Zdj%c4%99cie_m1

Marcin Garbarek

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 505865445 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?

Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Bardzo dobry kontakt, konkretne informacje i kompetentna obsługa. Pan Marcin pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny. Zaopiekował się nami i wprowadził w tajniki ofert banków, tak abyśmy sami mogli zdecydować co nam najbardziej odpowiada. Wszystko zakończyło się pozytywnym rozpatrzeniem wniosku kredytowego i podpisaniem umowy z bankiem. Bardzo polecamy Pana Marcina.

Dominika i Adam Doradztwo kredytowe

Data dodania: 2019-09-03

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panem Marcinem spotkaliśmy się 6 lat temu w sprawie kredytu hipotecznego na mieszkanie. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Po kilku latach zdecydowaliśmy się ponownie skontaktować z Panem Marcinem i skorzystać z jego usług. Na każdym etapie Pan Marcin nam doradzał, wyjaśniał i doprowadził nasza sprawę do końca, mimo, ze była dość skomplikowana. Bardzo polecamy skorzystanie z wiedzy i usług Pana Marcina, bo bardzo ciężko dziś znaleźć dobrego doradcę jakim jest Pan Marcin. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w kupnie domu!

Natalia i Przemek Doradztwo

Data dodania: 2019-08-31

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marcin doradzał nam w sprawie kredytu hipotecznego. Był naszym drugim doradcą, i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim profesjonalnym podejściem do klienta. Na wszystkie pytania odpowiadał szybko i konkretnie. Znalazł dla nas kilka propozycji ale podpowiedział, która jest najkorzystniejsza. Pan Marcin oddzwania jak nie może odebrać telefonu i jest punktualny co dla nas było bardzo istotnym punktem we współpracy. Polecamy

Paulina i Paweł Doradztwo

Data dodania: 2019-08-29

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem klientem Pana Marcina od dwóch lat. Jest to bardzo dobry fachowiec. Pan Marcin poświęcił mi wystarczający czas na przedstawienie moich potrzeb. Szybko otrzymałem atrakcyjne propozycje finansowe. Odczułem, że jestem obsługiwany przez profesjonalistę i się nie myliłem. POLECAM!!!

Andrzej Obsługa finansowa

Data dodania: 2019-07-16

Przydatność rekomendacji: 100 %