Małgorzata Oleś

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 604897671 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Na Panią Małgorzatę w kwestii kredytu zawsze mogliśmy liczyć. Ma bardzo dużą wiedzę i wiele cierpliwości by wytłumaczyć człowiekowi na czym to wszystko polega. Poświęciła nam naprawdę bardzo dużo czasu, czego efektem była dla nas pozytywna decyzja o przyznaniu kredytu. Dziękujemy i polecamy

Ewa Sławomir Bańburscy Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na Panią Małgorzatę w kwestii kredytu zawsze mogliśmy i możemy liczyć. Ma bardzo dużą wiedzę i wiele cierpliwości by wytłumaczyć wszystko człowiekowi, który się na tym nie zna:)) Poświęciła nam naprawdę bardzo dużo czasu, lecz jej cierpliwość i zaangażowanie zaowocowały decyzją pozytywną. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Aleksandra L. zakup nieruchomomości z remontem

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy. Od początku do końca super kontakt.Pani Małgosia zajęła sie praktycznie wszystkim, domek już się buduje.:) Dziękujemy Pani Małgorzato.

Rafał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgorzata już na pierwszym spotkaniu przedstawiła nam oferty banków i pomogła wybrać tę najlepszą dla nas. Pomogła wypełnić wnioski i kosztorys bankowy. Czuwała nad całym procesem i bardzo cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, czym rozwiała wszystkie nasze wątpliwości. Była z nami na podpisaniu umowy. A teraz , gdy kredyt jest uruchomiony nadal "opiekuje się" naszą sprawą i odpowiada na każde pytanie. Pani Małgosia to skarb:)) jej wiedza i profesjonalne podejście do swojej pracy w którą wkłada serce jest nieocenione - POLECAMY!!!! Jeśli kredyt to tylko z Panią Małgosią:)))

Aneta Binkowska kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wiedza i profesjonalne podejście do tematu Pani Małgorzaty była dla nas bezcenna. Wytłumaczyła nam wszystko dokładnie, pomogła przy wnioskach i bezstresowo przeprowadziła przez cały proces. Dziękujemy że była Pani z nami przy tak trudnej decyzji jak kredyt.

Aneta D. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgosia potrafi wyjaśnić wszystko, bardziej dokładnie niż osoba z Banku. Przeszła z nami całą procedurę, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i szukała korzystnych dla nas rozwiązań. Dostaliśmy kredyt a na Panią Małgosię nadal możemy liczyć - mamy pytanie, to dzwonimy i dostajemy odpowiedź. Jest to osoba, która o kredytach wie wszystko. Dziękujemy za pomoc.

Janusz kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgorzata jako doradca finansowy posiada wszystkie cechy jakimi powinien charakteryzować się dobry doradca.Posiada dużą wiedzę na temat kredytów. Informowała na bieżąco o etapie na jakim jest załatwiany kredyt. Szanuje klienta i ma dla niego czas, stara się jak najszybciej pomóc w poszczególnych kwestiach. Cały proces przyznania kredytu przebiegł szybko - na czym mi bardzo zależało. Polecam również za to, że jest bardzo sympatyczną osobą. Z całą pewnością jest doradcą godnym polecenia.

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgosia znalazła nam bank, który oferował dużo lepsze warunki kredytowe.Opłacało nam się przenieść dotychczasowy kredyt do innego banku. Pomoc i zaangażowanie Pani Małgosi - bezcenne. Dziękujemy.

Dominika refinans

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Małgorzatę. Jest osobą bardzo milą, która rzetelnie i sumiennie wykonuje zakres swoich obowiązków związanych z kredytem.Szybka i bezproblemowa obsługa.Naprawdę polecam. pozdrawiam.

Ewelina kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Małgosia bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Znalazła dla mnie kredyt na bardzo bardzo dobrych warunkach i to w sytuacji, gdzie uzyskiwanie go było dla mnie praktycznie niemożliwe. Poinformowała mnie o potrzebnych dokumentach, pomogła w załatwieniu wszelkich formalności i wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Pani Małgosia to godny polecenia specjalista, świadczący swoje usługi na wysokim poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuje :-)

Anna Rogosz pomoc w uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 87 %
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Małgorzata pomogła nam z załatwieniem wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym oraz odpowiedziała na wszystkie nasze pytania z tym związane. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam.

Arek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Z czystym sumieniem polecam Panią Małgorzatę jako doradcę kredytowego. Pomogła nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Załatwiła wszystkie formalności, skompletowała dokumenty - nasz udział polegał na zapoznaniu się z przedstawioną ofertą i podpisaniu wniosku i umowy. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Profesjonalizm, zorganizowanie, uprzejmość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów to cechy, które powinien posiadać każdy doradca i Pani Małgorzata wszystkie te cechy posiada. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Dorota Doradca godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 87 %
Współpraca z panią Małgorzatą była bezcenna z dwóch a nawet kliku powodów. Po pierwsze jest bardzo miłą i sympatyczna osobą, po drugie kompetentna po trzecie zawsze odbiera telefony nawet na basenie. Miałam możliwość złożenie wniosku w banku jak również przez innego doradcę ale pani Małgorzata przekonała mnie do siebie swoja kompetencją i zaangażowaniem, choć mój przypadek nie był łatwy nie poddała się i udało mi się wywiązać z umów które ja zawarłam ze sprzedającymi a pani Małgosi udało się wywiązać ze słownej umowy, że pomoże mi przebrnąć przez procedury bankowe bez stresu i nerwów. Bardzo dziękuję Monika Raczyńska

Monika Raczyńska Naprawdę polecam

Przydatność rekomendacji: 87 %
polecam pania malgosie wszystkim kto stara sie o uzyskanie kredytu jej zaangazowanie i profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie dziekuje bardzo pani malgosiu i do zobaczenia w przyszlosci

piotr pomoc w kredycie

Przydatność rekomendacji: 90 %
Pani bardzo miła i uśmiechnięta. Służy pomocą i radą. Dzięki Pani Małgosi otrzymałem kredyt na bardzo dobrych warunkach. Z czystym sumieniem polecam Panią Małgosię tym, którzy podobnie jak ja nie mieli do tej pory styczności z kredytami a także tym, którym zależy na czasie i profesjonalnym doradztwie.

Paweł Pożyczka

Przydatność rekomendacji: 93 %
Pani Małgorzata zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, począwszy od czarującego wyglądu i również przemiłego usposobienia, a kończąc na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do pracy. Sumiennie przedstawiała mi różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadała na liczne pytania z mojej strony. Bardzo chętnie polecam Panią Małgosię kolejnym znajomym, którzy także mam nadzieję że będą korzystali z jej usług i na pewno będą zadowoleni. Jeszcze raz dziękuję Pani Małgosiu za profesjonalne podejście do sprawy, i miłe do człowieka.

Krzysztof Pożyczka

Przydatność rekomendacji: 93 %