Marcin Garbarek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 505865445 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Marcin to doradca idealny! W bardzo przyjaznej atmosferze przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, pośrednicząc jednocześnie między bankiem i deweloperem. Z dużą cierpliwością i w jasny sposób odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Wspaniała współpraca, pełen profesjonalizm , a w dodatku ludzkie podejście. Naprawdę polecamy!

Agnieszka i Arek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panem Marcinem Garbarkiem. Pan Marcon jest osobą cierpliwą i godną zaufania. Z ogromnym spokojem wytłumaczył nam zawiłości kredytowe i nakierował na najlepszy wybór.

Agata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę! Pan Marcin pomógł mi uzyskać mój pierwszy kredyt na własne mieszkanie. Dzięki temu nie musiałam się martwić o żadne dokumenty, pośredniczył między bankiem i deweloperem. Wszystkie sprawy były omówione w bardzo zrozumiały sposób. Podczas spotkań czułam, że Pan Marcin poświęca czas tylko dla mnie i mojej sprawy, nigdy się nie śpiesząc- co uważam, że jest bardzo ważne w kontakcie z klientem. Raz jeszcze DZIĘKUJĘ za pomoc i tak sprawne uzyskanie kredytu!

Bogusia Kredy Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Niekwestionowany ekspert w swojej dziedzinie. Gdy potrzeba dodatkowego podpisu przyjedzie do domu, zawiezie do banku. Potrafi cierpliwie tłumaczyć temat przez 2h. Godny zaufania i polecenia. Z pewnością będę zwracał się do Pana Marcina w przyszłości w kwestiach kredytów i ubezpieczeń.

Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Skorzystaliśmy z pomocy Pana Marcina ponieważ poleciła nam go nasza znajoma. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt oraz szybkie załatwienie formalności. Serdecznie polecam.

B.R. Karczewscy Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marcin to osoba godna polecenia. Profesjonalizm, ogromna wiedza, rzetelność i uczciwość, to cechy charakteryzujące Pana Marcina. Formalności związane z kredytem przebiegały szybko i sprawnie, z finałem podpisania umowy kredytowej. Pozdrawiam.

Monika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z usług Pana Marcina skorzystaliśmy, kupując dom od dewelopera i było to trafną decyzją. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniły się do tego, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie, a dodatkowo pośredniczył w kontaktach z deweloperem, co w naszej sytuacji bardzo się przydało. Zajął się całą „papierologią” i kontaktami. Wielkie podziękowania za pracę, jaką włożył w nasz kredyt, za podpowiedzi i pomoc w wyborze kredytu, a także cierpliwość do naszych pytań, słuchał nas bardzo uważnie i za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczył. Naprawdę możemy serdecznie polecić Pana Marcina!

Agnieszka i Bartek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rekomenduję współpracę z Panem Marcinem. Dzięki jego usługom mój pierwszy w życiu kredyt hipoteczny udało mi się załatwić bardzo sprawnie. Udało się podpisać umowę kredytu w planowanym terminie. Nie było żadnych problemów z kontaktem. Szczerze polecam.

Michał Bielarczyk Zdecydowanie polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelna wiedza, znajomość rynku, doświadczenie i profesjonalizm Pana Marcina pomogły nam w znalezieniu i uruchomieniu kredytu hipotecznego na dom. Będąc nawet w bardzo niekorzystnej sytuacji, dzięki odpowiedniemu planowaniu i przygotowaniu udało nam się nie tylko uzyskać kredyt, ale także otrzymać świetne warunki. Zachęcam do kontaktu z Panem Marcinem ponieważ słowo ekspert bez wątpienia się w tym wypadku sprawdza.

Jacek Gorąco polecam współpracę z Panem Marcinem

Przydatność rekomendacji: 50 %
Sprawna obsługa i rzetelność. Pan Marcin dołożył wszelkich starań, by zapewnić nam najlepszą ofertę kredytową. Sympatyczny i fachowy doradca rozumiejący potrzeby klientów. Polecamy.

Artur i Gosia Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo dobry kontakt, konkretne informacje i kompetentna obsługa. Pan Marcin pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny. Zaopiekował się nami i wprowadził w tajniki ofert banków, tak abyśmy sami mogli zdecydować co nam najbardziej odpowiada. Wszystko zakończyło się pozytywnym rozpatrzeniem wniosku kredytowego i podpisaniem umowy z bankiem. Bardzo polecamy Pana Marcina.

Dominika i Adam Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z Panem Marcinem spotkaliśmy się 6 lat temu w sprawie kredytu hipotecznego na mieszkanie. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Po kilku latach zdecydowaliśmy się ponownie skontaktować z Panem Marcinem i skorzystać z jego usług. Na każdym etapie Pan Marcin nam doradzał, wyjaśniał i doprowadził nasza sprawę do końca, mimo, ze była dość skomplikowana. Bardzo polecamy skorzystanie z wiedzy i usług Pana Marcina, bo bardzo ciężko dziś znaleźć dobrego doradcę jakim jest Pan Marcin. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w kupnie domu!

Natalia i Przemek Doradztwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Marcin doradzał nam w sprawie kredytu hipotecznego. Był naszym drugim doradcą, i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim profesjonalnym podejściem do klienta. Na wszystkie pytania odpowiadał szybko i konkretnie. Znalazł dla nas kilka propozycji ale podpowiedział, która jest najkorzystniejsza. Pan Marcin oddzwania jak nie może odebrać telefonu i jest punktualny co dla nas było bardzo istotnym punktem we współpracy. Polecamy

Paulina i Paweł Doradztwo

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem klientem Pana Marcina od dwóch lat. Jest to bardzo dobry fachowiec. Pan Marcin poświęcił mi wystarczający czas na przedstawienie moich potrzeb. Szybko otrzymałem atrakcyjne propozycje finansowe. Odczułem, że jestem obsługiwany przez profesjonalistę i się nie myliłem. POLECAM!!!

Andrzej Obsługa finansowa

Przydatność rekomendacji: 100 %