Patrycja Matejuk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 505382002 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Od ponad 15 lat pomagam Klientom wybrać najkorzystniejszy kredyt.

Moją domeną są kredyty hipoteczne, których celem jest zakup/budowa nieruchomości, remont, wykończenie lokalu/domu, a także refinansowanie nakładów związanych z nabyciem/remontem nieruchomości.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując zarówno w bankach, jak i w firmach doradztwa finansowego. Poznałam również procesy związane z analizą finansową i podejmowaniem decyzji kredytowych, co pomaga mi lepiej ocenić sytuację w kontekście wymagań stawianych przez banki. Lubię wyzwania, dlatego podejmuję się również przypadków niestandardowych, wymagających zastosowania nietypowych rozwiązań.

Moja pomoc w zakresie kredytu polega na:

 • wyliczeniu zdolności kredytowej
 • porównaniu wszystkich dostępnych ofert kredytów hipotecznych
 • pomocy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów
 • złożeniu wniosków kredytowych do banków
 • czuwanie nad procesem analizy, porównanie decyzji bankowych, omówienie zapisów umowy kredytowej i doprowadzeniu do wypłaty kredytu

Jako ekspert kredytowy staram się nie zawieść Państwa zaufania. Pracę swoją wykonuję rzetelnie i z uwzględnieniem potrzeb Klientów.

 

Większośc moich Klientów pochodzi z polecenia - 

dlatego ważne jest dla mnie Ich zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa.                 

 

                        Zawsze mogą Państwo liczyć na moją pomoc i zaangażowanie.

Jestem obecna na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt, począwszy od pierwszego spotkania, poprzez wybór najkorzystniejszej oferty spośród wielu banków, aż do uruchomienia kredytu. Pomagam w skompletowaniu dokumentów, składam wnioski do wybranych banków. W Państwa imieniu negocjuję warunki kredytu, wyjaśniam zapisy decyzji kredytowych oraz umowy kredytowej. Towarzyszę Państwu podczas podpisywania umowy w banku oraz koordynuję proces uruchomienia kredytu.

 

Jeżeli chcą Państwo:

 • kupić nieruchomość, rozpocząć budowę lub wyremontować mieszkanie, a swoją inwestycję sfinansować kredytem,
 • zrefinansować nakłady związane z zakupem nieruchomości z środków własnych
 • skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania finansowe,
 • skorzystac z kredytu na dowolny cel
 • skorzystać z kredytu gotówkowego

 ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOICH USŁUG.

 

                   OFERUJĘ BEZPŁATNĄ POMOC W ZAKRESIE UZYSKANIA KREDYTU    

 

Przeprowadzę Państwa przez skomplikowaną procedurę bankową, znajdę najlepszą ofertę i pomogę w załatwieniu wszelkich formalności. Zapraszam do kontaktu.

 

W celu skontaktowania się ze mną proszę o telefon lub e-mail albo wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonię

tel. 505 382 002

 

Wszystkim Państwu poszukującym nieruchomości na rynku pierwotnym polecam ofertę

http://www.amber-haus.pl/oferta


 

Doświadczenie

 

Od początku swojej kariery zawodowej związana jestem z branżą finansową. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w następujących bankach: BPH S.A., Deutsche Bank, PKO BP S.A. oraz jako doradca finansowy w Open Finance.
 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2001 2003 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
1998 2001 Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Atuty eksperta

 

 • profesjonalizm - przeprowadzę Państwa przez skomplikowaną procedurę bankową, znajdę najlepszą ofertę i pomogę w załatwieniu wszelkich formalności;

 • skuteczność działania

 • wnikliwość i zaangażowanie

 • doświadczenie na rynku finansowym

 • znajomość procedur bankowych

 • kompetencja i rzeczowość

 • indywidualne podejście do Klienta

Przykłady opisanych spraw

 • zakup domu/mieszkania na rynku pierwotnym/wtórnym,
 • budowa, rozbudowa domu,
 • remont mieszkania/domu,
 • zakup działki budowlanej, rekreacyjnej, rolnej
 • konsolidacja zobowiązań kredytowych,
 • refinansowanie kredytu hipotecznego,
 • pożyczka hipoteczna na dowolny cel,

Wybrane rekomendacje

Polecam z całego serca ! Pani Patrycja jest niezwykle sumienna i rzetelna, przeprowadziła mnie przez całą procedurę tłumacząc wszystko krok po kroku. To był mój pierwszy kredyt więc pytań było wiele i na każde dostałam prostą i jasną odpowiedz. Bardzo dobry kontakt o każdej porze. Gdybym miała wybrać jeszcze raz, wybrałabym tak samo.

Dominika Polecam !

Wsparcie, które uzyskałem od Pani Patrycji mogę opisać jako wzorcowe. Pełna opieka i doradztwo zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Bogdan Chojnicki kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Patrycją. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Pani Patrycja nie tylko pomogła mi znaleźć najlepsze rozwiązanie finansowe, ale także wytłumaczyła każdy etap procedury w sposób zrozumiały i przystępny. Dzięki współpracy z Panią Patrycją miałam pewność, że moje finanse są w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam jej usługi każdej osobie szukającej profesjonalnego doradztwa kredytowego. Pani Patrycjo, serdecznie dziękuję!

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Polecam współpracę z Panią Patrycją. To kolejny kredyt hipoteczny, który został profesjonalnie zorganizowany. Nie jestem najłatwiejszym przypadkiem, dlatego jestem pełen uznania dla cierpliwości i konsekwencji w dążeniu do realizacji postawionego przez nas celu :)

Łukasz Ratajczak Kredyt hipoteczny

Pani Patrycja to Ekspert Kredytowy, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Pani Patrycja jest niezwykle kompetentną osobą, pełna empatii, cierpliwości i profesjonalizmu. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł bez niepotrzebnego stresu i z pełnym zrozumieniem procedur. Można powiedzieć, że Pani Patrycja to taki Anioł Stróż w procesie ubiegania się o kredyt.

Karolina Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam Panią Patrycję jako doradcę klienta . Dzięki niej od niedawna możemy cieszyć się naszym nowym mieszkaniem. Jej ogromna wiedza i doświadczenie sprawiły, że uzyskanie kredytu a następnie podpisanie umowy przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Empatyczna i chętna do pomocy, bardzo zaangażowana. Dzięki jej pomocy zaoszczędziłam dużo czasu i nerwów.

Izabela Najlepszy doradca w Poznaniu

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Patrycji Matejuk jako wyjątkowo kompetentnego i zaangażowanego Eksperta Kredytowego. Moja współpraca z Panią Patrycją była profesjonalna i zakończona sukcesem. Pani Patrycja wykazała się nie tylko głęboką wiedzą specjalistyczną, ale także ludzkim podejściem, które w dzisiejszym świecie finansów jest rzadkością. Jej elastyczność i zdolność dostosowania się do indywidualnych potrzeb były kluczowe w znalezieniu optymalnych rozwiązań, dopasowanych do mojej sytuacji. Szczególnie doceniam kompleksowość proponowanych przez Panią Patrycję rozwiązań. Każda propozycja była przeanalizowana pod wieloma kątami, co pozwoliło na podjęcie najlepszej możliwej decyzji. Co ważne, stały kontakt i brak opóźnień w komunikacji sprawiały, że czułem się bezpiecznie i profesjonalnie obsługiwany przez cały czas trwania naszej współpracy. Podsumowując, Pani Patrycja Matejuk to Ekspert Kredytowy, którego zaangażowanie, wiedza i profesjonalizm stanowią wzór do naśladowania w branży finansowej. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto szuka wsparcia w zawiłościach kredytowych.

Sergiusz Patrycja Matejuk - Ekspert Kredytowy

Pani Patrycja jest klasą samą w sobie. Poprowadziła mnie przez skomplikowane procedury kredytu hipotecznego jak prowadzi się małe dziecko do przedszkola informując po drodze na co należy zwrócić uwagę. Wytłumaczyła rzeczowo każdą wątpliwość, okazała wiele serdeczności, cierpliwości i zrozumienia. Tylko dzięki Pani Patrycji mogę cieszyć się obecnie nowym mieszkaniem. Jeżeli jeszcze się Państwo wahacie przed podjęciem życiowej decyzji , wystarczy zadzwonić lub napisać do Pani Patrycji a wszelkie wątpliwości przejdą do lamusa. Powiedzieć że Pani Patrycja jest profesjonalistką w każdym calu to nic nie powiedzieć. Przed Panią Patrycją mogę tylko złożyć ukłon i jeszcze raz powiedzieć Dziękuję

Tomasz Kredyt hipoteczny

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z P. Patrycja. Rzetelna,godna zaufania,miła,sympatyczna. Dobrze pomaga dobrać warunki kredytu,korzystnie dla kredytobiorcy. Bardzo polecam, dba o swojego klienta w 100%.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Bardzo gorąco polecamy współpracę z Panią Patrycją! Dzięki profesjonalizmowi, ogromnemu doświadczeniu udało nam się kolejny raz otrzymać pozytywną decyzję banku! Pani Patrycja już wiele razy stanęła na wysokości zadania i dokonała niemożliwego :) Bardzo dziękujemy!

Marta i Szymon F. Kredyt hipoteczny

Jestem baardzo zadowolona ze współpracy. Pani Patrycja pomogła wybrać najlepszą ofertę, dodatkowo przeprowadziła krok po kroku przez cały proces. Potrafiła natychmiast udzielić odpowiedzi na każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki Pani Patrycji cały proces był zdecydowanie mniej stresujący :) Bardzo polecam!!!

Katarzyna Mr Kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam usługi doradcze Pani Patrycji. Dzięki niej udało się spełnić marzenia o pierwszym mieszkaniu :) Na każdym etapie załatwiania kredytu hipotecznego mogłam liczyć na jej pomoc i zaangażowanie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Karolina K. Kredyt hipoteczny

Można by dużo wymieniać - kontakt na każdym etapie wniosku, od symulacji i wyboru banku po końcową wypłatę kredytu. Można by napisać o stałym kontakcie i odpowiedzi na każde nawet z pozoru dziwne pytanie. A można po prostu napisać ż p. Patrycja to profesjonalista w każdym calu

Krzysztof Współpraca i transparentność

Kontakt do p. Patrycji dostałam od znajomych, którym pomogła w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Po praz pierwszy spotkałam p. Patrycję ok. rok temu, kiedy przymierzałam się do zakupu nieruchomości, do którego ostatecznie nie doszło. Po tym czasie znów zwróciłam się do niej, a ona, o dziwo, pamiętała moją skomplikowaną sytuację. Bez wahania podjęła się pomocy w moim, skomplikowanym przypadku, przeprowadziła sprawnie przez cały proces wyboru i aplikowania o kredyt, a także była mocno zaangażowana już po podpisaniu umowy kredytowej i pomagała aż do momentu uruchomienia kredytu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jej fachowego podejścia, znajomości tematu, skuteczności, zaangażowania, jak i przyjaznego podejścia, elastyczności i wyrozumiałości dla laika, z całego serca polecam Panią Patrycję :). Pani Patrycjo, dziękuję jeszcze raz za pomoc i bez wahania zwrócę się do Pani po raz kolejny :).

Katarzyna Satanowska rekomendacja :)

Kontakt do Pani Patrycji otrzymaliśmy z polecenia od już zadowolonych ze współpracy przyjaciół i dlatego z gruntu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Nie mniej jednak uważam, iż warto podkreślić, że już po pierwszym telefonie zostaliśmy utwierdzeni w przekonaniu, że trafiliśmy we właściwe ręce. Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych to w pełni zasłużony tytuł dla Pani Patrycji. Swoim klientom przedstawia możliwe rozwiązania, podpowiada w wyborze opcji, a następnie kieruje i pomaga w trakcie kompletowania wymaganej dokumentacji. Gorąco polecam.

Magda i Jacek owocna współpraca

Dzień dobry, Pani Patrycja spełniła dwa marzenia. Mojej Żony o nowym domu i mój o świętym spokoju. Wykazała się niebywałą wiedzą oraz determinacją aby mam pomóc na każdym etapie realizacji. Pomimo krótkiego terminu udało się załatwić pozytywne rozpatrzenie wniosków w kliku bankach co przełożyło się na wybranie ostatecznej opcji, która najbardziej mam odpowiadała. Czasy ciężkie, rynek trudny jednakże zaangażowanie Pani Patrycji pozwoliło pokonać wszelkie trudności. Serdecznie polecam. Oczekując więcej - trzeba wybierać najlepszych! Pozdrawiam, T.B.

Tomasz B. Kredyty hipoteczny

Pełne uznanie dla Pani Patrycji za opiekę I kompleksową pomoc, w uzyskaniu kredytu, oraz dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Szczególnie polecam osobą szukającym prawdziwego wsparcia z troską o klienta I zaangażowaniem, a to wszystko w miłej atmosferze.

Filip Kredyt

Pani Patrycja to w pełni profesjonalny doradca kredytowy, godny polecenia. Trafiłem do niej z polecenia jako kompletny laik z zakresu kredytów hipotecznych. Przez każdy etap ubiegania się o kredyt zostałem przeprowadzony w sposób kompetentny i profesjonalny. Życzliwość i zaangażowanie Pani Patrycji sprawiły, że czułem się spokojny o efekt końcowy. Współpraca zaowocowała szybkim, jak na obecne czasy, podpisaniem umowy o kredyt. Szczerze polecam współpracę z Panią Patrycją!

Zbyszek U. kredyt hipoteczny

Dzięki Pani Patrycji spełniło się nasze marzenie i mogliśmy wybudować swój własny don🙂Pani Patrycja to Wyjątkowy Człowiek i Najlepszy Doradca! Tym bardziej jesteśmy przekonani, że mieliśmy ogromne szczęście trafiając na Panią, a tak sprawne przeprowadzenie naszej sprawy to wynik Pani zaangażowania, posiadanych kompetencji i indywidualnego podejścia do Klienta! Z całą odpowiedzialnością będziemy polecać Super Eksperta!😊

Jagoda Tyl Kredyt hipoteczny

Pani Patrycja to chodzący anioł, spotkać takiego człowieka to skarb. Bardzo dobrze zorientowana, poświęca dużo czasu aby zrozumieć klienta i bardzo kompetentnie mu pomóc. Byłam totalnym laikiem co do kredytów hipotecznych, wszystko zostało mi bardzo dobrze wytłumaczone, skompletowanie dokumentów (nie musiałam sie niczym martwić), byłam informowana na bierząco co sie dzieje, co mam robić, gdzie sie zgłosić itp. Na prawde z ręką na sercu POLECAM każdemu Panią Patrycję.

Klaudia Stróżyna Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam współpracę z panią Patrycją ! Osoba godna zaufania, kompetentna i bardzo miła :) Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej, oferujący dobór odpowiedniego produktu pod konkretną sytuację finansową klienta. Duża pomoc w kompletowaniu dokumentów. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu, a przede wszystkim wysoka skuteczność działania.

Anna Nowicka kredyt hipoteczny

Z Panią Patrycją miałem okazję współpracować kilka razy. Zawsze była to bardzo profesjonalna współpraca, z troską o klienta. Czułem się zadbany i dobrze poinformowany. Pani Patrycja to ciepła i miła osoba. Faktycznie ma się poczucie, że zależy jej na dobru klienta. Zdecydowanie polecam!

Bartosz Kusmirek polecam

W 100% polecam Panią Patrycję, wykazała się fachową pomocą, wiedzą i nadzorowała proces załatwiania kredytu hipotecznego czuwając nad wszystkimi formalnościami. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

Natalia Oziemkowska Doskonały doradca, polecam!

Z Panią Patrycją miałem okazję współpracować kilka razy. Zawsze była to bardzo profesjonalna współpraca, z troską o klienta. Czułem się zadbany i dobrze poinformowany. Pani Patrycja to ciepła i miła osoba. Faktycznie ma się poczucie, że zależy jej na dobru klienta. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof Kempiński Najlepszy doradca kredytowy w Poznaniu!

W 100 % polecam Panią Patrycję Jest to osoba godna polecenia, kompetentna , fachowa, która prowadziła mnie i męża przez zawiłości bankowe sprawnie, szybko i życzliwie a nie był to czas dobry dla kredytów, ponieważ właśnie zaczęła się pandemia.

Marzena Kozłowska kredyt hipoteczny

Witam, Pani Patrycja jest w 100% profesjonalna. Od samego początku do końca, a nawet jeszcze po zakończeniu spraw pomogła mnie i małżonce. Super fachowa i przemiła osoba Gorąco polecam!!!

Michał Szurpit Kredyt

Bardzo polecamy Panią Partycję ! Osoba godna zaufania, serdeczna i pomocna. Wszystkie formalności i dokumenty bankowe załatwione w ekspresowym tempie. Bieżące informacje o przebiegu spraw. Współpraca na najwyższym poziomie.

Marta i Darek Kredyt hipoteczny

Gorąco polecam wszystkim usługi pani Patrycji. Fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w moim przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Jestem bardzo wdzięczna za tak profesjonalną pomoc.

Michalina Słomińska kredyt hipoteczny

Z całego serca polecam Panią Patrycję! Wyjątkowe podejście do klienta, uśmiechnięta, dyspozycyja, cierpliwa, z ogromną wiedzą, zawsze chętna do pomocy oraz kompetencje na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim szukającym czy niezdecydowanym tego wspaniałego doradzce. Dzięki Pani Patrycji marzenia o tworzeniu pięknej przyszłości we własnym domu staly sie rzeczywistością.

Katarzyna Lewandowska Kredyt hipoteczny

Pani Patrycja to profesjonalistka w 100%. Mielismy wcześniej kontakt z kilkoma doradcami, ale prawda jest taka ze Pani Patrycja wygrywa swoim podejściem do Klienta, serdecznością i życzliwością, profesjonalizmem, szeroką wiedzą na temat ofert banków i chęcią pomocy o każdej godzinie :) zawsze uśmiechnięta i pomocna zdecydowanie ułatwiła nam „przeprawę” z ofertami banków, a następnie wszystkimi formalnościami.

Kasia Walczak Doradca zdecydowanie godny polecenia

Jakiś czas temu postanowiliśmy starać się o kredyt hipoteczny nie mając pojęcia od czego zacząć. Poznaliśmy wówczas Panią Patrycję, która oprócz miłego usposobienia, serdecznego uśmiechu, spokoju i opanowania, w trakcie starań o kredyt wykazała się ogromnym profesjonalizmem, rzetelnością, oddaniem i zaangażowaniem. Zawsze, gdy tylko była taka potrzeba była do naszej dyspozycji. Przeprowadziła nas przez cały proces pozyskiwania kredytu w sposób praktycznie bezstresowy. To dzięki niej uzyskaliśmy dofinansowanie, gdyż cały czas była o krok przed innymi doradcami trzymając wciąż rękę na pulsie. Dzięki Pani Patrycji z początku „niemożliwe” stało się jednak „możliwe” i dziś jesteśmy posiadaczami swoich „czterech kątów” (przy współudziale banku rzecz jasna :) ). FANTASTYCZNY DORADCA WART POLECENIA!!! Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Izabela Skrzypczak kredyt hipoteczny

Pani Patrycja to osoba z profesjonalnym podejściem, doskonałą znajomością procedur oraz aktualnych ofert bankowych. Wszelkie formalności zostały załatwione przez Panią Patrycję. Decyzja kredytowa została wydana w ekspresowym tempie. Serdecznie polecam.

Paweł Kredyt hipoteczny

Polecam usługi doradcze Pani Patrycji. Przed wzięciem kredytu byłem u kilku doradców ale dopiero u Pani Patrycji poczułem się bezpiecznie i komfortowo. Jest profesjonalnym doradcą z ogromną wiedzą, cierpliwością a do tego jest bardzo pomocna. Podczas rozmów nie czułem się jak w urzędzie lub banku. Wytłumaczyła mi wszystko w prosty sposób. Pani Patrycja jest słowna i można na niej polegać. Jeżeli miałbym jeszcze brać kredyt, to z pewnością z Pani pomocą.

Jakub Berliński Kredyt hipoteczny

W sprawie kredytu chodziłem już dłuższy czas od banku do banku jak i do innych doradców. Do Pani Patrycji trafiłem przez firmę Amber haus. Polecam wszystkim którzy chcą wziąć większy kredyt. Bardzo miła Pani wyjaśniła wszystkie niejasności, co potrzeba jak wygląda cała procedura. W 100% kompetentna osoba wie co robi. Pozdrawiam

Rafał Szmyt Kredyt hipoteczny

Pierwszy raz w życiu przyszło nam zmierzyć się z kredytem hipotecznym. Pani Patrycja bardzo nam pomogła w wyborze najlepszej i najkorzystniejszej dla nas oferty oraz we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu. Bardzo pomocna, dyspozycyjna oraz miła osoba, można powiedzieć ze pod jej nadzorem wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Teraz możemy cieszyć się kupnem naszego wymarzonego mieszkania dzięki Pani Patrycji której zawdzięczamy to że wszystko udało się załawtić na czas. Z czystym sumieniem mogę każdemu starającemu się o kredyt polecić tak wspaniałego doradcę. Pozdrawiam.

Jerzy Kałużny Kredyt Hipoteczny

Pierwsze wizyty w bankach i rozmowy o kredytach hipotecznych raczej nie nastrajały nas optymistycznie. Niedomówienia i nieścisłości to tylko nieliczne z problemów. Później trafiliśmy do Pani Patrycji i nasze problemy zniknęły. Do każdej z przedstawionych ofert otrzymaliśmy komplet informacji, a na nasze pytania uzyskiwaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Dodatkowo Pani Patrycja załatwiła wszelkie formalności. Czyli można? Można. Więc polecam. Zdecydowanie.

Robert Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecamy Panią Patrycję jako eksperta kredytowego. Jest bardzo profesjonalną oraz rzetelną osobą. Na jej pomoc mogliśmy liczyć o każdej porze dnia. Pani Patrycja załatwiła za nas wszelkie formalności. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, począwszy od wyboru najkorzystniejszej dla nas oferty, a skończywszy na podpisywaniu umowy w obecności Pani Patrycji, która towarzyszyła nam i zapewniała fachową pomoc do samego końca. Dziękujemy i bardzo serdecznie polecamy.

Joanna Roztropińska Kredyt hipoteczny

Pani Patrycja to prawdziwy ekspert. Na pomoc od Pani Patrycji można liczyć o każdej porze dnia i nocy. Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, który spełnił moje marzenia. Polecam ze szczerego serca.

Jakub Roztropiński Kredyt hipoteczny

Z kredytem przyszło mi się zmierzyć po raz pierwszy. Na szczęście trafiłam na p. Patrycję, która od razu wzięła się do pracy. Sprawnie, szybko, profesjonalnie, a przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze. Kilka tygodni później kredyt podpisany. Pani Patrycja towarzyszyła mi na każdym etapie załatwiania kredytu, jak również w banku przy jego podpisaniu. Wszystko tłumaczyła, przypominała i doradzała. Jeśli ktoś potrzebuje bardzo dobrego doradcy finansowego, to prosto do p. Patrycji :)

Barbara Paluch Kredyt hipoteczny

Pani Patrycja , jest osobą zaangażowaną, profesjonalną i pomocną na każdym etapie załatwiania kredytu. Dziękujemy Pani za wszelką pomoc i wsparcie.Gorąco polecam.

Wiesław Adamski Kredyt hipoteczny

Powiem krótko. Nie masz czasu na nic a potrzebujesz dobrego doradztwa i poprowadzenia sprawy dzwon natychmiast do Pani Patrycji. Będziesz miał problem z głowy i wszystko załatwione!! To jest to !!!

Patryk Modrak Polecem

Z wielką przyjemnością polecam Panią Patrycję jako doradcę finansowego. W bardzo profesjonalny,serdeczny i rzetelny sposób przeprowadziła moją sprawę od początku do końca,tzn. uzyskania kredytu hipotecznego.Bez jej fachowej pomocy i wsparcia nie poradziłabym sobie. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Pozdrawiam.I polecam z całego serca.

Aldona Sylwestrzak kredyt hipoteczny

Bardzo polecam!!! Pani Patrycja jest niezwykle miłą i profesjonalną osobą. Zawsze służy pomocą, jest bardzo dyspozycyjna, potrafi wszystko wytłumaczyć i jest pomocna w każdej sytuacji. Pani Patrycja przeprowadziła nas przez cały proces kredytu, dzięki niej go dostaliśmy. Dobry doradca jest niezwykle ważny, jeśli ktoś marzy o swoim miejscu na ziemi w postaci domu czy mieszkania i musi na to zaciągnąć kredyt to serdecznie polecam Panią Patrycję Matejuk, która na pewno pomoże spełnić te marzenia tak jak w naszym przypadku.

Agnieszka Stolarska Kredyt hipoteczny

O jakości obsługi klientów przez Panią Patrycje świadczyć może sytuacja, którą miałem podczas podpisywania umowy kredytowej w banku. Wszedłem do banku, dostałem umowę na 30 lat (15stron),kilka minut omówienia i bez wahania podpisałem. Pani w banku zdziwiona spytała czy aby na pewno nie mam żadnego pytania, bo to najszybciej podpisana umowa jaką pamięta oraz że jestem jedynym klientem który o nic nie pytał i tak błyskawicznie podpisał. Wydarzyło się tak dlatego że umowę dostałem od Pani Patrycji dużo wcześniej, wszystko wielokrotnie mi wytłumaczyła na każdym etapie starania się o kredyt, zawsze była do dyspozycji kiedy potrzebowałem pomocy! Chętnie udzielała odpowiedzi na moje pytania. Kontakt do Pani Patrycji dostałem od bliskich znajomych którzy bardzo sobie chwalili współprace z Nią. Ja również szczerze polecam!!!

Maciej C Kredyt Hipoteczny

Z całego serca polecam Panią Patrycję. Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie oraz oparcie. Szybkie i konkretne podejście do klienta. Proces udzielenie kredytu na pewno nie byłby tak łatwy, gdyby nie Pani Patrycja, która zawsze pomagała i wszystko wyjaśniała, dzięki czemu udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę "bezboleśnie".

Roksana Michalak kredyt

Gorąco Polecam! Mimo wielu przeciwności, dzięki Pani Patrycji otrzymaliśmy kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm. Dziękuje

Magdalena Jóźwiak Kredyt hipoteczny

Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na takiego doradcę jak Pani Patrycja. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli przejść przez całą procedurę kredytową z większym komfortem niż miało to miejsce i to wszystko właśnie dzięki Pani Patrycji. Jest to osoba przede wszystkim bardzo kompetentna, pracowita i niesamowicie kreatywna. Pani Matejuk zaoszczedziła nam sporo stresu i czasu sama kontaktując się z deweloperem I zdobywając niezbędne dokumenty. Nam naprawdę zostało do zrobienia niewiele. Mogliśmy również liczyć na pomoc nawet już po uzyskaniu kredytu. Usługi Pani Patrycji polecam z czystym sumieniem :)

Paulina Kalcas Zdecydowanie polecam!

Z przyjemnością polecam usługi p. Patrycji bardzo pomogła mi w mojej dość trudnej sytuacji . Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza i zaangażowanie. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc wszystko się udało .pozdrawiam

Krzysztof Kaźmierczak Polecam

Dzień dobry. Jeżeli miałbym polecić, to bardzo. Bardzo profesjonalna osoba. Pomocna i uczciwie poprowadzi sprawę do końca. Bardzo miła, rzetelna i sympatyczna Pani. Polecam to Bardzo dobry DORADCA !!!!!! Jestem bardzo wdzięczny za wszelką pomoc ze strony pani Patrycji. Będę polecał

Paweł Ludek kredyt mieszkaniowy

Pani Patrycja Matejuk poprowadziła mnie i męża przez cały proces od podstaw aż po podpisanie samej umowy kredytowej " za rękę". Kompletnie byśmy sobie bez nieocenionej pomocy i wsparcia Pani Patrycji nie dali rady. Zawsze służyła nam pomocą, pilnowała wszystkich terminów. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dzięki niej przebrnęliśmy przez ten trudny i skompilowany proces bezproblemowo. Gorąco polecam i polecać bede, bardzo, bardzo profesjonalna osoba.

Jadwiga Kucharczyk Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam Panią Patrycję, dzięki której udało się dostać kredyt. Mieliśmy ciężką przeprawę z bankami i bez pomocy na pewno nie dalibyśmy sobie rady. Pani Patrycja naprawdę wkłada serce w tą pracę - sama jeździła do developera po brakującą dokumentację, odwiedzała mnie w pracy żeby zaoszczędzić nam czas i możliwie najsprawniej uzyskać kredyt, cały czas trzymała rękę na pulsie i wymyślała plan B, C, D.... Dziękuje Pani Patrycjo za poświęcony czas i zaangażowanie.

Maciek Kredyt hipoteczny

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Patrycją. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania do podpisania umowy kredytowej. Dostałem najlepsze warunki jakie tylko mógłem dostać gdy starałem się o kredyt. No i decyzja kredytowa była po 1 dniu!

Sławek Kredyt hipoteczny - rynek pierwotny

Decyzja o kredycie nigdy nie jest łatwa, dlatego cieszę się, że przy jej podjęciu skorzystaliśmy z wiedzy i kompetencji Pani Patrycji. Pomogła nie tylko w wybraniu najkorzystniejszej i najwygodniejszej dla nas opcji kredytu, ale również w jasny sposób omawiała wady i zalety innych ofert bankowych, cierpliwie tłumaczyła warunki umowy oraz pomagała w wypełnieniu skomplikowanych dokumentacji. Zawsze z uśmiechem i pełnym zrozumieniem dla nurtujących nas pytań, pomogła nam zupełnie bezstresowo przejść przez wszystkie bankowe procedury. Dziękujemy za profesjonalne doradztwo!

Agata Kujańska kredyt na mieszkanie

Przy zakupie pierwszego mieszkania skontaktowałam się z Panią Patrycją, która pomogła w załatwieniu niełatwego kredytu. Przy zakupie kolejnego loku również skorzystałam z pomocy Pani Patrycji, kredyt został sfinalizowany. Pani Patrycja zapewnia rzetelną i fachową pomoc. Dziękuję i polecam.

P. Krukowska Polecam

Rzetelna i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu. Dziękujemy i polecamy.

Marcin Kredyt hipoteczny

Trzy lata temu podjęliśmy z żoną decyzję o kupnie mieszkania. Dylemat z wyborem najlepszej oferty na rynku nas przerósł. Znajomy polecił nam Panią Patrycję. Byłem bardzo miło zaskoczony jej profesjonalną pomocą w doborze odpowiedniego kredytu z uwzględnieniem naszych wymagań. Pani Patrycja rzetelnie i na bieżąco wyjaśniała wszelkie wątpliwości oraz zadbała o wszystkie formalności i towarzyszyła nam przy podpisaniu umowy z bankiem. Pełna profeska. Z czystym sumieniem polecam Panią Patrycję jako doradcę kredytowego i życzę jej wielu sukcesów.

Grzegorz Kobyłecki Polecam

Panią Patrycję przypadkowo spotkałem w 2008 roku i do dziś bardzo dziękuję temu przypadkowi. To co było trudne i prawie niemożliwe, dzięki Pani Patrycji stało się jasne i w końcu zrealizowane. Jej pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego spowodowała, że do dziś, szczęśliwi, mieszkamy w naszym wymarzonym domku. Polecam współpracę z Panią Patrycją bo jej profesjonalizm, znajomość aktualnej oferty,oraz osobiste zaangażowanie gwarantują sukces. Krzysztof Kujawa

Krzysztof Kujawa Kredyt hipoteczny

Z pomocy Pani Patrycji przy wyborze produktów finansowych korzystam od 2007 roku. Zawsze mogę liczyć na jej kompetentne porady skoncentrowane na maksymalnej korzyści dla klienta. Pani Patrycja nie boi się trudnych wyzwań i skutecznie realizuje projekty wymagające wielopłaszczyznowych działań i to zarówno dla osób fizycznych jak i B2B. Dla mnie rzeczą najcenniejszą jest uwaga i dokładność jaką poświęca każdej mojej sprawie.

Piotr Kornacki Profesjonalizm

Gorąco polecam usługi Pani Patrycji wszystkim, którzy tak jak ja i mój mąż rozpoczynają przygodę z własnym M. Pani Patrycja przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania, mimo, że było ich naprawdę dużo. Mogliśmy zawsze liczyć na jej merytoryczne wsparcie. Pani Patrycja jest profesjonalistką. Cechuje ją ogromny upór i konsekwencje w dążeniu do celu klienta, dzięki czemu dziś mamy bardzo dobre warunki kredytu i nie musimy się martwić o raty. Polecam!

Paulina Walicka pełen profesjonalizm!

Pani Patrycja to bardzo solidna firma. Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta. Plus sprawne przebrnięcie przez formalności.Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem.

Jan Roztropiński Pełen profesjonalizm

Panią Patrycją poznałam, gdy pracowała jako pośrednik w kredytach hipotecznych i pojawiła się z klientami w oddziale banku, w którym pracowałam w celu podpisania umowy. Bardzo profesjonalne zachowanie, dokładność i nawet nadmierna opiekuńczość klientami sprawiły, że nawiązałyśmy dalszą współpracę, która była bardzo korzystna i owocna. Osobiście tylko dzięki Pani Patrycji możemy z narzeczonym cieszyć się dziś z budowy domu. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności łączenia kilku/ kilkunastu faktów i oczekiwań klientów. Szuka niestandardowych rozwiązań, nie boi się składania wniosków o odstępstwo w nietypowych sytuacjach, walczy o negocjacje. W nagłych i awaryjnych sytuacjach jest zawsze dostępna i pomocna. Znam wielu pośredników i osób pracujących w kredytach hipotecznych jednak tylko na Panią Patrycję mogę liczyć jako osobę, która rzetelnie i uczciwie doradzi i pomoże, dlatego serdecznie polecam.

Edyta Martewicz Kredyt hipoteczny

Z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Patrycji. Jest prawdziwą profesjonalistką. Jej kompetencje i opanowanie okazały się być niezwykle pomocne kiedy wymagania stawiane przez banki wydawały się być nie do spełnienia. Na szczęście wszystko się udało i od kilku lat cieszę się swoim własnym M.

Lucyna Nowak kredyt hipoteczny

Kilka lat temu rozważaliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy domu. Ilość formalności z tym związanych okropnie nas przerażała. Inwestycję chcieliśmy sfinansować kredytem mieszkaniowym, ale był to nasz pierwszy kredyt i trochę się obawialiśmy. Na szczęście trafiliśmy na Panią Patrycję, która nie tylko pomogła nam wybrać nalepszą ofertę na rynku, ale przeprowadziła nas przez wszystkie etapy, prawie "za rękę".Dzięki niej możemy teraz cieszyć się swoim wymarzonym domem. Z czystym sumieniem polecamy Panią Patrycję, jako profesjonalistkę w swojej dziedzinie. " Paweł M.

Paweł Majchrzak Rekomendacja

Serdecznie polecam Panią Patrycję jako doradcę klienta indywidualnego. Dzięki niej od kilku miesięcy możemy cieszyć się naszym nowym domem. Sprawna obsługa, wiedza i doświadczenie Pani Patrycji sprawiły, że uzyskanie kredytu a następnie podpisanie umowy przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Dzięki jej pomocy zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów.

Patrycja Zapała Serdecznie polecam

Z wielką przyjemnością polecam Panią Patrycję jako doradcę klienta indywidualnego. Obok profesjonalnego podejścia do swojej pracy, Pani Patrycja dała się poznać jako osoba sumienna i bardzo zaangażowana w rozwiązywanie wszelkich problemów i niedogodności związanych z uzyskaniem kredytu. Zawsze mogliśmy liczyć na szczere przedstawienie najkorzystniejszej oferty i dokładną analizę korzyści i pozostałych skutków podejmowanych decyzji.

Jakub Koralewski Profesjonalistka w każdym calu