Gerard Warych

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 513817038 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Rzetelna analiza ofert pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości kredytobiorcy stanowi dla klientów nie lada wyzwanie - szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że oferty ulegają ciągłym zmianom.

Moja wieloletnia praktyka w branży doradztwa kredytów hipotecznych a także kierunkowe wykształcenie pozwoliło mi zdobyć najlepsze narzędzia i doświadczenie. Dzięki temu mogę w szybki, prosty i zrozumiały sposób przedstawić każdą analizę ofert kredytowych.

Przeprowadzę Cię przez cały proces uzyskiwania kredytu, a przede wszystkim:

 • precyzyjnie określę Twoją zdolność kredytową
 • porównam cenowo poszczególne oferty banków
 • poinformuję o aktualnych promocjach bankowych i ofertach specjalnych
 • wyjaśnię zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach
 • wskażę i wyjaśnię różnicę w poszczególnych ofertach
 • pomogę w przygotowaniu formularzy bankowych i pozostałych wymaganych przez bank dokumentów
 • wynegocjuję warunki kredytu
 • wyjaśnię zapisy umowy kredytowej i będę obecny przy jej podpisaniu
 • będę z Toba w kontakcie po podpisaniu umowy z bankiem

Przedstawienie najkorzystniejszej oferty obejmuje: 

 • marżę i oprocentowanie kredytu
 • prowizję
 • inne opłaty około kredytowe,  (w tym ubezpieczenia)
 • wysokość rat i wysokość odsetek
 • okres kredytowania

 

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Zapraszam do współpracy – proszę o kontakt ze mną, mailowo lub telefonicznie. 

Doświadczenie

0d 1Q 2014, Doradca Finansowy - SprawdzonyDoradca.pl

2012- 2013, Kierownik Oddziału, Doradca Finansowy, Open Finance S.A

1-2Q 2011, Private Banker Noble Bank S.A

2008 - 2010, Doradca Finansowy, Open Finance S.A

2007 - 2008, Pracownik Pionu Ubezpieczeń i Inwestycji ING NN

2005 - 2007, Koordynator Badań Gosporadczych w Instytucie Pentor

 

Staż w pionie Inwestycji i Ubezpieczeń ING NN mogę uznać za doskonała formę wdrożenia do świata finansów i wysokiego standardu obsługi Klienta, a zdobywanie wiedzy i praktyki w kolejnych spółkach finansowych, czyli w Open Finance oraz w Noble Bank pozwoliło mi zostać doświadczonym i uznanym doradcą. 

Mam nadzieję, że moje doświadczenie oraz profesjonalizm nadal będą służyć moim Klientom, którzy zawsze będą mogli liczyć na indywidualną i kompleksową współpracę.

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2008 2010 Szkoła główna Handlowa w Warszawie, Studia podyplomowe, Kierunek - Doradztwo Finansowe
2005 2010 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Politologia.

Atuty eksperta

 

 • Wykształcenie ekonomiczne - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Najlepsze szkolenia i praktyka w wiodących instytucjach finansowych - ING, OF, Noble Bank
 • Profesjonalizm
 • Skuteczność

Przykłady opisanych spraw

 

 • Finansowanie rozwoju działalności produkcyjnej i usługowej
 • Finansowanie zakupu lokali mieszkalnych i usługowych, rynek pierwotny i wtórny
 • Finasowanie budowy domów mieszkalnych
 • Finansowanie zakupu hal produkcyjnych i magazynowych
 • Kredyty refinansowe i konsolidacyjne
 • Finansowanie zakupu apartamentów
 • Inwestycje krtótko oraz długoterminowe
 • Depozyty, Fundusze, Obligacje, Inwestowanie w nieruchomośći

Wybrane rekomendacje

Bardzo dobry kontakt, szybkie działanie i zaangażowanie w temat. Super współpraca. Polecam!

Dominik Ch. Kredyt bezpieczny 2%

Gorąco polecam! Wybierając Gerarda można liczyć na profesjonalne doradztwo, bardzo dobry kontakt i szybką reakcję na nieoczekiwane zdarzenia, a wszytko to odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Dzięki za współpracę Gerard!

Mariusz Kredyt hipoteczny

W 100% polecam doradztwo Gerarda. Bardzo przejrzysty i uczciwy sposób najpierw szukania i w dalszej kolejności prezentacji oferty. Finalnie wybór kredytu najbardziej korzystnego w danym przypadku.

Mateusz Kurdziel Kredyt hipoteczny.

Szczerze polecamy Pana Gerarda! Super kontakt i profesjonalizm w załatwieniu wszelkich formalności z kredytem mieszkaniowym. Miły człowiek, z którym można porozmawiać i uzyskać poradę w tematach pokrewnych i nie tylko. Polecamy

Tomasz i Karina Kredyt Hipoteczny

Szczerze polecam współpracę z Gerardem. Pomógł mam przebrnąć przez całą procedurę kredytową "bezboleśnie" i szybko. Reagował błyskawicznie kiedy bank żądał dodatkowych dokumentów. Wspierał nas ma każdym etapie procesu kredytowego. Jeszcze raz polecam!!!

Aleksandra i Jacek Polecam!!

Pan Gerard szczęśliwie przeprowadził nas przez cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, rozwiązując po drodze wszelakie napotkane problemy.

Krzysztof i Paulina Kredyt hipoteczny

Polecamy współpracę z Panem Gerardem. Na każdym etapie mogliśmy liczyć (nieustannie) na wsparcie merytoryczne oraz ekspercką radę. Oferta została wybrana trafnie, odpowiednio do naszych potrzeb. Nawet w sytuacji, która mogłaby być nazwana "kryzysową" ze względu na ograniczony czas, Pan Gerard dzięki swojemu profesjonalizmowi zapewnił pomyślną i szybką finalizację naszych działań.

Małgorzata Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam P. Gerarda w wyborze najkorzystniejszego kredytu . Mimo złożoności takiej sprawy wszystko zakończyło się sukcesem. Jest profesjonalistą w swym zakresie do tego sympatyczną osobą.

Izabela F. Kredyt hipoteczny

Gerard był niesamowicie pomocny podczas całego procesu pozyskiwania kredytu, pomógł mi wytypować bank z najlepszą ofertą i złożyć wszystkie wymagane dokumenty. W trakcie podejmowania decyzji kredytowej sprawnie przekazywał do banku wszystkie wymagane informacje. Polecam!

Mateusz Kredyt hipoteczny

Szczerze polecam współpracę z Gerardem! Osoba konkretna, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dziękujemy za pomoc!

Dominika Kredyt hipoteczny

Cieszę się, że trafiłam na Gerarda podczas szukania najlepszego banku do wzięcia kredytu. W swoim zawodzie sprawdza się w 100 procentach - potrafi wyjaśnić wszystkie nieoczywiste dla zwykłego człowieka sprawy, do momentu podpisania umowy z bankiem sam załatwia wszystkie niezbędne formalności, dodatkowo potrafi wpłynąć na czas procesowania w banku, kiedy czas nieubłaganie nam się kurczy. A co dla mnie również bardzo ważne, okazał się bardzo miłym człowiekiem, z którym można porozmawiać nie tylko o finansach.

Dominika Kredyt hipoteczny

Trafiłem do p. Gerarda z rekomendacji i zapewne sam będę polecał swoim znajomym. Profesjonalny, pomocny w każdym względzie, super kontakt. Absolutnie POLECAM !!!

Paweł Ko Kredyt Hipoteczny

Nieoceniona pomoc i fachowe wsparcie podczas stosunkowo trudnej ze wzgledu na skomplikowaną formę IDG procedury brania kredytu. Wsparcie jakie okazał nam Gerard okazało się kluczowe dla naszej decyzji i procesu wyboru kredytu. Polecamy

Adrianna Pomoc w wyborze kredytu

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szeroka wiedza z zakresu finansów i ekonomii. Miły, pomocny i uśmiechnięty. Przez proces kredytowy przeszliśmy bezboleśnie - wszystko zostało przygotowane i dopięte. Szczerze polecamy 😉 Dzięki Gerard !

Szymon i Karolina Kredyt Hipoteczny

Profesjonalne doradztwo przy wyborze kredytu, udało się dostać kredyt o jaki wnioskowaliśmy. Polecam współpracę z Gerardem.

Łukasz Kredyt Hipoteczny

Świetny doradca z dużą cierpliwością do bojących się kredytu klientów. Odpowiadający na wszystkie telefony, do końca zaangażowany w sprawy związane z kredytem. Godny polecenia, a co najważniejsze służący pomocą nawet po otrzymaniu kredytu. POLECAM! :)

Ada Kredyt hipoteczno-budowalny

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Przegląd dużej ilości ofert, wybór najlepszej, kompleksowe doradztwo i bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem!

Piotr Kredyt hipoteczny

Niniejsza rekomendacja jest podziękowaniem i promocją dla fachowej wiedzy, uprzejmości i solidnej pracy . Skorzystaliśmy z usług kogoś kto doskonale zrozumiał nasze potrzeby, określił i przedstawił w zrozumiały sposób to co istotne i co przekłada się na koszt obsługi kredytu hipotecznego. Dzięki temu w ramach kredytu hipotecznego otrzymaliśmy tylko takie produkty dodatkowe które mają dla nas sens. Poza tym to człowiek miły, uprzejmy i kulturalny.

Żaneta i Piotr Kredyt hipoteczny

Znakomita współpraca, kontakt na każdym etapie transakcji, wyjaśnienie najważniejszych mechanizmów wpływających na wysokość raty, odsetek, itp. Kredyt ogarnięty w niecałe 3 tygodnie. Serdecznie polecam!

Paweł Kredyt hipoteczny

Pan Gerard przeanalizował z nami naszą sytuację finansową i nasze potrzeby i dobrał optymalne dla nas rozwiązanie. Wszystkie opcje szczegółowo omówione. Plusy minusy itd. Proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie. Spotkania odbywały się w uzgodnionych terminach. Był z nami w banku, nie czekaliśmy na spotkania. Uzyskaliśmy kredyt . Kupiliśmy dom :)

Bartek Wsparcie przy wyborze kredytu

Do p. Gerarda trafiliśmy z polecenia, ponieważ szukaliśmy z mężem dobrej oferty kredytowej. Pan Gerard pomógł nam znaleźć i wybrać najlepszą ofertę kredytową spośród wielu opcji. Wykazał się dużą wiedzą w tym temacie. Przed wyborem każdą z opcji rzetelnie przedstawił i pokazał "na papierze" w postaci tabelek porównawczych co było czytelne i bardzo ułatwiło decyzję. Poza profesjonalnym doradztwem p. Gerard jest po prostu przemiłym gościem co wg mojego doświadczenia nie jest zbyt często spotykane w tej branży ;) Podsumowując: wiedza + profesjonalne podejście + miła obsługa = zadowolony klient :)

Iwona Doradztwo kredytowe

Polecam Gerarda . Sympatyczny i szczery Ekspert . Na pewno polecę go Moim znajomym i sama skorzystam jeszcze raz z jego pomocy

Agnieszka Kredyt hipoteczny

Witam serdecznie, Polecam Pana Gerarda każdemu, kto zamierza wziąć jakąkolwiek pożyczkę/kredyt hipoteczny. Miałem kontakt z kilkoma "poleconymi" doradcami, natomiast porównywali oferty np. z 3-4 banków i z tych właśnie wybierali najlepszą. Jak się okazało, nie były to jednak najlepsze oferty, a różnice były spore. Fachowa obsługa, porównanie wszystkich dostępnych ofert oraz niezbędna pomoc przy wszystkich formalnościach, niejasnościach, ciągły bezproblemowy kontakt czynią Pana Gerarda osobą godną polecenia, jak i zaufania. Nie ma pytań, na które nie otrzymalibyśmy odpowiedzi. Nie każdy jest ekspertem (jak ja), jeśli chodzi o kwestie bankowe, także zwrócenie się do tego człowieka jest jak najbardziej uzasadnione. Jeszcze raz polecam, jeśli kiedykolwiek będę jeszcze czegoś potrzebował, na pewno wrócę w to samo miejsce. Przy okazji dziękuje bardzo za pomoc.

Maciej K. Kredyt hipoteczny

Do Pana Gerarda trafiłem przez polecenie znajomej. Przed pierwszym kontaktem czytałem rekomendacje właśnie na tej stronie. Cóż mogę powiedzieć? Pełen profesjonalizm. Pan Gerard obok swojego profesjonalizmu jest również bardzo miły, co ułatwia kontakt. Wszystko należycie wyjaśnione, kredyt dobrany na miarę. Zawsze ma czas dla swoich klientów. Z czystym sumieniem polecam zarówno tutaj, jak i wśród swoich znajomych.

Kamil Jabłoński Kredyt hipoteczny

Z kredytem hipotecznym w dzisiejszych czasach to wyprawa na "zakupy". Odwiedziłem kilka "sklepów" - doradców finansowych, i poza bełkotem którego zadaniem było wprowadzenie potencjalnego klienta w inną czasoprzestrzeń nie budziło to zaufania. Pan Gerald ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, wiedzę i wysoka kulturę osobistą. Rzetelny doradca godny polecenia.

Mateusz L. Kredyt Hipoteczny

Szybko, sprawnie. Polecam

Konrad T. Kredyt Hipoteczny pod Inwestycje

Z pełnym przekonaniem polecam Gerarda. Poswiecił mi dużo czasu, był zawsze przygotowany i zawsze dostępny żeby odpowiedziec na pytania. Wybrał dla mnie możliwie najlepszą dostępną opcje i wszystko jasno wytłumaczył Gerard dziękuję za Twój poswiecony czas oraz fachową pomoc!

Jakub C. Kredyt hipoteczny

Myśląc o kolejnym kredycie nie wahałem się, aby ponownie skorzystać z pomocy Pana Gerarda. Najlepsza oferta szybko wybrana wg moich potrzeb. Pan Gerard jest szczery w swoich opiniach i rzetelnie doradza. Tak trzymać!

Jarek Kredyt hipoteczny

Z pełnym przekonaniem polecam Gerarda. Poswiecił mi dużo czasu, zawsze przygotowany oraz dysponujacy bardzo dużą ilościa ofert. Bardzo ważne we współpracy z Nim jest, że myśli o kliencie, wybrał dla mnie najlepszy możliwy Bank, o czym mogłem sie przekonać czytajac ostatnio artykuł z rankingiem najkorzystniejszych kredytów hipotecznych gdyż był na pierwszym miejscu. Gerard Wielkie Dzięki za twój poswiecony czas oraz fachową pomoc!

Sebastian Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem mogę polecić Gerarda. Profesjonalizm i doświadczenie było widać od samego początku współpracy i nie mogło się, to wszystko zakończyć inaczej niż sukcesem. Zaangażowanie i świetna współpraca zaowocowała tym, że już niedługo wprowadzę się do wymarzonego mieszkania. POLECAM!

Dawid Kredyt

Polecam Pana Gerarda jako osobę profesjonalną, rzetelną i kompetentną w tym co robi. Przedstawione oferty banków były szczegółowo omówione co zdecydowanie ułatwiło decyzję. Obecny przy spotkaniach w banku co pomogło w prowadzonych rozmowach. Dziękuje i jeszcze raz polecam jego usługi.

Marek W. Kredyt hipoteczny

Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, wiedza, doświadczenie, znajomości i wysoka kultura osobista. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni,że wybraliśmy Pana Gerarda. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Pan Gerard był zawsze o jeden krok do przodu, przewidywał wszystkie czynniki spowalniające lub blokujące proces. Pomimo problemów, które mogły skutkować nie otrzymaniem kredytu, Pan Gerard zadziałał natychmiastowo co przełożyło się na bardzo korzystną ofertę i ostateczne otrzymanie kredytu. Szczerze polecam!

Dawid kredyt hipoteczny

Dla P.Gerarda nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeżeli szukacie Państwo dobrego doradcy, lepiej nie mogliście wybrać. Na pomoc i poradę mogłam liczyć zawsze, bez względu na porę. Ze stoickim spokojem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, przeprowadził mnie przez trudny dla mnie proces kredytowy. Udało się, pod koniec miesiąca przeprowadzka do wymarzonego domu. Dziękuję i z całego serca polecam!!! Współpracujmy z najlepszymi.

Kinga G. Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo bez zbędnego wciskania czegokolwiek na siłę, bardzo szeroka wiedza i kontakty w różnych bankach. Dostępne oferty Gerard dopasowuje bezpośrednio do potrzeb i możliwości danego klienta. Czynności związane ze zgromadzeniem dokumentacji kredytowej dla klienta ograniczają się do absolutnego minimum, wszystko przy tym dokładnie wytłumaczone w sposób jasny i zrozumiały dla "zwykłego człowieka". Szczerze polecam Gerarda, wszystko załatwione zgodnie z początkowo założonym planem, cały proces przebiegł w miłej atmosferze, spotkania były zawsze rzeczowe a jego osoba bardzo pomagała w bezpośrednich rozmowach i kontakcie z bankiem.

Kamil Ch. Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Polecam tego doradcę jako osobę profesjonalną. Gdyby nie problemy z terminami które de facto wynikły z winy Banku ponieważ nie był w stanie poradzić sobie z ilością klientów to nie miał bym nic złego do napisania. Doradca pomógł wybrać najlepszą dla nas ofertę, pomógł przygotować dokumenty tak aby w Banku nie było uzupełnień i wyjaśnień i dzięki temu otrzymaliśmy najlepszy kredyt. Dziękuję za pomoc i polecam !!

Dariusz K. Budowa domu - Bełchatów.

Serdecznie polecam. Fachowa pomoc. Szeroka oferta. Wszystko przejrzyście wytłumaczone i opisane. Bardzo dobry kontakt. Cała współpraca w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Pełen proces kredytowania odbył się błyskawicznie.

Michał Kołodziejski Kredyt Hipoteczny

Zdecydowanie polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szeroki wachlarz oferowanych usług bankowych, elastyczna dostępność czasowa. Świetna organizacja, produkt sprawnie dobrany do naszych potrzeb i możliwości, temat załatwiony szybko, sprawnie i bez problemów - pomimo iż nasza "sprawa" nie należała do najłatwiejszych. Wszystko bez zbędnej straty czasu i nadmiaru formalności. Dziękujemy.

Kamila K. kredyt gotówkowy

Bardzo polecam, rzetelny doradca. Dzięki panu Gerardowi zaoszczędziłem wiele czasu i problemów.

Wiktor O. Pomoc w kredycie hipotecznym.

Polecam z całego serca Pana Gerarda. Bardzo kompetentny i miły człowiek. Kredyt załatwiony bardzo sprawnie. Mieszkanie już jest a cała sprawa przebiegła bez najmniejszych problemów.

Anna S. Kredyt na mieszkanie.

Profesjonalna obsługa klienta, bez natarczywości, grzecznie i fachowo. Wyjątkowo cierpliwy doradca. Odpowiada spokojnie na wszystkie pytania. Jak czegoś nie jest pewny to sprawdza to i udziela fachowej profesjonalnej odpowiedzi. Nie jest nastawiony na jedynie słuszny bank , lecz potrafi dopasować naprawdę ofertę korzystną dla klienta. Co ważne nawet już po podpisaniu umowy kredytowej nie zostawia klienta samego sobie , lecz dalej pomaga i udziela pomocy, wyjaśnień i odpowiedzi. Polecam jego usługi.

Krzysztof Pacholski Kredyty hipoteczne na rynku pierwotnym.

Gerard był bardzo pomocny przy załatwianiu kredytu. Pomógł w wyborze najlepszej oferty i wypunktowal wszystkie braki oferty innych doradców finansowych. Obecny przy spotkaniach w banku jak i z deweloperem celem negocjacji cen. Z czystym sercem polecam.

Tomasz Kostrzewski Kredyt mieszkaniowy

Człowiek bardzo kompetentny i rzeczowy, a przy tym niezwykle sympatyczny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi popartych konkretnymi liczbami i rozwiewa wszelkie wątpliwości w sprawie wyboru oferty kredytowej. Dzięki współpracy z Panem Gerardem szybko zapadła dla mnie korzystna decyzja banku w sprawie finansowania zakupu mieszkania. Jednym słowem: POLECAM!

Małgorzata M. Zakup mieszkania

Rzetelnie, rzeczowo, miło, SKUTECZNIE. Tak w skrócie można opisać współpracę z panem Gerardem. Prawdziwy doradca, nie sprzedawca kredytów. My trafiliśmy tu z polecenia i teraz każdemu będziemy polecać. Profesjonalizm w pełnej krasie !!!

Maja i Gustaw S. Kredyt Hipoteczny

Współpraca przebiegła bez zbędnych problemów. Pan Gerard był mocno zaangażowany w proces oraz wyjątkowo cierpliwy tłumacząc wszystkie aspekty kredytu hipotecznego. Przedstawione oferty banków były szczegółowo omówione co zdecydowanie ułatwiło decyzję. Godziny spotkań były dostosowane do klienta co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Rzeczowy oraz miły doradca. Serdecznie polecam.

Tomasz G. Kredyt Hipoteczny

Pan Gerard pomagał nam przy kredycie na zakup nowego mieszkania. Bardzo sympatyczny i miły kontakt, bez oficjalnego podejścia "doradca-klient", co jest dużym plusem :) Na początku Pan Gerard przedstawił nam plan działania, bardzo fajnie udało się pogodzić dotychczasowe wydatki i zobowiązania z kredytem hipotecznym. Nie mieliśmy poczucia sugerowania wyboru konkretnej oferty, konkretnego banku - dostaliśmy najlepszą ofertę jak była w tym czasie na rynku.Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Gerardowi za pomoc w uzyskaniu MdM, z Żoną podpisaliśmy upoważnienie do załatwienia sprawy w naszym imieniu, resztą nie musieliśmy się martwić i udało się :) Jak najbardziej polecamy!

Michał Kredyt hipoteczny

Polecam. Profesjonalnie załatwiony kredyt hipoteczny oraz gotówkowy. Liczne błędy po stronie banku zostały szybko wychwycone przez pana Gerarda, co umożliwiło doprowadzić transakcję do szczęśliwego zakończenia. W przypadku pana Gerarda można również liczyć na szereg rad nie związanych bezpośrednio z kredytem, co pozwala uniknąć niespodziewanych trudności i znacznie skraca czas trwania całego procesu kredytowego.

Marcin Skoczylas kredyt hipoteczny

Pan Gerard załatwił wszystkie formalności niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Rzutem na taśmę udało się z MdM kiedy to wszyscy rzucili się na dopłaty. Sam brał sprawy w swoje ręce i np, kontaktował się bezpośrednio z moim pośrednikiem. Polecam!

Jarek Kredyt hipoteczny z MdM

Na zakup mieszkania zdecydowaliśmy się w trakcie okresu próbnego w pracy jednak dla Pana Gerarda nie był to problem, dodatkowo pomógł w uzyskaniu dofinansowania z MDMu. Mimo odrzucenia wniosku przez jeden z banków i znacznego podniesienia kosztów w innym udało się uzyskac kredyt w trzecim na bardzo dobrych warunkach. Pomoc Pana Gerarda doceniliśmy najbardziej gdy musiałem wyjechać w delegację, a żona musiała dopełnić formalności. Wszystko wyszło super i już od roku mieszkamy na nowym mieszkaniu.

Wojtek Kredyt mieskaniowy

Jestem zadowolena ze współpracy z Panem Gerardem. Uzyskał dla mnie kredyt hipoteczny na zakup kolejnego mieszkania. Interesowała mnie niska rata, brak ukrytych ubezpieczeń, pozytywna decyzja. Pan Gerard nie pobrał żadnego z tego tytułu wynagrodzenia. Z całą pewnością mogę polecić usługi Pana Gerarda.

Monika Berezowska kredyt Hipoteczny

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pan Gerard to profesjonalista, który doskonale zna się na kredytach. Jest osobą godną zaufania. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Gerarda. Współpraca z kimś tak doświadczonym to czysta przyjemność.

Marlena kredyt hipoteczny i gotowkowy

Po przeprowadzce do innego województwa podjęłam decyzję o zakupie mieszkania, a co się z tym wiązało, wzięcia pierwszego w życiu kredytu. Zdecydowałam się na pomoc Pana G.Warycha po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie. Dzisiaj śmiało mogę się pod nimi podpisać obiema rękami. W moim przypadku komplikatorów nie brakowało (zmiana pracodawcy, różne źródła dochodów i formy zatrudnienia, krótki okres prowadzenia własnej działalności, brak historii kredytowej itd), dodatkowo właściwie nie było mnie w Łodzi, a mimo to formalności "załatwiały się same". W ten sposób udało mi się wziąć kredyt właściwie tylko z pomocą poczty e-mail i oczywiście genialnego doradcy, który wszystkiego osobiście dopilnował. Warunki kredytu, takie jak te przedstawione na pierwszym spotkaniu, żadnych niespodzianek. Gorąco polecam!!!!

Aleksandra S. Kredyt hipoteczny

Kontakt do Pana Gerarda otrzymałem od mojej koleżanki z pracy. Doradca zweryfikował moje dokumenty nieruchomości, wybrał taniego rzeczoznawcę do wyceny mieszkania i przygotował umowę kredytu. Po rozmowie z kolegami z pracy okazało się że oni sami o to wszytko musieli zadbać a ich kredyty są o wiele droższe. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam innym, Pozdrawiam. Marek Nowak.

Marek Nowak Kredyt na mieszkanie.

Z całą pewnością mogę polecić Pana Gerarda. Zajmował się wszystkimi sprawami, dokumentami dotyczącymi kredytu z należytą starannością. Ponadto, odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Dostosował ofertę do moich potrzeb, terminowość zachowana oraz miałam cały czas kontakt z Panem Gerardem podczas całego tego procesu kredytowego. Co ważne, również po uruchomieniu kredytu kontakt jest zachowany. W odróżnieniu do innych doradców, przestawił mi większą ilość ofert bankowych oraz wynegocjował lepsze warunki. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam:)

Aleksandra Kredyt Hipoteczny z MDM

Po kontaktach z innymi doradcami finansowymi już nie widziałem szans na kredyt na dobrych warunkach. Skontaktowałem się z Panem Gerardem i już dzień po pierwszym spotkaniu w banku została podpisana umowa kredytu gotówkowego na wysoką kwotę. Pan Gerard wytypował bank, wynegocjował obniżenie kilku procent stałego oprocentowania, oraz możliwość obcięcia kosztów poprzez brak zbędnego ubezpieczenia spłaty kredytu co w przypadku wieloletniego kredytu bywa dużym kosztem. Naprawdę polecam usługi pana Gerarda.

Szymon P. Kredyt

Kiedy potrzebowałam rozwiązać kilka problemów związanych z kredytem hipotecznym całkiem przypadkiem trafiłam do Pana Gerarda. Dziś wiem, że lepiej nie mogłam wybrać. Przedstawił mi szereg możliwości pokazując wszystkie plusy i minusy. Jego porady okazały się nieocenionym wsparciem. POLECAM! Wysoki standard obsługi klienta i pełen profesjonalizm.

Beata Kołodziejczyk. Zmiana kredytu hipotecznego.

Doradca bardzo dobrze zorientowany w ofertach banków i na rynku finansowym, trafiłam do tego doradcy kiedy w Banku w którym mam konto od kilku lat nie otrzymałam kredytu. Okazało się że mogę otrzymać kredyt w innym Banku i to na tańszych warunkach. Doradca bardzo zaangażowany i profesjonalny. Chciała bym dodać że nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji za obsługę.

Kamila kredyt firmowy

Pan Warych to szybki i konkretny doradca, prawie wszystko zrobił za mnie i w efekcie kupiłem mieszkanie i załatwiłem kredyt w niecały miesiąc! Jestem zadowolony z obsługi i w każdej chwili mogę zadzwonić do swojego doradcy z pytaniami nawet po zakończeniu załatwiania kredytu. Dziękuję za pomoc.

Sobociński kredyt mieszkaniowy

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Gerardem. Uzyskał dla nas kredyt hipoteczny na zakup pierwszego mieszkania. To co nas interesowało zostało spełnione - niska rata, brak ukrytych ubezpieczeń, pozytywna decyzja. Warto wspomnieć że Pan Gerard nie pobrał od nas wynagrodzenia. Z całą pewnością możemy polecić usługi Pana Gerarda.

Jakub i Gabriela Zakup mieszkania

Pan Gerard zrealizował temat kredytu hipotecznego na zakup mieszkania sprawnie, skutecznie i profesjonalnie, chociaż zadanie nie było wcale oczywiste. Polecam i rekomenduję p. Gerarda jako doradcę kredytowego.

MT kredyt hipoteczny

Przy końcówce budowy domu przychodzi ten smutny moment, gdy brakuje pięniędzy na ostatnie wykończenie. Kredyt hipoteczny sie skończył, kolejny juz był niemozliwy, kredyt konsumpcyjny koszmarnie drogi. Pan Gerard znalazł dla mnie super rozwiązanie. Konkretnie, profesjonalnie, rzeczowo. Bardzo polecam!

Grzegorz Kołtało Pozyczka hipoteczna

Pełen profesjonalizmu fachowiec w sprawach finansowych. Pan Gerard znajduje oferty spełniające oczekiwania oraz pomaga przejść przez całą procedurę, aż do uzyskania kredytu. Ważne jest, że kontakt z Panem Gerardem nie kończy się w chwili uzyskania kredytu, tylko trwa dalej. Polecam każdemu usługi Pana Gerarda.

Ewelina Gromada kredyt

Z czystym sumieniem moge polecic Pana Gerarda jako profesjonalnego doradce. Jego wiedza, znajomość rynku finansowego, umiejetność dostosowania oferty do potrzeb klienta to niewatpliwe atuty. Wspolpraca przebiegla w szybkim tempie i milej ale rzeczowej atmosferze. Jesli kiedys jeszcze bedę potrzebowala fachowej pomocy na pewno zglosze się ponownie. Polecam.

Marta D kredyt

Pierwszy kontakt z Panem Gerardem miał miejsce po wizycie w banku którego jestem klientem od wielu lat. Jako osoba niedoświadczona na tym rynku, byłem przekonany o możliwości uzyskania najlepszej oferty właśnie w instytucji, której jestem klientem. Na szczęście dla mnie trafiłem na profesjonalistę, który nie tylko znalazł dla mnie korzystniejsze rozwiązanie ale również pomógł rozjaśnić wiele niezrozumiałych zagadnień. Do dnia dzisiejszego korzystam z opinii Pana Gerarda i zachęcam do współpracy z nim.

Kamil F kredyt hipoteczny

Pierwszy kontakt z Panem Gerardem miał miejsce po wizycie w banku którego jestem klientem od wielu lat. Jako osoba niedoświadczona na tym rynku, byłem przekonany o możliwości uzyskania najlepszej oferty właśnie w instytucji, której jestem klientem. Na szczęście dla mnie trafiłem na profesjonalistę, który nie tylko znalazł dla mnie korzystniejsze rozwiązanie ale również pomógł rozjaśnić wiele niezrozumiałych zagadnień. Do dnia dzisiejszego korzystam z opinii Pana Gerarda i zachęcam do współpracy z nim.

Kamil F kredyt hipoteczny

Straciłem wiele czasu szukając indywidualnie w poszczególnych bankach najlepszej oferty kredytowej na budowę domu(mając już kredyt hipoteczny na mieszkanie). Pan Gerard szybko znalazł najlepsze rozwiązanie, przedstawiona oferta była o wiele korzystniejsza dla mnie niż te, które zostały mi zaprezentowane w bankach. Współpraca z Panem Gerardem to czysta przyjemność, warto skorzystać z usług profesjonalisty niż działać na własną rękę.

Marcin Widanka Kredyt budowlany

Bardzo miły i rzeczowy doradca. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Poprzednio byłem w dwu Bankach i dopiero od niego usłyszałem coś zrozumiałego i ważnego. Mam takie wrażenie że Gerard posiada doskonałą znajomość rynku, prowadzi otwartą rozmowę z klientem i dzięki temu nie ma problemu z dobraniem odpowiedniej dla klienta oferty. Pełen profesjonalizm.Pełne zaangażowanie. Polecam gorąco.

Dominik A. Doradztwo

Pełen profesjonalizm. Pan Gerard jest człowiekiem rzeczowym oraz dokładnym. Jestem studentką trzeciego roku i razem z chłopakiem chcieliśmy kupić nowe mieszkanie. Pierwsza praca na etat. Odbiliśmy się od trzech Banków i dopiero wtedy deweloper dosłownie kazał nam zadzwonić pod jego numer telefonu.Odebraliśmy klucze do mieszkania w ub tygodniu. Gorąco polecam.

Laura Bętkowska kredyt

Osoba doświadczona i konkretna. Patrząca na sytuację szeroko, starająca się pomóc najlepiej, jak potrafi. Pełen profesjonalizm. Chciała bym podziękować za pomoc i szczerze polecam.

Monika Picheta Doradca

Krótko i zwięźle : pełen profesjonalizm, doskonała znajomość rynku, umiejętność dobrania oferty odpowiedniej dla klienta, motywacja w dążeniu do znalezienia najlepszej oferty. Dodatkowo Pan Gerard załatwia wszelkie formalności. Polecam współpracę

Rafał Rataj doradztwo kredytowe

W moim przypadku nie napotkałem większych problemów, a kredyt został udzielony na najlepszych możliwych warunkach jakie w danym czasie były dostępne na rynku. Co charakteryzuje Pana Gerarda Warycha? To przede wszystkim dyspozycyjność, cierpliwość oraz wyjątkowa wiedza merytoryczna, a to świadczy o jego profesjonalizmie. Pan Gerard jest godnym polecenia doradcą kredytowym i warto mu zaufać.

Karol L kredyt

Z czystym sumieniem polecam Pana Gerarda jako kompetentnego doradcę kredytowego, który ma ogromną wiedzę, umiejętności i dobrze doradza klientowi. Oszczędziliśmy z mężem wiele czasu, na rozmowy z poszczególnymi bankami, gdyż Pan Gerard przedstawił nam propozycje kredytów z kilku banków i pomógł wybrać najlepszy i najtańszy kredyt. Doradca pomógł również w wypełnianiu dokumentów i oczywiście odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Dziękujemy

Anna i Tomasz Żałka kredyt mieszkaniowy

Przed zaciągnięciem kredytu we współpracy z Panem Gerardem starałem się sam wybrać kredyt. Pierwsze kroki skierowałem do banku, w którym posiadam konto, otrzymałem tam ofertę, ale po skorzystaniu z internetu okazało się, że są inne możliwości. Wówczas postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy i trafiłem do Pana Gerarda. Pomógł mi wybrać kredyt i przeprowadził przez cały proces uzyskania kredytu. Cały czas czułem jego wsparcie i zaangażowanie. Polecam współpracę

Tadeusz Bujak kredyt hipoteczny

TO PROFESJONALISTA. Przerabialiśmy już kilku doradców i powtórzę to jeszcze raz, pomimo że czasem ciężko skontaktować się z tym doradcą, co teraz wydaje mi się zrozumiałe skoro prowadzi tak wiele spraw, to efekt był taki jak umówiliśmy się w trakcie podpisywania dokumentów o kredyt.

Krzeszowscy Zakup na rynku wtórnym

Pan Gerard Warych prowadził naszą sprawę od początku do końca. Co to znaczy? To znaczy że skonsultował naszą umowe przedwstepną z deweloperem, wyjednał w banku bardzo konkurencyjne warunki, był z nami na Akcie Notarialnym i po uruchomieniu kredytu zawsze mogę do niego zadzwonić i zapytać o wszystko co jest związane ze sprawą hipoteki.

Damian T. HIPOTEKA

Od niecałego roku prowadzę własną działalność gospodarczą opartą na współpracy z korporacją oferującą oprogramowanie sieciowe. W banku kompletnie nie rozumieli jak to jest skonstruowane że pracując w Polsce osiągam dochody z firmy z zagranicy. Pan Gerard wyszukał taki bank który przyjął taki sposób rozliczania i kupiłem swoje mieszkanie. Chciał bym gorąco podziękować za pomoc i z pełną satysfakcją polecić tego Pana innym klientom.

Maciej K. Mieszkanie

Taki doradca jest w dzisiejszych czasach kimś niezbędnym przy podejmowaniu tak ważnych decyzji jak wybór kredytu hipotecznego. Spotkanie było bardzo konkretne i co najważniejsze dla mnie, zupełnie zrozumiałe. Warunki kredytu zgadzały się z tymi o których rozmawialiśmy przy podpisaniu wniosku kredytowego. Poleciłem Pana Gerarda mojemu koledze i z tego co wiem on również jest zadowolony z jego pracy.

Marcin Styliński Zakup mieszkania od dewelopera

Kontakt do Doradcy przekazał mi deweloper. Na początku odmówiłem spotkania ponieważ prowadzę dużą firmę i na co dzień współpracuję z kilkoma bankami. Okazało się że zakup apartamentu w Warszawie sfinansowany kredytem nie jest taka prostą sprawą. Moje kontakty w Bankach nie wystarczyły. Kiedy sprawą zajął się Pan Gerard Warych sprawa ruszyła do przodu. Tak jak uprzedził nas Doradca, wystąpiły utrudnienia i nie uniknęliśmy chwilowego zamieszania i stresu, ale z jego pomocą udało się nam sfinansować zakup na bardzo dobrych warunkach. Nie dawno kupiłem okazałą posiadłość, sprawą powtórnie zajęła się ta sama osoba, a wynik jej pracy był również dla mnie korzystny.Polecam bardzo. Tomasz T.

Tomasz T. Kredyt na zakup apartamentu.

Podjęliśmy decyzję o budowie domu i w tym celu skorzystaliśmy z kredytu budowlanego. Pana Gerarda polecił kierownik placówki banku w którym mieliśmy od kilku lat konto, ale ten bank odmówił udzielenia kredytu pomimo tego że jestem lekarzem weterynarii i osiągam wysokie dochody. Po dwu tygodniach na moim koncie była pierwsza transza na budowę domu, a warunki kredytu były o wiele lepsze od tych które mogłem otrzymać w swoim starym banku.

Tomasz Koziarski Kredyt Budowlany - DOM