Marcin Hamala

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 884880384 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

   

   Od wielu lat pracuję w branży finansowej - wiem, co dla Klientów jest ważne: jakość, zaufanie, czas i skuteczność.Zapewniam najwyższe standardy obsługi.

Bezpłatnie porównuję kredyty hipoteczne z ponad 20 banków - pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt.

Porównuję wszystkie elementy składowe kredytu, które wpływają na ostateczny kształt produktu dla moich Klientów -  porównuję:  marże,  prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie  to całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden  - na przykład tylko  prowizję. Moje porównanie tym różnie się od porównywarek internetowych - one porównują zazwyczaj  jeden element,  a ja porównuję wszystkie elementy kredytu.

Przygotowana przeze  mnie oferta jest zawsze  aktualna i oparta o najkorzystniejsze  rozwiązania dostępne na rynku.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Dążę przede wszystkim do pozytywnego zakończenia procesu kredytowego w jak najkrótszym czasie. Liczy sie dla mnie zadowolenie klienta. Jestem z Państwem na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb aż do podpisania umowy.

 • badam zdolność kredytową
 • porównuję kredyty i pomagam Klientom wybrać najlepszą dla nich ofertę kredytową
 • pomagam kompletować wymagane dokumenty i wypełniać wnioski kredytowe
 • wysyłam lub składam do wybranych banków w imieniu klientów kompletne wnioski kredytowe
 • pozostaję w kontakcie z bankami i informuję na bieżąco o postępach procesu kredytowego
 • informuję Klientów o decyzjach kredytowych i ewentualnych warunkach, które należy spełnić, aby podpisać szczęśliwie umowę kredytową z bankiem
 • monitoruję spełnienie warunków i informuję Klientów o uruchomieniu kredytu
 • pomagam również w składaniu wniosków w Sądzie Wieczysto – Księgowym. Zakładaniem KW wpisy lub     wykreślenie hipotek
 • moja pomoc nie kończy się na zamknięciu sprawy. Utrzymuję miłe relacje ze wszystkimi  Klientami, w tym dawnymi i bardzo dawnymi Klientami

Z  moją pomocą możesz złożyć wnioski kredytowe do kilku banków jednocześnie. Takie rozwiązanie daje bezpieczeństwo, komfort i pewność najlepszego wyboru.

Moje usługi są  bezpłatne  dla  moich Klientów

 

OFERTA KREDYTU UZYSKANEGO Z  MOJĄ  POMOCĄ NIE  RÓŻNI SIĘ OD KREDYTU UZYSKANEGO BEZPOŚREDNIO W BANKU, A NIEJEDNOKROTNIE  JEST DLA KLIENTA LEPSZA

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną - dołożę wszelkich starań, aby pomóc w Państwa sprawie

 

                                      tel.         +48 884 880 384

 

    Adres:           ul.Ks.Bp.Cz.Domina 5/9                    

                          Koszalin (pasaż Millenium Ip.)

 

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję od 2009 roku. Od 2014 roku współpracuję ze SprawdzonyDoradca.pl

Atuty eksperta

 

 • doświadczenie
 • skuteczność
 • odpowiedzialność
 • sumienność
 • rzetelność
 • umiejętność analitycznego myślenia
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • komunikatywność

Przykłady opisanych spraw

 

 • kredyty na zakup nieruchomości na rynku wtórnym
 • kredyty na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
 • kredyty w programie MDM
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na budowę domu
 • kredyty na refinansowanie kosztów poniesionych na cel mieszkaniowy
 • kredyty konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe
 • kredyty konsolidacyjne niezabezpieczone
 • kredyty inwestycyjne
 • leasing

 

Wybrane rekomendacje

Polecam Pana Marcina, konkretnie, sprawnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Jakiekolwiek wątpliwości z miejsca eliminowane. Dziękuję!

Kasia Zakup

Pan Marcin jest człowiekiem uprzejmym, pomocnym i rzeczowym. Wyjaśnił wiele zawiłości procesu kredytowego oraz czuwał przez cały czas nad jego realizacją. Skorzystanie z usług Pana Marcina było bardzo dobrą decyzją, ponieważ cała procedura przebiegła niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Pan Marcin jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Ekspertem Kredytowym. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu z Panem Marcinem, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Polecam z czystym sumieniem.

Martyna Strojek Kredyt hipoteczny

Marzenie o zakupie mieszkania się spełniło i to z wielką pomocą Pana Marcina. Pan Marcin jest bardzo rzetelny, profesjonalny i ma ogromną wiedzę. Z każdym pytaniem można się udać i dostanie się odpowiedź🙂Myślę, że dla Pana Marcina nie ma rzeczy niemożliwych ☺️ polecam w 100 procentach i nie omieszkam wrócić w przyszłości ☺️

Natalia Kawalec Zakup mieszkania

Serdecznie polecam usługi Pana Marcina Hamala. Jest super profesjonalny, wyjaśnia wszystkie szczegóły, zawsze pod telefonem, pomaga we wszystkim! Indywidualne podejście, zaangażowanie, duża wiedzą. Wsparcie Pana Marcina jest na najwyższym poziomie!

Oleksandr Chycherynda Doradca finansowy

Pełen profesjonalizm Pana Marcina. Polecam

Konrad Cholawo Kredyty

Zdecydowanie polecam współpracę z tak doświadczonym ekspertem, jakim jest Pan Marcin. Tu wiedza i kompetencje idą w parze z zaangażowaniem. To nie pierwsza nasza wspólna transakcja i z pewnością nie ostatnia, polecamy z całego serca

Karolina Orłowska Ekspert Marcin Hamala

Mieliśmy ogromne szczęście poznając Pana Marcina Hamala, a sprawne przeprowadzenie naszej sprawy to wynik Pana zaangażowania, posiadanych kompetencji i indywidualnego podejścia do klienta. Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Marcina. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny oraz sumienny w tym co robi. Mailiśmy świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Pan Marcin potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem, był w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu :)

Lesia Kredyt hipoteczny

Polecam każdemu kto się zastanawia czy uda mu się przebrnąć przez długi proces kredytowy. Pan Marcin bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i prowadzi na każdym etapie.

Elwira Kredyt mieszkaniowy

Profesjonalna pomoc, bardzo szybkie odpowiedzi. Proces kredytowy przebiegł bez problemów i dzięki pomocy Pana Marcina wszystko było dla nas przejrzyste i zrozumiałe.

Weronika Kowalska Kredyt hipoteczny

Eksperci finansowi TAGER, to doradcy kredytowi godni polecenia. W moim przypadku to już trzy udane postępowania kredytowe na przestrzeni 9 lat. Za każdym razem super obsługa i konkurencyjne oferty.

Rafał Polecam - sprawdzony doradca

Już drugi raz Pan Marcin pomagał mi przy wyborze kredytu hipotecznego. Za każdym razem profesjonalnie, konkretnie. Polecam.

Dariusz Jakubczyk Polecam

Trafiłem na Pana Marcina z polecenia znajomych.Polecam bardzo mocno pełen profesjonalizm, zaangażowanie, zrozumienie, stały kontakt a także błyskawiczny czas przebrnięcia przez cały proces. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu usługi Pana Marcina oraz jego asystentki, Pani Mai. Bardzo Dziękuję za tą pomoc i mam nadzieję że to czego się tak bardzo bałem,biorąc kredyt nie będzie takie straszne. Pozdrawiam

Łukasz Kredyt

Do Pana Marcina trafilismy z polecenia znajomych. Już od pierwszych minut naszej rozmowy wiedzielismy , że mamy do czynienia z człowiekiem w pełni profesjonalnym oraz posiadającym ogromną wiedzę na temat kredytów. Pragniemy serdecznie podziękować Panu Marcinowi za pomoc i wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego:)

Dorota i Tomasz Kredyt 2%

Polecamy z mężem Pana Marcina . Bardzo rzetelny, pomocny i zainteresowany każda sprawa. Kontakt z Panem Marcinem bez zastrzeżeń zawsze pomocny , oddzwania i dba o klienta. Ekspert kredytowy na medal😉

Karolina Kredyt 2% Santander

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, zrozumienie, stały kontakt i czas dla klienta(kiedykolwiek miałem jakieś zapytanie/wątpliwość), a także błyskawiczny czas przebrnięcia przez cały proces. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu usługi Pana Marcina oraz jego asystentki, Pani Mai. Serdecznie Pozdrawiam.

Patryk Kredyt 2%

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Marcin jasno i klarownie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Gorąco polecamy i pozdrawiamy😊

Sebastian Kredyt hipoteczny

Sprawa kredytu od początku do końca prowadzona na bieżąco wszelkie niezbędne informacje przekazywane na bieżąco weryfikacja dokumentów i prowadzenie sprawy w imieniu klienta na najwyższym poziomie 100% Polecam Pana Marcina i Panią Maje ogarną wszystko szybko sprawnie i przyjemnie!

Karol Wołujewicz Kredyt Gotówkowy

Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejscie do klienta i doradztwo.

Patryk Kredyt hipoteczny

Polecam, pełen profesjonalizm! Pan Marcin poprowadził nas przez drogę kredytową i szczerze mogę polecić.

Milena K. Kredyt Hipoteczny

Serdecznie polecam Pana Marcina! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu kredytowego. Dziękuję również Pani Asystentce Mai, która była bardzo uprzejma i pomocna.

Aleksandra Dominiczak Kredyt 2%

Zdecydowanie polecam usługi Pana Marcina Hamala jako radcy kredytowego! Jego profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo. Pan Marcin nie tylko pomógł mi zrozumieć wszystkie aspekty związane z kredytem, ale także dostosował ofertę do moich indywidualnych potrzeb. Był zawsze dostępny, gotów odpowiedzieć na każde pytanie i udzielić niezbędnych wyjaśnień. Jego obszerna wiedza z zakresu finansów i rynku kredytowego pozwoliła mi podjąć najlepsze decyzje związane z moją sytuacją finansową. Dodatkowo, Pan Marcin dbał o każdy szczegół, od analizy dokumentów po kontakt z bankiem, co sprawiło, że mogłem skoncentrować się na innych sprawach, mając pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dzięki Panu Marcinowi udało mi się uzyskać korzystny kredyt, z oprocentowaniem dostosowanym do obecnej sytuacji na rynku. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczną pomoc. Jeśli szukasz rzetelnego i kompetentnego doradcy kredytowego, zdecydowanie polecam Pana Marcina Hamala!

Piotr Kredyt hipoteczny

Bardzo polecam Pana Marcina. Sumienny i rzetelny doradca.

Małgorzata Doradztwo

Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej firmy. Dbałość o klienta na najwyższym poziomie. Zarówno Pan Marcin, właściciel jak i Pani Maja, asystentka, zawsze chętni do pomocy. Dzielnie odpowiadali na każde moje pytanie, maila, czy telefon. (A było ich trochę :)) Opieka od momentu złożenia wniosku, aż do podpisania umowy w banku. Współpraca pełna życzliwości, uśmiechu oraz dobrej energii! Polecam!

Katarzyna Kredyt

Miałem okazję korzystać z pomocy Pana Marcina z czystym sumieniem mogę każdemu polecić, jest profesjonalistą! Indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc na każdym etapie, począwszy od wyboru banku oraz kredytu, po sfinalizowanie całej transakcji. Niezależnie od pory dnia zawsze był pomocny i potrafił udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Podczas naszej całej współpracy zawsze można było liczyć na Pana Marcina!

Szymon Migd Kredyt hipoteczny

Profesjonalna obsługa. Pełen zaangażowania pośrednik. Zawsze chętny na merytoryczną współpracę. Wszelkie zagadnienia, zwłaszcza te trudne, tłumaczy w przyswajalny, prosty dla odbiorcy sposób. Jeśli miałbym ponownie wziąć kredyt to na pewno poprosił był o pomoc Pana Marcina. Serdecznie pozdrawiam.

Piotr Stanoch Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania.

Serdecznie polecam! Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt, zawsze pod telefonem i z dużym pokładem cierpliwości do klienta :) perfekcyjna opieka do samego końca.

Monika Pośrednictwo finansowe

Rzetelnie, profesjonalnie i porządnie, tak zostaliśmy obsłużeni przez biuro. To już drugi kredyt hipoteczny, przy którym pomógł nam Pan Marcin. Dziękujemy za poświęcony czas i profesjonalne podejście do sprawy. Polecamy!

Igor Hipoteka

Pan Marcin bardzo profesjonalnie przeprowadził nas przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Szybko, łatwo i przyjemnie. Polecam usługi Pana Marcina wszystkim starającym się o kredyt.

Angelika Ligęza Kredyt hipoteczny

Pan Marcin reprezentuje wszystkie cechy, które opisują eksperta kredytowego i doradcę finansowego na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm, elastyczność, cierpliwość, indywidualne podejście do klienta, empatię. Przenosząc kredyt do innego banku czułam , że Panu Marcinowi bardziej zależy na sprawnym i szybkim załatwieniu sprawy niż nam. Za co jestesmy mu ogromnie wdzięczni, ponieważ dzięki temu udało się zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Cały proces Pan Marcin przeprowadził w bardzo sprawny , konkretny i jasny sposób. Dziękujemy za pomoc i czas poświęcony naszym finansom. Na pewno będziemy dalej rekomendować korzystanie z usług tak wysokiej jakości firmy. Pozdrawiam. Kinga i Kamil

Kinga Lenartowicz Przeniesienie kredytu

Bardzo polecam usługi Pana Marcina, Pan Marcin Bardzo pomógł nam w uzyskaniu kredytu, wszystko wyjaśnione rzetelnie beż problemów poprostu pełen profesjonalizm Pozdrawiam

Michał Borczyk Kredyt hipoteczny

Szczerze polecam Pana Marcina przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wiedza i profesjonalizm na wysokim poziomie. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Dziękujemy 🙂

Katarzyna Bielińska Kredyt hipoteczny

Polecam usługi Pana Marcina, dzięki jego wiedzy i fachowym podejściu dzięki przeniesieniu kredytu do innego banki zaoszczędziliśmy ponad 60 tys zł.

Tomasz Kosecki kredyt rewitalizacja

Efektywna pomoc w sprawach kredytowych

Michał Snoch Doradztwo kredytowe

Serdecznie polecamy pana Marcina i jego małżonkę Monikę. Pełen profesjonalizm i oddanie dla klientów. W każdym momencie można liczyć na ich pomoc. Drugi raz nam pomagali i drugi raz z sukcesem. Dziękujemy Ewa i Robert

Ewa Lewandowska Polecamy pana Marcina

Spoko loko. Wszystko gra. Polecam.

Szymon Pośrednictwo w uzyskaniu kredytu.

Szczerze polecam Pana Marcina! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie procesu kredytowego. Już drugi raz korzystaliśmy z usług Pana Marcina i polecamy go każdemu, kto chce brać kredyt hipoteczny.

Anna i Jakub Kredyt hipoteczny

Serdeczne podziękowania za współpracę! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc czy wyjaśnienie wątpliwości. Dawno nie spotkaliśmy się z takimi profesjonalistami i jednocześnie sympatycznymi ludźmi. Jeszcze raz gorące podziękowania, na pewno wrócimy i na pewno będziemy polecać Państwa firmę! ☺️

Dominika i Mariusz Polecamy

Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina Hamala oraz jego współpracowników jako doradców kredytowych. To osoby kompetentne, rzeczowe i bardzo pomocne. Współpraca jak i załatwianie wszelkich spraw związanych z kredytem z P. Marcinem poszła bardzo sprawnie. Obawy związane z załatwianiem formalności, wypełnianiem dokumentów, itp. poszły w niepamięć po pierwszym spotkaniu. Pan Marcin praktycznie na każdej płaszczyźnie załatwia wszystko sam, a nawet jeśli wymagana jest obecność kredytobiorcy, to nakierowuje odpowiednio i uczestniczy w spotkaniach. Nigdy nie zostaliśmy z czymś sami. Dzięki temu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Jeśli w czasie procesu załatwiania kredytu pojawiają się jakieś trudności, Pan Marcin zawsze wymyśli wyjście ewakuacyjne i znajdzie dobre rozwiązanie. Jest nie tylko dobrym doradcą, ale też bardzo dobrym i wyrozumiałym czlowiekiem. Wraz z mężem dziękujemy za poświęcony czas i okazaną pomoc ❤️

Paulina i Mateusz Tager

Szczerze polecamy firmę Tager. Pan Marcin w jasny i zrozumiały sposób wszystko wytłumaczył. Przez cały czas "trzymał rękę na pulsie", cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Dziękujemy bardzo.

Karolina Piórkowska 100 %profesjonalizm

Pan Marcin jest osobą rzetelną i kompetentą, posiadajacą ogromną wiedzę. Profesjonalna i szybka obsługa, dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo czasu. Bardzo polecamy!

Katarzyna i Dariusz Kredyt hipoteczny

Polecam dwa razy pomógł załatwić kredyt na mieszanie i dom bardzo szybko :)

Wykrętowicz Józef Kredyt Hipoteczny

To już kolejny kredyt hipoteczny z Panem Marcinem. Cóż postaram się w kilku zdaniach opisać zaangażowanie, profesjonalizm, kompetencje, wiedzę. Długo długo by tak wymieniać Pan Marcin jako człowieka i doradcę finansowego . To osoba godna zaufania, powierzając mu tak poważną sprawę jaką są finanse w różnym wymiarze mamy pewność że zajmuje się tym osoba na odpowiednim miejscu. Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla klienta, dbanie o jego interesy a przy tym każdy czuje się bezpiecznie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i na 100% możemy polecić firmę TAGER i doradcę finansowego P. Marcina.

Sylwia Janusz 100% profesjonalizm, najlepsza pomoc w sprawach bankowych

Wraz z mężem zawsze powtarzaliśmy, że nie chcemy budować domu, aż wraz z pandemią, nasze przełamania się zmieniły. Oczywiście potrzebowaliśmy na ten cel kredytu, a czasu na bieganie po bankach brak, fachowej wiedzy na temat porównania ofert banków również niewystarczająco. I tu z ogromna, profesjonalną pomocą, za każdym razem udzielaną w przemiłej atmosferze, pojawili się Państwo Marcin Hamala i Monika Hamala. Przez całą procedurę uzyskania kredytu hipotecznego prowadzili nas za rękę. Na każde pytanie udzielali fachowej i merytorycznej odpowiedzi. Od pierwszej wizyty w ich siedzibie do podpisania umowy kredytowej minęły około 4 tygodnie-MISTRZOSTWO! Z pełną odpowiedzialnością polecam doradców Tager z Koszalina.

Agnieszka Z. Profesjonalizm w najczystszej postaci

Bardzo polecamy ! Miła atmosfera, profesjonalizm. Czuliśmy się bezpiecznie w czasie całego procesu, którego lekko się obawialiśmy 😊

Magda i Adrian Kredyt hipoteczny

To już mój kolejny kredyt z Marcinem, obsługa na najwyższym poziomie, poprowadził mnie za rączkę do korzystnego kredytu. Cały proces trwał dwa lata, Marcin doradził co trzeba zrobić, jak zbudować zdolność kredytową, jak zwiększyć szanse i kwotę kredytu. Gorąco polecam i pewnie jeszcze do Marcina wrócę.

Marcin Kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, pełen zakres wiedzy, rzeczy niemożliwe załatwia w piątki a na cuda trzeba chwilkę poczekać…, a tak na poważnie jestem mega zadowolony pod każdym względem. Dostosowanie się do potrzeb klienta,godziny spotkań, pomoc przy dokumentach, wszystko perfekcyjnie dopracowane. Polecam i będę polecał…

Kamil Kredyt hipoteczny

Profesionalizm na każdym poziomie, wsparcie w każdym momencie. Pan Marcin dopasował idealny kredyt i pomógł przejść przez cały proces od początku do końca. Gorąco polecam

Tomasz Kredyt hipoteczny

Pan Marcin to doradca pierwszej klasy,z wielkim zaangażowaniem i przejęciem służy pomocą prowadzi za rękę, instruuje, przedstawia najbardziej korzystne oferty. Współpraca z tak sympatyczną i doskonale obeznaną w świetle finansów osobą to czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za pomoc w pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o kredyt hipoteczny. Polecam! W skali procentowej od 1 do 100, jak najbardziej z czystym sumieniem 200 %. :)

Karina :)

Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. To niezwykle kompetentny i sumienny doradca. Wyjaśniał nam wszystko, zawsze była możliwość żeby porozmawiać, ustalić nowe szczegóły. Gdyby nie on nasz własny dom nadal byłby jedynie marzeniem. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina jako najlepszego doradcę finansowego

Paula i Rafał Kredyt hipoteczny

Współpraca z firmą Tager to czysta przyjemność. Cała droga kredytowa przeszła gładko i bezproblemo, Pan Marcin jak i Pan Waldemarz Tager Experci Finansowi pomagają dobrać najkorzystniejszy kredyt. Gdyby nie doświadczenie i widza specjalistów z Tager'a to marzenie o własnym miejscu na ziemi byłoby odłożene w czasie o ładnych kilka lat. W kazdej chwili można liczyć na dodatkowe informacje i rozwjanie wszelkich wątpliwości. Z wyrazami szacunku i głebokie podziękawanie Julita & Piotr

Julita & Piotr Kredyt hipoteczny

Szczerze polecam firmę TAGER. W sprawie naszego kredytu hipotecznego doradzał nam Pan Marcin oraz Pan Piotr. Obaj panowie są kompetentni, sumienni i dokładni . Trudne dla nas tematy wyjaśniali bardzo przystępnym językiem. Nigdy nie przypuszczałabym, że zrozumiem tematy zupełnie mi obce. Wykazali się szeroką wiedzą ma temat ofert z kilku banków. Niezwykle dokładnie i uczciwie przeanalizowali z nami każdą ofertę. Przy tak poważnej decyzji, jaką jest kredyt, naprawdę mieliśmy poczucie bezpieczeństwa. Zarówno Pan Marcin jak i Pan Piotr byli dyspozycyjni i dostępni w każdej formie: telefonicznie, mailowo, osobiście. Żadne pytanie (choćby najdziwniejsze) nie pozostawało bez odpowiedzi. Cierpliwość, uprzejmość i, kultura i spokój, a nierzadko poczucie humoru sprawiają, że nie odczuwa się dystansu podczas rozmowy. Wszelkie formalności Panowie załatwiali osobiście, dzięki czemu ominęła nas ,, bieganina” i zamieszanie towarzyszące sprawom urzędowym. Cała procedura odbyła się nadspodziewanie szybko. Pan Marcin była z nami podczas podpisywania umowy i kontakt z Nim mamy cały czas. Z czystym sumieniem polecę tę firmę wszystkim, którzy starają się o kredyt. Spokój i profesjonalizm – to jej wizytówka.

Izabela J. Kredyt hipoteczny

Gorąca polecam Pana Marcina. Szybko i sprawnie sprawa kredytowa została załatwiona. Nawet po zakończeniu procesy jest stały kontakt

Kamil Kredyt mieszkaniowy

Chciałem serdecznie podziękować firmie Pana Marcina, a przede wszystkim Pani Aleksandrze Perz za pomoc i zaangażowanie w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Trafiłem do firmy Pana Marcina z polecenia znajomych i już od pierwszej chwili wiedziałem ze to trafny wybór.Za wielką pomoc w dobraniu oferty kredytowej bardzo dziękuję Pani Aleksandrze Perz. Bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta. Wszystko szło bardzo sprawnie i szybko ;) Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany ;) Jeszcze raz dziękuje!!! ;)

Krzysztof Szkopiński kredyt mieszkaniowy

Po raz drugi skorzystałam z fachowej pomocy Pana Marcina.. Jest to konkretna osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo wielu trudności udało się uzyskać kredyt mieszkaniowy. Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina i jego zespół

Justyna Kredyt mieszkaniowy

Trafiliśmy do firmy Pana Marcina z polecenia znajomych i już od pierwszej chwili wiedzieliśmy że to strzal w dziesiątkę ;) Opiekowała się nami Pani Małgorzata Kaszubiak. Bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta. Wszystko szło bardzo sprawnie i szybko ;) Jestesmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani ;) Jeszcze raz dziękujemy ;)

Agnieszka i Wojciech Kredyt budowlano hipoteczny

Pan Marcin dobrze poradzi sobie z każdym napotkanym problemem , doradza w szybki i łatwy sposób.Jest odpowiednią osobą na tym miejscu .O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się od naszej rodziny która też korzystała z jego usług.Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy .I gorąco polecamy innym osobą . DZIĘKUJEMY Michalina i Daniel

MICHALINA I DANIEL KREDYT HIPOTECZNY

Słyszeliśmy o Panu Marcinie wiele dobrych rzeczy i dlatego do niego trafiliśmy. Wszystko się sprawdziło. Odpowie na każde pytanie, rozwiąże każdy problem i na pewno pomoże uzyskać bardzo korzystną ofertę. Gorąco polecamy !!!

Daria i Filip kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest osobą niezwykle sympatyczną i kompetentną, Krótko mówiąc: człowiek, który zna się na rzeczy i jest na właściwym miejscu. Mam wrażenie, że on po prostu jest do tego stworzony, a doradztwo to chyba jego powołanie :-) Zawsze profesjonalnie podchodzi do klienta i służy pomocą. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Należy podkreślić, że posiada również ogromną wiedzę na temat kredytów i ofert wszystkich banków, nie tylko jednego, konkretnego, o który pyta klient. Pan Marcin potrafi bardzo szybko stworzyć wszelkie zestawienia, o które pyta klient, a rzeczy na pozór niemożliwe stają się możliwe i szybkie w realizacji. Wbrew moim wyobrażeniom na temat kredytów wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno zwrócę się ponownie do Pana Marcina o pomoc i nię będę szukać innych doradców. Profesjonalista w każdym calu. W rankingu ekspertów, z którymi miałam do tej pory okazję współpracować, daję mocne 5 gwiazdek !

Ilona Kredyt hipoteczny

Jesteśmy wymagającymi klientami i odwiedziliśmy kilku doradców. Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina. Profesjonalne doradztwo, świetny kontakt. Nasza sprawa mimo drobnych potknięć poprowadzona wzorowo. Dziękujemy i pozdrawiamy

Kazimierz i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Polecono nam Pana Marcina jako skutecznego doradcę i możemy potwierdzić, że taki jest. Kredyt uzyskany zgodnie z oczekiwaniami. Wniosek przygotowany sprawnie i profesjonalnie. Polecamy.

Piotr i Marta Kredyt hipoteczny

Pan Marcin poświęcił nam bardzo dużo czasu. Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. A przy tym niezwykle taktowny i wyrozumiały. Bez jego pomocy w bankowym gąszczu pewnie byśmy sobie nie poradzili. Duża klasa. Szczerze polecamy!

Jarosław Jurkiewicz Polecamy współpracę z Panem Marcinem Hamalą

Polecam współpracę z Panem Marcinem. Rzetelna i fachowa pomoc. Profesjonalista w swojej branży. Jeśli ktoś potrzebuje kredytu hipotecznego to do Marcina polecam

Arkadiusz Szukajło Kredyt hipoteczny

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo duża wiedza z zakresu kredytu. Doświadczenie Pana Marcina pomogło mi uzyskać bardzo korzystne warunki kredytowania. Pan Marcin doskonale zorientowany jest we wszystkich ofertach kredytowych dostępnych na rynku, potrafi przefiltrować i doradzić co jest dla klienta w danej chwili najkorzystniejsze. Poza tym, to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kredytobiorca czuje się bezpiecznie i pewnie. Bardzo polecam!!!

Małgorzata Urbanowicz Super, bardzo duża wiedza i doświadczenie.

Serdecznie polecam Pana Marcina jako doradcę finansowego. Szczegółowo omówił na czym polega kredyt, jakie elementy się na niego składają oraz rzetelnie przedstawił oferty banków, dostosowując wybór do moich możliwości finansowych. Pana Marcina cechuje pełen profesjonalizm, klienta stawia na pierwszym miejscu, każdą niejasność w umowie od razu wyjaśnia z klientem. Starannie czyta każdą umowę, w razie pomyłki wyjaśnia z bankiem błąd. Pomaga w załatwieniu wszelkich formalności bez angażowania klienta w bieganie po bankach. Zawsze dostępny pod telefonem, świetny kontakt z klientem, informuje o każdym etapie kredytu i przewidzianym terminie podpisania umowy. Nie zdecydowałabym się na żadnego innego doradcę, Pan Marcin szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez kredyt hipoteczny za co serdecznie dziękuję. Gorąco polecam - uczciwy i godny zaufania doradca!

Sonia Domaradzka Kredyt hipoteczny

Miła, kompetentna, wlasciwa osoba na właściwym miejscu. 😊 Udało się załatwić kredyt hipoteczny w niecałe trzy tygodnie. Bardzo polecam korzystanie z wiedzy i usług Pana Marcina.

Anita K. Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecamy. Dzięki wsparciu Pana Marcina uzyskanie kredytu przebiegło szybko i bez komplikacji. Zaoszczędziliśmy dużo czasu nie musząc samodzielnie porównywać ofert i odwiedzać banków. Dziękujemy za pomoc.

Gosia i Tomek kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm ,kredyt udzielony zgodnie z zapowiedzianą prognozą ,serdecznie dziękujemy za pomoc ,pozdrawiamy.

Piotr i Kamila Kredyt hipoteczny

Polecamy Pana Marcina! Pomógł nam otrzymać kredyt hipoteczny pomimo naszej skomplikowanej sytuacji kredytowej. Polecamy

Ewelina i Wojciech Polecamy

Szczerze polecamy! Pan Marcin Hamala wraz z pracownikami wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem dzięki czemu proces związany z wyborem najlepszej dla nas opcji i samym przyznaniem kredytu jak i dotacji, był szybki i przebiegł sprawnie. Coś, co dla nas wydawało się niemożliwe udało się perfekcyjnie zrealizować. Współpraca z takim profesjonalistami to czysta przyjemność. DZIĘKUJEMY!

Joanna i Adrian Kredyt mieszkaniowy

Gdy razem z mężem stanęliśmy przed dylematem wyboru odpowiedniego dla nas kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, zdaliśmy sobie sprawę z problemu który nas czeka. Nasza wiedza w zakresie kredytów była taka jak większości ludzi - podstawowa. Mieliśmy szczęście , gdyż trafiliśmy na Pana Marcina. Tylko dzięki jego głębokiej wiedzy ekonomicznej, profesjonalizmowi i osobistemu zaangażowaniu udało nam się dokonać właściwego wyboru. Jego cierpliwość, bezpośredniość i urok osobisty to dodatkowe atrybuty. Z całą odpowiedzialnością możemy każdemu polecić usługi doradcze Pana Marcina.

Ewa Zarzycka Kredyt hipotaeczy

Usługi doradztwa finansowego oferowane przez Pana Marcina możemy polecić z czystym sumieniem. Jesteśmy zachwyceni profesjonalną pomocą w doborze odpowiedniej oferty kredytu na zakup mieszkania. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Dzięki Panu Marcinowi możemy cieszyć się własnym mieszkaniem. Współpraca z tym Doradcą to przyjemność oraz pewność podjęcia właściwych decyzji.

Ania i Waldek kredyt mieszkaniowy

Pan Marcin w prosty, łopatologiczny sposób potrafi wytłumaczyć na czym to wszystko polega. Człowiek idąc do Pana Marcina nie ma pojęcia czym jest kredyt hipoteczny a wychodzi stamtąd z wiedzą i zaciagnietym kredytem. Bardzo polecam. Szybko i przejrzyście.

Konrad M. Kredyt hipoteczny

Witam! Jestem niezmiernie zadowolony, że pomocy przy załatwianiu kredytu udzielał mi Pan Marcin Hamala. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu . Niezwykle kompetentny,cierpliwy,a przy tym bardzo rzetelny. Jego wiedza na temat wszelkich kredytów i pułapek stosowanych przez banki jest nieoceniona. Pierwszy raz zdarzyło mi się,aby tak dokładnie poznać ofertę i wszelkie jej plusy i minusy. Przez cały czas byłem na bieżąco informowany o postępach w procedurze kredytowej i na bieżąco mogłem podejmować korzystne dla mnie decyzje.Na podpisaniu umowy kredytowej Pan Marcin był ze mną i w zasadzie więcej omawiał i tłumaczył niż pracownik banku,w którym zaciągnąłem kredyt.Gorąco polecam korzystanie z pomocy Pana Marcina,gdyż lepszego i bardziej kompetentnego doradcy trudno wyszukać na naszym rynku.

Adam Panfil kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wiedza, kompetencje, a przede wszystkim zaangażowanie pozwoliły przejść przez cały proces kredytowania bezboleśnie. Mimo pewnych niedogodności, które stanęły na drodze do własnego M. Pan Marcin spisał się na medal, wszelkie problemy rozwiązywane były na bieżąco. Pan Marcin Hamala to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Zawsze ma czas dla swoich klientów, nawet po godzinach swojej pracy. Serdecznie polecamy Pana Marcina wszystkim tym, którzy marzą o własnym mieszkaniu. Jeszcze raz dziękujemy.

Justyna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Marcinem, osobą energiczną, rzetelną, zaangażowaną i absolutnie profesjonalną. Jasno i w przystępny sposób odpowiada na wszystkie pytania, i co najważniejsze - towarzyszy przy podpisywaniu umowy kredytowej również wszystko wtedy tłumacząc. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Paweł i Martyna kredyt hipoteczny

Pan Marcin sprawdził sie idealnie w roli doradcy finansowego . Potrafi dokładnie i rzetelnie wytłumaczyc wszystkie zagadnienia dotyczące kredytów i związanych z tym zadań, ktorych jest mnóstwo przy takich przedsiewzięciach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy . Bardzo pozytywnie zaskoczył nas fakt , że czas załatwiania wszytkich spraw związanych z pożyczką był stosunkowo krótki , wbrew przypuszczenia, także podsumowując jeszcze raz gorąco polecamy Pana Marcina

Kamila i Bartek KREDYT NA REMONT

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina. Pomoc, wiedza i zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Mimo napiętego grafiku Pan Marcin zawsze znalazł dla nas czas, u niego każdy klient czuje się ważnym. Wszelkie wątpliwości stara się wytłumaczyć zrozumiałym językiem. Kiedy pojawiły się nieoczekiwane komplikacje z kredytem, Pan Marcin potrafił znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki któremu mamy już własne mieszkanie. Pan Marcin był z nami od początku starania się o kredyt aż do samego podpisania umowy w banku, ktorą osobiście szczegółowo sprawdził i omówił. Bardzo dziękujemy i jeszcze raz polecamy!!!! :-)

Justyna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Serdeczne podziękowania dla pana Marcina Hamali w związku z profesjonalną pomocą oraz bardzo dobrą współpracą pragnę gorąco polecić jego usługi.Dzięki Niemu podjęłam trafne decyzje, które zakończyły się dla mnie sukcesem. Zawsze mogłam liczyć na porady w momentach, w których nie wiedziałam co robić.Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i doradztwo w związku z czym załatwienie wszelkich dokumentów odbywało się sprawnie i bez większego problemu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Marcinem.

Małgorzata kredyt hipoteczny

Pana Marcina polecono nam jako doradcę godnego zaufania. Od początku gdy spotkaliśmy się z nim wiedzieliśmy że jest on kompetentną osobą.Pomagał nam przy załatwianiu kredytu hipotecznego na dom. Na bieżąco byliśmy informowani o przebiegu sytuacji. Mimu komplikacji i długiego czasu oczekiwania związanymi z ustawami udało się doprowadzić sprawę do końca. Dzięki niemu unikneliśmy niepotrzebnych stresów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i z czystym sercem polecamy go innym.

Helena I Wojciech kredyt hipoteczny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, jakie oferuje pan Marcin. Jest świetnym specjalistą, bardzo dobrym doradcą. Potrafi dostosować ofertę do osoby zainteresowanej. Polecam usługi pana Marcina.

Ewa Dobry doradca

Pan Marcin Hamala = Bardzo Solidna Firma. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Marcina wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny! Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł szybko i bezproblemowo, bez stresu i nerwów. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Ponadto Pan Marcin wytłumaczył wszystkie niuanse między ofertami poszczególnych banków i pomógł wybrać tę idealną ofertę! Prowadził i nadzorował przebieg całego procesu starania się o kredyt: od pierwszej porady aż do podpisania umowy kredytowej. Polecam wszystkim !! Nie mogliście lepiej trafić! The best of the best!!

Iwona i Łukasz kredyt hipoteczny

Pan Marcin Hamala doradzał nam w sprawie kredytu mieszkaniowego. Został nam polecony przez znajomą. Pan Marcin szczegółowo wyjaśnił nam mechanizm działający przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki i odpowiedział na wiele nurtujących nas pytań. Jasno tłumaczył i był dostępny pod telefonem w razie późniejszych dodatkowych pytań/ wątpliwości. Podczas jednego spotkania zdołał wybrać dla nas banki, w których będziemy mieli największe i najkorzystniejsze szanse na kredyt. Sami zdecydowaliśmy do których banków złożymy dokumenty do kredytu, Pan Marcin nie narzucał nam ofert kredytowych. Pomagał również przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Przez cały okres Pan Marcin, jak również Pani Małgorzata Żandarska monitorowali nasz wniosek i informowali nas o wszelkich decyzjach ze strony banku. Po otrzymaniu wstępnej umowy z banku Pan Marcin sprawdził i omówił nam wszystkie niejasności, był z nami także w banku przy jej podpisywaniu, ponadto polecił sprawdzoną Panią notariusz. Doradztwo Pana Marcina jest profesjonalne, rzetelne i poparte doświadczeniem oraz wiedzą, co widać już na pierwszym spotkaniu. Z czystym sercem możemy polecić usługi Pana Marcina. Jest on profesjonalistą, człowiekiem zdyscyplinowanym, odpowiedzialnym i w pełni zaangażowanym w pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług, jest Doradcą godnym zaufania.

Dorota i Sławek Kredyt hipoteczny

Wspaniały doradca, jedyny w swoim rodzaju. Cierpliwy, dbający o interes klienta, wyrozumiały. Potrafił odebrać telefon o 22.00 i służyć radą. Potrafi załatwić nawet sprawy, które wydają się niemożliwe. Z czystym sumieniem polecam.

Justyna Kredyt hipoteczny

Jeśli ktoś poszukuje dobrego doradcy z Koszalina to polecam w 100% Pana Marcina,właściwy człowiek na właściwym miejscu,pełen profesjonalizm,wielkie zaangażowanie.Nie wiedziałam jak się zabrać do tego aby otrzymać kredyt mieszkaniowy, nawet nie wierzyłam że dostanę ale koleżanka poleciła mi Pana Marcina i po prostu strzał w dziesiątkę ,mam już swoje mieszkanie i jestem bardzo szczęśliwa ale to wszystko zawdzięczam Panu Marcinowi. Jestem jej dozgonnie wdzięczna i polecam komu tylko mogę bo na prawdę warto.

Jola Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Wielkie podziękowania dla Pana Marcina Hamali za profesjonalne podejście do sprawy i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego z MDM w 2 tygodnie. Od początku do końca pełne zaangażowanie, bardzo dokładnie wytłumaczył co składa się na każdą z ofert kredytu, pomógł wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę, bez nachalności i nacisku na jedną z opcji. Stały kontakt telefoniczny i mailowy, również z pracownikami biura, którzy bez zbędnej zwłoki odpowiadali na nasze nawet najmniejsze wątpliwości i błahe pytania. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu na własne "M" i z pewnością będziemy polecać Pana innym znajomym.

Justyna i Łukasz doradca kredytowy na medal

Korzystam z usług doradczych Pana Marcina przy kredycie hipotecznym. Na pierwszym spotkaniu Doradca dopasował kilka ofert banków do mojego źródła dochodu oraz omówił je szczegółowo, co pozwoliło mi od razu zdecydować się na konkretny bank. Doradca cierpliwie odpowiada na pytania, jasno tłumaczy i jest dostępny pod telefonem w razie późniejszych dodatkowych pytań/ wątpliwości. Doradca sprawdził i omówił umowę kredytową, będzie ze mną także w banku przy jej podpisywaniu, ponadto polecił sprawdzoną Panią notariusz. Doradztwo Pana Marcina jest profesjonalne, rzetelne i poparte doświadczeniem oraz wiedzą, co widać już na pierwszym spotkaniu. Pan Marcin jest Doradcą godnym zaufania, a dla mnie oznacza to poczucie bezpieczeństwa przy zaciąganiu zobowiązania finansowego na lata. Już polecam Pana Marcina znajomym. I dziękuję za profesjonalne doradztwo=oszczędność mojego czasu, ponieważ nie musiałam sama mozolnie analizować ofert kilkunastu banków.

Kinga kredyt hipoteczny

Pan Marcin to doradca kredytowy najwyższej klasy. Charakteryzuje go przede wszystkim duże zaangażowanie w sprawę klienta, rzetelność i skrupulatność w dążeniu do realizacji celów, ale również ogromna wiedza, cierpliwość i komunikatywność. Współpracę z Panem Marcinem z czystym sercem polecamy wszystkim, zarówno tym którzy nie mają czasu, wiedzy jak i wiary w to, że się nie uda, Pan Marcin bowiem to specjalista od spraw skomplikowanych, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe… i osiągalne. Serdecznie za wszystko dziękujemy!

Igor i Natalia kredyt hipoteczny

Pan Marcin, szybko i bezboleśnie przeprowadził nas przez ten jakże skomplikowany i stresujący okres jakim jest czas brania kredytu hipotecznego, czyli jednej z najważniejszych decyzji w naszym wspólnym życiu.. Pan Marcin po chwili rozmowy, pokazał i pogógł wybrać najlepszą opcję dal nas i szczegółowo wytłumaczył wszystkie niuanse tejże opcji którą wspólnie wybraliśmy, uczestniczył także podczas podpisywania umowy kredytowej. Polecam;)

Piotr i Marta kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest specjalistą jak najbardziej godnym polecenia. Cechują Go fachowe podejście, kompetentność, wysoka aparycja, dostępność oraz umiejętność rozmowy z klientem przez co współpraca z Panem Marcinem jest czystą przyjemnością. Wiedza na temat rynku kredytowego gwarantuje wybór właściwej oferty, dostosowanej do profilu klienta i jego możliwości finansowych. Na każdym etapie procedury kredytowej byłem spokojny o należyte rozwiązanie ewentualnych trudności, które się pojawiały. Ponadto Pan Marcin nie jest osobą, która jest nastawiona na konieczność sprzedaży produktu, potrafi racjonalnie ocenić możliwości finansowe klienta i w razie potrzeby dać do zrozumienia, że mimo posiadanej zdolności kredytowej dany produkt będzie zbyt ryzykowny. Pełen profesjonalizm! Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, którego doradcę kredytowego wybrać, nie powinien mieć wątpliwości.

Łukasz Ch. kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest osobą godną zaufania i polecenia. Wykonuje swoją pracę sumiennie i rzetelnie. Od początku do końca jest zaangażowany w sprawę. Z czystym sumieniem poleciłabym Pana Marcina każdemu.

Agnieszka Serdecznie polecam

Pan Marcin jest osobą godną zaufania i polecenia. Wykonuje swoją pracę sumiennie i rzetelnie. Od początku do końca jest zaangażowany w sprawę. Z czystym sumieniem poleciłabym Pana Marcina każdemu.

Agnieszka Serdecznie polecam

Pan Marcin to ekstraliga! Pomógł w sprawie, którą uznałem za nierozwiązywalną - bezboleśnie. Udało się tylko dlatego, że Pan Marcin jest bardzo profesjonalny z dużym przygotowaniem merytorycznym, a do tego zaangażowany, sympatyczny i cierpliwy :)

Dariusz Krupski Polecam

Pan Marcin został nam polecony przez znajomą żony, która również korzystała z jego usług. Przy pierwszym kontakcie Pan Marcin szczegółowo wyjaśnił nam mechanizm działający przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki. Nie narzucał nam ofert kredytowych, sami zdecydowaliśmy do których banków złożymy dokumenty do kredytu. Przez cały okres Pan Marcin, jak również Pani Małgorzata Żandarska monitorowali nasz wniosek i informowali nas o wszelkich decyzjach ze strony banku. Po otrzymaniu wstępnej umowy z banku Pan Marcin zgodził się aby po jego godzinach pracy przejrzeć tą umowę z nami i wyjaśnił nam wszystkie niejasności. Z czystym sercem mogę polecić usługi Pana Marcina. Jeśli ktoś oczekuje profesjonalizmu na każdym kroku to serdecznie zapraszam do kontaktu z Panem Marcinem.

Aneta i Tomasz kredyt hipoteczny

Polecam z pełną odpowiedzialnością pomoc Pana Marcina. Jest to bardzo dobry i rzetelny doradca, wysoce zaangażowany w sprawy klientów. Pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem oraz informuje na bieżąco o przebiegu załatwianego kredytu, dzięki czemu stres związany z całą biurokracja zanika :) Dyspozycyjny, także w czasie wolnym od pracy - pełen profesjonalizm :) Bardzo sympatyczny człowiek. W jednym zdaniu mona rzec -właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pomógł mi spełnić marzenia o własnym mieszkaniu :) Panie Marcinie raz jeszcze dziękuję.

Iwona Pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego

WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ SZYBKO I PROFESJONALNIE.BARDZO MIŁO RZETELNIE I ZAANGAŻOWANIEM OD POCZĄTKU AŻ DO PODPISANIA UMOWY Z BANKIEM.POLECAMY W STU PROCENTACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY AGA I MARCIN

AGNIESZKA I MARCIN KREDYT NA DOM

Najlepszy przyjaciel kredytobiorcy! Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za pomoc w zakupie domu. Wszyscy mówili, że to nieruchomość nie do kupienia. Za dużo niejasności, długi, komornik, hipoteka i kilkunastu współwłaścicieli. Który bank dałby kredyt na coś takiego? Dzięki Panu Marcinowi staliśmy się właścicielami domu wolnego od wszelkich obciążeń. Sprawa załatwiona szybko, sprawnie i fachowo. Z czystym sumieniem polecamy najlepszego Doradcę w Koszalinie.

Iwona Stasiak kredyt mieszkaniowy

Z czystym sumieniem polecamy doradctwo Pana Marcina. Miły, profesjonalny, dyspozycyjny, zaangażowany, uczciwy, rzecztelny- prawdziwy fachowiec. Współpraca z Nim to prawdziwa przyjemność. Dziękujemy za pomoc! :)

Kasia i Marcin ze Słuspka Kredyt na mieszkanie

Polecam serdecznie Pana Marcina oraz Panią Małgosię, z którą współpracuje. Obydwoje wykazali pełen profesjonalizm. Dzięki Nim bardzo szybko dostaliśmy kredyt. Odpowiadali cierpliwie na wszystkie nasze pytania (a było ich dużo) ;) Towarzyszyli nam do samego końca za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy Agnieszka i Paweł

Agnieszka i Paweł Kredyt na mieszkanie

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina. Szukając kredytu hipotecznego na kupno mieszkania, oddanie się w ręce bardzo profesjonalnego, kulturalnego, z ogromną wiedzą i cierpliwością Pana Marcina, oszczędziło nam bardzo dużo nerwów i niepewności związanych z pielgrzymkami od banku do banku. Pan Marcin czuwał ,aby umowa kredytowa nie zawierała dodatkowych, zbędnych produktów bankowych. Jego spokój i opanowanie sprawia,że załatwianie formalności jest pozbawione niepotrzebnej nerwówki.

Joanna i Mirosław Koszalin kredyt hipoteczny

Przy staraniu się o kredyt hipoteczny Pan Marcin był na każdym etapie. Na początku wyjaśnił jak wygląda cały przebieg zdarzeń potem informował na bieżąco jak wygląda moja sprawa. Cała formalność dzięki jego staraniom nie trwała tak długo jak zakładałem. Wszystko przebiegło pomyślnie i dzięki pracy Pana Marcina nie straciłem czasu na załatwianie sprawy samemu. Gdy będę starał się o inny kredyt na pewno udam się do biura Pana Marcina Hamala po fachową i profesjonalną pomoc, bez straty czasu i niepotrzebnych stresów. Polecam każdemu ;)

Przemysław kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem będę polecał usługi Pana Marcina swoim przyjaciołom i znajomym. Pomimo krótkiego terminu Pan Marcin wyrobił się z w czasie i załatwił wszystkie formalności związane z kredytem, służył radą w każdym momencie przeprowadzania procesu (kontakt telefoniczny zawsze dostępny), wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją wiedzą i kompetencjami, PROFESJONALISTA w najwyższym stopniu, Życzyłbym sobie tylko takich fachowców we wszystkich dziedzinach. Pozdrawiam serdecznie Jacek

Jacek kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w swoją prace od początku do samego końca. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu przy załatwianiu kredytu. Pan Marcin ma obszerna wiedzę na temat wszystkich banków i kredytów dostępnych na naszym rynku, więc załatwienie wszystkich formalności przebiegła bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim co dotyczyło naszej sprawy.Pan Marci był z nami od pierwszego spotkania do momentu podpisania umowy w banku. Będziemy polecać Pana Marcina Hamalę każdemu, kto będzie szukał dobrego doradcy kredytowego bo wiemy,że że będzie bardzo dobrze obsłużony. Dziękujemy Panie Marcinie za pomoc przy wyborze kredytu, bez Pana nie byłoby tak prosto!!!

Basia i Łukasz kredyt hipoteczny

Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem mogę polecić Pana Marcina i jego usługi. Wydawało mi się,że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie drogą przez mękę znając podejście banków do udzielania kredytów singlom. Jednak przez zaangażowanie i wiedzę Pana Marcina wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Polecam współpracę z nim ze względu na skuteczne dążenie do celu,dobranie najlepszych warunków oraz fakt,że buduje on zaufanie już od pierwszego spotkania swoimi kompetencjami. Dla tego doradcy nie ma rzeczy niemożliwych!!! Będę miło wspominał współpracę i BARDZO polecam!!! Z własnego mieszkania Przemek.

Przemek Kupno mieszkania

Serdecznie Polecamy:) Pan Marcin jest miłym i kompetentnym doradcą. Pomimo zawiłej sytuacji ze zdolnością kredytową, udało mu się szczęśliwie doprowadzić sprawę do końca ( pomimo, pierwszej decyzji odmownej). Znajomości w centrali z pewnością przyśpieszają cały proces. Kredyt na dokończenie budowy dostaliśmy w ok. 2 tyg i to w banku w którym wnioski potrafią być rozpatrywane miesiącami. Pan Marcin odpowie na każde pytanie, jesli nie może odebrać, zaraz oddzwania. Bardzo dziękujemy i jeszcze raz polecamy.

Marta i Kamil kredyt na dokończenie budowy