Sławomir Litwinionek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 601377242 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pana Sławomira polecił mi znajomy i ani przez chwilę się nie zawiodłem. Profesjonalizm, ogromna wiedza i obycie na rynku bardzo pomogło mi w podjęciu decyzji i w wybraniu najlepszej oferty. Z pewnością mogę stwierdzić, że gdyby nie Pan Sławomir nie udałoby się tak szybko, łatwo i przyjemnie wszystkiego załatwić. Zawsze przygotowany do spotkania z dbałością o każdy szczegół, cierpliwie potrafił wszystko wytłumaczyć. Zdecydowanie ekspert godny polecenia!

Pawel Kredyt hipoteczny i gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę danego klienta, szybkie i konkretne dzialanie. Od pierwszej konsultacji, przez wyszukiwanie najlepszych ofert aż do uzyskania kredytu. Szczerze polecam wszystkim!

Agnieszka Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Sławomir jest świetnym ekspertem. Zostałam poprowadzona przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości i czułam się przez to bardzo zaopiekowana. Profesionalizm, szybkość działania, skuteczność i miły kontakt. Serdecznie polecam !!!

Mariia Sus Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Sławomir jest bardzo kompetentną osobą, zna się na swojej pracy jak mało kto. Jest prawdziwym ekspertem. Wszystko załatwił w pare dni, wszystko wytłumaczył od A do Z. Na każde pytanie odpowiedział, czy to osobiście czy telefonicznie. Byliśmy w ciągłym kontakcie. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczerze polecam z całego serca.

Agata Leman Kredyt gotowkowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam współpracę! Kompletnie nie odczuliśmy, że jesteśmy w procesie ubiegania się o kredyt. Wszystko odbyło się sprawnie i na czas. Na bieżąco byliśmy informowani o przebiegu naszej sprawy i angażowani tylko w to, co nie mogło obyć się bez naszego udziału. Naprawdę warto zaufać Panu Sławomirowi!

Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do pana Sławomira trafiłem z polecenia. Miałem dużo wątpliwości czy mam jakąkolwiek szansę na dostanie kredytu hipotecznego przez mój bardzo młody wiek i nie duży wkład własny, lecz pan Sławomir podszedł do całej sprawy z pełnym profesjonalizmem. Na każde pytanie dostałem odpowiedź. Pan Sławomir był bardzo zaangażowany w moją sprawę, informował mnie o każdym procesie, który przeszedłem i objaśniał co jeszcze zostało. Dostępny o każdej godzinie, punktualny, skupiony na sprawie i z ogromną wiedzą - Polecam bardzo serdecznie pana Sławomira.

Konrad Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecono mi pana Sławomira jako fachowca w dziedzinie kredytów hipotecznych. Pomimo moich uzasadnionych obaw co do uzyskania kredytu, pan Sławomir już na początku dobrał mi właściwego kredytodawcę. Ponadto dał się poznać jako człowiek godny zaufania o wysokiej kulturze osobistej, bogatym doświadczeniu profesjonalisty oraz jako skuteczny ekspert w świadczonej pomocy. Moja rola sprowadziła się wyłącznie do złożenia podpisów oraz wizyty w banku. Jeżeli ktoś potrzebuje właściwej pomocy w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego oraz pewnego i uczciwego doradcy - polecam pana Sławomira.

Dariusz Otremba Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam kierować swoje sprawy do Pana Sławomira. Obsługa jest rzeczowa, profesjonalna i szybka. Mimo, iż jestem księgową , tak lekko nie załatwiłabym wszystkich formalności, wymaganych do uzyskania kredytu. Pan Sławomir po uzyskaniu od nas danych przygotował całą dokumentację i złożył w banku samodzielnie. Z pewnością zaoszczędziliśmy czas i nerwy. Koniecznie skorzystajcie!

Izabela S. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całego serca polecam usługi Pana Sławomira. Jest to człowiek w pełni profesjonalny i rzeczowy, w każdej chwili dyspozycyjny. Potrafi wytłumaczyć wszystko nawet takiemu laikowi jak ja.Pomógł mi spełnić marzenie o własnym mieszkanku mimo, że nie byłam łatwym przypadkiem. Polecam serdecznie.

Wiola Szymelfenig Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do Pana Sławomira trafiłam z polecenia. Przed spotkaniem wątpiłam w możliwość otrzymania kredytu hipotecznego, jednak Pan Sławomir z zaangażowaniem i profesjonalizmem podszedł do mojej sprawy – cierpliwie tłumaczył mi wszelkie zawiłości związane z procesem ubiegania się o kredyt, był stale w kontakcie ze mną oraz utwierdzał mnie w przekonaniu, iż kredyt na mieszkanie jest w zasięgu moich możliwości. Dodatkowo, mogłam liczyć na wsparcie Pana Sławomira w Banku, podczas podpisywania umowy kredytowej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wdzięczna, iż podejmując tak ważną dla mnie decyzję miałam profesjonalne wsparcie. Mogę też się teraz cieszyć swoim wymarzonym mieszkaniem :)

Lena Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mimo wielu trudności i chodzenia za doradcami kredytowymi, którzy tylko próbowali pomóc, dotarłem do Pana Sławomira, który na wstępie powiedział, że POMOŻE! Było ciężko, trochę to trwało, na szczęście wiedza jaką posiada Pan Sławomir w rozeznaniu, które banki czego wymagają była kluczem do udzielenia kredytu i się udało! Polecam z całego serca Pana Sławomira, bardzo kompetentny człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Byłem w kontakcie z 3 doradcami kredytowymi z czego tylko Pan Sławomir potrafił załatwić sprawę i dopiąć wszystko do końca mimo, że sytuacja materialna nie uległa żadnej zmianie. Kontakt z doradcą na najwyższym poziomie, przed pracą, po pracy, w każdej chwili Pan Sławomir odbiera i pomaga. Profesor Nadzwyczajny Bankowości! Polecam!

Tomasz Szymański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Sławomirem była dla mnie przyjemnością. Kompetentny ekspert kredytowy , zna się na rzeczy. W krótkim czasie otrzymałem fachową pomoc, kontakt bardzo dobry. Na pewno będę polecać i w razie potrzeby wrócę z przyjemnością.

Dawid Dąbrowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ciężko dobrać odpowiednie słowa co do Pana Sławomira, można powiedzieć, że pełen profesjonalizm, kompletne zaangażowanie, doradztwo co do najmniejszych spraw- to za mało, żeby powiedzieć tak na prawdę jaką pracę wykonuje Pan Sławomir. Jestem bardzo wdzięczny za tak wspaniałą opiekę ekspercką, bez której nie byłbym wstanie sam cokolwiek zrobić. Z całego serca mogę polecić tak cudowną personę którą jest Pan Sławomir. Jeśli ktoś się waha, przy wyborze eksperta ds. Kredytowych- odpowiedz jest prosta, jest nim Pan Sławomir Litwinionek. Owa rekomendacja jest ogólnikowa co do pracy jaką Pan wkłada w naszą pomoc. Słowa nie wyrażą tego wysiłku i mądrości jaką Pan posiada. Nic innego nie pozostaje jak tylko korzystać z usług Pana Sławomira- nikt nie dozna żadnych rozczarowań pod skrzydłami jakimi oplata nas ten profesjonalny człowiek.

Tobiasz Friedrich Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Sławomira, który znalazł dla mnie bardzo dobry kredyt, pomógł przy formalnościach i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza i do tego bardzo sympatyczna osoba.

Kamil Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym serdecznie podziękować za wspołprace oraz znalezienie dobrego kredytu i pomoc przy formalnościach. Jest tego naprawdę sporo. Polecam wszystkim profesjonalne usługi Pana Sławka, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zawsze rzeczowy i punktualny. Moge smialo polecic.

Piotr Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca , poza kompetencjami, które są warunkiem koniecznym , jest niezwykle uprzejmą osobą i z dużą kulturą osobistą. Rzeczowy, punktualny , zawsze przygotowany merytorycznie na spotkanie. Polecam.

Daria Murawska doradztwo kredytowe- klient indywidualny

Przydatność rekomendacji: 100 %