Bartosz Sarnowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 697051183 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Przykładowe sprawy:

Witam Państwa Serdecznie na moim profilu Eksperta Kredytowego.

Nazywam się Bartosz Sarnowski, tematyką finansową zajmuję się od kilkunastu lat. Moim głównym celem jest obiektywne spojrzenie na sprawę Klienta i dobór najlepszego produktu finansowego z korzyścią tylko dla Klienta.

Chciałbym zaprosić do zapoznania się z moim profilem kredytowym oraz inwestycyjnym. Oferuję usługę Eksperta Kredytowego,

więcej informacji na moim kanale w youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCJ9USugWl17IJMt3ROJilig

lub wpisać Bartosz Sarnowski na youtube.pl

 

 

 

Tematyką inwestycyjną zajmuję się od 14 lat, W tym czasie nabyłem sporą wiedzę oraz doświadczenie, które jestem w stanie dzisiaj wykorzystać by odpowiednio zarządzać swoim portfelem oraz portfelem klientów indywidualnych. Na dzień dzisiejszy przekształcam profil udzielanych porad z kredytowych na inwestycyjne.

 

Tematyką kredytową zaś zajmuję się od 12 lat. W tym czasie nabyłem sporą wiedzę oraz pozytywnie poprowadziłem setki spraw osób ubiegających się o kredyt. W tym czasie poznałem doskonale system oraz procedury bankowe, wiedzę jaką zdobyłem obecnie wykorzystuję dla moich klientów celem pomocy przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych na rynku.

Głównym celem jest porównanie ofert wszystkich banków i dobór najkorzystniejszego rozwiązania finansowego. Moich klientów prowadzę przez zawiłości bankowe począwszy od zbadania zdolności kredytowej po wypłatę środków na konto.

 

Podczas pierwszego spotkania przede wszystkim:

na podstawie przekazanych informacji sprawdzam maksymalną zdolność kredytową, tak aby zabezpieczyć Klienta przed podjęciem błędnych decyzji finansowych, między innymi analizuję dochody netto. Ustalam na podstawie specjalnych kalkulatorów finansowych dochody z tytułu działalności gospodarczej, sprawdzam BIK Klienta, ustalamy zobowiązania. Ustalam z klientem proces kredytowy step by step, krok po kroku.

Następnie analizuję oferty wszystkich banków i wspólnie z klientem wybieram najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane zarówno do dochodów Klienta jak i najniższego kosztu finansowania kredytowego

Omawiam szczegółowo oferty wytypowanych banków tak aby klient był w pełni świadom jakie są wymagania danego banku oraz z jakimi kosztami musi się liczyć, ponieważ banków obecnie jest na rynku kilkadziesiąt, znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań finansowych to nie lada wyzwanie.

W następnym etapie, w którym zostały wybrane najkorzystniejsze banki, ustalam z klientem niezbędną dokumentację, pomagam klientowi w skompletowaniu niezbędnych dokumentów celem złożenia wniosku kredytowego, następnie składam wnioski w wybranych bankach później negocjuję warunki kredytu, aby były jak najlepsze dla Klienta.

Towarzyszę klientowi podczas podpisania umowy kredytowej w Banku, tłumaczę wszelkie detale i pokazuję na co szczególnie zwrócić uwagę.

Na każdym etapie prowadzenia sprawy jestem do dyspozycji Klienta i odpowiadam na wszelkie pytania jakie pojawiają się podczas procesowania wniosku kredytowego. Po uruchomieniu kredytu mam zapisany Kontakt do Klienta i jestem do dyspozycji Klienta nawet po kilku latach spotykamy się na przysłowiową kawę by omówić stare warunki kredytu, ponieważ na rynku pojawia się bardzo wiele ofert finansowych i częstą sytuacją jest obniżenie kosztów kredytu refinansując kredyt do innego Banku.

Ponieważ mam w mojej ofercie dostęp do bardzo wielu banków, chcąc obniżyć ryzyko składam wniosku do dwóch czasami trzech banków jednocześnie tak aby w razie odmowy w jednym banku sprawę zamknąć w drugim nie tracąc czasu.

Każdy Bank proponuje klientom inne oferty, więc wspólnie je dokładnie przeanalizujemy i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Klient na pełną świadomość z jakimi kosztami należy się liczyć oraz na jakie upusty ze strony banku może sobie pozwolić.

Proponuję klientowi wybór:

Banku, w którym wychodzi najlepsza zdolność kredytowa

Banku, w którym jest najniższa rata kredytowa

Banku, w którym prowizja za udzielenie kredytu jest najniższa

Banku, w którym opłaty około kredytowe są najniższe

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przykładowe przeprowadzone sprawy:

 1. kredyt na zakup mieszkania na rynku wtórnym
 2. kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym
 3. kredyt na budowę domu
 4. kredyty dla kredytobiorców z dochodem z zagranicy EURO, NOK, GBP,
 5. kredyty dla marynarzy
 6. kredyty dla osób bez wykazywanego dochodu
 7. kredyty z dopłatami rządowymi
 8. kredyty budowlane
 9. konsolidacje zobowiązań
 10. kredyt dla kierowców uzyskujących dochód z umowy o pracę oraz DIETY

 

 

Zapraszam na spotkanie w jednym z naszych biur w :

Grudziądzu  przy ulicy Mickiewicza 51/53 (I-piętro, darmowy parking przy budynku)

Toruniu  przy ulicy Szosa Chełmińska 166 (II-piętro w budynku Irena Eris)

Bydgoszczy  przy ulicy Toruńskiej 33 (budynek MDD Work Together, darmowy parking przy budynku)

 

 

KLIENT NIE BĘDZIE PONOSIŁ KOSZTÓW USŁUGI

 

Każdego Klienta i każdą sprawę traktuję poważnie i gwarantuję maksymalne zaangażowanie się w sprawie.

 

Prowadzę także sprawy firmowe, zajmuję się kredytami dla firm jednoosobowych, dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek akcyjnych.

* Wykonuję biznes plany dla klientów indywidualnych oraz firm

* Wykonuję prognozy finansowe na 10 - 15 lat do przodu

* Szukam najtańszego finansowania

* Umawiam rzeczoznawcę, notariusza, bankierów

* Przeprowadzam od A do Z całą procedurę finansowania począwszy od rozpoznania tematu, określenia warunków na jakich możliwe jest finansowanie

Zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie lub poprzez formularz pod zdjęciem

Tel: 697 051 183

 

 

Doświadczenie

Pracuję w branży finansowej od wielu lat, przez ten czas zdobyłem ogrmone doświadczenie,

które obecnie wykorzystuję w biznesie jako najbardziej doświadczony Doradca Finansowy.

Poniżej w skrócie moje doświadczenie zawodowe:

 • od 07.2012 Kierownik Sprzedaży w Branży Finansowej - Dyrektor Sprzedaży
 • od 05.2009 do 07.2012 Open Finance S.A. - Kierownik Oddziału
 • od 10.2007 do 05.2009 Open FInance S.A. - Doradca Klienta

- prowadzenie szkoleń w zakresie Kredytów Hipotecznych
- organizacja pracy biura
- budowanie mikro regionu

- praca z Klientami
- analiza potrzeb Klientów
- porównanie kredytów hipotecznych w 25 różnych bankach
- doradztwo w zakresie produktów finansowych - lokaltyStrukturyzowane, Fundusze Inwestycyjne, Systemy Regularnego Oszczedzania, Ubezpieczenia

 • od 11.2003 do chwili obecnej - Prywatny Inwestor

- indywidualne inwestycje giełdowe (akcje, opcje, kontrakty terminowe, rynek forex)
- indywidualne inwestycje w nieruchomosci

Przebyte kursy:

 • Kurs Doradztwa Finansowego.
 • Wielorakie Kursy/Seminaria giełdowe.
 • Szkolenia Bankowe organizowane w Oddziale w Grudziądzu.
 • Lipiec 2010 - 2 dniowe szkolenie Biznesowo Inwestycyjne
 • Szkolenia Motywacyjne - Janka Grzesiaka
 • Podróż Bohatera - Mariusz Szuba

Organizacje:

 • Zdobycie Nagrody "Kierownik Roku 2011 Open Direct"
 • oraz nagrody "Doradca Roku 2011"

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2007 2010 Wyższa Szkoła Bankowa

Atuty eksperta

Śledzenie aktualnych trendów na rynku finansowym podsunęło mi pomysł, by zaangażować się także w pośrednictwo nieruchomości

Moi klienci poza standardowymi kredytami hipotecznymi mają dostęp do najlepszych nieruchomości w mieście, oferta jest szeroka i jest z czego wybrać nieruchomość dla siebie.

Przykłady opisanych spraw

Często spotykam się z pytaniami, czy mogę pomóc w zrealizowaniu zakupu lokalu bez wkładu własnego na dobrych warunkach. Otóż - nie ma nic prostszego, często prowadzę takie sprawy, i z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak najbardziej są to standardowe transakcje wymagające tylko nieznaczego prześwietlenia rynku.

Wybrane rekomendacje

Profesjonalna obsługa, doradztwo i wsparcie podczas całej ścieżki kredytowej. Polecamy serdecznie.

Rafał i Iwona Kredyty

Pan Bartosz jest najlepszym doradcą kredytowym! Pracuje szybko i doskonale, zawsze jest w kontakcie. pomógł spełnić nasze marzenia i teraz mamy swoje mieszkanie. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!

Anna i Łukasz Kredyt hipoteczny

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pan Bartosz potrafi rozwiązać każdy problem, wykazał się pełnym profesjonalizmem podczas całego procesu kredytowania. Ogromny bagaż doświadczeń pozwolił na trafny dobór banku do naszych potrzeb. Przygotował niezbędną dokumentację potrzebną do złożenia wniosku co poskutkowało ekspresową pozytywną decyzją kredytową. Uczestniczył w spotkaniach w banku i zawsze wspierał dobrą radą. Nieustannie trzymał rękę na pulsie, dzięki czemu uniknęliśmy wielu pomyłek. Zawsze pod telefonem o każdej porze dnia nawet w weekendy. Jesteśmy przekonani, że wkrótce ponownie skorzystamy z usługi.

Kasia i Patryk Kredyt

Szanowni Państwo, na temat Pana Bartosza mogę powiedzieć tylko jedno - właściwa osoba na właściwym miejscu! Niespełna miesiąc dzielił nasze pierwsze spotkanie i podpisanie umowy kredytowej na nasze wymarzone mieszkanie. Zero sztucznego dystansu, entuzjazm i, co najważniejsze, rzeczowość i kompetencje to tylko kilka określeń cechujących doradcę. Pełen profesjonalizm i bardzo wysokie przygotowanie merytoryczne owocuje tym, że z czystym sumieniem polecam. Dobra atmosfera sprzyja dobrym interesom. Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz Kredyt hipoteczny

Rzetelny, kompetentny, zaangażowany, terminowy, dyspozycyjny, człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a także z poczuciem humoru i podejściem do klienta. Potrafi zmniejszyć stres związany z procesem oczekiwania na decyzję banku. Na bieżąco informował o postępach w przygotowaniu kredytu. W każdej chwili był gotów wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z procedurami bankowymi. Pan Bartosz rewelacyjnie dobrał ofertę kredytową do naszych potrzeb. Pomagał od samego początku poprzez dobranie oferty, pomoc w wypełnieniu i kompletacji dokumentacji, aż po samą finalizację kredytu w banku. Współpraca z Panem Bartoszem dała nam poczucie bezpieczeństwa, gdyż otrzymywaliśmy rzetelne informacje przekazywane nam w sposób jasny i przejrzysty.

Robert Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panem Bartoszem to czysta przyjemność. Cała droga kredytowa przeszła gładko i bezproblemowo. Pomógł dobrać najkorzystniejszy kredyt. W każdej chwili można liczyć na dokładne informacje i rozwiewanie wszelkich wątpliwości. Jest bardzo rzeczowy i miły, przede wszystkim posiada ogromną fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Podczas załatwiania wszelkich formalności doradca utrzymywał z nami stały kontakt monitorując tym samym proces realizacji finansowania od początku do końca. Szczerze polecamy i dziękujemy.

Adam i Karolina D. kredyt

Polecamy z pełną odpowiedzialnością pomoc Pana Bartosza. Jest to bardzo rzetelny doradca, wysoce zaangażowany w sprawy klientów. Doradził przy wyborze banku i zgromadził potrzebną dokumentację. Pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem o każdej porze dnia oraz informuje na bieżąco o przebiegu kredytu. Z łatwością odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo sympatyczny człowiek, skutecznie dąży do celu. Pomógł nam spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Będziemy polecać usługi wszystkim znajomym, którzy będą potrzebowali pomocy. Dziękujemy serdecznie.

Alicja i Marek Kredyt

Bardzo polecam usługę Pana Bartosza. Angażuje się w sprawę na 100% i daje z siebie wszystko aby pomóc. Nigdzie wcześniej nie spotkaliśmy się z taką życzliwością i zapałem do pracy. Bardzo szybko udało się skompletować wszystkie dokumenty i przejść do działania. Komunikacja z doradcą o każdej porze dnia.

Małgorzata, Andrzej Kredyt

"Gdy niemożliwe staje się możliwe" - określenie idealnie opisujące poziom doradztwa ze strony Pana Bartka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy. Kasia i Sławek

Kasia Kredyt hipoteczny

Chciałam bardzo podziękować za fachową pomoc przy załatwianiu całego kredytu, wraz z mężem budujemy dom i nie spodziewałam się jakie to problemy z kredytem. Poszliśmy do naszego banku tam się okazało że nasza działka jest za duża i nie dostaniemy kredytu!! postanowiłam skorzystać z pomocy doradcy, tak trafiliśmy na Pana Bartosza i jesteśmy bardzo zadowoleni, Pan Bartosz wszystko nam załatwił, od razu wiedział gdzie złożyć wnioski kredytowe i dostaliśmy kredyt, jeszcze raz dziękujemy i będziemy Pana polecać. Justyna z mężem

Justyna kredyt na budowę domu

Profesjonalista, który z pasją wykonuje swoją pracę - tak można określić najprościej Pana Bartka. Przeprowadził nas bez problemu przez proces ubiegania o kredyt hipoteczny na remont domu. Jest człowiekiem bardzo cierpliwym i kontaktowym. Potrafił bez problemu wytłumaczyć wszystkie zawiłości kredytowe. Ogólnie posiada dużą wiedzę dotyczącą rynków finansowych, co bardzo nam imponuje. Zna się nie tylko na kredytach, ale i inwestowaniu pieniędzy. Szczerze będziemy polecać Pana Bartka.

Karolina i Karol Kredyt hipoteczny na remont domu

Jeżeli potrzebujecie doradcy to tylko Pan Bartek - konkretny facet z ogromną wiedzą na temat kredytów itp. Pomógł wyczyścić BIK w ekspresowym tempie i następnie krok po kroku doszliśmy do podpisania umowy kredytowej. Super kontakt z Panem Bartkiem, pomocny i życzliwy. Bardzo dziękuje raz jeszcze za pomoc. Polecam !

Radek Kredyt hipoteczny

Pan Bartek to mega pozytywny człowiek, nie ma dla niego rzeczy nie możliwych. Myśleliśmy, że nie uda nam się otrzymać kredytu, lecz Pan Bartek poprowadził wszystko tak, że już budujemy swoje gniazdko. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękujemy za wszystko. Szczerze polecamy!

Ewelina i Karol Kredyt hipoteczny

Chciałbym jeszcze raz podziękować za pomoc przy kredycie oraz przy pomocy z wyczyszczeniem biku. Pan Bartek to cudotwórca, wyczyścił mój bik i dostałem kredyt, do dzisiaj ciężko mi w to uwierzyć że poszło tak gładko. Dziękuję i ba pewno będę dalej Pana polecał, Pozdrawiam, Mariusz

Mariusz K Kredyt i czyszczenie BIK

Pan Bartek jest profesjonalistą w tym co robi. Cały proces uzyskania kredytu przebiegł błyskawicznie. Pan Bartek cały czas służył pomocą, odpowiadał na wszystkie pytania, bardzo dokładnie tłumaczył. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się załatwić kredyt jeszcze w tym roku. Teraz możemy cieszyć się naszym wymarzonym domem. Ogromnie dziękujemy i będziemy polecali każdemu, kto szuka rzetelnego doradcy.

Ewelina i Robert Kredyt hipoteczny

Współpraca z p. Bartkiem to prawdziwa przyjemność, tak jak jest bardzo kompetetnym profesionalistą. Pan Bartosz uzyskał dla mnie kredyt mieszkaniowy w ciągu trzech tygodni, nie musiałam załatwiać żadnych papierów w banku, tylko podpisywałam potrzebne dokumenty. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocom. Będę zdecydowanie polecać jego usługi wszystkim moim znajomym.

Olga M. KREDYT MIESZKANIOWY

Polecam Pana Bartka, za szybkość w działaniu i za pomoc załatwienia kredytu dla mnie na zakup domu. Jestem kierowcą i zarabiam najniższa krajową oraz otrzymuję diety, wiele banków mi odmówiło, dopiero Pan Bartek załatwił kredyt, szczerze polecam, dziękuję. Daniel

Daniel kredyt

Korzystaliśmy z mężem z usług p. Bartosza przy zakupie mieszkania na kredyt z rynku wtórnego. Poszło bardzo szybko i sprawnie! Wystarczyły dwa spotkania i w przeciągu 3 tyg zamknęliśmy wszelkie sprawy kredytowe. Prócz tego, że p. Bartosz jest specjalistą w swojej dziedzinie to do tego bardzo dokładnie tłumaczy oraz cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Kontakt mailowy i telefoniczny bardzo dobry. Polecam bardzo także przesłuchać nagrania na kanale youtube.

Kamil L. Hipoteka

Wydawało nam się, że jesteśmy w sytuacji beznadziejnej, zupełnie bez wyjścia. Kredyty zaciągnięte w przeszłości uniemożliwiały wzięcie kredytu hipotecznego. Mimo to, postanowiliśmy spróbować zadziałać i nie zawiedliśmy się. Znaleźliśmy Pana Bartosza Sarnowskiego w internecie i od pierwszej rozmowy dał nam nadzieję na zdobycie kredytu na zakup mieszkania. Pokazał nam, że niemożliwe nie istnieje i swoim pozytywnym podejściem zaraził nas i zachęcił do działania. Rzetelność i profesjonalizm to jego najlepsze cechy. Pomagał nam na każdym etapie, udzielając pomocy nawet po godzinach pracy. Polecamy z całego serca usługi Pana Bartka, bo dzięki niemu cieszymy się od niedawna własnym mieszkaniem i możemy się usamodzielnić :-)

Monika i Robert kredyt na zakup mieszkania

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i mój przypadek był pewnie skomplikowany: w ciągu roku zmieniłem sposób rozliczania podatku i jest to przypadek na tyle rzadki, że większość banków nie ma na to przewidzianych schematów działania więc woli z góry odrzucać takie wnioski. Jednak pan Bartek bardzo szybko znalazł banki, które nie tylko nie wykluczały mnie ale też zaproponowały bardzo atrakcyjne oferty. Bardzo polecam usługi doradcze pana Bartosza - doskonały kontakt i profesjonalizm. Od początku do końca rozumiałem cały proces starania się o kredyt, bo pan Bartek cierpliwie mi tłumaczył jak to działa. A gdy nie znał z miejsca odpowiedzi na jakieś moje pytanie to szybko sprawdzał i wyjaśniał. Polecam gorąco, naprawdę sprawił, że cały proces przebiegł bezboleśnie. Jestem ogólnie bardzo zadowolony, dlatego piszę tą opinię, będę na pewno polecał.

Bogumił kredyt pod hipotekę

W obecnym, zawiłym świecie przepisów i wymogów bankowych, podejście do kredytu samemu skończyłoby się raczej niepowodzeniem. Z ogromną wiedzą i kompetencją Bartka Sarnowskiego patrzymy właśnie jak rośnie nasz wyczekiwany długo dom. Zaangażowanie, kontakt, wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy z całego serca!

Marzena i Zbyszek Budowa nowego domu

Chciałam polecić Pana Bartosza za pomoc przy kredycie dla naszej firmy. Kredyt został udzielony w dosłownie tydzień, wcześniej byłam w swoim banku i nie wiedzieć czemu dostałam odmowę. Przeniosłam konto do nowego Banku, jeszcze raz dziękuję za pomoc, będę polecać Pana, Karolina

Karolina B. kredyt dla firmy

Pan Bartosz jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Potwierdzam profesjonalizm Pana Bartosza jako doradcy kredytowego. Pan Bartek jest osobą, która orientuje się w tematyce kredytów hipotecznych, jak również potrafi w sposób przystępny przedstawić wszelkie kwestie związane z zaciąganiem kredytu mieszkaniowego. Kupno mieszkania to spory stres i w moim przekonaniu wsparcie osoby znającej się na temacie jest bardzo ważne i pomocne. Gorąco polecam Panie Bartoszu i będę polecał Pana. Pozdrawiam Adam

Adam kredyt

Do Pana Bartka trafiłam z polecenia. Od pierwszego spotkania w sposób profesjonalny Pan Bartek wytłumaczył mi na czym polega kredyt hipoteczny, jakie mam możliwości wśród wielu banków. Wreszcie gdy opracowaliśmy strategie działania służył i służy radą na każdym etapie współpracy. Pomagał mi również w sprawdzaniu nieruchomości pod względem formalnym. I tak sfinalizowałam zakup mieszkania w Grudziądzu. Uczciwie, rzetelnie, fachowo. Panie Bartoszu serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie Karolina.

Karolina Michalak kredyt

Bardzo się cieszymy, że starając się o kredyt hipoteczny trafiliśmy do Pana Bartosza Sarnowskiego. Dzięki Jego pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości mieliśmy poczucie, że świadomie podjęliśmy decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięliśmy. Pan Bartosz dając nam kilka propozycji banków pokierował nas i pomógł wybrać ofertę najlepszą nie tylko na teraz ale na cały okres spłaty. Ze względu na łatwość komunikacji z Panem Bartkiem nie musieliśmy się o nic martwić, że coś przeoczymy. Doświadczenie Pana Bartka pozwoliło nam także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pan Bartosz jest nie stronniczy i koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Jeśli pojawi się kiedyś pomysł z zakupem kolejnej nieruchomości wiemy, że możemy liczyć na Pana Bartka i na pewno się do niego zwrócimy :) Dziękujmy i bardzo polecamy!

Monika, Krystian kredyt pod hipotekę

Doradca w stu procentach godny wyboru. Pełna i profesjonalna obsługa , od początku do samego końca. Pomoc w wyborze banku i uzyskania kredytu szybka i bardzo sprawna. Dyspozycyjność pełna , każde moje pytanie, zagadnienie z dziedziny finansów i bankowości zostało mi objaśnione szczegółowo i w pełni zrozumiale.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Jarosław kredyt na zakup domu

Przed wizytą u Pana Bartosza odwiedziłam kilka banków i innych doradców finansowych. Polecam Pana Bartka wszystkim znajomym z czystym sumieniem. Pan Bartek profesjonalnie i zrozumiało przedstawia proces kredytowy i pomaga kompletować dokumenty, pomógł rozpisać kosztorys remontu. Wyróżnia go czas (składałam równocześnie wnioski u innych doradców i pierwsze decyzje były u Pana Bartka) Idealnie wyczuł potrzeby co do remontu mieszkania i zaproponował dodatkową kwotę wolną aby uporać się ze wszystkimi kosztami. Do tego 100% dyspozycyjności, wysoka kultura osobista, Pan Bartosz potrafi nie tylko szybko i sprawnie załatwić kredyt ale również rozwiać wszelkie wątpliwości poprzez swoje zaangażowanie i doświadczenie. Wynegocjował niższe koszty notarialne o kilkaset złotych. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do takiego doradcy.

Agnieszka T. kredyt na zakup wraz z remontem

Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Bartkiem. przez cały okres współpracy wykazywał on pełne zaangażowanie oraz fachowość - i to tylko niektóre z atutów... jednym słowem wytrawny doradca.Sami nie dalibyśmy rady przejść przez tą drogę, szczególnie z ogromną ilością dokumentów, przez którą Pan Bartek poprowadził nas wytrwale. Po ciężkich próbach - udało się i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z zakończenia naszej współpracy. Zaciąganie kredytu z takim doradcą jest o wiele łatwiejsze!

Marcin Sz. kredyt na zakup domu

Witam Wszystkich, do tej pory mieliśmy z żoną doświadczenie z kilkoma doradcami i różne były rezultaty i nasze odczucia. Pana Bartosza poznaliśmy przypadkowo i przyznaje, że na początku mieliśmy pewne obawy. Jednak po pierwszych rozmowach, spotkaniach i jego efektach przekonaliśmy się, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Bartosz charakteryzuje się sporą wiedzą finansową, a także z zakresu sytuacji na rynku, ma również bardzo dobre relacje z bankami - co w naszym przypadku zaowocowało bardzo sprawnym przeprowadzeniem sprawy i otrzymaniem w dość krótkim terminie korzystnego kredytu. Pan Bartosz posiada rzadką cechę wśród doradców przekazywania skomplikowanych informacji w prosty, zrozumiały dla 'zwykłych' ludzi sposób oraz sporo cierpliwości do powtarzania tych samych i podobnych informacji :-). Wg. mnie co bardzo istotne w tego typu sprawach to zaangażowanie Pana Bartosza - poświecił czas podczas swojego urlopu na naszą sprawę za co jesteśmy wdzięczni i z czystym sumieniem polecamy jego usługi.

Maternkowski Ramigiusz kredyt

Wspólnie z żoną chcieliśmy podziękować za pomoc Pana Bartosza, szczerze polecam tego Pana jako bardzo kompetentną osobę na odpowiednim stanowisku. Pan Bartosz pomógł nam we wszystkim włącznie w wyborem najtańszego notariusza, na samych tych różnicach zarobiliśmy ponad 1000zł a koszt bankowy oraz Pana Bartosza taki sam. Bardzo polecamy i Pozdrawiamy

Zbigniew Romański kredyt na zakup mieszkania

Na prośbę Pana Bartosza chcieliśmy oficjalnie podziękować Panu za sprawną pomoc przy wyborze najlepszej oferty, pomimo trudności i problemów z bankiem udało się podpisac umowę. Dom jest już w budownie, dziękujemy jeszcze raz i szczerze polecamy każdemu kto szuka dobrego Doradcy. Do Pana Batka dostaliśmy kontakt od znajomych, opłaciło się. Pozdrawiamy Serdecznie

Rafał S. Budowa domu

Witam, chciałem polecić Pana Bartosza jako dobrego specjalistę inwestycyjnego. Pan Bartosz zna się na rzeczy, każdemu polecam konsultacje z tym Panem. Dziękuję i Pozdrawiam, MK

Michał Krawczyk inwestycja

Zdecydowanie polecamy Pana Bartosza Sarnowskiego. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Pan Bartosz zawsze miły i uśmiechnięty. W 100% zaufaliśmy Panu Bartoszowi, sami dostaliśmy kontakt od znajomych, to zaowocowało miłą współpracą i najkorzystniejszym kredytem. Bardzo nam z mężem pomógł w wyborze odpowiedniej oferty, takiej która byłaby dla nas najkorzystniejsza. Z ogromną cierpliwością Pan Bartosz przeprowadził nas przez cały proces wybierania właściwej oferty i na końcu udało się wybrać pożyczkę hipoteczną z poręczeniem nieruchomości od osób trzecich, gdyż nieruchomość należy do Rodziców. Wszystkie formalności z Panem Bartoszem są błyskawiczne, nie trzeba się znać na tej całej biurokracji. W przyszłości na pewno wrócimy do Pana Bartka - całość formalności to proces bardzo jasny i czytelny, wszystko jest fachowo wytłumaczone i ograniczamy się do minimum. Całość zamknęła się w 4 wizytach, z czego ostatnia to umowa w banku, oczywiście w towarzystwie Pana Bartka. Polecamy każdemu, kto poszukuje Doradcy Finansowego Pana Bartosza - kompetencja i fachowość połączona z uśmiechem. My ze swojej strony dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i za opiekę merytoryczną.

Agnieszka G. kredyt hipoteczny

Chcieliśmy podziękować Panu Bartkowi za pomoc przy uzyskaniu kredytu na budowę wymarzonego domu. Na pewno będzie Pana polecać. Pozdrawiamy

Tomasz kredyt hipoteczny

Bardzo jestem zadowolony z pracy p.Bartosza. W pracy wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem, po prostu zna się na zagadnieniach. W możliwie krótkim czasie załatwił sprawy związane z kredytem, dzięki czemu mogłem kupić własne mieszkanie . Do p. Bartosza trafiłem poprzez rekomendację od znajomego.Jeżeli komuś nie chce się stać w kolejkach lub nie ma na to czasu to polecam gorąco usługi p. Bartosza.Panie Bartoszu bardzo dziękuję.

Jan Rączka Rekomendacja

Pozwolę sobie zostawić moją opinię na tej stronie, skoro jest taka możliwość. Pan Bartosz pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Trafiłem do tego biura, bo zbierałem kolejne oferty potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie M3. Byłem mile zaskoczony rzetelnością odpowiedzi na moje pytania, ku moim zdziwieniu udzielają również wskazówek - co i jak, co by było gdyby…, itd. Kilka dni później zdecydowałem się dać wymagane papiery w ich ręce i poszło jak burza - szybkość w załatwianiu spraw, pomoc w zdobywaniu brakujących dokumentów, elastyczność godzin pracy, aż do sfinalizowania transakcji u notariusza. Widać, że Pan Bartosz zna się na rzeczy. Tym, którzy nie mają zbyt dużo czasu na stanie w kolejkach, na bieganie po bankach, polecam Pana Bartosza

Łukasz Krajewski zakup mieszkania

Chciałem Bardzo podziękować Panu Bartoszowi za pomoc w uzyskaniu bardzo dobrego kredytu budowlanego. Pan Bartosz rozjaśnił nam doskonale wszystkie kwestie wynikające z ubiegania się o taki kredyt jak i wskazał zagrożenia. Chciałbym nadmienić, iż kosztorys budowlany, za który mieliśmy dodatkowo zapłacić u naszego projektanta, Pan Bartosz zrobił bez dodatkowych kosztów. Ponadto nic Panu Bartoszowi nie płaciliśmy, Bardzo Gorąco Polecamy. Ponadto - Panie Bartku zapraszamy na grilla jak tylko skończymy budowę domu :) Pozdrawiamy i Dziękujemy

Stanisław Wielowiński budowa domu jednorodzinnego

Z miłą chęcią zamieszczamy dobrą opinię dla Pana Bartosza. Pan Bartosz pomógł nam w wyborze najlepszego i najtańszego kredytu na zakup mieszkania, nie mieliśmy wkładu własnego, i z tym nie było problemu. Wcześniej byliśmy z naszym banku, gdzie mamy konto i okazało się, że nie możemy dostać kredytu, ponieważ musieliśmy mieć na koncie 30 tysięcy złotych, aby starać się o kredyt. Pan Bartek pokazał nam, że nie trzeba mieć tych pieniędzy i zaproponował bank, który sfinansował nasz zakup. Dzięki niemu mamy mieszkanie. Bardzo Dziękujemy i będziemy Pana polecać

Iza i Łukasz Lewińscy kredyt na zakup mieszkania

Pan Bartosz jest osobą komunikatywną, w stu procentach zaangażowaną w sprawy swoich klientów. Bardzo pomógł nam przy załatwianiu wszystkich formalności kredytowych, był z nami przy podpisywaniu umowy w banku i odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Dzięki niemu wybudowaliśmy nasz długo wyczekiwany dom.

Zbigniew i Jolanta Górscy kredyt hipoteczny

Z całą pewnością możemy polecić pana Bartka jako doradcę kredytowego.. Jest on osobą pracowitą i sumienną. Bardzo mocno angażuje się w sprawy swoich klientów. Od pierwszego spotkania mówił do nas językiem, który wyjaśniał zawiłości procedur bankowych przy ubieganiu się o kredyt. Przedstawiona przez niego oferta była przejrzysta i jasna. Pomagał i wspierał nas w całym procesie załatwiania kredytu. Dzięki jego pomocy dostaliśmy kredyt na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Polecamy doradcę.

Zbigniew i Ela Kozubowscy hipoteczny kredyt

Pan Bartosz w bardzo profesjonalny sposób podchodzi do każdej indywidualnej sprawy. Pomógł w załatwieniu wszelkich formalności. Dziękuję i na pewno będę Polecał Pana Bartka Marcin

Marcin hipoteka