Tadeusz Graszek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 48603099991 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Dzięki doradztwu Pana Tadeusza / ja jako pełnomocnik dzieci/ zawarłam ugodę z Getin Bankiem na spłatę kredytu hipotecznego. Widmo komornika i utraty domu zostały na zawsze zażegnane.Dzieci spłacają kredyt na dogodnych ratach. Bardzo dziękuję za fachowe doradztwo i miłą obsługę. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Wacława Zawarcie ugody z Getin Bankiem

Przydatność rekomendacji: 25 %
Gdy nie chcesz sam biegać po bankach i dowiadywać się jakie zaoferują Ci warunki kredytu to gorąco polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług Pana Tadeusza Graszek. Nie wiedzieliśmy że „ktoś” bezpłatnie może poświęcić się dla klienta i zaproponować najdogodniejsze warunki. Współpraca przebiegała w bardzo dobrym tonie. Nie musieliśmy się o nic martwić. Pan Tadeusz wypełnia wszystkie dokumenty i załatwia całość sprawy. Naprawdę sumienny, rzetelny i godny zaufania - polecamy!!!

Ania Radomska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Pan Tadeusz jest osobą, która wykonuje swój zawód na wysokim poziomie. Najważniejszą cechą dobrze zrealizowanego celu jest radość z wykonywania swojej pracy. Po pierwszym spotkaniu wytłumaczył nam jakie dokumenty dokładnie są nam potrzebne (sam przygotował) oraz jakie mamy szanse na kredyt. Byliśmy w wielu bankach, ale dopiero u Pana Tadeusza dowiedzieliśmy się konkretnie na czym stoimy i odzyskaliśmy nadzieje. Osoba bardzo pogodna i na pewno dyspozycyjna. Doradca Finansowy, Godny Polecenia.

A.K. Gortatowscy Kredyt

Przydatność rekomendacji: 25 %
Z pełną odpowiedzialnością polecamy każdemu kto stara się uzyskać kredyt na możliwie jak najlepszych warunkach,doradztwo oferowane przez pana Tadeusza.Posiada ogromną wiedzę , zawsze służy pomocą,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.Szuka i pomaga w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta.Wielkie podziękowania dla pana Tadeusza.Pozdrawiamy.Magda i Karol

Magda i Karol Tadeusz Graszek-godny polecenia

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Tadeuszem, to osoba mająca dużą wiedzę w zakresie finansów, bardzo komunikatywna. W jednym miejscu mogliśmy złożyć wnioski do kilku Banków. A wszystko to całkowicie za darmo. Zdecydowanie polecamy Pana Tadeusza.

Grażyna, Artur hipoteka

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z całą pewnością możemy polecić Pana Tadeusza. Przedstawił nam ofertę kilku Banków i pomógł wybrać tą najlepszą dla nas. Na spotkaniu również pomógł przy wypisywaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu. Pan Tadeusz to osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę, bardzo kompetentna.

Natalia i Wojciech Z. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Tadeusz pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny. Towarzyszył nam przy wszystkich procedurach z tym związanych, w każdej chwili służył pomocą, odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Jest on osobą bardzo komunikatywną, mająca fachową wiedzę. Serdecznie polecamy Pana Tadeusza.

Dominik, Asia kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 33 %
Jestem bardzo zadowolony z pośrednictwa przy kredycie na zakup mieszkania. Dzięki pomocy Pana Tadeusza Graszka mogę mieszkać w swoim własnym mieszkaniu. Bardzo serdecznie polecam.

Jarek kredyt na zakup

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Tadeuszem. Bardzo kompetentna osoba, z duża wiedzą, przy tym był bardzo rzeczowy i komunikatywny. Zdecydowanie polecamy go jako doradcę finansowego, tym bardziej, że jego usługi są całkowicie bezpłatne.

Jarosła i Weronika Szydłowscy inwestycje

Przydatność rekomendacji: 25 %
Bardzo profesjonalna fachowa obsługa. Współpraca od podpisania wniosku aż do podpisania umowy kredytowej. Zdecydowanie możemy polecić Pana Tadeusza.

Natasza i Adam kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z całą pewnością możemy polecić tego doradce finansowego. Jest on bardzo kompetentny, rzetelnie wykonuje swoją pracę, w każdej chwili służył pomocą, wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Polecamy!!!

Inga i Jacek kredyt

Przydatność rekomendacji: 33 %
Numer do Pana Tadeusza otrzymaliśmy od naszych znajomych, którym Pan Tadeusz pomógł załatwić kredyt hipoteczny. Byli oni bardzo zadowoleni ze współpracy z nim. I faktycznie mieli racje. Pan Tadeusz jest to osoba z dużą wiedzą w zakresie kredytów. Pomógł nam przy całym procesie kredytowym i załatwianiu wszelkich formalności związanych z budową domu. Gorąco go polecamy!!!

Tomasz i Martyna Boguszewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego doradce finansowego. Jest on bardzo kompetentną osobę, z dużą wiedzą. Pomógł mi przy wyborze najlepszego funduszu inwestycyjnego. Polecam jego usługi.

Agata kredyt

Przydatność rekomendacji: 0 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Tadeuszem. Jest to osoba godna polecenia. Dzięki jego pomocy otrzymaliśmy kredyt na budowę domu. Pomógł on nam wybrać ofertę kredytu i poprowadził przez wszystkie formalności aż do podpisania umowy kredytowej.

Bożena i Jan Nowakowski kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam Pana Tadeusza, ponieważ jest bardzo rzetelnym osobą znającą się na swojej pracy. W 2011 roku dokonał za nas wszystkich formalności związanych z kredytem mieszkaniowym. Przychodziliśmy tylko składać podpisy(nic nas nie interesowało po za wybraniem najlepszej oferty jakie przedstawił nam Pan Tadeusz). W razie jakichkolwiek niejasności perfekcyjnie i z wielkim spokojem wytłumaczył. POLECAM!!!

Marek i Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Tadeusz Graszek jest godnym zaufania, posiadającym ogromną wiedzę i co najważniejsze sprawnie i skutecznie działającym doradcą finansowym. Współpracuje z wieloma bankami dzięki temu jest zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami. Uzyskanie kredytu w Moim wypadku nie było łatwe ale dzięki Panu Tadeuszowi i Jego doskonałemu rozeznaniu na rynku kredytów hipotecznych dostałem bardzo dobre warunki kredytu "Rodzina Na Swoim". Muszę przyznać, że szybkość z jaką pracuję Pan Tadeusz oraz informowanie Mnie telefonicznie o każdym następnym kroku była miłym zaskoczeniem jak dba o klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zawsze chętnie udzielał Mi szczegółowych informacji. Spotkania z Nim i rozmowa to czysta przyjemność. Dziekuję jeszcze raz i Gorąco Polecam każdemu!!

Tucholski Łukasz Kredyt Hipoteczny "Rodzina Na Swoim"

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy współpracę z panem Tadeuszem. Pomógł nam wybrać ofertę, skompletować i wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty oraz uzyskać kredyt hipoteczny, który wcześniej uznaliśmy za nieosiągalny. Współpraca z panem Tadeuszem przebiegała w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Nigdy nie było najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z nim, a doradztwo i gotowość do pomocy w późniejszym okresie na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

Lucyna i Waldemar Szczypscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 31 %
Tadeusz Graszek jest osobą wyjątkowo kompetentną, sumienną i profesjonalną. Jego usługi są na najwyższym poziomie.Posiada szeroką wiedzę na temat aktualnej oferty banków, co w obecnych dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych jest bardzo istotne bo pozwala na szybką reakcję, czy podjęcie decyzji. Nasz kredyt akurat nie należał do najłatwiejszych dlatego tym bardziej dziękujemy za zaangażowanie, zaufanie i rzetelną pracę jednocześnie w przyjemnej atmosferze.Nigdy nie mieliśmy najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z Nim - natychmiast odpisywał na maile i zawsze odbierał telefony. Jego wiedzę i gotowość niesienia pomocy klientom oceniamy bardzo wysoko. Polecamy jego usługi każdemu, kto chce skorzystać z doradztwa finansowego.

K.B. Jewartowscy Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 47 %
SZANOWNI PAŃSTWO PAN TADEUSZ JEST NAJBARDZIEJ KOMPETENTNĄ OSOBA KTÓRA DO TEJ PORY POZNAŁEM DORADZIŁ ORAZ ZAŁATWIŁ WSZYSTKIE FORMALNOSCI ZWIAZANE Z KREDYTEM ZAWSZE DO DYSPOZYCJI NAWET TERAZ GDY MINEŁO JUZ KILKA TYG. I MIESZKAMY JUZ W NOWYM DOMU PAN TADEUSZ NADAL NAM POMAGA ABY DOPROWADZIC WSZYSTKIE FORMALNOSCI DO KONCA.Z GODNOSCIA POLECAM PANA TADEUSZA JEST OSOBĄ RZETELNĄ,GODNY ZAUFANIA WIEM ZE NIKT SIE NA NIM NIE ZAWIEDZIE ZROBI WSZYSTKO CO W JEGO MOCY ,ABY BYLI PAŃSTWO ZADOWOLENI POZDRAWIAM

CELINA ŁEGOWSKA I KAMIL GÓRZEWSKI KREDYT NA DOM

Przydatność rekomendacji: 51 %
W 100% polecamy Pana Tadeusza. Dzięki jego pomocy bardzo szybko i sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalności i otrzymaliśmy kredyt na bardzo dogodnych warunkach, które nam zaoferował Pan Tadeusz. Jest bardzo profesjonalny, miły i świetnie rozumie potrzeby klienta.Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Tadeusza.Wizyta w biurze to sama przyjemność -panuje bardzo miła atmosfera,wszystkim życzymy takiego doradcy. Dziękujemy bardzo Z poważaniem Małgorzata i Dariusz

Małgorzata i Dariusz Markowscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 64 %
W kilku słowach, można powiedzieć, że Pan Tadeusz Graszek to doradca godzien zaufania. W prosty i przejrzysty sposób objaśnił możliwości udzielenia kredytu. Załatwił wszystkie formalności i w ciągu dwóch tygodni mogliśmy cieszyć się z mieszkania. A rata - dużo niższa niż w bankach, w których staraliśmy się o kredyt. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

Jan Bielaszka Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 52 %
Pan Tadeusz Graszek to doradca godny uznania i polecenia. Dwa lata temu (bez pomocy doradcy) wzieliśmy z mężem z konieczności kredyt hipoteczny na budowę domu na bardzo niedogodnych warunkach. Ten Pan uratował nam życie. Po przeanalizowaniu naszych potrzeb finansowych znalazł nam bank, ktory spełnił nasze oczekiwania. Obecnie nasza rata miesięczna jest o 550 zł mniejsza niż w poprzednim banku. Apeluję do przyszłych kredytobiorców- NIE PODEJMUJCIE TAK WAŻNYCH DECYZJI ŻYCIOWYCH SAMI. Pomoże wam w tym specjalista. To nic nie kosztuje. Pan T.Graszek to naprawdę doradca na wagę złota.

Teresa Kłosowska Kredyt na dom

Przydatność rekomendacji: 44 %
Super sprawa z Panem Doradcą!!! Naprawdę warto skorzystać z Jego Usług:)!!! Polecam w 100% tego Pana!!!!

Żaneta Malinowska Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 55 %