Marcin Pipowski

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 793428444 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Rekomendacje Klientów

Bardzo polecam Pana Marcina! Pełen Profesjonalizm, duża wiedza i życzliwość . Dzięki jego pomocy wszystko odbyło się bez problemów. Śmiało mogę polecić w 100%

Bronisław Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Duża wiedza z zakresu branży bankowej. Profesjonalne i miłe podejście do klienta. Nic dodać nic ująć. Polecam.

Tomasz i Sara Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Marcinem okazała się bardzo dobrą decyzją, pełen profesjonalizm szybkość załatwienia kredytu i ogromna wiedza rozwiała moje wątpliwości. Po pierwszej rozmowie dowiedziałem się wszystkiego, jasno i w bardzo prosty sposób. Polecam wszystkim, którzy starają się o kredyt mieszkaniowy.

Janusz Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Potrafi bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klienta, rzetelnie i fachowo doradzić. Jego wielkim atutem jest każdorazowe zaangażowanie w przedmiot sprawy. Na każdym etapie załatwiania kredytu nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem czy też ustaleniem czasu i miejsca spotkania. Pan Marcin jest osobą słowną i bardzo dokładną. Dołożył wszelkich starań, aby kredyt o który się staraliśmy, był dla nas najbardziej korzystny. Gorąco polecamy.

Iwona i Rafał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin jest człowiekiem mega cierpliwym oraz bardzo konkretnym. Od pierwszego telefonu mogliśmy liczyć na wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i otrzymać konkretne odpowiedzi na nawet wydawałoby się głupie pytania. Pomógł nam wybrać ofertę kredytu hipotecznego i poprowadził przez cały proces. Ponad to jest elastyczny jeśli chodzi o spotkania z klientami i nie było żadnych problemów z umówieniem się na spotkanie. Z czystym sumieniem polecamy usługi Pana Marcina Pipowskiego.

Paulina i Maciej kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kompetentny, konkretny doradca . Uzyskałam kredyt w jednym z lepszych i tańszych banków. Powierzyłam Panu Marcinowi opiekę nad moim kredytem i uzyskałam pomoc jakiej naprawdę oczekiwałam. Dopełnił wszystkich formalności w terminach, zawsze służył pomocą. Potrafił bardzo dobrze doradzić w wyborze banku, przedstawił wszystkie niezbędne informację na temat kredytu i różnych opcji wyboru w zależności od potrzeb klienta. Widać było wielki profesjonalizm z jego strony. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Marcina. Dziękuję za spełnienie moich marzeń związanych z kupnem własnego mieszkania. Pozdrawiam

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam współpracę z Panem Marcinem, Jest osobą pogodną i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pan Marcin nie tylko pomógł nam w znalezieniu właściwego banku w którym mogliśmy dostać kredyt, ale również wyjaśnił nam wszystkie pojęcia związane z kredytem. Jeszcze raz polecam doradcę finansowego. Panie Marcinie serdecznie DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka i Paweł Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z miejsca możemy polecić Pana Marcina jako świetnego doradcę. Zadbał o nas od początku do samego końca, za każdym razem służąc pomocą i odpowiadając na wszystkie pytania rozwiewa każdą wątpliwość, ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Udowadnia, że zna każdy temat od podszewki i nic nie jest w stanie go zaskoczyć . Wzbudza zaufanie, co daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Kontakt z Panem Marcinem zawsze o każdej porze i wszędzie. Jest bardzo elastyczny czasowo. Świetny doradca, rekomendujemy z przyjemnością.

Aneta i Marek Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Witam. Z czystym sumieniem I z całego serca polecam jako doradcę Pana Marcina. Przeprowadzil nas bezbłędnie przez cały proces kredytu.Wszystko dokladnie wytłumaczył, rozwiał nasze wątpliwości. Kontakt błyskawiczny,jeżeli nie mógł odebrać oddzwaniał po chwili. Bardzo dobre warunki kredytu, dużo lepsze niż u innych doradców u których sprawdziliśmy oferty. Bardzo dziekujemy Panie Marcinie,Edyta I Daniel,będziemy polecać. Pozdrawiamy.

Edyta Sz. Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to profesjonalny doradca finansowy, działający z pełnym zaangażowaniem i dbający o interesy swojego klienta. Bardzo sobie cenię jego wiedzę i pomoc przy zdobyciu kredytu na mieszkanie. Przeprowadził mnie przez całą procedurę kredytową, wytłumaczył wszelkie zawiłości wzięcia kredytu i zorganizował spotkania w banku. Dopilnował wszystkich spraw formalnych aż do zakończenia całej procedury. Dzięki niemu wzięcie pierwszego kredytu nie było takie straszne i obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Bez wątpienia polecam Pana Marcina jako świetnego doradcę.

Piotr Kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Podejście do klienta jest bardzo rzetelne i sumienne. Całość pracy oceniam bardzo dobrze. Wszystkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie i dokładnie. Pan Marcin pomaga w każdym nawet najmniejszym problemie. Polecam każdemu szukającemu kredytu na swoje wymarzone czartery kąty. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Sławomir Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Serdecznie polecam właśnie tego doradcę. Pan Marcin działa sprawnie, szybko, profesjonalnie i co najważniejsze, bardzo skutecznie. Ekspresowa analiza dostępnych kredytów, wskazanie plusów i minusów każdego z nich oraz pomoc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie musieliśmy martwić się dokumentacją, ponieważ doradca całą zorganizował i dostarczył do banku. Pan Marcin kontaktował się z nami kiedy status kredytu się zmieniał. Szybka realizacja umowy w banku i wsparcie podczas podpisania umowy. Jeszcze raz dziękuję i rekomenduję wszystkim.

Tomasz i Kamila Kredyt na zakup mieszkania

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mieliśmy szczęście, że poznaliśmy Pana Marcina. Profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca. Po pierwszym spotkaniu mieśmy gotowe wnioski ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami, które doradca sam dostarczył do banku. Kontakt telefoniczny i mailowy wzorowy. Otrzymanie kredytu hipotecznego z pomocą Pana Marcina to przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i poczucie bezpieczeństwa. Przy tym sympatyczny i kulturalny człowiek. Szczerze polecamy!

Szymon Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Marcin zawsze był do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Polecamy serdecznie.

Martyna i Arek Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy gorąco Pana Marcina jako osobę bardzo kompetentną w sprawach kredytowych. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Dzięki nawiązaniu współpracy nasze wizyty w banku zostały ograniczone do minimum. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, nieoceniona pomoc w kompletacji dokumentów, opieka nad całym procesem do ostatniego podpisu. Jeszcze raz polecamy.

Beata i Paweł Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin jest bardzo kompetentnym i rzetelnym doradcą finansowym. Współpraca to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, skuteczność i szybkość załatwienia formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Polecamy współpracę serdecznie. Jest to osoba naprawdę godna zaufania. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

Paweł i Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to kompetentny specjalista posiadający ogromną wiedzę. Bez jego pomocy nie podołałabym sobie z wszystkimi formalnościami kredytowymi. O każdej porze mogłam zadzwonić i spytać o poradę. Szybki i stały kontakt podczas załatwiania kredytu. Ogromne zaangażowanie i profesjonalna pomoc. Do Pana Marcina trafiłam z polecenia i sama również szczerze polecam.

Joanna Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin jest człowiekiem bardzo serdecznym i miłym, jest w swojej pracy bardzo konkretny i rzeczowy, wie jak najlepiej pomóc klientom. Doradza i pomaga, po uprzednim przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości. Zawsze sprawy doprowadza do końca, śledzi rozwój sytuacji, pomaga w załatwianiu dokumentów i pośredniczy w kontaktach z bankiem. Polecam.

Karol Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam i dziękuję panu Marcinowi za pomoc na każdym kroku. Gdyby nie pan Marcin byśmy nie wiedzieli jak się zabrać do całego procesu kredytowego. W każdej chwili mogliśmy zadzwonić czy umówić się a wszystko dokładnie zostało wyjaśnione. Szybka decyzja kredytowa. Jeżeli stara się ktoś o kredyt to tylko do pana Marcina.

Damian Podziekowanie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecamy współpracę z Panem Marcinem. Był to nasz pierwszy kredyt hipoteczny i cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Pan Marcin bardzo dokładnie wytłumaczył każdy krok w procesie. Jest bardzo rzeczowy i miły z ogromną fachową wiedzą, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo czasu. Na pewno będziemy polecać Pana Marcina znajomym, którzy będą chcieli starać się o kredyt.

Anna Jan Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Znakomity kontakt zarówno za pośrednictwem e-mail jak i telefonicznie niezależnie od pory dnia. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Bezpieczeństwo od samego początku, pierwszego spotkania do podpisania umowy w banku. Nie trzeba się niczym martwić. Pan Marcin znajdzie odpowiednie kroki aby nie nadarzyły się żadne przeszkody. Jest to cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem mogę polecać Pana Marcina jako doradcę. Dziękuję.

Michalina Polecenie

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Pana Marcina. To profesjonalny, rzetelny i kompetentny doradca finansowy. Pan Marcin pomagał nam przy wzięciu kredytu hipotecznego na nasz wymarzony dom. Ogromne zaangażowanie i nieoceniona pomoc w kompletowaniu wszelkich dokumentów doprowadziło do przyznania kredytu. Polecamy współpracę ze względu na pełen profesjonalizm i skuteczne dążenie do celu. Dziękujemy.

Marta i Damian Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bez wsparcia doradcy nie dalibyśmy sami rady uzyskać kredytu. Pan Marcin przekazał nam wszystkie informacje, formalności i dokumenty były dokładnie dopilnowane. Bardzo polecamy usługi, ponieważ sprawnie i bez większych problemów jest możliwe zawarcie kredytu na najlepszych warunkach.

Jan Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam usługę doradczą Pana Marcina, fachowa pomoc i bardzo dobra komunikacja z klientem. Szybki i sprawny przebieg realizacji uzyskania kredytu hipotecznego. Dziękuję.

Aleksandra Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to bardzo fachowy doradca. Jasno odpowiada na wszystkie pytania przez co nie mamy o co się martwić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy. Polecamy!

Paweł i Anna Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Chciałbym polecić Pana Marcina, który bardzo pomógł mi w zdobyciu kredytu na mieszkanie. Profesjonalny i dokładny człowiek. Ciężko jest znaleźć tak pomocnych ludzi, szybko znalazł odpowiednią drogę do uzyskania jak najlepszych efektów.

Rafał kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Kontakt do Pana Marcina dostaliśmy od osoby, która od razu powiedziała, że jest cudotwórca i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W momencie kiedy staranie się o kredyt nas przerosło postanowiłem się skontaktować z Panem Marcinem. Wszystko skończyło się sukcesem. Polecamy gorąco

Seba Kredyt

Przydatność rekomendacji: 100 %
Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina jako eksperta kredytowego. Pełen profesjonalizm, stały i bardzo dobry kontakt z klientem, zaangażowanie oraz ogromna pomoc przy załatwianiu kredytu. Współpraca na wysokim poziomie, gorąco polecamy !!!

Daria Kredyt gotówkowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Mega człowiek szybko uczciwie żetelnie. Był z nami od samego początku do końca jak najbardziej polecam 😊

Adam Pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam Pana Marcina. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pan Marcin wszystko załatwił. Decyzja w sprawie kredytu pozytywna:-) Pozdrawiam.

Tomek Kredyt Megahipoteka Alior Bank

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecam w 100%. Pan Marcin profesjonalnie poprowadził cały proces związany z kredytem. Osobiście nie musiałam nic robić oprócz dostarczenia zaświadczeń, wszystkim zajął się Pan Marcin. Na bieżąco informował mnie o przebiegu sprawy. Wykazywał wysoka kulturę osobistą, spokój, opanowanie, wyrozumiałość i cierpliwie odpowiadał na moje liczne pytania, dał się poznać jako sympatyczny, otwarty człowiek. Stale był dostępny pod telefonem, gdy nie mógł odebrać wysyłał smsa, że później zadzwoni i zawsze oddzwaniał. Otrzymałam odpowiedź pozytywną z kilku banków. W tej sytuacji Pan Marcin doradził, omówił ze mną i pomógł wybrać umowę kredytową najbardziej dla mnie korzystną, nie szukał łatwych rozwiązań. Był też ze mną w banku na podpisaniu umowy kredytowej oraz podczas podpisania aktu notarialnego. Z całą pewnością polecam Pana Marcina.

Alla Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doskonały ekspert, zna się na tym co robi. P. Marcin był z nami od samego początku do końca, zawsze pomocny i dostępny. Nie ma dla Niego trudnych pytań, na każde odpowiadał jasno i rzeczowo. Nasza rola ograniczala się do podpisów przygotowanych przez eksperta dokumentów. Będziemy polecać każdemu!

Paulina i Artur Kredyt hipoteczny Grudziadz

Przydatność rekomendacji: 100 %
Wszystkie pozytywne opinie mają odzwierciedlenie w profesjonalnej obsłudze kredytu hipotecznego na wymarzone mieszkanie przez Pana Marcina. Skromny, sympatyczny człowiek z dużym doświadczeniem. Samych sukcesów w pracy Panie Marcinie. Krzysztof.

Krzysztof Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo polecam, fachowa usługa, wszystko dopięte w szczegółach. Pan Marcin załatwił za nas wszelkie formalności.

Marcin Oskroba Kredyt hipoteczny w programie MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Polecamy Pana Marcina z pełnym przekonaniem. W toku całej procedury uzyskania kredytu pomagał nam z ogromnym zaangażowaniem. Ponadto kredyt zawarliśmy na bardzo korzystnych warunkach. Pan Marcin to najlepszy doradca z jakim miałem okazję współpracować.

Michał Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Zdecydowanie polecam! Profesjonalista w pełnym wydaniu, zawsze wszystko na czas. Pełne zaangażowanie, nawet już po uzyskaniu kredytu. Wart współpracy, jeśli chcesz osiągnąć sukces kredytowy :)

Piotr Grudziądz Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Do ostatniej chwili walczył o nasz kredyt dzięki któremu nasz dom jest już prawie gotowy. dziękujemy bardzo za zaangazowanie.

Arkadiusz Smagalski Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, znakomity doradca z ogromną wiedzą, stara się rozwiązać każdy problem i znaleźć wyjście z najtrudniejsze sytuacji. Polecam współpracę.

Magda z Grudziądza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marcina możemy polecić w 100%. Pełen profesjonalizm i bardzo duża wiedza na temat kredytów w różnych bankach. Na każde pytanie zawsze otrzymaliśmy wyczerpujacą odpowiedź. Dokładnie tłumaczy co po kolei trzeba zrobić, jakie dokumenty przygotować. Prowadzi sprawę od początku aż do końca. Otrzymaliśmy kontakt od znajomych i z czystym sumieniem możemy polecić Pana Marcina każdej osobie.

Patrycja Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to profesjonalista w dziedzinie bankowości hipotecznej. Skrupulatnie zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z kredytem (kompletowanie dokumentacji, składanie wniosków, monitorowanie całego procesu). Na uwagę zasługuje też wzorowy kontakt – zawsze dostępny i pomocny. Zdecydowanie polecamy!

Asia i Przemek zdecydowanie polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin pomagał nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Mieliśmy naprawde dużo problemow jednak nasz doradca we wszystkim nam pomógł i mozemy sie cieszyc swoim własnym mieszkaniem. Z calego serca polecam Marcina. Pełen profesjonalizm

Mateusz Grudziądz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Profesjonalny i rzetelny człowiek w swojej dziedzinie. Od początku do końca "prowadzi za rączkę". Kilka spotkań + podpis w banku i już po sprawie. Dostępny 24h/dobę, odpowie na wszystkie pytania prostym i zrozumiałym językiem zwykłemu laikowi z dziedziny pojęć bankowych. Po prostu skorzystajcie z jego usług a Sami się przekonacie jakie to proste. Gorąco polecamy

Sebastian i Kamilla kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pana Marcina mogę polecić z czystym sumieniem. Osoba kompetentna w 100 % po prostu profesjonalista w swoim fachu :-)

Przemysław z Grudziądza Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcina to profesjonalista. Cały proces był przeprowadzony sprawnie i bezproblemowo. Polecam każdemu kto chce w szybki i prosty sposób otrzymać kredyt.

Kinga Grudziądz kredyt mieszkaniowy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin to solidny i rzetelny doradca. Bardzo nam pomógł w doborze kredytu i załatwianiu wszelkich formalności z nim związanych. Gorąco polecamy : )

Alicja i Paweł Mieszkanie na Rządzu

Przydatność rekomendacji: 100 %
Bardzo profesjonalne i na najwyższym poziomie doradztwo. Wkłada dużo pracy związanej z uzyskaniem kredytu. Zawsze dostępny, pomaga wypełniać potrzebne dokumenty i bardzo chętnie informuje o przebiegu sprawy. Obdarza się go pełnym zaufaniem. Wiedza i kultura osobista na najwyższym poziomie. Godny polecenia.

Teresa Polkowice opinia

Przydatność rekomendacji: 100 %
Właśnie w taki sposób wyobrażam sobie dobrego doradcę jakim jest Marcin czyli załatwienie wszystkich spraw za klienta. Pojawiłem się tylko na podpisaniu umowy w banku. Marcinie jeszcze raz serdeczne podziękowania.

Robert gorąco polecam

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin z dużym zaangażowaniem pomógł nam " przebrnąć" przez procedury uzyskania kredytu hipotecznego. Bardzo cierpliwie i klarownie je tłumaczył. Zawsze dostępny, chętnie służył radą i pomocą. Gdy trzeba było przywoził nam dokumenty do podpisu i składał w banku. Towarzyszył nam przy podpisaniu aktu notarialnego. Monitorował czynności związane z udzieleniem kredytu oraz wypłacaniem transz. Kierował nas także do odpowiednich instytucji i instruował jak załatwić konieczne dokumenty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panem Marcinem.

Monika Polecamy

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin był pomocny przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oszczędziło mi i mężowi dużo nerwów. Spotkaliśmy sie z p. Marcinem na złożeniu wniosku a potem to już podpisanie umowy w banku. Towarzyszył nam również podczas podpisywania Aktu Notarialnego. Bardzo dziękujemy i polecamy!

Monika Grudziądz kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Gorąco polecam. Kredyt został załatwiony szybko i sprawnie, dodatkowo mogłam wybierać z ofert kilku banków we własnym domu. Pan Marcin podczas całego procesu kredytowego był dostępny pod telefonem i osobiście.

Beata z Grudziądza kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 88 %
Bardzo dobry doradca. Godny polecenia. Rzeczowy, profesjonalny i co najważniejsze, skuteczny.

Marcin Grudziadz Kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Marcin z zaangażowaniem ponad normatywnym wykonywał swoje zadanie. Wiadomo ile biegania,dzwonienia jest przy kredytach hipotecznych...Marcin był to wstanie wszystko ogarnąć, zawsze gotowy, pomocny, dostępny fizycznie i przez telefon. POLECAMY (z Małżonkom Małgorzatą)

Adam Kredyt Hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Pan Marcin Pipowski to bardzo dobry i godny polecenia doradca finansowy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że wyróżnia go profesjonalizm, zaangażowanie, troska o klienta. Współpraca w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna, doradca potrafił wyjaśniać niejasności odnośnie kredytu.Rozwiazywał każdy problem. Był w stałym kontakcie i bardzo cierpliwie znosił i odpowiadał na wszystkie nasze pytania w trakcie procesowania wniosku. Bardzo bardzo dziękujemy!!!

M.M.W. Kwidzyn kredyt hipiteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Rzeczowy od samego początku prowadzenia sprawy. Bardzo komunikatywny i co najważniejsze posiadający wiedzę oraz umiejętności. Prowadzi sprawę do końca. Nawet po zakończeniu sprawy (po otrzymaniu kredytu służy pomocą). Godny polecenia.

Włodzimierz, Gniew kredyt hipoteczny

Przydatność rekomendacji: 100 %
Od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem - towarzyszył mi pan Marcin i udzielał wszystkich niezbędnych wskazówek. Korzystając z jego usług zaoszczędziłem mnóstwo czasu i nerwów. Profesjonalny i zawsze gotowy do pomocy. Polecamy w 100%.

Michał, Grudziądz kredyt MDM

Przydatność rekomendacji: 100 %
Doradca godny polecenia. Pomocny przy każdej czynności związanej z uzyskaniem kredytu. Wszystko na najwyższym poziomie.

Magdalena, Kwidzyn Najlepszy doradca :)

Przydatność rekomendacji: 100 %