Agnieszka Walczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509459997 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Moim celem jest przede wszystkim profesjonalne doradztwo kredytowe oraz kompleksowe przeprowadzenie Klienta przez wszystkie formalności kredytowe.

Jako niezależny doradca kredytowy współpracuję z wiodącymi bankami, dzięki czemu gwarantuję swoim Klientom optymalne warunki kredytowe i zapewniam wysoką przyznawalność kredytu.

Oferuję całkowicie bezpłatną pomoc w wyborze oferty, kompletowaniu dokumentów, złożeniu wniosków, negocjowaniu z bankiem, załatwieniu formalności oraz nadzorowaniu sprawy do momentu jej sfinalizowania.

Warto zaznaczyć, że kredyt hipoteczny najlepszy dla wszystkich nie istnieje. Sztuka polega na tym, żeby wybrać optymalny bank, ale i optymalny produkt hipoteczny dopasowany do konkretnej osoby.

Jak już wspomniałam, moje usługi są całkowicie bezpłatne na każdym etapie, a ja jestem po to by pomóc i wyjaśnić wszelkie niejasności! Dzięki temu Klient oszczędzą czas i pieniądze.
 

 • pomagam Klientom wybrać najlepszą dla nich ofertę kredytową opierając się na aktualnej ofercie bankowej
 • pomagam kompletować wymagane dokumenty i wypełniać wnioski kredytowe
 • pozostaję w kontakcie z bankami i informuję na bieżąco o postępach procesu kredytowego
 • informuję o decyzjach kredytowych i doprowadzam do podpisania umów
 • monitoruję spełnienie warunków i informuję Klientów o uruchomieniu ich kredytów

 

Moje usługi są w pełni bezpłatne dla Klientów.

Zapraszam Państwa do kontaktu - chętnie pomogę w sprawie Państwa kredytu na mieszkanie.

Doświadczenie

Od kilkunastu lat pracuję jako doradca kredytowy.

Doświadczenie zdobywałam w takich instytucjach jak Bank BPH, Deutsche Bank, czy Open Finance.

Atuty eksperta

Uczciwość


♦  zawsze oferta jest zgodna z prawdą i rzetelnie przedstawiona


Wiedza


♦  staram się zawsze być na bieżąco,  uaktualniam i poszerzam swoją wiedzę


Doświadczenie


♦  od lat doradzam i obsłużyłam setki zadowolonych Klientów


Empatia


♦  to klient decyduje, ja tylko słucham i pomagam, zgodnie ze swoją nalepszą wiedzą


Sprawność


♦  szybko analizuję sprawę, przedstawiam propozycje rozwiązań i sprawnie nadzoruję proces


Rzetelność


♦  powierzone mi sprawy Klientów są bezpieczne

 

Przykłady opisanych spraw

 • kredyty na zakup nieruchomości mieszkalnych na rynku pierwotnym lub wtórnym
 • kredyty na zakup działek budowlanych, rolnych, komercyjnych
 • kredyty na budowę domu
 • kredyty na refinansowanie kosztów poniesionych na cel mieszkaniowy
 • kredyty w programie"Rodzina Na Swoim"
 • kredyty konsolidacyjne
 • pożyczki hipoteczne

 

 • pomoc w wyborze nieruchomości
 • weryfikację treści umów przedwstępnych
 • współpracę z notariuszem oraz rzeczoznawcą majątkowym
 • pomoc w gromadzeniu dokumentów oraz sprawna obsługa wniosków w dowolnie wybranych bankach
 • odpowiedź na każde, nawet najtrudniejsze pytanie
 • wskazanie rozwiązań pozwalających wcześniej spłacić kredyt

 

Wybrane rekomendacje

Zdecydowanie polecamy! Pani Agnieszka była bardzo pomocna od samego początku do końca. Wykazywała się dużą inicjatywą w dobraniu najlepszego kredytu. Do tego jest bardzo sympatyczna i otwarta! 🙂 Nigdy nie było problemu ze skontaktowaniem się, sporo spraw dało radę załatwić przez telefon, również w sytuacjach naglących. Super podejście i pełen profesjonalizm! Karolina i Kajetan

Karolina i Kajetan Kredyt hipoteczny

Polecam kontakt z Panią Agnieszką, jest rzetelnym ekspertem z dużą wiedzą, którą przekazuje klientom w jasny i przystępny sposób. Na każdym etapie formalności związanych ze składaniem wniosku o kredyt Pani Agnieszka okazywała fachową pomoc, cały proces przebiegł szybko i sprawnie . Poza tym Pani Agnieszka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Oby więcej takich osób!!!

Wioleta kredyt hipoteczny

Pani Agnieszka jest bardzo fachową, kompetentną , a do tego niesłychanie miłą i cierpliwą oraz pomocną doradczynią. Dzięki niej wszelkie moje wątpliwości dotyczące kredytu hipotecznego zostały natychmiast wyjaśnione, a uzyskanie kredytu hipotecznego na wymarzone 4 kąty przestało być czymś strasznym. Pani Agnieszka poświęciła naprawdę dużo uwagi i czasu moim staraniom się o kredyt i zawsze na bieżąco informowała mnie o postępach dzięki czemu mogłem spać spokojnie. Gdyby każdy doradca był taki pomocny i cierpliwy to uzyskiwanie kredytu z pewnością byłoby przyjemniejsze. Dziękuję bardzo raz jeszcze i polecam wszystkim gorąco.

Jakub Walony Podziękowanie za doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Na przełomie maja i czerwca 2016, staraliśmy się z mężem o kredyt mieszkaniowy. Na całe szczęście trafiliśmy na Panią Agnieszkę, która od razu wiedziała, czego potrzebujemy. Fachowa pomoc Pani Agnieszki przyczyniła się do bardzo sprawnej finalizacji kredytu mieszkaniowego i odbioru wymarzonych kluczy. Pragnę podkreślić, że Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym Fachowcem, który zna się na finansach i bankowości, ale jest przede wszystkim człowiekiem ze świetnym podejściem do ludzi. Jej otwartość, ciepło, empatia i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów pomogła nam bezstresowo przejść przez drogę "od wniosku do odbioru mieszkania". Pani Agnieszka jest Doradcą, który wychodzi na przeciw młodym ludziom, którzy cenią sobie czas. Była z nami w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, informowała nas o każdym kolejnym podejmowanym kroku a także o decyzjach banku. Nie martwiliśmy się dosłownie o nic. Wszystkie dokumenty, wnioski, pisma - Pani Agnieszka załatwiła za nas (lub wskazała konkretną osobę do kontaktu). Dzięki Pani Agnieszce dzisiaj cieszymi się własnym "M". Mimo tego, że nie załapaliśmy się na dofinansowanie MDM na rok 2016, Pani Agnieszka znalazła dla nas rozwiązanie dzięki któremu mamy swoje wymarzone cztery kąty. Oprócz tego należy podkreślić, że Pani Walczak była w stałym kontakcie z Deweloperem, od którego kupiliśmy mieszkanie, co znacznie ułatwiło kontakt i przyspieszyło całą procedurę kredytową. Z czystym sumieniem gorąco polecam Panią Walczak wszystkim, którzy starają się o kredyt mieszkaniowy. Jestem przekonana, że niejednokrotnie jeszcze skorzystamy z pomocy Pani Agnieszki. Nie ma mowy, żebym kiedykolwiek skorzystała z usług innego doradcy.

Paulina Nowak Serdecznie Polecam!

Polecam usługi Pani Agnieszki, sprawa pierwszego w życiu kredytu wydawała się być ciężką przeprawą a okazało się, iż wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko bez zbędnego biegania po bankach itp. Polecam wszystkim.

Robert Kredyt hipoteczny

Rzetelne i sprawne pozyskanie finansowania celem zakupu nieruchomości. Z czystym sumieniem gorąco polecam!

Sławomir Moraczyński zakup mieszkania

Chciałabym bardzo podziękować Pani Agnieszce za pomoc w uzyskaniu kredytu, za ogromną wiedzę dotyczącą banków i wszystkich formalności. Dzięki Pani wszystko poszło tak szybko :) Jest Pani rewelacyjna :) pozdrawiam :)

Dorota Foltyńska kredyt na zakup mieszkania

Bardzo kompetentna osoba oferujaca w pełni profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa pomoc podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Polecam!

Maciej Kredyt Hipoteczny - Gorąco polecam

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką, bardzo sympatyczna osoba, przy tym rzeczowy doradca, rozwiewający wszelkie wątpliwości i rozwiązujący problemy na linii klient-bank. Towarzyszyła nam przy podpisaniu umowy z bankiem, sprawdzając czy wynegocjowane warunki są zgodne z tymi na umowie. Współpracując z Panią Agnieszką z pewnością można liczyć na indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie. Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie szukał doradcy finansowego z czystym sumieniem polecę Panią Agnieszkę.

Marek Janaszak Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam pomoc Pani Agnieszki w ubieganiu się o wszelkie kredyty. Ponad rok temu dzięki wielkiemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i kompetencji Pani Agnieszki w ekspresowym tempie podpisałam umowę o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania oraz kredyt na wykończenie. Kontakt do Pani Agnieszki uzyskałam zresztą od równie zadowolonych przyjaciół, którzy z jej pomocą kupili mieszkanie. Współpraca z Panią Agnieszką przebiegała wręcz idealnie. Jej bardzo dobra znajomość rynku i usług bankowych gwarantowała skuteczność i szybkość działania. Z rzetelnością odpowiadała na wszystkie moje pytania, nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale również później. Zawsze szukała najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań. Polecam współpracę z Panią Agnieszką nie tylko ze względu na jej wysoki profesjonalizm, ale również ze względu na jej przesympatyczną osobowość, która bardzo umilała współpracę. W kwestii doradztwa kredytowego darzę Panią Agnieszkę 100%-owym zaufaniem!

Agata Harmaczyńska Kredyt hipoteczny za zakup mieszkania + kredyt na wykończenie

Polecam współpracę z Panią Agnieszką, którą cechuje profesjonalne podejście do pracy,uczciwość oraz rzetelność. Kontakt w każdym momencie był niezwykle miły a każda wątpliwość została wyjaśniona w sposób elokwentny miłym spokojnym tonem. Poza tym gdy zdarzały się przeszkody bankowe Pani Agnieszka błyskawicznie doradzała najlepsze rozwiązanie dbając tylko i wyłącznie o jak najkorzystniejsze warunki dla klienta. Według opinii mojej oraz mojej małżonki ta Pani jest najlepszym doradcą jakiego można by sobie życzyć . Będziemy Pani dozgonnie wdzięczni za to ,że dzięki Pani zaangażowaniu mamy własne mieszkanie .

Marcel Bardzo gorąco polecam

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Polecam wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Samodzielnie z mężem byśmy z tym się nie uporali, a na pewno więcej nerwów by to kosztowało. Pozdrawiam!

Paulina Koralewska Gorąco polecam p. Agnieszkę!

Bardzo kompetentna osoba, a przy tym bardzo sympatyczna. Doradziła mi przy wyborze najlepszej dla mnie oferty kredytowej. Dzięki niej dziś mogę cieszyć się własnym mieszkaniem. Gorąco polecam.

Joanna Bator kredyt

Osoba godna polecenia. W pełni profesjonalne doradztwo oraz pełna pomoc podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Szymon Krocki kredyt mieszkaniowy

Pani Agnieszka pomogła mi we wszelkich formalnościach związanych z kredytem hipotecznym jaki zaciągnąłem, aby zakupić mieszkanie. Ponieważ w międzyczasie sprzedawałem lokum w którym zamieszkiwałem, spraw do załatwienia oraz dokumentacji było dość sporo. Sumienne podejście do sprawy, życzliwość, umiejętność poruszania się we wszelkich sprawach związanych z kredytami i dokumentami to cechy, które Pani Agnieszka z pewnością posiada. Do tego uśmiech i szybkość działania. Polecam Doradcę Panią Agnieszkę - z pewnością każdy będzie usatysfakcjonowany wysokim poziomem i szybkością obsługi.

Olgierd Leski Kredyt hipoteczny

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym doradcą, posiada bieżące informacje na temat ofert kilkudziesięciu banków, jest konsekwentna, uczciwa i niezawodna. Z wielką precyzję i zaangażowaniem zajęła się uzyskaniem przez nas kredytu co zaoszczędziło nam dużo czasu i stresu. Ponadto jest osobą bardzo otwartą, komunikatywną i przesympatyczną. Bez wahania polecam wszystkim starającym się o kredyt.

Małgorzata Duda Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania