Krzysztof Szymczak

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 791888061 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem niezależnym Ekspertem Finansowym współpracującym z Liderami Usług Doradztwa Finansowego w Polsce, dzięki czemu mam dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych, które najpierw przedstawię na naszym spotkaniu, a potem pomogę wdrożyć w życie, tak żeby sprawnie przejść cały proces kredytowy.

Spotkanie ze mną jest bezpłatne! 

Prównuję kredyty z wielu banków i pomagam Klientom wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, bo właściwy wybór pozwoli zaoszczędzić Twoje pieniądze!

Porównuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie  to całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden - na przykład tylko o prowizję, czy ratę.

BARDZO WAŻNE: Korzystając z moich usług otrzymasz kredyt w takiej samej cenie, a bardzo często tańszy niż bezpośrednio w banku! Dodatkowo otrzymasz kompletną pomoc, a także pomogę Ci uniknąć dodatkowych kosztów, które banki często próbują przemycić Klientom. Pamiętaj, że ja reprezentuję Klienta, a nie bank!

Dlaczego warto pracować właśnie razem ze mną ?

Moją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla mnie bardzo ważne.

Pracując ze mną otrzymasz bezpłatną pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, czyli dowiesz się jaki kredyt i dlaczego jest dla Ciebie najlepszy! Do tego pomogę Ci zgromadzić i sprawdzić dokumentację, wypełnić wnioski kredytowe, a następnie w Twoim imieniu będę negocjować w banku najlepsze warunki cenowe dla Ciebie.

Pamiętaj też, że cały czas monitoruję i na bieżąco przekazuję Ci informacje z postępów naszych działań. Ponadto pomagam, reprezentuję i uczestniczę podczas całego procesu kredytowego dając z siebie 100% moich umiejętności, a czasami nawet więcej! Pracując razem ze mną masz pewność, że Twoja sprawa będzie dobrze poprowadzona.

Ważne jest również to, że moje działania cechuje bardzo wysoka skuteczność dzięki czemu mam bardzo wysoką przyznawalność kredytów dla moich Klientów!

Do tego wszystkiego gwarantuję Ci, że dostaniesz ogromną dawkę wiedzy i jeszcze więcej pozytywnych emocji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś.

A wszystko to dlatego, że Twój Sukces jest Moim Sukcesem i bardzo zależy  mi  na  zadowoleniu moich Klientów.

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze wiecej, to skontaktuj się ze mną już teraz!!!

 

kontakt do mnie:

telefon: 791-888-061

email: [email protected]

 

Mają Państwo możliwość skorzystania z moich usług umawiając się na spotkanie w oddziale w samym centrum Warszawy, 150 m od stacji metra Świętokrzyska. Dokładny adres : 00-003 Warszawa, ul. Jasna 15, III piętro.

link do mapki (w celu pokazania lokalizacji na mapie skopiuj i wklej do paska zadań w przeglądarce interentowej): http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=mapa+ul.+jasna+15&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471ecc8aea68f4d5:0x330a4ef248475cd6,Jasna+15,+Warszawa&gl=pl&sa=X&ei=UYboT8ShPMXHsgaWreXkAQ&ved=0CAwQ8gEwAA

 

 

 

Doświadczenie

 

Finansami Moich Klientów zajmuje się od 2006 roku, dzięki czemu posiadam odpowiednią wiedzę, umiejętności i znajomości, które są konieczne, aby szybko i skutecznie przeprowadzić Cię przez cały proces kredytowy, dbając jednocześnie o Twoją wygodę i bezpieczeństwo! Jeśli chcesz zatem skorzystać z najlepszej oferty, to zadzwoń lub napisz do mnie już teraz!

 

UWAGA BARDZO WAŻNE -  Moje usługi są dla Ciebie bezpłatne!!!

 

Doświadczenie Zawodowe:

od 03.2011 - Niezależny Ekspert Finansowy SprawdzonyEkspert.pl

od 08.2007 - Planer Finansowy Open Finance SA

od 06.2006 - Doradca Finansowy Open Finance SA

od 2005 - Indywidualny Inwestor Giełdowy na GPW SA

 

Dodatkowe Kursy i Szkolenia:

 • Tworzenie i Zarządzanie Portfelami Inwestycyjnymi
 • Zasady Funkcjonowania i Obrotu Papierami Wartościowymi na GPW

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2000 2005 Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Studia na kierunku Informatyka i Ekonometria w zakresie Komputerowych Metod Badań Operacyjnych.

Atuty eksperta

 

 • Najwyższa Jakość Usług!
 • Praca która jest Pasją, a dzięki temu gwarancją Sukcesu!
 • Wieloletnie doświadczenie w branży Finansowej (Ponad 600 zrealizowanych spraw)
 • umiejętność dopasowania i uzyskania Najlepszych Rozwiązań Finansowych!
 • Skuteczność i Determinacja w działaniu!

 

Przykłady opisanych spraw

 

 • Kredyty na zakup mieszkania na rynku pierwotnym (od developera) oraz wtórnym
 • Budowa domu systemem gospodarczym
 • Zakup działek budowlanych
 • Refinansowanie kredytów - czyli co można zrobić żeby kredyt był tańszy!
 • Konsolidacja istniejących zobowiązań finansowych w celu obniżenia raty kredytów
 • Pożyczki hipoteczne na dowolny cel

Wybrane rekomendacje

Pan Krzysztof;) Rzeczowy, konkretny, bardzo profesjonalny, z dużym przygotowaniem merytorycznym, a do tego zaangażowany, sympatyczny i cierpliwy. Formalności związane z kredytem dopełniliśmy w ciągu miesiąca, co dla mnie jest tempem błyskawicznym. Kontakt z pewnością warty utrzymania, z resztą wykorzystany w kwestii lokat.. tu również same pozytywy o pracy Pana Krzysztofa:) Polecam!!! Faktycznie.. sprawdzony doradca:)

Agnieszka Celej kredyt mieszkaniowy, lokata

Serdecznie polecam Pana Krzysztofa jako doradcę kredytowego ,który w bardzo krótkim czasie pomógł nam wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu hipotecznego na zakup naszego własnego M2. Doskonała orientacja na rynku finansowym jak również jego wysokie kompetencje , perfekcyjna praca i skuteczność działania jak i miła, sympatyczna atmosfera towarzysząca w czasie współpracy z Panem Krzysztofem zasługują na szczególne uznanie i pochwałę. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, i zawsze stara się doradzić tak, aby klient był na (100%) usatysfakcjonowany. Gorąco polecam …… Gorąco polecam….

Mariusz Biedrzycki Kredyt Hipoteczny

Pan Krzysztof pomagał mi dwa razy. Jeżeli będzie taka potrzeba to skorzystam z jego usług po raz trzeci, czwarty i piąty... Konkretna, rzeczowa, szybka pomoc. Polecam.

Jaskułowski Adam Kredyt hipoteczny

Pan Krzysztof to doradca jakiego można sobie wymarzyć. Dynamiczny, efektywny, świetnie wczuwa sie w potrzeby klienta i robi rzeczywiście dużo żeby wyjść im naprzeciw. Last no least - w trakcie negocjacji projektu p. Krzysztof i jego przemiła asystentka maksymalnie odciążają od wypełniania nudnych bankowych papierów. Gorąco polecam. Adam Grzymała

Adam Grzymała kredyt hipoteczny

Doradca bardzo kompetentny.Grzecznie i sprawnie pomaga w załatwieniu kredytu.

Urszula Misztela kredyt hipoteczny

Od Krzysztofa uzyskałem bardzo profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnego sposobu sfinansowania zakupu działki, jak również przy późniejszym załatwianiu wszystkich formalności. Korzystam również z zaproponowanego przez Krzysztofa planu oszczędnościowego, z którego również jestem zadowolony. Cenię sobie jego szybką reakcję na zgłaszane potrzeby. Zdecydowanie polecam!

Michał Borowski Kredyt na działkę

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybko uzyskany kredyt, pomoc w uzupełnianiu papierów kredytowych. Super skuteczny, polecam

Agnieszka Chmura Kredyt na dom

Bardzo profesjonalny doradca. Cztery lata temu p. Krzysztof pomagał mi uzyskać kredyt na remont domu. To jest mój trzeci kredyt hipoteczny, więc mam porównanie. Sprawnie i szybko przeprowadził mnie przez procedury bankowe. W dalszym ciągu sprawuje opiekę nad kredytem, informuje mnie o możliwościach obniżenia raty, pomaga wybrnąć z dziwnych propozycji banku, w którym mam kredyt. Takich doradców nam trzeba.

Dorota Godlewska kredyt hipoteczny na dom

Pan Krzysztof zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, począwszy od wyglądu (schludny i zadbany), a kończąc na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do pracy. Sumiennie przedstawiał różne propozycje banków oraz spokojnie odpowiadał na liczne pytania. Przy ubieganiu się o kredyt bardzo pomógł mi przy wypełnianiu formalności. Chętnie polecałam pana Krzysztofa kolejnym znajomym, którzy także korzystali z jego usług i byli zadowoleni.

Justyna Borowska (z d. Adamowska) kredyt mieszkaniowy

Współpracowałem z Panem Krzysztofem przy dwóch kredytach hipotecznych i funduszach inwestycyjnych. Jako człowiek Pan Krzysztof jest osobą młodą, energiczną, niezwykle pogodną i sympatyczną, wzbudza zaufanie klienta. Jako doradca jest wysokiej klasy fachowcem doskonale zorientowanym w rynku finansowym. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, jest elastyczny, cierpliwy i wyrozumiały dla wyśrubowanych wymagań klienta. Służy nieocenioną pomocą w kwestii załatwiania formalności, troszczy się o klienta na każdym etapie trwania umowy. Pielęgnuje dobre relacje z klientami, utrzymuje kontakt mailowy, odpowiada na kontakt telefoniczny, aktualizuje informacje o zmianach na rynku. Dziękuję Panie Krzysztofie za wszystko co już za nami i za to co, mam nadzieję, jeszcze przed nami.

Paweł Witkowski kredyt hipoteczny, inwestycje

Zaangażowany w wykonywaną pracę, solidny, wiarygodny oraz rzeczowy. Błyskawicznie odpowiada na pytania związane z kredytem/pożyczką itp.. Stara się dopasować warunki kredytu jak najlepiej do potrzeb konkretnego klienta. Miły, bezpośredni młody człowiek. Polecałam go już znajomym i bez wahania będę polecać, jeśli tylko będzie ku temu okazja.

Beata Barcz-Zabłocka pożyczka hipoteczna cel dowolny

Krzysztof Szymczak jest osobą wyjątkowo kompetentną, sumienną i profesjonalną. Jego usługi są na najwyższym poziomie. Współpraca z nim przebiega w wyjątkowo sympatycznej atmosferze, jest pogodny i miły. Nigdy nie miałam najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się z nim - natychmiast odpisywał na maile i zawsze odbierał telefony. Jego wiedzę i gotowość niesienia pomocy klientom oceniam bardzo wysoko. Polecam jego usługi każdemu, kto chce skorzystać z doradztwa finansowego.

Edyta Żyła mieszkaniowy