - wybrała najkorzystniejszą ofertę dla nas, pasującą do naszej obecnej sytuacji finansowej i losowej. Podczas współpracy mogliśmy liczyć na jej pełne zaangażowanie. Na swoje finanse- tylko Pani Kasia ! :) Polecamy!

Marta i Zbyszek kredyt hipoteczny na zakup własnego M

Data dodania: 2016-12-01

Kredyt w Polsce dla osoby pracującej za granicą TRAGEDIA, chyba że ma się tak profesjonalną osobę u boku jak Pani Kasia. Kontakt 24h na dobę. Krótki czas załatwienia całej sprawy. Dom = Pani Kasia. Dziękujemy. Czas na zastanawianie się czy skorzystać z jej uług jest już czasem straconym. Póki żyć będziemy, Panią Kasię chwalić i polecać wszystkim chcemy, z własnego M pozdrawiamy - Agnieszka, Robert.

Robert Agnieszka kredyt hipoteczny w EURO - Niemcy

Data dodania: 2016-11-21

Warto korzystać z usług pani Kasi.Dawno nie spotkałem się z tak profesionalnym i rzetelnym podejściem do swojej pracy.Dzięki pani Kasi udało nam się sfinalizować zakup wymarzonego mieszkania.Nie martwiliśmy się nadmiarem niejasności, formalności czy ryzykiem.Cała procedura została dokładnie załatwiona i wyjaśniona bez żadnych ukrytych haczyków czy niedomówień. Podsumowując pani Kasia oszczędziła nam nerwów i stresu.Była dla nas nieocenioną pomocą.Jestem pod wrażeniem skrupulatności,profesjonalizmu.Z czystym sumieniem polecamy współpracę z pania Kasią.

Patryk Grodków Mieszkanie

Data dodania: 2016-11-11

Szczerze polecamy panią Kasię. Dzięki jej pomocy mogliśmy kupić wymarzony dom. Po długim czasie biegania po bankach, w których otrzymywaliśmy wiele rozbieżnych odpowiedzi, postanowiliśmy skorzystać z usług doradcy kredytowego. W internecie znaleźliśmy kontakt do pani Kasi. Okazało się to strzałem w dziesiątkę :) Już po pierwszym spotkaniu byliśmy dobrze nastawieni co do oczekiwanego rezultatu. Po skompletowaniu dokumentów i złożeniu wniosku pozytywną decyzję otrzymaliśmy już po 9 dniach. Pani Kasia towarzyszyła nam w trakcie podpisywania umowy w banku, w razie pytań zawsze mogliśmy od niej zadzwonić. Rzeczowo wyjaśniała nurtujące nas wątpliwości. Z całą pewnością polecamy jej usługi. Pani Kasiu, serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji naszego marzenia o własnym domu.

Patrycja i Dastin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-09-15

Pani Kasia to Właściwy Człowiek na Właściwym Miejscu! Bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Posiada ogromną wiedzę i doskonale zna rynek. Tłumaczy wszystko rzeczowo i zrozumiale. Sama załatwia wszystkie formalności a gdy trzeba pomaga w zebraniu, wypełnieniu dokumentów i zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości!!! Jest Z i Przy kliencie od samego początku do końca. Znakomity, ciągły kontakt i współpraca. Dyspozycja 100% Każdej osobie szukającej godnego zaufania doradcy gorąco polecam Panią Kasię!! Dziękuję bardzo za wszystko :-)

Małgorzata Duda Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2016-08-07

Biorąc kredyt hipoteczny postanowiłam skorzystać z usług Doradcy Finansowego. Wybierając Panią Kasię zasugerowałam się komentarzami innych osób na tym portalu. I to był strzał w "10". Gorąco polecam każdemu usługi Pani Kasi.To profesjonalistka w każdym calu. Jest osobą rzetelną, sumienną, która doskonale zna rynek kredytowy. Jest osobą, która pomaga przejść cały proces szybko i "bezboleśnie" od kompletowania i przygotowania dokumentów po finalną wizytę w banku na podpisanie umowy kredytowej. Jej zaangażowanie i cierpliwość w tłumaczeniu wszelkich zawiłości związanych z ofertą kredytową oraz dyspozycyjność tak naprawdę od rana do wieczora były nieocenione.

Ewelina Okuńska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-07-22

Co tu dużo pisać. Pełen profesjonalizm, mega wiedza, jasne szybkie wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Pani Katarzyna jest w naszych oczach 100% profesjonalistką. Doradziła nam odnośnie kredytu hipotecznego, przeprowadziła przez cały proces wnioskowania, udzielania kredytu, nawet pomaga przy sprawdzeniu ksiąg wieczystych i pomaga załatwić wszystkie sprawy w sądzie. Zawsze odpowiadała na pytania i to całkowicie (dla nas) bez kosztowo. Pełen profesjonalizm. Godna polecenia.

Gustaw i Ludmiła Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-07-11

Chciałabym serdecznie polecić i jednocześnie podziękować Pani Kasi za pełen profesjonalizm w swojej pracy, cierpliwość przy przeprowadzaniu nas przez cały proces, który - nie ukrywając, był długi i skomplikowany. Pani Kasia była w ciągłym kontakcie z bankiem, jak i innymy instytucjami zaangażowanymi w naszą sprawę, my natomiast skupiliśmy się jedynie na dostarczeniu wymaganej dokumentacji. Doskonały kontakt, szybka informacja zwrotna, a także, co najważniejsze rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Dla Pani Katarzyny nie ma sytuacji bez wyjścia, a to, z całą stanowczością jest największy atut. Jeszcze raz dziękujemy! :)

Irmina pełen profesjonalizm

Data dodania: 2016-06-15

Pani Kasia to profesjonalistka w każdym calu. Jesteśmy totalnymi laikami jeśli chodzi o kredyty, a ona w łatwy i przystępny sposób nam wszystko wytłumaczyła.Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy,że dobrze trafiliśmy. Wstyd się przyznać ale z najmniejszymi problemami dzwoniliśmy i zaraz otrzymaliśmy konkretną odpowiedź, Zero stresu jeśli chodzi o załatwianie dokumentów, bo wszystkim zajęła się Pani Kasia. Zawsze dyspozycyjna. POLECAMY BARDZO! Na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług Pani Kasi.

Ewa i Paweł Kredyt hipoteczny - MDM

Data dodania: 2016-05-15

Pani Kasia dzięki swojej merytorycznej wiedzy i doświadczeniu pomogła nam wyprostować dokumentację i uzyskać kredyt. Była i jest na każdy nasz telefon, zawsze oddzwania. Tak w skrócie wyglądała nasza współpraca przez ostatnie 9 miesięcy. Jaki jest koszt 9 miesięcy czyjejś wytrwałej pracy? W naszym przypadku było to 0zł! Doceniamy i polecamy! ;-)

Kuba & Gosia kredyt MdM

Data dodania: 2016-02-29

Szczerze polecam Panią Kasię ,jest osobą 100% pełną profesjonalizmu i zna się na tym co robi. Pomogła nam załatwić kredyt na dom na bardzo dobrych warunkach .Pani Kasia jest osobą komunikatywną i pełną zaangażowania .Podchodzi do każdego klienta indywidualnie .W każdej chwili można dzwonić do Pani Kasi i odpowie nam na każde pytania dotyczące kredytu.Sprawy dotyczące kredytu załatwia od początku do końca ,była z nami przy podpisaniu umowy w banku .POLECAM !!!!!

Agnieszka i Darek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-02-23

Z całą pewnością możemy polecić Panią Kasię,szybkie i profesjonalne załatwienie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.Dostarczyliśmy niezbędne dokumenty które wymagał bank a resztę formalności od A d Z załatwiała Pani Kasia.W banu byliśmy tylko raz podpisać umowę kredytową.Nie znajdziecie lepszego doradcy od Pani Kasi serdecznie polecamy

Maciek Malwina kredyt hioteczny

Data dodania: 2016-01-29

Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem polecam naprawdę profesjonalną i doświadczoną doradcę kredytowego Panią Kasie.Godne pochwały i wielkie podziękowania za pełne zaangażowanie w pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem,wyrozumiałość,cierpliwość,przyjazną atmosferę i pełne zaufanie a przede wszystkim za serce jakie P.Kasia włożyła w bardzo trudną ale zakończoną sukcesem sprawę mojego kredytu,pozdrawiam ciepło i polecam całym sercem

Beata kredyt hipoteka + konsolidacja

Data dodania: 2016-01-08

Pani Katarzyna jest wysokiej klasy specjalistą i świetnym doradcą w zawiłym świecie finansów, kredytów i inwestycji. Fachowo i sprawnie przeprowadziła cały proces finansowy dotyczący realizacji mojej nowej inwestycji. Z ogromnym zaangażowaniem wyszukała najkorzystniejszą ofertę i walczyła o jak najlepsze dla mnie warunki, a co najwazniejsze - skutecznie. Przy tym jest przesympatyczną, bezpośrednią i wiecznie uśmiechniętą osobą, spotkania nasze przebiegały w bardzo fajnej atmosferze. Od dwóch lat zwracam się do Pani Kasi z bieżącymi sprawami i zawsze otrzymuję rzetelną informację i fachowa pomoc. Poleciłbym usługi Pani Kasi swoim znajomym i szczerze polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie i bez przeszkód przebrnąć przez proces finansowania swoich inwestycji.

Marcin Semenowicz kredyt

Data dodania: 2016-01-07

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pani Kasi sprawiło że możemy spełnić swoje marzenia o budowie domu. Pani Kasia wyszukała dla nas odpowiedni bank i przeprowadziła przez cały proces który nie był łatwy, była z nami do końca- przy podpisywaniu umowy. Byliśmy w stałym kontakcie, zawsze mogliśmy liczyć na każdą odpowiedz z jej strony. Poza tym jest bardzo miła i sympatyczna a to się bardzo ceni. Dziękujemy serdecznie Pani Kasi i polecamy innym klientom , naszym zdaniem lepszego doradcy nie znajdziecie pozdrawiamy

Honorata i Marcin kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-12-15

Polecam wszystkim panią Kasie l, polecam tym którzy nie wiedzą od czego zacząć, pani Kasia wytłumaczyła od podstaw plan działania, umie przekazać swoją wiedzę tak aby klient zrozumiał trudne nazewnictwo bankowe. Załatwia praktycznie wszystko za nas . Pomoc i porady pani Kasi są darmowe a to jest duży plus dla osób kupującym mieszkanie.Dodam jeszcze ,ze nie mieszkamy w Polsce a wszystko poszlo bardzo sprawnie .Polecam:) Grazyna Jarek

Jaroslaw Grazyna kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-12-07

Szczerze polecam w kwestii kredytów. Potrafi znaleźć wyjście chyba z każdej sytuacji i to wyjście nie byle jakie. Z całą sumiennością zapewniam i ręczę nawet własną głową, że lepszego doradcy nie znajdziecie.Pomoże wybrać najbardziej korzystna opcję i wytłumaczył wszelkie wątpliwe punkty i wspiera w każdym etapie postępowania. kontakt z nią to zawsze przyjazna i miła atmosfera. Wcześniej Pani Kasi nie znałem, a teraz jesteśmy dobrymi znajomymi i to sobie cenie. Polecam !!!

Sebastian Maj Najlepszy doradca ever !!!

Data dodania: 2015-10-14

Nasz przypadek był dość nietypowy gdyż mieszkamy i pracujemy za granicą a jak wiemy banki nie chętnie udzielają kredyty takim ludziom . Pani Kasia przeprowadzała całą akcję samiusieńka od A do Z. Naszym zadaniem było dostarczenie dokumentów które były wymagane przez bank. Kontakt jak najbardziej na plus każda jedna forma tel. sms. skype , każde nasze pytanie wyjaśnione ze zrozumieniem . Dziś wiemy że bez pomocy Pani Kasi nie udało by nam się uzyskać kredytu hipotecznego. Czasami warto poprosić o pomoc aby móc cieszyć się z wymarzonego domu. Marzenia są po to by je spełniać a Pani Kasia okazała się naszą dobrą wróżką . Pani KASIU z całego serca dziękujemy za wszystko co Pani dla nas zrobiła, mam nadzieje że moja rekomendacja będzie dobrom zachętą dla niezdecydowanych bo naprawdę WARTO !!! DZIĘKUJEMY :)

Alina Artur kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-09-25

Szczerze polecamy Panią Kasię jako mentora i przewodnika dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia swojej pierwszej nieruchomości. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Polecamy Panią Kasię jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, szuka i rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Serdecznie polecamy. DZIĘKUJEMY !!!

Mateusz & Marzena Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-08-31

Pani Kasia została nam polecona jako profesjonalista w sprawach bankowych i kredytowych i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto się gubi w gąszczu bankowych procedur czy wymagań lub nie ma czasu do szukania ofert bankowych. Po kierowała naszymi sprawami doskonale, tłumaczyła zawiłości i niuanse ofert bankowych. Wyreczala nas w chodzeniu po bankach i negocjowała dla nas najlepszą ofertę . Jej doświadczenie w sprawach finansowych a także w prawie budowlanym robi duże wrażenie bo nie każdy doradca tak podchodzi do klienta. Jest godna polecenia i polece każdemu kto potrzebuje kredytu. Dziękujemy za współpracę.

Justyna i Andrzej kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-08-16

Chcieliśmy zakupić dom, szukaliśmy dobrego doradcę finansowego, przypadkowo otrzymaliśmy nr. tel. do Pani Kasi. Już na pierwszej wizycie zadziałała szybko i konkretnie, byliśmy w pozytywnym szoku. Dalszy etap był również błyskawiczny, pomogła w skompletowaniu dokumentów, wybrała najlepszą ofertę kredytową. Jej życzliwość i duże zaangażowanie sprawiły, że byliśmy pozytywnie nastawieni na wynik końcowy. Odpowiadała na każde pytania, pomocna we wszystkim i co najważniejsze była z nami przez cały czas tego procesu od A do Z. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że skorzystaliśmy z usług Pani Kasi, mogliśmy spać spokojnie, zaoszczędziła nam dużo czasu i stresu. Sprawdzony i kompetentny doradca. Polecamy wszystkim takiej właśnie osoby - zaufanej! Pozdrawiamy:)

Agnieszka i Sebastian kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-07-27

Pani Kasia jest profesjonalistką w tej branży. Tak jak pisze o sobie, że przeprowadza ekspresowo swoich klientów przez wszystkie etapy wzięcia kredytu wszystko jest prawdą! W moim przypadku doradziła jaką kwotę mam wziąć, jaki bank wybrać, kiedy najlepiej wziąć kredyt, nawet sama załatwiła potrzebne oświadczenia od mojego dewelopera. Gdy analizowaliśmy razem umowę wstępną w jasny i przystępny sposób wyjaśniła mi moje wszystkie wątpliwości. Pani Kasia jest bardzo konkretna, a zarazem bardzo miła i zawsze do dyspozycji. Z Panią Kasią zaciągnięcie kredytu hipotecznego wcale nie bolało ;)

Tomek Pilarski Kredyt Hipoteczny- Deweloper

Data dodania: 2015-06-09

Pełen profesjonalizm ze strony pani Kasi oraz jej współpraca z wieloma bankami pozwala na wybranie jak najkorzystniejszej oferty co jest ogromnym atutem. Kontakt z panią Kasią jest bardzo dobry, a pomoc w trakcie przechodzenia przez cały proces wnioskowania oraz podczas załatwiania dokumentów niezastąpiona. Bardzo gorąco polecam panią Kasię jako doradcę i życzę jak najwięcej klientów, a klientom życzę tylko takich doradców, rzetelnych, profesjonalnych, pomocnych po prostu najlepszych. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował pomocy związanej z jakimkolwiek kredytem na pewno zwrócę się do pani Kasi;). Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)))

Andrzej Kredyt Hipoteczny Mix

Data dodania: 2015-05-03