Marcin Chłopek

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 723188852 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Jestem doradcą finansowym. Specjalizuję się w finansach osobistych, a w szczególności w kredytach i inwestowaniu.

 

ZAKRES: KREDYTY

 • Znajomość rynku finansowego, wiedza o aktualnych promocjach i ofertach bankowych
 • Znajomość rynku nieruchomości, współpraca z Deweloperami i Agencjami Nieruchomości,

PORÓWNUJĘ OFERTĘ BANKÓW

TYLKO PORÓWNANIE KREDYTÓW Z WIELU BANKÓW DAJE PEWNOŚĆ, ŻE TEN WYBIERANY KREDYT JEST RZECZYWIŚCIE NAJLEPSZY

W szczególności:

 • pomagam kompletować wymagane dokumenty i wypełniać wnioski kredytowe
 • wysyłam lub składam do wybranych banków w imieniu klientów kompletne wnioski kredytowe
 • pozostaję w kontakcie z bankami i informuję na bieżąco o postępach procesu kredytowego
 • informuję o decyzjach kredytowych i ewentualnych warunkach, które należy spełnić, aby podpisać szczęśliwie umowę kredytową z bankiem
 • monitoruję spełnienie warunków i informuję o uruchomieniu Klientów
 • pomagam również w składaniu wniosków w Sądzie Wieczysto – Księgowym. Zakładaniem KW wpisy lub wykreślenie hipotek
 • utrzymuję miłe relacje z dawnymi i bardzo dawnymi byłymi Klientami

 

Najbezpieczniej dla Klienta jest złożyć wnioski do kilku banków. Zawsze do tego namawiam, bo to jest rozwiązanie dobre dla Klienta.

Porównuję wszystkie elementy składowe kredytu, między innymi:

 • prowizja, 
 • marża i oprocentowanie kredytu,
 • inne opłaty takie jak ubezpieczenia przy kredycie,
 • wysokość rat i wysokość odsetek,
 • okres kredytowania.

Zawsze proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta. Przedstawiam wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden  - na przykład tylko o prowizję, czy marżę, czy inne koszty.

 

MOJA POMOC JEST BEZPŁATNA

 

Zapraszam serdecznie Państwa do kontaktu ze mną:


Marcin Chłopek

Tel.: 723 188 852
e-mail.: [email protected]

 

 

 

Doświadczenie

SPRAWDZONY EKSPERT.PL - Kierownik Oddziału/Doradca Finansowy od 22.07.2017

SPRAWDZONY DORADCA.PL - Kierownik Oddziału/Doradca Finansowy od 01.10.2015 do 22.07.2017

TAX CARE CENTRUM KREDYTOWE - Kierownik Oddziału/Doradca Finansowy od 01.07.2012 do 1.10.2015

OPEN FINANCE S.A. – Mobilny doradca finansowy od 01.05.2009 do 01.07.2012

GE MONEY BANK –  doradca ds. kredytów hipotecznych w okresie od 14.11.2007 do 24.02.2009

 

Edukacja

Od Do Nazwa szkoły
2002 2007 UMCS Lublin

Atuty eksperta

 

DOŚWIADCZENIE we współpracy z bankami oraz kontakty z pracownikami pozwalają mi uzyskiwać informację na każdym etapie wniosku

MOBILNOŚĆ - dojazd do klienta na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

OPANOWANIE i rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją,

 • doświadczenie
 • skuteczność
 • odpowiedzialność
 • sumienność
 • rzetelność
 • umiejętność analitycznego myślenia
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • komunikatywność

ZAWSZE STARAM SIĘ SPEŁNIAĆ OCZEKIWANIA KLIENTA BO TO KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY!

Przykłady opisanych spraw

 

 • KREDYTY hipoteczne na zakup nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym (do 90% wartości nieruchomości),
 • KREDYTY na zakup nieruchomości mieszkalnych (dom, mieszkanie), nieruchomości komercyjnych (pensjonat, lokal usługowy, hotel, zajazd), 
 • KREDYTY na zakup działek budowlanych, rekreacyjnych, siedliskowych, rolnych, 
 • KREDYTY konsolidacyjne i pożyczka hipoteczna (do 80% wartości nieruchomości), 
 • KREDYTY dla Zawodów Zaufania Publicznego,
 • POŻYCZKA hipoteczna zabezpieczona na obciążonej już nieruchomości tzw. druga hipoteka,
 • KREDYTY dla osób osiągających dochód za granicą, również działalność gospodarcza prowadzona za granicą,
 • KREDYTY z dopłatami
 • KREDYTY dla osób prowadzących działalność gospodarczą - na oświadczenie i metodą przychodową,
 • KREDYTY oszczędnościowe, połączenie kredytu z kontem oszczędnościowym.

 

Wybrane rekomendacje

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina Chłopka. Starałem się o kredyt na mieszkanie, Pan Marcin przedstawił mi oferty z 5 różnych banków i profesjonalnie wyliczył wszelkie koszty w każdej opcji. Dzięki tak dokładnej analizie mogłem wybrać najlepszą opcję która była nieporównywalnie lepsza od innych. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pana Marcina nie było żadnych problemów przy załatwianiu formalności z bankiem. Kontakt z Panem Marcinem jest wzorowy podczas naszych kilku spotkań w trakcie rozmów nie odbierał telefonów co uważam za bardzo profesjonalne podejście do klienta. Warto również dodać, że zawsze oddzwania i odpowiada na wszelkie pytania mailowe. Bardzo mocno rekomenduję współpracę z Panem Marcinem ponieważ w pełni spełniła moje oczekiwania.

Tomasz Piwowarski Kredyt Hipoteczny

Bardzo polecamy współpracę z Panem Marcinem. Po pierwsze jest z Nim kontakt, odbiera telefony, odpisuje na maile i dotrzymuje ustalonych terminów. Po drugie ma bardzo dobre kontakty z osobami pracującymi w bankach i wiele rzeczy udało się ustalić przez telefon siedząc w biurze u Pana Marcina. Po trzecie Pan Marcin udziela wielu kredytów i od strony formalnej pomógł nam od A do Z. Ostatecznie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny w kwocie, która była Nam potrzebna. Polecamy.

Łukasz A. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Muszę przyznać że załatwienie kredytu z panem Marcinem to sama przyjemność. Jest to doradca o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, uczciwy, z dużą znajomością zagadnień finansowych. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu począwszy od skompletowania dokumentów, poprzez wypełnienie wniosku o udzielnie kredytu aż do podpisania umowy pan Marcin załatwia sprawnie i profesjonalnie. Przez cały proces bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowego doradcę jakim jest pan Marcin Chłopek. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Marcinem.

Tomasz D Kredyt obrotowy

Zbudowaliśmy dom marzeń. Zniechęceni szukaniem idealnego finansowania inwestycji zwróciliśmy się do Pana Marcina, poleconego przez zadowolonych znajomych. W sposób bardzo zaangażowany pomógł wybrać najlepszą ofertę kredytową, cierpliwe przebrnąć przez gęstwinę paragrafów i stosy potrzebnych dokumentów i wynegocjować umowę. Kontakt "poza kredytowy" utrzymujemy do dziś. Pana Marcina możemy polecić każdemu, bo poza doskonałą znajomością tematu cechuje go wysoka kultura osobista. Dziękujemy i zapraszamy na "parapetówkę" ;-)

Sylwia i Piotrek Umowa kredytowa

Profesjonalizm z jakim spotkałem się podczas załatwiania kredytu w każdym momencie umacniał mnie w przekonaniu że trafiłem do odpowiedniej osoby. Polecam z pełnym uznaniem.

Artur Kwiecień Kredyt

Na początku ubiegłego roku doszliśmy do wniosku,że potrzebujemy kredytu który pomógłby naszej firmie lepiej się rozwijać. Pan Marcin podsunął nam pomysł firmowego kredytu obrotowego,który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki Panu Marcinowi formalności,które nas początkowo przerażały,zostały ograniczone do niuezbędnego minimum i wszystko odbyło się szybko i bardzo konkretnie. Nasza firma wiele dzięki temu zyskała. Po pewnym czasie, z powodów niezależnych od nas, znaleźliśmy się w dosyć ciężkiej sytuacji. Bardzo szybko potrzebowaliśmy sporego 'zastrzyku' gotówki. Jeden telefon do Pana Marcina wystarczył, żeby załatwił to,co wydawało nam się niemożliwe. Po dwóch dniach już byliśmy w banku na podpisaniu umowy o kredyt. W chwili obecnej jesteśmy na etapie negocjacji z bankiem o podwyższenie limitu na kredycie obrotowym, co pomoże naszej firmie prężniej się rozwijać i lepiej funkcjonować. Nad wszystkim pieczę trzyma oczywiście Pan Marcin. Jego szybkość działania,pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę klienta jest zawsze na sto porocent. Możemy polecić Pana Marcina i jego zespół każdemu, kto potrzebuje pomocy wykwalifikowanych specjalistów i doradców finansowych.

B. i M. Kowalowie kredyt obrotowy i hipoteczny

100% skuteczność, pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista i zawodowa! Wzięliśmy wraz z żoną kredyt na zakup nieruchomości i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem. Z całą pewnością, jeśli zaistnieje taka potrzeba prywatna, rodzinna czy też np. zaciągnięcia kredytu inwestycyjnego na rozwój fimy - bez wahania zwrócę się do Pana Marcina. Ponadto jest super Szefem, grupa doradców, którymi kieruje Pan Marcin - to najwyższej klasy specjaliści, a co bardzo ważne, skromni i mili ludzie, którym można zaufać.

Jolanta i Bogusław Dyrda kredyt hipoteczny

Byliśmy z mężem w trudnej sytuacji, która wydawała nam się bez wyjścia. Pan Marcin, dzięki swojemu doświadczeniu, podsunął kilka rozwiązań. Mieszkamy poza Lublinem, jednak to nie stanowiło żadnego problemu - Pan Marcin załatwiał wszystkie sprawy "papierkowe" i przyjeżdżał z nimi do nas do domu (było to dla nas dodatkowy plus). Obecnie zastanawiamy się nad kolejnym kredytem i na pewno zwrócimy się o pomoc do tak rzetelnego, uczciwego i sympatycznego Doradcy jakim jest Pan Chłopek. Szczerze polecamy wszystkim osobom, chcącym wziąć kredyt, aby skorzystały z usług Pana Marcina, bo naprawdę warto.

Aneta i Zbigniew kredyt

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina. Potrzebowałem szybkiego kredytu na zakup mieszkania. Otrzymałem w bardzo krótkim czasie od Pana Marcina kilka propozycji z różnych banków oraz informacje dotyczące zalet i wad poszczególnych kredytów. Pełen profesjonalizm ułatwił mi podjęcie decyzji. Bardzo miła współpraca.

Jaromir Jarecki Kredyt na zakup mieszkania