Agnieszka Walczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 509459997 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę do współpracy. p. Agnieszka pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny. Jesteśmy obcokrajowcami. Nie każdy bank udziela kredytów hipotecznych cudzoziemcom tylko z 10% wkładem własnym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i kompetencjom Pani Agnieszki podpisaliśmy umowę kredytu hipotecznego na zakup mieszkania oraz kredyt na wykończenie. Wszystkie omawiane kroki i działania zostały przeprowadzone z dużym profesjonalizmem. Każdy krok w sprawie był przemyślany!!! Współpraca z Panią Agnieszką układała się znakomicie!!! p. Agnieszka bardzo dobrze zna rynek i usługi bankowe, co gwarantuje sprawność i szybkość pracy. Komunikacja była dostępna. p. Agnieszka bardzo rzetelnie odpowiadała na wszystkie nasze pytania dotyczące każdego etapu kredytu. Ze strony banku było wiele wątpliwości, ale p. Agnieszka szukała dla nas najlepszych rozwiązań. Doradztwo kredytowe Pani Agnieszki zasługuje na najwyższą ocenę!!! Gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką!!!

Natalia i Oleksandr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę do współpracy. Pani Agnieszka pomogła mi pozyskać kredy hipoteczny. Wszystkie omawiane kroki i działania odbyły się z dużym profesjonalizmem.

Marcin Lampkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo sprawnie przeprowadzony kredyt, świetna komunikacja. Wszystko informacje zostały mi przedstawione bardzo przejrzyście.

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdecydowanie polecamy! Pani Agnieszka była bardzo pomocna od samego początku do końca. Wykazywała się dużą inicjatywą w dobraniu najlepszego kredytu. Do tego jest bardzo sympatyczna i otwarta! 🙂 Nigdy nie było problemu ze skontaktowaniem się, sporo spraw dało radę załatwić przez telefon, również w sytuacjach naglących. Super podejście i pełen profesjonalizm! Karolina i Kajetan

Karolina i Kajetan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pani Agnieszka podeszła do sprawy fachowo i rzetelnie. Dominowała wszystkiego od początku do końca. Pomimo kilku zawirowań nigdy nie okazała choćby odrobiny zniercierpliwienia. Zawsze bardzo pomocna i pogodna. Niezwykle empatyczna. Fachowiec z najwyższej półki.

Danuta i Olgierd kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy Panią Agnieszkę! Zastanawialiśmy się czy skorzystać z usług doradcy jednak teraz już wiemy że było warto. Zaoszczędziliśmy sporo czasu i pieniędzy. Pani Agnieszka bezproblemowo pomogła nam przejść przez proces pozyskania kredytu hipotecznego. Wsłuchując się w nasze potrzeby znalazła dla nas idealny produkt. Zawsze profesjonalna, cierpliwa i pogodna, nawet gdy mieliśmy pytania po godzinach pracy. Jesteśmy wdzięczni za współpracę i jeszcze raz gorąco polecamy!

Karolina i Arkadiusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W 100 procentach polecam! Mega miła, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa. Cały proces odbył się w super atmosferze o każdej porze kiedy tylko potrzebowaliśmy i mieliśmy pytania mogliśmy liczyć na pomoc do samego końca całego procesu. SUPER podejście. Bardzo dziękujemy

Ewa i Marek Pani Agnieszko, dziękujemy za profesjonalne i miłe doradztwo.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkim serdecznie polecam kontakt z panią Agnieszką - pomogła nam wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową i przejść przez całą, stresującą procedurę. W kontakcie z nami zawsze pomocna, kompetentna, uśmiechnięta i wyrozumiała. Dzięki Jej zaangażowaniu sprawnie skompletowaliśmy dokumenty, złożyliśmy wniosek i otrzymaliśmy kredyt - za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Pani Agnieszko - jeszcze raz dziękujemy serdecznie:)

Paulina Najlepszy, sprawdzony expert - Agnieszka Walczak

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam korzystanie z pomocy Pani Agnieszki! Świetny kontakt, błyskawiczne działanie, indywidualne podejście do klienta. Ponadto zaangażowanie w szukaniu alternatyw i najlepszych rozwiązań. Dobro klienta Pani Agnieszka stawia na pierwszym miejscu. Przemiła i serdeczna osoba. Dziękuję za pomoc :)

Natalia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam kontakt z Panią Agnieszką, jest rzetelnym ekspertem z dużą wiedzą, którą przekazuje klientom w jasny i przystępny sposób. Na każdym etapie formalności związanych ze składaniem wniosku o kredyt Pani Agnieszka okazywała fachową pomoc, cały proces przebiegł szybko i sprawnie . Poza tym Pani Agnieszka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Oby więcej takich osób!!!

Wioleta kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Śmiało mogę polecić każdemu usługi pani Agnieszki. Dzięki jej pomocy wszystko przebiegło sprawnie a dziś mogę się już cieszyć własnym domem. Kontakt z panią Agnieszką jest bardzo dobry, tłumaczy wszelkie niejasności i generalnie bez jej pomocy miałbym spory problem, żeby przez to wszystko przebrnąć.

Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko ,sprawnie ,bezboleśnie poprowadziła nas przez zakup mieszkania .Od wyliczenia zdolności ,wyboru banku ,poprzez negocjacje z deweloperem ,formalności notarialne ,skończywszy na umowie w banku .Mimo epidemii wszystko przebiegało przy Jej pomocy znacznie prościej!!! Przemiła osoba !!! POLECAMY WSZYSTKIM!!! :)))

Ola i Tomek PANI AGNIESZKO DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcelibyśmy bardzo podziękować Pani Agnieszce za profesjonalizm i fachową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pani pomagała nam na każdym etapie sprawy: od momentu obliczenia zdolności kredytowej i wyboru banku do momentu uruchomienia ostatniej transzy. Ponadto dokłada wszelkich starań, aby klient otrzymał pożyczkę na najkorzystniejszych warunkach. Bardzo kompetentny i skuteczny doradca. Generalnie MEGA miła i dobroduszna osoba. Jeżeli szukasz dobrego doradcy kredytowego, Agnieszka Walczak to specjalista, który pomoże spełnić Twoje marzenia. Хочемо подякувати пані Аґнєшці за її професіоналізм і фахову допомогу в оформленні іпотечного кредиту. Вона нам допомагала на кожному етапі справи: від моменту обрахунку нашої кредитоспроможності і вибору банку до урухомлення останнього траншу. Більше Того, пані Аґнєшка робить усе можливе, щоби клієнт отримав кредит на найвигідніших умовах. Вона розсудлива і відповідальна. Взагальному дуже хороша, приємна, ввічлива і добродушна людина. Якщо ви шукаєте хорошого консультанта у кредитних справах, то пані Аґнєшка Вальчак саме той спеціаліст, який допоможе ваші мрії втілити в життя.

Andrii I Mariia Podziękowanie za doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu kredytu hipotecznego.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Doradztwo kredytowe Pani Agnieszki zasługuje na najwyższą ocenę. Pani Agnieszka wyjaśniła nam wszystkie kwestie związane z warunkami jakie muszą zostać spełnione , żeby otrzymać kredyt hipoteczny. Pomogła nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę banku i poprowadziła nas przez temat przygotowania wszystkich dokumentów. Pani Agnieszka to cierpliwa i rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Prowadzi sprawę od początku do samego końca. Polecamy współpracę z Panią Agnieszką.

Kasia i Robert K. Kredyt hipoteczny.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce za pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Zaoszczędzilismy bardzo dużo czasu, a przede wszystkim stresu. Kontakt z Panią Agnieszką jest świetny. W bardzo szybkim czasie odpowiadała na każde nurtujące nas pytanie i informowała nas na bieżąco o całym przebiegu. Jest osobą bardzo sympatyczną i pomocną. Z czystym sumieniem polecamy Panią Agnieszkę i jeszcze raz dziękujemy! Pozdrawiamy

Magda i Mateusz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka jest numerem jeden wśród doradców. Godna zaufania, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki Pani Agnieszce szybko udało się uzyskać kredyt hipoteczny! Serdecznie polecam! Pani Agnieszko jest Pani najlepsza!!

Agnieszka K Najlepszy doradca!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę! Okazało się, że kredyt hipoteczny to nie taki koszmar :) Pani Agnieszka swoje obowiązki wykonuje z ekspercką precyzją i zawsze z uśmiechem. Profesjonalny doradca, profesjonalna pomoc - raz jeszcze szczerze polecam.

Wojciech Żurawski Ekspert w swojej dziedzinie!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dzień dobry. Chcielibyśmy bardzo polecić Panią Agnieszkę jako doradcę kredytowego. Pomogła nam wybrać korzystny dla na kredyt choć jesteśmy już klientami w średnim wieku.Cierpliwie i rzeczowo tłumaczyła nam wszystkie niejasne dla nas zawiłości kredytowe.Zawsze znalazła dla czas nawet po godzinach swojej pracy a nawet wieczorem i udzielała odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwości.Jest osoba bardzo taktowną i empatyczną co pomogło nam przetrwać stresy związane z ubieganiem się o kredyt .Gorąco polecamy współpracę ,Pani Agnieszka gwarantuje fachowość ,profesjonalizm oraz rzetelność .Pani Agnieszko jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Romana i Jarosław Cofta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka jest bardzo fachową, kompetentną , a do tego niesłychanie miłą i cierpliwą oraz pomocną doradczynią. Dzięki niej wszelkie moje wątpliwości dotyczące kredytu hipotecznego zostały natychmiast wyjaśnione, a uzyskanie kredytu hipotecznego na wymarzone 4 kąty przestało być czymś strasznym. Pani Agnieszka poświęciła naprawdę dużo uwagi i czasu moim staraniom się o kredyt i zawsze na bieżąco informowała mnie o postępach dzięki czemu mogłem spać spokojnie. Gdyby każdy doradca był taki pomocny i cierpliwy to uzyskiwanie kredytu z pewnością byłoby przyjemniejsze. Dziękuję bardzo raz jeszcze i polecam wszystkim gorąco.

Jakub Walony Podziękowanie za doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzień dobry. Chcielibyśmy serdecznie polecić Panią Agnieszkę jako doradcę kredytowego. Dzięki Pani Agnieszce wszystkie formalności udało się załatwić sprawnie i szybko, uzyskaliśmy najbardziej korzystny dla nas kredyt. Otrzymaliśmy pomoc w kompletowaniu dokumentów i we wszelkich formalnościach, od pierwszego spotkania aż do podpisania umowy kredytowej nasz doradca był z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Pani Agnieszka okazała się osobą godną zaufania, empatyczną a przy tym kompetentną. Mimo turbulencji po drodze doprowadziła naszą sprawę kredytową do szczęśliwego zakończenia. Z czystym sumieniem szczerze polecamy Panią Agnieszkę jako doradcę kredytowego. Jesteśmy Pani wdzięczni za całą pomoc i bardzo dziękujemy. Karol i Paulina.

Karol i Paulina pomocny doradca kredytowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam gorąco współpracę z Panią Agnieszką Walczak. Kredyt udało się uzyskać ekspresowo a Pani Agnieszka pomagała uzyskać i wypełniać wszystkie dokumenty. Warunki które udało się uzyskać były lepsze niż otrzymane bezpośrednio w innym banku.

Filip Kredyt PKO zakup działki

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pierwszy raz w zyciu starałam się o kredyt, miałam wiele obaw i wątpliwości, ale wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Polecam serdecznie Panią Agnieszkę :)

Ola Szybko i sprawnie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Dzięń dobry, serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką, która jest bardzo profesjonalnym doradcą, z dużą dozą fachowości. Pani Agnieszka pomaga bardzo chętnie na każdym etapie procesu, jest dostępna i szuka rozwiązań dopasowanych do potrzeb danego klienta. Ponieważ jestem w ciągłych rozjazdach, w moim przypadku problemem była bardzo ograniczona dostępność z mojej strony, ale dzięki pomocy i organizacji poszczególnych kroków cały proces starania się o kredyt przebiegł bardzo sprawnie, pomimo, że byłam za granicą. Co więcej ,Pani Agnieszka zaoferowała pomoc również po podpisaniu umowy mimo, że nie było to konieczne. Mogę szczerze powiedzieć, że nieco obawiałam się całej tej procedury znając doświadczenia moich znajomych z innymi doradcami, ale cała procedura przebiegła błyskawicznie i udało się dotrzymać wszystkich terminów. Jestem przekonana, że każdy będzie zadowolony z pomocy Pani Agnieszki więc gorąco polecam. Dorota @ Pani Agnieszko, jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Dorota kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka jest doradcą, który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Rzeczy na pozór niemożliwe stają się możliwe. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to osoba godna zaufania. Bardzo polecamy Panią Agnieszkę z nią kupno mieszkania jest czystą przyjemnością.

Kamila i Błażej Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka to osoba, która z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jest pomocna, sympatyczna i nigdy nie dała odczuć, że jakieś pytanie jest głupie i nieważne - zawsze odpowiada w taki sposób, żeby wszystko było jasne i zrozumiałe. Doświadczenie i wiedza Pani Agnieszki to świetny fundament dla owocnej współpracy - taki doradca to po prostu skarb :)

Malwina i Michał Polecamy!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Do osoby "doradcy " podchodziliśmy nieufnie, mając w głowie "przygody" naszych znajomych z ich doradcami. Pani Agnieszka obala te stereotypy, jest bardzo pomocna i zaangażowana, cierpliwa dla laików w temacie i otwarta na nasze potrzeby. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udzielonej pomocy

Marcelina i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jesteśmy szczęśliwi, że skorzystaliśmy z pomocy Pani Agnieszki w załatwianiu kredytu. U nas sprawa była skomplikowana. Jestem na urlopie rodzicielskim i niestety większość banków nie udziela takim osobom kredytów. Pani Agnieszka wyszukała nam oferty banków do których mogliśmy złożyć wnioski. Niestety wielu deweloperów nie jest przygotowanych na obecne procedury bankowe i dwukrotnie z winy dewelopera nie mogliśmy otrzymać kredytu. Byliśmy bardzo zrezygnowani. Jednak Pani Agnieszcza nie pozwoliła Nam się poddać , jak to ujęła-"Do trzech razy sztuka". I ostatecznie otrzymalismy kredyt na nasz wymarzony dom. Pani Agnieszko jeszcze raz bardzo dziękujemy. Tomaszewscy

M i A Tomaszewscy wspaniały doradca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka sprawnie i z dużym doświadczeniem przeprowadziła nas przez cały proces starania się o kredyt. Począwszy od przedstawienia nam ofert banków, pomocy w wybraniu tej najodpowiedniejsze dla nas, poprzez aktywną pomoc w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, aż po finalizację i podpisanie dokumentów końcowych. Cierpliwie i rzeczowo tłumaczyła nam laikom, wszystkie niejasne dla nas niuanse. Pani Agnieszka umawiała nas nawet w naszym imieniu, na niezbędne spotkania z reprezentantami banku :) Gorąco polecamy Panią Agnieszkę bo to super doradca i przesympatyczna osoba :)

Monika i Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka to wspaniała osoba. Jej wiedza, znajomość zasad i praw rządzących rynkiem kredytowym, pomogły nam w zdobyciu kredytu, choć sprawa wyglądała na beznadziejną. Od samego poczatku poczuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Pani Agnieszka wysłuchała nas, doradziła co nalezy zrobić i pomogła skompletować dokumenty, które niekiedy trzeba było wyciągnąc spod ziemi. Jej to się udało! Zajęła się nami od poczatku do końca. Nawet po podpisaniu umowy kredytowej monitorowała sprawę i przypominała nam o upływających terminach. Po róznych doświadczeniach z "doradcami" trafiliśmy na fachowca z ogromnym sercem. Życzyłabym sobie, aby wszyscy ludzie, których spotkam na swojej drodze, podchodzili do pracy tak serio i z takim oddaniem. Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za pomoc! Polecamy Panią znajomym. Każdemu kto zastanawia się, do kogo zwrócić się o pomoc w sprawach kredytowych, z czystym sumieniem możemy powiedzieć: Pani Agnieszka Walczak to Sprawdzony Doradca.

Marta kredyt hipoteczny MdM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka w doskonały sposób pomogła mi w przebrnięciu przez wszystkie formalności związane ze staraniem się o kredyt hipoteczny MdM. Dzięki pomocy w przygotowaniu i wypełnieniu wszystkich skomplikowanych dokumentów, a także dalszej obsłudze kontaktów z bankami, starania zakończyły się szybkim udzieleniem kredytu najkorzystniejszego w danym momencie.

Robert Kredyt hipoteczny MdM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo gorąco polecamy współpracę z tak fachowym doradcą kredytowym, jakim jest Pani Agnieszka. Kiedy zaczęliśmy interesować się i podejmować jakiekolwiek próby przy realizacji kredytu hipotecznego zdecydowanie nas to przerosło. Zwróciliśmy się o pomoc do Pani Agnieszki i mówiąc szczerze nie przypuszczaliśmy, że temat który był dla nas "czarną magią",dla niej okaże się tak prosty i łatwy do załatwienia. współpraca między nami była wzorowa. Zawsze znalazła dla nas czas i udzielała odpowiedzi na każde pytanie i na każdą wątpliwość czy to na spotkaniach w biurze, czy też telefonicznie. Przeszła z nami całą procedurę,od analizy zdolności kredytowej do podpisania umowy w banku. Wybrała najkorzystniejszą ofertę,świetnie zna się na rynku kredytów hipotecznych. gorąco polecamy współpracę. Pani Agnieszka gwarantuje pełną fachowość , profesjonalizm,oraz dobre i fajne podejście do klientów.

Marta i Bartosz Pomoc w realizacji kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Swój pierwszy kredyt hipoteczny próbowałem zaciągnąć w 2011 roku,piszę próbowałem ponieważ sprawa nie była taka prosta.Na szczęście na mojej życiowej drodze stanęła Pani Agnieszka,konkretnie i fachowo zabrała się do poszukiwania odpowiedniego kredytu dla mnie. Minęło 5 tygodni i odebrałem klucze od swojego mieszkania. Minęło kolejne 5 lat i zamarzył mi się dom,oczywiście pierwsze kroki skierowałem do Pani Agnieszki,sprawa była trudna ponieważ posiadałem już hipotekę na mieszkanie,ale dla Pani Agnieszki nie ma rzeczy nie do zrealizowania,załatwiła wszystko idealnie jak to jest w jej stylu.Dla mnie to ekspert w swojej dziedzinie, absolutny numer 1. Kapitalny kontakt,zarówno w przypadku pierwszej jak i drugiej hipoteki byłem na bieżąco informowany o każdym kolejnym posunięciu Pani Agnieszki i banku,co jest bardzo ważne ponieważ dla każdego pożyczkobiorcy kredyt hipoteczny to duży stres,tak więc Pani Agnieszka dbała też o moją formę psychiczną żebym całej sytuacji nie przypłacił zawałem. Wszystkie dokumenty,pisma ,wnioski załatwiała Pani Agnieszka,dzięki niej mieszkam w swoim wymarzonym domku z widokiem na las,samo słowo polecam to kompletnie za mało by rekomendować Panią Agnieszkę,jeśli kiedyś będzie potrzebować krew lub nerkę to mój numer telefonu zna,mam nadzieję że już nigdy nie będę zmieniał miejsca zamieszkania,ale jeśli zamarzy mi się kolejny dom,to po kredyt udam się do Pani Agnieszki Walczak.

Sebastian Malcher kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam wszystkim pośrednictwo Pani Agnieszki Walczak . Dzięki pomocy Pani Agnieszki udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny na doskonałych warunkach,w krótkim czasie ,Pani Agnieszka pomogła mi na każdym etapie złożonego wniosku ,przeprowadziła mnie przez cały proces kredytowy od momentu złożenia dokumentów, do podpisania aktu notarialnego.Jest to osoba godna polecenia,załatwia wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym ,wyjaśnia zawiłości umowy kredytowej Gorąco polecam Pni Agnieszka to bardzo miła i sympatyczna osoba a dodatkowo kompetentna i profesjonalna

Anna Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zanim trafiłem do Pani Agnieszki, spotkałem się z innymi doradcami kredytowymi, ale to właśnie Pani Agnieszka potraktowała mnie tak jak tego oczekiwałem, przekonała mnie do siebie swoją biegłością w sprawach finansowych oraz życzliwym i pomocnym podejściem do klienta. Rzetelnie poinformowała mnie o wszystkich częściach składowych kredytu, łącznie z kosztami które trzeba ponieść przy zaciąganiu kredytu MDM. Pani Agnieszka zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem. Od pierwszego spotkania do uzyskania pozytywnej promesy kredytowej upłynęło 3 tygodnie, podpisanie umowy kredytowej niecałe 2 miesiące. Naprawdę polecam takiego doradcę!

Wiktor kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Agnieszce za pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego.Jest fachowcem godnym polecenia i z miłą chęcią polecę tak rzetelnego doradcę znajomym.Napewno sama tego wszystkiego bym nie ogarnęla bez pomocy pani Agnieszki,a przy tym jest osobą niezmiernie przemiłą i przesympatyczną.Gorąco Polecam.

Agnieszka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Walczak pomogła mi osiągnąć wymagane wnioski kredytowe i wypełnić je. Doceniam to, że pośredniczyła w kontakcie z bankami, dzięki temu nie musiałem zwalniać się z pracy, aby załatwiać wszystkie formalności. Jest osobą kompetentną, taktowną, co pomogło mi przetrwać stres związany z ubieganiem się o kredyt. Bardzo Pani dziękuję.

Paweł bardzo polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Na przełomie maja i czerwca 2016, staraliśmy się z mężem o kredyt mieszkaniowy. Na całe szczęście trafiliśmy na Panią Agnieszkę, która od razu wiedziała, czego potrzebujemy. Fachowa pomoc Pani Agnieszki przyczyniła się do bardzo sprawnej finalizacji kredytu mieszkaniowego i odbioru wymarzonych kluczy. Pragnę podkreślić, że Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym Fachowcem, który zna się na finansach i bankowości, ale jest przede wszystkim człowiekiem ze świetnym podejściem do ludzi. Jej otwartość, ciepło, empatia i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów pomogła nam bezstresowo przejść przez drogę "od wniosku do odbioru mieszkania". Pani Agnieszka jest Doradcą, który wychodzi na przeciw młodym ludziom, którzy cenią sobie czas. Była z nami w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, informowała nas o każdym kolejnym podejmowanym kroku a także o decyzjach banku. Nie martwiliśmy się dosłownie o nic. Wszystkie dokumenty, wnioski, pisma - Pani Agnieszka załatwiła za nas (lub wskazała konkretną osobę do kontaktu). Dzięki Pani Agnieszce dzisiaj cieszymi się własnym "M". Mimo tego, że nie załapaliśmy się na dofinansowanie MDM na rok 2016, Pani Agnieszka znalazła dla nas rozwiązanie dzięki któremu mamy swoje wymarzone cztery kąty. Oprócz tego należy podkreślić, że Pani Walczak była w stałym kontakcie z Deweloperem, od którego kupiliśmy mieszkanie, co znacznie ułatwiło kontakt i przyspieszyło całą procedurę kredytową. Z czystym sumieniem gorąco polecam Panią Walczak wszystkim, którzy starają się o kredyt mieszkaniowy. Jestem przekonana, że niejednokrotnie jeszcze skorzystamy z pomocy Pani Agnieszki. Nie ma mowy, żebym kiedykolwiek skorzystała z usług innego doradcy.

Paulina Nowak Serdecznie Polecam!

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ja równiez muszę powiedzieć kilka poztywnych słów na temat Pani Agnieszki - pełen profesjonalizm, świetny kontakt oraz podejście do klienta. Kompetencje na wysokim poziomie. Polecam serdecznie wspólpracę z Panią Agnieszką!

G.R. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo gorąco polecamy współpracę z Panią Agnieszką. Nam pomogła ona przy braniu kredytu hipotecznego na zakup naszego pierwszego mieszkania. Nie muszę dodawać, że byliśmy całym tym przedsięwzięciem bardzo przejęci, poddenerwowani i chyba trochę oszołomieni, ponieważ nie mieliśmy zielonego pojęcia od czego zacząć. Wtedy właśnie trafiliśmy do Pani Agnieszki, która wzięła sprawy w swoje ręce i przeprowadziła nas przez cały ten proces bezboleśnie. Bez wahania mogę powiedzieć, że jest to osoba w 100% profesjonalna, znająca się na wszelkich zagadnieniach, dotyczących spraw bankowych. Przede wszystkim jednak, Pani Agnieszka jest osobą niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę, a jej spokój, chęć pomocy i pełen profesjonalizm, którym odznaczała się przez cały proces kredytowy, wzbudził nasze zaufanie już od samego początku współpracy. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Od tamtej pory polecamy Panią Agnieszkę wszystkim znajomym, którzy również są zachwyceni współpracą z nią. Zdecydowanie i bez wahania polecamy gorąco współpracę z Panią Agnieszką!

Anna i Filip Krzywosz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność. Ogromny profesjonalizm i wyłącznie konkrety. Nasz trudny przypadek pozyskania kredytu w obcej walucie przy obecnej polityce kredytowej banków, pewnie byłby nie do przeprowadzenia bez pomocy Pani Agnieszki. Przy okazji: Pani Agnieszko, jeszcze raz dziękuję.

Paweł Kuch kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Pania Agnieszke jako osobe bardzo sumienna, odpowiedzialna i bardzo kompetentna. Pani Agnieszka podchodzi do kazdego klienta indywidualnie, pomogla mi znalesc kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Zawsze pod telefonem, rzetelnie wykonujaca swoja prace. Polecam na 100% Joanna Tomczak

Joanna Tomczak kredyty

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelna i kompletna usługa. Jeżeli ktoś jest zapracowany to polecam panią Agnieszkę która wszystkie sprawy potrafi zorganizuje i właściwie załatwi wybierając najwłaściwszą opcję. Pomoże, doradzi, nie pozostawiając niczego nie wyjaśnionego. Polecam.

Renata Zakowska

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką. Jest to osoba bardzo profesjonalna i skuteczna, bardzo szybko dostaliśmy kredyt i możemy się już cieszyć własnym M. Osoba niezwykle sympatyczna i wyrozumiała w każdej sytuacji potrafiła doradzić. Będę polecać Panią każdej osobie, która będzie starała się o kredyt. Pozdrawiam

Kasia i Damian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim osobom chcącym uzyskać kredyt, wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiam!

S. Nadolny Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam usługi Pani Agnieszki, sprawa pierwszego w życiu kredytu wydawała się być ciężką przeprawą a okazało się, iż wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko bez zbędnego biegania po bankach itp. Polecam wszystkim.

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Rzetelne i sprawne pozyskanie finansowania celem zakupu nieruchomości. Z czystym sumieniem gorąco polecam!

Sławomir Moraczyński zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Można powiedzieć, że mam doświadczenie we współpracy z Panią Agnieszką, ponieważ dwukrotnie korzystałam już z jej usług i nie obawiam się stwierdzić, że kolejny raz, kiedy takowy będzie również skorzystam. W pełni świadomości polecam, kobieta wie co robi, jest profesjonalna, konkretna, a przy tym miła, co również istotne. Pomogła mi dwukrotnie w sytuacjach, w których wydawało mi się, że to nie może się udać, a jednak się udało. Za pierwszym razem miałam kredyt hipoteczny w CHF wraz z mężem, po rozwodzie musiałam przejąć cały kredyt na siebie, w związku z brakiem ciągłości spłat nie mogłam tego zrobić w takiej formie i w tym banku, w którym był on zaciągnięty i tu pojawiła się Pani Agnieszka, pomogła, wzięłam kredyt w innym banku, już tym razem w złotówkach i spłaciłam poprzedni kredyt, za drugim razem, to już była łatwizna, tzn. standardowy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Moim zdaniem jedyny doradca w swoim rodzaju, jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Dorota Sulecka Jedyna w swoim rodzaju...

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam współpracę z panią Agnieszką. Rzeczowy doradca, służący swoją wiedzą i pomocą na każdym etapie starań o kredyt. Każda nasza najmniejsza wątpliwość została wyjaśniona. Dokładne informacje co mamy przygotować pozwoliły na szybkie skompletowanie dokumentacji i złożenie wniosków kredytowych. Taki doradca to skarb w obecnych czasach gdy wszyscy jesteśmy zabiegani a w naszym przypadku jeszcze w ciąży i z małym dzieckiem. To dzięki sympatycznej Pani Agnieszce mamy dziś swój wymarzony dom i cały proces kredytowy z uśmiechem.

Małgorzata Kuraszkiewicz Pomoc w kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełen profesionalizm ,doskonały kontakt .Przy tym wszystkim Pani Agnieszka jest przemiłą osobą i ma coś w głosie co upewnia ,że wszystko będzie ok nawet jak mamy pewne przeszkody .

Monika Klimecka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Chciałabym bardzo podziękować Pani Agnieszce za pomoc w uzyskaniu kredytu, za ogromną wiedzę dotyczącą banków i wszystkich formalności. Dzięki Pani wszystko poszło tak szybko :) Jest Pani rewelacyjna :) pozdrawiam :)

Dorota Foltyńska kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo kompetentna osoba oferujaca w pełni profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa pomoc podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Polecam!

Maciej Kredyt Hipoteczny - Gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ze swojej strony chciałabym podziękować Pani Agnieszce za pomoc i profesjonalne podejście do tematu. Ze skorzystania z usług Pani Agnieszki namówiła mnie przyjaciółka i nie zawiodłam się. Pani Agnieszka dała się poznać jako osoba bardzo kompetentna, bardzo miła, wzbudzająca zaufanie. Wykazała się ogromną wiedzą, rozwiązywała problemy znajdując odpowiedni sposób. Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką: wysoka kultura osobista, elokwencja, punktualność oraz dbałość o klienta to cechy, które określają moją współpracę z Panią Agnieszką. Gorąco polecam.

Ewa Dębowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką, bardzo sympatyczna osoba, przy tym rzeczowy doradca, rozwiewający wszelkie wątpliwości i rozwiązujący problemy na linii klient-bank. Towarzyszyła nam przy podpisaniu umowy z bankiem, sprawdzając czy wynegocjowane warunki są zgodne z tymi na umowie. Współpracując z Panią Agnieszką z pewnością można liczyć na indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie. Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie szukał doradcy finansowego z czystym sumieniem polecę Panią Agnieszkę.

Marek Janaszak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Ubieganie się o kredyt i załatwianie formalności z panią Agnieszką to prawdziwa przyjemność.Wszystko należycie wyjaśnione ,zero stresu ,żadnych wątpliwości.Pani Agnieszką to osoba niezwykle sympatyczna i kompetentna.W skali od 1 do 5 daję 6

Adam Joanna Grzanka opinia

Przydatność rekomendacji: 50 %
Serdecznie polecam pomoc Pani Agnieszki w ubieganiu się o wszelkie kredyty. Ponad rok temu dzięki wielkiemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i kompetencji Pani Agnieszki w ekspresowym tempie podpisałam umowę o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania oraz kredyt na wykończenie. Kontakt do Pani Agnieszki uzyskałam zresztą od równie zadowolonych przyjaciół, którzy z jej pomocą kupili mieszkanie. Współpraca z Panią Agnieszką przebiegała wręcz idealnie. Jej bardzo dobra znajomość rynku i usług bankowych gwarantowała skuteczność i szybkość działania. Z rzetelnością odpowiadała na wszystkie moje pytania, nie tylko do momentu podpisania umowy kredytowej, ale również później. Zawsze szukała najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań. Polecam współpracę z Panią Agnieszką nie tylko ze względu na jej wysoki profesjonalizm, ale również ze względu na jej przesympatyczną osobowość, która bardzo umilała współpracę. W kwestii doradztwa kredytowego darzę Panią Agnieszkę 100%-owym zaufaniem!

Agata Harmaczyńska Kredyt hipoteczny za zakup mieszkania + kredyt na wykończenie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam współpracę z Panią Agnieszką, którą cechuje profesjonalne podejście do pracy,uczciwość oraz rzetelność. Kontakt w każdym momencie był niezwykle miły a każda wątpliwość została wyjaśniona w sposób elokwentny miłym spokojnym tonem. Poza tym gdy zdarzały się przeszkody bankowe Pani Agnieszka błyskawicznie doradzała najlepsze rozwiązanie dbając tylko i wyłącznie o jak najkorzystniejsze warunki dla klienta. Według opinii mojej oraz mojej małżonki ta Pani jest najlepszym doradcą jakiego można by sobie życzyć . Będziemy Pani dozgonnie wdzięczni za to ,że dzięki Pani zaangażowaniu mamy własne mieszkanie .

Marcel Bardzo gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Polecam wszystkim osobom chcącym uzyskać jakikolwiek kredyt, naprawdę szybko, sprawnie i bezboleśnie :-). Samodzielnie z mężem byśmy z tym się nie uporali, a na pewno więcej nerwów by to kosztowało. Pozdrawiam!

Paulina Koralewska Gorąco polecam p. Agnieszkę!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo kompetentna osoba, a przy tym bardzo sympatyczna. Doradziła mi przy wyborze najlepszej dla mnie oferty kredytowej. Dzięki niej dziś mogę cieszyć się własnym mieszkaniem. Gorąco polecam.

Joanna Bator kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Osoba godna polecenia. W pełni profesjonalne doradztwo oraz pełna pomoc podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Szymon Krocki kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka pomogła mi we wszelkich formalnościach związanych z kredytem hipotecznym jaki zaciągnąłem, aby zakupić mieszkanie. Ponieważ w międzyczasie sprzedawałem lokum w którym zamieszkiwałem, spraw do załatwienia oraz dokumentacji było dość sporo. Sumienne podejście do sprawy, życzliwość, umiejętność poruszania się we wszelkich sprawach związanych z kredytami i dokumentami to cechy, które Pani Agnieszka z pewnością posiada. Do tego uśmiech i szybkość działania. Polecam Doradcę Panią Agnieszkę - z pewnością każdy będzie usatysfakcjonowany wysokim poziomem i szybkością obsługi.

Olgierd Leski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pani Agnieszka jest bardzo dobrym doradcą, posiada bieżące informacje na temat ofert kilkudziesięciu banków, jest konsekwentna, uczciwa i niezawodna. Z wielką precyzję i zaangażowaniem zajęła się uzyskaniem przez nas kredytu co zaoszczędziło nam dużo czasu i stresu. Ponadto jest osobą bardzo otwartą, komunikatywną i przesympatyczną. Bez wahania polecam wszystkim starającym się o kredyt.

Małgorzata Duda Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %