Radosław Czyrynda

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 788448682 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu?  

Oferuję bezpłatne informacje w zakresie usług finansowych. Pomogę skompletować dokumentację, wypełnić wnioski oraz będę pośredniczył w Twoim imieniu z Bankiem od momentu złożenia wniosku do wypłaty kredytu. 

Współpracuję z 23 bankami.

Doświadczenie

Obecnie pracuję w firmie ANG Spółdzielnia.

Swoje doświadczenie budowałem  w firmie OPEN FINANCE S.A. oraz TAXCARE S.A.

Pomagam klientom od 2012 roku.

Mam za sobą dużą ilość zamkniętych kredytów hipotecznych i refinansowych.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2005 2010 Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku

Atuty eksperta

Jestem mobilny.

Na życzenie dojeżdzam do Klienta.

Pierwsza zasada mojego działania to jedna wizyta Klienta w banku - w celu podpisania umowy kredytowej.

Prowadzę sprawy od początku do końca oraz służę pomocą w obsłudze kredytu.

 

 

Oferta 23 banków w jednym miejscu !

Przykłady opisanych spraw

  • Kredyty:

                  - zakup mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym

                  - budowy oraz zakup domu

                  - refinansowanie poniesionych kosztów w związku z zakupem bądź budową

                  - refinansowanie kredytów hipotecznych ( zamiana na tańsze lub skrócenie okresu kredytowania )

                  - konsolidacje kredytów

                  - gotówki oraz pożyczki hipoteczne

Wybrane rekomendacje

Z całą odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Radosława. To bardzo kompetentny, sprawny a przede wszystkim skuteczny doradca. Przygotował całą dokumentację oraz powiadamiał o kolejnych działaniach i krokach w uzyskaniu kredytu. Zawsze dostępny pod telefonem, o każdej porze dnia. Przekazywał nam informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura osobista, spokój i opanowanie. Polecamy bez dwóch zdań.

Ewlelina i Marek Kredyt hipoteczny

Pan Radosław w bardzo profesjonalny sposób podszedł do sprawy. Pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z udzieleniem kredytu hipotecznego. Dzięki niemu bardzo szybko uzyskaliśmy pieniążki. Dziękuję i na pewno będę Pana Radosława polecała znajomym

Ania i Arek 300 % profesjonalizmu

Pan Radosław to osoba bardzo sumienna i konkretna. Sprawnie i szybko pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Jako, że mieszkam za granicą, byłem przygotowany na wystąpienie pewnych dodatkowych problemów związanych z uzyskaniem tego kredytu, ale Pan Radosław zredukował je do minimum, dzięki czemu kredyt otrzymałem w kilka tygodni. Fachowe doradztwo, i co ważne, opieka i pomoc do samego końca, nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku, sprawiły że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Mirosław Król Kredyt

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Pana Radka. Bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Pan Radosław pomógł mi i mojemu narzeczonemu "przebrnąć" przez formalną strone kredytu. Wszystko załatwiliśmy praktycznie w 3 miesiące ( zarówno znalezienie nieruchomości jak i proces kredytu ). Bardzo dobry kontakt, wsparcie i chęć pomocy powiązana z intensywnym działaniem to główne zalety Pana Radka. Polecam Każdemu !!!

Patrycja Noć Kredyt Hipoteczny

Niezwykle rzetelna, dokładna i skrupulatna. Wszelkie niejasności potrafi wyjaśnić w sposób przejrzysty tak, żeby osoba nie mająca pojęcia n/t kredytów wszystko zrozumiała. Pan Radosław w naszym przypadku okazał się naprawdę pomocny, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze świadczonych przez niego usług - na wszelkie pytania, jakie zadawaliśmy (i czasem nadal zadajemy) - zawsze odpowiada rzeczowo, skrupulatnie i szybko. Bardzo zaangażowana w każdą sprawę. Z pewnością- polecamy, szczerze.

Krystyna i Krzysztof Sieradzcy kredyt hipoteczny

Pan Radosław został mi polecony przez znajomych, z zapewnieniem, że jest to osoba kompetentna i świadoma swoich działań. Mimo, że dzieli nas spora odległość, kontakt jest rzetelny i sprawny a działania podejmowane przez Pana Radosława nie pozostawiają złudzeń co do profesjonalizmu i kompetencji doradczych jej osoby. Pozostaje żywić nadzieję, że i pozostali doradcy dysponują przynajmniej zbliżoną wiedzą, operatywnością oraz zapałem.

Ewa Jaroń kredyt

Staraliśmy się z mężem o kredyt na budowę domu. Znajomi polecili nam Pana Radosława. Pan Radosław wziął sprawę w swoje fachowe ręce i dziś możemy z mężem powiedzieć "MAMY DOM" . Pan Radosław potrafi nie tylko załatwić fachowo i sprawnie sprawę, ale także swoim wesołym i dobrym usposobieniem podtrzymać na duchu, w chwilach słabości. Polecam wszystkim takiego doradcę

Grażyna, Jan Błachowiak kredyt

Polecamy Pana Radosława. Jest to osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę. Bardzo komunikatywny, mający dużą wiedzę. Pomógł nam przy wyborze właściwej dla nas oferty kredytowej.

Weronika i Grzegorz Łukaszewscy hipoteka

Polecamy Pana Radosława wszystkim, którzy potrzebują pomocy w załatwieniu kredytu. Do tej pory myśleliśmy, że uzyskanie kredytu będzie bardzo trudne, żmudne i uciążliwe. Poszukując kredytu byliśmy w różnych bankach. Skontaktowaliśmy się również z doradcą. Pan Radosław jest bardzo kompetentną i rzetelną osobą, godną zaufania. Sprawnie i szybko przeprowadził wszelkie formalności związane z kredytem. Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy własny, mały domek! Gorąco polecamy!

Żaneta i Jakub Miłko kredyt hipoteczny