Dsc_3672_2

Marcin Pipowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793428444 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

%
%
Chcesz skorzystać z
10% rabatu
na zakupy w markecie
budowlanym?
Kup materiały budowlane i wykończeniowe taniej!
O szczegóły zapytaj eksperta!

Rekomendacje Klientów

Kontakt do Pana Marcina dostaliśmy od osoby, która od razu powiedziała, że jest cudotwórca i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W momencie kiedy staranie się o kredyt nas przerosło postanowiłem się skontaktować z Panem Marcinem. Wszystko skończyło się sukcesem. Polecamy gorąco

Seba Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm, stały i bardzo dobry kontakt z klientem, zaangażowanie oraz ogromna pomoc przy załatwianiu kredytu. Współpraca na wysokim poziomie, gorąco polecamy !!!

Daria Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mega człowiek szybko uczciwie żetelnie. Był z nami od samego początku do końca jak najbardziej polecam 😊

Adam Pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Marcina. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pan Marcin wszystko załatwił. Decyzja w sprawie kredytu pozytywna:-) Pozdrawiam.

Tomek Kredyt Megahipoteka Alior Bank

Przydatność rekomendacji: 50 %
Polecam w 100%. Pan Marcin profesjonalnie poprowadził cały proces związany z kredytem. Osobiście nie musiałam nic robić oprócz dostarczenia zaświadczeń, wszystkim zajął się Pan Marcin. Na bieżąco informował mnie o przebiegu sprawy. Wykazywał wysoka kulturę osobistą, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i cierpliwie odpowiadał na moje liczne pytania, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Stale był dostępny pod telefonem, gdy nie mógł odebrać wysyłał smsa, że później zadzwoni i zawsze oddzwaniał. Otrzymałam odpowiedź pozytywną z kilku banków. W tej sytuacji Pan Marcin doradził, omówił ze mną i pomógł wybrać umowę kredytową najbardziej dla mnie korzystną, nie szukał łatwych rozwiązań. Był też ze mną w banku na podpisaniu umowy kredytowej oraz podczas podpisania aktu notarialnego. Z całą pewnością polecam Pana Marcina.

Alla Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doskonały ekspert, zna się na tym co robi. P. Marcin był z nami od samego początku do końca, zawsze pomocny i dostępny. Nie ma dla Niego trudnych pytań, na każde odpowiadał jasno i rzeczowo. Nasza rola ograniczala się do podpisów przygotowanych przez eksperta dokumentów. Będziemy polecać każdemu!

Paulina i Artur Kredyt hipoteczny Grudziadz

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkie pozytywne opinie mają odzwierciedlenie w profesjonalnej obsłudze kredytu hipotecznego na wymarzone mieszkanie przez Pana Marcina. Skromny, sympatyczny człowiek z dużym doświadczeniem. Samych sukcesów w pracy Panie Marcinie. Krzysztof.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam, fachowa usługa, wszystko dopięte w szczegółach. Pan Marcin załatwił za nas wszelkie formalności.

Marcin Oskroba Kredyt hipoteczny w programie MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Marcina z pełnym przekonaniem. W toku całej procedury uzyskania kredytu pomagał nam z ogromnym zaangażowaniem. Ponadto kredyt zawarliśmy na bardzo korzystnych warunkach. Pan Marcin to najlepszy doradca z jakim miałem okazję współpracować.

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam! Profesjonalista w pełnym wydaniu, zawsze wszystko na czas. Pełne zaangażowanie, nawet już po uzyskaniu kredytu. Wart współpracy, jeśli chcesz osiągnąć sukces kredytowy :)

Piotr Grudziądz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do ostatniej chwili walczył o nasz kredyt dzięki któremu nasz dom jest już prawie gotowy. dziękujemy bardzo za zaangazowanie.

Arkadiusz Smagalski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, znakomity doradca z ogromną wiedzą, stara się rozwiązać każdy problem i znaleźć wyjście z najtrudniejsze sytuacji. Polecam współpracę.

Magda z Grudziądza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marcina możemy polecić w 100%. Pełen profesjonalizm i bardzo duża wiedza na temat kredytów w różnych bankach. Na każde pytanie zawsze otrzymaliśmy wyczerpujacą odpowiedź. Dokładnie tłumaczy co po kolei trzeba zrobić, jakie dokumenty przygotować. Prowadzi sprawę od początku aż do końca. Otrzymaliśmy kontakt od znajomych i z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina każdej osobie.

Patrycja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to profesjonalista w dziedzinie bankowości hipotecznej. Skrupulatnie zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z kredytem (kompletowanie dokumentacji, składanie wniosków, monitorowanie całego procesu). Na uwagę zasługuje też wzorowy kontakt – zawsze dostępny i pomocny. Zdecydowanie polecamy!

Asia i Przemek zdecydowanie polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin pomagał nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Mieliśmy naprawde dużo problemow jednak nasz doradca we wszystkim nam pomógł i mozemy sie cieszyc swoim własnym mieszkaniem. Z calego serca polecam Marcina. Pełen profesjonalizm

Mateusz Grudziądz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny i rzetelny człowiek w swojej dziedzinie. Od początku do końca "prowadzi za rączkę". Kilka spotkań + podpis w banku i już po sprawie. Dostępny 24h/dobę, odpowie na wszystkie pytania prostym i zrozumiałym językiem zwykłemu laikowi z dziedziny pojęć bankowych. Po prostu skorzystajcie z jego usług a Sami się przekonacie jakie to proste. Gorąco polecamy

Sebastian i Kamilla kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marcina mogę polecić z czystym sumieniem. Osoba kompetentna w 100 % po prostu profesjonalista w swoim fachu :-)

Przemysław z Grudziądza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcina to profesjonalista. Cały proces był przeprowadzony sprawnie i bezproblemowo. Polecam każdemu kto chce w szybki i prosty sposób otrzymać kredyt.

Kinga Grudziądz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to solidny i rzetelny doradca. Bardzo nam pomógł w doborze kredytu i załatwianiu wszelkich formalności z nim związanych. Gorąco polecamy : )

Alicja i Paweł Mieszkanie na Rządzu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne i na najwyższym poziomie doradztwo. Wkłada dużo pracy związanej z uzyskaniem kredytu. Zawsze dostępny, pomaga wypełniać potrzebne dokumenty i bardzo chętnie informuje o przebiegu sprawy. Obdarza się go pełnym zaufaniem. Wiedza i kultura osobista na najwyższym poziomie. Godny polecenia.

Teresa Polkowice opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właśnie w taki sposób wyobrażam sobie dobrego doradcę jakim jest Marcin czyli załatwienie wszystkich spraw za klienta. Pojawiłem się tylko na podpisaniu umowy w banku. Marcinie jeszcze raz serdeczne podziękowania.

Robert gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin z dużym zaangażowaniem pomógł nam " przebrnąć" przez procedury uzyskania kredytu hipotecznego. Bardzo cierpliwie i klarownie je tłumaczył. Zawsze dostępny, chętnie służył radą i pomocą. Gdy trzeba było przywoził nam dokumenty do podpisu i składał w banku. Towarzyszył nam przy podpisaniu aktu notarialnego. Monitorował czynności związane z udzieleniem kredytu oraz wypłacaniem transz. Kierował nas także do odpowiednich instytucji i instruował jak załatwić konieczne dokumenty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panem Marcinem.

Monika Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin był pomocny przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oszczędziło mi i mężowi dużo nerwów. Spotkaliśmy sie z p. Marcinem na złożeniu wniosku a potem to już podpisanie umowy w banku. Towarzyszył nam również podczas podpisywania Aktu Notarialnego. Bardzo dziękujemy i polecamy!

Monika Grudziądz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam. Kredyt został załatwiony szybko i sprawnie, dodatkowo mogłam wybierać z ofert kilku banków we własnym domu. Pan Marcin podczas całego procesu kredytowego był dostępny pod telefonem i osobiście.

Beata z Grudziądza kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo dobry doradca. Godny polecenia. Rzeczowy, profesjonalny i co najważniejsze, skuteczny.

Marcin Grudziadz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marcin z zaangażowaniem ponad normatywnym wykonywał swoje zadanie. Wiadomo ile biegania,dzwonienia jest przy kredytach hipotecznych...Marcin był to wstanie wszystko ogarnąć, zawsze gotowy, pomocny, dostępny fizycznie i przez telefon. POLECAMY (z Małżonkom Małgorzatą)

Adam Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin Pipowski to bardzo dobry i godny polecenia doradca finansowy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że wyróżnia go profesjonalizm, zaangażowanie, troska o klienta. Współpraca w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna, doradca potrafił wyjaśniać niejasności odnośnie kredytu.Rozwiazywał każdy problem. Był w stałym kontakcie i bardzo cierpliwie znosił i odpowiadał na wszystkie nasze pytania w trakcie procesowania wniosku. Bardzo bardzo dziękujemy!!!

M.M.W. Kwidzyn kredyt hipiteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzeczowy od samego początku prowadzenia sprawy. Bardzo komunikatywny i co najważniejsze posiadający wiedzę oraz umiejętności. Prowadzi sprawę do końca. Nawet po zakończeniu sprawy (po otrzymaniu kredytu służy pomocą). Godny polecenia.

Włodzimierz, Gniew kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem - towarzyszył mi pan Marcin i udzielał wszystkich niezbędnych wskazówek. Korzystając z jego usług zaoszczędziłem mnóstwo czasu i nerwów. Profesjonalny i zawsze gotowy do pomocy. Polecamy w 100%.

Michał, Grudziądz kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Pomocny przy każdej czynności związanej z uzyskaniem kredytu. Wszystko na najwyższym poziomie.

Magdalena, Kwidzyn Najlepszy doradca :)

Przydatność rekomendacji: 100 %