Marcin_hamala_2

Marcin Hamala

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 884880384 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

   

   Od wielu lat pracuję w branży finansowej - wiem, co dla Klientów jest ważne: jakość, zaufanie, czas i skuteczność.Zapewniam najwyższe standardy obsługi.

Bezpłatnie porównuję kredyty hipoteczne z ponad 20 banków - pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt.

Porównuję wszystkie elementy składowe kredytu, które wpływają na ostateczny kształt produktu dla moich Klientów -  porównuję:  marże,  prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie  to całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden  - na przykład tylko  prowizję. Moje porównanie tym różnie się od porównywarek internetowych - one porównują zazwyczaj  jeden element,  a ja porównuję wszystkie elementy kredytu.

Przygotowana przeze  mnie oferta jest zawsze  aktualna i oparta o najkorzystniejsze  rozwiązania dostępne na rynku.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Dążę przede wszystkim do pozytywnego zakończenia procesu kredytowego w jak najkrótszym czasie. Liczy sie dla mnie zadowolenie klienta. Jestem z Państwem na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb aż do podpisania umowy.

 • badam zdolność kredytową
 • porównuję kredyty i pomagam Klientom wybrać najlepszą dla nich ofertę kredytową
 • pomagam kompletować wymagane dokumenty i wypełniać wnioski kredytowe
 • wysyłam lub składam do wybranych banków w imieniu klientów kompletne wnioski kredytowe
 • pozostaję w kontakcie z bankami i informuję na bieżąco o postępach procesu kredytowego
 • informuję Klientów o decyzjach kredytowych i ewentualnych warunkach, które należy spełnić, aby podpisać szczęśliwie umowę kredytową z bankiem
 • monitoruję spełnienie warunków i informuję Klientów o uruchomieniu kredytu
 • pomagam również w składaniu wniosków w Sądzie Wieczysto – Księgowym. Zakładaniem KW wpisy lub     wykreślenie hipotek
 • moja pomoc nie kończy się na zamknięciu sprawy. Utrzymuję miłe relacje ze wszystkimi  Klientami, w tym dawnymi i bardzo dawnymi Klientami

Z  moją pomocą możesz złożyć wnioski kredytowe do kilku banków jednocześnie. Takie rozwiązanie daje bezpieczeństwo, komfort i pewność najlepszego wyboru.

Moje usługi są  bezpłatne  dla  moich Klientów

 

OFERTA KREDYTU UZYSKANEGO Z  MOJĄ  POMOCĄ NIE  RÓŻNI SIĘ OD KREDYTU UZYSKANEGO BEZPOŚREDNIO W BANKU, A NIEJEDNOKROTNIE  JEST DLA KLIENTA LEPSZA

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną - dołożę wszelkich starań, aby pomóc w Państwa sprawie

 

                                      tel.         +48 884 880 384

 

lub tel. do biura            (94) 343 50 17

 

Adres:               ul.Ks.Bp.Cz.Domina 5/9                    

                          Koszalin (pasaż Millenium Ip.)

 

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję od 2009 roku. Od 2014 roku współpracuję ze SprawdzonyDoradca.pl

Atuty doradcy

 

 • doświadczenie
 • skuteczność
 • odpowiedzialność
 • sumienność
 • rzetelność
 • umiejętność analitycznego myślenia
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • komunikatywność

Przykłady opisanych spraw

 

 • kredyty na zakup nieruchomości na rynku wtórnym
 • kredyty na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym
 • kredyty w programie MDM
 • kredyty na zakup działki budowlanej
 • kredyty na budowę domu
 • kredyty na refinansowanie kosztów poniesionych na cel mieszkaniowy
 • kredyty konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką
 • pożyczki hipoteczne
 • kredyty gotówkowe
 • kredyty konsolidacyjne niezabezpieczone
 • kredyty inwestycyjne
 • leasing

 

Wybrane rekomendacje

Pełen profesjonalizm ,kredyt udzielony zgodnie z zapowiedzianą prognozą ,serdecznie dziękujemy za pomoc ,pozdrawiamy.

Piotr i Kamila Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-06-22

Polecamy Pana Marcina! Pomógł nam otrzymać kredyt hipoteczny pomimo naszej skomplikowanej sytuacji kredytowej. Polecamy

Ewelina i Wojciech Polecamy

Data dodania: 2017-06-17

Szczerze polecamy! Pan Marcin Hamala wraz z pracownikami wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem dzięki czemu proces związany z wyborem najlepszej dla nas opcji i samym przyznaniem kredytu jak i dotacji, był szybki i przebiegł sprawnie. Coś, co dla nas wydawało się niemożliwe udało się perfekcyjnie zrealizować. Współpraca z takim profesjonalistami to czysta przyjemność. DZIĘKUJEMY!

Joanna i Adrian Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-02-01

Gdy razem z mężem stanęliśmy przed dylematem wyboru odpowiedniego dla nas kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, zdaliśmy sobie sprawę z problemu który nas czeka. Nasza wiedza w zakresie kredytów była taka jak większości ludzi - podstawowa. Mieliśmy szczęście , gdyż trafiliśmy na Pana Marcina. Tylko dzięki jego głębokiej wiedzy ekonomicznej, profesjonalizmowi i osobistemu zaangażowaniu udało nam się dokonać właściwego wyboru. Jego cierpliwość, bezpośredniość i urok osobisty to dodatkowe atrybuty. Z całą odpowiedzialnością możemy każdemu polecić usługi doradcze Pana Marcina.

Ewa Zarzycka Kredyt hipotaeczy

Data dodania: 2017-01-26

Usługi doradztwa finansowego oferowane przez Pana Marcina możemy polecić z czystym sumieniem. Jesteśmy zachwyceni profesjonalną pomocą w doborze odpowiedniej oferty kredytu na zakup mieszkania. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Dzięki Panu Marcinowi możemy cieszyć się własnym mieszkaniem. Współpraca z tym Doradcą to przyjemność oraz pewność podjęcia właściwych decyzji.

Ania i Waldek kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2017-01-14

Pan Marcin w prosty, łopatologiczny sposób potrafi wytłumaczyć na czym to wszystko polega. Człowiek idąc do Pana Marcina nie ma pojęcia czym jest kredyt hipoteczny a wychodzi stamtąd z wiedzą i zaciagnietym kredytem. Bardzo polecam. Szybko i przejrzyście.

Konrad M. Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-01-12

Witam! Jestem niezmiernie zadowolony, że pomocy przy załatwianiu kredytu udzielał mi Pan Marcin Hamala. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu . Niezwykle kompetentny,cierpliwy,a przy tym bardzo rzetelny. Jego wiedza na temat wszelkich kredytów i pułapek stosowanych przez banki jest nieoceniona. Pierwszy raz zdarzyło mi się,aby tak dokładnie poznać ofertę i wszelkie jej plusy i minusy. Przez cały czas byłem na bieżąco informowany o postępach w procedurze kredytowej i na bieżąco mogłem podejmować korzystne dla mnie decyzje.Na podpisaniu umowy kredytowej Pan Marcin był ze mną i w zasadzie więcej omawiał i tłumaczył niż pracownik banku,w którym zaciągnąłem kredyt.Gorąco polecam korzystanie z pomocy Pana Marcina,gdyż lepszego i bardziej kompetentnego doradcy trudno wyszukać na naszym rynku.

Adam Panfil kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-12-09

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina. Pomoc, wiedza i zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Mimo napiętego grafiku Pan Marcin zawsze znalazł dla nas czas, u niego każdy klient czuje się ważnym. Wszelkie wątpliwości stara się wytłumaczyć zrozumiałym językiem. Kiedy pojawiły się nieoczekiwane komplikacje z kredytem, Pan Marcin potrafił znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki któremu mamy już własne mieszkanie. Pan Marcin był z nami od początku starania się o kredyt aż do samego podpisania umowy w banku, ktorą osobiście szczegółowo sprawdził i omówił. Bardzo dziękujemy i jeszcze raz polecamy!!!! :-)

Justyna i Tomasz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-10-12

Serdeczne podziękowania dla pana Marcina Hamali w związku z profesjonalną pomocą oraz bardzo dobrą współpracą pragnę gorąco polecić jego usługi.Dzięki Niemu podjęłam trafne decyzje, które zakończyły się dla mnie sukcesem. Zawsze mogłam liczyć na porady w momentach, w których nie wiedziałam co robić.Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i doradztwo w związku z czym załatwienie wszelkich dokumentów odbywało się sprawnie i bez większego problemu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Marcinem.

Małgorzata kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-09-15

Pan Marcin Hamala = Bardzo Solidna Firma. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Marcina wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny! Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł szybko i bezproblemowo, bez stresu i nerwów. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Ponadto Pan Marcin wytłumaczył wszystkie niuanse między ofertami poszczególnych banków i pomógł wybrać tę idealną ofertę! Prowadził i nadzorował przebieg całego procesu starania się o kredyt: od pierwszej porady aż do podpisania umowy kredytowej. Polecam wszystkim !! Nie mogliście lepiej trafić! The best of the best!!

Iwona i Łukasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-08-01

Pan Marcin Hamala doradzał nam w sprawie kredytu mieszkaniowego. Został nam polecony przez znajomą. Pan Marcin szczegółowo wyjaśnił nam mechanizm działający przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki i odpowiedział na wiele nurtujących nas pytań. Jasno tłumaczył i był dostępny pod telefonem w razie późniejszych dodatkowych pytań/ wątpliwości. Podczas jednego spotkania zdołał wybrać dla nas banki, w których będziemy mieli największe i najkorzystniejsze szanse na kredyt. Sami zdecydowaliśmy do których banków złożymy dokumenty do kredytu, Pan Marcin nie narzucał nam ofert kredytowych. Pomagał również przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Przez cały okres Pan Marcin, jak również Pani Małgorzata Żandarska monitorowali nasz wniosek i informowali nas o wszelkich decyzjach ze strony banku. Po otrzymaniu wstępnej umowy z banku Pan Marcin sprawdził i omówił nam wszystkie niejasności, był z nami także w banku przy jej podpisywaniu, ponadto polecił sprawdzoną Panią notariusz. Doradztwo Pana Marcina jest profesjonalne, rzetelne i poparte doświadczeniem oraz wiedzą, co widać już na pierwszym spotkaniu. Z czystym sercem możemy polecić usługi Pana Marcina. Jest on profesjonalistą, człowiekiem zdyscyplinowanym, odpowiedzialnym i w pełni zaangażowanym w pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług, jest Doradcą godnym zaufania.

Dorota i Sławek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-07-27

Jeśli ktoś poszukuje dobrego doradcy z Koszalina to polecam w 100% Pana Marcina,właściwy człowiek na właściwym miejscu,pełen profesjonalizm,wielkie zaangażowanie.Nie wiedziałam jak się zabrać do tego aby otrzymać kredyt mieszkaniowy, nawet nie wierzyłam że dostanę ale koleżanka poleciła mi Pana Marcina i po prostu strzał w dziesiątkę ,mam już swoje mieszkanie i jestem bardzo szczęśliwa ale to wszystko zawdzięczam Panu Marcinowi. Jestem jej dozgonnie wdzięczna i polecam komu tylko mogę bo na prawdę warto.

Jola Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Data dodania: 2016-06-08

Wielkie podziękowania dla Pana Marcina Hamali za profesjonalne podejście do sprawy i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego z MDM w 2 tygodnie. Od początku do końca pełne zaangażowanie, bardzo dokładnie wytłumaczył co składa się na każdą z ofert kredytu, pomógł wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę, bez nachalności i nacisku na jedną z opcji. Stały kontakt telefoniczny i mailowy, również z pracownikami biura, którzy bez zbędnej zwłoki odpowiadali na nasze nawet najmniejsze wątpliwości i błahe pytania. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu na własne "M" i z pewnością będziemy polecać Pana innym znajomym.

Justyna i Łukasz doradca kredytowy na medal

Data dodania: 2016-06-03

Pan Marcin to doradca kredytowy najwyższej klasy. Charakteryzuje go przede wszystkim duże zaangażowanie w sprawę klienta, rzetelność i skrupulatność w dążeniu do realizacji celów, ale również ogromna wiedza, cierpliwość i komunikatywność. Współpracę z Panem Marcinem z czystym sercem polecamy wszystkim, zarówno tym którzy nie mają czasu, wiedzy jak i wiary w to, że się nie uda, Pan Marcin bowiem to specjalista od spraw skomplikowanych, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe… i osiągalne. Serdecznie za wszystko dziękujemy!

Igor i Natalia kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-05-22

Pan Marcin, szybko i bezboleśnie przeprowadził nas przez ten jakże skomplikowany i stresujący okres jakim jest czas brania kredytu hipotecznego, czyli jednej z najważniejszych decyzji w naszym wspólnym życiu.. Pan Marcin po chwili rozmowy, pokazał i pogógł wybrać najlepszą opcję dal nas i szczegółowo wytłumaczył wszystkie niuanse tejże opcji którą wspólnie wybraliśmy, uczestniczył także podczas podpisywania umowy kredytowej. Polecam;)

Piotr i Marta kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-05-13

Pan Marcin jest specjalistą jak najbardziej godnym polecenia. Cechują Go fachowe podejście, kompetentność, wysoka aparycja, dostępność oraz umiejętność rozmowy z klientem przez co współpraca z Panem Marcinem jest czystą przyjemnością. Wiedza na temat rynku kredytowego gwarantuje wybór właściwej oferty, dostosowanej do profilu klienta i jego możliwości finansowych. Na każdym etapie procedury kredytowej byłem spokojny o należyte rozwiązanie ewentualnych trudności, które się pojawiały. Ponadto Pan Marcin nie jest osobą, która jest nastawiona na konieczność sprzedaży produktu, potrafi racjonalnie ocenić możliwości finansowe klienta i w razie potrzeby dać do zrozumienia, że mimo posiadanej zdolności kredytowej dany produkt będzie zbyt ryzykowny. Pełen profesjonalizm! Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, którego doradcę kredytowego wybrać, nie powinien mieć wątpliwości.

Łukasz Ch. kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-05-09

Najlepszy przyjaciel kredytobiorcy! Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za pomoc w zakupie domu. Wszyscy mówili, że to nieruchomość nie do kupienia. Za dużo niejasności, długi, komornik, hipoteka i kilkunastu współwłaścicieli. Który bank dałby kredyt na coś takiego? Dzięki Panu Marcinowi staliśmy się właścicielami domu wolnego od wszelkich obciążeń. Sprawa załatwiona szybko, sprawnie i fachowo. Z czystym sumieniem polecamy najlepszego Doradcę w Koszalinie.

Iwona Stasiak kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-02-09

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina. Szukając kredytu hipotecznego na kupno mieszkania, oddanie się w ręce bardzo profesjonalnego, kulturalnego, z ogromną wiedzą i cierpliwością Pana Marcina, oszczędziło nam bardzo dużo nerwów i niepewności związanych z pielgrzymkami od banku do banku. Pan Marcin czuwał ,aby umowa kredytowa nie zawierała dodatkowych, zbędnych produktów bankowych. Jego spokój i opanowanie sprawia,że załatwianie formalności jest pozbawione niepotrzebnej nerwówki.

Joanna i Mirosław Koszalin kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-01-29

Z czystym sumieniem będę polecał usługi Pana Marcina swoim przyjaciołom i znajomym. Pomimo krótkiego terminu Pan Marcin wyrobił się z w czasie i załatwił wszystkie formalności związane z kredytem, służył radą w każdym momencie przeprowadzania procesu (kontakt telefoniczny zawsze dostępny), wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją wiedzą i kompetencjami, PROFESJONALISTA w najwyższym stopniu, Życzyłbym sobie tylko takich fachowców we wszystkich dziedzinach. Pozdrawiam serdecznie Jacek

Jacek kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-01-17

Pan Marcin jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w swoją prace od początku do samego końca. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu przy załatwianiu kredytu. Pan Marcin ma obszerna wiedzę na temat wszystkich banków i kredytów dostępnych na naszym rynku, więc załatwienie wszystkich formalności przebiegła bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim co dotyczyło naszej sprawy.Pan Marci był z nami od pierwszego spotkania do momentu podpisania umowy w banku. Będziemy polecać Pana Marcina Hamalę każdemu, kto będzie szukał dobrego doradcy kredytowego bo wiemy,że że będzie bardzo dobrze obsłużony. Dziękujemy Panie Marcinie za pomoc przy wyborze kredytu, bez Pana nie byłoby tak prosto!!!

Basia i Łukasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-11-25

Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem mogę polecić Pana Marcina i jego usługi. Wydawało mi się,że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie drogą przez mękę znając podejście banków do udzielania kredytów singlom. Jednak przez zaangażowanie i wiedzę Pana Marcina wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Polecam współpracę z nim ze względu na skuteczne dążenie do celu,dobranie najlepszych warunków oraz fakt,że buduje on zaufanie już od pierwszego spotkania swoimi kompetencjami. Dla tego doradcy nie ma rzeczy niemożliwych!!! Będę miło wspominał współpracę i BARDZO polecam!!! Z własnego mieszkania Przemek.

Przemek Kupno mieszkania

Data dodania: 2015-10-16

Serdecznie Polecamy:) Pan Marcin jest miłym i kompetentnym doradcą. Pomimo zawiłej sytuacji ze zdolnością kredytową, udało mu się szczęśliwie doprowadzić sprawę do końca ( pomimo, pierwszej decyzji odmownej). Znajomości w centrali z pewnością przyśpieszają cały proces. Kredyt na dokończenie budowy dostaliśmy w ok. 2 tyg i to w banku w którym wnioski potrafią być rozpatrywane miesiącami. Pan Marcin odpowie na każde pytanie, jesli nie może odebrać, zaraz oddzwania. Bardzo dziękujemy i jeszcze raz polecamy.

Marta i Kamil kredyt na dokończenie budowy

Data dodania: 2015-09-14