Joanna Chojnacka

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 787999422 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Bezpłatne doradztwo Finansowe w  kredytach hipotecznych, gotówkowych i firmowych!

 

Finansami zajmuję się od ponad 7 lat, doświadczenie w branży finansowej i wiedza na temat rynku finansowego pozwala mi wybrać dla Państwa najkorzystniejszy i najtańszy kredyt hipoteczny, pożyczkę gotówkową lub kredyt firmowy.

Pomagam w wybraniu i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Moim głównym zadaniem jest znalezienie dla osób poszukujących kredytu jak najlepszej oferty kredytowej. Ponadto zajmuję się całym procesem kredytowym - od udzielenia pierwszych porad dotyczących zakupu nieruchomości, wyliczenia zdolności kredytowej, a także zebrania dokumentacji i przygotowania wniosku kredytowego.

Nasze spotkanie zawsze rozpoczyna się szczegółowym wywiadem, abym mogła poznać Wasze oczekiwania. Omawiamy m.in. wysokość potrzebnej kwoty, przeznaczenie kredytu, jego rodzaj, wysokość rat, czy termin spłaty. Te informacje pozwalają mi oszacować zdolność kredytową i ocenić sytuację.

Najczęściej przedstawiam zainteresowanym kilka wariantów ofert różnych banków, to Wy Państwo ostatecznie decydujecie, którą opcje wybierzecie i która jest dla Was najkorzystniejsza.

Jeżeli zdecydujecie się na wybór konkretnego rozwiązania , rozpoczyna się dość długi proces kompletowania dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku kredytowego. Jako doradca jestem odpowiedzialna za przekazanie doradcy wszystkich niezbędnych i przygotowanych przez bank druków i formularzy, wyjaśniam w jaki sposób należy je uzupełnić i Najczęściej na Waszą prośbę służę pomocą w tym zadaniu.

Do każdego kredytu podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny i Wasze oczekiwania również. Klientom poświęcam tyle czasu ile potrzeba, traktuję każdą sprawę indywidualnie.  W  Państwa imieniu negocjuje warunki w banku, monitoruje cały proces kredytowy, wspólnie omawiamy decyzje kredytowe, pomagam w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej oraz osobiście towarzysze przy podpisaniu umowy.

Serdecznie polecam swoje usługi!

 

 

        Skontaktuj się ze mną wypełniając formularz lub bezpośrednio:

                                            

                                tel. 787-999-422

                               mail. [email protected]

 

 

Doświadczenie

Atuty eksperta

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Z całego serca polecam Panią Joannę jako doradcę finansowego. Jest to osoba słowna oraz sumienna. Indywidualnie podchodzi do klienta. Wyjaśnia wszystko w sposób prosty i czytelny. Skomplikowany dla nas proces uzyskania kredytu przeszliśmy sprawnie i bezproblemowo. Oprócz ogromnej wiedzy z zakresu finansów jest przesympatyczną oraz empatyczną osobą która służy wsparciem, niemożliwe dla niej nie istnieje.

Ania i Paweł Kredyt hipoteczny

Bardzo pozytywna kobieta. Z uprzejmością i zaangażowaniem otrzymaliśmy pomoc w uzyskaniu kredytu na dom. Polecamy bardzo serdecznie.

Karolina T. Kredyt hipoteczny