_mg_7304gt

Anna Krzyżewska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 695995744 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

O mnie

Od blisko 20 lat działam aktywnie w branży finansowej. Swoje doświadczenie zdobywałam w bankowości, pracując zarówno jako doradca, jak i dyrektor oddziału.

Od 2006 roku jestem związana z największą w Polsce firmą pośrednictwa finansowego Open Finance S.A. Jako Ekspert Finansowy pomagam klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego, planowaniu emerytury, krótko- i długoterminowym lokowaniu środków oraz wyborze planów oszczędnościowych. Pomagam również w zaplanowaniu ubezpieczenia na życie.

Moja pomoc w zakresie kredytów hipotecznych obejmuje finansowanie przeznaczone na:
- zakup lokalu mieszkalnego i domu, zarówno od dewelopera jak i na rynku wtórnym,
- remont i modernizację zakupionej lub posiadanej już nieruchomości,
- zakup działki rolnej i budowlanej,
- budowę domu jednorodzinnego,
- refinansowanie lub konsolidację obecnie posiadanych zobowiązań z poprawą istniejących warunków cenowych
- cel dowolny.

Pomagam w uzyskaniu najtańszego kredytu gotówkowego na bieżące potrzeby konsumpcyjne a także konsolidowaniu obecnie posiadanych zobowiązań, w celu zmniejszenia wysokości płaconych obecnie rat kredytu.

Towarzyszę klientowi od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie. Pomagam w załatwieniu wszelkich formalności, współpracując z bankami, deweloperami, biurami nieruchomości, rzeczoznawcami, notariuszami z terenu całego województwa.

Będąc ekspertem Open Finance, największej firmy pośrednictwa finansowego w Polsce, mam możliwość ustalania indywidualnych warunków cenowych kredytów, które są niejednokrotnie bardziej korzystne od bezpośredniej oferty banku.

Poza kredytami pomagam również w planowaniu emerytury oraz krótko- i długoterminowym lokowaniu środków i wyborze planów oszczędnościowych przeznaczonych na edukację dziecka czy realizację innych indywidualnych celów i marzeń.

Jako współpracownik Open Brokers pomagam w wyborze ubezpieczeń na życie.

Spotkania z klientem odbywają się w jednym z biur na terenie województwa warmińsko-mazurskiego - Olsztynie i Kętrzynie. Mobilność i pełna dyspozycyjność są jednak nieodłączną częścią mojej pracy, zatem możemy spotkać się w dowolnym miejscu, wygodnym i komfortowym dla klienta.

Mając wyśze wykształcenie zarówno ekonomiczne, jak i prawnicze oraz niezwykle bogate doświadczenie pomagam w każdym szeroko rozumianym aspekcie finansów osobistych.

Całość usług jest bezpłatna.

Doświadczenie

od 01.2013 - Open Finance S.A. - Kierownik Oddziału/Ekspert Finansowy

09.2006 - 12.2012 - Open Finance S.A. - Doradca Finansowy

07.2002 - 08.2006 - Bank BGŻ S.A. - Dyrektor Oddziału

11.2001 - 06.2002 - Kredyt Bank - doradca kredytowy

11.1999 - 10.2001 - Bank BGŻ S.A. - doradca kredytowy

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2000 2005 Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny
2009 2013 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji

Atuty eksperta

- doświadczenie - od ponad 15 lat pomagam klientom i mam na swoim koncie zamkniętych setki spraw o wartości kilkuset milionów złotych

- wiedza - zdobyta kilkunastoletnim doświadczeniem oraz poparta wyśzym wykształceniem prawniczym i ekonomicznym

- znajomość rynku

- wysoka etyka zawodowa

- skuteczność

- determinacja

- dyspozycyjność

- mobilność - możliwy dojazd do Klienta

- negocjowanie indywidulanych warunków kredytowych w imieniu Klienta

 

Zapraszam:

https://www.facebook.com/doradcafinansowykrzyzewska/

Przykłady opisanych spraw

Praktyczne doświadczenie w zakresie kredytowania

  • Kredyty na zakup nieruchomości mieszkalnych, nieruchomości komercyjnych, działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych, rolnych, domków letniskowych,
  • Kredyty budowlane na budowę domów mieszkalnych, rekreacyjnych, letniskowych, siedlisk
  • Kredyty konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne - przy zabezpieczeniu na nieruchomości nawet do 80% wartości nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej,
  • Refinansowanie kredytów i pożyczek hipotecznych na dogodniejsze warunki cenowe, refinansowanie poniesionych kosztów (budowa, zakup, remont),
  • Kredyty dla uprzywilejowanych grup zawodowych - osób sprawujących Zawód Zaufania Publicznego,
  • Kredytowanie osób osiągających dochód za granicą
  • Kredyty dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • Kredytowanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą w oparciu o przychód.

Za powyższe usługi klient nie ponosi żadnych kosztów, gdyż ekspert rozlicza się z bankiem bez ingerencji na prowizję przygotowawczą Klienta, dodatkowo negocjując obniżenie prowizji przygotowawczej oraz marży kredytu.

Wybrane rekomendacje

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Panią Anną Krzyżewską. Osoba rzetelna, kompetentna, kreatywna i bardzo dobrze przygotowana merytorycznie. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia ani problemu nie do rozwiązania. Jeżeli zajdzie konieczność skredytowania kolejnej inwestycji z całą pewnością zwrócę się do niej o pomoc ponownie. Polecam.

Tomasz kredyt hipoteczny

Data dodania: 2016-06-10

Niedawno postanowiliśmy kupić nasze wymarzone "m". Od razu zwróciliśmy się o pomoc do Ani. Ona zajęła się wszystkim. Do nas należało jedynie dostarczenie dokumentów o które nas prosiła. Pozytywną decyzję z banku dostaliśmy już w ciągu tygodnia. W ciągu trzech następnych mieszkanie było już naszą własnością. Nasza doradczyni załatwiła dosłownie wszystko: od wyboru najlepszej opcji kredytu po umówienie nas u notariusza. Do tej pory nie spodziewałam się że zakup własnej nieruchomości jest taki prosty. ALE OCZYWOŚCIE TYLKO Z POMOCĄ ANI! Serdecznie pozdrawiamy Anię i polecamy każdemu! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

Marta Niska Kredyt mieszkaniowy

Data dodania: 2016-06-10

Z Panią Anią miałem przyjemność spotkać się w czerwcu 2010 r., przy okazji starań o kredyt hipoteczny. Ujęła mnie swoim profesjonalizmem już na pierwszym spotkaniu. Pomimo tego, że odwiedziłem kilku doradców wiedziałem, że chcę współpracować tylko z Panią Anią. Panią Anię cechuje niesamowity zakres jej wiedzy, do każdego tematu jest bardzo starannie i szczegółowo przygotowana. W każdym momencie mogłem liczyć na jej dyspozycyjność i pomoc oraz na profesjonalne podejście. Od tej pory polecam Panią Anię każdemu znajomemu i nie tylko. Jeśli chcesz mieć gwarancję profesjonalnie rzetelnie załatwionej sprawy, zgłoś się koniecznie do Pani Ani. Pozdrawiam!

Mariusz Horyd Pani Ania jest najlepsza

Data dodania: 2012-10-28

Pani Anna jest osobą na odpowiednim stanowisku. Posiada wiedzę w zakresie funkcji poszczególnych produktów finansowych. Potrafi dobierać produkty do realizacji poszczególnych celów finansowych gospodarstwa domowego. Pani Ania posiada w tej dziedzinie bardzo szeroką wiedzę, począwszy od regulacji prawnych, a skończywszy na całym systemie odszkodowań, monitorowania zmian, efektywność, optymalizacji podatków itd. Pani Anna Krzyżewska jest osobą godną zaufania, która dba o zapewnienie klientowi bezpieczeństwa finansowego, w taki sposób, by poprzez sporządzenie planu finansowego, uświadamiać klientowi, jakich decyzji nie powinien podjemować, żeby nie popaść na przykład poprzez utratę płynności finansowej, w kłopoty finansowe za kilka lat. Bardzo polecam wszystkim współpracę z p. Anną Krzyżewską. Pozdrawiam

Ewa najlepszy doradca finansowy

Data dodania: 2012-10-27

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Krzyżewskiej. Jest to niezwykle profesjonalna i rzetelna osoba, która do tematu podchodzi zawsze z nienaganną starannością i z dużym zakresem wiedzy. Zawsze chętna do pomocy, otwarta, dyspozycyjna i przede wszystkim bardzo skuteczna. Kilkukrotnie przeprowadziła mnie bezboleśnie przez cały proces załatwiania kredytu, od gromadzenia wymaganych dokumentów, przez analizy ofert, podpisanie umowy i bieżącą obsługę kredytu, tj. wyjaśnianie moich niezliczonych wątpliwości :) Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę. Pani Krzyżewska to najlepszy wybór !!!

Karolina najlepszy doradca!

Data dodania: 2012-10-26

Z Panią Anią mieliśmy przyjemność się spotkać starając się o kredyt hipoteczny. Pani Ania zaproponowała nam oferty trzech banków. Złożyliśmy wnioski, a decyzję pozytywną otrzymaliśmy w ciągu tygodnia. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. Pani Ania to osoba pełna profesjonalizmu i rzetelnego podejscia do klienta. Polecam wszystkim współpracę z Panią Anną Krzyżewską. Pozdrawiam

Grzegorz Klimczak Kredyt Hipoteczny

Data dodania: 2012-10-26