Marzanna Olik

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 721818808 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Miła i rzetelna osoba, można na niej polegać. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Bardzo szybko rozwiązuje problemowe sprawy. Polecam w 100%.

Justyna i Rafał Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Marzanna pomogła nam znaleźć bank, który udzieli nam takiego kredytu, pilotowała załatwienie wszystkich dokumentów, pomogła zebrać i wypełnić wszystkie druki i doprowadziła do pomyślnego załatwienia sprawy. Przy okazji na bieżąco doradzała, gdzie warto inwestować pieniądze, informowała o nowych produktach. Dała się poznać jako świetny fachowiec w swojej profesji, potrafiący jeszcze wytłumaczyć "po polsku" nam jak się odnaleźć w tym wszystkim. A poza tym jest bardzo miła i serdeczna. Bardzo, bardzo polecam.

Jolanta P. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu korzystnej dla nas oferty kredytu hipotecznego. Dzięki Pani Marzannie wszystko zostało załatwione bardzo szybko i sprawnie. Jako osoby zabiegane i nie znające się na tych sprawach doceniamy, że nie musieliśmy sami załatwiać formalności w bankach. Pani Marzanna okazała się osobą o dużej cierpliwości i ogromnej wiedzy :) Do tego pomogła załatwić nam wspaniałe ubezpieczenie. Polecamy!

Kasia i Tomek kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z panią Marzanną była prawdziwą przyjemnością. Pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta. Godna zaufania, bardzo sympatyczna. Szczerze polecam z pełną odpowiedzialnością. Jednym zdaniem WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Paulina Węglarczyk kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doświadczony, rzetelny, sumienny, dyspozycyjny i niezwykle zorganizowany doradca kredytowy. Jest w kontakcie z klientem i deweloperem bez cały proces załatwiania kredytu.

Edyta Rutkowska kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %