Marzena Kowalska

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych, Ekspert Kredytowy Firm
Porównania kredytów, rankingi kredytowe, wyliczanie zdolności kredytowej, wyliczanie rat kredytów – bezpłatne konsultacje

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne.

Zadzwoń do mnie: 606413701 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

O mnie

Witam Cię :-)

 

Lubię swoją pracę, bo lubię ludzi, a praca w charakterze eksperta finansowego daje mi możliwość pomagania Klientow w podejmowaniu ważnych decyzji finansowych oraz codziennego nawiązywania  nowych znajomości. 

Chcę być Twoim opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego, inwestycyjnego i ubezpieczeniowego, a to jak życie ... łatwym nie jest.

Skorzystaj z mojego doświadczenia. 18 lat pracy w trzech korporacjach finansowych to niemało, by takowe nabyć.

Nie mądre książki, które przeczytałam, nie szkolenia, kursy, studia, nauki, ale .. to praca z ludźmi, rozmowy z Klientami, moje dobre, ale i niedobre doświadczenia pozwoliły mi być tu, gdzie teraz jestem, i robić to, co lubię :)

Bo moja praca jest moją pasją.

 

Oprócz pracy jednak mam więcej pasji .. jedna z nich to fotografowanie. Lubię zarażać optymizmem, chciałabym móc zawsze uśmiechać się ... i często mi sie to udaje :)

Zapraszam do kontaktu!

 

Doświadczenie

Pracę zawodowa zaczęłam w 1985 roku, w Służbie Zdrowia. Dlatego wiem  jakich  użyć "leków" w dziedzinie kredytów i innych produktów finansowych .. by kosztowało Cię to jak najmniej zdrowia i pieniędzy :)

Od 1998 roku moja praca związana była z trzema korporacjami ubezpieczeniowo - finansowymi.

Mogę zaproponować Klientowi najlepsze kredyty, inwestycje i ubezpieczenia ze wszystkich instytucji finansowych.

Atuty eksperta

 - 16 lat pracy z Klientami

-  dla mnie sprawy trudne są dotąd, dopóki nie staną się proste

-  w zrozumiały dla Klienta sposób przekazuję to, co napisane jest językiem różnego rodzaju  umów

-  mam nienormowany czas pracy, jestem mobilna, co oznacza, że Klient ma komfort wyboru nie tylko godziny,  ale i miejsca spotkania

- działam skutecznie, bo zadowolenie Klienta jak dobra lokata ... procentuje :)

Przykłady opisanych spraw

Wybrane rekomendacje

Dziękujemy serdecznie Pani Marzenie za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a co za tym idzie - za poświęcony czas oraz pełne zaangażowanie w naszą sprawę. Dodam, że nie było to proste zadanie, ale okazało się możliwe do wykonania dzięki kompetencji, wiedzy oraz skuteczności fachowego doradcy, jakim bez wątpienia jest Pani Marzena. Przeprowadziła nas przez całą, zawiłą procedurę bankową, wypełniając wszystkie formalności i tłumacząc cierpliwie krok po kroku rzeczy dla nas niezrozumiałe. Nasze marzenia związane z posiadaniem własnego domu w końcu się ziściły. Pani Marzena to osoba godna polecenia i zaufania!

Izabela O. Polecam

Od dawna szukałam takiego doradcy, z panią Marzeną poznałam się przypadkowo przez mojego znajomego, który zaproponował mi spotkanie w sprawie ubezpieczeń i przyszedł ze swoją opiekunką. Ponieważ moje dotychczasowe ubezpieczenia kończą się pod koniec roku, to zaczęliśmy rozmawiać o kredytach. I tak od słowa do słowa pani Marzena została moim doradcą od spraw kredytowych, nadmienię , że jestem bardzo zadowolona ze skutków tej znajomości.Mogę z czystym sumieniem polecić panią Marzenę, jest w swoim zawodzie specjalistą. Dorota Litwińska

Dorota Litwińska Ocena

Pani Marzena swoją wiedzą i pomysłowościa osobę której doradza w trudnych kwestiach finansowych doprowadza do absolutnego przekonania, że trafiła bezbłędnie do właściwego doradcy.Jest nastawiona na sukces swojego podopiecznego, a opiekę nad nim sprawuje w sposób niezwykle miły i kulturalny.Cóż innego mogę powiedzieć - rekomenduję z całego serca.

Anna Plichta Polecam,warto.

Jeśli szukacie kogoś, kto pomoże Wam rozeznać się w augiaszowej stajni swoich finansów zadzwońcie do pani Marzenki. Doskonałe pomysły, obszerna wiedza, pełen profesjonalizm... i to wszystko starannie opakowane w atrakcyjną i przemiłą powierzchowność :)

Arkadiusz Bernat świetny kontakt

Pani Marzena to profesjonalny doradca. Potrafi słuchać i idealnie dobrać kredyt by był jak najtańszy. Do tego niezwykle sympatyczna.

Marek B. Rekomenduję