Rafał Meliński

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785904182 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Dzień dobry, Polecam usługi Pana Rafała. Pan Rafał pomógł wyselekcjonować odpoiwednią opcję kredytową oraz doepłnił wszelkich formalności, tak, ażeby moja ingerencja w proces była jak najmniejsza. Dobry i sprawny kontakt.

Mateusz K Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam wspólpracę z panem Rafałem Melińskim. Przeprowadził nas przez proces kredytowania bardzo sprawnie i rzeczowo. Jest doświadczonym i kompetentnym doradcą, działa bardzo szybko, wyczerpująco udzielał odpowiedzi i cennych wskazówek.

Izabela Wiktorska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo serdecznie polecam p. Rafała Melińskiego jako Eksperta Kredytowego. Przeprowadził mnie uważnie przez cały proces kredytowy i w jasny sposób omawiał poszczególne kwestie. Na każdym etapie wniosku o kredyt hipoteczny był do dyspozycji i dzielił się swoją ogromną wiedzą. Jeśli chcą Państwo w komfortowy sposób przejść przez proces kredytowy i dodatkowo uzyskać ciekawe informacje to polecam p. Rafała Melińskiego z całą stanowczością. Pozdrawiam

Rafał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Rafałem Melińskim. Pan Rafał pomagał mi i mężowi załatwić finansowanie zakupu mieszkania. Proces zakupu trwał u nas kilka miesięcy i przez ten czas cierpliwie nam towarzyszył i służył swoją pomocą. Panu Rafałowi mocno leży na sercu dobro klienta. Działał bardzo szybko i w ramach swoich możliwości załatwiał większość dokumentacji jaka była niezbędna do złożenia wniosku. Dzięki temu oszczędziliśmy sobie mnóstwo niepotrzebnego stresu. Podsumowując z całego serca polecam Pana Rafała, zna się na swojej robocie i niewątpliwie jest kompetentnym doradcą .

Sylwia Kasprzak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Rafał pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Przeprowadził nas krok po kroku przez cały proces. Cierpliwie, rzeczowo z wykorzystaniem bogatego doświadczenia zawsze udzielał odpowiedzi na każde pytanie. W sytuacjach awaryjnych podejmował działanie, skutecznie rozwiązał napotkane problemy. Bardzo dziękuję za wsparcie i szczerze polecam współpracę z Panem Rafałem

Artur Marczuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałbym polecić Pana Rafała jako osobę znającą się na rzeczy. On pomógł wybrać najlepsze warunki kredytu hipotecznego z dużej liczby ofert i zajął się całą papierową robotą. Cała procedura zakupu mieszkania, począwszy od planowania kredytu, a kończąc na złożeniu wniosku do sądu, została zorganizowana z jego pomocą. Z naszej strony wystarczyło przeczytać, wybrać i podpisać odpowiednią opcję Хочу порекомендовать Рафала как человека знающего свое дело. Он помог выбрать самые лучшие условия по ипотечному кредиту из большого количества предложений и взял на себя всю бумажную работу. Вся процедура покупки квартиры начиная с планирования кредита и заканчивая подачей заявления в суд была организована с его помощью. С нашей стороны достаточно было прочитать, выбрать и подписать подходящий вариант

Anton Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście, wzorowy kontakt i terminowość - to dewizy pana Rafała. Wyszukiwanie najbardziej optymalnych, a zarazem poza utartymi schematami rozwiązań to chleb powszedni. Wielokrotnie korzystałem z pomocy pana Rafała i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu - zarówno do obsługi finansów prywatnych jak i firmowych.

Damian Słuszewski Doradztwo i obsługa finansowa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo udana współpraca, Pan Rafał jest uprzejmy, pomocny, rzeczowy, odpowiada cierpliwie na pytania i świetnie ogarnia papierkową robotę. Polecam :)

Anna Zakrzewska kredyt hipotecznyy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zadziwia profesjonalizmem i podejściem do każdego klienta. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny. Szybko i bez żadnych problemów. Dziękujemy za wszystko.

Tomek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam Jako osoba z zagranicy która miała przyjemność współpracować z panem Rafałem z całego serca mogę polecić. Pan Rafał jest osobą która szczerze doradzi wysłucha potrzeb klienta jednym słowem prawdziwy fachowiec. Serdecznie pozdrawiam zadowolona i szczęśliwa klientka już jest na swoim.

Julia Poliarus hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Rafałem była czystą przyjemnością. Wszystko potrafił dokładnie wytłumaczyć. Do tego ja jako klient byłam o tyle trudna, że nie było mnie na miejscu i wiele rzeczy trzeba było zrobić zdalnie. Dla Pana Rafała nie ma nic niemożliwego, wszystko udało się załatwić sprawnie i szybko. Szczerze polecam.

Patrycja P Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Rafała. Prawdziwy Ekspert Kredytowy a przede wszystkim kompetentny, dyspozycyjny, szczegółowo wytłumaczy. Po załatwieniu i dopięciu transakcji zawsze służy pomocą.

Ewa P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca kredytowa z panem Rafałem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć aktualnie najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi. . Zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy, kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

Anita ś Polecam 👌

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalnie i szybko. W bardzo krótkim czasie uzyskałem kredyt na atrakcyjnych warunkach. Pan Rafał udzielał wszelkiego wsparcia przez cały proces przy wszystkich formalnościach aż do podpisania umowy w banku. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Polecam serdecznie

Piotr Ślusarczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam. Dobry kontakt z P. Rafałem, sprawna obsługa klienta co poskutkowało dopięciem transakcji.

Mateusz Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Współpracowałem z panem Rafałem o udzieleniu kredytu hipotecznego. Pan Rafał wszystko szczegółowo wytłumaczył, informował mnie na bieżąco. Jakiekolwiek pytania rozwiązywał profesjonalnie i szybko. Współpraca z Panem była dla mnie jedną przyjemnością. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Vitalii Kolesnikov (obywatel Ukrainy) Wsparcie w sprawie udziełu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Rafała jako godnego zaufania doradcę. Przez kilka miesięcy Pan Rafał pomógł mi przygotować się do dużego kredytu i dobrał najkorzystniejsze rozwiązanie. Dziękuję za wsparcie

Piotr Ordon Zadowolony klient

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecam usługi Pana Rafała. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny, pomimo, wielu przeciwności losu. Zawsze służył radą, nawet po doporowadzeniu sprawy do końca odpowiadał na pytania. Jako doradca finansowy Pan Rafał działa szybko, rzetelnie i z zaangażowaniem.

Mariusz Kruczkowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam p. Rafała Melińskiego jako eksperta kredytowego. Cały proces starania się o kredyt przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Pan Rafał był ze mną w stałym kontakcie. Na bieżąco informował mnie na jakim etapie sprawy jestem. Udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania, pomagał w wypełnieniu dokumentacji. Szczerze polecam usługi tego doradcy.

Karolina Błaszkiewicz rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam !!! Świetny kontakt i profesjonalne podejście . Jeszcze raz polecam.

Maciej Skorowski Kredyty-finanse

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowo, sprawnie, rzetelnie - tego się wymaga od doradcy kredytowego. Wszystkie warunki zostały spełnione, inwestycja została sfinansowana - zdecydowanie polecam usługi Pana Rafała Melińskiego

Marek Makowski Kredyt inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Rafałowi otrzymanie kredytu przeszło sprawnie i bezproblemowo. Rzetelne i fachowe podejście Pana Rafała do sprawy bardzo nam pomogło, z czystym sumieniem polecam współpracę.

Przemysław Zyśk Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam, sprawnie i fachowo doradził i zamienił drogi kredyt mojej firmy na tańszy i wygodniejszy. Doświadczenie i wiedza Pana Rafała jest jego głównym atutem !. Na pewno skorzystam z Jego porad zanim podejmę decyzję o wizycie w jakimkolwiek banku.

Ac Power Piotr Podpłoński kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Rafałem przy procesie uzyskania kredytu przebiegała bardzo sprawnie. Zawsze pomocny i cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. W każdej trudnej sytuacji szybko potrafi odnaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Z czystym sumieniem polecam!

Joanna Świetny doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam polecam z czystym sumieniem Pana Rafała profesjonalista w każdym calu

Robert Witusinski Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam Pana Rafała który szybko i sprawnie pomógł w uzyskaniu pilnego kredytu. Musze przyznać, że Pan Rafał ma olbrzymie rozeznanie w rynku i polecił mi najlepszą możliwą dla mnie ofertę. Chętnie ponownie skorzystam z jego pomocy.

Marcin P Zadowolony klient

Przydatność rekomendacji: 50 %