Monika Rytel

Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48602486165 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pani Monika jest profesjonalistką w swoim fachu. Udziela wyczerpujących informacji w bardzo zrozumiałej formie. Podczas procesowania kredytu wszelkie wątpliwości są poddawane konsultacji, zarówno ze strony doradcy jak i w przypadku pytań klienta. Pani Monika to specjalista godny polecenia, dzięki jej pracy spełniliśmy marzenia.

Bartosz i Renata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu oraz olbrzymią cierpliwością do klientów :) Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nigdy nie usłyszeliśmy "nie", czy to w związku z pytaniami związanymi z kredytem, także tymi mniej związanymi. Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pani Moniki każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. A teraz pozostaje nam się cieszyć z nowego "M". Szczerze polecamy! :)

Justyna i Jurek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jak najbardziej polecamy doradztwo u Pani Moniki Rytel, od samego początku do momentu otrzymania kredytu pełne zaangażowanie. Rzeczy niemożliwe załatwiane były od ręki, na cuda trzeba było trochę poczekać. Dostarczyliśmy tylko niezbędne dokumenty i zostaliśmy zaproszeni na podpisanie umowy w wybranym przez nas banku. Dziękujemy Pani Moniko za wszystko, gdyby nie Pani pewnie jeszcze byśmy biegali po Bankach i marnowali czas.

Justyna i Bogdan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panią Moniką. Śmiało można jej zaufać. Drugi kredyt hipoteczny za nami na bardzo dobrych warunkach. Przez calą procedurę kredytową prowadzi za rękę, wszystko dokładnie tłumaczy. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i każdemu znajduje najlepszą ofertę. Rozwikła każdy problem. Nawet z rzeczy niemożliwych zrobi coś możliwego. Jest miłą i rzetelną osobą a przede wszystkim kompetentną. Dostarczylismy tylko niezbędne dokumenty a wszystko zrobiła za nas zgodnie z naszymi oczekiwaniami. W kazdej chwili jest pod telefonem i z chęcią sluzy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę i pomoc przy osiągnięciu kredytu w tak szybkim terminie :-)

Małgorzata i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam zdecydowanie Panią Monikę jako bardzo dobrego doradce w sprawie kredytu mieszkaniowego. Cała współpraca od początku do końca przebiegła tak jak tego oczekiwałem. Dostałem szybko odpowiedzi na pytania które były najważniejsze w podejmowaniu decyzji i pozwoliło szybko nakierować na wybór kredytu. Szczerze Polecam!

Marcin Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność. 100% profesjonalizm i zaangażowanie. Rzetelne podejście do każdego tematu , kontakt na każdym etapie współpracy. Dzięki Pani Monice staranie się o kredyt hipoteczny nie było uciążliwe i zniechęcające. Polecam w 100%.

Klaudia i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika bardzo pomogła nam w zawarciu umowy kredytu hipotecznego. Na szczególną aprobatę zasługuje jej indywidualne podejście do każdej sprawy, łatwość w kontakcie z klientem, zwłaszcza gdy ten nie ma potrzebnej wiedzy na temat kredytów. Nasza współpraca nie wymagała od nas jako petentów, "dużo zachodu", dodatkowo mimo nietypowej sytuacji (przebywanie za granicą), kontakt przebiegał bez zarzutów. Możemy z czystym sumieniem, polecić Panią Monikę jako doradcę finansowego wszystkim potrzebującym.

Magdalena i Bogdan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Monika jest osobą rzetelną, kompetentną i w pełni zaangażowaną w sprawy swoich klientów. Dysponuje fachową wiedzą i odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu. Sprawnie przeprowadziła nas przez proces kredytowy i po nieco ponad miesiącu otrzymaliśmy kredyt, zgodny z przedstawioną wcześniej przez nią ofertą. W tym czasie byliśmy w stałym kontakcie, gdzie na bieżąco informowała nas o postępach w procesie kredytowym. W związku z powyższym możemy zdecydowanie polecić usługi doradztwa kredytowego świadczone przez Panią Monikę. W skali od 1 do 10 dajemy 10 ! :)

Edyta i Karol kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z czystym sumieniem. Mimo, że nasz kredyt był dosyć niestandardowy to Monika zrobiła wszystko, żebyśmy go dostali. Wszystkie dokumenty w ekspresowym tempie były składane, świetna komunikacja i pomoc z jej strony bardzo pomogły zredukować stres związany z procedurą kredytową. Wszystko było dokładnie omówione i wytłumaczone.

Kasia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całego serca polecamy Panią Monikę. Jest naszym Aniołem, dzięki któremu mamy nasz mały własny raj na ziemi :) pełen profesjonalizm i opieka jaką nas obdarzyła pozwoliły z łatwością przejść przez papierkową drogę i ten bankowy bełkot. Uśmiech i pozytywne słowa jakie towarzyszyły na każdym spotkaniu pozwalały wierzyć, że uda się, że wszystko będzie dobrze.. Nie mogliśmy trafić lepiej.. Jeszcze raz dziękujemy Pani Moniko i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Edyta i Arek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam z całego serca Panią Monikę jako doradcę finansowego, pełny profesjonalizm. Przeprowadza przez bankową biurokrację dosłownie za rękę krok po kroku. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pomoc.

Dariusz D. Kredyt hipotetyczny.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Mogę szczerze polecić współpracę z Panią Moniką. Skutecznie i szybko pomogła wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do moich potrzeb. Nieoceniona była pomoc w przebrnięciu przez wszystkie konieczne do uzyskania kredytu formalności i uzyskaniu niezbędnych kwitów. Dzięki Pani Monice sfinalizowanie umowy z bankiem okazało się bezproblemowe i mało absorbujące. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Tomasz M kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego oraz w innych sprawach finansowych chcielibyśmy serdecznie polecić usługi Pani Moniki. Jest kompetentnym specjalistą, jednocześnie ma bardzo ludzkie podejście do człowieka. Nasza obawa i stres związany z całą procedurą ubiegania się o kredyt zniknął już po pierwszej wizycie u Pani Moniki. Rzetelnie, drobiazgowo i precyzyjnie wytłumaczyła nam szczegóły ofert kredytowych, które są dostępne na rynku i jednocześnie osiągalne dla nas. Pani Monika to wzór do naśladowania dla innych doradców finansowych. Profesjonalistka w każdym calu. Dzięki jej pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości mamy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Doświadczenie Pani Moniki pozwoliło nam także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pani Monika koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Dziękujemy i bardzo polecamy!!!

Anna i Andrzej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika to w 1000% profesjonalistka :) Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy, prowadzi krok po kroku do celu. Dla przeciętnego laika w sprawach bankowych jest to niesamowita pomoc. Pani Moniko jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystko.

Justyna i Darek kredyt na dokończenie budowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika jest bardzo miłą, sympatyczną i w pełni profesjonalnie podchodzącą do sprawy osobą. Bardzo cierpliwie i w prosty obrazowy sposób potrafi wyjaśnić tajniki kredytowe osobom które nigdy nie miały nic wspólnego z dokumentami bankowymi, bez najmniejszego problemu udziela odpowiedzi na najtrudniejsze pytania oraz na bieżąco informuje o statusie sprawy. Panią Monikę bardzo polecam jako sprawdzonego experta.

Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Moniki i z czystym sumieniem możemy polecić Panią Monikę jako doradcę. Pani Monika potrafiła wyjaśnić nam wszystkie kwestie związane z przystąpieniem do kredytu, wytłumaczyła co należy zrobić: krok po kroku. Pani Monika wybrała nam banki z najlepszymi ofertami i na bieżąco informowała nas o postępowaniu każdego z banków. Pani Monika była z nami w banku przy podpisaniu umowy kredytowej i potrafiła odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nas pytania. Pani Monika zaoferowała również pomoc przy wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na życie. Polecamy!

Justyna i Adam Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim panią Monikę Rytel, polecam tym którzy nie wiedzą od czego zacząć, Pani Monika wytłumaczyła od podstaw plan działania, umie przekazać swoją wiedzę tak aby klient zrozumiał trudne nazewnictwo bankowe. Załatwia praktycznie wszystko za petenta. Pomoc i porady pani Moniki są darmowe a to jest duży plus dla osób kupującym mieszkanie.Polecam!

Antoni Świetlicki kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monika Rytel wykazała się bardzo dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zaangażowania i cierpliwości w wyjaśnianiu wszystkich kwestii związanych z kredytem hipotecznym. Na bieżąco informowała nas o postępach w przyznaniu kredytu. Uczestniczyła również podczas podpisania umowy w banku. Dzięki Pani Monice cały proces kredytowy przebiegł bardzo sprawnie. Panią Monikę cechuje ogromna kompetencja i profesjonalizm. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Elżbieta i Waldemar S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy z czystym sumieniem Doradcę Panią Monikę Rytel. Dzięki niej w ekspresowym tempie staliśmy się właścicielami wymarzonego M. Pani Monika oprócz stu procentowego profesjonalizmu cechuje się uczciwościa, co każdy klient ceni sobie najbardziej. Wszystko zostało wytłumaczone i załatwione z pomocą uśmiechniętego i sympatycznego doradcy. W razie potrzeby wiemy komu powierzyć tego typu sprawy. Dziękujemy!

Joanna i Maciej M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Monikę jako doradcę finansowego z przyjemnośćią polecam wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny i sprawnie przejść przez wszelkie formalności z tym związane.Jest to osoba kompetentna,rzetelna,potrafi dobrze doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości klienta.Ponadto miła,komunikatywna,cechująca się w pełni profesjonalizmem,godna polecenia

Kamil S, KREDYT MIESZKANIOWY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z Żoną w lepsze ręce nie mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, byliśmy w tych sprawach całkowicie zieloni, a dzięki Pani Monice cały proces przebiegł bez żadnych problemów. Na bieżąco Pani Monika nas informowała o postępach, i tak jesteśmy już po wszystkim i możemy dziękować, że trafiliśmy na Panią Monikę. Szczerze wszystkim polecamy. Współpraca z Panią Moniką to czysta przyjemność.

Damian Klej kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Panią Monikę jako doradcę. Rzadko trafiam na tak niesamowicie kompetentne osoby, które wyczerpująco i cierpliwie odpowiadają na każde pytanie i tłumaczą każdą kwestię krok po kroku. Pani Monika jest rzetelna, bardzo dobrze obeznana z wszystkimi niezbędnymi kwestiami oraz niesamowicie pomocna. Dzięki współpracy z nią nie musiałam z mężem martwić się tysiącem formalności, które trzeba załatwić. Mieliśmy również przyjemność skorzystać z pomocy Pani Moniki względem wyboru ubezpieczenia na życie i tu również serdecznie polecam. Konkretność, rzetelność, kompetencja są na pewno znakami firmowymi Pani Moniki.

Anna Szałkowska Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 25 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką. Profesjonalna, sumienna, punktualna, posiadająca ogromną wiedzę, potrafiła odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie. Właściwie to Pani Monika załatwiła wszystko za mnie ☺ Zdecydowanie polecam i jeżeli zajdzie taka potrzeba, skorzystam z Jej pomocy kolejny raz.

Beata N. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wszystkim panią Monikę Rytel, polecam tym którzy nie wiedzą od czego zacząć, pani Monika wytłumaczyła od podstaw plan działania, umie przekazać swoją wiedzę tak aby klient zrozumiał trudne nazewnictwo bankowe. Załatwia praktycznie wszystko za Ciebie. Pomoc i porady pani Moniki są darmowe a to jest duży plus dla osób kupującym mieszkanie.Polecam!

Diana i Piotr B. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Moniką. Dzięki profesjonalnej pomocy p. Moniki udało nam się uzyskać dobre warunki kredytu hipotecznego i bardzo sprawnie przejść przez wszystkie zawiłe procedury i dokumenty.

Justyna i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Panią Monikę wszystkim, którzy bez problemów pragną przebrnąć przez "bankową drogę" pełną krętych a czasami bardzo zawiłych odcinków. Nie tracąc zbyt wiele czasu dotarłem do wyznaczonego celu, mając ze sobą mnóstwo "pamiątek" w postaci wszystkich niezbędnych dokumentów, ubezpieczeń i gwarancji spakowanych w jednym "albumie". Pani Monika to bardzo profesjonalny, rzetelny i przede wszystkim uczciwy doradca finansowy. Jako osoba ...bardzo inteligentna, sympatyczna i atrakcyjna :-). Bardzo się cieszę, że spośród wielu doradców wybrałem właśnie Panią Monikę Rytel.

Piotr Podbielski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalna, bezpretensjonalna, uśmiechnięta i mimo wielu obowiązków zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Serdecznie polecam.

Justyna K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Niemożliwe stało się możliwe,dzięki P.Monice.Mieliśmy problemy z otrzymaniem kredytu hipotecznego,nawet chcieliśmy zrezygnować z naszych planów,lecz P.Monika znalazła ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i wymagań banku.Jest ekspertem w tym co robi,ma anielską cierpliwość do klienta,tłumaczyła temat po kilka razy żeby do nas dotarło,nie ma pytań na które by nie znała odpowiedzi,poświęcała swój wolny czas po to żebyśmy byli zadowoleni,w naszym przypadku była bardzo skuteczna co doprowadziło do podpisania umowy w banku.Za namową P.Moniki zaczęliśmy oszczędzać na spłatę kredytu,pomogła wybrać najkorzystniejszy program inwestycyjny co mam nadzieję kiedyś zaowocuje.Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Kasia Suszyńska kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pani Monika jest od rzeczy niemożliwych. Pełny profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam:)

Monika Kuprjanowicz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam Panią Monikę jako doradcę - solidna firma. 100% zadowolenia ze współpracy. Szybkie załatwienie tematu, przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony. Jasno i czytelnie przedstawione najkorzystniejsze oferty banku. Bardzo dobry kontakt i wymiana informacji. POLECAM.

TOMASZ K. KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 50 %
Historia mojego kredytu, a dokladniej formalnosci zwiazanych z jego przyznaniem nadawalaby sie na kolejna ksiazke Kafki- biurokracyjny belkot i stos wymagan rodem z PRLu. Sam bym nie podolal- na pewno nerwowo. Na szczescie byla ona- Pani Monika ze swoja anielska cierpliwoscia i determinacja przeprowadzila mnie niczym Glupiego Jasia przez te dzungle bankowych hien i padalcow. Kredyt suma sumarum okazal sie jednym z korzystniejszych na rynku. Piatka dla P. Moniki;)

Bartosz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam, jestem młodym mikro przedsiębiorcą i często mam dziwne nurtujące pytania na które Pani Monika o dziwo sprawnie i od razu znajduje odpowiedzi :). Dodatkowo ubezpieczenia lokali itp. robione są od ręki bez wychodzenia z domu co oszczędza mój czas i pieniądze ponieważ nie muszę sam porównywać różnych firm i wybierać najbardziej dopasowanego do moich potrzeb :) POLECAM!!!

Timesat Emil Masajło ubezpieczenia/doradztwo

Przydatność rekomendacji: 33 %
Dzięki Pani Monice zacząłem oszczędzać. Pomogła mi w wybraniu odpowiedniego funduszu, który z perspektywy długoterminowej jest bardzo korzystny (bezpieczny, ale i efektywny) i wyjaśniła o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Nie muszę się przejmować emeryturą, sam na nią odkładam. Polecam wszystkim i jeszcze raz dziękuję Pani Monice!

Piotrek M. inwestycja długoterminowa

Przydatność rekomendacji: 71 %
Rzetelność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to cechy działania Pani Moniki. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, od początku do końca przeprowadza przez zawiłości wiążące się z wyborem najkorzystniejszej oferty i uzyskaniem kredytu. Do tego niezwykle sympatyczna i życzliwa. Polecam z pełnym przekonaniem.

Lidia Młynarczyk kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 52 %
Szczerze polecam Panią Monikę jako doradcę. Konkretna, rzetelna, prowadzi sprawy klienta do samego końca- do momentu podpisania umowy.

Agata.P Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 45 %
Polecam Panią Monikę, bardzo profesjonalne podejście do klienta, praktycznie wszystko załatwiła za mnie, o wszystkich ważnych rzeczach Pani Monika informowała mnie telefonicznie i na bieżąco, byliśmy w kontakcie nawet 4x w ciągu tygodnia. Gdy wszystkie dokumenty były gotowe, przyjechała do mnie osobiście do biura po podpis. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i komfort.

Antoni Kotarba kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Monika była naprawdę rzetelna. Ludzie często boją się doradców, że wcisną nam bank, który daje im najwyższe prowizje. Być może tak jest, ale nie z Moniką! Przyznam że wraz z żoną byliśmy wymagającymi klientami, gdyż szukaliśmy naprawdę dobrej oferty, a dzięki Monice dostaliśmy nawet zniżkę na marży. Nie martwiliśmy się o żadne formalności, kontakty z bankiem, wszystko załatwił nasz ulubiony doradca. A teraz tylko 30 lat spłacanka, hehehe :) pozdrawiam. Acha! Jeszcze wzięliśmy ubezpieczenie mieszkania, tez od Moniki i właśnie nam wypłacają pierwszą szkodę, bez opóźnień i kręcenia nosem! :)

Rafał Pieja Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 44 %
Polecam Panią Monikę, pełen profesjonalizm, szybkie działanie, konkretne informacje, pomoc w wybraniu najkorzystniejszej dla mnie oferty no i te oczy :-)

Ryszard Ch. kupno mieszkania

Przydatność rekomendacji: 62 %
Pani Monika to kompetentna osoba. Nurtujące mnie kwestie, dotyczące kredytu, rozwiązała bardzo profesjonalnie. Cenię sobie Jej pomoc i mam nadzieję, że jeszcze niejedna osoba się o tym przekona.

Szczepan Koc kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 51 %
Solidny doradca. Pani Monika pomogła nie tylko przy wyborze najlepszej oferty kredytowej (bardzo dobre rozeznanie na rynku), ale i przy stosie papierów i formalności bankowych, które przerosły moje oczekiwania. Pełna mobilność i kontakt niemal 24h na dobę. Do dzisiaj jedyny doradca finansowy, nawet przy najmniejszych problemach! Polecam!

Magdalena B. Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 40 %
Pani Monika - to godny polecenia doradca finansowy, konkretny, rzetelny i solidny, a przede wszystkim pomocny, z pozytywnym nastawieniem. Ogromnym plusem jest jej podejście do klienta, mobilność i szybkie działania. Skompletowanie całej dokumentacji oraz przeprowadzenie nas przez skomplikowany proces udzielania kredytu uświadomiło mi, jak dobrym posunięciem był kontakt z Panią Moniką, sami nie mielibyśmy czasu na zmaganie się z tymi wszystkimi formalnościami. Polecam współpracę akurat z TYM doradcą finansowym!

Ewelina Maria Frankowska kredyt za zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 39 %
Interesował mnie kredyt mieszkaniowy i polecono mi skorzystanie z pomocy doradcy finansowego, którym była pani Monika Rytel. Jestem usatysfakcjonowany z pomocy pani Moniki. Wykazała się profesjonalizmem i kompetencją. Dyspozycyjność pani Moniki bardzo ułatwiała mi kontakt i prowadzenie rozmów. Nie musiałem zajmować się żadną zbędną dokumentacją, gdyż pani Monika prowadziła ją sama. Jestem zadowolony z pomocy i szczerze polecam panią Monikę innym, potrzebującym doradcy finansowego.

Wojciech Struk Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 62 %
Pani Monika jest dobrym doradcą finansowym: konkretnym, bardzo dobrze zorientowaną w branży kredytowej, profesjonalna współpraca i komunikacja. Polecam

Maciej Skarbiński Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 58 %