Aleksander Głowienka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 792038688 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Pan Aleksander to osoba godna polecenia, rzeczowa, merytoryczna. Warto skorzystać z jego usług.

Kinga W. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Aleksandrem. Świetny kontakt, profesjonalne podejście oraz szybka finalizacja kredytu.

Jakub/Oliwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem polecam pana Aleksandra. Pełen profesjonalizm, wiedza, dostępność i sprawność.

Kacper B. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
O Panu Aleksandrze dowiedzieliśmy się od znajomych, którzy również brali kredyt hipoteczny. Jako, że jest to nasz pierwszy kredyt, mieliśmy wiele obaw przed całą papierologią z tym związaną, przed bieganiem po bankach, oceną naszej zdolności kredytowej (zwłaszcza w tych czasach) a dzięki Panu Aleksandrowi wszystko przebiegło sprawnie, bez stresu, bez marnowania czasu na porównywanie ofert z różnych banków. Otwarty, pomocny, z dużą wiedzą i fajnym, takim na luzie, podejściem do klienta. Polecamy :-)

Klaudia i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pań Aleksander to profesjonalista w swoim fachu. Szybko i skutecznie, bez większych problemów pomógł nam w tym ciężkim czasie załatwić kredyt hipoteczny. Każdemu życzymy takich fachowców wokół siebie. Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę.

Kasia i Karol Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Dziękujemy serdecznie za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pan Aleksander jest profesjonalistą w swoim fachu. Wszystko zostało dopilnowane i zorganizowane, nam pozostało tylko złożenie podpisów. Serdecznie polecamy i na pewno w przypadku zakupu kolejnej nieruchomości skorzystamy ponownie.

Sonia & Mariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony. Pan Aleksander przedstawił symulacje, dzięki którym wybrałem odpowiednie banki w których złożyłem wniosek. Wniosek był rozpatrzony pozytywnie, bardzo szybko. Pan Aleksander pomógł w złożeniu wszystkich dokumentów w terminie. Taką fachową pomoc bardzo doceniam i polecam.

Daniel Majkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy usługi Pana Aleksandra! Dobry kontakt, szybko i przyjemnie załatwiony kredyt. Widać, że Pan Aleksander to profesjonalista i zna się na rzeczy! Polecam

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander pomógł mi z uzyskaniem kredytu hipotecznego na wymarzone mieszkanie - od wyliczenia zdolności aż po przygotowanie oferty ubezpieczenia po uzyskaniu kredytu. Sam na pewno bym sobie nie poradził. Charakteryzuje się ogromną wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Gdyby nie jego pomoc, nie udałoby mi się spełnić marzeń. Na pewno zachowam kontakt i polecam jego usługi każdej osobie z marzeniami

Filip Dobrzyniewicz Doradztwo w zakresie kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander pomógł nam w uzyskaniu środków na dokończenie budowy domu w najgorszym możliwym okresie (kwiecień/maj 2022). Do końca nie wierzyliśmy, że to się uda, ale Pan Aleksander ze stoickim spokojem organizował dokumentację, odpowiadał na każde nasze pytanie i finalnie umówił w banku na podpisanie kredytu. Wszelkie formalności załatwiane telefonicznie lub mailowo. Szczerze polecamy.

Anna Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Aleksandrem. Fachowa pomoc i sympatyczna obsługa :) Najbardziej cenimy sobie fakt, iż nie trzeba było załatwiać całej dokumentacji deweloperskiej, co wraz ze sprawnym kontaktem mailowym i telefonicznym znacznie ułatwiło nam cały proces uzyskania kredytu. Dziękujemy i polecamy:)

Aneta&Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecamy Pana Aleksandra jako doradcę. Jest w stanie dostosować terminy i miejsca spotkań. Formalności załatwione bezproblemowo.

Agnieszka Polecam

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander Głowienka zaoferował nam nieocenione wsparcie w realizacji marzenia o własnym mieszkaniu! Zaimponowało nam głównie tempo pracy oraz niezwykły procesjonalizm. Polecamy każdemu współpracę z Panem Aleksandrem!

Sandra i Mateusz 6+

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Aleksandrem. Świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Co najważniejsze wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam

Jacek Hipoteka

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander bardzo mocno pomógł w rzeczowym dobraniu odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego, wytłumaczył wszystkie formalności oraz różnice pomiędzy poszczególnymi bankami. Bardzo dobry kontakt z klientem i fachowa pomoc w odpowiedziach na wiele pytań. Polecam pomoc Pana Aleksandra przy wyborze kredytu, z pewnością gdybym miała decydować się na kolejny kredyt to skorzystam kolejny raz z usług Pana Aleksandra. :)

Anna D. Udzielenie kredytu hipotencznego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Wszystko załatwione bardzo sprawnie, bez wychodzenia z domu, prócz oczywiście podpisania umowy, polecam na prawdę warto skorzystać z usług tak wybitnego specjalisty.

Artur Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Aleksandrem to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania. Jako klientka miałam poczucie, że zostałam o wszystkim dokładnie poinformowana, a podjęte dziaalnia były dokładnie dobrane do moich oczekiwań, potrzeb i możliwości.

Agnieszka Litwiniuk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam współpracę z Panem Aleksandrem Głowienką. Wszystko bardzo szybko i sprawnie załatwione. Nie musieliśmy się przejmować kontaktem z bankiem ani załatwianiem żadnych dokumentów od dewelopera, pan Aleksander zrobił to za nas :).

Filip Stasiński Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 50 %
Gorąco polecam, kwestie kredytowe omówione od A do Z. Co najważniejsze wszystko załatwione szybko i sprawnie - bez zbędnych formalności. Polecam wszystkim :)

Paweł Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Aleksander odpowiedział na wszelkie moje wątpliwości i pytania związane z kredytem, załatwił formalności, cała procedura (nie licząc czasu oczekiwania na decyzję banku) poszła sprawnie, na bieżąco byłam informowana o postępach.

Kamila Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecam Pana Aleksandra, profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu, świetny kontakt od początku do końca. Dzięki Panu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i pieniędzy!

Anita Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
1,5 miesiąca - tyle czasu zajęło od momentu 1 spotkania z Panem Aleksandrem do uruchomienia kredytu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie sprawną i kulturalną komunikację oraz fachowe doradztwo.

Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z p. Aleksandrem to czysta przyjemność,profesjonalne doradztwo,bardzo dobry kontakt,wszystko dopracowane w 100% decyzja była tylko formalnością. Osoba na właściwym stanowisku:) polecam

Dariusz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander wykazał się ogromną sprawnością działania, duża wiedzą z zakresu finansowania zakupu mieszkań, a także dużą inicjatywą własną, aby uzyskać jak najlepsze warunki kredytowania. Polecam.

Marta Drywa Kredyt Hipoteczny oraz Kredyt na wykończenie

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander w sposób fachowy i rzetelny przeszedł ze mną przez proces otrzymania jak najkorzystniejszego kredytu. Współpraca przebiegła sprawnie poprzez konkretne spotkania oraz ekspresowe odpowiedzi telefoniczne/mailowe/SMS. Polecam :)

Aleksandra D. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pan Aleksander jest profesjonalnym doradcą a przy tym w prosty i zrozumiały sposób wszystko nam wytłumaczył. Potrafił fachowo odpowiedzieć nam na każde zadane pytanie. Super kontakt. Polecamy!!!

Martyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szybko i sprawnie Pan Aleksander załatwił wszystkie potrzebne dokumenty. Pomagał telefonicznie i osobiście. Polecam

Dariusz Wojtaszko Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo fachowa i profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym, wszystko wytłumaczone w jasny sposób, bezproblemowy kontakt i co najważniejsze kredyt sfinalizowany na czas.

Kuba Polecam Pana Aleksandra jako Eksperta kredytowego

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo konkretna obsługa i pomoc przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Minimum formalności ze strony kredytobiorcy. Aleksander załatwi wszystko za was! Polecam z czystym sumieniem.

Piotr Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 80 %
Fachowa i rzetelna współpraca. Polecamy Pana Aleksandra każdemu , kto stracił nadzieję na posiadanie swojej hipoteki. Dzięki jego zaangażowaniu marzenie stało się rzeczywistością .

Adriana i Rafał P hipoteka

Przydatność rekomendacji: 66 %
Polecam :-) świetny specjalista

Patrycja Obarzanek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Aleksander jest bardzo kompetentną osobą. Przeprowadza przez proces kredytu hipotecznego od a do z. Świetnie orientuje się w ofertach oraz pokazuje na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego. Dodatkowo wszystko przebiega w sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

Kinga Kredyt hipoteczny - mieszkanie z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 40 %
Bardzo pomyślna współpraca. Wszelkie formalności poszły "jak po maśle". Pan Aleksander służy radą w każdej chwili i prowadzi przez wszystkie procedury. Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z usług Pana Aleksandra.

Bartłomiej Turzyński Polecam

Przydatność rekomendacji: 0 %
Od początku współpraca z Panem Aleksandrem była niezwykle przyjemna i prosta. Profesjonalne podejście, przejrzyste tłumaczenie i oferowanie dużego wsparcia przy załatwianiu niezbędnych rzeczy. Serdecznie polecam

Krystian Ł Bardzo przyjemna współpraca

Przydatność rekomendacji: 0 %
Byłem u dwóch ekspertów którzy powiedzieli że nie ma szans. Dopiero jak trafiłem na Pana Aleksandra to był cień szansy. Dwa spotkania kilka telefonów i w półtora miesiąca pieniądze na koncie...

Krystian H Pozytywna rekomendacja

Przydatność rekomendacji: 0 %
JESTEM ZADOWOLONY Z UDZIELONEJ POMOCY PRZY KREDYCIE I OBSLUDZE KREDYTOWEJ I POLECAM NA 100% SUMIENNY KONKRETNY ..........

JACEK JOSKOWSKI POLECAM

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Aleksandrem od samego początku układała się bardzo dobrze. Na początku w prosty sposób wytłumaczył cały proces starania się o kredyt hipoteczny, po czym przedstawił kilka najkorzystniejszych ofert poszczególnych banków i wskazał różnice między nimi. Po wyborze odpowiedniego dla nas banku cały proces formalności załatwił sam (oczywiście z wyjątkiem podpisywania przez nas wymaganych dokumentów). Ponadto pomógł w załatwieniu kilku innych ważnych spraw, które mogły w skuteczny sposób zniweczyć nasze szanse na uzyskanie kredytu, a co przez naszą niewiedzę o rynku nieruchomości, finansach, a także poprzez sytuację na rynku kredytów hipotecznych spowodowanych pandemią byłoby samodzielnie niemożliwe do realizacji. Od początku naszej współpracy zaangażowanie Pana Aleksandra w całą sprawę było na najwyższym poziomie. Za całokształt bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy wszystkim chcącym skorzystać z usług Pana Aleksandra jako doradcy finansowego!

Mateusz i Hania Orłowscy Kredyt hipoteczny na dom z rynku pierwotnego

Przydatność rekomendacji: 0 %
Polecam, człowiek konkretny, sprawny i dopinający sprawy do końca.

Agnieszka Współpraca

Przydatność rekomendacji: 0 %
Sprawa przeprowadzona sprawnie i skutecznie nawet w tym zwariowanym czasie. Czy trzeba dodać coś więcej?...

Krzysztof kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Pan Aleksander to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Aleksander był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów.

Karolina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Rzetelny doradca, fachowe porady, dobry kontakt. Sprawa zalatwiona szybko i dokladnie. Jak najbardziej godny polecenia.

Zbigniew Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam w 100% pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt podczas trwania całej sprawy. Pan Aleksander zawsze potrafił wszystko wytłumaczyć i wszystkie na potkane problemy szybko i sprawnie rozwiązać. Bardzo miły i uprzejmy człowiek.

Katarzyna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 0 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Aleksandra! Temat załatwiony szybko, profesjonalnie w miłej atmosferze.

Agnieszka Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Definitywnie polecam Pana Aleksandra we współpracy. Bardzo rzeczowa i konkretna osoba, dla mnie liczyły się tylko konkrety i fakty i takowe otrzymałem. Uprzednio dałem szansę innym ekspertom, ale tylko Pan Aleksander wzbudził moje zaufanie, które po czasie zostało poparte faktycznym działaniem. Życzyłbym sobie takiej obsługi pośród innych pośredników także w innych branżach!

Karol M. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Bardzo rzeczowo, sprawnie i rzetelnie. Z takim ludźmi to się wzorowo współpracuje

Bogdan Gruba Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 75 %
Współpraca z Panem Aleksandrem to czysta przyjemność. Profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Polecam. Ja na pewno wrócę, bo jeszcze nie załatwiliśmy wszystkiego, co jest do załatwienia :)

Tomasz Wierzbinski Kredyt hipoteczny refinansujący

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z czystym sumieniem mogę polecić. Załatwił niezałatwialne

Paweł Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 33 %
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam

Leszek Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam!!!! Pan Aleksander to człowiek z super podejściem do klienta i ogromną wiedzą. Bardzo profesjonalnie zajął się moją sprawą, przedstawił ofertę i odpowiedział na każde pytanie. Zawsze pomocny i dostępny, wyjaśni każda wątpliwość. Dzięki niemu kredyt hipoteczny nie jest taki straszny.

Małgorzata Piszczatowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i profesjonalna współpraca , serdecznie polecam

Maja Liberska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander świetnie orientuje się w aktualnych ofertach kredytowych w bankach. Bardzo dobrze potrafi dobrać ofertę kredytową do zarobków ubiegającego się o kredyt. Praktycznie od razu wie o różnego rodzaju promocjach oferowanych przez banki. Bardzo korzystnie łączy oferty kredytowe z oferowanymi przez banki promocjami. Potrafi jasno wytłumaczyć wszelkie niezrozumiałe zwroty stosowane w umowach kredytowych. Jest osobą bardzo konkretną. W tracie załatwiania kredytu musiałem pojawić się w banku tylko raz - żeby podpisać umowę kredytową. SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!

Arkadiusz Pluta Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Aleksandra - jest definitywnie najlepszym doradcą kredytowym, z jakim się spotkałam. Profesjonalny, merytoryczny i przemiły. Praktycznie nie musiałam nic robić prócz krótkich, dwóch wizyt w banku, gdy inne moje koleżanki załatwiać kredyt hipoteczny musiały robić o wiele więcej 🙂. Pan Aleksander jest również bardzo sumienny - gdy wyniknął mały problem to mimo bycia na urlopie załatwił wszystko. Serdecznie Polecam

M.Krzymowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i profesjonalna współpraca , serdecznie polecam

Alan Dereń Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Aleksandra jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm, stały i bardzo dobry kontakt z klientem, zaangażowanie oraz ogromna pomoc przy załatwianiu kredytu. Współpraca na wysokim poziomie, gorąco polecamy !!!

Basia i Tomek Ekspert kredytowy godny polecenia !

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander doskonale orientuje się w ofertach banków i pomaga wybrać najkorzystniejszą . Zawsze jest pod telefonem lub oddzwania. Potrafi wyjaśnić wątpliwości i sam ogarnia większość papierkowej roboty.Bardzo polecam skorzystanie z Jego usług.

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi pana Aleksandra. Kredyt został załatwiony sprawnie, przy minimalnym udziale czasowym z mojej strony, a porady były rzeczowe i solidne.

Kacper Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie i zawsze dobry kontakt z Panem Aleksandrem. Polecam!

Magdalena Kukurowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Gorąco polecam! Pelen profesjonalizm. Szybko,sprawnie i solidnie.

Adam Kredyt hipoteczny w NOK

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam Olka gorąco ! Zna się na tym co robi. Zawsze odbiera telefon lub oddawania. Nie owija w bawełnę tylko mówi konkrety. Inny doradca tylko zmarnował mam miesiąc i nic nie załatwił,a Olek doprowadził sprawę do końca.

Mateusz Mikolajewski Wspolpraca

Przydatność rekomendacji: 50 %
Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Aleksandrem. Z jednej strony sympatyczny, uśmiechnięty i miły człowiek, a z drugiej strony rzetelny doradca z profesjonalnym podejściem. O nic nie musiałem się martwić - całość spraw związanych z pozyskanie kredytu wziął na swoje barki Pan Aleksander. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem - odpowiednim dla zwykłego człowieka. Polecam korzystanie z usług Pana Aleksandra.

Dariusz DOMIŃCZAK Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Aleksandrem. Z jednej strony sympatyczny, uśmiechnięty i miły człowiek, a z drugiej strony rzetelny doradca z profesjonalnym podejściem. O nic nie musiałem się martwić - całość spraw związanych z pozyskanie kredytu wziął na swoje barki Pan Aleksander. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem - odpowiednim dla zwykłego człowieka. Polecam korzystanie z usług Pana Aleksandra.

Dariusz DOMIŃCZAK Kredyt hipoteczna

Przydatność rekomendacji: 33 %
Bardzo rzetelny i skrupulatny doradca. Dzięki jego niezawodnej wiedzy i zaangażowaniu bez problemu udało nam się pozyskać kredyt. Współpraca z Aleksandrem to bardzo dobry wybór i bardzo gorąco polecam Jego osobę.

Agata Leszczyńska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Aleksandra. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. Pan Aleksander potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu :)

Adam Bolda Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dzięki Panu Aleksandrowi udało mi się dostać kredyt hipoteczny. Pan Aleksander sprawnie poprowadził mnie przez procedury bankowe, pomógł wybrać korzystny kredyt, złożyć wniosek w moim imieniu, uniknąć dodatkowych kosztów wynikających z procedur bankowych, oraz zsynchronizować termin odbioru budynku do użytkowania przez dewelopera z terminem złożenia wniosku kredytowego. Polecam każdemy, kto poszukuje sprawdzonego doradcy kredytowego.

Andrzej Pęczak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo polecam innym osobom usługi Pana Aleksandra. Szybki i bezproblemowy kontakt pozwolił w krótkim czasie załatwić temat wyboru korzystnej oferty oraz uzyskania kredytu.

Piotr Sutkowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Bardzo szybko,sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontrakt,Żadnych problemów oraz pelna pomoc.Polecam!

Adrian Rutkowski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Szczerze polecamy Pana Aleksandra. Profesjonalna pomoc, duża wiedza. Pan Aleksander cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Mimo uruchomienia kredytu nadal Pan Aleksander służy pomocą i utrzymuje kontakt z klientami.

Dawid i Dominika Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Współpraca z Panem Aleksandrem to czysta przyjemność, doradzi w temacie kredytów oraz pomoże wybrać najkorzystniejszą oferte. Godny polecenia.

Mateusz Jankowski Pomoc przy uzyskaniu kredytu

Przydatność rekomendacji: 50 %
Godny polecenia Doradca. Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalne podejście do tematu. Olbrzymia pomoc w zebraniu dokumentów oraz uzyskaniu samego kredytu. Polecam

Robert Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
W 100 procentach Godny pokecenia. Naprawdę jestem zadowolony z usług Pana Aleksandra. Doradził i pomógł załatwić wszystkie formalności. Dzięki Panu już ponad rok mieszkam w swoim wymarzonym mieszkaniu.

Marcin Podpora Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania.

Przydatność rekomendacji: 50 %
Super doraca pozytywnie i z zaangażowaniem załatwił mój kredyt

Lukasz Przybylski Kredyt

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zanim trafiliśmy do Pana Aleksandra, dwa banki odmówiły nam kredytu. Dzięki niemu udało nam się otrzymać kredyt na wymarzony dom. Indywidualne podejście do sytuacji klienta, zawsze służacy radą i pomocą.

Karolina Doradca warty polecenia

Przydatność rekomendacji: 66 %
Pan Aleksander Głowienka sumiennie i terminowo wywiązał się z obowiązku . Jego działanie charakteryzowały się elastycznością , profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań . Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekt , który całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy żoną zaangażowanie i wysokiej jakości obsługi oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem , dlatego z całym przekonaniem polecam pana Aleksandra jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania .

Adrian i Justyna Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 66 %
Powodem naszego spotkania było znalezienie dogodnego kredytu hipotecznego, a także sprawne poprowadzenie do jego realizacji. Wszystko przebiegło pomyśle, a ja czułem się dobrze obsłużony (profesjonalnie i jednocześnie przyjaźnie). Jeżeli ktoś się zastanawia w podobnym temacie to szczerze mogę poradzić, że może już przestać i podjąć współpracę z Aleksandrem. Bardzo dziękuję za współpracę.

Tomek i Agata Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Profesjonalne podejście do przedstawienia ofert i znalezienia najkorzystniejszej. Cały proces załatwiony kompleksowo. Rekomenduję doradcę każdemu zainteresowanemu .

Bartosz C. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam! Przy prowadzeniu działalności gospodarczej jest wyjątkowo dużo dokumentów koniecznych do uzyskania kredytu mieszkaniowego, Pan Aleksander kontaktował się bezpośrednio z naszą księgową oraz z wyjątkowo trudnym deweloperem, co pomogła nam zakupić wymarzony dom;) POLECAMY:)

Alicja Kw. polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeżeli Państwo czytacie te komentarze - to znaczy, ze poszukują Państwo pomocy. Sama byłam w takim momencie, kiedy trafiłam na Pana Aleksandra. Całe szczęście - bo teraz odbieram klucze do swojego własnego M. A z pewnością mogę powiedzieć, ze bez Pana pomocy- nie udałoby się tego osiągnąć. Czas i odległość nie stanowiły żadnego problemu. Profesjonalne i cierpliwe podejście do klienta, Załatwienie formalności oraz korzystnych warunków od A do Z. Dziekuje - a Państwu zdecydowanie polecam!

Agata Stasiak Polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Aleksandra! Profesjonalny, rzetelny i mega sympatyczny! Wszystko wyjaśnia w przystepny i zrozumialy sposób.Jeszcze raz dziękujemy.

Beata i Łukasz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi Pana Aleksandra Nie ma sensu tracić czas na sprawdzanie i porównywanie ofert banków, ponieważ specjaliści śledzą to na bieżąco i znają wszystkie niuanse. Skorzystałem z pomocy Pana Olka wszystko się udało, jestem zadowolony.

Edward Pawlak kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić innym kredytobiorcom p. Aleksandra. Jest to osoba rzetelna, kompetentna i sumienna, z fachowym podejściem do podjętych przez siebie spraw. Dzięki współpracy z p. Aleksandrem udało mi się uzyskać szybko kredyt mieszkaniowy zaoszczędzając przy tym swój czas.

Wojtek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
P. Aleksander jest osobą, która się zna na swojej pracy. Nie obiecuje, nie mami, ale robi swoje i doprowadza do celu. Moja sytuacja była skomplikowana a cieszę się swoim własnym mieszkaniem. Śmiało mogę polecić P. Aleksandra.

Artur Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolona z poprowadzenia kredytu hipotecznego przez P. Olka. Poprowadził sprawę od samego początku do końca, kredyt otrzymałam. Sylwia

Sylwia Techmańska-Lesiak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam p.Aleksandra, który działa szybko, profesjonalnie i odpowiada na każde pytanie dręczące potencjalnego kredytobiorce hipotecznego. Z pewnością warto się do niego zgłosić aby pomógł z symulacja najlepszej oferty i poprowadził cały proces starania się o kredyt. Pozdrawiam, Paulina S.

Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Aleksandra. Przedstawił nam kilka najkorzystniejszych dla nas ofert. Wszystko rzetelnie i dokładnie wyjaśnił. Bardzo cierpliwy, mimo licznych pytan. Załatwił wszystkie formalności, o nic nie trzeba się było martwić. Niespodziewałam się, że będzie tak łatwo, szybko i przyjemnie.

Magda i Grzesiek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy !!! Pełny profesjonalizm i super podejście do sprawy i klienta. Szybkie i sprawne przejście przez formalności związane kredytem dzięki panu Aleksandrowi. Dziękujemy i polecamy w 100 %

Joanna i Daniel Kredyt Mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem zachwycona profesjonalizmem i rozległą wiedzą Pana Aleksandra! Uważnie słuchał tego co mówię i potrafił dopasować ofertę kredytową skrojoną na moją miarę. Na każdym kroku pomagał mi przebrnąć przez gąszcz formalności, objaśniał skomplikowane zapisy umów kredytowych, pilnował terminów i zawsze służył dobrą radą. Zdecydowanie polecam.

Adriana Kredyt na zakup nieruchomości

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam współpracę z Panem Aleksandrem. Wydawać się mogło, że kredyt w mojej sytuacji jest niemożliwy. Jednak Pan Głowienka ze wszystkim poradził sobie wzorowo. Wielka wiedza, bardzo dobry kontakt i szybkość w działaniu to na pewno zalety. Polecam każdemu.

Seweryn Sukienniczak Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szybko sprawnie i zgodnie z zapewnieniami. Komfortem są bardzo elastyczne godziny spotkań - których zresztą było bardzo mało ze względu na bardzo sprawne poruszanie się w temacie. Pomoc również po uzyskaniu kredytu. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Aleksandrem każdemu.

Jakub D. Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem i przede wszystkim z wielką chęcią polecamy Pana Aleksandra!! Człowiek obowiązkowy, konkretny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem :) Cały proces przebiegał sprawnie i bez zbędnych przygód. Jeśli tylko będziemy mieli okazję, to na pewno polecimy znajomym i rodzinie. Pozdrawiamy serdecznie!

Aneta i Grzegorz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dostarczyłem tylko wszystkie potrzebne dokumenty a Pan Aleksander już sam się kontaktował z deweloperem i bankami. Jeśli tylko będę miał okazję to będę polecał Pana Aleksandra wśród moich znajomych.

Michał Sz. Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Aleksandra bez dwóch zdań, bardzo fachowa pomoc. Każdy najmniejszy druczek jasno wyjaśniony zanim cokolwiek podpisaliśmy. Jeśli ktoś nadal obawia się kredytu i jego następstw-po konsultacji z Panem Aleksandrem wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

Paulina i Sebastian Doradztwo kredytowe

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pelni polecamy Pana Aleksandra, dzieki niemu bezproblemowo i pomyslnie przeszlismy przez proces kredytowy. Pan Aleksander to zyczliwosc, wiedza i zaangazowanie w jednym. Odpowiada nawet na najbardziej laickie pytania profesjonalnie i zrozumiale☺ Od Pana Aleksandra uzyskalismy nawet informacje dot. spraw nie zwiazanych z kredytem. W przypadku nastepnych inwestycji na pewno ponownie sie zglosimy.

Natalia i Piotr kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z panem Aleksandrem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Miły i ciepły kontakt na wysokim poziomie. Polecamy!!!

Arkadiusz i Paulina Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy Pana Aleksandra super fachowa pomoc .Pomagał nawet z rzeczami nie związanymi z kredytem .Ogromna wiedza, dopasowanie do potrzeb klienta i świetny kontakt z Panem Aleksandrem pozwoliły nam bezproblemowo przebrnąć przez cały proces kredytowy Polecamy :)

Michał i Aleksandra kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Aleksandrem od początku do końca układała się bardzo dobrze. Zawsze służył pomocą, pełen profesjonalizm. Cały proces kredytowy przebiegł bezproblemowo. W przyszłości w sprawach kredytowych na pewno zwrócę się o pomoc do Pana Aleksandra. Dziękuje i bardzo POLECAM !

Krzysztof i Dorota P Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
W 100 % polecamy Pana Aleksandra jako doradcę do kredytu. Od początku naszej współpracy wszystko rzetelnie i fachowo nam przedstawił,pomagał nam przy etapach przegotowania dokumentów po sam podpis kredytu już w banku. Dzwoniłem z każdym zapytaniem, zawsze Pan Aleksander pomógł i rozwiewał nasze wątpliwości. Prawdziwy profesjonalista!

Monika i Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zwróciłem się o pomoc do Pana Aleksandra w sprawie zakupu mieszkania. Pan Aleksander okazał się być bardzo wesołym człowiekiem z wysoką kulturą osobistą i przede wszystkim bardzo dużą wiedzą o swoim zawodzie. W bardzo prosty sposób wytłumaczy niezrozumiały język urzędowo-bankowy dla przeciętnego człowieka jak ja. Pan Aleksander załatwił za mnie prawie wszystkie sprawy związane z kredytem na mieszkanie. Informował mnie na bieżąco mailowo i telefonicznie o bieżącym postępie sprawy. Podsumowując ,to polecam z czystym sercem tego doradcę .

Dmitrij Briżaniow Świetna i profesjonalna pomoc

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander pomógł nam z kredytem hipotecznym za co jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni ze współpracy. Ogromna wiedza, dopasowanie do potrzeb klienta i świetny kontakt z Panem Aleksandrem pozwoliły nam bezproblemowo przebrnąć przez cały proces kredytowy. Doradca godny polecenia!!! pozdrawiamy

Mateusz i Kasia Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy Pana Aleksandra jako doradcę kredytowego. Bardzo sprawnie przeprowadził nas przez pierwszy kredyt hipoteczny, wszystko zostało przedstawione w sposób zrozumiały i wytłumaczone dzięki czemu świadomie mogliśmy wybrać najlepszą dla nas ofertę. Dodatkowo złożenie wniosku oraz formalności miedzy bankiem a deweloperem odbyły się bez naszej obecności co zaoszczędziło mnóstwo naszego czasu.

Damian & Sandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander okazał się być odskonałym wyborem. Z łatwością przeprowadził nas przez najlepsze (w tym momencie) oferty kredytowe dostępne na rynku, pomagał z formalnościami oraz służył radą zawsze gdy było to potrzebne. Dostaliśmy kredyt bardzo szybko i bez większych problemów. Serdecznie polecam każdemu kto nie czuję się pewnie w formalnościach kredytowych.

Paweł Fachowa pomoc

Przydatność rekomendacji: 50 %
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Aleksandrem , gdyby nie On bym nie dostał kredytu na swoje mieszkanie , a dodam ze byłem w sytuacji podbramkowej , bardzo polecam .

Piotr Sadowski Super Doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam Pana Aleksandra! Profesjonalny, rzetelny oraz pomocny doradca kredytowy! Jeszcze raz dziękuje i polecam :)

Anna Adamczyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Namiar na Pana Aleksandra dostałem od kolegi, który mówił że się nie zawiodę - i nie zawiedliśmy się. Niesamowita wiedza, bardzo wysokie kompetencje oraz rzetelność Pana Aleksandra utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to najlepszy Doradca. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas oraz za opiekę nad naszym kredytem i pomoc w spełnieniu marzeń. Polecamy !!!

Monika i Kamil Kredyt Dom

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pierwsze co rzuca się w oczy u Pana Aleksandra, to uśmiech i natychmiastowe wzbudzenie sympatii. Za tym idzie merytoryczne przygotwanie i biegłość w meandrach wiedzy bankowej. Cierpliwość pozwala w sposób przystępny wytłumaczyć wszelkie zawiłości kredytowe. Miły i ciepły człowiek i dobry fachowiec!

Agnieszka Gwizdalska Współpraca na medal

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander wzbudza zaufanie, jest rzeczowy, konkretny. Zawiłe zapisy bankowe tłumaczy na normalny język. Cały proces starania się o kredyt odbył się ekspresowo, wystarczyły dwa spotkania, a trzecie - już w banku na podpisaniu umowy. Nic nie musieliśmy załatwiać, wszystkim zajął się p. Aleksander. Polecamy.

Natalia i Oskar Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Aleksandra jako eksperta ds. kredytów. Profesjonalna obsługa oraz konkretne podejście do sprawy ze skutecznym wynikiem jakim jest udzielony kredyt hipoteczny na mieszkanie! Polecam Wszystkim ! Pozdrawiam

Gwiazdowski Jacek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Człowiek zna się na swojej pracy. Rzetelny i kompetentny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy.

Anna i Grzegorz Kredyt hipoteczny w zagranicznej walucie.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Aleksandra jako świetnego doradcę kredytowego. Nasz kredyt dobierany był do naszych preferencji i możliwości. Obym nie musiala korzystać już z kredytów ;) Gdybym chciała to zapewne skorzystam z Pana uslug. Pozdrawiam serdecznie

S&R kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam pana Aleksandra, spokojny, opanowany, życzliwy, a przede wszystkim mający dużą wiedzę odnośnie kredytów człowiek. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie w sposób jasny i zrozumiały. Jeśli ktoś szuka świetnego doradcy kredytowego to tylko pan Aleksander ;). Pozdrawiam :).

Justyna Kropacz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Aleksandrem była czysta przyjemnością. Jako osoba nie znająca się kompletnie na sprawach i pojęciach zwiazanych z kredytem, otrzymałam profesjonalna pomoc i wszelkie potrzebne informacje. Rezultatem tego jest nowe mieszkanie. Szczerze polecam. Dziękuję za pomoc .

Sylwia Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całym szacunkiem i na 100% polecamy doradcę kredytowego pana Aleksandra Głowienkę. To profesjonalny, rzetelny, kompetentny, bardzo zaangażowany w sprawę, cierpliwy a przy tym też życzliwy doradca. Cała sprawę związaną z kredytem załatwialiśmy na odległość bez żadnych problemów, natomiast napotkane po drodze komplikacje oczywiście rozwiązał bez problemu Pan Aleksander. Stoczyliśmy batalię z bankiem ale sprawa zakończona pozytywnie. Dziękuję Panie Aleksandrze i ze spokojnym sumieniem mogę dać 10/10.

Iwona Lewandowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam pana Aleksandra.Jestem zadowolony ze współpracy , wszystko odbylo sie w profesionalny sposób, był zaangażowany w sprawé utrzymywał stały kontakt a w efekcie kupiliśmy miszkanie w Gdaňsku I jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno pana Aleksandra mogé polecić .

Adam Wiśniewski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całym przekonaniem polecamy usługi pana Aleksandra. To rzetelny, kompetentny, życzliwy, bardzo zaangażowany i przede wszystkim bardzo cierpliwy doradca. Cała dokumentacja kredytowa załatwiona na odległość i to bez najmniejszych problemów. Napotkane po drodze "problemy" zostały rozwiązane przez Pana Aleksandra w znakomity sposób, co pozwoliło na pomyślne zakończenie naszej sprawy. Gorąco POLECAMY!!!

Sylwia i Wacław Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca zdecydowanie gody polecenia. Cały proces kredytowy zrealizowaliśmy zdalnie. Współpraca przebiegła idealnie. Świetny kontakt, mnóstwo dobrych rad, sprawne działanie. Wymiana niezbędnych dokumentów na odległość nie przysporzyła najmniejszych trudności. Każda problematyczna sytuacja była rozwiązywana błyskawicznie i skutecznie. W rękach pana Aleksandra można czuć się naprawdę bezpiecznie. Prawdziwy profesjonalista!

Dominik Czerwiński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 66 %
Szczerze polecam współpracę z p. Aleksandrem. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, ogromna wiedza. Polecam w 200% !

Andrzej Popławski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalne podejście z zakresu tematu kredytu hipotetycznego, wszystkie formalności bardzo prosto i klarownie przedstawione nawet mimo pojawiających się komplikacji, na które Pan Aleksander i tak znalazł szybkie i skuteczne rozwiązanie. Jeżeli się czegoś nie wie lub ma się wątpliwości zawsze służy pomocą. Śmiało mogę polecić, szczególnie dla osób które decydują się po raz pierwszy na zakup nieruchomości. Dziękuję jeszcze raz Panie Aleksandrze i pozdrawiam!

Marek Muński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością polecam p. Aleksandra. Z ogromną cierpliwością znosił moje telefony i smsy. Niestety moja sprawa nie była prosta do załatwienia a mimo wszystko się udało dzięki p. Aleksandrowi:) Jestem ogromnie wdzięczna i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała doradcy to z pewnością wrócę. SZCZERZE POLECAM!!!!!

Agata Frymus kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze polecamy z mężem p. Aleksandra, doświadczony i bardzo pomocny doradca kredytowy. Na wszystkie komplikacje w związku z kredytem p. Aleksander znajdował rozwiązania. Wiem, co piszę, ponieważ byliśmy od samego początku bardzo problemowymi klientami ;) Tak naprawdę bez p. Aleksandra byśmy nie uzyskali kredytu na mieszkanie. Wszystkie pytania i wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane, p. Aleksander ma olbrzymią wiedzę. Dziękujemy serdecznie za pomoc i cierpliwość :)

Karolina Borzyszkowska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Aleksandrem. Ma wiedzę i doświadczenie, jest konkretny. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zapytał o wszystkie szczegóły, dzięki czemu na spotkaniu był przygotowany i przedstawił nam konkretne rozwiązania i wyliczenia. Później zajął się całością formalności. W razie jakichkolwiek wątpliwości był zawsze dostępny pod telefonen. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu. Serdecznie polecam.

Natalia Michałek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Facet konkretny wie co robi ,Pani Kasia zmarnowała mi 7 miesięcy a Pan Aleksander potrzebował niecały miesiąc i kredyt załatwiony . Serdecznie polecam Romek

Roman Rudnik kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy usługi pana Aleksandra, pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Ogromna wiedza, dopasowanie do potrzeb klienta i świetny kontakt spowodowały, że udało nam się uzyskać środki zakup nieruchomości, a cały proces odbył się bez nadmiernego wysiłku z naszej strony. Panie Aleksandrze, serdecznie dziękujemy za pomoc, a wszystkim noszącym się z zamiarem wzięcia kredytu serdecznie polecamy tego doradcę. Monika i Marian T.

Monika i Marian T. Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander jako doradca był niezwykle rzeczowy i profesjonalny. Jego znajomość rynku nieraz nas zaskakiwała, ponieważ każde nasze pytanie dotyczące kredytu nie pozostało bez odpowiedzi. Brałyśmy kredyt jako osoby niespokrewnione co wiązało się z obawami czy w ogóle go dostaniemy. Pan Aleksander wskazał dostępne opcje oraz możliwości według naszych wskazań oraz potrzeb. Nie wyróżniał żadnej z przedstawionych ofert, pozostawiając wybór nam. Był również pomocny w poszukiwaniu notariusza, który okazał się najtańszy ze sprawdzonych przez nas. Finalizacja transakcji nastąpiła w przeciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia rozmów. Serdecznie polecamy.

Monika i Agnieszka Kredyt mieszkaniowy.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Aleksandra znalazłam na jednej ze stron internetowych, szukając doradcy, który pomógłby mi załatwić formalności związane z kredytem hipotecznym i okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę. Doradca godny polecenia :) Wszystko przebiegało sprawnie i po mojej myśli, w trakcie załatwiania formalności otrzymywałam odpowiedzi na wszystkie pytania (a zadawałam ich bardzo dużo...). Muszę dodać, że nawet podczas swojego urlopu Pan Aleksander zadbał, żeby błędy popełnione przez panią z banku nie zakłóciły ostatecznego przelania pieniędzy na konto developera. Polecam !

Monika kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi, chętnie dzieli się swoją wiedzą, odpowiada na każdy telefon, email. To rzetelny i profesjonalny doradca. Polecam!

Róża Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo konkretny doradca, zawsze pomocny i profesjonalny. Potrafi ocenić odpowiednio możliwości aby nie było przykrych niespodzianek. Polecamy i dziękujemy ;)

Ania i Lucjan Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander to profesjonalista który dzięki swojemu zaangażowaniu i ogromnej wiedzy pomógł nie tylko w załatwieniu wszelkich formalności oraz całej dokumentacji ale sprawił, że niemożliwe stało się możliwe. Kredyt hipoteczny udało nam się dostać dzięki pomocy Pana Aleksandra, jest fachowcem godnym polecenia któremu śmiało można zaufać. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia oraz indywidualne podejście do klienta, w dwóch słowach - pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam doradztwo Pana Aleksandra Głowienki jako zaufanego doradcę który potrafi znaleźć rozwiązanie dla każdego napotkanego problemu i pomoże nie tylko w wyborze najkorzystniejszej oferty ale również w załatwieniu wszelkich formalności. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

Paulina i Piotr Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam kazdemu uslugi Pana Aleksandra, ktoryw sposob profesjonalny i rzetelny pomogl mi w zalatwieniu potrzebnych dokumentow. Jest to doradca godny polecenia. Caly proces przebiegl bardzo szybko i sprawnie, bez zadnych problemow.

Lukasz Toczko Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzetelny sumienny doradca. Polecam z przyjemnoscia. Pomoc szybka i fachowa.

Waldemar Plichta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecamy Pana Aleksandra dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości. Właściwa osoba na właściwym miejscu, znajomość procedur kredytowych, pełen profesjonalizm, zawsze gotowy do pomocy, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Wzorowa współpraca, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Praca wykonana przez Aleksandra w naszym przypadku może być wzorem Doradcy Finansowego przez duże D. Z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - Pan Aleksander jest najlepszym możliwym wyborem.

Anna Dudek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam wszystkim Pana Aleksandra. Jest on kompetentnym, profesjonalnym i godnym polecenia doradcą kredytowym. Szczerze polecam i dziękuję jeszcze raz za pomoc.

Monika Szulc kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspaniały doradca- w sposób zrozumiały udziela wszelkich informacji. Nie naciska na klienta, liczy się z jego potrzebami. Nie spieszy się. Bardzo miły kontakt. Wspaniała pamięć- kojarzy klienta po czasie oraz szczegół sprawy którą prowadził. Jest jak internet.Ma poczucie humoru. Bardzo sympatyczny i elokwentny przy tym. Solidny. Polecamy!

Tadeusz i Anna Bizewscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Procedura kredytowa z Panem Aleksandrem przebiegła szybko i bez kłopotów. Konkretny i rzeczowy doradca. Bezproblemowy kontakt. Polecam.

Mateusz Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze Polecam !!!! Aby nie rozpisywać się za dużo po prostu określę słowami ,które usłyszałem w kwietniu tego roku a i ja potwierdzam "MAGIK w swoim Fachu" !!!!!

Tomasz Kankowski Kredyt na Mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem polecam Pana Aleksandra . Fachowy , rzeczowy i konkretny doradca . Jestem bardzo zadowolona z pozytywnie załatwionego kredytu i poleciałam juz P. Glowienkę znajomej.

Joanna Szyrajew Kredyt mieszkaniowy MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jak najbardziej polecam wszystkim usługi Pana Aleksandra! Cały proces uzyskania kredytu przebiegał bardzo szybko, sprawnie i na każdym kroku można było liczyć na pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Na pewno polecę tego doradcę moim znajomym, jeśli również będą zainteresowani tego typu usługami.

Grzegorz B. Kredyt hipoteczny, MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam Pana Aleksandra! Doradca rzetelny, fachowy, cierpliwy, życzliwy i optymistycznie nastawiony do pracy. Współpraca z taką osobą to sama przyjemność!

Izabela Ciura kredyt hipoteczny Aparthotel

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Aleksandrem była i jest przyjemnością. Doradca kompleksowy, zaangażowany w sprawę, z profesjonalnym i jednoczenie indywidualnym podejściem do klienta. Rzetelna wiedza oraz życzliwa obsługa są zdecydowanymi atutami Pana Aleksandra. Rekomenduje, gdyż szczerze przekonana jestem ze jest on sobą wartą polecenia!!!

Aleksandra z Gdańska Profesjonalny doradca

Przydatność rekomendacji: 66 %
Dobry doradca powinien wyróżniać się takimi cechami jak sumienność, odpowiedzialność, rzetelność, profesjonalizm, posiadać szeroką wiedzę w danym zakresie oraz pozytywne nastawienie. Bez wątpienia posiada je wszystkie Pan Aleksander Głowienka , dlatego też jest doradcą godnym polecenia. Życzę sukcesów i dziękuję za współpracę.

T.Kalinowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkim gorąco polecam, współpraca z Panem Głowienką była przyjemnością, od wybrania najlepszej oferty po podpisanie umowy. Wyręczał nas we wszystkim, co możliwe, my dostarczyliśmy tylko niezbędne dokumenty a On zajął się całą resztą. Wszystko załatwialiśmy telefonicznie, e-mailowo i przez kuriera do banku udaliśmy się tylko raz na podpisanie umowy. Oszczędność czasu była dla nas bardzo istotna. 100% kompetencji. Na pewno w przyszłości będziemy korzystać z Pańskiej pomocy. Życzę sukcesów!

Małgorzata Gołębiewska Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pana Aleksandra. Profesjonalnie i szybko doprowadził do podpisania umowy. Pomógł w załatwieniu wszelkich formalności oraz całej dokumentacji.

Jacek i Beata kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko było ok. Pan Aleksander spisał się wzorowo i doprowadził sprawę do końca z pozytywnym skutkiem. Bardzo Panu dziękuję. Niedługo odbieram swoje nowe mieszkanie. Polecam.

Przemysław Kowalczyk Kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystko załatwione pozytywnie. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował pomocy doradcy na pewno skorzystam z usług Aleksandra Głowienki. Polecam !!!

Paweł Leszko Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander jest bardzo otwartą i uśmiechniętą osobą co powoduje błyskawiczne nawiązanie pozytywnego kontaktu z klientem. Oczywiście ma to odwzorowanie w dalszych relacjach biznesowych, które toczą się w profesjonalnej atmosferze. Dostępność oraz szybkość załatwiana spraw niecierpiących zwłoki to kolejny atut Pana Aleksandra. Szczególne wyróżnienie należy się za otwartość z jaką Doradca podchodzi do klienta, o czym wspomniałem wyżej. Polecam.

Karol Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Aleksandra jako zaufanego doradcę. Sprawa naszego kredytu hipotecznego została załatwiona rzetelnie, sprawnie i szybko.

E. i C. Bagińscy polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam usługi Pana Aleksandra - duża wiedza w temacie oraz duża, szybka i bezproblemowa pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu hipotecznego.

Grzegorz Nowacki Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pomimo naszych sporych obaw związanych z niską zdolnością kredytową, udało nam się uzyskać kredyt. Pan Aleksander pomógł nam załatwić wszystkie formalności związane z dokumentami, przez co udało nam się zaoszczędzić dużo czasu. Pan Aleksander służył pomocą w każdej sytuacji, a na nasze pytania i wątpliwości odpowiadał w bardzo krótkim czasie. Polecamy każdemu kto liczy na fachową pomoc oraz szybkie działanie.

Magdalena i Jacek G. MDM, kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z przyjemnością polecam Pana Aleksadra wszystkim, którym zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Współpraca układała się znakomicie. Mogłem liczyć na fachową pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, a cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Cenię sobie także pełne zaangażowanie i cierpliwość. :)

Łukasz Chumański Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Aleksandra, profesjonalna obsługa klienta i bezproblemowy kontakt. Mimo początkowej odmowy banku, Pan Aleksander wyjaśnił całą sytuację i doprowadził do wydania przez bank ostatecznie pozytywnej decyzji. Nie musieliśmy martwić się żadnymi terminami i formalnościami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za pomoc :)

Asia i Krzysiek Ciesielscy kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Aleksadra. Jest osobą rzetelną, kompetentną i fachowo wykonuje swoje obowiązki, a jednocześnie jest sympatycznym człowiekiem:) Doceniam dyspozycyjność i elastyczność Pana Aleksandra, dzięki czemu nie musiałam zaniedbywać swoich obowiązków służbowych starając się o kredyt. Ważne jest również, że wszelkie moje zapytania oraz wątpliwości były na bieżąco wyjaśnianie. Z pomocą Pana Aleksandra szybko i skutecznie udało mi się uzyskać kredyt i załatwić wszelkie formalności:)

Małgorzata K. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam skorzystanie z usług Pana Aleksandra. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwala uniknąć biegania po bankach, urzędach, deweloperach i wielu godzin czytania umów i przepisów. Doradca załatwił za nas wszystkie formalności. Kontakt bardzo dobry, zarówno telefoniczny, mailowy jak i osobisty. Pan Aleksander ma spore doświadczenie, poradził sobie z każdym napotkanym przez nas problemem. Polecam!

M. Kaszubowski Polecam współpracę z P. Aleksandrem!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander ma dużą wiedzę praktyczną w temacie produktów finansowych, orientuje się w bieżących ofertach, co pozwala zaoszczędzić czas i pominąć samodzielne szukanie najkorzystniejszej opcji w kilkunastu różnych bankach. Nie dało się też zauważyć, żeby Pan Aleksander naciskał na zawarcie umowy z jednym, konkretnym bankiem. Nie odczuwałem też żadnej presji na zwiększenie kwoty kredytu, korzystanie z usług pobocznych, ubezpieczeń, itp (co w branżach finansowych niestety jest nagminne). Mimo stosunkowo niewielkiej kwoty kredytu nie zauważyłem też "gorszego" traktowania. Zdecydowanie polecam. Usługa jest bezpłatna. Niestety kredyt spłacać trzeba już samemu :)

Kitold Wasprowicz polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam wszystkim Pana Aleksandra szybko doprowadził do udzielenia kredytu hipotecznego w mdm sprawnie zajął się wszystkimi formalnościami kredytu .Pan Aleksander sprawił, że uzyskaliśmy kredyt bardzo szybko.Serdecznie mogę polecić usługi Pana Aleksandra

Andrzej i Aneta Kredyt Hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy usługi Pana Aleksandra. Doradził nam, który bank wybrać gdy chcieliśmy wziąć kredyt hipoteczny. Później sprawnie pomógł nam załatwić wszystkie formalności. Obyło się bez zbędnego stresu. Pan Aleksander to naprawdę dobry i rzetelny doradca!

Ewa i Wojtek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo rzetelny, godny polecenia. Dążący do celu.

Marcin Ciechanowski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy za pomoc z uzyskaniem kredytu na działkę. Pan Aleksander wykazuje się dużą znajomością realiów nadmorskiego rynku nieruchomości i podejścia banków do danych inwestycji. Mimo lekko przedłużającej się procedury i kilku problemów dotarliśmy do szczęśliwego końca. Od pierwszego spotkania bardzo rzeczowe rozmowy, z omówieniem wszystkich kwestii związanych z uzyskaniem i obsługi przyszłego kredytu. Konkretnie można było ustalić na co możemy sobie pozwolić, a co lepiej odpuścić i do jakich banków startować. Generalnie mówiąc POLECAMY!!!

Krzysztof i Natalia Kredyt hipoteczny działka

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam doradztwo Pana Aleksandra Głowienki. Szybko i sprawnie zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem kredytu. O nic nie musiałem się martwić, na bieżąco byłem informowany o postępach. Pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Dziękuję za miłą współpracę i polecam wszystkim poszukującym kredytu na dobrych warunkach :)

Michał Pliszka Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Aleksandrem. Pomógł mi załatwić kredyt hipoteczny, tłumaczył wszystkie moje wątpliwości, zawsze gotowy do pomocy. Konkretny i rzetelny - krótko mówiąc, jak ktoś chce mieć spokojną głowę przy załatwianym kredycie to dobrze trafił. Polecam z czystym sumieniem na 100%

Wioleta K. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Minimum formalności i wizyt, jasne porównanie wielu ofert, polecam osobom dysponującym ograniczonym czasem.

Adam Tobolski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Aleksandrem, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm, a tym właśnie charakteryzuje się ten oto Doradca. Przedstawił nam oferty 4 banków, z których wybraliśmy 2. Złożyliśmy wniosek, szybka decyzja kredytowa i pozytywna decyzja obu banków. Bez zbędnych formalności mamy dziś kredyt na najlepszych warunkach, które Pan Aleksander sam dla nas wynegocjował. Bardzo dziękujemy i zachęcamy innych do współpracy.

Edyta i Rafał Rzetelny doradca

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z usług Pana Aleksandra skorzystaliśmy z żoną pierwszy raz i to dzięki przypadkowemu spotkaniu u jednego z trójmiejskich deweloperów, szukając mieszkania. Oboje z żoną pracujemy w instytucjach finansowych i proces ubiegania się o kredyt nie jest nam obcy, ale zdecydowaliśmy się jednak na doradztwo Pana Aleksandra i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu na poszukiwaniu najlepszej oferty oraz nerwów na kompletowaniu dokumentów. Bardzo serdecznie polecamy współpracę z Panem Aleksandrem, którego cechuje pełen profesjonalizm, punktualność i elastyczność. Dzięki indywidualnym negocjacjom otrzymaliśmy najlepszą ofertę dostępną w tym czasie na rynku. Dziękujemy za współpracę i na pewno skorzystamy z fachowej pomocy jeszcze nie raz.

Tomasz i Karolina U. kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chcielibyśmy podziękować P.Aleksandrowi za sprawne i profesjonalne podejście do tematu, nie sądziliśmy że tak szybko wszystko się uda. Z czystym sumieniem możemy polecić P.Aleksandra. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Agnieszka P. i Jarek H. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Aleksandra, naprawdę odpowiednia osoba na danym stanowisku. Wszystkie sprawy dzięki niemu sprawnie załatwione, człowiek bezproblemowy, punktualny, kompetentny, sympatyczny i bardzo godny polecenia.

Brabara Padło KREDYT HIPOTETYCZNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Aleksandrem. Przedstawił nam oferty kilku banków w postaci czytelnego zestawienia. Objaśnił wszystkie koszty ukryte i wymogi każdego banku. Był dostępny i znajdował czas na spotkania z nami.

Łukasz Frymark Polecam doradcę

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Aleksandra mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Współpraca z P. Głowienką opierała się na profesjonalizmie oraz wysokiej kulturze osobistej. Dzięki życzliwości i pomocy doradcy udało nam się uniknąć zbędnych formalności, a kredyt uzyskaliśmy bez problemu.

Szymon Weyer Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Aleksandra każdemu kto potrzebuje profesjonalnego doradcy. Doskonale przygotowany merytorycznie jak i posiadający duże doświadczenie, świetny kontakt telefoniczny oraz szybkie rozwiązywanie problemów sprawiły, że to była przyjemna współpraca.

Bartosz S. Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wspolpraca z panem Aleksandrem byla wzorowa . Jako doradca fachowo i rzetelnie podszedl do tematu . duzy zakres wiedzy z oferowanych uslug. Polecam pana Aleksandra jako swietnego doradce finansowego

Dacka Maciej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander Głowienka spisał się na medal, szybko i treściwie informował w sprawie kredytu aż do momentu podpisania umowy kredytowej. W każdym momencie, służy pomocą w uzyskaniu potrzebnych nam informacji. JESTEM ZADOWOLONA Z PRZEPROWADZENIA MNIE PRZEZ TONY DOKUMENTÓW I KOŃCOWY FINAŁ KREDYTOWY. POLECAM Elżbieta Laskowska

Elżbieta Laskowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Śmiało możemy polecić innym pana Olka, który niczym w Teleexpresowym serwisie szybko i na temat podszedł do naszej sprawy zapewniając nam to czego oczekiwaliśmy.

Tomasz i Beata Janiak Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam Pana Aleksandra jako doradce. W moim przypadku sprawdził się w 100%. B yłem poinformowany o każdym kroku, każda niejasność miałem szybko wyjaśniona.

Marcin Goluch kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander przekonał nas do siebie już na pierwszym spotkaniu. Racjonalnie obliczył naszą zdolność kredytową i zaprezentował kilka ofert banków. Razem z nim wybraliśmy ofertę, która spełniła nasze oczekiwania. Wzięliśmy kredyt na warunkach, które są dla nas jasne, co jest zasługą fachowego i rzeczowego doradcy, z którym mieliśmy okazję współpracować. Pan Aleksander zajął się zdobyciem pełnej dokumentacji od dewelopera. Polecamy ze względu na dobry kontakt, tłumaczenie finansowych zawiłości i pozytywne nastawienie do klienta. Kredyt otrzymaliśmy już 1,5 miesiąca od pierwszego spotkania z doradcą. Polecamy!

Ania i Karol, Gdańsk kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jako osoba prowadząca własną działalność (branża wysokiego ryzyka-budownictwo) o kredyt starałem się dość długo. Wpierw trafiłem chyba na niewłaściwego doradcę (wybrane banki odrzucały wnioski) aż do momentu spotkania Pana Aleksandra. Od pierwszego spotkania facet jest rzeczowy, ma głowę na karku i wie gdzie uderzyć żeby nie było niespodziewanej odmowy. Po dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów kredyt został załatwiony w bardzo szybkim tempie. Tak więc jestem bardzo zadowolony ze współpracy i na pewno skorzystam jeszcze z usług. Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, doradca to osoba która zaoszczędzi Wasz cenny czas!!!

Bartłomiej Duda MDM, własna działalność

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy szczerze usługi Pana Aleksandra, jako profesjonalne w swoim fachu, nie tylko załatwia sprawnie wszelkie formalności, ale także negocjuje korzystne warunki kredytowe z bankami dla klienta, dopasowuje je do potrzeb kredytobiorcy.Już od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie i wyczuwa się jego kompetentność. Jeszcze raz polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług Pana Olka.

Bożena i Romuald Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander jako doradca w sprawie kredytu hipotecznego jest osobą profesjonalną, dobrze zorganizowaną i bardzo rzeczową. Doskonale zna procedury kredytowe. Kredyt dostaliśmy szybko i bez problemu. Doradca godny polecenia!

Maria P. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z całą pewnością możemy polecić Pana Aleksandra. Sprawa naszego kredytu była dość zawiła i mimo wielkich komplikacji dzięki Panu Aleksandrowi udało się ją zakończyć pomyślnie. Solidny, konkretny i słowny, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Dziękujemy i naprawdę gorąco polecamy.

Ewa i Przemysław C. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam współpracę z Panem Aleksandrem Głowienka. Pełen profesjonalizm, szeroka znajomość rynku finansowego, usług bankowych w tym tematyki kredytów hipotecznych. Zawsze pomocny a przy tym uprzejmy i sympatyczny.

Ewa Czapiewska pośriednictwo przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wraz z żoną pragniemy gorąco polecić usługi pana Aleksandra Głowienki. W bardzo przystępny i przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości i szczegóły różnych ofert. Zawsze mogliśmy liczyć na dobry kontakt i byliśmy na bieżąco informowani o postępach w realizacji kredytu.

Bogusław Trzeciak kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam współpracę z panem Aleksandrem. Mimo wielu przeszkód z uzyskaniem kredytu pan Aleksander doprowadził sprawę do pozytywnego finału. Posiada wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu wszelkie ustalenia oraz rozmowy telefoniczne były krótkie, rzeczowe oraz jasne i klarowne. Profesjonalny, zdecydowany. Jestem bardzo zadowolony z usług.

Konrad Leszek Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander sprawił, że uzyskaliśmy kredyt bardzo szybko (tydzień) bez biegania po bankach, bez stania w kolejkach - wszystkie formalności (wybór najkorzystniejszej oferty, negocjacje, podpisanie umowy) załatwił za nas "Nasz" Doradca. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy osobą zapracowanym.

Ania i Michał Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługi Pana Aleksandra wszystkim tym którzy chcą szybko, skutecznie pozyskać najkorzystniejsze finansowania swojego "M". Pełen profesjonalizm od samego początku współpracy do samego końca czyli podpisania umowy.

Rafał Dietrich kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo gorąco polecam doradztwo pana Aleksandra. Jego profesjonalne i rzetelne podejście sprawiło, że w sposób szybki i bezbolesny otrzymaliśmy kredyt, który na początku wcale nie był taki oczywisty. Dodatkowym atutem jest spokój, opanowanie i cierpliwość do klienta, nawet w sytuacji bardzo licznych i późnych telefonów. Bardzo dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy. ;-)

Anna Hetmańska, Łukasz Ciechanowski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Aleksandrem przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jest On osobą profesjonalną, rzetelną i komunikatywną. Pan Aleksander jasno wytłumaczył zasady oraz możliwości związane z kredytem. Sprawnie przygotował konieczną dokumentację i informował na bieżąco o postępie prac. Dobry kontakt oraz dyspozycyjność pomogły w szybkim uzyskaniu kredytu. W przyszłości wrócimy jako klienci do Pana Aleksnadra.

Piotr Rycio Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Aleksandrem w 110%. Po pierwsze widać, że jest biegły w tematach finansów i ekonomii i czułem, że rozmawiam z kimś na wysokim poziomie. Po drugie Pan potrafił doradzić najlepsze parametry kredytu. Naprawdę na przeróżniejsze warianty, wszystkie koszty kredytu były przedstawione. Bez gwiazdek i małych druczków :) Po trzecie wszelkie formalności i nudne czynności wziął na swoje barki. Szanuje czas klientów. Dokumenty, które były wymagane do wniosków mogłem przesłać emailem a następnie w dogodnym terminie dostarczyć je osobiście. Formalności związane z nieruchomością i developerem również ułatwiał. Dalej: Poza tym przypominał o potrzebnych dokumentach, wymaganych terminach. Kontakt emailowy czy telefoniczny był bardzo dobry - szybko i sprawnie. Dostosowywał się do preferowanych godzin spotkań. Oprócz tego Pan Aleksander potrafi rozmawiać nie tylko o kredytach i spotkanie nie były nudne.

Robert Pieśnikowski Kredyt hipoteczny MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Aleksandra jako osobę potrafiącą wyjaśnić oraz przeprowadzić osobę taką jak ja, nie posiadającą wiedzy z dziedziny finansów, przez cały proces uzyskania kredytu. Fachowość oraz terminowość Pana Aleksandra w sprawnym przejściu przez etapy uzykania kredytu sprawiają, iż przebiegają one sprawnie oraz praktycznie bezproblemowo. Z całą pewności doradca godny polecenia.

Alicja Idzińska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Głowienka Aleksander z całą pewnością należy do profesjonalistów w swojej branży. Wiedza oraz zaangażowanie w uzyskanie kredytu sprawiły, iż cały proces związany z uzyskaniem kredytu oraz załatwieniem wszelkich formalności związanych z wykupem mieszknia przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Przekazywanie informacji, dostepność, wsparcie w wyborze najkorzystniejszej oferty banków, godna polecenia.

Rafał Uzdrowski kredyt hipoteczny / wykup mieszkania komunalnego Sopot

Przydatność rekomendacji: 100 %
Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Aleksandra jako doradcę finansowego. Od początku do końca Pan Aleksander prowadził temat w bardzo profesjonalny sposób, zawsze miły i chętny do pomocy. Żadnej sprawy nie pozostawił bez wyczerpującej i satysfakcjonującej odpowiedzi. Świetny kontakt, zarówno mailowy jak telefoniczny. Jeśli miałbym komuś polecić prowadzenie spraw finansowych to z pewnością byłby to Pan Aleksander :) Pozdrawiam i życzę sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych.

Bartosz Swobodziński Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jestem bardzo, bardzo zadowolony ze współpracy z panem Aleksandrem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością.Starałem się o kredyt hipoteczny na własną rękę i nie wychodziło mi,już byłem załamany a pana Aleksandra polecił mi znajomy. Po spotkaniu z Panem Aleksandrem wróciła mi nadzieja.Po około(nie całych) trzech tygodniach otrzymałem kredyt.Radość nie samowita....Życzę samych sukcesów... P.s gdy będę potrzebował pomocy związanej z bankami na pewno jeszcze nie raz sie do pana odezwę..

Piotr Wajs Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy wdzięczni panu Aleksandrowi za bardzo szybką i profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Chcielibyśmy zaznaczyć, że naszą sytuację utrudniał jeden dochód oraz krótko prowadzona działalność gospodarcza branży budowlanej. Skutkowało to dwoma odmownymi decyzjami z poprzednich banków i blisko trzema miesiącami opóźnienia. Tracąc już nadzieję, trafiliśmy na pana Aleksandra, dzięki któremu po dwóch tygodniach od złożenia wniosku odbieralismy klucze do mieszkania. Polecamy gorąco!

Kamila i Andrzej T. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Korzystałem z pomocy Pana Aleksandra przy okazji ubiegania się o kredyt hipoteczny na mieszkanie. Współpraca od początku do samego końca przebiegała wzorowo. Poza bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, Pana Aleksandra cechuje duża elastyczność, zaangażowanie i co najważniejsze chęć wypracowania dla klienta najlepszej oferty. W moim przypadku wiązało się to z koniecznością dodatkowej pracy oraz ponownego przebrnięcia przez procedury w banku, który ostatecznie wybraliśmy. Dzięki zaangażowaniu Pana Aleksandra, "rzutem na taśmę" udało się uzyskać znacznie korzystniejsze warunki. Cenię fachowców, którzy umiejętnie potrafią objaśnić klientowi nieznane zagadnienia i przedstawić rekomendacje wraz z dokładnym uzasadnieniem. Szczególnie, gdy wszystko przebiega w tak miłej atmosferze. Z pewnością przy najbliższej okazji, gdy będę potrzebował doradztwa w zakresie finansów, Pan Aleksander będzie pierwszą osobą, z którą się skontaktuję. Wielkie dzięki za pomoc i pełen profesjonalizm, który dziś mało kto potrafi utrzymać!

Przemysław Jarosz Kredyt hipoteczny / MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Aleksandra mogę śmiało polecić wszystkim którzy starają się o kredyt hipoteczny lub jakiś inny produkt bankowy. Ogromna wiedza oraz znajomość produktów bankowych sprawia że do każdej osoby podchodzi z indywidualną najlepszą ofertą dostępną w danym momencie na rynku. POLECAM !

Tomasz Cybulski kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander sprawnie zajął się wszystkimi formalnościami do kredytu unijnego,otrzymałam ściśle podany zakres dokumentów ,które musiałam przedstawić,całą reszta zajął się Pan Aleksander . Byłam bardzo zadowolona z usług Pana Głowienka i mogę zarekomendować pozytywnie naszą współpracę .

Iwona Matyk KREDYT UNIJNY

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander... jak dla mnie to... Leon zawodowiec :) pełen profesjonalizm. Mieliśmy wiele perypetii starając się o nowy dom. Pan Aleksander z każdym problemem miał co najmniej dwa wyjścia z sytuacji. Wyjaśnię tylko iż mieliśmy przygody ze stanem prawnym nieruchomości. P. Aleksander miał co róż różne rozwiązania jak dopiąć wszystko na ostatni guzik i tak by się stało lecz ostatecznie zdecydowaliśmy się na inną nieruchomość ale tylko ze względu na braku czasu gdyż oboje z żoną pracujemy za granicą i byliśmy blisko wyjazdu. Rozmawiałem z innymi doradcami, którzy nie byli przekonani iż uda nam się dostać kredyt ze względu na ów pracę. Pan Aleksander po zapoznaniu się z dokumentami powiedział : macie państwo zdolność, więc będzie i kredyt. Tak też się stało, błyskawicznie przyznano nam kredyt - teraz trzeba go spłacić ;) Dziękuję Panu za poświęcony czas, pijąc kawę w naszym ogrodzie, będziemy miło o Panu myśleć :) Pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów.

Mateusz Matyk Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry kontakt z doradcą, pomaga w każdej sytuacji, dostępny całą dobę. Załatwiał wszystkie sprawy od ręki. Naprawdę świetny fachowiec, bardzo skuteczny. Znajomym polecę tylko Pana Aleksandra. Bardzo dziękujemy.

Aleksandra i Michał Kapłan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałem podziękować i polecić pana Aleksandra, bardzo szybko załatwiona papierkowa robota i uzyskanie dobrych warunków kredytowych. Nie było rzeczy której nie dało by się załatwić, Polecam!

Szewczyk Bartosz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Probowalam na wlasna reke uzyskac informacje o kredytach hipotecznych. Odwiedzilam trzy placowki i po zaznajomieniu sie z ofertami wybralam najlepsza z nich, myslalam ze lepsza oferta na rynku juz nie istnieje. Pana Olka Glowienka polecila mi znajoma mowiac ze znajdzie mi jeszcze bardziej korzystny produkt kredytowy niz posiadam. I tak sie stalo zaskoczyl mnie ofertami trzech innych Bankow. Do tego wspolpraca z Panem Olkiem to czysta przyjemnosc bardzo konkretny, dyspozycyjnosc czasowa i telefoniczna oraz ogromna wiedza ktora sluzy w zalatwianu formalnosci kredytowych. Decyzja Banku w bardzo szybkim czasie do tego bardzo pomocny w wypelnianiu wniskow kredytowych w sumie musze zaznaczyc ze wszystkie dokumenty wypelnil Pan Olek i zlozyl w odzdziale Banku. Nie jest to moj pierwszy kredyt pod jego opieka i z cala pewnoscia jesli tylko bede potrzebowala pomocy kredytowej zglosze sie do Pana Olka poniewaz uwazam ze najlepiej to zlecic fachowcowi.

Katarzyna Dominik Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jeszcze miesiąc temu nie zdawaliśmy sobie sprawy, że kredyt można załatwić w tak krótkim czasie i bez żadnych komplikacji. To wszystko zasługa Pana Aleksandra. Wszystko rzetelnie i w ekspresowym tempie. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego doradztwo. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Paulina i Tomek kredyt w programie Mieszkanie dla Młodych.

Przydatność rekomendacji: 100 %
Razem z mężem możemy polecić Pana Aleksandra jako doradcę. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Mogliśmy liczyć na pomoc Pana Aleksandra na każdym etapie procesowania wniosku kredytowego, również wtedy, gdy sytuacja wymagała nieszablonowego rozwiązania.

Magdalena Kuncio kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander jest osobą godną polecenia.Pracę Pana Aleksandra oceniam bardzo wysoko zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Jest osobą rzetelną, dokładną, konkretną i doskonale przygotowaną do pracy. Życzę każdemu pracodawcy takiego pracownika.

Justyna i Aleksandr Aleksaynan kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam wszystkim usługi pana Aleksandra. Fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi (działanie z upoważnienia klienta w różnych instytucjach). Monitoring, zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w naszym przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną pomoc.

Elektro-Serwis Sp. z o.o. Kredyt obrotowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam usługi P.Aleksandra !!! Dobry kontakt oraz kompetencje zaowocowały uzyskaniem kredytu. Jeszcze raz serdecznie polecam Zadowolony

CHAJĘCKI Ryszard Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, rzetelnym i profesjonalnym podejściu do pracy. Sumiennie przedstawiał różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadał na liczne pytania. Przy ubieganiu się o kredyt bardzo pomógł mi przy wypełnianiu formalności. Chętnie polecałam pana Aleksandra kolejnym znajomym,jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy .Dziękujemy panie Olku .

Małgorzata Schroeder kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mogę polecić w 100 % Pana Olka. Jest osobą kompetentną i sprawdzoną....staje na wysokości zadania, a bywało różnie w mojej sprawie , ale się udało :-)...Panie Olku oby tak dalej :-)...

Agnieszka Opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecamy usługi Pana Aleksandra!!! Posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające właściwą i profesjonalną obsługę klienta. Pomógł nam szybko i sprawnie załatwić wszystkie formalności i rozwiał wszelkie wątpliwości związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Agnieszka i Przemek kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander Głowienka jest osobą zaangażowaną w pracę. W czasie kiedy zajmował się załatwianiem dla mnie kredytu hipotecznego jak i firmowego wykazał się ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie i głęboką wiedzą. Radził sobie w sytuacjach skomplikowanych, zachowując przy tym zdroworozsądkowe myślenie oraz świeżość umysłu. Jest osobą sumienną i zaangażowaną w pracę. Współpraca z Panem Aleksandrem to czysta przyjemność. Panie Aleksandrze, dziękuję za pozytywne sfinalizowanie moich kredytów.

Bożena Chmielewska Kredyt hipoteczny i inwestycyjny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jako bezpośrednia klientka miałam okazję na bieżąco obserwować efekty codziennej pracy Pana Aleksandra i z pełną odpowiedzialnością polecam Go jako sprawdzonego doradcę. Z pewnością sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Patrycja L. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Aleksandrowi za pomoc, cierpliwość i zaangażowanie. Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na bardzo dogodnych warunkach, zawsze służy radą i szuka najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Bardzo dziękujemy Panie Aleksandrze!

Krystyna i Jerzy Cichosz Serdecznie polecamy Pana Aleksandra

Przydatność rekomendacji: 100 %
jesteśmy bardzo zadowolenie ze wspołpracy z Panem Głowienka, wszystko zostało załatwione sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Zarówno w okresie do podpisania umowy kredytowej jak i po tym fakcie nie ma problemu z kontaktem z Panem Głowienka i zawsze chętnie odpowiada na nasze pytania. Z pewnością polecamy usługi tego doradcy.

tomek i dorota kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Aleksander to konkretny doradca, który właściwie zajął się sprawą mojego kredytu. Wcześniej miałam do czynienia z kilkoma doradcami - współpraca z nimi nie przebiegała dobrze. Dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm i właściwe podejście do sprawy, które uważam za kluczowe przy wykonywaniu pracy doradcy zawodowego. Z czystym sumieniem mogę polecić tego Doradcę.

Anna Zawadzka Polecam!!

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam Pana Aleksandra. Kredyt załatwiony szybko i skutecznie. O każdej porze dnia można było liczyć na fachową poradę. Polecam.

Daniel Kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Aleksandra. Temat kredytu hipotecznego przebiegł sprawni. Pan Olek jest osobą kompetentną i to co dla mnie było bardzo ważne to jego dyspozycyjność. Tak właśnie wyobrażałem sobie pomoc doradcy w wyborze kredytu. Jeszcze raz polecam

Waldemar Ł. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm i kompleksowa pomoc. Polecam, ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam przy innych okazjach.

Łukasz Radomski Kredyt dla firm

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam . Ja także chce polecić Pana Aleksandra każdemu i tylko same pochwały mi się nasuwają . Konkretny doradca , bardzo słowny . Dziekuje za pomoc w uzyskaniu Kredytu Gotowkowego !!!! Pozdrawiam .

Tomasz Mach Kredyt Gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Aleksandrem. Oferuje swoim klientom fachowe doradztwo, jest dokładny, skrupulatny i nie ma dla Niego sprawy niemożliwej. Trzeba również zaznaczyć, że Pan Aleksander bardzo dobrze zna rynek finansowy i wie co może polecić Klientom. Dodatkowym atutem Pana Aleksandra jest cierpliwość - nawet najmniejszego pytania nie zostawia bez odpowiedzi. Współpraca z Panem Aleksandrem to czysta przyjemność. Serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na doprowadzeniu swoich finansowych spraw do końca. Pan Aleksander jest osobą godną polecenia! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów!!!

Karolina i Krystian Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Aleksandra zwłaszcza osobom nie mającym dużo czasu na zajmowanie się kredytem. Wszelkie formalności przebiegły sprawnie i szybko.

Tomasz Chodubski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo szybki i miły kontakt. Profesjonalne przedstawienie oferty. Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, a co za tym idzie niełatwego kredytu. Dyspozycyjny w każdym momencie. Pan Aleksander, oprócz umiejętności zawodowych skierowanych do klienta, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Gorąco polecam.

Narloch Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam, bardzo skuteczny. Trafiłem do Aleksanda Głowienka, gdy wcześniej bezskutecznie sam próbowałem uzyskać kredyt. W krótkim czasie załatwlł pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach.

Marcin Brzóska Pożyczka hipoteczna - firma

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dziękujemy za fachową pomoc i polecamy pańskie usługi znajomym, i wszystkim innym zainteresowanym. Fachowa i profesjonalna pomoc z Pana strony ułatwiła nam podjęcie bardzo ważnej decyzji w naszym życiu.

Zdzisław Sikora Pomoc przy kredycie hipotecznym

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpracuję z Panem Aleksandrem od kilku lat, korzystałem z jego wiedzy i pomocy przy różnego rodzaju kredytach, polecam współpracę z nim każdemu kto poszukuje optymalnych rozwiązań kredytowych. Pan Aleksander jest przede wszystkim doskonale zorientowany merytorycznie we wszystkich szczegółach oceny zdolnosci kredytowej, reguł oceny klienta we róznych bankach i dzieki temu jest w stanie bardzo szybko, na podstawie wstepnych informacji ocenić czy, jak i gdzie klient może uzyskac kredyt. Jest to istotne ponieważ w wiekszości banków ocena zdolności jest generowana dopiero jak klient dostarczy wszystkie dokumenty. Pan Aleksander jest przy tym osoba słowną, punktualną i dobrze zorganizowaną, bardzo sprawnie opracowuje często obszerna i skompliokwana dokumentację bankową więc praca z nim jest bardzo efektywna. Polecam współpracę z nim wszystkim ktorzy szukają szybkiego, najlepszego na dany moment i efektywnego rozwiązania kredytowego.

Jan Dominowski Kredytowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Aleksandrem - solidny, rzetelny doradca. Sprawnie załatwił kredyt na bardzo dobrych warunkach cenowych.

Marcin Chodubski Kredyt na firmę

Przydatność rekomendacji: 100 %
W pełni profesjonalne podejście do współpracy. Doskonały kontakt telefoniczny, wszystkie formalności załatwione na miejscu co było dla mnie ważne przez godziny pracy. Bardzo dobra znajomość ofert banków. Osobiście polecam.

Szczudliński Karol Kredyt na budowe dom

Przydatność rekomendacji: 64 %
Bardzo polecam usługi Pana Aleksandra. Profesjonalnie i szybko doprowadził do podpisania umowy. Pomógł w wyborze najkorzystniejszej oferty na rynku, całej dokumentacji i w negocjacjach.

Danuta i Dawid S. kredyt hipoteczny 'Rodzina na swoim"

Przydatność rekomendacji: 55 %
Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy z panem Aleksandrem. Jest to doradca godny polecenia, który profesjonalnie podchodzi do klienta oraz jego indywidualnych wymagań i możliwości. Jego fachowa wiedza szła w parze z życzliwością, kulturą osobistą i optymizmem. W każdej sytuacji potrafił znaleźć rozwiązanie, doradzić i pomóc. Na każdym etapie starania się o kredyt byłam rzeczowo i na bieżąco informowana. Dodatkowo wyręczył mnie we wszystkich formalnościach związanych z wymianą dokumentów między bankiem i deweloperem za co jestem ogromna wdzięczna. Wszystkim polecam go jako swojego doradcę Bardzo dziękuję panu Aleksandrowi za współpracę i życzę samych sukcesów!!!!

Sylwana Buczkowska kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 63 %
SZYBKO I PROFESJONALNIE DOPROWADZIŁ DO UDZIELENIA KREDYTU HIPOTECZNEGO. PROWADZIŁ SPRAWĘ OD WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ POPRZEZ NEGOCJACJE AŻ DO PODPISANIA UMOWY. BARDZO DOBRY DORADCA GODNY POLECENIA.

Jan MASTERNAK KREDYT HIPOTECZNY

Przydatność rekomendacji: 46 %
Możemy z żoną śmiało polecić Pana Aleksandra Głowienkę jako najlepszego doradcę z jakim mieliśmy do czynienia. Doskonała obsługa, krótkie terminy obróbki dokumentów, punktualność, elastyczność i pełny profesjonalizm podczas pomocy przy wnioskowaniu o duży kredyt hipoteczny. Jeśli ktoś szuka nieodpłatnej pomocy przy szybkim i sprawnym załatwianiu kredytu powinien się zgłosić u Pana Aleksandra. Dziękujemy Panie Aleksandrze!

Piotr Zalewski Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 73 %
Pracę Pana Aleksandra zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym oceniam bardzo wysoko. Jest osobą rzetelną, dokładną i doskonale przygotowaną do pracy. Pan Aleksander jest osobą godną polecenia.

Sebastian Stępniewski Kredyt w programie "Rodzina na swoim"

Przydatność rekomendacji: 70 %
Bardzo polecam innym osobom usługi p.Aleksandra jestem bardzo zadowolona z szybkiego załatwienia kredytu.

Anna Kijaczko kredyt na mieszkanie

Przydatność rekomendacji: 59 %
Bardzo polecam wszystkim wspólpracę z Panem Aleksandrem. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi oraz pofesjonalnej znajomości rynku finansowego otrzymałem kredyt idealnie dopasowany do moich potrzeb ;)

Karol Rambiert Pożyczka Hipoteczna na dowolny cel

Przydatność rekomendacji: 54 %
Serdecznie polecam wszystkim Pana Aleksandra jest rzetelny, skuteczny, bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Agnieszka Pietrzykowska Kredyt w programie "Rodzina na Swoim"

Przydatność rekomendacji: 57 %