Maciej Korczyński

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 722263118 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem ekspertem finansowym z długoletnim doświadczeniem, jakie zdobyłem pracując w renomowanych instytucjach finansowych. Specjalizuję się w dziedzinie kredytów.

Chętnie podzielę się swoją wiedzą i pomogę w znalezieniu odpowiednich rozwiązań finansowych dla każdego mojego Klienta. W pracy zawodowej jestem konkretny, odpowiedzialny i zorientowany na potrzeby Klienta. Zawsze dbam o szczegóły i ponadprzeciętną obsługę. Mój profil uzupełniają umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu oraz wysoki współczynnik spraw zakończonych sukcesem.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu mogę swobodnie porozmawiać z każdym Klientem, który potrzebuje fachowej porady, obsługi na wysokim poziomie w zakresie takich  produktów jak kredyty  hipoteczne.

Kredyty to moja profesja.  Dostosowuję sposób przekazu informacji tak, aby Klient swobodnie rozumiał trudne aspekty procesowania wniosku i kompletowania dokumentacji i nomenklatury bankowej. Wyjaśniam  zapisy zawarte w umowach kredytowych wynikające z takich ustaw jak prawo bankowe czy ustawa o hipotekach i księgach wieczystych, w sposób przejrzysty informuję o wszystkich kosztach związanych z kredytowaniem. Dbam, aby Klient czuł się komfortowo i nie miał  poczucia wyobcowaniai w zetknięciu się z rzeczywistością bankową.

Moim Klientom oferuję:

- wysoką jakość obsługi,

- szybkość w działaniu załatwianiu formalności,

- skuteczność i niezawodność,

- atrakcyjną cenę, dobór najkorzystniejszej oferty dla Klienta,

- dyspozycyjność (nietypowe godziny pracy, w razie potrzeby dojeżdżam do Klienta),

Klientom oferuję pełną gamę produktów finansowych zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm, również produkty z uproszczoną procedurą, zabezpieczające przyszłość, umożliwiające wcześniejszą spłatę kredytu,  pełną gamę produktów hipotecznych.

 

Zachęcam i zapraszam wszystkich do kontaktu ze mną – wystarczy zadzwonić lub wysłać zgłoszenie

tel. 601 77 13 77

Doświadczenie

 

Jestem doradcą finansowym w jednej z największych firm doradczych w Polsce.

W branży finansowej pracuję od 2007 roku.

Atuty eksperta

 • oferuję indywidualne podejście do Klienta,
 • załatwiam formalności  związane z dokumentacją inwestycyjną kredytowanej nieruchomości u dewelopera
 • analizuję potrzeby Klienta i dostosowuję oferty do jego warunków i możliwości finansowych,
 • badam możliwości i potrzeby Klientów,
 • oferuję pomoc w kompletowaniu dokumentacji kredytowej,
 • sprawdzam  stan prawny kredytowanej nieruchomości,
 • w sposób elastyczny ustalam dogodny wybrany termin spotkania, ze względu na dyspozycyjność,
 • oferuję serwis posprzedażowy
 • mobilność  -  dojeżdżam do Klienta

Przykłady opisanych spraw

Kredyty Hipoteczne

 • zakup lokalu mieszkalnego/domu/segmentu na  rynku pierwotnym od developera,
 • zakup lokalu r.pierwotny/r.wtórny + remont/modernizacja,
 • kredyt mieszany zakup/refinansowanie/remont/cel dowolny
 • budowa domu jednorodzinnego systemem gospodarczym,
 • zakup działki budowlanej,
 • zakup działki + budowa domu jednorodzinnego
 • zakup lokalu mieszkalnego na rynku wtórnym,
 • refinansowanie kredytu z innego banku,
 • refinansowanie nakładów poniesionych na zakup lokalu mieszkalnego,
 • zakup lokalu w programie Rodzina na swoim,
 • pożyczka hipoteczna na cel nieokreślony/dowolny
 • kredyt konsolidacyjny,
 • kredyty hipoteczne dla obcokrajowców,
 • kredyty hipoteczne dla osób prowadzących działalność gospodarczą,

Wybrane rekomendacje

Pana Macieja spotkaliśmy na targach budowlanych w Hali Stulecia i od razu ujął nas swoim profesjonalizmem. Ale prawdziwym profesjonalizmem wykazał się w trakcie całej procedury — poświęcił nam mnóstwo czasu i cierpliwie tłumaczył zawiłości świata kredytów oraz próbował dopasować rozwiązania potencjalnych kredytodawców do naszych potrzeb. Jako że nie kupujemy od dewelopera, a budujemy przez spółdzielnię, część aspektów różniła się od tzw. "standardu". Pan Maciej wszytko popilotował jak należy — nasz udział w kwestiach proceduralnych ograniczył się dzięki temu do minimum. Wszelkie negocjacje z wybranymi przez nas na shortlistę bankami prowadził również Pan Maciej. Szczerze polecamy pana Macieja jako doradcę — choćby i z tego powodu, że nigdy nie okazał nawet cienia zniecierpliwienia z powodu naszego braku zdecydowania :)

Magdalena i Bartosz Andrzejewscy Kredyt pod budowę spółdzielczą - rekomendacja

Pan Maciej Korczynski to rzetelny profesjonalny doradca kredytowy-z czystym sumieniem polecamy osobe pana Macieja. Dziekujemy Malgorzata Mariusz

Malgorzata Mariusz Polecam

Witam serdecznie, zarówno ja jak i moja żona serdecznie polecamy Pana Macieja. Przede wszystkim konkretnie, szybko. Nie będziemy się rozpisywać - po prostu polecamy, bo warto oddać sprawy wyboru kredytu w ręce osoby, która ma pojęcie o czym mówi. POLECAMY SERDECZNIE

Bonieccy kredyt na dom

Zdecydowanie polecam - pełny profesjonalizm, rzetelny, miły - bez krętactwa wszystko tłumaczy ,odpowiada szczerze na pytania. Dziękuję Ps Moją przyjemnością będzie polecanie Pana osoby. Pozdrawiam

Darek Kredyt

Zacznę od tego, iż decyzje związane z braniem kredytu hipotecznego na tak wiele lat, są decyzjami niezwykle trudnymi, zwłaszcza dla kogoś kto zaciąga kredyt pierwszy raz i kto jest w tym temacie zupełnym laikiem. W takich sytuacjach jest dużo stresu i potrzeby pomocy ze strony osób bardziej doświadczonych i zorientowanych. Pan Maciej jako doradca jest niezwykle pomocny. Wprowadza do współpracy bezpieczeństwo, wyjaśnia te wszystkie kwestie kredytowe. Jego pomoc jest nieoceniona. Pracuję w wolnym zawodzie i praca, nietypowe godziny pracy, wyjazdy utrudniają załatwianie takich spraw jak kredyt. Pan Maciej jest profesjonalistą w każdym calu. Wcześniej mieliśmy już do czynienia z innymi doradcami, ale muszę stwierdzić, że w tej branży tak jak wszędzie – tylko nieliczni nadają się do tego co robią – reszta to przeciętność. Świadomość i wiedza Pana Macieja bardzo pomaga w całym okresie współpracy. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości, pomaga z dokumentami, zawsze jest w kontakcie, a informacje przekazywane są w sposób jasny i klarowny. Jest to osoba z dużą wiedzą, bardzo życzliwa. Polecamy!

Joachim, Anna kredyt mieszkaniowy

Na początku starania się o kredyt na dom współpracowaliśmy z innym doradcą, a po otrzymaniu decyzji okazało się, że otrzymaliśmy warunki inne niż ustalaliśmy. To nas bardzo rozczarowało i zniechęciło, bo po kilku tygodniach załatwiania byliśmy w punkcie wyjścia. O swoich kłopotach mówiliśmy znajomym i w końcu koleżanka poleciła nam Pana Macieja. Jeszcze raz rozpoczęliśmy całą procedurę - wypełniliśmy jeszcze raz wnioski które doradca złożył do kilku banków. Już po 2 tygodniach mieliśmy decyzje pozytywna na warunkach, których oczekiwaliśmy i sprawa była załatwiona przez Pana Macieja od początku do końca. Polecam Pana Macieja - jest osobą mobilną ( dla nas było to bardzo ważne) konkretną, zawsze odpowiadającą na pytania. Gorąco polecamy usługi Pana Macieja - to osoba na właściwym miejscu.

Halina i Roman Zabłoccy kredyt na dom

Polecam tego doradcę. Pełen profesjonalizm. Osoba z ogromnym doświadczeniem bankowym, znająca mechanizmy udzielania kredytów z własnego, zawodowego doświadczenia. Sprawnie, bez stresu przeszłam przez skomplikowaną procedurę przyznawania kredytu. Zrozumiałym językiem wytłumaczył zawiłości kredytowe. Polecam osobom, które nie mają dużo czasu na zajęcie się samodzielnie załatwianiem kredytu, bieganiem po bankach. Dziękuję!

Katarzyna Pokośko zakup mieszkania od dewelopera

Pana Macieja jako doradcę z przyjemnością mogę polecić wszystkim, chcącym świadomie zaciągnąć kredyt hipoteczny i sprawnie przejść przez wszelkie formalności z tym związane. Jest to osoba kompetentna, rzetelna, potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Do tego miła, uśmiechnięta, komunikatywna, solidna. Godna polecenia.

Barbara Chrobak kredyt mieszkaniowy

Pana Macieja poleciła mi koleżanka. Z niepewnością co do bardzo dobrych rekomendacji i po rozmowach w dwu bankach, które odwiedziłam samodzielnie wybrałam tego doradcę. Wcześniejsze rozmowy z doradcami sprowadzały się do wskazania dokumentów, które mam wypełnić i przygotować. Wydawało mi się, że jestem jedną z setek klientek i tak naprawdę nikomu nie zależy czy złożę wniosek właśnie w tym banku. Natomiast Pan Maciej - a tego oczekiwałam od doradcy, większość spraw załatwiał za mnie. Miły, życzliwy, profesjonalny, pracowity doradca, nie czujesz że chce wcisnąć dany produkt, bo to ja po analizie za i przeciw wybierałam, to co było dla mnie najbardziej korzystne. Również po zakończeniu kredytowych formalności mogę liczyć na pomoc w formalnościach związanych z zakupionym już mieszkaniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim !

Joanna Krawczyńska kredyt na mieszkanie