Patrycja_matejuk_b

Patrycja Matejuk

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 505382002 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od 10 lat pomagam Klientom wybrać najkorzystniejszy kredyt.

Moją domeną są kredyty mieszkaniowe i budowlane, ale również pomagam w wyborze i uzyskaniu kredytów gotówkowych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując zarówno w bankach, jak i w firmach doradztwa finansowego i kredytowego. Poznałam również procesy związane z analizą finansową i podejmowaniem decyzji kredytowych, co pomaga mi lepiej ocenić sytuację w kontekście wymagań stawianych przez banki, a także w przypadkach niestandardowych, wymagających zastosowania nietypowych rozwiązań.

Przede wszystkim moja pomoc w zakresie kredytu polega na:

- wyliczeniu zdolności kredytowej

- porównaniu wszystkich dostępnych kredytów bankowych

- pomocy w zebraniu niezbędnych dokumentów

- złożeniu wniosków kredytowych do banków

- doprowadzeniu do wypłaty kredytu

Jako doradca finansowy staram się nie zawieść Państwa zaufania. Pracę swoją wykonuję rzetelnie i z uwzględnieniem potrzeb Klientów.

Większośc moich Klientów pochodzi z polecenia, dlatego ważne jest dla mnie Ich zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa.                 

                        Zawsze mogą Państwo liczyć na moją pomoc i zaangażowanie.

Jestem obecna na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt, począwszy od pierwszego spotkania, poprzez wybór najkorzystniejszej oferty spośród wielu banków, aż do uruchomienia kredytu. Pomagam w skompletowaniu dokumentów, składam wnioski do wybranych banków. W Państwa imieniu negocjuję warunki kredytu, wyjaśniam zapisy decyzji kredytowych oraz umowy kredytowej. Towarzyszę Państwu podczas podpisywania umowy w banku oraz koordynuję proces uruchomienia kredytu.

 

Jeżeli chcą Państwo:

 • kupić nieruchomość, rozpocząć budowę lub wyremontować mieszkanie, a swoją inwestycję sfinansować kredytem,
 • skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania finansowe,
 • skorzystać z dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych
 • skorzystac z kredytu na dowolny cel
 • skorzystać z kredytu gotówkowego

 ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOICH USŁUG.

 

                        Oferuję bezpłatną pomoc w zakresie uzyskania kredytu.

 

Przeprowadzę Państwa przez skomplikowaną procedurę bankową, znajdę najlepszą ofertę i pomogę w załatwieniu wszelkich formalności. Zapraszam do kontaktu.

 

W celu skontaktowania się ze mną proszę o telefon lub e-mail albo wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonię

tel. 505 382 002

 

Wszystkim Państwu poszukującym nieruchomości na rynku pierwotnym polecam ofertę

http://www.amber-haus.pl/oferta


 

Doświadczenie

 

Od początku swojej kariery zawodowej związana jestem z branżą finansową. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w następujących bankach: BPH S.A., Deutsche Bank, PKO BP S.A. oraz jako doradca finansowy w Open Finance.
 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2003 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
1998 2001 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Atuty eksperta

 

 • profesjonalizm - przeprowadzę Państwa przez skomplikowaną procedurę bankową, znajdę najlepszą ofertę i pomogę w załatwieniu wszelkich formalności;

 • skuteczność działania

 • wnikliwość i zaangażowanie

 • doświadczenie na rynku finansowym

 • znajomość procedur bankowych

 • kompetencja i rzeczowość

 • indywidualne podejście do Klienta

Przykłady opisanych spraw

 • zakup domu/mieszkania na rynku pierwotnym/wtórnym,
 • budowa, rozbudowa domu,
 • remont mieszkania/domu,
 • zakup działki budowlanej, rekreacyjnej, rolnej
 • konsolidacja zobowiązań kredytowych,
 • refinansowanie kredytu hipotecznego,
 • pożyczka hipoteczna na dowolny cel,
 • kredyty inwestycyjne, samochodowe, obrotowe dla firm.

Wybrane rekomendacje

Z wielką przyjemnością polecam Panią Patrycję jako doradcę finansowego. W bardzo profesjonalny,serdeczny i rzetelny sposób przeprowadziła moją sprawę od początku do końca,tzn. uzyskania kredytu hipotecznego.Bez jej fachowej pomocy i wsparcia nie poradziłabym sobie. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Pozdrawiam.I polecam z całego serca.

Aldona Sylwestrzak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-16

Bardzo polecam!!! Pani Patrycja jest niezwykle miłą i profesjonalną osobą. Zawsze służy pomocą, jest bardzo dyspozycyjna, potrafi wszystko wytłumaczyć i jest pomocna w każdej sytuacji. Pani Patrycja przeprowadziła nas przez cały proces kredytu, dzięki niej go dostaliśmy. Dobry doradca jest niezwykle ważny, jeśli ktoś marzy o swoim miejscu na ziemi w postaci domu czy mieszkania i musi na to zaciągnąć kredyt to serdecznie polecam Panią Patrycję Matejuk, która na pewno pomoże spełnić te marzenia tak jak w naszym przypadku.

Agnieszka Stolarska Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-11-13

O jakości obsługi klientów przez Panią Patrycje świadczyć może sytuacja, którą miałem podczas podpisywania umowy kredytowej w banku. Wszedłem do banku, dostałem umowę na 30 lat (15stron),kilka minut omówienia i bez wahania podpisałem. Pani w banku zdziwiona spytała czy aby na pewno nie mam żadnego pytania, bo to najszybciej podpisana umowa jaką pamięta oraz że jestem jedynym klientem który o nic nie pytał i tak błyskawicznie podpisał. Wydarzyło się tak dlatego że umowę dostałem od Pani Patrycji dużo wcześniej, wszystko wielokrotnie mi wytłumaczyła na każdym etapie starania się o kredyt, zawsze była do dyspozycji kiedy potrzebowałem pomocy! Chętnie udzielała odpowiedzi na moje pytania. Kontakt do Pani Patrycji dostałem od bliskich znajomych którzy bardzo sobie chwalili współprace z Nią. Ja również szczerze polecam!!!

Maciej C Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2018-11-07

Z całego serca polecam Panią Patrycję. Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie oraz oparcie. Szybkie i konkretne podejście do klienta. Proces udzielenie kredytu na pewno nie byłby tak łatwy, gdyby nie Pani Patrycja, która zawsze pomagała i wszystko wyjaśniała, dzięki czemu udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę "bezboleśnie".

Roksana Michalak kredyt

Data dodania: 2018-10-30

Gorąco Polecam! Mimo wielu przeciwności, dzięki Pani Patrycji otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm. Dziękuje

Magdalena Jóźwiak Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2018-10-10

Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na takiego doradcę jak Pani Patrycja. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli przejść przez całą procedurę kredytową z większym komfortem niż miało to miejsce i to wszystko właśnie dzięki Pani Patrycji. Jest to osoba przede wszystkim bardzo kompetentna, pracowita i niesamowicie kreatywna. Pani Matejuk zaoszczedziła nam sporo stresu i czasu sama kontaktując się z deweloperem I zdobywając niezbędne dokumenty. Nam naprawdę zostało do zrobienia niewiele. Mogliśmy również liczyć na pomoc nawet już po uzyskaniu kredytu. Usługi Pani Patrycji polecam z czystym sumieniem :)

Paulina Kalcas Zdecydowanie polecam!

Data dodania: 2018-10-04

Z przyjemnością polecam usługi p. Patrycji bardzo pomogła mi w mojej dość trudnej sytuacji . Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza i zaangażowanie. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc wszystko się udało .pozdrawiam

Krzysztof Kaźmierczak Polecam

Data dodania: 2018-10-03

Dzień dobry. Jeżeli miałbym polecić, to bardzo. Bardzo profesjonalna osoba. Pomocna i uczciwie poprowadzi sprawę do końca. Bardzo miła, rzetelna i sympatyczna Pani. Polecam to Bardzo dobry DORADCA !!!!!! Jestem bardzo wdzięczny za wszelką pomoc ze strony pani Patrycji. Będę polecał

Paweł Ludek kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2018-10-01

Pani Patrycja Matejuk poprowadziła mnie i męża przez cały proces od podstaw aż po podpisanie samej umowy kredytowej " za rękę". Kompletnie byśmy sobie bez nieocenionej pomocy i wsparcia Pani Patrycji nie dali rady. Zawsze służyła nam pomocą, pilnowała wszystkich terminów. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dzięki niej przebrnęliśmy przez ten trudny i skompilowany proces bezproblemowo. Gorąco polecam i polecać bede, bardzo, bardzo profesjonalna osoba.

Jadwiga Kucharczyk Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-03-08

Serdecznie polecam Panią Patrycję, dzięki której udało się dostać kredyt. Mieliśmy ciężką przeprawę z bankami i bez pomocy na pewno nie dalibyśmy sobie rady. Pani Patrycja naprawdę wkłada serce w tą pracę - sama jeździła do developera po brakującą dokumentację, odwiedzała mnie w pracy żeby zaoszczędzić nam czas i możliwie najsprawniej uzyskać kredyt, cały czas trzymała rękę na pulsie i wymyślała plan B, C, D.... Dziękuje Pani Patrycjo za poświęcony czas i zaangażowanie.

Maciek Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2017-02-26

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Patrycją. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania do podpisania umowy kredytowej. Dostałem najlepsze warunki jakie tylko mógłem dostać gdy starałem się o kredyt. No i decyzja kredytowa była po 1 dniu!

Sławek Kredyt hipoteczny - rynek pierwotny

Data dodania: 2017-02-23

Decyzja o kredycie nigdy nie jest łatwa, dlatego cieszę się, że przy jej podjęciu skorzystaliśmy z wiedzy i kompetencji Pani Patrycji. Pomogła nie tylko w wybraniu najkorzystniejszej i najwygodniejszej dla nas opcji kredytu, ale również w jasny sposób omawiała wady i zalety innych ofert bankowych, cierpliwie tłumaczyła warunki umowy oraz pomagała w wypełnieniu skomplikowanych dokumentacji. Zawsze z uśmiechem i pełnym zrozumieniem dla nurtujących nas pytań, pomogła nam zupełnie bezstresowo przejść przez wszystkie bankowe procedury. Dziękujemy za profesjonalne doradztwo!

Agata Kujańska kredyt na mieszkanie

Data dodania: 2016-09-27

Przy zakupie pierwszego mieszkania skontaktowałam się z Panią Patrycją, która pomogła w załatwieniu niełatwego kredytu. Przy zakupie kolejnego loku również skorzystałam z pomocy Pani Patrycji, kredyt został sfinalizowany. Pani Patrycja zapewnia rzetelną i fachową pomoc. Dziękuję i polecam.

P. Krukowska Polecam

Data dodania: 2016-09-08

Rzetelna i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu. Dziękujemy i polecamy.

Marcin Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-02-21

Trzy lata temu podjęliśmy z żoną decyzję o kupnie mieszkania. Dylemat z wyborem najlepszej oferty na rynku nas przerósł. Znajomy polecił nam Panią Patrycję. Byłem bardzo miło zaskoczony jej profesjonalną pomocą w doborze odpowiedniego kredytu z uwzględnieniem naszych wymagań. Pani Patrycja rzetelnie i na bieżąco wyjaśniała wszelkie wątpliwości oraz zadbała o wszystkie formalności i towarzyszyła nam przy podpisaniu umowy z bankiem. Pełna profeska. Z czystym sumieniem polecam Panią Patrycję jako doradcę kredytowego i życzę jej wielu sukcesów.

Grzegorz Kobyłecki Polecam

Data dodania: 2015-06-24

Panią Patrycję przypadkowo spotkałem w 2008 roku i do dziś bardzo dziękuję temu przypadkowi. To co było trudne i prawie niemożliwe, dzięki Pani Patrycji stało się jasne i w końcu zrealizowane. Jej pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego spowodowała, że do dziś, szczęśliwi, mieszkamy w naszym wymarzonym domku. Polecam współpracę z Panią Patrycją bo jej profesjonalizm, znajomość aktualnej oferty,oraz osobiste zaangażowanie gwarantują sukces. Krzysztof Kujawa

Krzysztof Kujawa Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-06-12

Z pomocy Pani Patrycji przy wyborze produktów finansowych korzystam od 2007 roku. Zawsze mogę liczyć na jej kompetentne porady skoncentrowane na maksymalnej korzyści dla klienta. Pani Patrycja nie boi się trudnych wyzwań i skutecznie realizuje projekty wymagające wielopłaszczyznowych działań i to zarówno dla osób fizycznych jak i B2B. Dla mnie rzeczą najcenniejszą jest uwaga i dokładność jaką poświęca każdej mojej sprawie.

Piotr Kornacki Profesjonalizm

Data dodania: 2015-06-11

Gorąco polecam usługi Pani Patrycji wszystkim, którzy tak jak ja i mój mąż rozpoczynają przygodę z własnym M. Pani Patrycja przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania, mimo, że było ich naprawdę dużo. Mogliśmy zawsze liczyć na jej merytoryczne wsparcie. Pani Patrycja jest profesjonalistką. Cechuje ją ogromny upór i konsekwencje w dążeniu do celu klienta, dzięki czemu dziś mamy bardzo dobre warunki kredytu i nie musimy się martwić o raty. Polecam!

Paulina Walicka pełen profesjonalizm!

Data dodania: 2015-06-10

Pani Patrycja to bardzo solidna firma. Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta. Plus sprawne przebrnięcie przez formalności.Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem.

Jan Roztropiński Pełen profesjonalizm

Data dodania: 2015-05-17

Panią Patrycją poznałam, gdy pracowała jako pośrednik w kredytach hipotecznych i pojawiła się z klientami w oddziale banku, w którym pracowałam w celu podpisania umowy. Bardzo profesjonalne zachowanie, dokładność i nawet nadmierna opiekuńczość klientami sprawiły, że nawiązałyśmy dalszą współpracę, która była bardzo korzystna i owocna. Osobiście tylko dzięki Pani Patrycji możemy z narzeczonym cieszyć się dziś z budowy domu. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności łączenia kilku/ kilkunastu faktów i oczekiwań klientów. Szuka niestandardowych rozwiązań, nie boi się składania wniosków o odstępstwo w nietypowych sytuacjach, walczy o negocjacje. W nagłych i awaryjnych sytuacjach jest zawsze dostępna i pomocna. Znam wielu pośredników i osób pracujących w kredytach hipotecznych jednak tylko na Panią Patrycję mogę liczyć jako osobę, która rzetelnie i uczciwie doradzi i pomoże, dlatego serdecznie polecam.

Edyta Martewicz Kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-05-13

Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Patrycji. Jest prawdziwą profesjonalistką. Jej kompetencje i opanowanie okazały się być niezwykle pomocne kiedy wymagania stawiane przez banki wydawały się być nie do spełnienia. Na szczęście wszystko się udało i od kilku lat cieszę się swoim własnym M.

Lucyna Nowak kredyt hipoteczny

Data dodania: 2015-05-12

Kilka lat temu rozważaliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy domu. Ilość formalności z tym związanych okropnie nas przerażała. Inwestycję chcieliśmy sfinansować kredytem mieszkaniowym, ale był to nasz pierwszy kredyt i trochę się obawialiśmy. Na szczęście trafiliśmy na Panią Patrycję, która nie tylko pomogła nam wybrać nalepszą ofertę na rynku, ale przeprowadziła nas przez wszystkie etapy, prawie "za rękę".Dzięki niej możemy teraz cieszyć się swoim wymarzonym domem. Z czystym sumieniem polecamy Panią Patrycję, jako profesjonalistkę w swojej dziedzinie. " Paweł M.

Paweł Majchrzak Rekomendacja

Data dodania: 2015-05-10

Serdecznie polecam Panią Patrycję jako doradcę klienta indywidualnego. Dzięki niej od kilku miesięcy możemy cieszyć się naszym nowym domem. Sprawna obsługa, wiedza i doświadczenie Pani Patrycji sprawiły, że uzyskanie kredytu a następnie podpisanie umowy przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Dzięki jej pomocy zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów.

Patrycja Zapała Serdecznie polecam

Data dodania: 2015-05-06

Z wielką przyjemnością polecam Panią Patrycję jako doradcę klienta indywidualnego. Obok profesjonalnego podejścia do swojej pracy, Pani Patrycja dała się poznać jako osoba sumienna i bardzo zaangażowana w rozwiązywanie wszelkich problemów i niedogodności związanych z uzyskaniem kredytu. Zawsze mogliśmy liczyć na szczere przedstawienie najkorzystniejszej oferty i dokładną analizę korzyści i pozostałych skutków podejmowanych decyzji.

Jakub Koralewski Profesjonalistka w każdym calu

Data dodania: 2015-05-06