Milena Naczk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 519390109 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo serdecznie polecam Panią Milenę. Pomogła dobrać super warunki kredytowe i bezproblemowo przejść przez cały proces. Mogę w 100% polecić każdemu!

Damian Pobłocki Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam serdecznie Pania Milene, profesjonalne i rzetelne podejscie do tematu. Otrzymalismy pomoc przy kredycie hipotecznym gdzie wszystko skonczylo sie pomyslnie ;)

Łukasz K Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Milena, byla dostepna i gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania przez caly czas kiedy ubiegalismy sie o kedyt hipoteczny, a pytan mielismy sporo. Otrzymalismy korzystna oferte i cale formalnosci udalo sie zakonczyc w przewidywanym czasie. Szczerze polecam!

Adam M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Milena bardzo precyzyjnie i szybko wykonała porównania porównania różnych ofert w różnych konfiguracjach. Służyła rzetelnymi poradami i odpowiadała na wszystkie (czasem bardzo dociekliwe) pytania zarówno w biurze, przez telefon, jak i drogą mailową. Wynegocjowała ofertę lepszą od standardowej, a także szybki termin w banku. Gorąco polecam Panią Milenę.

Miłosz Pietrzak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Serdecznie polecamy panią Milenę jest osobą godną zaufania, serdeczną i solidną. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Osoba godna polecenia.

Ewelina i Łukasz Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Milenę jako eksperta w swoim fachu. Z wielką cierpliwością i wyrozumiałością próbowała dostosować ofertę kredytową do moich wymagań. W moim przypadku warunki kredytowe zmieniały się już w trakcie trwania procedury uruchamiania kredytu w banku a mimo to Pani Milena bezproblemowo dostosowywała wszystko tak abym był zadowolony i otrzymał taki kredyt o jaki wnioskowałem. Pomoc Pani Mileny jest nie do przecenienia. Gdybym kiedykolwiek brał kredyt zapewne pierwszy telefon jaki wykonam będzie właśnie do Pani Mileny. Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas i zaangażowanie. Bobkowski Rafał.

Rafał Bobkowski kredyt hipoteczny na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 33 %
Osobna idealnie przygotowana do wykonywanego przez siebie zawodu profesjonalnego doradcy kredytowego.Propozycje dot. kredytu mieszkaniowego Mdm, jak również oferty ubezpieczeń przygotowane na wysokim poziomie. Kompetentna, uczciwa, sympatyczna, życzliwa, z ogromnym pokładem cierpliwości. Mimo moich ciągłych nieobecności ze względów służbowych, wyjść w morze zawsze trzymała rękę na pulsie oraz informowała mnie o postępach. Polecam Panią Milenę znajomym starającym się o przyznanie kredytów mieszkaniowych!

Dominik K. Kredyt mieszkaniowy Mdm

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pani Milena Naczk jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zaangażowana w swoją pracę, co daje doskonałe efekty. W moim przypadku idealnie przygotowała różne propozycje dot. kredytu hipotecznego oraz oferty ubezpieczeń i kredytów konsumpcyjnych. Dzięki doradztwu Pani Mileny bez najmniejszych problemów odebrałem klucze do mieszkania. Dziękuję!

Remigiusz Biernat Kredyt hipoteczny/ubezpieczenie

Przydatność rekomendacji: 33 %
Gorąco polecam Panią Milenę! Kompetentna, pełen profesjonalizm, uczciwa, sympatyczna, bardzo życzliwa, z ogromnym pokładem cierpliwości (odpowie na każde pytanie). Wszystkiego dopilnowała na czas, ze skutkiem pozytywnym - Dziękujemy Pani Mileno

Agnieszka P. Milena

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo polecam Pania Milene do wszelkich spraw związanych z udzieleniem kredytu hipotecznego. Pełen profesjonalizm usluga kompletna szybka i korzystna

Marcin Krzywicki kredyt

Przydatność rekomendacji: 33 %
Polecamy Panią Milenę! Profesjonalistka w swoim fachu. Nie musielismy sie niczym przejmowac, rady okazaly sie trafne i dzis czekamy na klucze do mieszkania. Dziekujemy!

Weronika i Andrzej Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pomoc ze strony Pani Mileny nieoceniona. Nie musieliśmy się niczym martwić, wszystko załatwiała Pani Milena i na bieżąco informowała nas o przebiegu sprawy. Dziękujemy i polecamy.

Tadeusz i Katarzyna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo polecam , szybko, solidnie, bardzo miła osoba godna polecenia

Mariola kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Polecam w 100% Panią Milenę!!! Solidna, uczciwa, bardzo zaangażowana!!!! Wykonuje swoja prace w 100%!!! Dla niej niemożliwe jest możliwe!!!! Dzięki niej nasza sprawa bardzo skomplikowana skończyła się dobrym finałem!!! Na pewno nie skorzystałabym z usług nikogo innego a mam porównanie bo wcześniej korzystałam z innego doradcy i niebo a ziemia w porównaniu z Panią Milena!!!!

Agnieszka L Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 25 %