Img_4339

Radosław Czyrynda

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 788448682 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu?  

Oferuję bezpłatne informacje w zakresie usług finansowych. Pomogę skompletować dokumentację, wypełnić wnioski oraz będę pośredniczył w Twoim imieniu z Bankiem od momentu złożenia wniosku do wypłaty kredytu. 

Współpracuję z 23 bankami.

Doświadczenie

Obecnie pracuję w firmie ANG Spółdzielnia.

Swoje doświadczenie budowałem  w firmie OPEN FINANCE S.A. oraz TAXCARE S.A.

Pomagam klientom od 2012 roku.

Mam za sobą dużą ilość zamkniętych kredytów hipotecznych i refinansowych.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2005 2010 Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku

Atuty eksperta

Jestem mobilny.

Na życzenie dojeżdzam do Klienta.

Pierwsza zasada mojego działania to jedna wizyta Klienta w banku - w celu podpisania umowy kredytowej.

Prowadzę sprawy od początku do końca oraz służę pomocą w obsłudze kredytu.

 

 

Oferta 23 banków w jednym miejscu !

Przykłady opisanych spraw

  • Kredyty:

                  - zakup mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym

                  - budowy oraz zakup domu

                  - refinansowanie poniesionych kosztów w związku z zakupem bądź budową

                  - refinansowanie kredytów hipotecznych ( zamiana na tańsze lub skrócenie okresu kredytowania )

                  - konsolidacje kredytów

                  - gotówki oraz pożyczki hipoteczne

Wybrane rekomendacje

Pan Radosław w bardzo profesjonalny sposób podszedł do sprawy. Pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z udzieleniem kredytu hipotecznego. Dzięki niemu bardzo szybko uzyskaliśmy pieniążki. Dziękuję i na pewno będę Pana Radosława polecała znajomym

Ania i Arek 300 % profesjonalizmu

Data dodania: 2015-01-05

Pan Radosław to osoba bardzo sumienna i konkretna. Sprawnie i szybko pomógł mi w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Jako, że mieszkam za granicą, byłem przygotowany na wystąpienie pewnych dodatkowych problemów związanych z uzyskaniem tego kredytu, ale Pan Radosław zredukował je do minimum, dzięki czemu kredyt otrzymałem w kilka tygodni. Fachowe doradztwo, i co ważne, opieka i pomoc do samego końca, nawet przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku, sprawiły że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Mirosław Król Kredyt

Data dodania: 2013-07-09

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Pana Radka. Bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Pan Radosław pomógł mi i mojemu narzeczonemu "przebrnąć" przez formalną strone kredytu. Wszystko załatwiliśmy praktycznie w 3 miesiące ( zarówno znalezienie nieruchomości jak i proces kredytu ). Bardzo dobry kontakt, wsparcie i chęć pomocy powiązana z intensywnym działaniem to główne zalety Pana Radka. Polecam Każdemu !!!

Patrycja Noć Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2013-07-09

Niezwykle rzetelna, dokładna i skrupulatna. Wszelkie niejasności potrafi wyjaśnić w sposób przejrzysty tak, żeby osoba nie mająca pojęcia n/t kredytów wszystko zrozumiała. Pan Radosław w naszym przypadku okazał się naprawdę pomocny, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze świadczonych przez niego usług - na wszelkie pytania, jakie zadawaliśmy (i czasem nadal zadajemy) - zawsze odpowiada rzeczowo, skrupulatnie i szybko. Bardzo zaangażowana w każdą sprawę. Z pewnością- polecamy, szczerze.

Krystyna i Krzysztof Sieradzcy kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-06-03

Pan Radosław został mi polecony przez znajomych, z zapewnieniem, że jest to osoba kompetentna i świadoma swoich działań. Mimo, że dzieli nas spora odległość, kontakt jest rzetelny i sprawny a działania podejmowane przez Pana Radosława nie pozostawiają złudzeń co do profesjonalizmu i kompetencji doradczych jej osoby. Pozostaje żywić nadzieję, że i pozostali doradcy dysponują przynajmniej zbliżoną wiedzą, operatywnością oraz zapałem.

Ewa Jaroń kredyt

Data dodania: 2013-05-28

Staraliśmy się z mężem o kredyt na budowę domu. Znajomi polecili nam Pana Radosława. Pan Radosław wziął sprawę w swoje fachowe ręce i dziś możemy z mężem powiedzieć "MAMY DOM" . Pan Radosław potrafi nie tylko załatwić fachowo i sprawnie sprawę, ale także swoim wesołym i dobrym usposobieniem podtrzymać na duchu, w chwilach słabości. Polecam wszystkim takiego doradcę

Grażyna, Jan Błachowiak kredyt

Data dodania: 2013-05-28

Polecamy Pana Radosława. Jest to osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę. Bardzo komunikatywny, mający dużą wiedzę. Pomógł nam przy wyborze właściwej dla nas oferty kredytowej.

Weronika i Grzegorz Łukaszewscy hipoteka

Data dodania: 2013-05-28

Polecamy Pana Radosława wszystkim, którzy potrzebują pomocy w załatwieniu kredytu. Do tej pory myśleliśmy, że uzyskanie kredytu będzie bardzo trudne, żmudne i uciążliwe. Poszukując kredytu byliśmy w różnych bankach. Skontaktowaliśmy się również z doradcą. Pan Radosław jest bardzo kompetentną i rzetelną osobą, godną zaufania. Sprawnie i szybko przeprowadził wszelkie formalności związane z kredytem. Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy własny, mały domek! Gorąco polecamy!

Żaneta i Jakub Miłko kredyt hipoteczny

Data dodania: 2013-05-28