Foto1

Rafał Meliński

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 785904182 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Współpraca z Panem Rafałem była czystą przyjemnością. Wszystko potrafił dokładnie wytłumaczyć. Do tego ja jako klient byłam o tyle trudna, że nie było mnie na miejscu i wiele rzeczy trzeba było zrobić zdalnie. Dla Pana Rafała nie ma nic niemożliwego, wszystko udało się załatwić sprawnie i szybko. Szczerze polecam.

Patrycja P Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Rafała. Prawdziwy Ekspert Kredytowy a przede wszystkim kompetentny, dyspozycyjny, szczegółowo wytłumaczy. Po załatwieniu i dopięciu transakcji zawsze służy pomocą.

Ewa P. Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca kredytowa z panem Rafałem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć aktualnie najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi. . Zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy, kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

Anita ś Polecam 👌

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalnie i szybko. W bardzo krótkim czasie uzyskałem kredyt na atrakcyjnych warunkach. Pan Rafał udzielał wszelkiego wsparcia przez cały proces przy wszystkich formalnościach aż do podpisania umowy w banku. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Polecam serdecznie

Piotr Ślusarczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam. Dobry kontakt z P. Rafałem, sprawna obsługa klienta co poskutkowało dopięciem transakcji.

Mateusz Doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam. Współpracowałem z panem Rafałem o udzieleniu kredytu hipotecznego. Pan Rafał wszystko szczegółowo wytłumaczył, informował mnie na bieżąco. Jakiekolwiek pytania rozwiązywał profesjonalnie i szybko. Współpraca z Panem była dla mnie jedną przyjemnością. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Vitalii Kolesnikov (obywatel Ukrainy) Wsparcie w sprawie udziełu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pana Rafała jako godnego zaufania doradcę. Przez kilka miesięcy Pan Rafał pomógł mi przygotować się do dużego kredytu i dobrał najkorzystniejsze rozwiązanie. Dziękuję za wsparcie

Piotr Ordon Zadowolony klient

Przydatność rekomendacji: 0 %
Szczerze polecam usługi Pana Rafała. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny, pomimo, wielu przeciwności losu. Zawsze służył radą, nawet po doporowadzeniu sprawy do końca odpowiadał na pytania. Jako doradca finansowy Pan Rafał działa szybko, rzetelnie i z zaangażowaniem.

Mariusz Kruczkowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam p. Rafała Melińskiego jako eksperta kredytowego. Cały proces starania się o kredyt przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Pan Rafał był ze mną w stałym kontakcie. Na bieżąco informował mnie na jakim etapie sprawy jestem. Udzielał wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania, pomagał w wypełnieniu dokumentacji. Szczerze polecam usługi tego doradcy.

Karolina Błaszkiewicz rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam !!! Świetny kontakt i profesjonalne podejście . Jeszcze raz polecam.

Maciej Skorowski Kredyty-finanse

Przydatność rekomendacji: 50 %
Fachowo, sprawnie, rzetelnie - tego się wymaga od doradcy kredytowego. Wszystkie warunki zostały spełnione, inwestycja została sfinansowana - zdecydowanie polecam usługi Pana Rafała Melińskiego

Marek Makowski Kredyt inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięki Panu Rafałowi otrzymanie kredytu przeszło sprawnie i bezproblemowo. Rzetelne i fachowe podejście Pana Rafała do sprawy bardzo nam pomogło, z czystym sumieniem polecam współpracę.

Przemysław Zyśk Rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam, sprawnie i fachowo doradził i zamienił drogi kredyt mojej firmy na tańszy i wygodniejszy. Doświadczenie i wiedza Pana Rafała jest jego głównym atutem !. Na pewno skorzystam z Jego porad zanim podejmę decyzję o wizycie w jakimkolwiek banku.

Ac Power Piotr Podpłoński kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Rafałem przy procesie uzyskania kredytu przebiegała bardzo sprawnie. Zawsze pomocny i cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. W każdej trudnej sytuacji szybko potrafi odnaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Z czystym sumieniem polecam!

Joanna Świetny doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Witam polecam z czystym sumieniem Pana Rafała profesjonalista w każdym calu

Robert Witusinski Opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecam Pana Rafała który szybko i sprawnie pomógł w uzyskaniu pilnego kredytu. Musze przyznać, że Pan Rafał ma olbrzymie rozeznanie w rynku i polecił mi najlepszą możliwą dla mnie ofertę. Chętnie ponownie skorzystam z jego pomocy.

Marcin P Zadowolony klient

Przydatność rekomendacji: 50 %