Marcin Zaleśkiewicz

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 725033111 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Marcin pomógł nam w kredycie na dokończenie remontu domu. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Szczerze polecamy i dziękujemy.

Julia i Marcin Kredyt gotówkowy.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Formalności przebiegły szybko i bardzo sprawnie. Pan Marcin wszystko dokładnie objaśniał i mogę tylko serdecznie polecać, takiego profesjonalnego eksperta.

Karolina A. Doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marcina polecił mi kolega z pracy powiedział, że jest zorientowany w temacie i na pewno nam pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Więc zadzwoniłem i dziś mogę powiedzieć, że się nie pomylił. Mimo troszkę skomplikowanej sytuacji znalazł rozwiązanie naszych problemów i pomógł przebrnąć przez tą całą procedurę. Za co bardzo Panu dziękujemy.

Dominika i Jakub Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz oferowanych usług bankowych, elastyczna dostępność czasowa. Świetna organizacja, produkt sprawnie dobrany do naszych potrzeb i możliwości, temat załatwiony szybko, sprawnie i bez problemów. Wszystko bez zbędnej straty czasu i nadmiaru formalności. Dziękujemy bardzo.

Dagmara i Michał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy Pana Marcina!!! To bardzo miły, sympatyczny, uśmiechnięty do klienta człowiek. Był to nasz pierwszy kredyt w życiu, dzięki Panu Marcinowi przeszliśmy przez to bezproblemowo, nie martwiliśmy się zupełnie o nic, wszystko było na czas, kontakt 24/h. Pan Marcin to kopalnia wiedzy na temat kredytów, kosztorysów budowlanych i wszystkiego co z tym związane. Co najważniejsze otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach w banku na którym nam zależało.

Justyna i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam skorzystanie z doradztwa to z pewnością oszczędność czasu. Pan Marcin dobrze zna oferty większości banków. Wytłumaczył w czym jedna oferta jest lepsza od drugiej. Posiada umiejętność dobrania oferty najbardziej odpowiedniej do indywidualnych potrzeb klienta. Z łatwością sprawia, że świat kredytów hipotecznych przestaje być straszny. Trzeba też wspomnieć, że Pan Marcin potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z klientem. Szczerze polecam.

Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecam współpracę z Panem Marcinem. Jest to najlepszy doradca jakiego mieliśmy okazję poznać. Po pierwszej wizycie u doradcy byliśmy pod wrażeniem jego wiedzy i pewności siebie!! Dla Pana Marcina nie ma rzeczy niemożliwych, posiada ogromne doświadczenie, wie jak zadziałać aby warunki dla klienta były najkorzystniejsze. Widać że pracuje z pasją. Do tego bardzo miły kontakt, odpowiada na każde pytanie. Polecam z czystym sumieniem skorzystanie z usługi doradcy.

Hanna i Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Praca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Podejście do klienta jest bardzo rzetelne i sumienne. Całość pracy oceniamy bardzo dobrze. Wszystkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie i dokumenty dokładnie przygotowane. Pan Marcin pomaga w każdym nawet najmniejszym problemie. Polecam współpracę z doradcą każdemu szukającemu kredytu na swoje wymarzone czartery kąty. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Marta i Andrzej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecamy! Pan Marcin jest osobą niezwykle profesjonalną, rzetelną, punktualną i słowną. Otrzymaliśmy porównanie z kilku banków oraz pomoc w doborze kredytu do naszych potrzeb. Nie znam się kompletnie na sprawach finansowych, ale Pan Marcin wykazywał się dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Korzystaliśmy z mężem dwukrotnie z usług doradcy, wszystkie sprawy załatwione bez żadnych problemów. Dziękujemy i polecamy!

Marta i Jacek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina, który szybko i profesjonalnie pomógł nam przebrnąć przez etap ubiegania się o kredyt hipoteczny. Przez cały czas był z nami w stałym kontakcie. Przedstawił nam najlepsze oferty i pomógł w wyborze tej najkorzystniejszej. Panie Marcinie bardzo dziękujemy.

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miły i rzeczowy doradca. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina jako kompetentnego doradcę kredytowego, który ma ogromną wiedzę, umiejętności i dobrze doradza klientowi. Oszczędziliśmy z mężem wiele czasu, na rozmowy z poszczególnymi bankami, gdyż Pan Marcin przedstawił nam propozycje kredytów z kilku banków i pomógł wybrać najlepszy i najtańszy kredyt. Doradca pomógł również w wypełnianiu dokumentów i oczywiście odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Pełne zaangażowanie. Polecam gorąco.

Katarzyna i Tadeusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina. Pomógł nam w bardzo krótkim czasie uporać się ze wszystkimi formalnościami dotyczącymi kredytu a jak wiadomo nie zawsze jest to tak zrozumiałe dla klienta jak nam się wydaje. Wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i wielkim zaangażowaniem. Pan Marcin to człowiek z ogromną cierpliwością i wysoką kulturą osobistą, posiadający szeroką wiedzą z zakresu kredytów. Pomocny, uczciwy i zawsze pod telefonem. Jeśli kredyt to tylko u Pana Marcina!

Iwona i Grzegorz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Marcinem godna polecenia. Posiada on ogromną wiedzę w temacie kredytów. Wszystkie zagadnienia objaśnia w prosty i zrozumiały sposób. Przedstawia jasne symulacje i porównania banków oraz zaznacza o czym należy pamiętać, co kiedy zrobić. Dzięki współpracy z Panem Marcinem nie musieliśmy się o nic martwić. Jeśli nie jesteś obeznany w procedurach i ofertach bankowych to rekomenduje udać się do doradcy. Na pewno oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy! Jeszcze raz polecam i dziękujemy za pomoc.

Katarzyna i Aleksander Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to osoba, która pomagała i doradzała mi podczas procesu kredytowego. Począwszy od wstępnej analizy ofert różnych banków, poprzez kompletowanie wymaganej dokumentacji do podpisania umowy kredytowej, udzielał cennych wskazówek i służył radą. Przez cały ten okres był osobą, którą cechuje wysoki profesjonalizm, był zaangażowany i dyspozycyjny. Ponadto posiada dużą wiedzę na temat aktualnego rynku finansowego. Współpraca z doradcą była przyjemna i pomogła w podjęciu trafnych decyzji.

Anita Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Marcina. Jest to osoba znająca się w 100% na swojej pracy. W zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie niejasności. Informuje o niezbędnej dokumentacji. Zawsze szuka najlepszego rozwiązania dla swoich klientów oraz cierpliwie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Pan Marcin jest niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą i ciepłą osobą zawsze skłonną do pomocy. Pozdrawiam!

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z całego serca osobę Pana Marcina. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Otoczył nas profesjonalną opieką, telefony odbierał w najróżniejszych porach dnia, odpowiadając na najbardziej błahe pytania. Nasza droga do otrzymania kredytu była ekspresowa, bezproblemowa i wprost przyjemna. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni za pomoc i serdeczność które nam okazał. Polecamy każdemu współpracę!

Beata i Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %