Magdalena Koćmit

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509261909 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Zajmuję się analizą ofert bankowych i pomocą w wyborze kredytów najlepszych dla Kredytobiorców. Moja usługa jest bezpłatna.

W szczególności skupiam się na finansowaniu zakupu nieruchomości - mieszkań, domów, działek - czyli na kredytach mieszkaniowych, ale również pomagam w zakresie kredytów gotówkowych - na dowolny cel. Zawsze przykładam duża wagę do szczegółów ofert i prowadzę sprawy tak, żeby moi Klienci mogli oszczędzać jak najwięcej swoich pieniędzy wybierając opcje najlepsze dla nich. Moją pracę wykonuję rzetelnie i skutecznie, co potwierdzają rekomendacje osób, które skorzystały z mojej pomocy.

Analiza produktów bankowych jak i dobry wybór kredytu pozwala zaoszczędzać dziesiątki tysięcy złotych - zwłaszcza w przypadku kredytów hipotecznych, które są kredytami długoterminowymi i na duże kwoty. Dlatego zachęcam do kontaktu jeszcze przed wyborem nieruchomości.

W kolejnych etapach współpracy:

 • dokonuję szczegółowej analizy zdolności kredytowej,
 • przedstawiam i wyjaśniam porównanie najlepszych ofert kredytowych ze szczegółami,
 • pomagam w kompletowaniu dokumentacji na podstawie której wydana zostanie decyzja o przyznaniu kredytu i towarzyszę przy podpisaniu umowy kredytowej,
 • negocjuję z bankami ofertę cenową,
 • po wypłacie kredytu pomagam w spełnieniu warunków z umowy kredytowej i w innych sprawach.

Moim celem jest sprawne przeprowadzenie przez zawiłości kredytowe, wybór najkorzystniejszego kredytu, minimum formalności i jak najsprawniejszy proces uzyskiwania kredytu.

 

Zapraszam do współpracy - kontakt do mnie poprzez mail, telefon lub formularz kontaktowy pod zdjęciem.

E-mail: [email protected]

Tel. 509 261 909

Doświadczenie

Pracę jako Doradca Kredytowy rozpoczęłam w 2007 roku w Deutsche Bank PBC S.A.. Po 1,5 roku awansowałam na stanowisko Kierownika Zespołu. Od 2012 roku porównuję oferty kredytowe banków w Polsce.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
1994 1999 Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Zarządzanie i Marketing

Atuty eksperta

 • Wieloletnie doświadczenie i znajomość procedur bankowych co gwarantuje skuteczność moich działań.
 • Dokładność i wnikliwość.
 • Dbanie o interesy Klienta.
 • Jasne i przejrzyste przekazywanie informacji.
 • Czas pracy dopasowany do potrzeb Klienta.
 • Uczciwość, odpowiedzialność, sumienność.
 • Zaangażowanie w sprawę.
 • Otwartość i  pozytywne nastawienie.

Przykłady opisanych spraw

Mają specjalnością są kredyty zabezpieczone hipoteką na nieruchomości:

 • kredyty na zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym,
 • kredyty na zakup domu na rynku pierwotnym lub wtórnym,
 • kredyty na remont i wykończenie nieruchomości,
 • kredyty w programach z dopłatami rządowymi,
 • kredyty na budowę domu,
 • kredyty na zakup działki,
 • kredyty na refinansowanie innych kredytów,
 • kredyty na refinanowanie poniesionych kosztów budowy lub zakupu nieruchomości,
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe

Wybrane rekomendacje

Dzięki współpracy z Panią Magdą proces weryfikacji i uzyskania kredytu przebiegł spokojnie i bez uciążliwości. Za profesjonalizm i rzetelność Pani Magdy, fachowe porady oraz chęć pomocy, szczególnie w trudnych kwestiach, polecam w 100%. Moja współpraca z Panią Magdą będzie kontynuowana.

Krystyna Kredyt hipotyczny

Bardzo polecam współpracę z Panią Magdaleną. Po raz drugi prowadziła mi sprawę kredytu. Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo przyjemnie się współpracuje. Mimo przeciwności znalazła rozwiązanie problemu. Dziękuję za pomoc, polecam w 100% Panią Magdalenę.

Dagmara kredyt

Witam miałam wielką przyjemność 😌 spotkać na drodze do kredytu panią Magdę K. Jest to osoba bardzo kompetentna zna się bardzo dobrze na tym co robi. Zawsze pomoże wytłumaczy, doradzi. Dostępna w każdej chwili polecam ją z całego serca, a ja osobiście dalej zamierzam z panią współpracować.

Agusia Kredyt hipoteczny

Nie ma co dużo pisać usługę P. Magdy mogę polecić w 100% nie ma problemu którego Pani Magda nie rozwiąże jak powie tak będzie. Bardzo dokładnie się przykłada do swojej pracy i to się szanuje bo w tych czasach mało ludzi jest takich. Pani Magda jest osobą bardzo miłą i inteligentną kontakt telefoniczny czy mailowy bez zarzutów nie ma godziny żeby nie odebrała lub odpisała. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i napewno to nie koniec kredytów 😁 Pozdrawiam 🙂

Jakub Kredyt Hipoteczny

Z całego serca polecamy Panią Magdalenę. Pomogła nam przebrnąć przez cały proces kredytu, dokładnie przekazała, jakie dokumenty musimy przygotować, wyjaśniała wszelkie wątpliwości, odpowiadała cierpliwie na każde zadane pytanie i to o każdej porze dnia. Kredyt udało się załatwić w trybie ekspresowym. Pani Magdalena jest osobą niezwykle rzetelną, profesjonalną, a poza tym po prostu bardzo miłą i sympatyczną. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i na pewno będziemy polecać znajomym. Pozdrawiamy!

Angelika i Fabian Kredyt hipoteczny

Pani Magda jest profesjonalistką i przy tym bardzo przyjazną i pozytywnie nastawioną osobą, wszystko załatwiałyśmy mailowo i telefonicznie ze względu na odległość. Pani Magda była dla mnie dostępna do późnych godzin nocnych. Było sprawnie i szybko. Otrzymałam kredyt tam gdzie chciałam, choć nie wierzyłam, że się uda. Bardzo polecam!

Elwira Super Doradczyni

Bardzo polecam współpracę z Panią Magdaleną - to już nasza druga wspolpraca, tym razem przy refinansowaniu kredytu, Pani Magda dziala błyskawicznie, opiekuje się sprawami klienta nawet po udzieleniu kredytu, punktuje wszystkie formalności które trzeba wykonać, dzieki czemu caly proces przebiega sprawnie i bezstresowo.

Klaudia Refinansowanie kredytu

Pani Magdalena po raz drugi przeprowadziła mnie przez proces kredytu hipotecznego. Charakter mojej pracy sprawia że kompletnie nie miałem czasu się tym zająć, dzięki pani Magdalenie proces przebiegł szybko i sprawnie, kontakt telefoniczny i mailowy jest wybitny a pani Magdalena bardzo profesjonalna ale i sympatyczna! Serdecznie polecam, to na pewno nie był ostatni raz gdy mieliśmy okazje współpracować J

Krystian Banaszek Kredyt Hipoteczny

Szczerze polecam współpracę z Panią Magdaleną! Bardzo jasno przedstawione poszczególne oferty. Na duży plus zasługuje bieżące obserwowanie rynku, co pozwoliło nam skorzystać z oferty, która pojawiła się ,gdy już właściwie byliśmy zdecydowani na inną. Pełen profesjonalizm!

Łukasz Z. Kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług p. Magdy. Rzeczowo, konkretnie i wszystko załatwione, tak jak sobie życzyliśmy. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dobry kontakt. Polecamy!

Aleksandra Domaracka Pomoc przy kredycie hipotecznym

Profesjonalna pomoc od pierwszego spotkania do dnia uzyskania kredytu. Polecam

Łukasz Jakowczyk Kredyt hipoteczny

Z całego serca możemy polecić Panią Magdalenę, która pomogła nam w ogarnięciu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do uzyskania kredytu hipotecznego, każde nasze wątpliwości i pytania w bardzo prosty sposób zostały nam wyjaśnione i przybliżone, tak że cała ta dokumentacja nie była dla nas aż tak przerażająca jak mogłoby się wydawać. Na bieżąco dostawaliśmy wytyczne co jeszcze musimy przedstawić dla banku. Pani Magda pomogła nam w wypełnieniu wszystkich dokumentów. Jeszcze raz z całego serca polecamy każdemu Panią Magdalenę, jako doradcę finansowego, jest to osoba pełna ciepła, i spokoju i posiadająca ogrom wiedzy w dziedzinie finansów.

Gabriela Kredyt hipoteczny

Skorzystanie z usług Pani Magdaleny było bardzo dobrą decyzją, ponieważ cała procedura przebiegła niezwykle sprawnie i bezproblemowo, wyjaśniła wiele zawiłości procesu kredytowego oraz czuwała przez cały czas nad jego realizacją. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Magdaleną:)

Małgorzata Sztandera Kredyt hipoteczny

Bardzo dobry doradca , Pani Magda bardzo szybko odpowiadała na pojawiające się pytania, rozdmuchiwała wszystkie moje wątpliwości. Wstawiła się razem ze mną do banku, kierowała całym procesem od początku do końca. Udało się wziąć kredyt i zakupić nieruchomość więc finalnie wszystko wyszło z planem! Pani Magdo, dziękuję jeszcze raz za nieopisaną pomoc! Będę polecał, bo warto!

Krzysztof Zamara Kredyt hipoteczny

Nie ma co się zastanawiać, jeśli potrzebujesz kredytu to Pani Magdalena jest najbardziej właściwym ekspertem w tej dziedzinie. Znajdzie czas o każdej porze, żeby wyjaśnić wszystkie niejasności, przygotowanie niezbędnych dokumentów, to czysta przyjemność przy takiej współpracy.

Maszczyk Kredyt hipoteczny

Polecam Panią Magdalenę w 100 %. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowym uzyskaniu kredytu, to nie ma co zwlekać z wyborem specjalisty. Przez cały czas ubiegania się o kredyt Pani Magdalena czuwa nad całą procedurą, doradza w każdej kwestii, pomaga w kompletowaniu dokumentów, jest w stałym kontakcie z pracownikami banku i na bieżąco informuje o postępach w sprawie telefonicznie i mailowo. Pełny profesjonalizm i klasa.

Krzysztof M. Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam ekspertkę!Pani Magdalena to profesjonalistka, z którą w dodatku bardzo miło się współpracuje. Otrzymałam dzięki niej w krótkim czasie korzystny kredyt budowlano-hipoteczny.

Alicja Doradztwo kredytowe

Pani Magdalena jest najbardziej profesjonalną osoba jaka znam w sprawach kredytowych Bardzo nam pomogła jest bardzo zaangażowana mimo wielu przeciwności udało się właśnie dzięki Pani Magdzie spełnić nasze marzenie jesteśmy bardzo wdzięczni! Pani Magda jest bardzo ciepła osoba miła rzetelną zawsze pomoże i wysłucha Dla Pani Magdy nie ma spraw których nie można rozwiązać! Bardzo Bardzo polecam najlepsza osoba od spraw kredytowych!! Dziękujemy! Pozdrawiam :-)

Marta Mieszkanie

Gorąco polecamy Panią Magdalenę . Pomogła Nam w załatwieniu kredytu hipotecznego, czego sama z pewnością bym nie była w stanie zrobić. Profesjonalana, rzetelna, wyjaśni wszystko tak, by każdy zrozumiał. Odpowie na każde pytanie. Cud kobieta! :) Z pozdrowieniami Natala i Damian

Natala i Damian Kredyt hipoteczny

Pani Magda jest przemiła i komunikatywna w relacjach z klientami oraz potrafi w zrozumiały sposób przedstawić zawiłości ,, slangu" bankowego. Wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w prowadzeniu naszej sprawy. Jest osobą o ogromnym doświadczeniu dzięki któremu zaproponowała rozwiązania które były rzeczywiście dopasowane do naszych oczekiwań i potrzeb. Gorąco polecamy Panią Magdę. Dziękujemy A.P. Dynowscy

Aneta Dynowska i Paweł Dynowski Kredyt hipoteczny

Bardzo polecamy współpracę z Panią Magdą, pomagała nam załatwić kredyt hipoteczny. Mimo kilku problemów udało się szybko wszystko załatwić. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Pani Magda to doradca godny zaufania i polecenia. Serdecznie polecamy Panią Magdalenę i dziękujemy.

Aniela i Krzysztof kredyt hipoteczny

Pani Magda wykazując się niezwykłym profesjonalizmem pomogła mi w wielu ciężkich sytuacjach związanych z zakupem mieszkania, bez pomocy Pani Magdy sama nie dała bym rady podołać tej sytuacji jaką jest chociażby załatwienie samego kredytu hipotecznego. Pani Magdalena jest osobą kompetentną, rzetelną oraz godną zaufania, wykazując się swoim zaangażowaniem oraz pracowitością pomogła mi osiągnąć cel który bez otrzymanej fachowej pomocy pozostał by niezrealizowany.

Żaneta Szela Kredyt Hipoteczny

Chcielibyśmy polecić Panią Magdę jako eksperta kredytowego wszystkim, którzy nie mają żadnej wiedzy w zakresie sposobu uzyskania kredytu hipotecznego. Jest osobą niesłychanie kompetentną i cierpliwą, która w sposób przystępny i zrozumiały przeprowadzi największych laików przez skomplikowaną i trudną procedurę uzyskania kredytu. Zawsze miała dla nas czas aby wyjaśnić, przypomnieć, doradzić. Dziękujemy

Jola i Kazimierz Kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam. Kontakt, rzetelność i wiedzą przeniosły się na wymarzone m. W każdej sprawie pomocna, zawsze znajdzie czas. Wytłumaczy, doradzi. Jesteśmy w 100%zadowoleni Pozdrawiamy

Wojciech Pomoc kredytowa

Bardzo serdecznie polecamy panią Magdę. Kompetentna, profesjonalna, życzliwa. Kontakt z nią zawsze możliwy. Odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Ania i Michał Kredyt hipoteczny

Miałam przyjemność poznać p.Magdalenę Koćmit w trakcie poszukiwań odpowiedniej oferty kredytu i dopasowanie do mojej skromnej emerytury . Potrafiła rzeczowo,szczegółowo , a przede wszystkim w przystępny sposób przedstawić zawiłe procedury. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi p. Magdaleny udało się wynegocjować korzystne warunki kredytu . Poza tym jest osobą , o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ujmującym sposobie bycia . Współpraca z takim doradcą jest gwarancją satysfakcji . Polecam p. Magdę z czystym sumieniem .

Wanda z Trzebiatowa . Kredyt konsumcyjny .

Z całego serca możemy polecić Panią Magdę. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu do pracy mamy w końcu tak długo wyczekiwane mieszkanie. Współpraca z nią to sama przyjemność, a do tego jest przesympatyczną kobietą. Dziękujemy i polecamy serdecznie! :D

Agnieszka i Piotr Kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego , Pani Magda wkłada serce w swoją pracę i nieważne czy to jest weekend , godziny wieczorne zawsze można liczyć na profesjonalną pomoc oraz poradę. Zdecydowanie polecamy usługi Pani Magdy .

Wojciech , Aleksandra .K Pomoc w uzyskaniu kredytu

Bardzo serdecznie polecam Panią Magdalene.Od samego początku naszej zawilej drogi(Nie była to latwa sprawa z racji na pewne okolicznosci)była profesjonalna,cierpliwa,odpowiadala na każde pytania(a miałam ich naprawdę wiele)Prócz tego,że jest świetną profesjonalistka do tego jest również bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem.Pomogła w uzyskaniu kredytu mojej siostrze,teraz Pani Magda pomogła mi a jestem pewna,że moje młodsze rodzeństwo również skorzysta z jej usług.Polecam z całego serca.

Ewelina Darul Kredyt hipoteczny

Panią Magdalenę znamy od 13 lat. A ponieważ mieliśmy spore przeboje w naszym życiu rodzinnym, co za tym idzie kredytowym, do pani Magdaleny co parę lat wracaliśmy z naszymi naprawdę ogromnymi problemami mieszkaniowo-finansowymi. Pani Magda była dla nas największym wsparciem, jakie można było sobie wyobrazić. Oprócz tego, że nie znam lepszego doradcy kredytowego, była też wsparciem poza tematami kredytowymi. O każdej porze, w najtrudniejszych momentach, kiedy niejednokrotnie płakałam z bezradności, zawsze mogłam liczyć na rozmowę i wsparcie. Oprócz tego pani Magda robiła wszystko, co mogła, żeby wyciągnąć nas z beznadziejnych sytuacji. I co najważniejsze, nie wiem jak to Pani robiła, zawsze z tego wszystkiego wychodziliśmy zwycięsko. Bez naciągania, pustych obietnic, tylko ciężką pracą pani Magdaleny. Wspaniały człowiek, profesjonalny oraz bardzo rzetelny doradca. Polecamy z całego serca. Dopóki pani Magda będzie pracować w tej branży, jeśli znowu będzie potrzeba, wrócimy tylko do Niej. 13 lat współpracy potwierdza to w 100%.

Anastazja i Andrzej Kredyt hipoteczny i nie tylko

Chciałabym bardzo podziękować Pani Magdzie ,że tak szybko udało nam się pozałatwiać sprawy związane z kredytem na budowę domu. Poprowadziła naszą sprawę w błyskawiczny sposób, słysząc od znajomych ile to u nich trwało nastawiona byłam na długi czas oczekiwania. Tak więc to był nasz najlepszy wybór że trafiliśmy na Panią Magdę, wzięła sprawy w "swoje ręce" od A do Z... Zaufaliśmy jej w 100 % i to był strzał w dziesiątkę! Będziemy polecać Panią każdemu! Dziękuję jeszcze raz!!

Aneta i Daniel K. Kredyt na budowę domu

Polecam panią Magdalene Koćmit jako rzetelnego doradcę kredytowego. Cały proces przebiegł błyskawicznie a pani Magdalena zawsze miała czas by odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wątpliwości, ponadto pani Magdalena jest bardzo sympatyczną osobą dlatego serdecznie polecam współprace.

Krystian Banaszek Kredyt Hipoteczny

Z Panią Magdą pracowaliśmy około dwóch lat. Przez ten cały czas Pani Magdalena bardzo nam pomagała i doradzała co zrobić żeby poprawić naszą sytuację kredytową. Zawsze gdy mieliśmy problem lub coś było nie jasne, Pani Magda cierpliwie i fachowo starała się wszystko wytłumaczyć. Właśnie otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach i bez żadnych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zaufaliśmy w 100% i się nie zawiedliśmy. Każdemu kto myśli o kredycie polecamy współpracę z Panią Magdą, bo jest naprawdę świetnym Doradcą znającym się na rzeczy . Pani Magdaleno Dziękujemy za ten trudny czas spędzony z nami i przede wszystkim za zdobycie kredytu który pozwoli dokończyć nasz wymarzony dom .Przysyłamy 300 000 buziaków i uścisków ;) Magdalena i Łukasz Ł

Magdalena i Łukasz Ł Kredyt hipoteczny

Pani Magdalena to najbardziej rzetelny, uczciwy i profesjonalny doradca kredytowy, z jakim pracowaliśmy. Powierzyliśmy jej niezwykle trudną, skomplikowaną i nietypową sytuację, którą załatwiła bez najmniejszych problemów! Wszystko o czasie, bez zbędnych opóźnień, wszystko załatwione, zrobione, złożone i odebrane tak jak być powinno. Przy tym Pani Magda jest niezwykle sympatyczna, empatyczna i serdeczna. Do każdego pytania i problemu podchodzi z cierpliwością i uśmiechem, jak gdyby pracowała dla największych tuzów finansjery. Niewiele jest takich osób, które w ten sposób wypełniają swoje obowiązki. Pani Magdo- z całego serca dziękujemy za to ogromne wsparcie i za ten cały rok "spędzony" z nami. Pozdrawiamy i polecamy na 1000000%!!

Jakub i Paulina Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Magdą to czysta przyjemność. Z czystm sumieniem można powiedzieć, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzetelna, punktualna, wszystkie sprawy załatwia sprawnie i od ręki począwszy od obliczenia zdolności do podpisania umowy kredytowej. Polecam współpracę !!

Iwona i Daniel Kredyt hipoteczny

Po raz drugi skorzystałem z doradztwa Pani Magdaleny, pełen profesjonalizm, wszystko załatwione zgodnie z oczekiwaniami. Zdecydowanie Polecam!

Paweł Barański Kredyt hipoteczny

Pani Magda to najlepsza osoba na świecie! Miałem do czynienia z kilkoma doradcami lecz dopiero Pani Magda wykazała się najlepszymi cechami i umiejętnościami zyskała moje zaufanie i bez niej proces starania się o kredyt byłby męką. Doświadczenie i prostota przekazywania często skomplikowanych informacji sprawiło, że dziś podpisaliśmy kredyt! Polecam każdemu komu zależy na rzetelności, sprawności i pewności dobrze wykonanej pracy.

Damian Kredyt hipoteczny

Pani Koćmit to osoba w pełni profesjonalna, punktualna, dokładna i słowna. Udzieli wszelkich niezbędnych informacji w przyjaznej atmosferze. Wszystko zostało załatwione sprawnie i właściwie bez mojej pracy.

Anna Jerlecka Obsługa kredytu.

Bardzo wszystkim polecam współprace z Panią Magdaleną. Jest Profesjonalistką posiada wielka wiedzę w tym co robi. Miła sympatyczna zaangażowana załatwia wszystkie formalności. Pani Magda to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pomogła nam na każdym Etapie. z czystym sumieniem jeszcze raz polecam wszystkim współprace z Panią Magdą jest godna zaufania i nic nie jest dla Pani Magdy za trudne. Jeszcze raz Wielkie Podziękowania dla Pani Magdy Pozdrawia Kasia i Robert

Robert i Kasia. Opinia

Bardzo polecam wspolprace z Panią Magdą - profesjonalistka w każdym calu, do pracy podchodzi z wielką pasją. Byl to mój pierwszy kredyt hipoteczny - Pani Magda potrafila wszystko spokojnie i z uśmiechem wyjaśnić. A co najważniejsze - pani Magda potrafi pomóc klientowi w opanowaniu emocji (w szczególności gdy czas nagli) tak abysmy podjęli jak najlepsza dla nas decyzję. W 100% polecam Panią Magdę :)

Klaudia Kredyt hipoteczny

Współpraca na najwyższym poziomie :) Pani Magdalena zna się na rzeczy i wszystko chętnie wytłumaczy z uśmiechem. Nieoceniona pomoc w osiągnięciu sukcesu!

Marcin i Lidia D. Kredyt hipoteczny

Profesjonalne podejście do sprawy kredytu ,z panią Magdą bardzo dobry kontakt i cierpliwość w uzyskaniu określonego celu .Polecam bardzo .Pozdrawiam

Damian Kredyt

Bardzo profesjonalna pomoc, przy tym sympatyczna osoba. Wszystko załatwione sprawnie, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Polecam z czystym sumieniem.

Marta Kacprzak Pomoc przy kredycie hipotecznym

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdalenę! Jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, która wytłumaczy wszystko od A do Z. Mimo kilku przeciwności znalazła rozwiązanie na każdy problem. Dużym plusem jest to, że Pani Magda jest doradcą mobilnym, który może do nas przyjechać osobiście. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy tak wspaniałego profesjonalisty.:)

Estera Kredyt

Pani Magdalena to rzeczowa i uśmiechnięta osoba. Na każdym etapie byliśmy w stałym kontakcie. Wynegocjowała świetne warunki kredytowe z bankiem a cala ohydna papierologia przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim z czystym sumieniem !

Damian Karalus Kredyt

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę. Pomagała nam załatwić kredyt hipoteczny jak i gotówkowy. Mimo kilku problemów tak nas pokierowała, że udało się szybko wszystko załatwić. Baa nawet fatygowala się do nas gdzie mieszkamy około 70 km od Szczecina w jedną stronę 🙈. Nie musieliśmy się o nic martwić a pomimo panującego Wirusa gdzie wszystko praktycznie nie czynne udało się umówić spotkanie w banku. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt, Pani Magda bardzo miła a najważniejsze, że potrafi tak wszystko wytłumaczyć, że nawet dziecko by zrozumiało 😊 Jeden wielki pozytyw 😊

Aleksandra Kredyt

Na Panią Magdalenę Koćmit trafiłam przypadkiem szukając osoby od spraw kredytu. Jej referencje mnie przekonały oraz że znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Moja sprawa za jej pomocą przebiegła szybko i bez żadnych problemów. Co bardzo ułatwiło przebieg sfinalizowania kredytu. Polecam serdecznie jeśli ktoś potrzebowałby jakiejkolwiek pomocy bądź konsultacji w kategoriach jakich operuje Pani Magdalena Koćmit.

Sara Kowalska Kredyt

Współpraca przebiegła w miłych warunkach. Pani Magda jest osobą rzeczową, znającą się na swojej pracy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Wypełnianie całej dokumentacji przebiegło sprawnie dzięki jej pomocy. Na każde zadane pytanie potrafiła odpowiedzieć bądź znaleźć informacje u źródła. Oceniamy sumienne 10/10. Polecamy z czystym sumieniem.

Katarzyna Chodowicz kredyt hipoteczny

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Magdaleny już za tydzien będę dumną właścicielką własnego M . Wspaniały człowiek. Uśmiechnięta sympatyczna dodaje wsparcie i otuchę na każdym kroku. Pani Magdaleno z całego serca dziękuję bez Pani pomocy to by się nie udało. Serdecznie polecam.

Anna Matus Kredyt gotowkowy

Pani Magdo jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jest Pani profesjonalistką w tym co robi. Pamiętam, gdy pojawiły się wątpliwości, otrzymałam słowa otuchy: "spokojnie Pani Joanno...". Z rzetelnością i sumiennością wdrażała nas w kolejną papierologię, co dla mnie i męża było po prostu " czarna magią". Do Pani Magdy można dzwonić o każdej porze, gdy jest zajęta od razu oddzwania w wolnej chwili. Jest wspaniałą kobietą, której można powierzyć swoje sprawy. Polecamy z całego serca tą kobietę, gdyż jest nie tylko doradcą kredytowym, ale też człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugiego człowieka, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Dziękujemy Pani Magdo!!!

Joanna i Patryk 😀 Kredyt hipoteczny

Dziękujemy Pani Magdo za pomoc w pozyskaniu kredytu na dom. Proces ten na pewno nie był by tak łatwy, gdyby nie Pani Magda, która zawsze pomagała i wszystko wyjaśniała. Dzięki Pani Magdzie udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt. Pani Magda to doradca godny zaufania i polecenia:) Nasza sprawa przebiegła bezproblemowo, w razie wątpliwości można było liczyć na kontakt ze strony Pani Magdy , zawsze oddzwaniała i wyszukiwała termin na spotkanie. Z czystym sumieniem polecamy

Anna i Sylwester Dominik Dziękujemy serdecznie !!!

Współpraca z Panią Magdą to była czysta przyjemność, zawsze do naszej dyspozycji o każdej porze dnia. Bardzo fachowo, rzeczowo a przede wszystkim zrozumiale dla laików potrafiła wszystko wyjaśnić, a do tego uśmiechnięta i mega pozytywna osoba. Dzięki Niej przeszliśmy bardzo łagodnie przez wszystkie procedury, papiery i formalności związane z kredytem. Pani Magda jest ekspertem godnym polecenia na 10000% :-)

Adrian W. Izabela T. Kredyt hipoteczny:-)

Ciężko jest pisać opinię w przypadku, kiedy wszystko zadziałało, jak w zegarku. Zawsze łatwiej jest, pędzony emocjami, wyrzucić wszystko co leży na sercu. A tutaj? Z Panią Magdaleną spotykamy się nie pierwszy raz. Niekiedy jedynie po konsultację, innym razem aby wybadać rynek czy też ocenić nasze możliwości. Nigdy, podkreślam jeszcze raz, nigdy Pani Magda nas nie zawiodła. Zawsze mieliśmy przedstawione opcje, spośród których to my mogliśmy wybierać. Tak samo było i ostatnim razem, gdzie poszukiwaliśmy kredytu hipotecznego. Wszystkie potrzebne dokumenty mieliśmy przygotowane i złożone. Opiekę mieliśmy zagwarantowaną do samego końca. Zarówno podpisania umowy kredytowej jak i po podpisaniu, gdzie przydaje się wiedza co dalej. Gdzie iść, co złożyć w sądzie. Czego pilnować. Pani Magdaleno … pozostajemy w kontakcie :)

TMedenecki Co pisać, gdy wszystko działa, tak jak należy?

Witam chciałbym przede wszystkim bardzo podziekowac Pani Magdzie za rzetelna i fachowa pomoc w zalatwieniu kredytu . Pani Magda jest przecudowna osoba,ktora potrafi wszystko wyjasnic na chłopski rozum i we wszystkim pomoze naprawde bardzo polecam . Jeszcze raz bardzo Pani dziekuje i zycze wszystkiego dobrego a przede wszystkim duzo klientow POZDRAWIAM 😉

Przemek S. Bardzo pozytywna opinia

Pani Magda to właściwa osoba na właściwym miejscu! Wzięcie kredytu hipotecznego było dla nas poważną decyzją dlatego tym bardziej cieszymy się, że znaleźliśmy tak wspaniałego eksperta w tej dziedzinie. Od samego początku bardzo rzetelne podejście do tematu, duża wiedza, konkretne odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości. Pani Magda pomogła nam bezboleśnie przebrnąć przez bankową papierologię i doradzała nam na każdym etapie. Udało się- dostaliśmy kredyt i powoli spełniamy swoje marzenia :) Dodatkowo bardzo sympatyczne podejście, uśmiech na twarzy i ogromne zaangażowanie w indywidualną sytuację klienta. Na pewno będziemy gorąco polecać wszystkim zainteresowanym! Pani Magdo życzymy Pani wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiamy a przede wszystkim DZIĘKUJĘMY!!! :)

Anna i Piotr Ostrowscy kredyt hipoteczny

Pani Magda jest super kobietą i Wielką profesjonalistką. Pomogła nam na każdym etapie od chwili pierwszej rozmowy telefonicznej do podpisania umowy kredytowej. Za każdym razem odbierze telefon i udzieli wszelkich wskazówek i pomocy. Niejeden pracownik z banku powinien uczyć się fachowej wiedzy i pomocy od Pani Magdy. Pani Magda jest miła i cierpliwa, potrafiła szybko znaleźć odpowiedni dla nas bank i otrzymaliśmy szybko pozytywną decyzję i to naprawdę tylko dzięki Pani Magdzie. Monitorowała cały czas proces kredytowy. Polecam wszystkim Panią Magdę i bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Jeśli kredyt to tylko z doradcą z Panią Magdą. Pozdrawiam serdecznie.

Mariusz Anna Wolin Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę. Naprawdę zna się na rzeczy i ma bardzo profesjonalne podejście do pracy,z Panią Magdą nie na rzeczy niemożliwych. Jak kredyt to tylko z takim doradcą.

Marcin Skóra Kredyt hipoteczny

Zawsze przygotowana, zawsze uśmiechnięta, znająca się na rzeczy i bardzo profesjonalna osoba. Współpraca to przyjemność, dodatkowo uzyskałam decyzję kredytową w szybkim czasie dzięki dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Pani Magda potrafi w przystępny sposób wyjaśnić najważniejsze kwestie i ma duże doświadczenie, a wiedzę bankową zawsze aktualną. Myśli 3 kroki do przodu, co powoduje, że nic przy ostatecznej umowie nie zaskakuje, a nawet jeśli to i wtedy służy pomocą i poradą. Dokumenty przygotowuje rzetelnie, wszystko dostarcza w terminach, informacje o postępowaniu lub potrzebnych papierkach przysyła na bieżąco. Jeśli szukają Państwo doradztwa kredytowego od A do Z, pomocy w zrozumieniu, czym jest kredyt hipoteczny i szybkiego, profesjonalnego poprowadzenia sprawy w banku, to bardzo polecam Panią Magdę. Dzięki niej kredyt hipoteczny zmrużył te wielkie oczy, które miał dla mnie na początku i stał się przystępnym, ludzkim rozwiązaniem na budowę własnego domu, którego przy takim doradcy nie trzeba się obawiać.

Katarzyna Kasicka Jak kredyt hipoteczny, to tylko z panią Magdą!

O Pani Magdzie można by pisać dużo że jest profesjonalistą, piękną kobietą przemiłą osobą itd, i to wszystko prawda. My chcieliśmy podziękować za tak długi czas który nam poświęciła a było to pół roku, nie robiliśmy nic, podpisywaliśmy tylko dokumenty, to ona kontaktowała się z deweloperem załatwiła dosłownie wszystko. Życzyłbym każdemu kto chciałby wziąć kredyt hipoteczny na własne M w naszym przypadku dom aby trafił na Panią Magdę. Serdecznie dziękujemy Artur i Agnieszka ocena na 100% -120%

Artur i Agnieszka Szczecin Godna polecenia

Polecamy przede wszystkim za profesjonalizm. Znajomość tematu wielka dzięki czemu uzyskaliśmy kredyt zgodny z potrzebami i złożonym wnioskiem. Pani Magda zawsze pełna energii i cierpliwości, żadne pytania nie były jej straszne! Dziękujemy i polecamy innym!

Beata i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Pani Magda- profesjonalistka z ogromna wiedza i pelna pasji w tym co robi. Rzetelna, dyspozycyjna, cierpliwa -OAZA SPOKOJU KOBIETA:) Przebrnela z nami cala droge w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a to byla "walka", walka, ktora wygrala:) Jej sila tkwi w jasnym, klarownym przekazie informacji, nie bylo pytania- watpliwosci, ktorej by nie wyjasnila. W 100% zaangazowana w interesy klienta- od poczatku do konca, a nawet dluzej. Personalnie bardzo sympatyczna, optymistyczna z duuzym poczuciem humoru kobieta:)! Dziekujemy, a wszystkim zainteresowanym szczerze polecamy!

Katarzyna i Przemyslaw Kredyt hipoteczny

Profesjonalizm w 100%!!!!!. Gdyby nie pomoc Pani Magdy marzenia by się nie spełniły. Pomaga na każdym etapie. Zawsze odpowiada na wiadomości, oddzwania. Miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta. POLECAM wszystkim, i jeszcze raz bardzo dziękuję :)

KatarzynaD. kredyt hipoteczny

Od pierwszego spotkania z Panią Magdą wiedzieliśmy że trafiliśmy na właściwą osobę. Pani Magda jest osobą kompetentną i bardzo życzliwą. Ogromna wiedza, cierpliwość a przy tym bardzo pozytywna i zawsze uśmiechnięta z panią Magdą współpraca układa sie bardzo dobrze a efektem tego jest szybko i pozytywnie załatwiona sprawa z kredytem hipotecznym dziekujemy i wszystkim polecamy współpracę z tak rzetelną kobietą jak pani Magda

Marek i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy Panią Magdę. Tak wspaniałą osobę znalazłam na portalu internetowym. Pani Magda pomogła nam spełnić marzenia o naszym wymarzonym domie. Nie raz byliśmy już zrezygnowani tą całą procedurą tym bardziej że mieszkamy zagranicą.Pani Magda dodawała nam otuchy i brała sprawy w swoje ręce.O każdej godzinie dnia czy późnego wieczoru mogliśmy liczyć na tel do Pani Magdy.Jeszcze raz dziękujemy Pani Magdzie że nam pomogła bo nie było łatwo😊😃Najlepszy Doradca tylko Pani Magda Koćmit😊

Marta i Radek Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam Panią Magdę. Profesjonalne podejście do klienta, wszystko super wytłumaczone. Odnosiłem wrażenie, że Pani Magda bardziej przejmowała się sprawa niż ja sam. Proszę śmiało dzwonić do Pani Magdy o ,,każdej ,, porze ;) Dziękuję i polecam

Konrad Dębno Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Magdę, która szybko i profesjonalnie pomogła nam przebrnąć przez etap ubiegania się o kredyt hipoteczny. Przez cały czas była z nami w stałym kontakcie. Przedstawiła nam najlepsze oferty i pomogła w wyborze tej najkorzystniejszej. Pani Magdo bardzo dziękujemy (-:

Agnieszka i Darek kredyt hipoteczny

Pani Magdalena spisała się na medal po raz kolejny. Załatwiła większość formalności co znacznie ułatwiło i przyśpieszyło udzielenie kredytu. Jak najbardziej polecam i na pewno przy kolejnym kredycie skorzystam z usług Pani Magdaleny.

Paweł Barański Kredyt gotówkowy

Za pośrednictwem strony na której znalazłem kontakt do Pani Magdy chciałbym złożyć najszczersze podziękowania dla Pani Magdy. Pani Magda przez cały okres pomocy nie zwolniła tempa w załatwianiu spraw związanych z kredytem. Zawsze była 2 kroki przede mną. Zawsze wyrozumiała i krok po kroku od pierwszego telefonu jak się sobie przedstawiliśmy, potrafiła już odpowiedzieć na moje pytania. Poczułem się, jak by to Pani Magda wiedziała, że zaraz zadzwonię i była już przygotowana. Wytłumaczyła mi wszystko od samego początku jak będą wyglądać formalności. sprawdziła zdolność kredytową i już miała najlepsze oferty dla mnie. Od Pani Magdy nidgy nie odczułem zmęczenia tym co robi a wręcz przeciwnie, z każdym kolejnym krokiem, przypływ energii i mobilizacji do kolejnych etapów działania. Pani Magda nie dość, że kocha to co robi to jest osobą w pełni oddającej się swojej pracy. Każdy chyba marzy o tym, żeby w swoim życiu znaleźć pracę która będzie połączeniem dobra z pożytecznym...Pani Magdzie się udało i z całego serca dziękuję za wszystko!!

Artur Skrodzki Podziękowanie

Na Panią Magdę trafiliśmy właśnie przez ten portal , okazało się że to strzał w 10 ! Dzięki Pani Magdzie dostaliśmy bez żadnych problemów w szybkim czasie kredyt. Przedstawiła najlepsze oferty banków , wyjaśniła wszystkie niezrozumiałe kwestie. Odpowiadała na każde pytanie o każdej porze. Była przy tym bardzo cierpliwa . Jest osobą kompetentną , zna się na kredytach . Bardzo sympatyczna i uśmiechnięta - dzięki czemu miło się współpracuje . Załatwiła całą papierologię oraz była z nami przy podpisywaniu umowy. Z czystym sumieniem POLECAM !!! Panią Magdę . Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu , mimo dużej odległości serdecznie zapraszamy na kawę jak już postawimy nasze cztery kąty . POLECAMY ! POLECAMY ! POLECAMY !

Gosia i Tomek Kredyt hipoteczny na budowę domu

Serdecznie polecamy Panią Magdę Koćmit jako doradcę kredytowego. Jest to PRAWDZIWY EKSPERT. Osoba kompetentna, profesjonalna, rzetelna, sumienna i bardzo zaangażowana. Zawsze cierpliwa, wyrozumiała i życzliwa, niezwykle sympatyczna i uśmiechnięta. Współpraca z Panią Magdą była dla nas przyjemnością. Wszystkie niezrozumiałe dla nas informacje wyjaśniała nam o każdej porze (nawet poza godzinami pracy) bez problemu i bardzo zrozumiale. Dzięki Pani Magdzie łatwo przeszliśmy przez te wszystkie formalności kredytowe, ponieważ zawsze była gotowa nieść pomoc; za co serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy oraz życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Sylwia i Tomek Kredyt mieszkaniowy

Pani Magdalena przeprowadziła mnie przez proces pozyskiwania kredytu gotówkowego na wymarzoną działkę. Przedstawiła mi najlepsze oferty na rynku i pomogła w wyborze tej najkorzystniejszej. Szczerze polecam usługi Pani Magdy dla wszystkich którzy obawiają się "kruczków" i zawiłych umów bankowych. Pani Magda wyjaśnia wszystko i przeprowadza przez cały proces aż do uzyskania kredytu, nie bierze przy tym od nas ani złotówki. Pani Magda jest do tego niezwykle pogodną i miłą osobą co również znacznie zachęca do współpracy, jednak przede wszystkim jest profesjonalistką w swojej profesji i pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik. Pani Magdo pozdrawiam serdecznie i na pewno jeszcze skorzystam z Pani usług :)

Karina Ara KREDYT GOTÓWKOWY

Fantastyczny, cierpliwy czlowiek. Pani Kocmit jest godna zaufania i nic nie jest dla niej zbyt trudne

Krystyna Skwirus-Belt Zadowolenie

Od pierwszego spotkania z Panią Magdą wiedzieliśmy że trafiliśmy na właściwą osobę. Pani Magda jest osobą kompetentną i bardzo życzliwą. Ogromna wiedza, cierpliwość a przy tym bardzo pozytywna i zawsze uśmiechnięta. Dzięki Pani Magdzie już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy że wybór Jej na naszego opiekuna to strzał w 10:) Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Magdo dziękujemy jeszcze raz!

Agnieszka i Michał kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem polecamy panią Magdalenę. W tych czasach takich ludzi jak ona rzadko się spotyka. Widać,że pani Magda kocha to co robi.Jest to osoba kompetentna,miła,współpraca z nią to czysta przyjemność.Cały czas w trakcie załatwiania kredytu była z nami w stałym kontakcie,wynegocjowała w banku bardzo dobre warunki kredytu i była przy podpisaniu umowy. Pani Magdo dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia o własnym domku. Pozdrawiamy

Hanna i Wojciech Michalak kredyt hipoteczny

Bardzo miła,rzetelna,pracowita i szybka w działaniu Pani . Jak ja to mówię każdemu ta Pani spełnia marzenia.Spełniła marzenie mojej rodziny o własnym domu . Na pewno pomoże spełnić też wasze :) Polecam każdemu

Marek Cieślik Kredyt Gotówkowy

Dołączam się do wszystkich pozytywnych rekomendacji. Po pierwszych kilku zdaniach zamienionych podczas rozmowy telefonicznej z Panią Magdaleną jest się pewnym, że rozmawia się z osobą kompetentną, której naprawdę zależy na zadowoleniu potencjalnego klienta. Szczerze polecam! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Pani Magdaleno :)

Alicja Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Pani Magda jest bardzo rzetelną osobą. W jasny i przejrzysty sposób przedstawiła nam różne oferty. Dostosowała swój czas pracy do naszych potrzeb. Jest przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą. Potrafi wsłuchać się w swoich klientów. Była przy nas w momencie podpisania kredytu i dopytywała pracownika o szczegóły o których sami byśmy nie pomyśleli. Teraz tylko zacząć budowę. Pani Magdo jak już będziemy "na swoim" to serdecznie zapraszamy.

Ligia i Maciej Opinia

Jeśli szukają Państwo najlepszego doradcy kredytowego w Polsce to już nie musicie - bo właśnie znaleźliście! Pani Magdalena to najbardziej profesjonalna osoba w branży na której można polegać w stu procentach. Serdecznie polecam :)

Lisek Kredyt hipoteczny z MDM

Pomimo bardzo dużej odległości od mojego miejsca zamieszkania Pani Magdalena bardzo dobrze potrafiła pomóc w mojej sytuacji. Niesamowicie miła, rzetelna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klienta i wyszukuje najlepszego rozwiązania danej sytuacji. Z całego serca ogromnie polecam absolutnie każdemu kto szuka profesjonalnego eksperta kredytowego.

Bartosz R. kredyt gotówkowy

Chciałabym podziękować i szczerze polecić Panią Magde dla każdego kto będzie starał sie o kredyt a nie ma o tym zielonego pojęcia :) Od początku do końca serdecznie nam pomagała, odpowiadala na uciążliwe i częste pytania. Swoim pogodnym nastawieniem i profesjonalnym podejsciem ułatwiła nam przebrniecie przez calą tą papierkową robotę. Dawała dobre rady pokazując najlepsze opcje pozostawiając nam nadal swobode dzialania i wyboru. Tej Pani można zaufać i powierzyć swoją sprawe. W skrócie....powiedzcie czego oczekujecie a Pani Magda pomoże :D

Paulina i Adam Żytniak Kredyt hipoteczny MdM

Pani Magdaleno jest najbardziej kompetentną osobą w danej branży, jaką znam. Do tego jest niesamowicie miłą, pomocną i pozytywną osobą, która bardzo się angażuje w to, co robi. Bardzo nam pomogła nie tylko z kredytem hipotecznym, ale również w innych skomplikowanych sytuacjach finansowych i nie tylko. Nie wiedziałam, że w danej branży można spotkać tak pomocnych ludzi, dla których w pierwszej kolejności są ważni ludzie, nie cyfry. Wspaniała osoba, która robi maksymalnie wszystko, co jest w jej mocy, żeby się wszystko udało z jak najlepszym skutkiem.

Anastazja D. Kredyt hipoteczny i nie tylko.

Życzliwa i w pełni służąca w doradztwie finansowym Pani, dzięki której uzyskaliśmy długo oczekiwany kredyt. Tylko ta Pani dysponowała czasem, a także ochotą, by zająć się Naszym kredytem. Pani Magda jest w pełni profesjonalna, a także posiada nabyte doświadczenie finansowe, dzięki któremu potrafi dobrać ofertę kredytu. Gorąco polecamy usługi Pani Magdy!

Irek i Iwona L. Kredyt hipoteczny

Polecam Panią Magdę w 100%. Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia. Cierpliwa i rzetelna osoba, która prowadzi sprawę od początku , aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bezproblemowy. Dziękuję serdecznie!

Magdalena Radwan, Poznań Listopad 2017 Kredyt hipoteczny

Gorąco polecamy doradztwo Pani Magdaleny! Mogliśmy liczyć na jej profesjonalną pomoc i dzięki niej szybko i bezproblemowo dostaliśmy kredyt. Bardzo Dziękujemy 😃 polecamy wszystkim!!!

Sylwia i Paweł F. Kredyt gotówkowy

Z całego serca polecam, profesjonalne podejście i miła atmosfera przy załatwianiu przeróżnych dokumentów :-) z nami nie było łatwo ale Pani Magdalena się nie poddawała i szliśmy do przodu i już mamy Dziękujemy :-D POLECAMY!!

Honorata Sochacka Kredyt Hipoteczny MdM

Serdecznie polecam. Miła obsługa, fachowe podejście, punktualność, rzeczowość .

Magdalena Fel pozytywny

W świecie partaczy i "olewactwa" osoby które z rzetelnością i pełnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy są na wagę złota. Z całą pewnością Pani Magdalena jest jedną z nich. Z czystym sumieniem polecam.

Arkadiusz Banaś Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Pełen profesjonalizm. Stały kontakt w trakcie załatwiania kredytu. Z przyjemnością skorzystam z usług w przyszłości. Jak najbardziej polecam.

Barański Paweł Kredyt mieszkaniowy w EUR

Po nietrafionym wyborze pierwszego doradcy finansowego, który zmarnował mi tylko 2 tygodnie czasu znalazłem ogłoszenie Pani Magdy, która już od pierwszego dnia podeszła do tematu profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Doradziła ofertę i poprowadziła do końca przez cały proces do momentu podpisania umowy z bankiem, zawsze służąc dobrą radą:) Szczerze polecam.

Marcin Mikołajczyk kredyt hipoteczny

Jest mi miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pani Magdy. Pomimo wysokich zarobków po przeliczeniu na złotówki nie jest łatwo nam, pracującym poza PL uzyskać kredyt. Mój pierwszy doradca ze znanego biura doradztwa finansowego delikatnie rzecz ujmując POLEGŁ. Straciłam tylko czas. Pani Magda, starzał w 10! posiada bardzo dużą wiedzę na temat produktów bankowych, kompetentna, pełen profesjonalizm z bardzo miła otoczką. Dzięki Pani Magdzie uzyskałam kredyt szybko, nie wychodząc z domu w kilka dni, bez nerwów, bez siwych włosów :) szczerze polecam i dziękuje serdecznie.

Renata kredyt gotówkowy

Szukając sprawdzonego dorady kredytowego,natrafiliśmy w internecie własnie na Panią Magdę ,osobę uśmiechniętą jak widnieje na zdjęciu. Postanowiliśmy zadzwonić i tak zaczęła się nasza współpraca. Właśnie dzięki Pani Magdzie już jesteśmy jedna noga w nowym" M 4", to była błyskawiczna przeprawa poprzez bankowe wnioski i wszystko co z tym związane. Bardzo dziękuje za poświęcony nam czas i pomoc mega wielka,bo sami chyba byśmy nie ogarnęli tego tak błyskawicznie jak z Panią . Polecam własnie usługi i pomoc od Pani Magdy,osoba z humorem, uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem 100% w pomocy tak zwykłym osobom jak właśnie My, Pozdrawiamy I jeszcze raz POLECAMY :-)

Emilia i Sebastian Wojtowicz Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panią Magdą Koćmit to przyjemność. Jest osobą kompetentną, profesjonalną i bardzo skuteczną. Otrzymaliśmy kredyt bardzo szybko, polecam;)

Malgorzata Pietrzak sprawdzony doradca

Będąc bliska załamania nerwowo- kredytowego :) w moim życiu pojawiła się...Pani Magda...Uśmiechnięta, życzliwa, mega profesjonalna. Wprowadziła nie tylko nadzieje na kredyt, to raczej była nadzieja granicząca z pewnością;).... Trzymała rękę na pulsie w całym okresie okołokredytowym, zaangażowana. Kredyt załatwiony bezboleśnie, szybko. Naprawdę polecam!!! Miło mi było poznać:)

Justyna kredyt hipoteczny

Pani Magda jest profesjonalistką ,posiada ogromną wiedze,zawsze miła i uśmiechnięta,zaangażowana ,załatwia wszystkie formalności o nic nie trzeba się martwić,a co najważniejsze po otrzymaniu kredytu nadal jest przy mnie i zawsze służy pomocą współpraca z nią to czysta przyjemność .Przed poznaniem P.Magdy straciłam nadzieje na otrzymanie kredytu dzięki niej jestem szczęśliwą posiadaczką własnego "M"jeśli ktoś pragnie tak samo swojego kącika na ziemi polecam doradce Panią Magdalene Koćmit

MARZENA.K KREDYT HIPOTECZNY

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Magdaleną Koćmit. Pani Magdalena jest osobą niezmiernie kompetentną godną polecenia. Szybko i sprawnie przeprowadziła cały proces kredytowy. Dzięki jej pomocy cała procedura kredytowa poszła bardzo płynnie. Pani Magdaleno, serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc.

Magdalena Szymon Jenek kredyt

Na Panią Magdę trafiliśmy szukając doradcy przez internet i jesteśmy z naszej współpracy bardzo zadowoleni. Byliśmy z Panią Magdą w stałym kontakcie, wymieniliśmy sporo maili i żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Widać było dbałość o nasze interesy, sumienność, zaangażowanie a także znajomość kosztorysowania. Dzięki współpracy z Panią Magdą udało się nam oszczędzić sporo pracy i nerwów oraz otrzymaliśmy kredyt 'szyty na miarę'. Zdecydowanie polecamy!

Aleksandra Staniszewska Kredyt hipoteczny na budowę domu

Pani Magdo brawo ,brawo ,brawo , pełen profesjonalizm , ogromna wiedza , pogoda ducha , miły uśmiech to recepta na kredyt nawet w beznadziejnych sytuacjach . Pani Magda wykonała majstersztyk i przeprowadziła nas przez gąszcz bankowych sekretów . Z wielką przyjemnością zdubluję poprzednie wpisy i z pełnym przekonaniem polecam usługi p. Magdy .

A.G. Poznań kredyt

Przebrnięcie przez biurokrację bankową z Panią Magdaleną to czysta przyjemność.Podczas starania się o kredyt hipoteczny dla zarobków z poza granicy Polski , Pani Magda wykazała się profesjonalizmem na najwyższym poziomie.Osobiście Pani Magdalena jest osobą serdeczną bardzo życzliwą , niezwykle kontaktową , posiada też duże poczucie humoru , co pozwala przejść przez wszelkie sytuacje wymagające powagi z uśmiechem na twarzy. Jeśli szukacie Doradcy Kredytowego którego zamiłowanie do swojej pracy przeradza się w sukcesy swoich klientów to właśnie go znaleźliście. Serdecznie polecamy Panią Magdalenę. Z pozdrowieniami Magda i Maciej

Magdalena i Maciej Kapoła Kredyt Hipoteczny -- Profesjonalizm i Rzetelność

Pani Magda to życzliwa i rzetelna osoba z profesjonalnym podejściem do klienta. Dzięki niej przebrnęliśmy przez całą bankową papierologię prawie bezboleśnie. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała pojawiające się wątpliwości. Doradca w 100% godny polecenia!:)

Katarzyna Kolanowska-Słowik kredyt hipoteczny

Bardzo polecam Panią Magdę Koćmit ,pełen profesjonalizm.Miałam przyjemność skorzystać z Pani Magdy usług w sprawie kredytu.Doceniam podejście Pani Magdy do pracy,wielką kulturę osobistą ,uśmiech i bardzo dobry kontakt z klientem .Dla osób ceniących czas -świetny kontakt mailowy i telefoniczny,bez zbędnych spotkań.Wypłata kredytu ekspresowa od momentu podpisanej umowy a Pani Magda czuwała do ostatniej chwili za co jestem wdzięczna.Ewa K

Ewa Kucharska współpraca

Z Panią Magdą Koćmit spotkałem się kilka lat temu przy okazji zaciągania pierwszego kredytu, później drugiego i może za jakiś czas trzeciego ;) Przyznaję, że trafiłem do Pani Magdy za namową innego zadowolonego klienta - teraz ja polecam Jej usługi dalej. Cenię osoby z dużą wiedzą, konkretne, kompetentne, terminowe, szukające optymalnych rozwiązań dla określonych warunków a do tego zawsze uśmiechnięte. Wszystkie te cechy posiada Pani Magda dlatego współpraca z Nią bardzo mi odpowiada. Serdecznie polecam.

Maciej Tomalak Kredyty

Zdecydowanie polecam panią Magdę. Całkowity profesjonalizm, osoba pełna zaangażowania i inicjatywy, zawsze znajdzie rozwiązanie nawet w sytuacjach nietypowych, potrafi wynegocjować warunki dla klienta. Doskonale orientuje się w rynku kredytów. Zawsze pomocna, kontakt bez najmniejszych problemów. Prawdziwy doradca i opiekun klienta.

Anna kredyt hipoteczny

Pani Magda to doskonały doradca finansowy! Zorientowana w sytuacji finansowej na rynku, szanująca wymagania klienta, celnie analizująca trendy, przewidująca. To osoba z którą można poczuć się bezpiecznie i nie trzeba już samemu analizować zawiłości finansowych. Polecam szczególnie tym osobom, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i porządek w dokumentach i załatwianiu spraw.

Sylwia Bezpieczny doradca

Współpraca z Panią Magda przebiega w miłej atmosferze, wszystko jest zawsze jasno wytłumaczone ( z języka bankowego na "nasz"), można liczyć, że zajmie się wszystkim profesjonalnie i sumiennie. Gorąco POLECAM!!! :)

Mikołaj Walczak kredyt hipoteczny

Pani Magdalena Koćmit pomagała mi w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Rzetelność, a przede wszystkim terminowość i słowność to niezbędne atuty, które doceniam przy takiej współpracy. Z przyjemnością mogę polecić jako właściwą osobę na właściwym stanowisku.

Łukasz P opinia

Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Panią Magdalenę jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszeszła do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Pani Magdalenie mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy za siedem lat opieki.

Anna i Tomasz Adamscy kredyt mieszkaniowy

Wiedza i zaangażowanie Pani Magdy, spowodowały że temat otrzymania kredytu hipotecznego był dla mnie bardzo przyjemnym spacerkiem.... Przyjemnym nawet bardzo, ponieważ Pani Magda, to naprawdę sympatyczny profesjonalista.

Jacek kredyt hipoteczny

Z Panią Magdą współpracowaliśmy przed pięciu laty przy załatwianiu kredytu hipotecznego w DB. bardzo fachowa, energiczna, zaangażowana, i prywatnie przesympatyczna osoba. Gorąco polecam.

Jacek Kredyt hipoteczny

Pan Magda jest osobą bardzo kontaktową i sprecyzowaną . Fachowo, szybko i bez większych problemów otrzymałam kredyt hipoteczny. Jako kredytobiorca śmiało mogę polecić Panią Magdę . Również po sfinalizowaniu transakcji , kontakt był bez zarzutów.

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Z Panią Magdą spotkałam się zupełnie przypadkowo (nie z polecenia) przy załatwianiu formalności związanych z kredytem hipotecznym. Szybko okazało się, że jest osobą niesamowicie pomocną i profesjonalną. Pomogła nam przebić się skutecznie przez tą całą biurokrację. Bardzo polecam.

Hanna dobry doradca

Z Panią Magdą kontakt nawiązałem z polecenia i tej decyzji nie żałuję. Jest osobą bardzo kompetentną, pomocną i uśmiechniętą, znającą się na swoim fachu. Gdyby nie jej wiedza, trudno byłoby mi samemu spokojnie przebrnąć przez wszystkie etapy przed, w trakcie i po wyborze kredytu. Nasza współpraca jest nadal aktywna, a jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości i pytania wiem, że nadal mogę liczyć na pomoc ze strony Pani Magdy.

Szymon Wachowski Kredyt hipoteczny

Pani Magdalena jest osobą kompetentną i bardzo komunikatywną. Bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu klienta. Jest przy tym osobą życzliwą i dyspozycyjną.Współpraca z Panią Magdą to prawdziwa przyjemność. Doradca godny polecenia.

Renata i Marek Blejwas kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam doradcę finansowego Panią Magdalenę Koćmit, z którą współpracuję od wielu lat. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Magdalena nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym uzyskałem pomoc w działalności mojej firmy, ale doskonale wyjaśniła wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania w praktyce. Zawsze dostępna i gotowa do działania. Na bieżąco merytorycznie przygotowana i zorientowana w sytuacji na rynku bankowym. W sytuacji kryzysowej pomogła zrestrukturyzować kredyty. Kompetencją i determinacją działań zyskała w moich oczach jeszcze większy szacunek i wiarę w człowieka. Zasłużona rekomendacja!!!

Marek Ignaszak doradca biznesowy

Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Pani Magda jest osobą zawsze gotową do pomocy. Mimo udzielonego kredytu w 2009 r. nigdy nie ma problemu z wyjaśnieniem bieżących spraw. Szukasz profesjonalisty w dziedzinie kredytów - to znalazłeś osobę godną polecenia.

Łukasz Drzewiecki Kredyt hipoteczny

Z Panią Magdą miałem okazję poznać się na poznańskich targach domów i mieszkań. Już wtedy wiedziałem, że jest to osobą, z którą chcę współpracować. Nie zawiodłem się. W profesjonalny sposób pomogła mi przebrnąć przez wszelkie procedury, począwszy od sporządzenia ofert, przez wybór najlepszej, aż do podpisania umowy kredytu. Ma obszerną wiedzę na temat dziedziny, w której pracuje. Potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie, odpowiadając na maila nawet po 22 co świadczy o wielkim zaangażowaniu i profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę każdemu kto w prosty i szybki sposób chce przebrnąć przez skomplikowane procedury bankowe.

Borowczak Patryk Kredyt hipoteczny

Z panią Magdą mamy kontakt od ponad 4 lat kiedy to pomogła mi w załatwieniu wszelkich formalności związanych z załatwieniem kredytu hipotecznego. Dzięki niej mogłem spokojnie skupić się na swojej pracy nie martwiąc się o formalności których bardzo sumiennie dopilnowała. Od tamtej pory z ogromną przyjemnością polecam ją w gronie moich znajomych.

Mariusz Ślusarek kredyty

Pani Magda pomogła nam przejść przez trudy "bankowej papierkologi", przy podpisywaniu umowy o kredyt hipoteczny, praktycznie bezboleśnie. Dodatkowo na każdy telefon z zapytaniem dotyczącym umowy kredytowej, czy też spraw powiązanych służyła pomocą. Ma profesjonalne podejście i potężny zasób wiedzy na temat sfery bankowości. Polecam każdemu, od laika który dopiero zaczyna swoją "przygodę" z bankami, po osobę zorientowaną w swoich dążeniach i celach dotyczących sfery finansowej.

Paweł Muzyczuk Profesjonalna, rzetelna, godna polecenia