Sławomir Litwinionek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601377242 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Chciałbym bardzo podziękować Panu Sławkowi za pomoc w przejściu drogi do uzyskania kredytu hipotecznego. Podczas całego procesu rzetelnie i profesjonalnie podchodził do sprawy. Nie musiałem się o nic martwić, ponieważ jego pośredniczenie między bankiem, a mną przebiegało w sposób kompetentny. Jeżeli czegoś nie rozumiałem lub wymagało wyjaśnienia, to zawsze służył pomocą i nawet najbardziej zagmatwany język bankowy stawał się zwykłym elementarzem dla dziecka. Z pełną szczerością i odpowiedzialnością polecam tego Fachowca .

Michał Ruszkiewicz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dziękuje za usługi Pana Sławomira Litwinionka. Uważam ze jest to najlepszego doradcy w Olsztynie. Zawsze pod telefonem, profesjonalna i uczciwa porada zawsze na czas. Rzetelny, uczciwy i wiarygodny. Zawsze potrafi wyjaśnić wszystkie szczegóły które wydają sie niemożliwe dla klienta. Współpracując z nim czułam sie jakbym współpracowała z członkiem rodziny. Gorąco polecam dla osób które potrzebują profesjonalnej opieki! Ten człowiek odpowie na każde pytanie! Ogromna wiedza, lata pracy i to sie ceni! Gorąco polecam pana Sławomira!!

Marta Szymanska Rekomendacja klienta

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy serdecznie polecić usługi Pana Sławomira. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz stały i klarowny kontakt. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie.

Karolina, Daniel Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do Pana Sławomira zgłosiliśmy się z polecenia. Zostaliśmy profesjonalnie poprowadzeni przez wszystkie etapy, począwszy od wyliczenia zdolności aż do podpisania umowy. Pan Sławomir był bardzo zaangażowany w sprawę, zawsze dostępny i cierpliwy. Byliśmy informowani na bieżąco o każdym kroku i kolejnych procesach. Kontakt i obsługa zawsze na wysokim poziomie. Z całego serca polecamy Pana Sławomira jako profesjonalnego eksperta kredytowego z ogromną wiedzą, doświadczeniem i kulturą osobistą.

Karol i Agnieszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od samego początku pozytywne wrażenie i tak pozostało do końca współpracy. Przeprawa przez dokumentację to było jak spacer z dzieckiem. Prosto, przejrzyście, klarownie, PROFESJONALNIE. Żadnych zdziwień i niejasności. Każdy aspekt omówiony dokładnie i szczegółowo bez owijania w bawełnę. Każda rzecz tłumaczona prostym językiem i przystępnym dla każdego. Nie trzeba znać terminów ekonomicznych by rozumieć co Pan Sławomir tłumaczy. Nie zawiodłem się, a jestem bardzo zadowolony za zaangażowanie i pomoc w braniu kredytu. Do samego końca był Pan nawet przy podpisaniu umowy.

Patryk Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam z czystego serca. Pan Sławomir odpowiedział na każde nasze pytanie i pomógł nam w szybkim i bezpiecznym zawarciu umów z bankiem. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie, od początku do końca. :)

Ala Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Cuż mogę powiedzieć o Panie Sławomirze,przy pierwszym spotkaniu już widać było jego ogromne doświadczenie w branży,widać jest to człowiek który czuję się w tym jak ryba w wodzie,ogromne doświadczenie jak i kultura osobista Pana Sławomira pozwoliła nam zdobyć kredyt bez większego problemu w błyskawicznym czasie,nie wyobrażam sobie przechodzić ten okres raz jeszcze z kimś innym niż Pan Sławomir,jak starać się o kredyt to tylko z Panem Sławomirem. Dziękujemy za współpracę i poprowadzenie nas przez ten okres jak dziecko za rękę Dziękujemy i pozdrawiamy i gorąco polecamy! Kamil & Alicja

Kamil Kredyt 2%

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Sławkiem. Szybko i konkretnie. Wsparcie na każdym etapie. Pan Sławek wszystko dokładnie wyjaśnił, dzięki czemu strach przed kredytem nie był aż taki wielki :) Gorąco polecam !

Iza Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Sławomirem - pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego dzięki czemu cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pan Sławomir jest osobą skrupulatną, znającą się na swoim fachu, zawsze mającą czas dla swojego podopiecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

Klaudia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za współprace. Pan Sławomir to specjalista znający się na swojej pracy, bardzo pomocny, konkretny i zawsze mający czas by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania. Bardzo polecamy współpracę z Panem Sławomirem, cały proces kredytowania przebiegł bardzo sprawnie. Dzięki Panu udało nam się uzyskać kredyt na mieszkanie.

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pana Sławomira otrzymaliśmy od osoby z rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy eksperta. Pan Slawomir dokładnie analizowal nasze potrzeby kredytowe. Jest również bardzo wyrozumiały, z dobrym poczuciem humoru, skrupulatny oraz kompetentny. Polecamy współpracę 🙂

Justyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Otrzymałem kontakt do Pana Sławomira od znajomego, który podobnie jak ja potrzebował pomocy w sprawie kredytu hipotecznego. Rekomendacje, które otrzymałem, pokryły się całkowicie z rzeczywistością. Od początku współpraca z Panem Sławomirem, sprawiała że to wszystko wydawało się łatwe i przyjemne. Dzięki wiedzy, którą posiada, tak też było! Wszystko wyjaśnione od A do Z. Kontakt i cała współpraca na najwyższym poziomie. Pomocny, cierpliwy i z ogromną wiedzą! Szczerze polecam współpracę!

Mateusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Sławomira polecił mi znajomy i ani przez chwilę się nie zawiodłem. Profesjonalizm, ogromna wiedza i obycie na rynku bardzo pomogło mi w podjęciu decyzji i w wybraniu najlepszej oferty. Z pewnością mogę stwierdzić, że gdyby nie Pan Sławomir nie udałoby się tak szybko, łatwo i przyjemnie wszystkiego załatwić. Zawsze przygotowany do spotkania z dbałością o każdy szczegół, cierpliwie potrafił wszystko wytłumaczyć. Zdecydowanie ekspert godny polecenia!

Pawel Kredyt hipoteczny i gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę danego klienta, szybkie i konkretne dzialanie. Od pierwszej konsultacji, przez wyszukiwanie najlepszych ofert aż do uzyskania kredytu. Szczerze polecam wszystkim!

Agnieszka Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Sławomir jest świetnym ekspertem. Zostałam poprowadzona przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości i czułam się przez to bardzo zaopiekowana. Profesionalizm, szybkość działania, skuteczność i miły kontakt. Serdecznie polecam !!!

Mariia Sus Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Sławomir jest bardzo kompetentną osobą, zna się na swojej pracy jak mało kto. Jest prawdziwym ekspertem. Wszystko załatwił w pare dni, wszystko wytłumaczył od A do Z. Na każde pytanie odpowiedział, czy to osobiście czy telefonicznie. Byliśmy w ciągłym kontakcie. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczerze polecam z całego serca.

Agata Leman Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę! Kompletnie nie odczuliśmy, że jesteśmy w procesie ubiegania się o kredyt. Wszystko odbyło się sprawnie i na czas. Na bieżąco byliśmy informowani o przebiegu naszej sprawy i angażowani tylko w to, co nie mogło obyć się bez naszego udziału. Naprawdę warto zaufać Panu Sławomirowi!

Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do pana Sławomira trafiłem z polecenia. Miałem dużo wątpliwości czy mam jakąkolwiek szansę na dostanie kredytu hipotecznego przez mój bardzo młody wiek i nie duży wkład własny, lecz pan Sławomir podszedł do całej sprawy z pełnym profesjonalizmem. Na każde pytanie dostałem odpowiedź. Pan Sławomir był bardzo zaangażowany w moją sprawę, informował mnie o każdym procesie, który przeszedłem i objaśniał co jeszcze zostało. Dostępny o każdej godzinie, punktualny, skupiony na sprawie i z ogromną wiedzą - Polecam bardzo serdecznie pana Sławomira.

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecono mi pana Sławomira jako fachowca w dziedzinie kredytów hipotecznych. Pomimo moich uzasadnionych obaw co do uzyskania kredytu, pan Sławomir już na początku dobrał mi właściwego kredytodawcę. Ponadto dał się poznać jako człowiek godny zaufania o wysokiej kulturze osobistej, bogatym doświadczeniu profesjonalisty oraz jako skuteczny ekspert w świadczonej pomocy. Moja rola sprowadziła się wyłącznie do złożenia podpisów oraz wizyty w banku. Jeżeli ktoś potrzebuje właściwej pomocy w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego oraz pewnego i uczciwego doradcy - polecam pana Sławomira.

Dariusz Otremba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam kierować swoje sprawy do Pana Sławomira. Obsługa jest rzeczowa, profesjonalna i szybka. Mimo, iż jestem księgową , tak lekko nie załatwiłabym wszystkich formalności, wymaganych do uzyskania kredytu. Pan Sławomir po uzyskaniu od nas danych przygotował całą dokumentację i złożył w banku samodzielnie. Z pewnością zaoszczędziliśmy czas i nerwy. Koniecznie skorzystajcie!

Izabela S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam usługi Pana Sławomira. Jest to człowiek w pełni profesjonalny i rzeczowy, w każdej chwili dyspozycyjny. Potrafi wytłumaczyć wszystko nawet takiemu laikowi jak ja.Pomógł mi spełnić marzenie o własnym mieszkanku mimo, że nie byłam łatwym przypadkiem. Polecam serdecznie.

Wiola Szymelfenig Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Sławomira trafiłam z polecenia. Przed spotkaniem wątpiłam w możliwość otrzymania kredytu hipotecznego, jednak Pan Sławomir z zaangażowaniem i profesjonalizmem podszedł do mojej sprawy – cierpliwie tłumaczył mi wszelkie zawiłości związane z procesem ubiegania się o kredyt, był stale w kontakcie ze mną oraz utwierdzał mnie w przekonaniu, iż kredyt na mieszkanie jest w zasięgu moich możliwości. Dodatkowo, mogłam liczyć na wsparcie Pana Sławomira w Banku, podczas podpisywania umowy kredytowej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wdzięczna, iż podejmując tak ważną dla mnie decyzję miałam profesjonalne wsparcie. Mogę też się teraz cieszyć swoim wymarzonym mieszkaniem :)

Lena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mimo wielu trudności i chodzenia za doradcami kredytowymi, którzy tylko próbowali pomóc, dotarłem do Pana Sławomira, który na wstępie powiedział, że POMOŻE! Było ciężko, trochę to trwało, na szczęście wiedza jaką posiada Pan Sławomir w rozeznaniu, które banki czego wymagają była kluczem do udzielenia kredytu i się udało! Polecam z całego serca Pana Sławomira, bardzo kompetentny człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Byłem w kontakcie z 3 doradcami kredytowymi z czego tylko Pan Sławomir potrafił załatwić sprawę i dopiąć wszystko do końca mimo, że sytuacja materialna nie uległa żadnej zmianie. Kontakt z doradcą na najwyższym poziomie, przed pracą, po pracy, w każdej chwili Pan Sławomir odbiera i pomaga. Profesor Nadzwyczajny Bankowości! Polecam!

Tomasz Szymański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Sławomirem była dla mnie przyjemnością. Kompetentny ekspert kredytowy , zna się na rzeczy. W krótkim czasie otrzymałem fachową pomoc, kontakt bardzo dobry. Na pewno będę polecać i w razie potrzeby wrócę z przyjemnością.

Dawid Dąbrowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ciężko dobrać odpowiednie słowa co do Pana Sławomira, można powiedzieć, że pełen profesjonalizm, kompletne zaangażowanie, doradztwo co do najmniejszych spraw- to za mało, żeby powiedzieć tak na prawdę jaką pracę wykonuje Pan Sławomir. Jestem bardzo wdzięczny za tak wspaniałą opiekę ekspercką, bez której nie byłbym wstanie sam cokolwiek zrobić. Z całego serca mogę polecić tak cudowną personę którą jest Pan Sławomir. Jeśli ktoś się waha, przy wyborze eksperta ds. Kredytowych- odpowiedz jest prosta, jest nim Pan Sławomir Litwinionek. Owa rekomendacja jest ogólnikowa co do pracy jaką Pan wkłada w naszą pomoc. Słowa nie wyrażą tego wysiłku i mądrości jaką Pan posiada. Nic innego nie pozostaje jak tylko korzystać z usług Pana Sławomira- nikt nie dozna żadnych rozczarowań pod skrzydłami jakimi oplata nas ten profesjonalny człowiek.

Tobiasz Friedrich Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Sławomira, który znalazł dla mnie bardzo dobry kredyt, pomógł przy formalnościach i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza i do tego bardzo sympatyczna osoba.

Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym serdecznie podziękować za wspołprace oraz znalezienie dobrego kredytu i pomoc przy formalnościach. Jest tego naprawdę sporo. Polecam wszystkim profesjonalne usługi Pana Sławka, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zawsze rzeczowy i punktualny. Moge smialo polecic.

Piotr Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca , poza kompetencjami, które są warunkiem koniecznym , jest niezwykle uprzejmą osobą i z dużą kulturą osobistą. Rzeczowy, punktualny , zawsze przygotowany merytorycznie na spotkanie. Polecam.

Daria Murawska doradztwo kredytowe- klient indywidualny

Przydatność rekomendacji: 100 %