Maciej Ciesielczuk

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 531511410 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Szybko, sprawnie, skutecznie - tak mogę ocenić działania pana Maćka. Pełen profesjonalizm, jasne, rzetelne przedstawienie sprawy, bardzo miłe i kulturalne podejście do klienta. Duże zaangażowanie w sprawę od samego początku aż do końca. Stały kontakt telefoniczny przez cały okres trwania sprawy, wyjaśnianie na bieżąco wszystkich wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Maćkiem. Dziękuję i polecam.

Kasia M. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 50 %
Pełny profesjonalizm w obsłudze i trzeźwe spojrzenie na sytuację sprawiły, że udało się uzyskać środki finansowe na bardzo korzystnych warunkach w tydzień. W naszym lokalnym oddziale banku nikt nie wpadł na rozwiązanie, które otrzymaliśmy dzięki przy pomocy Pana Maćka w Lublinie. Poprzedni doradca uznał sprawę za beznadziejną i zaoferował najdroższy kredyt na rynku na warunkach nie do przyjęcia po prawie 2 latach dobierania ofert i "doradzania". Bez wahania polecamy Pana Maćka każdemu z prostymi sprawami jak i "beznadziejnymi".

Ania i Przemek Profesjonalista - oferta biznesowa

Przydatność rekomendacji: 50 %
Zdawało sie ze kredyt na zakup mieszkania w Polsce gdy zarabia sie w euro nie powinien sprawiać problemu. Tak przynajmniej zapewniały wszystkie strony internetowe typu wyszukiwarki ofert. Rzeczywistość jednak zweryfikowała te informacje i ostatecznie okazało sie, ze z kredytów nici-a umowa przedwstępna podpisana i zaliczka wpłacona. Tonący brzytwy sie chwyta-wiec skontaktowaliśmy sie z Panem Ciesielczukiem. Poprowadził nas przez cała droge, jak dziecko za rękę przez ulice. Doradzał, pomagał zebrać dokumenty, przypominał o terminach, mobilizował jak juz traciliśmy nadzieje. Ze nie wspomnę o znoszeniu fochów i wysłuchiwaniu skarg osoby sprzedającej mieszkanie. Zaowocowało to odebraniem kilka dni temu kluczy do własnego M. Nie mozna zapomnieć, ze P.Ciesielczuk zajął sie rownież tłumaczeniem naszych dokumentow (co załatwił w tempie "na wczoraj"), i ubezpieczeniem, którego cena okazała sie ok 6 razy niższa od tej która zaproponował bank. Na koniec tak zgrał wszelkie terminy, ze udało nam sie podpisać wszystkie dokumenty potrzebne do kredytu ( w Lublinie) i sam akt notarialny ( w Puławach) w ciagu dwóch dni, co dla osób mieszkających za granica ma ogromne znaczenie. Profesjonalista stuprocentowy, którego poleca sie bez zastanowienia i z czystym sumieniem.

Karol Hemperek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Interesował nas kredyt z dopłatą MDM. Trafiliśmy do kilku doradców według których uzyskanie przez nas kredytu nie rokowało dobrze. Trafiliśmy na tego Pana i to był strzał w dziesiątkę. Pan Maciej dał się poznać jako profesjonalista w swojej dziedzinie. Wykazał się szeroką wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz doskonałą znajomością bieżących ofert kredytów hipotecznych. Pomogło to w wybraniu najkorzystniejszej oferty na rynku oraz zakończenie procesu kredytowego z pełnym sukcesem. Dzięki Jego fachowej wiedzy cały proces przygotowania dokumentów do wniosku kredytowego przebiegł szybko i sprawnie. Podczas przygotowania ofert Pan Maciej brał pod uwagę nasze sugestie, dzięki temu finalna oferta, którą wybraliśmy, była w pełni dostosowana do naszych potrzeb. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajął się Pan Maciej, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej my musieliśmy tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. W momencie, kiedy nagle wpadało nam do głowy jeszcze jakieś pytanie, mogliśmy się kontaktować bez przeszkód, a Pan Maciej był gotowy odpowiedzieć, podpowiedzieć, pomóc.Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Elwira i Michał kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Załatwienie kredytu MDM z panem Maćkiem to sama przyjemność. Jest to doradca o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, uczciwy, z dużą znajomością zagadnień finansowych. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu począwszy od skompletowania dokumentów, poprzez wypełnienie wniosku o udzielnie kredytu, aż do podpisania umowy. Pan Maciek załatwia sprawnie i profesjonalnie. Przez cały proces bardzo dobry kontakt. Z pełną odpowiedzialnością polecamy fachowego doradcę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej współpracy.

Anna i Michał Zgardzińscy Kredyt hipoteczny MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy współpracę z Panem Maćkiem w ważnych kwestiach finansowych. Okazał się być osobą bardzo kompetentną i rzeczową, posiadającą ogromną wiedzę w zakresie bankowości i finansów. Nie ukrywa faktów. Jasno przedstawia wszystkie strony umów kredytowych. Pomaga w dobrym podejmowaniu decyzji. Jest wyrozumiały i cierpliwy w objaśnianiu zawiłości bankowych. Zawsze dostępny i skory do pomocy. Cechuje go wysoka kultura osobista, a to rzadkość w naszych czasach. Z czystym sumieniem raz jeszcze polecamy Pana Maćka jako człowieka i w pełni kompetentnego doradcę.

Janusz i Aneta Sawczuk kredyt hipoteczny z dopłatą MdM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Przed rozpoczęciem inwestycji zapytałem się w banku ( na marginesie mam tam konto ponad 20 lat ) czy udzielą mi kredytu . Otrzymałem słownie odpowiedź, że bez problemu i zbędnych formalności bo jestem dobrym klientem . Schody zaczęły się jak złożyłem wniosek o kredyt - inwestycja już rozpoczęta . Po 1,5 miesiąca składania różnych dokumentów co zajęło mi dużo czasu otrzymałem odpowiedź negatywną . Udałem się więc do innych banków , rozmawiałem z różnymi doradcami i pracownikami banków więc mogę porównać . Miałem już przerwać budowę i wtedy na mojej drodze po bankach spotkałem Pana Maćka . Z całą szczerością mogę teraz powiedzieć , że Pan Maciej Ciesielczuk to doradca którego można polecić każdemu kto stara się o kredyt czy poradę w sprawie inwestycji . Jest doradcą bardzo kompetentnym , sumiennym , a jednocześnie miłym i szczerym człowiekiem . Zawsze miał dla nas czas o każdej porze . Cechy charakteryzujące Pana Maćka to profesjonalizm , troska i całkowite zaangażowanie w sprawy mu powierzone . Posiada duże doświadczenie w branży kredytów co pozwala na najkorzystniejsze dla klienta otrzymanie kredytu . Pomógł mi załatwić wszystkie formalności nawet jak nie mogłem dostarczyć dokumentów osobiście , to przyjechał do domu . Mam kredyt już 6 lat ale do chwili obecnej Pan Maciek pomaga , udziela porad chociaż kredyt przeją już inny bank . Na koniec powiem kto oczekuje od doradcy profesjonalizmu i zaangażowania polecam Pana Maćka .

Marcola Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Ja trafiłem do Pana Macieja właśnie dzięki rekomendacji znajomego i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Pan Maciej okazał się być bardzo kompetentny i uczciwy. Przygotował mi bardzo korzystną ofertę. Szczerze polecam. Doradca kredytowy z ludzką twarzą.

Paweł Ciołko Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
UWAGA !!! Polecam Pana Macieja - ponieważ Pan Maciek jest osobą godną zaufania jak i 100% doradcą. W nie tak długim czasie miałem dosyć skomplikowaną sytuację finansową. Więc ze swą kłopotliwą sytuacją udałem się do Pana Maćka o poradę ; po wysłuchaniu mnie , Pan Maciej natychmiast zaczął działać w moim imieniu - nie trwało to długo ; bardzo szybko , profesjonalnie i bez zbędnych formalności , pomógł mi wybrnąć z kłopotliwej mej sytuacji. Gorąco polecam Pana Macieja i wieżę że nikogo nie zostawi na lodzie.. Adam O.

Adam O. Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z miła chęcią możemy Państwu polecić Pana Macieja. Kompetentna osoba która doskonale orientuje się w temacie kredytów w 100 % profesjonalny doradca. Kredyt został załatwiony bardzo szybko bez żadnych przeszkód. Bardzo dobry kontakt i minimum formalności. Polecamy gorąco.

Marta i Hubert Kielar kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 75 %
Wszystkim szukajacym doradcy, który zaproponuje najlepsza oferte dla klienta POLECAM Pana Macka. Przedstawił najlepsze oferty na rynku i dołożył wszelkich starań w finalizacji kredytu mieszkaniowego. Mimo wielu przeszkód doprowadził sprawę do końca. Kredyt otrzymany na najlepszy warunkach. Polecam

Jatczak Damian Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam pana Maćka ,pomógł nam uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie na warunkach lepszych niż nasz bank,Jest w pełni profesjonalnym doradcą.

Agnieszka i Marcin kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
bardzo gorąco polecam tego doradcę , swietna i miła obsługa pełen profesjonalizm i w sytuacji gdzie juz nie miałem nadzieji na własne mieszkanie bo 2 banki odmówiły kredytu on stanął na wysykości zadania i wykonał swietna robotę dzisiaj ciesze się z własnego mieszkania a panu Mackowi bedę razem z rodzina wdzięczny za ciężka prace jaką wykonał dla nas . Pozdrawiam bardzo panie Maćku

Robert Skarzyński kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Maćka bo jest on osobą godną zaufania.Mieliśmy zbyt skomplikowaną sytuację na otrzymanie kredytu.Straciłam nadzieję,że kiedykolwiek dostaniemy kredyt.Po rozmowie z Panem Maćkiem wiedziałam,że on na pewno nam pomoże tak też się stało.Dzięki niemu dostaliśmy szybko i na dobrych warunkach kredyt.Wszyscy doradcy powinni być tacy jak on.

Agnieszka R. polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciek to kompetentny 100% doradca, niezwykle rzetelny,miły,fachowy. Poleciłam innym i skorzystali, są zadowoleni. Szczerze polecam.

Renata Kleczkowska-Pałka kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Postanowiłem się wpisać ponieważ rzadko dziś można spotkać tak kompetentne osoby. Nasza sytuacja nie należała do szablonowych i wymagała naprawdę niezłej gimnastyki w tej materii. Oboje z żoną cieszymy się bardzo, że trafiliśmy na Pana Macieja. Poprowadził całą naszą sprawę z ogromną cierpliwością i 100% skutecznością. Dzięki pomocy Pana Macieja udało się uzyskać potrzebny nam kredyt w oczekiwanej wysokości i czasie. Jak dotąd nigdy nie traktowałem poważnie pracy doradców finansowych. Pan Maciej swoją sumiennością pomógł zmienić mi zdanie na ten temat i dziś tego nie żałuję. Z czystym sumieniem rekomenduję Pana Macieja Ciesielczuka jako niezwykle kompetentną osobę.

Łukasz Krawczyk pełne zadowolenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do momentu gdy nie poznałem Pana Macieja, temat kredytów hipotecznych był dla mnie tematem tabu... Maciej tak szybko przeprowadził mnie przez wszelkie formalności, że nawet nie zauważyłem kiedy pieniądze miałem na swoim koncie :) szczerze polecam, osoba godna zaufania, profesjonalna w tym co robi, i co najważniejsze było dla mnie, wszystkie formalności dopinał Maciek, mi pozostało tylko podpisanie umowy, no i teraz spłata.. bez zastrzeżeń:)

Andrzej Stoń :)

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Macieja jako doradcę z prawdziwego zdarzenia.Mieliśmy dosyć trudną sytuację a dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu udało się nam uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie.

Magda O. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Macieja ze względu na jego profesjonalizm. Z jego pomocą szybko otrzymaliśmy kredyt na zakup mieszkania. Pan Maciej jest kompetentnym oraz uczciwym doradcą.

Magdalena Gardiasz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z miła chęcią mogę Państwu polecić Pana Macieja. Kompetentna osoba która doskonale orientuje się w temacie kredytów. Sprawa została załatwiona bardzo profesjonalnie i bez zbędnych formalności.

Mirosław Boguta Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Macieja,pełen profesjonalizm,bardzo dobry kontakt,kredyt załatwiony bez problemu w krótkim czasie.

Agnieszka W. kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Maciej jest doradcą godnym polecenia. Pierwszym z powodów jest jego skuteczność. Kolejnym wiedza oraz szybkość w załatwianiu formalności.. Miałem wrażenie, że oddałem swoje sprawy w dobre ręce. Ogólnie ocena bardzo dobra!

Mateusz L. kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %