10801721_728645163873160_6893840660581434234_n

Przemysław Małyga

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 660764268 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Polecam z całego serca, Pan Przemysław ma świetne ludzkie podejście i wyczucie, można się poczuc swobodnie mimo braku znajomości tematu finansów. Cały proces zdobycia kredytu przeszedl bezproblemowo i szybko.

B. M. Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na Pana Przemysława trafiliśmy szukając doradcy kredytowego wg opinii w sieci, i po współpracy z nim mogę śmiało potwierdzić, że wszelkie pozytywne i polecające opinie nie są nic a nic zawyżane. Zostaliśmy w pełni profesjonalnie przeprowadzeni przez cały proces - od wytłumaczenia laikowi 'czym w ogóle jest hipoteka i z czym to się je', aż do podpisania umowy o kredyt - a i po tym Pan Przemysław ratuje pomocą i odpowiedziami na wszelkie pytania i niejasności dot. dalszej części procesu. W żadnym momencie nie miałem uczucia, jakby Pan Przemysław chciał nas przechylić do tej czy innej opcji. Dostaliśmy kompleksowy opis wszelkich możliwości wraz z ich plusami i minusami, dostaliśmy kilka podpowiedzi 'zza kulis', typu gdzie proces potrwa dłużej a gdzie szybciej itd. W naszej sytuacji czas trwania całości procesu odgrywał ważną rolę, i tutaj też nie było najmniejszego problemu, aby pomoc Pana Przemysława została dostosowana pod ten fakt. Podsumowując: z całych sił polecę każdemu podjąć współpracę z Panem Przemysławem. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego zgodnie z naszymi potrzebami oraz na dobrych warunkach. Służył pomocą i odpowiedziami na pytania w każdym momencie trwania procesu, robił co tylko mógł i jeszcze trochę więcej.

Przemysław J Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalizm, optymizm, empatia i zaangażowanie, te określenia przychodzą mi do głowy, jak wspominam przechodzenie przez proces formalności kredytowych z Panem Przemysławem. Na każdym etapie wiedziałem co się dzieje, od momentu zdefiniowania moich oczekiwań, poprzez wybór oferty, po złożenie dokumentów i przechodzenie procesu w banku. Wszystko dzięki fantastycznej pracy Pana Przemysława było dla mnie zrozumiałe, w 100% godny polecenia doradca, najlepszy z jakim miałem okazję współpracowac. Dziękuję!!!

Mateusz D Kredyt hipoteczny, nie szukaj dalej, już znalazłeś doradcę 🔥 🔥 🔥

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Przemysławem, to była przyjemność, od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, ze jesteśmy w dobrych rękach, rzeczowe podejście do analizy naszych potrzeb i oczekiwań od produktu Kredytu Hipotecznego, niesamowita cierpliwość oraz dar tłumaczenia, sprawny kontakt, przedstawienie i wytłumaczenie niuansów umów na perfekcyjnym poziomie :) bardzo dziękuję za Pana pracę i polecam każdemu, kto chce spać spokojnie w trakcie wnioskowania o kredyt hipoteczny.

Łukasz N. Doradca z powołania! :)

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Przemysław to człowiek godny polecenia. Pomógł nam zdobyć kredyt w dość skomplikowanej sytuacji. Współpracowałem wcześniej z innymi doradcami jednak Pan Przemysław bardzo wyróżnia się na tle innych. To osoba kontaktowa i jasno przedstawiająca aktualny stan rzeczy. Podczas całego procesu współpracy dokładnie wiedzieliśmy na jakim etapie jesteśmy, co jeszcze musimy załatwić, na kogo lub co czekamy by sprawę pchać do przodu. Z przyjemnością będę polecał Pana Przemysława znajomym.

Szymon Kredyt na budowę domu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Przemysła. Pierwszą rzeczą, która mnie urzekła jest Jego uczciwość - Pan Przemysław pomaga dookreślić potrzeby klienta i doradza zgodnie z nimi, a nie podług jednego, utartego schematu. Bardzo cierpliwie i precyzyjnie tłumaczy ofertę, wskazuje na ważne punkty. Tłumaczy i doradza w sprawach nie tylko dotyczących oferty kredytowej, ale ogólnie w temacie zakupu nieruchomości. Dzieli się swoją opinią, podchodzi do sprawy w sposób bardzo życiowy i praktyczny. Jest dyspozycyjny, rzetelny i dotrzymuje słowa co do ustalonych terminów - fakt ten we mnie wzbudził duże poczucie bezpieczeństwa przy tak ważnym zakupie jak zakup mojego pierwszego mieszkania. W kilku słowach - Pan Przemysław jest doradcą z prawdziwego zdarzenia, potrafi słuchać, jest empatyczny, a przy tym bardzo fachowy.

Emilia Fifielska Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo serdecznie i z całego serca polecamy Pana Przemysława. Prawdziwy Złoty Człowiek :) Pomagał nam od samego początku, doradzając przy konstrukcji umowy notarialnej, tak abyśmy również byli zabezpieczeni na równo z deweloperem. Bardzo dużym plusem jest dyspozycyjność Pana Przemysława, nigdy nie mieliśmy problemu spotkać się około godziny 18 czy w sobotę. W trakcie lockdownu również, za pomocą wideokonferencji. Jeśli ktoś będzie nas pytać o doradcę z pewnością polecimy Pana Przemysława. Pozdrawiamy serdecznie!

Jakub i Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo sprawne i fachowe doradztwo . Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Małygi już niedługo zamieszkamy w nowym domu. Serdecznie polecam tego eksperta.

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Przemek pomógł nam zdobyć kredyt na nasze wymarzone mieszkanie. Wprowadził nas w nieznany świat "kredytów" i "nieruchomości", wszystko dokładnie tłumacząc. Przygotował analizę, pomógł wybrać bank, doradzał (jednocześnie nic nie narzucając) , rozwiewał wątpliwości. Mogliśmy w każdej chwili się z nim kontaktowac, pan Przemek zawsze nam odpowiadał na każde pytania i był do naszej dyspozycji (nawet po swoich godzinach pracy!). Pomógł przygotować wszystkie dokumenty które niezbędne były do złożenia do banków. Bardzo profesjonalny, ale jednocześnie "ludzki". Polecam go wszystkim którzy pytają mnie o doradcę i dalej będę polecała!

Jolanta Mrotek Jeśli szukacie idealnego doradcy możecie już przestać, właśnie go znaleźliście.

Przydatność rekomendacji: 100 %