Marcin Peza

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 513377300 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

 

Specjalizujemy się w bezpłatnym i rzetelnym

pośrednictwie kredytowym i finansowym.

 

Pomagamy uzyskać kredyt:

 • mieszkaniowy,
 • budowlany,
 • gotówkowy
 • firmowy
 • konsolidacyjny
 • refinansowy

 

Już na pierwszym spotkaniu sprawdzamy Państwa zdolność kredytową.

Porównujemy oferty kredytowe i doradzamy, jak otrzymać tani kredyt hipoteczny.

Pomagamy w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów, wypełniamy wnioski i składamy je do wybranych banków.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy.

 

Nasze usługi obejmują głównie województwa: podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Nasi Klienci pochodzą z Suwałk, Augustowa, Sejn, Olecka, Gołdapi, Giżycka, a także z Białegostoku, Olsztyna, Tarnowa, Warszawy...

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

oferty na naszej firmowej stronie:

http://marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl

 

Zapraszamy również do nowo otwartego Biura Nieruchomości "PEZA".


Gwarantujemy najniższą na rynku nieruchomości prowizję.

Rabaty dla Klientów Pośrednictwa Kredytowego Marcin Peza.

Kupujący nie ponoszą żadnych opłat.

Naszym podstawowym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na poniższej stronie.

http://marcinpeza-posrednictwokredytowe.pl/biuro-nieruchomosci-peza

 

Tel. 513 377 300

Pośrednictwo Kredytowe Marcin Peza

Biuro Nieruchomości "PEZA"

16-400 Suwałki

Bałtycka 12A

 

                                              

Doświadczenie

Firma:

Pośrednictwo Kredytowe Marcin Peza (od 2008-05)

Stanowisko:

Właściciel firmy/Pośrednik Kredytowy

 

 

 

Atuty eksperta

  Jako rzetelny i profesjonalny Pośrednik Kredytowy  zawsze dbam o dobro moich Klientów.

Każdą sprawę prowadzę, od początku do końca, sumiennie i z pełnym zaangażowaniem.

    Do każdego Klienta i Jego sprawy podchodzę indywidualnie.

Jestem do dyspozycji również po wypłacie kredytu.

Przykłady opisanych spraw

 

 • Kredyt Hipoteczny na:

- zakup mieszkania/domu

- budowę domu

 • Kredyt Firmowy
 • Refinansowanie (w przypadku posiadania już kredytu)
 • Konsolidacja (w przypadku posiadania kilku kredytów, które można połączyć w jeden tańszy, z niższą ratą)
 • Inwestowanie/oszczędzanie (pomożemy w wyborze najlepszej strategii finansowej)
 • Pożyczka gotówkowa na dowolny cel, również bez zgody współmałżonka

Wybrane rekomendacje

Jak najbardziej polecam Pana Marcina do współpracy.konkretne profesjonalne podejście do sprawy.miła obsługa klienta i zaangażowanie. Bardzo szybkie i sprawne działanie Pana Marcina.jestem bardzo zadowolona że współpracy.POLECAM

Żaneta Kredyt

Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale.Po długim oczekiwaniu udało się otrzymać kredyt. Bardzo Dziękujemy!

Agata i Arek MdM

Polecam Pana Marcina z pełną odpowiedzialnością, ponieważ pomaga przejść przez całą biurokrację związaną z kredytem od początku do końca. Nie wywiera presji związanej z podpisaniem umowy,czy z tym że nie dostanie wynagrodzenia jak zrezygnujemy albo zmienimy zdanie i nie pogania tak jak inni doradcy... Ba Jest słowny,konkretny, rzetelny i punktualny, co ceni się w tych czasach i do czego ja przykładam dużą uwagę.Dlatego Polecam spróbować, porównać itd...

Kamil L. Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panem Marcinem opierała się nie tylko na niesłychanym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Marcin umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Marcin.

Iwona Ojrzyńska Opinia klienta

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Marcinem Peza..Jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług .Człowiek warty polecenia. Dziękujemy

Grzegorz i Sabina Kredyt hipoteczny

Pan Marcin to rewelacyjny doradca. Szybko i sprawnie pomògł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność. Fachowa znajomość realiów banków. Polecamy każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

Joanna i Tomek kredyt hipoteczny

Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony w biurokrację i "załatwianie". Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecamy

Sebastian i Ewa Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam doradztwo Moniki i Marcina. Ich profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymałem kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym ich atutem jest spokój opanowanie i cierpliwość do klienta:-). Warto również dodać odległość jaka nas dzieliła -Suwałki Tarnów - a pomimo tego się udało. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam:-))

Adrian Kredyt konsolidacyjny

Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Marcin znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Marcinem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Marcina!

Kamil K. kredyt hipoteczny

Nasze starania o kredyt były trudne (własna działalność gospodarcza, dosyć młody wiek ;), odległość). Na stałe mieszkamy w Warszawie, więc myśleliśmy, że branie doradcy aż Suwałk dodatkowo utrudni naszą sytuację, ale Pan Marcin można powiedzieć, że to nasz "doradca rodzinny" :), więc zdecydowaliśmy się powierzyć nasze sprawy właśnie Jemu. Nie możemy napisać złego słowa. Kontakt telefoniczny wystarczył, który był rewelacyjny. Pan Marcin pomagał nam dosłownie we wszystkim. Sam kontaktował się z naszym deweloperem (zaoszczędziło nam to sytuacji stresujących :), a nawet osobiście odbierał nasze dokumenty od księgowej i rzeczoznawcy (tak na prawdę sami powinniśmy to robić). Warte podkreślenia jest także to, że Pan Marcin tłumaczył nam wszystko "na jabłkach i gruszkach", a w tych wszystkich umowach można się zagubić :). Zdecydowanie polecamy usługi Pana Marcina. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony tak samo jak my!

Magdalena i Jakub Bokuniwicz kredyt na mieszkanie

Jest nam miło dołączyć do kolejnych zadowolonych klientów Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy!!!!

Marlena i Adam kredyt hipoteczny

Na początku próbowałem dostać kredyt z innym doradcą, niestety były problemy z powodu interpretacji ustawy wobec zakupu mieszkania ze spółdzielni z dotacją. Męczyłem się tak pół roku, później z polecenia trafiłem do Pana Marcina, który w ciągu 3 tygodni uzyskał dla mnie kredyt. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc, i będę go zawsze wszystkim polecał - bo warto :) Dla Pana Marcina udało się załatwić kredyt, który był nie do "przejścia" dla innych.

Karol P. Kredyt hipoteczny z MDM

Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Sami byśmy z tym się nie uporali, a na pewno nie na tak korzystnych warunkach.

Sławek i Sylwia Kredyt hipoteczny

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi doradcze świadczone przez Pana Marcina. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do mojej sprawy doprowadziło do szczęśliwego zakończenia naszej współpracy poprzez dobranie oferty kredytowej dla mnie w taki sposób, że kredyt okazał się być "uszytym na miarę". Z Panem Marcinem jest bardzo szybka i jednocześnie bardzo konkretna współpraca. Polecam go swoim znajomym i wiem, że są już jego zadowolonymi klientami.

Ania z Gołdapi kredyt konsolidacyjny

Jesteśmy zadowoleni z usług pana Marcina Pezy. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym i rzetelnym człowiekiem. Z wielką przyjemnością możemy polecić pomoc pana Marcina każdemu.

Magdalena i Sebastian Łapińscy kredyt hipoteczny

Z przyjemnością polecam Pana Marcina jako doradcę. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Polecam i serdecznie dziękuję za pomoc.

Paulina Kredyt

Z czystym sumieniem i przyjemnością polecamy Pana Marcina jako doradcę. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i z życzliwością podszedł do tematu. Wszystkie formalności załatwiane w błyskawicznym tempie, wszelkie wątpliwości fachowo wyjaśniane. Dzięki Panu Marcinowi mam wrażenie, że kredyt "załatwił się" sam, chociaż oczywiście jest to zasługa pracy i zaangażowania skutecznego Doradcy. Jeszcze raz polecamy i serdecznie dziękujemy z pomoc :)

Przemek i Monika kredyt hipoteczny

Dziękujemy za pomoc w znalezieniu kredytu i przejściu przez wszystkie procedury. Dziękujemy również za cierpliwość i fachowość.

Mariusz i Beata Kredyt mieszkaniowy

Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil Kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Marcinowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Pan Marcin to nie tylko świetny specjalista, ale również sympatyczny i życzliwy człowiek, a takie połączenie gwarantuje fantastyczną obsługę - jednak wielu doradców to osoby miłe i kompetentne ? Co zatem wyróżnia pana Marcina? Niezaprzeczalnie fakt, że w swej pracy kieruje się dobrem i interesem klienta a nie banków, jest bardzo miły, pomocny, cierpliwy i w przystępny sposób przeprowadził nas przez gąszcz zawiłych formalności kredytowych. Wszystko załatwione profesjonalnie i w ekspresowym tempie – aż nie nadążałem z dostarczaniem potrzebnych dokumentów :). Z całego serca polecamy pana Marcina każdemu, kto poszukuje rzetelnego, kompetentnego oraz sympatycznego doradcy finansowego. Nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi jak u Finansowego Marcina :), raz jeszcze dziękujemy za wszystko i polecamy w 100%.Pozdrawiamy

Dorota i Grzegorz kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem możemy polecić p. Marcina wszystkim którzy maja ochotę na zmianę w swoim życiu lecz potrzebują do tego trochę gotówki. Pan Marcin pomaga z całych swoich sił w uzyskaniu odpowiedniego kredytu w odpowiednim banku który ma dla danego klienta najlepsze warunki. Razem z żoną są w pełni dyspozycyjni, gotowi o każdej porze do rozmowy oraz fachowego wyjaśnienia danego problemu. Charakteryzuje go oprócz pełnego profesjonalizmu, zwykła ludzka życzliwość o którą to coraz ciężej,`a której to na pewno nie znajdziemy osobiście w banku. Dziękujemy za wsparcie, wyrozumiałość i nasz kredyt, a przede wszystkim za wielką pomoc w zrealizowaniu marzenia jakim było posiadanie własnego domu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Wojtek i Kasia Kredyt hipoteczny

Jesteśmy zadowoleni z kompleksowej usługi jaką zaoferował nam Marcin Peza. Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które go charakteryzują. Z przyjemnością polecamy Marcina jako godnego zaufania Doradcę.

Ania i Marek kredyt hipoteczny

Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały czas współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm - i to tylko niektóre z jego atutów... jednym słowem wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. SERDECZNIE POLECAMY!

Dorota i Paweł kredyt hipoteczny

Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Marcinem. Przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Marcin poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

Ewa i Kamil Kredyt hipoteczny

Panie Marcinie jesteśmy wdzięczni za pomoc...Opinii jest spory rulon, a my nie dopiszemy jak widzę niczego nadzwyczajnego. Mówiąc krótko - wyłącznie dzięki Panu otrzymaliśmy kredyt. Jest Pan kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny. Jednak co najbardziej nam utkwiło w pamięci to Pana niezwykłe zaangażowanie. Osoba nie do zastąpienia!!! Czy Pan kiedyś odpoczywa? :) Wspaniała współpraca. Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Ilona&Tom kredyt hipoteczny

Marcin, to nie tylko rewelacyjny doradca, to też wspaniały człowiek :-) To, że współpraca będzie rewelacyjna, wiedziałem od razu, widząc jego tak liczne pozytywne rekomendacje, ale nie spodziewałem się tak dobrej relacji :-) Nie wiem jak Marcin to robił, ale w ogóle nie czułem całej biurokracji przez którą musi przebrnąć przedsiębiorca starając się o kredyt! Współpracując czułem się bardzo swobodnie! Z całą serdecznością polecam wszystkim – efekt murowany, a emocje po otrzymaniu kredytu na dobrych warunkach wywalczonych przez Marcina - bezcenne! Takiego doradce jak Marcin mógłbym polecać nawet w kosmosie :)

Michał T. Kredyt Hipoteczny

Pan Marcin doradził nam przy wyborze banku i bardzo sprawnie załatwił za nas formalności przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

Ewa i Krzysztof Budzińscy kredyt hipoteczny

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z p.Marcinem. Jego duże zaangażowanie w naszą sprawę sprawiło, że została ona załatwiona szybko i bez żadnych przeszkód. Doceniamy także elastyczność p. Marcina, zawsze znalazł czas (najlepiej odpowiadający nam) na spotkanie. Jesteśmy kolejnym zadowolonym klientem. Znając już pełen profesjonalizm p.Marcina, możemy szczerze polecić go jako doradcę.

Emilia i Marcin Kredyt

Współpraca z Marcinem i Moniką to czysta przyjemność!!! Z ich strony otrzymaliśmy szczere zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm, który zaowocował kredytem na zakup wymarzonego mieszkania :) Z czystym sumieniem należy powiedzieć, że są Oni osobami godnymi polecenia w 1000% ! ! ! Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę z Nimi :)

Marcin&Madzia hipoteczny

Zdecydowanie polecam p. Marcina jako doradcę. Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza oraz kultura osobista i życzliwość tworzą dobrego i kompetentnego doradcę. A dobry doradca to dużo mniej stresu przy wyborze banku z którym się wiążemy kredytem na „kilka” ładnych lat. Jeszcze raz szczerze polecam.

Agnieszka & Gerard kredyt hipoteczny

Chcielibyśmy, bardzo serdecznie polecić Pana Marcina, jest to naprawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Profesjonalista w każdym calu. Straciliśmy już wiarę w banki i we własne M., a tu nagle znajomy dał nam nr do Pana Marcina no i już mieszkanko kupione .) SUPER SZYBKO WSZYSTKO ZAŁATWIONE!!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.

Stanisław i Ewelina kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan Wspaniały doradca

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za zaangażowanie i profesjonalizm w załatwianiu wszystkich formalności związanych kredytem hipotecznym. Dzięki Niemu mogliśmy wybrać najlepszą ofertę, nie tracąc czasu na wizyty we wszystkich bankach. Ponadto dokładnie "przetłumaczył" nam umowę zawieraną z Bankiem. Wszystkim polecamy pomoc oferowaną przez Pana Marcina!!!

Joanna i Tomasz kredyt hipoteczny

Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana Marcina wszystkim tym, którzy tak, jak ja boją się tego ogromu formalności związanych z kredytem. Z nim to była po prostu bajka, zero wysiłku. Na Pana Marcina trafiłam fuksem, myślę, że był dla mnie DAREM Z NIEBA!!! To PROFESJONALISTA w każdym calu i bardzo życzliwy, ciepły, przemiły człowiek. Polecam go każdemu, kto potrzebuje maksymalnego wsparcia. Panie Marcinie DZIĘKUJĘ!!!

Agnieszka kredyt hipoteczny

O Panu Marcinie dowiedzieliśmy się z polecenia znajomych i teraz sami możemy polecić tego doradcę z czystym sumieniem. Przez cały okres związany z formalnościami bankowymi był on w pełni oddany naszej sprawie, a my zawsze mieliśmy świadomość, że możemy na Nim polegać. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że gdyby nie Jego rady i zaangażowanie, nie mielibyśmy obecnie własnego "M". Pomoc Pana Marcina szczególnie polecamy dla osób, które nie zawsze mają czas na bankowa biurokrację i jednocześnie potrzebują kompetentnej osoby, która przeprowadzi przez gąszcz bankowych wymogów.

Edyta i Marcin kredyt hipoteczny

Pana Marcina poznaliśmy dzięki poleceniu przez naszego znajomego a teraz sami Go polecamy.Bardzo miły i ciepły człowiek.Solidny rzetelny zaangażowany.Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Mimo odległości przebrneliśmy sprawnie z pozytywnym zakończeniem.Mamy własne M.Dziękujemy i pozdrawiamy.IWONA I KRZYSZTOF

iwona i krzysztof kredyt hipoteczny

Profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista. Wielkie zaangażowanie, miła współpraca, profesjonalna obsługa - jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecamy p. Marcina - dla nas to najlepszy, kompetentny doradca.

Alina i Andrzej B. kredyt hipoteczny

Rzetelna obsługa, miła współpraca, wielkie zaangażowanie, profesjonalna pomoc w trudnej dokumentacji bankowej i nie tylko. Przy pomocy Pana Marcina otrzymanie kredytu nie stwarza żadnych problemów. Bardzo dziękujemy Panie Marcinie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Teresa I Zbigniew W. Profesjonalny Doradca

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina. Jest bardzo pomocny w tych zawiłych przepisach bankowych. Mimo wielu przeszkód udało nam się dotrzeć do celu. Dzięki Panu Marcinowi możemy realizować swoje największe marzenie, jakim jest zamieszkanie we własnym domu. Pan Marcin jest wspaniałym fachowcem a także miłą i sympatyczną osobą. zawsze służy pomocą. POLECAM!

D.i Z. POLECAM PANA MARCINA!

Pan Marcin jest godnym polecenia doradcą. Jest skuteczny, szybki w załatwianiu formalności. Jest osobą miłą i bardzo kontaktową. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z doradztwa w sprawach kredytowych.

Magdalena i Łukasz kredyt hipoteczny

Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Marcina Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Marcin, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

Krystian Agnieszka Kupno Mieszkania

Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta , duża staranność w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz skrócenia czasu zrealizowania wypłaty kredytu. Bardzo dobry kontakt osobisty jak i medialny a poza tym kompetentny doradca.

Alicja i Mirosław Raczkiewicz kredyt hipoteczny

Kompetentny, rzetelny, sumienny - profesjonalny. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko. Gorąco polecam Pana Marcina - dla mnie to najlepszy doradca.

Marta Kamińska kredyt hipoteczny

Z wyrazami uznania i szacunku mamy przyjemność polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Marcina i dołączyć do jego zadowolonych klientów. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego najbardziej zadowalającego. Potrafił doradzić, pomógł wybrać i zaproponował korzystne rozwiązanie. Służył pomocą w wypełnianiu dokumentów, zajął się wszelkimi formalnościami, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni. Dzięki Niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów. Dzięki jego zaangażowaniu cała procedura udzielenia kredytu odbyła się sprawnie i z pozytywnym efektem. Pan Marcin jest osobą sumienną, życzliwą, serdeczną i mogliśmy liczyć na Jego pomoc również w sytuacji, która, jak przypuszczamy, nie należała do zakresu jego obowiązków. Mimo dzielącej nas ogromnej odległości nic nie stanowiło problemu w uzyskaniu kredytu i kompletowaniu wymaganych dokumentów. Dzięki Jego przyjacielskiemu i rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Reasumując, jest to doradca godny polecenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

Anna i Sławomir Kredyt hipoteczny na większe lokum

Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

Stanisława Krzysztof Durtan kredyt hipoteczny

Jestem kierowcą zawodowym pracującym za granicą dla polskiej firmy. Kierowcy zawodowi wiedzą jaki wielkim problemem jest otrzymanie kredytu hipotecznego. Wizyty w bankach kończą się „uśmiechem” i odmową. O kredyt starałem się 4 m-ce i nic. Kontakt z Panem Marcinem zakończył się kredytem po 1 m-cu. Pan Marcin przedstawił oferty czytelnie, informował mnie o postępach krok po kroku. Kontaktował się poprzez sms, e-mail oraz telefon. Pomógł i doradził nawet ponad kredyt, jak przyjaciel. Pełny profesjonalizm przełożony na prosty język oraz szybki efekt. Szczerze polecam Pana Marcina wszystkim. Pozdrawiam i Dziękuję.

Piotr Lesiecki Kredyt na mieszkanie

Starałam się z mężem o kredyt na budowę domu. Trwało to kilka miesięcy z różnych względów merytorycznych, ale dzięki naszemu doradcy w końcu się udało. Jest to osoba odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, kompetentną, potrafiącą w łatwy i zrozumiały sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania. Wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy były gotowe tylko do podpisania. Nasza współpraca jest satysfakcjonująca. Pełen pozytyw. Polecam gorąco!

Anna i Marcin Sienkiewicz kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc Swoim klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów tak naprawdę nie będących Jego "działką". POLECAM PANA MARCINA JAKO DOSKONAŁEGO DORADCĘ !!!!!

Grzegorz i Małgorzta Doradca

Pana Marcina możemy polecić z pełną odpowiedzialnością. Udało nam się dostać kredyt hipoteczny konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach, choc początkowo wydawało się to wręcz niemożliwe. Pan Marcin okazał się osobą niezwykle rzetelną i znająca się na tym, co robi. Poza tym zawsze służył swoim czasem i pomocą; odległość tez nie stanowiła żadnej przeszkody (jesteśmy z Białegostoku). Zajął się wszelkimi formalnościami i podpowiedział najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy Mu za to niezwykle wdzięczni. Pan Marcin to również osoba niezwykle sympatyczna, uprzejma i dbająca o dobro klienta. Pana Marcina polecamy zatem w 100 % !

Marta i Adam D. Kredyt konsolidacyjny

Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Wysoka kultura, spokój, opanowanie, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Służył pomocą w innych kwestiach - np. rzeczoznawcy i ubezpieczenia. Doradca godny polecenia, solidny profesjonalista, wspaniała współpraca.

Maciek P. kredyt mieszkaniowy

Pana Marcina poznaliśmy w czasie,kiedy zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania. Okazał się osobą, dzięki której szybko i skutecznie przeszliśmy przez wszystkie zagadnienia kredytowe. Pan Marcin jest osoba odznaczającą się kompetencją i pełnym profesjonalizmem w tym co robi. Do klienta podchodzi w sposób indywidualny i z życzliwością. Z pełną świadomością możemy polecić każdemu takiego doradcę. Dziękujemy i pozdrawiamy :-).

Justyna i Janusz K. kredyt hipoteczny z dopłatą

Z wielką przyjemnością dołączamy do grona osób, którym dane było spotkać Pana Marcina w drodze uzyskania kredytu, czasami,tak jak w naszym przypadku, rzeczy omal niemożliwej. Pan Marcin wykazał się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta. Pomógł w załatwianiu wszelkich formalności, służył pomocą i radami na każdym kroku, dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu. Gdybyśmy mieli jednym zdaniem opisać i ocenić współpracę z Panem Marcinem Pezą, powiedzielibyśmy tak: "czuliśmy z mężem jakby naszymi sprawami kierował dobry i sprawdzony przyjaciel, na którym zawsze można polegać". To bardzo otwarta i życzliwa osoba. Dziękujemy za spełnienie marzenia o własnym gniazdku :) Przepięknej wiadomości sms w sylwestrową noc nie zapomnimy do końca życia:). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i gorąco pozdrawiamy:)

Iwona i Paweł kredyt hipoteczny

Pan Marcin jest bardzo miłym, kompetentnym, solidnym i co najważniejsze skutecznym doradcą, najbardziej zaangażowanym w interes klienta z jakim miałam przyjemność. Pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny, co nie było taką łatwa sprawą. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy też mnóstwo czasu i stresu. Szczerze polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

Jolanta Musiałczyk kredyt hipoteczny

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pana Marcina. Z bogatej oferty kredytów na rynku pomógł nam w uzyskaniu tego z najniższym oprocentowaniem. Sam zajął się dopełnianiem wszelkich formalności, proponował korzystniejsze rozwiązania, tłumaczył zawiłości bankowe, zwracał uwagę na ważne elementy nie tylko umowy bankowej ale i przedwstępnej podpisywanej ze sprzedającymi mieszkanie. Marcin Peza to osoba bardzo kompetentna, pełna profesjonalizmu i przede wszystkim życzliwa. Jeśli zdecydujemy się na jeszcze jakiś kredyt to tylko z pomocą tego Pana.

Katarzyna i Maciej Kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina. Naszą sprawę prowadził sumiennie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Jego pomoc. Pan Marcina jest osobą solidną, kompetentną, przede wszystkim skuteczną. Znakomicie potrafi doradzić, podpowiedzieć, zaproponować korzystne rozwiązanie. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Marcina oraz Jego przyjacielskiemu podejściu do klienta, zrealizowaliśmy swoje marzenie o własnym mieszkaniu :-)

Marzena i Damian kredyt hipoteczny

Pana Marcina poznaliśmy w czasie,w którym najbardziej potrzebowaliśmy kogoś takiego. Okazał się najmilszym i pełnym zaufania doradcą, z jakim mieliśmy do czynienia. Jego fachowość w tym co robi jest pełna uznania. Podszedł do naszej sprawy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem polecamy Pana Marcina i życzymy sobie i innym współpracy z takim człowiekiem.

Agnieszka i Wojciech G. kredyt na miarę

Mam przyjemność wystawienia pierwszej rekomendacji i jest to o tyle przyjemniejsze, że jest ona w 100 % pozytywna. Pan Marcin jest osobą solidną i bardzo kompetentną a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Przedstawia wiele propozycji i pomaga wybrać najlepszą. Można mu zaufać, gdyż jeśli podejmie się jakiegoś zadania będzie ono pomyślnie dla klienta sfinalizowane. Z czystym sumieniem polecam!!!!!

Anna Makarewicz pożyczka zabezpieczona na II hipotece

Szybko, miło i profesjonalnie. Obsługa kompleksowa. Czas, który musielibyśmy poświęcić na wypełnianie formalności wymaganych przez banki, przeznaczyliśmy na coś innego.... a to dzięki Panu Marcinowi Peza, który nie zawiódł nas. Otrzymaliśmy wymarzony kredyt i od miesiąca mieszkamy we własnym mieszkaniu. Dziękujemy! Iwona i Sebastian W.

Iwona i Sebastian W. Kredyt hipoteczny - zakup mieszkania

Co tu dużo pisać... Wszystko przez Marcina. Gdyby nie on nie mielibyśmy kredytu na 10 lat i żylibyśmy szczęśliwie. A tak... Miesiąc w miesiąc przypomina o nim nasza rata :( a tak serio: pełen profesjonalizm i idealne podejście do tematu, w 3 dni sprawa była załatwiona. POLECAMY.

Agnieszka i Andrzej Idealny Doradca!

Pan Marcin Peza jest osobą godną najwyższego polecenia, zarówno pod względem obsługi, rzetelności jak i fachowości w tym co robi. Dzięki Niemu uzyskałam kredyt szybko i bez nerwów. Poświęcił swój czas na dojazd do mnie, a na wszelkie moje zapytania cierpliwie udzielał informacji telefonicznie. Z pewnością będę Go polecała moim znajomym jako sprawdzonego i skutecznego doradcę:-) Pozdrawiam

Zadowolona Klientka POLECAM Pana Marcina:-)))

Szkoda że nie ma 6, a to zapewne dlatego, że Pan Marcin nie spłaca kredytów, które załatwia w trybie expresowym. Gdyby można było wszystko tak szybko załatwiać... Załatwienie kredytu, notariusz, sprawdzenie hipoteki, biurokracja itp. w 10 dni i to za free!!! Kubica to przy Panu Marcinie pionek. GORĄCO POLECAMY JAK CHCECIE MIEĆ WŁASNE "M"!!!

Ania i Piotrek WSPÓŁPRACA na "6"

Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina, osoba bardzo konkretna, profesjonalna. Dojechał do nas, przygotował najkorzystniejsze warianty, wytłumaczył wszelkie wątpliwości, złożył wszelką dokumentację. Profesjonalizm i szybkie działania p. Marcina przyczyniły się do tego w ciągu dwóch tygodni otrzymaliśmy kredyt. POLECAMY! Dziękujemy za miłą współpracę.

Maciek i Agnieszka POLECAMY!!!

Serdecznie polecam usługi Pana Marcina. Szybko, sprawnie profesjonalnie. Kamil Taraszkiewicz LadneFelgi.pl

Kamil Podziękowanie

Pan Marcin co tu dużo się rozpisywać po prostu PROFESJONALISTA w każdym calu. Człowiek rzetelny szybki w działaniu, posiadający ogromna wiedzę w dziedzinie bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą.Dzięki pomocy Pana Marcina spełniliśmy swoje marzenie o posiadaniu własnego M. Gorąco polecamy!!!!!

Marcin i Anna Pan Marcin