Marcin Pipowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793428444 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Pomagam moim Klientom w wyborze kredytu. Pomagam rzetelnie i sumiennie tak, aby osoby ze mną współpracujące otrzymały jak najkorzystniejszy kredyt.

W pracy cechuje mnie szczerość, otwartość na nowe rozwiązania.

Na czym polega moja praca?

1) Pomagam w wyborze optymalnych dla Klienta propozycji kredytowych

2) Uczestniczę w przygotowywaniu i kompletowaniu dokumentów, w tym:

 • Wypełnieniu wniosków kredytowych
 • Sprawdzeniu ważności dokumentacji urzędowej
 • Przygotowaniu odstępstw od procedury bankowej, jeżeli dotyczy
 • Zbadaniu Ksiąg Wieczystych

3) W imieniu Klienta składam niezbędną dokumentację celem zawnioskowania o decyzję finansową.

4) Czuwam nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych na każdym etapie analizy

5) Na bieżąco monitoruję przebieg procesowania wniosku i w przypadku jej zatrzymania kontaktuję się z dedykowanymi koordynatorami

6) Zapoznaje Klienta z zapisami decyzji kredytowych 

7) Pomagam w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej

8) Tłumaczę niejasne kwestie tak, że na podpisaniu umowy kredytowej moi klienci dysponując pełną wiedzą – nie zadają już pytań

9) Czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

10) Jestem obecny, na podpisaniu aktu notarialnego w Kancelarii Notarialnej

Jako pośrednik finansowy dążę do tego, by moi klienci mieli możliwość wyboru, ponieważ każdy z nas chce mieć wybór i decydować, dlatego też, kierując się tą maksymą z moją pomocą Klienci składają wnioski do kilku banków – a ostatecznego wyboru oferty dokonują po uzyskaniu pozytywnych decyzji.

Moja usługa jest bezpłatna - klient nie ponosi żadnych kosztów

WAŻNE:

Oferta dla klienta w banku niczym się nie różni od tej, która przedstawiamy klientowi, wielokrotnie również Banki na krótki okres czasu dają partnerowi możliwość uzyskania dla jego klientów warunki bardziej preferencyjne niż w samych oddziałach!!!

Czego można się po mnie spodziewać:

 • Szybkości i sprawności w działaniu
 • Zrozumienia potrzeb
 • Załatwienia sprawy od początku do końca
 • Zaangażowania w powierzone zadanie
 • Poszukiwania coraz to nowszych i lepszych rozwiązań
 • Kontaktu na każdym etapie procesu - zawsze odbiorę telefon lub oddzwonię – informowanie na bieżąco to priorytet
 • Profesjonalizmu, dyskrecji i zachowaniu tajemnicy służbowej oraz należytym przestrzeganiu procedur ochrony tajemnicy klienta

Podczas rozmowy zaprezentuję wiele aspektów związanych z kredytem, na które należy zwrócić uwagę. Wykorzystam niezbędne narzędzia, jak kalkulatory hipoteczne, by rzetelnie przygotować obliczenia, które zobrazują atrakcyjność każdej z ofert. Pokażę, który kredyt jest tani, a który drogi.

Doświadczenie

     Moja praca jest wynikiem doświadczenia jakie udało mi się zdobyć przez okres mimumum 17 lat
w bezpośredniej obsłudze klienta wykonywanej w wiodących bankach europejskich oraz instucjach branży  telekomunikacyjnej. Ostatni okres mojej pracy wiązała się z pracą w bankach   m.in.  Lukas Bank SA gdzie zajmowałem się obsługą klienta detalicznego, oraz Euro Bank SA gdzie wykonywałem pracę jako Mobilny Doradca Klienta.

Atuty eksperta

 • Rzetelność i zaangażowanie
 • Kilkuletnie doświadczenie w bankowości i obsłudze klienta
 • Umiejętność porównywania ofert kredytowych z obecnie dostępnych banków oraz dopasowywania ich do potrzeb Klienta
 • Skuteczność i skrupulatność

Przykłady opisanych spraw

 • Kredyty na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym
 • Kredyty na zakup działki budowlanej, rolnej pod zabudowę etc.
 • Kredyty na budowę/ dokończenie budowy domu
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Pożyczki hipoteczne
 • Kredyty w rachunku bieżącym: niezabezpieczone i zabezpieczone

Wybrane rekomendacje

Z miejsca możemy polecić Pana Marcina jako świetnego doradcę. Zadbał o nas od początku do samego końca, za każdym razem służąc pomocą i odpowiadając na wszystkie pytania rozwiewa każdą wątpliwość, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Udowadnia, że zna każdy temat od podszewki i nic nie jest w stanie go zaskoczyć . Wzbudza zaufanie, co daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Kontakt z Panem Marcinem zawsze o każdej porze i wszędzie. Jest bardzo elastyczny czasowo. Świetny doradca, rekomendujemy z przyjemnością.

Aneta i Marek Kredyt hipoteczny

Witam. Z czystym sumieniem I z całego serca polecam jako doradcę Pana Marcina. Przeprowadzil nas bezbłędnie przez cały proces kredytu.Wszystko dokladnie wytłumaczył, rozwiał nasze wątpliwości. Kontakt błyskawiczny,jeżeli nie mógł odebrać oddzwaniał po chwili. Bardzo dobre warunki kredytu, dużo lepsze niż u innych doradców u których sprawdziliśmy oferty. Bardzo dziekujemy Panie Marcinie,Edyta I Daniel,będziemy polecać. Pozdrawiamy.

Edyta Sz. Kredyt hipoteczny

Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Podejście do klienta jest bardzo rzetelne i sumienne. Całość pracy oceniam bardzo dobrze. Wszystkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie i dokładnie. Pan Marcin pomaga w każdym nawet najmniejszym problemie. Polecam każdemu szukającemu kredytu na swoje wymarzone czartery kąty. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Sławomir Kredyt

Mieliśmy szczęście, że poznaliśmy Pana Marcina. Profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca. Po pierwszym spotkaniu mieśmy gotowe wnioski ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami, które doradca sam dostarczył do banku. Kontakt telefoniczny i mailowy wzorowy. Otrzymanie kredytu hipotecznego z pomocą Pana Marcina to przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i poczucie bezpieczeństwa. Przy tym sympatyczny i kulturalny człowiek. Szczerze polecamy!

Szymon Kredyt hipoteczny